Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Es tāds Egmārs viss

13.05.2019. 15:46

ydy

Atbildēt

andris a

16.04.2019. 19:52

Jo ātrāk UGUNS NOTĪRĪS ...Biorobotu izveidotos cilve'ku zombē'sanas Judokristīgos Centrus-arī kā NOTRE DĀMA"S de PARISE - JO VISA PASAULE ĀTRĀK UZELPOS NO BIOROBOTU IZVEIDOTĀS MELNĀS MAĢIJAS...
BET tiem piemulķotiem cilvēkiem, kurus ievilināja kādā Judokristīgā templī- PRAVOSLANAJA / Latviski netulkojas/ -CILVĒKS TIEK UZREIZ NOSAUKTS PAR-""RAB BOŽIJ"" a Bog to ŽIDOVSKIJ-t.e.-JAHVE....UŽAS, OČŅIĶTES- I BEŽITE OT TAKOGO MONSTRA PO DAĻ'SE....

Atbildēt

Suverenitate

14.04.2019. 03:53

sorositi muld.,,latvijas tv,, skatas arvien mazaks skatitaju skaits.pieriebusies asv meli un latviesu koloboracionistu mulkibas.

Atbildēt

aborigēns

13.04.2019. 10:11

///apvienojiet taču vienreiz TOS sūkātājus no LR ar LTV ///un ieceliet Dombura kungu; maksāsim abon. maksu; mums ir vēl transl.točkas, kuras tagad lietderīgi izmanto kā noklausīš. iekārtas visi recedīvisti...

Atbildēt

smīnona

12.04.2019. 20:14

»

hihihi

Lauķa ideoloģija ir dzīvot bez ideoloģijas


Galvenais-laba veselība un īsa atmiņa.Kad TV laika ziņās stāsta par nez kurieni,to ir jāaizmirst,kad sāk stāstī par Latviju,piemēram.

Atbildēt

PMP

12.04.2019. 20:11

Atšķirība ir tikai viena-nauda pazūd bez pēdām un jebkādas jēgas.Un visi apvainojušies un sapūtušies.

Atbildēt

ja es būtu

12.04.2019. 20:08

LTV šefs,tfu-tfu.Kabinetā būtu TV katrai programmai,un fonā rādītu nepārtraukti.Pats cīnītos ar cipariem.Aprunātos ar visiem.Cīnītos ar cipariem.TV katrai programmai rādītu nepārtraukti.Tad es sāktu pamazām ienīst,tos kurus rāda,tad tos,kuri sagatavo un rāda.Cīnītos ar cipariem.Atkautos no draudzīgiem telefona zvaniem.Cīnītos ar cipariem.Izslēgtu visus TV.Cīnītos ar ciparie.Atkautos no draudzīgiem telefona zvaniem.Vai tādai jābūt pieredzei TV vadībā?

Atbildēt

Aidis

11.04.2019. 18:56

Žaklīn, beidz runāt caur puķēm un pasaki, ka kā LTV vadītāju gribi redzēt Ansi Bogustovu. Un Ansi atbalstītu vairums no TV žurnālistiem.

Atbildēt

Žulis

11.04.2019. 17:35

»

lauķis

Ideoloģija ir gan,vergu un patērētāju sabiedrības ideoloģija.Tieši ideoloģija aptumšo cilvēku prātus,jebkura ideoloģija


Nacionālisma ideoloģija nav ne vergu, ne patērētāju sabiedrības ideoloģija. Nacionālisma ideoloģija ir uz savas tautas un Tēvzemes mīlestību balstīta ideoloģija, kas vieno tautu kopējam darbam un izaugsmei. Atšķirībā no nacionālisma, visas pārējās ideoloģijas ir tikai instrumenti kādu šauru aprindu rokās līdzcilvēku pakļaušanai un izmantošanai.

Atbildēt

š

11.04.2019. 16:55

LTV ir ļoti provinciāla, man žēl Latvijas iedzīvotāju - to, kam nav citas izvēles. Man ir bijusi iespēja skatīt dažus raidījumus, dažus šovus - nu pilnīgi nebaudāmi, pat idejas formātiem un izpausmei tiek palienētas. Ja man, dzīvojot LV (kas pats par sevi ir ekstremāli) būtu izvēle, es noteikti izvēlētos ārzemju kanālus, ja nebūtu tādas iespējas, neskatītos vispār. Ja ir internets, Latvijas TV nav vajadzīgs principā un pēc būtības. Pēdējās aktualitātes var brīvi uzzināt no neta, kurpretī LTV viedokļi ir uzbāzīgi līdz riebumam.

Atbildēt

Sic!

11.04.2019. 14:11

Sapratu tā-neviens labs cilvēks neies vadīt to LTV.Pašiem LTV ļaudīm labāk bez jebkāda vadītāja.Ziņu radīšana tad uzmutoļos augstu redakcionālās un radošās neatkarībās.

Atbildēt

Žulis

11.04.2019. 11:08

Nu ne tik ļoti tā televīzija atšķiras no citiem uzņēmumiem. Katrs uzņēmums ražo savu produkciju pēc noteiktiem parametriem un kritērijiem. Ja tādu nav, tad sākas juceklis. Iedomājieties, kas notiks, ja uzņēmums ražos automašīnas detaļas vadoties no ražotāju pašiedvesmas, nevis atbilstības tiem parametriem, kas nepieciešami automobilim. Arī sabiedriskajai televīzijai savā darbā būtu jāvadās no viena ļoti svarīga kritērija, kurš mūsu valstī, diemžēl, nepastāv. Un tādēļ arī ir viss tas juceklis. Šis kritērijs ir ATBILSTĪBA VALSTS NACIONĀLAJAI IDEOLOĢIJAI. Nekā tāda, ko varētu saukt par valsts nacionālo ideoloģiju mums nav, tādēļ viss notiek pēc principa "ko man liek, to es daru" un "kā es māku, tā es mainu". Tādēļ šeit arī var brīvi darboties kremļa propaganda, jo "kas maksā, tas pasūta mūziku". Ja automobilis ir tas, kurš nosaka kritērijus un parametrus detaļu ražotājiem, tad nacionālajai ideoloģijai būtu jābūt tai, kas nosaka parametrus un kritērijus sabiedriskās televīzijas darbībai. JO tieši no nacionālās ideoloģija sevī iemieso nacionālās intereses un vajadzības, t.i. sabiedrības vairākuma intereses un vajadzības, arī māksliniecisko gaumi un ideālus. Cita lieta, ja valsts pārvalde pārstāv antinacionālu, tautai naidīgu ideoloģiju.

Atbildēt

IM

11.04.2019. 09:42

Tai pat laikā, Giela pirmais šāviens (par valsts meža stiepšanu uz privātmāju) pret Rēderu bija tieši desmitniekā. Kad es vēl skatījos Streipa raidījumus, tas pats. Raidījuma dalībnieki vienkārši
baidās cilāt baļķus ko Streips varētu būt
pietaupījis sev, savai privātai izpausmei raidījumā. LTV pārāk daudz raidlaika aiziet taisni žurnālistu pašizpausmēm un savas taisnības skaidrošanai. Un tam nu Giels trāpīja ar pirmo šāvienu.

Atbildēt

Eduards Lunis

11.04.2019. 07:19

---Pilībā piekrītu! TIKAI VIENREIZ JĀSAPROT-VISĀS VALSTISKI SVARĪGAJĀS, ATBILDĪGAJĀS VIETĀS TIEK IELIKTI -LIELĀKIE KRETĪNI!? Vai tad tas nabaga cilvēciņš, kuru izbīdīja tik svarīgā amatā nevarēja sev uzdot jautājumu-VAI ES TE DERU!? Nevarēja , jo bija -KRETĪNS.
---UN TĀDI IR VISĀS ATBILDĪGAJĀS VIETĀS ....!?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: