Menu
Pilnā versija
Foto

Ticība varai

Jānis Erlats · 16.06.2018. · Komentāri (10)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

?!

20.06.2018. 12:58

Kad PASAULE BEIDZOT ATBRĪVOSIES no tēvoča sema OKUPĀCIJĀM un pamācībām human rait.Kad tie janki vienreiz dabūs ar kāju...........!

Atbildēt

Pilsonis

18.06.2018. 12:08

Psrs laikos Latvija bija tā attīstīta, ka kangari ar bauriem pa 20+ gadiem nav spējuši to iznīcināt izzogot, izpārdodot, notrallinot. Bet nu, izskatās resurs ir galīgi izsmelts.
PSRS bija tā attīstījusies, ka pat ēdnīcās vienmēr uz galdiem bija bezmaksas maize.
Staļina laikos, pēc kara, vairākus gadus pārvaldes rezultātā cenas tika pazeminātas, kas vispār ir unikāls gadījums cilvēces vēsturē

Atbildēt

lauķis

17.06.2018. 19:22

»

Ja viss rakstītais tiek attiecināts

patiesi ticībai varai, tad vairāk, vai mazāk kaut kas līdzīgs lasīts jau pasen...


ES ir PSRS ideoloģiskā mantiniece , un komunisms (cionisms) nekur nav pazudis.

Atbildēt

kļimoviča aita

17.06.2018. 15:55

»

Sorry!

Vai nav par daudz prasīts no Erlatu Jāņa? Un valsts. Valsts ir mirusi zarna, kas sabiedrību no sevis izstmj pa taisno...


Ja nopietni, piekrītu.

Šī ir Ciešanu Pasaule, kā saka budisti... ;)

Atbildēt

Sorry!

17.06.2018. 14:18

»

kļimoviča aita

"... cilvēka dvēseli tik tiešām var attiecināt uz dzīvnieciskiem instinktiem un domāšanas nozīme cilvēka dzīvē ir par daudz pārspīlēta." - pareizi, Jāni Erlat, bravo...


Vai nav par daudz prasīts no Erlatu Jāņa? Un valsts. Valsts ir mirusi zarna, kas sabiedrību no sevis izstmj pa taisno.

Cilvēki ir dzīvnieki. Ir tikai viens veids, kā cilvēkam aizmirsties no fakta, ka viņš ir dzīvnieks, kam savai izdzīvošanai naudas, naudas līdzekļi jāiegūst cilvēcīgā veidā. Un tas veids ir paplašināt savu apziņu vēl vairāk ar zināšanām un eksperimentiem pašam ar sevi. Tiem, kam šķiet, ka viņi to visu zin un risku vairs nav, jau ir beigti. Rītdiena ir tikai karš par izdzīvošanu.

Atbildēt

kļimoviča aita

17.06.2018. 11:49

Dārgo Erlatu Jāni!

Nupat kā iztukšoju zarnu traktu un pārbaudīju - mans FENOTIPS IR ATKARĪGS no Zarnu Satura, patiesi, patiesi!!!

Viss plūst, viss mainās!!!! Tik Galvaskausa Indekss, tas gan, maita, palicis nemainīgs... (

Atbildēt

kļimoviča aita

17.06.2018. 10:40

"... cilvēka dvēseli tik tiešām var attiecināt uz dzīvnieciskiem instinktiem un domāšanas nozīme cilvēka dzīvē ir par daudz pārspīlēta." - pareizi, Jāni Erlat, bravo!!!

Tu uzdrīksties Atklāti pateikt to, kas no mums tik ilgus gadus ticis Slēpts!!!

Es arī esmu par to, ka cilvēkam nav dzīvē svarīgāka uzdevuma, kā vien saraust pēc iespējas lielāku $$$ kaudzi!!! Un iztapsēt ar tiem $$$ savu midzeni!!! Tikai nepārtraukti nākas uzmanīties, lai kāds cits "cilvēks" nepagrābtu $$$ no manas kaudzes!!!! Vai lai kāds neuzkakātu uz galvas!!! Vai kāds rinkēvičveidīgais nepielavītos no aizmugures!!!!! Bet - tāda taču ir tā dzīve, vai ne, Jāni Erlat??!

Varbūt Erlatu Jānis savā nākamajā sacerējumā padalīsies ar Zināšanām par to, kā uzbūvēta šī Pasaule, kas ir Cilvēks, kāda ir Cilvēka vieta tajā, un vai Cilvēks var vai nevar paplašināt savu Apziņu, jebšu tam ir obligāti nepieciešama valsts un Varas rakstiska atļauja???

Vai arī Erlatu Jānim šādu Zināšanu nav, ir tikai freidisma atgremojumi un atraugas?

Atbildēt

!

17.06.2018. 08:45

Autoram smags gadījums, diez vai pat mūsdienu psihiatri varēs viņam palīdzēt, būtu labāk racis grāvjus, nevis grābstījies gar augstām zinātnēm!

Atbildēt

Ja viss rakstītais tiek attiecināts

16.06.2018. 22:24

patiesi ticībai varai, tad vairāk, vai mazāk kaut kas līdzīgs lasīts jau pasen.

Bet attiecībā uz šodienu mēs zinām no ASV materiāliem, ka Reigans bija brīvmūrnieks un ka komunisms bija iluminātu cionisms, tādēl no mūsdienīga skatījuma raksts ir novecojis. Pat nav jāiedziļinās sazvērestības teorijās, mītos un leģendās, ir pilnīgi jau pierādīts, ka komunisms bija cionistu, iluminātu, maldu mācība, ar ko paverdzināt tautas.

Bet PSRS patiesībā sabruka, jo ASV, kas slepeni un sev izdevīgi tirdzniecībā uzturēja PSRS ekonomiku, konstatēja, ka uzturēt un atbalstīt PSRS plānveida ekonomiku tai vairs nav ne izdevīgi, ne rentabli. Tādēļ Reigana runas par cilvēktiesībām ir gružu paslaucīšana zem tepiķa.

Cionisms turpina paverdzināt tautas, pārkāpt jebkādas cilvēktiesības, tautas apzagt un iznīcināt, arī bioloģiski vārda tiešā nozīmē. Jo cionisms uzskata, ka kari veicina progresu.

Atbildēt

A.P.

16.06.2018. 22:04

Vai autors ir pie pilna prāta, ja tā raksta: "Visi līdzšinējie zinātnes sasniegumi mehānikā, ķīmijā, fizikā, ģenētikā, psiholoģijā ir vērsti uz cilvēka kā bioloģiskas būtnes iznīcināšanu. Tajā pašā laikā cilvēkam ir liegta iespēja izdarīt izmaiņas apziņas laukā, kurā tas var nokļūt tikai īslaicīgi. Ar šo spēju cilvēks atšķiras no dzīvnieka, tāpēc sevi var uzskatīt par radošu būtni. Lai sevi nesalīdzinātu ar dzīvnieku, bet gan ar apziņu, nepieciešams cits uzskats par cilvēka būtību. Tas ir cieši saistīts ar ticību varai un tieši atkarīgs no pašas varas."

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: