Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

KUR

09.09.2015. 09:07

ir Tiesībsarga sūri grūti sastrādātais atzinums????????????

Atbildēt

Helsinki-86 ziņojums

12.08.2015. 08:48

http://tautastribunals.eu/?p=27904

Latvijas cilvēktiesību grupas HELSINKI-86 ziņojums


Drošības policijai

Kr. Barona iela 99a

Rīga, LV-1012Iekšlietu ministrijai

Čiekurkalna 1.līnija 1 korp.2

Rīga, LV-1026Ārlietu ministrijai

Elizabetes iela 57

Rīga LV-1050Deutsche Botschaft

Raina bulv. 13

Rīga, LV-1050Latvijas cilvēktiesību grupas HELSINKI-86 ziņojums

Vakar, 2015. gada 10. augustā, Linards Grantiņš oficiāli ir nodevis grupas Helsinki 86 vadību savai sievai Agritai Grantiņai.
Ja Latvijas Drošības policija ir iedomājusies, ka viņiem izdosies sagaidīt Linarda Grantiņa nāvi “neatkarīgās” Latvijas cietumā un ar to beigsies viņas paustās atziņas par Latviju kā tiesisku un godīgu cilvēku vadītu valsti, tad Jūs, kungi, esat kļūdījušies.
Ir cilvēki, kuri cīnīsies par to, lai Linards Grantiņš tiktu atbrīvots no nelikumīgā apcietinājuma, kurā viņam netiek sniegta nepieciešamā medicīniskā palīdzība, acīmredzamā nolūkā novest Linardu Grantiņu nāvē.

Pieprasām nekavējoties atbrīvot Linardu Grantiņu no nelikumīgā apcietinājuma, lai viņš varētu ārstēties Vācijā, kuras pilsonis viņš ir, jo, Latvijas valsts pilnīgi noteikti negrasās nodrošināt Linardam Grantiņam medicīnisko palīdzību.

Helsiki-86 vadītāja un biedri

Latvijas CTAG H-86 vaditāja Agrita Grantiņa

Latvijas CTAG H-86 biedre Gita Grantiņa

Latvijas CTAG H-86 biedrs Klāvs Grantiņš

Vācijā, Minsterē, 2015. gada 11. augustā

Atbildēt

pamela

11.08.2015. 22:22

Tas jau nav tiesībsargs,bet SC ieliktenis,kā Streļčenoks ,Kalnmeiers,Bičkovičs,Vējonis utt.Viņš tiesības aizstāv pēc sava kalkulatora !!un tur kur viņam izdevīgi un priekš paša PR .Kapēc nekad nav dzirdēts par latviešu diskrimināciju kaut darba tirgū?Ir presē sludinājumi !Kapēc nekas netiek darīts no Jansona par valsts val.diskrimināciju utt.?

Atbildēt

Joske

09.08.2015. 22:13

Visi taču zin, ka DP ir pērkama iestāde. Visi, kas tur strādā jau ir slēpti miljonāri! Viņiem taču neinteresē Latvija, tikai nauda! Visnetīrākā valsts institūcija! Pērkamas dvēseles!

Atbildēt

niknajam aismim

09.08.2015. 13:41

Par to,ka aizturēšana bija brutāla,nav nekādu šaubu un nekādi liecinieki nav vajadzīgi.Grantiņa kungs ir garīgi stiprs,bet,diemžēl,fiziski nemaz nav spējīgs pretoties slimības dēļ un tādēļ,ka viņam funkcionēja tikai viena roka,kura tagad arī ir lauzta,vajadzīga operācija.Nu ļoti nebrutāla,smalka un inteliģenta aizturēšana..Kur nu vēl "smalkāk"

Atbildēt

baismis

06.08.2015. 17:31

»

Aismis

Kas ir liecinieki "brutālai aizturēšanai",lūdzu sarakstu,a tā kārtējais bla,bla,bla


Brutāla aizturēšana var notikt arī bez lieciniekiem. Bez tam ir pietiekami daudz aģentu, kurus var pieaicināt, un kuri liecinās, ka aizturamā persona spēra, kliedza, spiedza, koda, sita policistu, sitot krita un tā guva traumu.

Atbildēt

ne pa tēmu

06.08.2015. 17:27

»

Tak shēma skaidra - safabricē lietu, dodot reālu iespēju noslaukt no valsts kompensāciju. Tā DP panāk savu mērķi – „valsts noslaucēji” kļūst par ienaidniekiem tautai, par kuras tiesībām tie cīnās un cīnījās...


Tikai nevajag! Pasaku par disidentiem, kuri uzvar taisnīgā tiesā izstāsti tiem, kuri nepārzina tiesu sistēmu.
Varbūt tie noticēs.

Atbildēt

06.08.2015. 13:31

»

Aismis

Kas ir liecinieki "brutālai aizturēšanai",lūdzu sarakstu,a tā kārtējais bla,bla,bla


HIHI Sūda DP! Pat man ir konkrētas personas kā liecinieki..Es arī pirmais paziņoju, ka aizturēšana bija brutāla.. ĪSTI izdzimteņi!

Atbildēt

Bonifācijs

06.08.2015. 13:12

»

Aismis

Kas ir liecinieki "brutālai aizturēšanai",lūdzu sarakstu,a tā kārtējais bla,bla,bla


Klasika. :)))

Saraksts būs , tikai daudz ietverošāks lineārā laika mērogos runājot,pacietību tikai ,mazais draudziņ ,pacietību !:)))

Atbildēt

Aismis

06.08.2015. 13:03

Kas ir liecinieki "brutālai aizturēšanai",lūdzu sarakstu,a tā kārtējais bla,bla,bla.

Atbildēt

06.08.2015. 12:09

»

to ahaa

Nevienam disidentam neviena kompensācija nekad nav piespriesta. Tikai pašas kliķes algotiem troublemakeriem...


Tak shēma skaidra - safabricē lietu, dodot reālu iespēju noslaukt no valsts kompensāciju. Tā DP panāk savu mērķi – „valsts noslaucēji” kļūst par ienaidniekiem tautai, par kuras tiesībām tie cīnās un cīnījās.

Savukārt tie, kas aprej un nod!rš komentāros un mediju rakstos tos, kas uzvarējuši DP safabricētajās lietās pret valsti, ir tie paši, kas šīs lietas safabricē - DP.

Tā DP panāk divus mērķus – morāli nomelno un sagrauj sabiedrības acīs cīnītājus par latviešu tiesībām un fiziski viņus ietekmē – jo tie, kam jāaizstāvas pret DP safabricētajām lietām, tas dārgi maksā, gan morāli, gan materiāli. Bet shēmotājiem no DP par to nekas. Mutvardu pateicība no politiķiem, kas pasūta šo mūziku.

Nevajag melot – I.Jaunalksne to summu prasīja, bet dabūja smieklīgi mazu. Bet DDD ir pamatīgi iemīti dubļos, jau sākot ar Gardas piekaušanu, pēc kuras knapi palika dzīvs..

Atbildēt

viņi in nerunās

06.08.2015. 11:52

»

cerēsim

Kas ir Jaunalksnes pie "godības" Šubrovska "iztiesātie" 100 000, salīdzinot ar Latvenergo trīs miljonu afēru, pareizāk 4 miljonu afēru, jo miljonu "oficiāli" nopelnīja Grūtups. Zīmīgi, ka sātana Šķēles advokāts Grūtups ir zem zemes, sātana Lemberga advokāts Platacis "pazudis". Tautā runā, ka visas pasūtījuma...


Bija saskare ar l..a advokātiem un viņu radiem. Par pāris no viņiem un viņu radiem varu teikt - ja pasaulē būtu Dievs, viņu galvas būtu uzspraustas uz sētas mietiem. "Izredzēti izdzimteņi".

Atbildēt

cerēsim

06.08.2015. 10:47

»

pipars

Ilze Jaunalksne tādā veidā nopelnīja 100 000. Labs bizness sanāca tandēmā - Baiba Strautmame un viņas vīrs bijušais Augstākās tiesas tiesnesis Vonsovičs ar saviem čomiem tiesu sistēmā. Kamēr DP vajā Grantiņu, kurš raksta, kā tiek apzagta latviešu tauta, savi cilvēki uzvārās. Grantiņš neko nav nozadzis...


Kas ir Jaunalksnes pie "godības" Šubrovska "iztiesātie" 100 000, salīdzinot ar Latvenergo trīs miljonu afēru, pareizāk 4 miljonu afēru, jo miljonu "oficiāli" nopelnīja Grūtups. Zīmīgi, ka sātana Šķēles advokāts Grūtups ir zem zemes, sātana Lemberga advokāts Platacis "pazudis". Tautā runā, ka visas pasūtījuma slepkavības, kā, piemēram, tiesneša Laukrozes, iespējams, ir izplānotas Iekšlietu ministrijā. Atgādināsim, ka šobrīd IM valsts sekretāre ir Ivara Godmaņa sieva Ilze Pētersone Godmane. Varbūt kaut ko vairāk ar laiku, kad pašam sāks degt zeme zem kājām, sāks runāt bijušie Valsts policijas priekšnieki Rekšņa, Voins, Lieljuksis?

Atbildēt

bācam no labrīt

06.08.2015. 10:47

Laba atbilde.Paldies! Man patīk.

Atbildēt

bāc!

06.08.2015. 10:30

»

labrīt!

Te tik daudz uzvārdu tiek minēts,bet kālab neviens nepasaka "paldies" visas šīs nelietības uzsācējam vaļeram agešinam,bet nez kāpēc vaino NA


Laikam tāpēc, ka NA ir tieslietu ministrs rasnačs un saeimas juridiskās komisijas vadītājs bērziņš, saeimas priekšāsēdētāja mūrniece un cilvēktiesību komisijas pr-sēdētāja inese laizāne.
Laizāne.. laiza, laiza.. NA baidās nopirsties, lai viņus nesasaistītu ar grantiņu, un viņi nezaudētu silītes vietu.
Par vaļeru viss skaidrs. Krievvalodainais agešins stāv valsts drošības sardzē kopā ar solvitu, seržantu un baložiem. Un viņam pauti dreb, domājot par sēdēšanu uz čemodāna stacijā. Kuram gribas atstāt saeimu un braukt uz ivanovu vai tveru? Nu tak ne jau agešinam, okupācijas palieka cīnās par savām cilvēktiesībām. Un visiem cilvēktiesību nepietiek. Vai nu grantiņam, vai agešinam. Vai nu solvitai ar raivi, vai tev.

Atbildēt

pipars

06.08.2015. 10:27

»

to ahaa

Nevienam disidentam neviena kompensācija nekad nav piespriesta. Tikai pašas kliķes algotiem troublemakeriem...


Ilze Jaunalksne tādā veidā nopelnīja 100 000. Labs bizness sanāca tandēmā - Baiba Strautmame un viņas vīrs bijušais Augstākās tiesas tiesnesis Vonsovičs ar saviem čomiem tiesu sistēmā. Kamēr DP vajā Grantiņu, kurš raksta, kā tiek apzagta latviešu tauta, savi cilvēki uzvārās. Grantiņš neko nav nozadzis, bet IM ministrs Kozlovskis gan ir apaudzis ar nezin no kurienes nākusiem miljoniem.

Atbildēt

janka

06.08.2015. 10:22

Kā parasti visur figure no taisnīgās tiesas nosargātie kolaboranti,okupācijas laiku represīvo iestāžu darboņi,ideoloģiskās vajāšanas un smadzeņu skalošanas speciālisti-komjaunatnes,kompartijas nomeklatūra,žurnālisti un citi intiliģentie tautas nodeveji,kuri viens otru apkarinājuši ar kādreiz tik ļoti nīstās neatkarīgas valsts regālijam,turpinā cīnīties par vietu pie svešu kungu stērbelēm.

Atbildēt

to ahaa

06.08.2015. 10:21

»

ahaa

Aiz katra lēmuma stāv vārds un uzvārds. Tiesnesim, kurš pieņēma lēmumu par grantiņa apcietināšanu, taču ir vārds un uzvārds...


Nevienam disidentam neviena kompensācija nekad nav piespriesta. Tikai pašas kliķes algotiem troublemakeriem.

----------------

Linards Grantiņš tribunālā ir atmaskojis Jāni Reiniku, Aivaru Gardu, Līgu Muzikanti visā pilnībā. Arī te komentārā raksta: Bet daudzi nezina, ka DP priekšnieks Jānis Reiniks ļoti labi zināja, ka Aivars Garda, Līga Muzikante un Ilze Liepa tiks attaisnoti. Vai tas jums neko neliek aizdomāties? Vienam otram tas var kļūt labs bizness, kā no valsts "noslaukt" naudu. DP safabricē lietu un nodrošina bezmaksas reklāmu, pazīstams advokāts nopelna un beigās tiek gan attaisnojošs spriedums, gan atpazīstamība, gan no valsts piedzīta nauda. Ja to naudu vajadzētu maksāt Jānim Reinikam no savas kabatas, tad varbūt pāris reizes padomātu, pirms safabricē lietas.

Atbildēt

06.08.2015. 10:15

»

Pēc taisnības un likuma tā būtu jābūt, ka K.Grantiņš uzvarēs. Bet nekāda kompensāciju nauda nevar atsvērt tās ciešanas, kas tika un joprojām tiek sagādātas L.Grantiņam...


Pēc taisnības un likuma tā būtu jābūt, ka L.Grantiņš uzvarēs. Bet nekāda kompensāciju nauda nevar atsvērt tās ciešanas, kas tika un joprojām tiek sagādātas L.Grantiņam.

Drīzāk caur šīm ciešanām L.Grantiņam nāks tikai viena patiesa atziņa - NA/VL ir krievžīdu aģenti reizē ar Dz. Rasnaču, R.Dzintaru, R.Zīli, I.Parādnieku u.c. no NA/VL noziedzīgā grupējuma, kas amatus izmanto mantkārīgos nolūkos, maldinot latviešu tautu, veicot pret to genocīdu reizē ar citām varas partijām.

Atbildēt

ahaa

06.08.2015. 10:14

Aiz katra lēmuma stāv vārds un uzvārds. Tiesnesim, kurš pieņēma lēmumu par grantiņa apcietināšanu, taču ir vārds un uzvārds?
Jansons pamodies? Un Latvijas cilvēktiesību aizsardzības organizācijas? Save the world, save the whale, save the snail..! Kur visi šie humānisti? Atvaļinājumā..
Grantiņš vēl ir salīdzinoši populāra persona, ar saviem asm, ja šitāda ķeza gadītos kādam parastam interneta vāvulim kā man vai tev, policija un tiesa varētu darīt visu, kas ienāk prātā. Un neviens par to nekad neko neuzzinātu.
Tas, ko te viens komentētājs teica par tām "disidentiem" piespriestajām kompensācijām. Nevienam disidentam neviena kompensācija nekad nav piespriesta. Tikai pašas kliķes algotiem troublemakeriem. Un nevienā tiesā neviens disidents nav uzvarējis. Nekad. Neesiet taču TIK lieli muļķi.

Atbildēt

labrīt!

06.08.2015. 10:14

Te tik daudz uzvārdu tiek minēts,bet kālab neviens nepasaka "paldies" visas šīs nelietības uzsācējam vaļeram agešinam,bet nez kāpēc vaino NA?

Atbildēt

06.08.2015. 09:45

»

miljons

Ārprāts! Tā ir tikai Līgai Muzikantei izmaksāta nauda. Ja summu sareizina ar trīs, jo jāmaksā arī Aivaram Gardam un Ilzei Liepai, tad nodokļu maksātājiem tas izmaksā 33 000 latus. Tas ir tikai nerēķinot izdevumus par tiesām. Cik tās neskaitāmās tiesas izmaksāja nodokļu maksātājiem? Turklāt tie ir tikai...


Pēc taisnības un likuma tā būtu jābūt, ka K.Grantiņš uzvarēs. Bet nekāda kompensāciju nauda nevar atsvērt tās ciešanas, kas tika un joprojām tiek sagādātas L.Grantiņam.

Drīzāk caur šīm ciešanām K.Grantiņam nāks tikai viena patiesa atziņa - NA/VL ir krievžīdu aģenti reizē ar Dz. Rasnaču, R.Dzintaru, R.Zīli, I.Parādnieku u.c. no NA/VL noziedzīgā grupējuma, kas amatus izmanto mantkārīgos nolūkos, maldinot latviešu tautu, veicot pret to genocīdu reizē ar citām varas partijām.

Atbildēt

Ilmārs

06.08.2015. 09:38

Kas ir Drošības policijas priekšnieks?

Atbildēt

Ņujorka

06.08.2015. 09:24

»

aizkulises

To visi zina. Bet daudzi nezina, ka DP priekšnieks Jānis Reiniks ļoti labi zināja, ka Aivars Garda, Līga Muzikante un Ilze Liepa tiks attaisnoti. Vai tas jums neko neliek aizdomāties? Vienam otram tas var kļūt labs bizness, kā no valsts "noslaukt" naudu. DP safabricē lietu un nodrošina bezmaksas reklāmu...


Apsūdzības uzturētāja prokurore Ieva Garanča tagad ir zvērināta advokāte. Kā advokāte kļuva pamanīta, kad ieradās KNAB, lai sarunātu izbeigt kriminālprocesu pret Valsts Ieņēmauma dienesta ģenerāldirektori. Tātad , no vienas puses, viņi ienīst un vajā brīvības cīnītājus, bet, no otras puses, laizās klāt vislielākajiem valsts izzadzējiem, cerot nokļūt pie izlaupītās siles. Tas arī raksturo, kāda ir morāle Latvijas tiesu sistēmā.

Atbildēt

miljons

06.08.2015. 09:17

»

es

Rīgas pilsētas Centra rajona tiesa 3. aprīlī pilnībā apmierināja laikraksta “DDD” galvenās redaktores Līgas Muzikantes prasību pret valsti Tieslietu ministrijas personā par morālā kaitējuma atlīdzināšanu saistībā ar nepamatoto, brutālo kriminālvajāšanu un apsūdzību DSC06535“noziegumos pret cilvēci...


Ārprāts! Tā ir tikai Līgai Muzikantei izmaksāta nauda. Ja summu sareizina ar trīs, jo jāmaksā arī Aivaram Gardam un Ilzei Liepai, tad nodokļu maksātājiem tas izmaksā 33 000 latus. Tas ir tikai nerēķinot izdevumus par tiesām. Cik tās neskaitāmās tiesas izmaksāja nodokļu maksātājiem? Turklāt tie ir tikai zināmie gadījumi. Cik vēl ir tādi neaprakstītie gadījumi? Vai kādam ir šaubu, ka arī Grantiņa advokāts Rebenoks sniegs sūdzību ECT un vinnēs valsti? Mums nav šaubu, ka Grantiņš uzvarēs.

Atbildēt

aizkulises

06.08.2015. 09:11

»

es

Rīgas pilsētas Centra rajona tiesa 3. aprīlī pilnībā apmierināja laikraksta “DDD” galvenās redaktores Līgas Muzikantes prasību pret valsti Tieslietu ministrijas personā par morālā kaitējuma atlīdzināšanu saistībā ar nepamatoto, brutālo kriminālvajāšanu un apsūdzību DSC06535“noziegumos pret cilvēci...


To visi zina. Bet daudzi nezina, ka DP priekšnieks Jānis Reiniks ļoti labi zināja, ka Aivars Garda, Līga Muzikante un Ilze Liepa tiks attaisnoti. Vai tas jums neko neliek aizdomāties? Vienam otram tas var kļūt labs bizness, kā no valsts "noslaukt" naudu. DP safabricē lietu un nodrošina bezmaksas reklāmu, pazīstams advokāts nopelna un beigās tiek gan attaisnojošs spriedums, gan atpazīstamība, gan no valsts piedzīta nauda. Ja to naudu vajadzētu maksāt Jānim Reinikam no savas kabatas, tad varbūt pāris reizes padomātu, pirms safabricē lietas.

Atbildēt

hm

06.08.2015. 09:03

Kādēļ tikai "Pietiek" raksta par šo gadījumu? visiem "neatkarīgajiem" un "demokrātiskajiem" mēdijiem mutes ciet? Un kā ar Āžinieka atkāpšanos? civilizētās valstīs tādos gadījumos ministram vajadzētu doties.

Atbildēt

es

06.08.2015. 08:59

»

zināšanai

Lietā figurē Aukstikalns. Vēl ir tāda Bērziņa no tiesībsarga Jansona biroja, kas skaitās "eksperte". DP Safabricētajā Aivara Gardas, Līgas Muzikantes un Ilzes Liepas lietā advokāts un bijušais Drošības policijas priekšnieka vietnieks Šmitiņš jau apgāza šos viltus ekspertus. Tur arī sūdzējās Brandavs...


Rīgas pilsētas Centra rajona tiesa 3. aprīlī pilnībā apmierināja laikraksta “DDD” galvenās redaktores Līgas Muzikantes prasību pret valsti Tieslietu ministrijas personā par morālā kaitējuma atlīdzināšanu saistībā ar nepamatoto, brutālo kriminālvajāšanu un apsūdzību DSC06535“noziegumos pret cilvēci”.

Tiesa lietu skatīja pirmajā instancē. Izvērtējot Līgai Muzikantei nodarītā morālā kaitējuma plašumu un sekas, Rīgas pilsētas Centra rajona tiesa nolēma prasīto summu nevis samazināt, bet palielināt, nospriežot no Tieslietu ministrijas piedzīt 11 000 latus Līgas Muzikantes prasīto 10 600 latu vietā.

Atbildēt

zināšanai

06.08.2015. 08:52

»

zināšanai

Lietā figurē Aukstikalns. Vēl ir tāda Bērziņa no tiesībsarga Jansona biroja, kas skaitās "eksperte". DP Safabricētajā Aivara Gardas, Līgas Muzikantes un Ilzes Liepas lietā advokāts un bijušais Drošības policijas priekšnieka vietnieks Šmitiņš jau apgāza šos viltus ekspertus. Tur arī sūdzējās Brandavs...


Grantiņa aizstāvis Pāvels Rebenoks uzskata, ka Drošības policijas darbinieki pārkāpuši Krimināllikuma pantu par tīšu miesas bojājumu nodarīšanu, pārkāpjot aizturēšanas nosacījumus un aicina ierosināt kriminālprocesu, kurā izvērtētu notikušā apstākļus un personu rīcību, kuras veikušas noziegumu pret Grantiņu.

Advokāts uzskata, ka cietsirdīgajā aizturēšanā un pēc tam sekojošā atstāšanā bez medicīniskās palīdzības cietumā ir saskatāms Eiropas Cilvēktiesību un pamatbrīvību aizsardzības konvencijas 3. pantā noteiktā spīdzināšanas aizlieguma acīmredzams pārkāpums, kuru aicina nekavējoties novērst.

Iesniegumā lūgts ne tikai uzsākt kriminālprocesu, bet arī atzīt Grantiņu par cietušo un nodrošināt visas nepieciešamās medicīniskās palīdzības sniegšanu ārpus šī brīža viņa turēšanas vietas – Rīgas Centrālcietuma teritorijas.

Tāpat aicināts veikt visas citas normatīvajos aktos paredzētās darbības, lai pret Grantiņu nodarītais noziegums tiktu izmeklēts objektīvi, efektīvi, bez neattaisnotas novilcināšanas un, ievērojot Eiropas Cilvēktiesību un pamatbrīvību aizsardzības konvencijā un Latvijas Republikas Satversmē garantētās cilvēktiesības.

Advokāts Rebenoks iesniegumā, kas adresēts gan Ģenerālprokuratūrai, gan iekšlietu ministram, tiesībsargam u.c., arī atgādina, ka Vācijas tiesa nav atļāvusi Latvijas Republikai veikt jebkādas kriminālprocesuālās darbības attiecībā pret Vācijas pilsoni Grantiņu. Iesnieguma kopija ir nosūtīta arī Vācijas vēstniecībai.

Atbildēt

zināšanai

06.08.2015. 08:49

»

....

izmeklētājs esot tas pats, kas jau iepriekš nesodīti nopludināja no DP resoriskās pārbaudes lietas info par iesnieguma iesniedzēja identitāti, kā rezultātā minētais cilvēks darba vietā tika ilgstoši vajāts (un to dara vēl joprojām) - šim cilvēkam par iesnieguma iesniegšanu darba vieta pat mēģināja ierosināt...


Lietā figurē Aukstikalns. Vēl ir tāda Bērziņa no tiesībsarga Jansona biroja, kas skaitās "eksperte". DP Safabricētajā Aivara Gardas, Līgas Muzikantes un Ilzes Liepas lietā advokāts un bijušais Drošības policijas priekšnieka vietnieks Šmitiņš jau apgāza šos viltus ekspertus. Tur arī sūdzējās Brandavs, par kuru jau pavīdējušas ziņas iespējamas korupcijas sakarā Rīgas domē. Kā 1940.gadā krievu okupanti izmantoja cietumniekus, tieši tāpat tagad izmanti agešinus un citas kriminālos elementus. Baigā gada elementi darbojas Mežvieta vadībā. Mežviets, Kozlovskis ir tādi paši latviešu tautas nodevēji kā bēdīgi slavenais Vilis Lācis.

Atbildēt

....

06.08.2015. 08:33

»

R

Jebkurā normālā valstī šie valsts iestādes ,,darbinieki'' jau sen vairs nebūtu darbinieki, bet Latvijā tie virzīseis pa savas noziedzīgās karjeras kāpnēm, saņems uzslavas un tiks piesegti no iestādes vadības, ministra, valdības, saņems apbalvojumus, pauaugstinājumus un ,,darbosies '' līdz pat pensijai...


izmeklētājs esot tas pats, kas jau iepriekš nesodīti nopludināja no DP resoriskās pārbaudes lietas info par iesnieguma iesniedzēja identitāti, kā rezultātā minētais cilvēks darba vietā tika ilgstoši vajāts (un to dara vēl joprojām) - šim cilvēkam par iesnieguma iesniegšanu darba vieta pat mēģināja ierosināt kriminālprocesu.

Atbildēt

es, es

06.08.2015. 08:30

»

es

Paldies jums


paldies.

Atbildēt

vai tik

06.08.2015. 08:29

»

stiprie vārdi

Vispirms notiek pārmaiņas garīgā pasaulē. Lai Kozlovskis vai Mežviets nebrīnās, ka Dievs viņus sodīs kā sodīja "visvareno" Borovkovu. Avarēja pie Cēsīm, miets bija viņa paša bērnā un 5 minūšu laikā nebija. Un neko varenais navarēja izdarīt. Lūk, tā Dievs soda šos varenos. Palūgsim Dievu, lai viņš dod...


pats Borovkovs nebija tas, kas padomijas laikos Grantiņu arestēja (vai piedalījās šajā lietā)un bija viens no aktīvākajiem Grantiņa "apkarotājiem". Tagad "brīvajā" LV, kuras brīvības atgūšanas uzsākšanā piedalījās arī L.G. Borovkovs "ar ļoti godīgiem un causpīdīgiem" līdzekļiem ir ticis pie ievērojamas turības. Vai tas nav kārtējais LV absurds?

Atbildēt

stiprie vārdi

06.08.2015. 08:26

»

R

Jebkurā normālā valstī šie valsts iestādes ,,darbinieki'' jau sen vairs nebūtu darbinieki, bet Latvijā tie virzīseis pa savas noziedzīgās karjeras kāpnēm, saņems uzslavas un tiks piesegti no iestādes vadības, ministra, valdības, saņems apbalvojumus, pauaugstinājumus un ,,darbosies '' līdz pat pensijai...


Vispirms notiek pārmaiņas garīgā pasaulē. Lai Kozlovskis vai Mežviets nebrīnās, ka Dievs viņus sodīs kā sodīja "visvareno" Borovkovu. Avarēja pie Cēsīm, miets bija viņa paša bērnā un 5 minūšu laikā nebija. Un neko varenais navarēja izdarīt. Lūk, tā Dievs soda šos varenos. Palūgsim Dievu, lai viņš dod spēku un izturību Linardam Grantiņam uzvarēt šos ļaunos Kozlovski un Mežvietu ar viņu vilkačiem pagonēs.

Atbildēt

R

06.08.2015. 08:12

Jebkurā normālā valstī šie valsts iestādes ,,darbinieki'' jau sen vairs nebūtu darbinieki, bet Latvijā tie virzīseis pa savas noziedzīgās karjeras kāpnēm, saņems uzslavas un tiks piesegti no iestādes vadības, ministra, valdības, saņems apbalvojumus, pauaugstinājumus un ,,darbosies '' līdz pat pensijai.
Būtu labi nosaukt DP ,, varoņu'' vārdus, kā arī piesedzēja - tiesneša vārdu. Iekšlietu ministrs un VP priekšnieks - visiem zināmi.

Atbildēt

lido

06.08.2015. 07:19

Tiesiskums Drošības policijā vispims jau bija jānodrošina iekšlietu ministram Rihardam Kozlovskim. Tagad runa ir arī par amatpersonu apzināti vai neapzināti kaitniecisku pasivitāti (neredzēšanu, acu pievēršanu). Kā, lai saskata, ja nav spējas/gribas redzēt ētiskās un patriotiskās dimensijās? Vēl vairāk, paši piedalījušies pie valsts nozagšanas.


Atbildēt

Valdis Freimentāls

06.08.2015. 07:04

Esmu nosūtījis Saeimas deputātiem un ASV vēstniecībai Latvijas goda tiesas pieprasījumu nekavējoties atbrīvot Grantiņu no apcietinājuma.

Uzskatu, ka varmācīgā apcietināšana ir tās pats, kas 1993.gada 18.februāra naktī V E I K T Ā likumīgi atjaunotās Rīgas Latviešu Biedrības brutālā , prettiesiskā iznīcināšana, nepieļaujot 1938.gada statūtu pildīšanu Māmuļā.

Atbildēt

vēsturnieks

06.08.2015. 00:15

»

to Pietiek

Taču tikai pēc tam, kad savas aktivitātes sāka Grantiņa aizstāvis, advokāts Pāvels Rebenoks, ir "pamodies" un notikušo "pamanījis" arī citkārt aktīvais tiesībsargs Jansons. "Vēršam uzmanību, ka saskaņā ar likumu tiesībsargam nav mandāta ierosināt kriminālprocesu. Tiesībsargs savas kompetences ietvaros...


Te taču ir vairāk nekā skaidrs, ka zivs pūst no galvas. Atbildīgie izpildītāji ir tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs, ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers, uzraugošais prokurors, iekšlietu ministrs Vilhelms Kozlovskis, trīs vai vairāk te vārdā nenosauktās Drošības policijas amatpersonas un it īpaši DP priekšnieks Normunds Mežviets. Atcerieties, ka tas noticis laikā, kad par Latvijas Valsts prezidentu iebīdīts Raimonds Vējonis, Ministru prezidenti Laimdota Straujuma, Solvita Āboltiņa un aiz viņiem stāvošie. ir Pie šīs lietas Latvijas valstij nāksies atgriezties ne vienu reizi vien Eiropas Cilvēktiesību tiesā, Hāgas tribunālā un citās starptautiskās institūcijās. Šāda rakstura noziegumam noilguma nebūs. Katrs vainīgais saņems bargu sodu. Tā pēc visiem Dieva likumiem vajadzētu būt.

Atbildēt

mežamiets sēžamviets

06.08.2015. 00:14

»

Umka

Liekas ka Mežviets varētu būt Putina aģents


Visticamāk, mežamiets&Co ir Vispasaules Idiotu konfederācijas aģenti. Cits iespaids par to kantori neveidojas, teju ik dienas ko jaunu uzzinot par viņu "varoņdarbiem", "erudīciju", "kompetenci" un nepārspējamo, ne ar ko nesalīdzināmo "profesionalitāti".
Veiksmi spiegu ķeršanā, imperiālistu aģentu un kulaku atmaskošanā, mežamiet!

Atbildēt

LR pilsonis

06.08.2015. 00:09

Man liekas dīvaina TB/LNNK klusēšana pret šo kliedzošo absurdu, jo tieši Grantiņš tik ļoti par viņiem aģtēja pirms pēdējām Saeimas vēlēšanām. TB/LNNK domātspējīgā sabiedrības daļā sen saprot, ka šī politiskā organizācija ir labi trenēti aktieri vai dresēti suņi, kuri nekad nav aizstāvējuši savu tautu un savu valsti. Bet neaizstāvēt Grantiņu, kurš naivi gribēja ticēt šīs partijas nosaukumam, neuztverot tās nodevīgo būtību, jau ir vienkārši pretīgi. Ceru, ka Grantiņš beidzot saprot, ko tad īsti viņš ir aizstāvējis.

Atbildēt

to Pietiek

06.08.2015. 00:05

Taču tikai pēc tam, kad savas aktivitātes sāka Grantiņa aizstāvis, advokāts Pāvels Rebenoks, ir "pamodies" un notikušo "pamanījis" arī citkārt aktīvais tiesībsargs Jansons. "Vēršam uzmanību, ka saskaņā ar likumu tiesībsargam nav mandāta ierosināt kriminālprocesu. Tiesībsargs savas kompetences ietvaros veiks darbības situācijas izzināšanai," - tas gan ir viss, ko pašlaik var pateikt Jansons, kurš, kā zināms, nesen nāca klajā ar iniciatīvu būtiski palielināt savu atalgojumu, lai tas atbilstu viņa veiktā smagā darba nozīmīgumam.
----------------------

Pietiek, vai var noskaidrot, kurš ir uzraugošais prokurors/e? Vai uzraugošais prokurors/e arī ir smagi pārstrādājies/jusies? Tik kliedzoši cilvēktiesību pārkāpumi, bet šamie klusējuši 2 nedēļas?

Atbildēt

Umka

05.08.2015. 23:40

Liekas ka Mežviets varētu būt Putina aģents.

Atbildēt

FENIKSS

05.08.2015. 23:37

»

kas tad nu, Lapsa?

Kur palika lēkāšana pa Grantiņa muguru, kura bija iekļauta "īpaši brutālās" aizturēšanas iepriekšējos aprakstos? Aizmirsās vai vienkārši tik plānprātīgus murgus izlēmi nerakstīt


Ja pa muguru bija lēkājis tavs kolēģis nīkulis Poļaks, tad tā arī varētu būt ka ir tikai nobrāzumi un sasistas nieres. Vajadzēja uzreiz pasaukt Lorencu lai tas palēkā, tad vairs nebūtu kuru tiesāt!

Atbildēt

kas tad nu, Lapsa?

05.08.2015. 23:18

Kur palika lēkāšana pa Grantiņa muguru, kura bija iekļauta "īpaši brutālās" aizturēšanas iepriekšējos aprakstos? Aizmirsās vai vienkārši tik plānprātīgus murgus izlēmi nerakstīt?

Atbildēt

FENIKSS

05.08.2015. 22:40

»

Kāda atšķirība starp Islāma teroristiem un Latvijas DP, kas nolaupa Vācijas pilsoni L.Grantiņu, piekauj, tur veselu dienu nezināmā vietā un tad iemet Centrālcietumā


DP darbojas kleprokrātiskās valdības vadībā, kura savukārt iet starptautiskā cionisma pavadā. Islāma teroristi pret viņiem cīnās. Lūk kur ir tā starpība. Islāmisti Grantiņu diez vai būtu spīdzinājusi.

Atbildēt

05.08.2015. 22:29

Kāda atšķirība starp Islāma teroristiem un Latvijas DP, kas nolaupa Vācijas pilsoni L.Grantiņu, piekauj, tur veselu dienu nezināmā vietā un tad iemet Centrālcietumā?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: