Menu
Pilnā versija
Foto

Tie ir tie paši...

Cilvēks 444 · 23.12.2021. · Komentāri (45)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

s platformu !

12.01.2022. 22:30

Vakcīnas bloķē hipofīzi, epifīzi, sirdi un citus orgānus. Kā tas notiek?
Nesen neskaitāmu valstu valdības apstiprināja kvarkodu ieviešanu, kas “nepārkāpj nekādas pilsoņu brīvības, nerada segregāciju un nevienam neuzliek par pienākumu vakcinēties”.

Ir pienācis laiks runāt par to, kas slēpjas aiz šī priekšnesuma un kāpēc sistēma tik metodiski spiež indi masām, kāds ir tās patiesais labums.

Pētījumi gadu gaitā liecina, ka visu “narkotiku un vakcīnu” primārie mērķi ir DNS, dvēsele, čiekurveida dziedzeris, hipofīze un ar tiem saistītie gribas jeb nodomu kristāli. Jebkurai ķīmiskai ķimikālijai, kas organismā tiek ievadīta, aizbildinoties ar palīdzību, papildu tam, kas norādīts “uz papīra”, ir vismaz dubultais dibens enerģētiskajā plānā (dažkārt tam ir bezgala daudz slāņu), kā arī rada daudzlīmeņu līgumus ar kontroles sistēmu. Ir izņēmumi, taču to ir maz.

Pietiek aplūkot zāļu sastāvu un blakusparādību sarakstu (arī letālu iznākumu), lai saprastu, ka jau daudzus gadus cilvēkiem tiek injicēti ne tuvu dzīvību glābjoši eliksīri, bet labākajā gadījumā eksperimentāli ārkārtīgi apšaubāmi kokteiļi.

Visas vakcinācijas tā vai citādi ir saistītas ar medicīnas un valsts egregoru, veidojot līgumu par dzīvības enerģijas, veselības un lielākās daļas dvēseles resursu atdošanu par labu valstij un tās kuratoriem smalkajos plānos.

Pēc tam šī enerģija tiek izmantota, lai radītu neskaidrības pilsoņu apziņā un uzturētu esošo sistēmu. Tumsa ir caurstrāvota ar tādām attieksmēm kā akla paklausība, džiegoistisks patriotisms, bailes no varas, ienaidnieku meklēšana, bailes no nākotnes un citi bezspēcības un bezcerības stāvokļi. Tumsa nomāc dvēseles gribu un mirdzumu, radot labvēlīgu augsni slimībām un sadalīšanai “draugā vai ienaidniekā”. Tas bloķē cilvēka saikni ar savu garu, veido tuneļveida domāšanu un atkal savieno apziņu ar masu tirgus pelēcības straumēm.

Satraukuma galvenais iemesls ir apziņas, radošuma un nesaskaņu bloķēšana, kā arī organisma dabiskās atjaunošanās un smalko plānu uztveres slēgšana, lai cilvēki neredzētu, kurš patiesībā slēpjas aiz vadītāju maskām.

! Uzmanību, sensitīviem cilvēkiem nav ieteicama tālāka lasīšana, vai arī ieteicams skaļi pateikt nodomu: “Es aizliedzu savā jomā iegult jebkādus vīrusus un pakalpojumus, es lasu šo materiālu tikai informatīvos nolūkos, novēršu uzmanību no visas postošās realitātes un lūdzu maniem mentoriem man palīdzēt!” (labāk saviem vārdiem).

Kanāli iet uz zemākajām pasaulēm no dažiem stariem, bet citi bloķē atsevišķus orgānus, mugurkaulu, smadzenes, sirdi utt. Šie un citi vadības rīki ir leļļu virves, ko varat vilkt bezgalīgi. “Narkotiku” kumulatīvo iedarbību varam novērot vecākajā paaudzē, kur veselīga uztura vietā tiek patērētas saujas burvju tablešu, no kurām katrai ir savas blaknes, kas noved pie jaunu devu uzņemšanas, lai vēl vairāk apdullinātu ķermeni un radītu veselības ilūziju. Pēc daudzu gadu pētījumiem ar pilnīgi atšķirīgiem cilvēkiem, šodien var droši teikt, ka lielākā daļa kaišu, slimību un psiholoģisku problēmu attīstās kā tiešas vai netiešas sekas vakcīnu un “narkotiku” saņemšanai agrā bērnībā un pēc tam.

Protams, ir psihosomatiski iemesli, karmiski treniņi un citas vispārīgas programmas, taču to simptomi būtu daudz maigāki, ja cilvēki nepieņemtu indi “ārstniecības” aizsegā. Tie, kas izglābušies vismaz no vakcinācijas, kaut nedaudz sapratuši psihosomatiku un (apzināti vai ne tik ļoti) pārtraukuši lietot “zāles” un klanīties poliklīnikām, bieži vien maģiski pārstāj slimot bez kāda cita palīdzības. Jo (šoks!) – racionālam organismam nav vajadzīga ķīmiska inde narkotisku ripu un durkļu veidā. Viņam jādod veselīgs ēdiens, jārada labvēlīgi apstākļi dziedināšanai un nav jātraucē ar nemitīgu smadzeņu aizsērēšanu ar skrīninga lēkmēm un lētu propagandu.

Labā ziņa ir tā, ka jaunajā telpā bloķējošie efekti vairs nedarbojas, cilvēki arvien vairāk pamostas no grūtībām un ķeras pie alternatīvām dziedināšanas metodēm, ko tik ilgi ir apspieduši farmācijas karteļi. Un tāpēc tik traka burvju vircas uzspiešana tagad ir sākusi radīt jaunu reliģiju, kuras pamatā ir bailes no neredzama velnišķīga “vīrusa”, kur farmācijas karteļi un valstis darbojas kā glābēja dievs. No Bībeles atriebīgā dieva, kura bailēs izauga daudzas “grēcinieku” paaudzes, šis atšķiras tikai ar jaunu iepakojumu un tehnokrātiskāku pieeju.

Īsi aplūkojam burvju dūrienu piemērus: daudzas realizācijas pašas izraisa enerģētiskās sistēmas iznīcināšanu, citas pievērš uzmanību jau novājinātajām vietām senču ģenētikā.

BCG jeb tuberkulozes vakcīna: ietekmē smadzeņu aizmugurējo daļu, savienojas ar pelēkā stāvokļa straumi, caur kuru tiek nomākta griba, radošais kanāls, tiek kontrolētas emocijas un domas. Apziņas iemidzināšana ir tieši saistīta ar dvēseles mirdzuma izdzišanu cilvēkā un līdz ar to arī tādām dabiskajām īpašībām kā radošums, pārpilnība, iedvesma, prieks, rotaļīgums un beznosacījumu mīlestība. Izglītības sistēma un visi pārējie valsts egregori ir izveidoti ar vienu un to pašu mērķi – padarīt cilvēku par paklausīgu zobratu pelēkajā sistēmā. Šis mehānisms ļauj viegli sūknēt baiļu vīrusu (pelēko miglu), kas vēl vairāk veicina ķermeņa iznīcināšanu un apziņas bloķēšanu. Savienojoties ar zemākajām pasaulēm, izsūknējot enerģiju viņu labā. Šajā gadījumā vakcinācijas antivielas tiek nodotas no paaudzes paaudzē, mainās tikai to skaits.

Masaliņas: sakāve krūtīs un sirds centrā. Cilvēkam ar slēgtu sirdi ir grūti radoši domāt, samazinās vispārējais jūtīgums, viņam ir maz enerģijas un iedvesmas, kas palielina nevēlēšanos dzīvot un akcentē no tā izrietošos simptomus pneimonijas formā. Daudziem ir vēlme un pat vajadzība novelt atbildību uz ārējiem spēkiem (valsts, iedomātie ienaidnieki, Dievs, medicīna, vīrusi), rodas (vai pastiprinās) Dieva kalpa komplekss, kas neko neatrisina, bet vienkārši nes krustu par noteiktiem grēkiem. Šāds indivīds bieži vien nespēj sadzirdēt savu intuīciju un sirdsapziņu, viņam ir vieglāk īstenot programmu uzstādījumus baiļu, propagandas un citu mentālu vīrusu veidā, kas darbojas pēc principa “skaldi un valdi”. Tāpat šāds cilvēks ievērojami samazina iespēju atklāt daudzdimensionālo atmiņu un spējas, nemaz nerunājot par dabiskajām aizsargfunkcijām.

Stingumkrampji: mugurkaula, nervu sistēmas un ekstremitāšu bojājumi. Tie sāk enerģētiski sadalīties, enerģija pārstāj cirkulēt pa ķermeni, parādās neskaitāmi bloki, kas pēc tam izpaužas slimībās. Ietekme aug arī “zaros” galvā, izkropļojot domāšanas procesus, apziņas un uztveres kvalitāti.

Kā jau varēja nojaust, Covid-19 “vakcīnas” daudz neatšķiras no iepriekš uzskaitītajām. To ietekme uz cilvēka enerģētisko plānu ir bloķēt jebkuru fizisko un smalko uztveres orgānu spilgtumu. Potenciāla nekaunīga sagrābšana notiek palīdzības paspārnē un pēc principa “nodzēst un bloķēt, lai nemaz nedomā pretoties!”

Tikmēr… daudzi cilvēki ir aizmirsuši, kā domāt par sevi. Viņu domas ir stereotipiskas, idejas ir aizgūtas, viņu mērķi ir iluzori, viņu vārdi pieder citiem. Viņi domā citu cilvēku domas, sapņo citu cilvēku sapņus, īsteno citu cilvēku mērķus…

Kāpēc bloķēt hipofīzi?

Hipofīze ir atbildīga par informācijas apstrādi. Tai ir dominējoša ietekme uz augšanu, attīstību, vielmaiņas procesiem, hipofīze regulē citu endokrīno dziedzeru darbību. Hipofīze sazinās ar virsnieru dziedzeriem, kuri zem spiediena sāk izdalīt stresa hormonus – kortizolu, noradernalīnu, adrenalīnu. Tas ietver simpātisko nervu sistēmu, kas liek jūsu ķermenim cīnīties vai bēgt. Šajā stāvoklī pārvaldība kļūst vēl vienkāršāka, jo tā var izslēgt kritisko un racionālo domāšanu, saprātīgu cilvēku reducējot līdz pamata instinktu līmenim.

Kontroles pārņemšana pār hipofīzi palīdz aptumšot prātu un ievietot uztveres filtrus, tāpēc daudzi vakcinētie saskaras ar grūtībām apstrādāt ienākošo informāciju un bieži vien nesaprot teiktā jēgu (tāda pati ietekme novērojama arī ar citām “narkotikām”).

Pēc vakcinācijas daudziem ir apmākušās acis – dvēseles spogulis, tā ir viena no pazīmēm, kas liecina par hipofīzes aizsprostojumu un līdz ar to intuīciju, spēju domāt ārpus realitātes uzspiestā tuneļa. Smalkajā plānā hipofīze ir atbildīga par gribu, tas ir, tā tiek apzināti nomākta. Daži senie raksti apgalvo, ka gribas kristāls atrodas hipofīzē, lai gan mēs zinām par šādu kristālu atrašanos citās ķermeņa daļās.

Kāpēc bloķēt epifīzi jeb čiekurveida dziedzeri?

Katra emocija, ko jūtat, katrs prieka un baiļu mirklis jūsu ķermenī ražo ķīmisku enzīmu. Daži no tiem kļūst par batutiem, citi – par šķēršļiem. Katrs no tiem sasniedz čiekurveida dziedzeri. Čiekurveida dziedzeris ir smalki noregulēts kalcīta kristāls, pēc būtības pjezoelektrisks, kā piemēram, kvarcs. Čiekurveida dziedzeris ir progresīvu zināšanu starpnieks manifestētajā realitātē. Tas mijdarbojas ar hipofīzi un atver tiltu starp fizisko un metafizisko pasauli, izpaužot apkārtējo realitāti. Katrs attēls, katra doma tiek interpretēta un saskaņota atbilstoši tās enerģētiskajam parakstam. Frekvences, ko saņem jūsu smadzenes, patiesībā ir digitāls kods, kristālisks simbolu modelis (piemēram, tukšumi un krusti), ko jūs interpretējat un pārvēršat attēlos un sajūtās. Nodoms, kurā tu stipri vai nedaudz šaubies savu vai kāda cita emociju iespaidā, nevar tikt realizēts.

Epifīzes bloķēšana ne tikai izkropļo visu ķermeņa sistēmu integrālo darbību un cilvēka saikni ar telpu, bet arī viņa nodoma spēku, kas ievērojami samazina iespēju konstruktīvi ietekmēt vietējo realitāti. Šāds cilvēks kļūst viegli vadāms ar dzīvnieciskiem instinktiem un no tiem izrietošajām interesēm, dzīvo bailēs par savu tagadni un nākotni, viņa radošuma un iedvesmas kanāls tiek bloķēts, atņemot vēlmi dzīvot un attīstīties. Apzinātības līmenis krītas, emocionālā inteliģence, domas apjūk, atslēdzas no savas apziņas straumes un atkal savienojas kopējā pelēkajā straumē, kurā dominē izdzīvošana, ciešanas un bailes (kontrakcijas, paralīze), nevis paplašināšanās, pārpilnība un labklājība. Atrodoties šajā vispārējā plūsmā, cilvēks pārstāj būt savu domu saimnieks, viņam galvā nemitīgi iezogas pēc rezonanses principa kaimiņu un garāmgājēju domu formas, īpaši, ja izpaužas empātija.

Neviena no smalkajā plānā izpētītajām vakcīnām vēl nav parādījusi tās pozitīvās īpašības, ko tai piedēvē amatpersonas. Tas viss ir klaji meli vairāku līmeņu ieguvumiem – no varas un naudas vietējiem menedžeriem līdz enerģētiskajam vampīrismam viņu uzraugiem smalkajos plānos. Gigantiskas ciešanu un baiļu enerģijas (gavvah, imperil) devas, kas izdalās, mijiedarbojoties ar šādu “medicīnas” un ar to saistīto globālo performanču destruktīvajiem aspektiem, iet uz atbalstu minētajām struktūrām, par kuru esamību mūsdienās var šaubīties tikai apdullināts akls cilvēks.

Vai mums no tā visa tagad jābaidās?

Nepavisam. Nekādā gadījumā. Visi iepriekš minētie efekti tagad ir izdeguši un dziedināti ar augstfrekvences enerģiju un jauniem kodiem ar pietiekamu nodomu. Miljoniem dvēseļu mostas, jūt un saprot arvien vairāk, neskatoties uz no tā izrietošajiem kropļojumiem un iestrēgumiem riteņos. Būtu vēlme, ceļš vienmēr atradīsies. VISU, kas notiek (“vīrusus”, vakcinācijas, krīzes, karus, smieklīgus likumus un noteikumus), var uzskatīt gan par apziņas nomākšanas līdzekli, gan par tās atmodas katalizatoru. Kontroles struktūru cinisms, rupjība un nekaunība joprojām neizsludinātās pandēmijas apstākļos runā pats par sevi: viņi baidās zaudēt varu un cenšas to saglabāt par katru cenu, lai gan paši jau sen ir sapinušies savā teātrī. Absurds un pretrunas.

Šāda uzvedība ir raksturīga narkomāniem, kuru visa dzīves jēga tiek samazināta līdz jaunas devas saņemšanai. Atkarīgais zags, melos, izdomās jaunus attaisnojumus (noteikumi, likumi, pasākumi), histēriju un manipulēs, lai tikai novērstu izstāšanos, kas līdzinās nāvei. Dzīvnieki, kas iesprostoti vai atrodas trakumsērgas stāvoklī, uzvedas aptuveni tāpat. Bailes par jūtīgu būtni ir aizbildnis pirms pāriešanas uz nākamo līmeni. Tas ir nepieciešams, lai filtrētu un pārdalītu dvēseles dažādos realitātes slāņos, kur katrs neizbēgami atradīsies sava veida sabiedrībā. Bailes pašas par sevi ir iluzoras, tās nevar mums fiziski nodarīt pāri, bet tās var piesaistīt tādus notikumu attīstības variantus, no kuriem mēs baidāmies.

Ņemot vērā brīvo gribu pieņemt vai nepieņemt ārpus programmas uzspiestās bailes kā daļu no savas realitātes, ir pienācis laiks, kad cilvēkam jāizmanto šī brīvība un jāizdara apzināta izvēle – atpazīt uzspiesto “jaunās normalitātes” attieksmi vai pateikt tam apņēmīgu “nē”! Katram šādas izvēles izmaksas būs individuālas, dažos gadījumos pietiks ar vienkāršu nezināšanu, bet izvēle bija, ir un būs vienmēr. Neļaujiet nevienam jūs pārliecināt par pretējo.

www.vakcinrealitate.org/aktualitates/laiks-ir-nobriedis-istenie-iemesli-sargaties/


www.vakcinrealitate.org

Atbildēt

Latvietis

06.01.2022. 00:19

Tāda sajūta un izskatās, ka šobrīd valstī vada kaut kādi sātanisti, kam svešas ir Cilvēktiesības un Satversmes normas. Kas nepakļaujas likumiem, bet izdod savus noteikumus. Kas draud sabiedrībai par nepakļaušanos. Valstī veseliem cilvēkiem neļauj strādāt, apmeklēt veikalus un kultūras pasākumus. Ļoti aktuāli šobrīd ir kādreiz tik nesenā pagātnē izskanējušas: "Dievs, tava zeme deg". Valsts tiek dzīvā muklājā, un režīms turpina pazemot un ņirgāties par cilvēkiem. Dievs visu redz, un šie tumšie spēki, kas valda pār Latviju, agri vai vēlu saņems Dieva sodu. Jo viņi ir tumši cilvēki.

Atbildēt

Rukutuks

04.01.2022. 22:42

What nav. We b DC butu jus W sda ACG F s G has sh h

Atbildēt

pārbaudiet !!!!!!!!!!!!!

28.12.2021. 15:34

Pārbaudiet, kurš ierēdnis Veselības ministrijas Farmācijas departamentā nevakcinējas ! Vai tur nav antivakseru "midzenis"!

Atbildēt

jaucis

28.12.2021. 07:41

Bezsmadzeņu izdzimteņi! Atņērgas!-jums ceļš uz mājām posties!

Atbildēt

interesanti gan

27.12.2021. 17:45

"Izmanto genocīdā pret tautu tās pašas metodes, kuras izmantoja nacisti"
----------------
Nacisti mīl savu tautu, attēlā redzamie morālie kropļi, lai tos dzīvus tārpi nograuž, izmanto NKVDešņiku metodes.

Atbildēt

kangaru plintniece

27.12.2021. 13:26

NOST, naudas kārie KANGARI, ar savām eksperimentālajām veselības špricītēm !!Pietiek ņirgāties par tautu !!!

Atbildēt

Risinājums

26.12.2021. 20:16

ir vienkāršs - visu uzskaitīto ir jāpavērš pretējā virzienā - pret šiem varas bandas neliešiem. Nekādas žēlastības - visbrutālākajā veidā. Mēs to varam, sākam ar 2022. gada 1. janvāri. Veiksmīgas medības !

Atbildēt

nu

26.12.2021. 10:32

»

Gofrids

Tu esi stulbs,vai tikai izliecies


nu padarbini savas smadzenes, plakanais...

Atbildēt

фукалка

26.12.2021. 08:16

Istenībā šāds saraksts var tikt atsvērts ar mazumiņu- 9 g katram. Visi aferā iesaistītie ir jālikvidē pie pirmās iespējas, tik sabojātu genofondu nedrīkst pavairot. No way.Turklāt galveno liberastu , sorosītu un preses bonzu atšaušana iedrošinātu ari mūsu kaimiņus, kurus šie dzīvnieki terorizē līdzigi.Feiks nebeigsies, tas mainīs formu, nevajag domāt , ka normāla dzīve būs pēc Pī vai Omikrona. Normāla dzīve būs tad, tad kad valdīkļi gulēs tranšejā masu kapā.

Atbildēt

non

25.12.2021. 19:37

»

Hohoho

No Nīderlandes braucu cauri Beļģijai un Vācijai pie citiem trimdas latviešiem Francijā - Latvijas ministri un ziņu dienesti var ņemties uzminēt cik kovid pases bija jāuzrāda un kovid anketas jāaizpilda pa ceļam


ceļotājiem prbaudes būtu tikai loģiski, bet ne jau uz vietas dzīvojošiem ļaudīm. Tā ir drūmākā anekdote, ja prasa potēties lauciniekam, kurš mēnesī reizi varbūt aizbrauc uz miestu, bodi un aptieku ....bet viss ir procesā un kā rāda vēsture sabrūk pat impērijas ar visu savu armiju, kur nu vēl pandēmijas

Atbildēt

Lieliskais Cilvēks

25.12.2021. 17:43

»

Grieta

Tie ir tie paši...kuri ciniski, nekaunīgi, ņirgājas un piesmej tautu


šie ĻAUŽUS piesmiet nevar.....kozlus,kas šos iestumj pie siles--JĀ,diemžēl KOZLU PAGAIDĀM,jā 30 gadus VAIRĀKUMS,bet MOZESS VADĀJA 40.

Atbildēt

Svecīti vajag turēt aizdegtu

25.12.2021. 14:24

»

Vēlējums Ziemassvētkos

Lai pietiek ar to, kas pie rokas


Pirms nelūgtos ciemiņus ielaist atgriezīšu gāzes ventili... Ļoti efektīgs "ir pie rokas"... "ir pie rokas" ir ļoti efektīvs-"cīnītāji par manām tiesībam", līdzko saož specifisko smaku, aizmūk ,ka papēži vien nozib...:)))

Atbildēt

ha-ha

24.12.2021. 23:36

»

Vai ne, biedrene Grieta

Tāpēc šos komunistus/čekistus vajag gāzt, lai pie varas nāk īstie komunisti/čekisti, kas Putina vadībā atjaunos dižo impēriju tās vēsturiskajās robežās


Kungs laikam nav pamanïjis,ka komunisti un čekisti,viņu aģenti ir viens par otru ïstāki un jau 4.gadu desmitu savā starpā sekmīgi cīnās par naudu un varu.Viņiem ir pievienoti dīvaini,no PSRS uz sapņu Rietumiem aizkomandētie it kā jūdi,it kā latvieši un savlaicīgi savervētie t.s. ärzemju latvieši.Rūpīgi tiek slēpta tv ekrānos zibošo seju saistība ar okupantu specdienestiem,ideoloģijas un represìvajiem dienestiem.Tas notiek nedzirdèti ciniski,bezkaunìgi,ņirgājoties par visiem tautas un cilvēces svētumiem.

Atbildēt

Hohoho

24.12.2021. 20:08

»

be care

tā spumde reiz spruks ārā arī te, Francijā jau neviens neko neņemot galvā pie visas lielās saslimstības, valdība raksta savus ierobežojumus un tauta dzīvo savu dzīvi. Nav jau reālas iespējas ietekmēt. Tad ir jāšauj un tad arī pie francūžiem nevar zināt, kurš uz kuru. Latviešu nelaime ir lielā paklausība...


No Nīderlandes braucu cauri Beļģijai un Vācijai pie citiem trimdas latviešiem Francijā - Latvijas ministri un ziņu dienesti var ņemties uzminēt cik kovid pases bija jāuzrāda un kovid anketas jāaizpilda pa ceļam....

Atbildēt

be care

24.12.2021. 19:01

»

nepaliec mājās

Kaut kādā ziņā tev taisnība. Ja tauta, lielākā daļa, pati neskrietu klanoties ar noliektu muguru pildīt šo fašistisko suņpurņu pavēles tad viņiem būtu lokdauns ne tautai. Tā ka tiešām tauta saņem ko pelnījusi un ja vēl neattapsies tad saņems vēl daudz smagāk


tā spumde reiz spruks ārā arī te, Francijā jau neviens neko neņemot galvā pie visas lielās saslimstības, valdība raksta savus ierobežojumus un tauta dzīvo savu dzīvi. Nav jau reālas iespējas ietekmēt. Tad ir jāšauj un tad arī pie francūžiem nevar zināt, kurš uz kuru. Latviešu nelaime ir lielā paklausība, bet visam tomēr ir sava robeža un mērs

Atbildēt

turpinājums

24.12.2021. 18:05

»

epidemioloģisko noziegumu pārskats

Vakar rādīja TV ziņās ka nesertificētie tagad lienot iekšā lielveikalos caur kreisajām ieejām un kravas rampām, jo citādi nelaiž iekšā. Varbūt ka daļa no patiesības tur ir, bet svētdienās arī sertificētajiem dažos šopingos jāklunkurē pa tām pašām kravas rampām, jo tagad tāda kārtība...


Tātad - galvenās ieejas slēgtas, taču caur pagalmu un kravas rampu - laipni lūgti, protams tas attiecas uz sertificētajiem, bet arī tas vēl nav viss. Otrs "viedais risinājums" ir veikalu platības samazināšana, pārbīdot plauktus vai sakarot apkārt lentas kā ap būvlaukumu, tobiš lielveikalu pārvēršana par mazveikaliem, lai nevajadzētu kontrolēt sertifikātus. Lieki teikt ka pircēju skaits no tā nemazinās, tāpat kā nemazinās pasažieru skaits RS autobusos, kuros aizlīmēta daļa no sēdvietām, bet sēdvietās netikušajiem jāsaspiežas ciešāk ar citiem stāvētājiem.

Atbildēt

epidemioloģisko noziegumu pārskats

24.12.2021. 17:50

Vakar rādīja TV ziņās ka nesertificētie tagad lienot iekšā lielveikalos caur kreisajām ieejām un kravas rampām, jo citādi nelaiž iekšā. Varbūt ka daļa no patiesības tur ir, bet svētdienās arī sertificētajiem dažos šopingos jāklunkurē pa tām pašām kravas rampām, jo tagad tāda kārtība.

Atbildēt

MK

24.12.2021. 15:47

Бухарест, Румыния. Полиция вышла в знак протеста против Covid-ограничений, введенных в отношении населения.
"Мы больше не будем налагать штрафы или санкции на людей в отношении Covid !"./Peach Blossom/

Atbildēt

hi hi

24.12.2021. 14:22

»

Vienas ābeles āboli ...

...kas cītīgi turpina okupācijas iesākto Latvijas iznīcināšanu. Nosauc kādu atšķirību starp zilajiem komunistiem un sarkanajiem komunistiem, ja neskaita atšķirīgo muldēšanu, tad darbi tiem ir vienā virzienā


komunistu gara vairs nava,praktiski tā arī nebija padomijā,tādi kā tu protams ticēja,ka tevi beidzot apdalīs no matu galiņiem līdz papēžiem.Tu jau atkal citā----sorosticībā-----un .irs šo dogmas,NERĀTNAIS.

Atbildēt

Vienas ābeles āboli ...

24.12.2021. 13:21

»

Patriotiskais gars

LATVI,nepieņem apsveikumus šajos SNIEGOTOS ZIEMASSVĒTKOS no sorosoīdiem!!!Pilnīga ignorence!Tās vaideres,kalnietes utt.krastus pazaudējuši


...kas cītīgi turpina okupācijas iesākto Latvijas iznīcināšanu. Nosauc kādu atšķirību starp zilajiem komunistiem un sarkanajiem komunistiem, ja neskaita atšķirīgo muldēšanu, tad darbi tiem ir vienā virzienā.

Atbildēt

Es

24.12.2021. 12:49

Tā nav sakritība.

Atbildēt

Patriotiskais gars

24.12.2021. 12:31

LATVI,nepieņem apsveikumus šajos SNIEGOTOS ZIEMASSVĒTKOS no sorosoīdiem!!!Pilnīga ignorence!Tās vaideres,kalnietes utt.krastus pazaudējuši.

Atbildēt

nepaliec mājās

24.12.2021. 11:59

»

bafometa mazais pirkstiņš

Neticās, ka tie divi klauni bildē ir spējīgi ciniski, nekaunīgi, ņirgāties un piesmiet sevi cienošu cilvēku. Drīzāk sliecos domāt ka "tauta" pati sevi ciniski, nekaunīgi, apņirdz un piesmej. Bet tie divi personāži noteikti ir pelnījuši atzinību ka "tauta" saņem godīgi nopelnīto...


Kaut kādā ziņā tev taisnība. Ja tauta, lielākā daļa, pati neskrietu klanoties ar noliektu muguru pildīt šo fašistisko suņpurņu pavēles tad viņiem būtu lokdauns ne tautai. Tā ka tiešām tauta saņem ko pelnījusi un ja vēl neattapsies tad saņems vēl daudz smagāk.

Atbildēt

Bravo

24.12.2021. 11:52

Izcili! Pateicos!

Atbildēt

Vēlējums Ziemassvētkos

24.12.2021. 11:20

Lai pietiek ar to, kas pie rokas.
Lai pie rokas ir tik, cik pietiek.
Lai vienmērir, ko dot otram.
Lai nav jālūdz, bet vienmēr
Lai iespēja pateikties.

Atbildēt

forši

24.12.2021. 11:18

Forši norūkts! Visi Levit/Knariņ kliķes grēki un šmuces salikti pa plauktiņiem!

Atbildēt

Adīna

24.12.2021. 11:16

>>>Vēlējums

Atbildēt

A.L.P.

24.12.2021. 11:12

Raksts ir superprecīzs ---- kā ar pirkstu ... peļķē!

Atbildēt

Māte

24.12.2021. 10:39

Un šie ir tie, kuri pirms laiciņa skaisti runāja par iekļaujošo sabiedrību priekš invalīdiem, bet tagad atlaiž no darba invalīdu, kurš pārcietis 2 sirds operācijas, ārstēts, mācījies, ieguvis Programmētāja izglītību, pārsvarā strādājis attālināti..un bailēs no vakcinācijas blaknēm, miokardīta, netika ģimenes ārstes(baidoties par atstādināšanu no darba) sūtīts uz konsiliju. Un kāda ar būtu jēga konsilijam, ja tur strādā iebiedēti ārsti, kuri nedrikst cilvēkiem ieteikt, ka vakcinēties nedrīkst! Jo no 200 tikai 12 atliek vakcināciju un tad jau uz nāvi slimiem. Tiesa, juristi šie ir uzpirkuši - visi klusē. Neatradām juristu, kurš palīdzētu sastādīt iesniegumu, lai tiesātos pret obligāto vakcināciju. Un..vai ko panāktu? Ja paši tiesneši sev neiztiesāja tiesības nevakcinēties, tiesibas lemt pašiem par savu ķermemi!

Atbildēt

fakts

24.12.2021. 09:40

»

Pēteris

Sen jau kā Tvaiceni absolvēji


Tvaicenē te dzīvojam visi,diemžēl daži to negrib saprast.

Atbildēt

Atis Priedītis

24.12.2021. 07:53

Neko gāzt nevajag. Viss kas ir jādara - ir regulāri un pacietīgi jāpublisko patiesas atmiņas par šo cilvēku "dižajiem darbiem" gan okupācijas laikā gan pašlaik. Tieši šī iespēja - neļaut melot un paslēpties, pasauli pamazām padarīs labāku,

Atbildēt

lauķis

24.12.2021. 05:50

»

Vai ne, biedrene Grieta

Tāpēc šos komunistus/čekistus vajag gāzt, lai pie varas nāk īstie komunisti/čekisti, kas Putina vadībā atjaunos dižo impēriju tās vēsturiskajās robežās


Vispār jau beneficiārs nemainās,tie ir Gotorpas Goldšteini Romanovi.Putins ir lelle,pašlaik parādi komandē Lukašenko.Varu plānots nodot jaunajam Romas imperatoram Koļam,tam kas pašlaik skaitās Lukošenko otprisks.Tomēr vispirms būs bads un "bezpriģels".Pēc tam aitas apsveiks jebkuru varu,ka tik desa.Tieši tāpēc pašlaik saulveži lien laukā no visām šķirbām.
Biedri būs tikai īsu brīdi,pēc tam atkal būs izredzētie un goji.Vismaz tāds ir nešķīsteņu plāns.
Viss pašu rokās un sirdīs.

Atbildēt

Ja nav

24.12.2021. 05:03

ko publicēt, pulicē neko.

Atbildēt

bafometa mazais pirkstiņš

24.12.2021. 00:51

»

Grieta

Tie ir tie paši...kuri ciniski, nekaunīgi, ņirgājas un piesmej tautu


Neticās, ka tie divi klauni bildē ir spējīgi ciniski, nekaunīgi, ņirgāties un piesmiet sevi cienošu cilvēku. Drīzāk sliecos domāt ka "tauta" pati sevi ciniski, nekaunīgi, apņirdz un piesmej. Bet tie divi personāži noteikti ir pelnījuši atzinību ka "tauta" saņem godīgi nopelnīto!

Atbildēt

p.sies d.irst

23.12.2021. 23:41

Tik šķidri šeit ņaudēt jau sen vairs nav labais tonis.Jālasa pietiek.com!

Atbildēt

Vai ne, biedrene Grieta

23.12.2021. 23:07

»

Grieta

Tie ir tie paši...kuri ciniski, nekaunīgi, ņirgājas un piesmej tautu


Tāpēc šos komunistus/čekistus vajag gāzt, lai pie varas nāk īstie komunisti/čekisti, kas Putina vadībā atjaunos dižo impēriju tās vēsturiskajās robežās.

Atbildēt

Grieta

23.12.2021. 21:58

Tie ir tie paši...kuri ciniski, nekaunīgi, ņirgājas un piesmej tautu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: