Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Novelty

14.05.2021. 00:37

Piesakies aizdevumam vietnē NOVELTY FINANCE noveltyfinances(at)gmail.com ar procentu likmi 3%.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties dot stimulu savam dzīvesveidam, vai jums ir negaidīti izdevumi, aizdevums NOVELTY FINANCE ir rentabls veids, kā to panākt.

NOVELTY FINANCE ir elastīga: jūs varat aizņemties līdz pieciem miljoniem eiro (EUR 5 000 000,00), piemēroti atmaksas termiņi svārstās no 6 mēnešiem līdz 30 gadiem. Mēs piedāvājam plašu klāstu personīgo aizdevumu, biznesa aizdevumu, mājas aizdevumu un parāda konsolidācijas aizdevumu, kurus var pielāgot jūsu mainīgajām vajadzībām un apstākļiem ar ļoti zemu procentu likmi.

Ko jūs saņemat, piesakoties Novelty Finance:
 tūlītēja piekļuve jūsu līdzekļiem pēc apstiprināšanas
 Konkurētspējīgas procentu likmes
 elastīgi atmaksas termiņi
 Spēja ātrāk nomaksāt aizdevumu
 Viegla apstiprināšana, ja jums nepieciešami papildu līdzekļi
 Jums tiks dots pietiekami daudz laika, lai sāktu nomaksāt aizdevumu.

Kā pieteikties:
Pieteikšanās kredītam ir ātra un vienkārša!
Uzņēmumiem vai personām, kuras vēlas pieteikties aizdevumam Novelty Finance un kurām nepieciešama plašāka informācija par aizdevuma piedāvājumu, SŪTĪT E-PASTU uz adresi (noveltyfinances(at)gmail.com) VAI sazināties ar Emīliju Gibbon vietnē WhatsApp / Telegram pa tālruni +447868796107, lai iegūtu vairāk informācijas un mutiskas instruktāžas Piesakieties .T & C.

Atbildēt

Vērotājs

12.05.2021. 18:07

»

zose

Visi tie, kas pirka īres tiesības uz 99 gadiem, var pakārt uz nagliņas šos līgumus


Tieši tā un pirka jau pēc neatkarības atgūšanas.Jautājums,vai īpašnieki par šiem darījumiem nodokļus valstij samaksāja?

Atbildēt

Šeit ir

11.05.2021. 09:59

jaunā īres likuma prettiesiskās būtības analīze: https://nra.lv/viedokli/klementijs-rancans-1/296707-likumprojekts-dzivojamo-telpu-ires-likums-ir-prettiesisks-un-amorals-pec-butibas.htm

Atbildēt

turpinājums

09.05.2021. 09:41

»

sertifikāts

Jaunas žuļicības atkal? Nepietika ar to ka okupācijas režīma piešķirtos dzīvokļus sadāvināja privātīpašumā, par mazvērtīgiem sertifikātiem (0,50 lati 28 lati), tai skaitā PSRS militāristiem un čekistiem, nevis godīgi pārdeva atklātā izsolē uz kuras pamata jau varētu dibināt īres attīstības starp esošo...


Cik miljonus, ja ne miljardus latu valsts zaudēja dēļ dzīvokļu privatizācijas par mazvērtīgiem sertifikātiem, tā vietā lai tos pārdotu atklātā izsolē par reālu naudu? (Ā, tad būtu slikti arī tiem kuri nav denacionalizēti, tāpēc mēs rīkojāmies gudri - upurējām tikai denacionalizētos, lai būtu slikti tikai viņiem). Kurš par to atbildēs? Augstākās padomes+saeimas politvilciena deputātu pensiju un stukaču ordeņu saņēmēji?

Atbildēt

sertifikāts

09.05.2021. 09:27

Jaunas žuļicības atkal? Nepietika ar to ka okupācijas režīma piešķirtos dzīvokļus sadāvināja privātīpašumā, par mazvērtīgiem sertifikātiem (0,50 lati 28 lati), tai skaitā PSRS militāristiem un čekistiem, nevis godīgi pārdeva atklātā izsolē uz kuras pamata jau varētu dibināt īres attīstības starp esošo dzīvokļa iemītnieku un jauno īpašnieku, tāpat kā denacionalizētajos namos.

Atbildēt

Vienā valstī divas kārtības

09.05.2021. 08:11

»

viedoklis

Nav ko vaimanāt un meklēt taisnību, ne jau īrnieki atņēma jums tos īpašumus.Nevajag tādēļ par viņiem ņirgāties, jums vēl ir visas cerības palikt laimīgiem ar saviem atgūtajiem īpašumiem, cerams ka vīrus mutēsies līdz tādam līmenim ka izmirs puse no cilvēces un jums būs iespēja vieniem pašiem laimīgi...


Vieni likumi RNP, kur viss maksā, tik cik tas maksā ar peļņu, kavējumu un soda maksā, remontiem, uzkrājumiem, apsaimniekošanu, administrāciju, krporatīviem pasākumiem, juristu kantori... Un cita kārtība denacionalizeto namu sektotā ar "kontribūciju"(apgrūtinājumu)30 gadu garumā. Nestāstiet par trūcīgajiem īrniekiem, tie sen jau ar apakšīri atpelnījuši sev īpašumu.

Atbildēt

lab atbilde

08.05.2021. 18:04

»

Namīpašnieks

Mums ir tiesības uz saviem okupācijas varas nacionalizētajiem namiem. Tie īrnieki, kuri grib tajos dzīvot pa lēto, prasiet savas "īres tiesības" tai varai, kura jums tās iedeva


mazmodrošinātajiem jāņem lāpstas un atpakaļ uz savu vietu.
Katram, kurš izīrē VAJAG ĪRNIEKUS, bet tās nav patversmes.
Rīga nojāta līdz kliņķim, svoloču siltumu apmaksā no namu uzkrājumiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! remontu nav un nebūs...

Atbildēt

Bet

08.05.2021. 15:16

»

Namīpašnieks

Mums ir tiesības uz saviem okupācijas varas nacionalizētajiem namiem. Tie īrnieki, kuri grib tajos dzīvot pa lēto, prasiet savas "īres tiesības" tai varai, kura jums tās iedeva


Kredītsaistības Latvijas laika bankām, tag Jūs nesamaksājāt, tikai 5%-tiem to nebija. Tie nami ir Jūsu, pēc Godmaņa rīkojuma, kas nav godīgi.

Atbildēt

Namīpašnieks

08.05.2021. 14:27

Mums ir tiesības uz saviem okupācijas varas nacionalizētajiem namiem. Tie īrnieki, kuri grib tajos dzīvot pa lēto, prasiet savas "īres tiesības" tai varai, kura jums tās iedeva.

Atbildēt

viedoklis

08.05.2021. 08:19

»

Vai nebūs gana?

Vai tas ir cinisks joks vai aprobežotība - kā var apgalvot, ka līgums, kuru īpašnieks nav slēdzis ar īrnieku un kas ir okupācijas laika mantojums, ir tiesisks no visiem aspektiem un brīvās pasaules prakse? Tirgus ekonomikā!! Kur vēl pasaulē, kas tāds ir iespējams, ka īpašniekam nav pat tiesības zināt...


Nav ko vaimanāt un meklēt taisnību, ne jau īrnieki atņēma jums tos īpašumus.Nevajag tādēļ par viņiem ņirgāties, jums vēl ir visas cerības palikt laimīgiem ar saviem atgūtajiem īpašumiem, cerams ka vīrus mutēsies līdz tādam līmenim ka izmirs puse no cilvēces un jums būs iespēja vieniem pašiem laimīgi dzīvot savos atgūtajos īpašumos, jo jums nesaprast ka laimīgs var būt sabiedrībā tikai tad kad tādi visi jums apkārt ir.

Atbildēt

Pie izdzimteņiem neiet ar lūgsnām, bet ar ....

08.05.2021. 05:03

»

tiesiski un taisnīgi

Tas,kas patiešām bija jādara - bija jākompensē 50 gadus ilgā denacionalizēto īpašumu nodzīvošana un 30 gadus ilgušais īres līgumu apgrūtinājums, ja ne kā citādi, tad vismaz nodokļu atlaidi


No alkatīgiem lopiem komunistiem un okupantiem var sagaidīt vienīgi nodokļu paaugstināšanu un jaunu nodokļu izdomāšanu. Viņiem taču jābaro savi otpriski, brīnumbērni hiperaktīvie, kas nepazīst trūkumu un jau paaudzēm pieraduši dzīvot uz citu cilvēku sviedriem un asarām, bet ja vajag arī uz asinīm.

Atbildēt

he he

08.05.2021. 00:07

Ko cepās, tautieši? Nu nevar citādi beigties tas, kas tik labi sācies - https://pietiek.com/raksti/likumi_sev_un_saviem_tuvakajiem/ ...

Atbildēt

tiesiski un taisnīgi

08.05.2021. 00:06

Tas,kas patiešām bija jādara - bija jākompensē 50 gadus ilgā denacionalizēto īpašumu nodzīvošana un 30 gadus ilgušais īres līgumu apgrūtinājums, ja ne kā citādi, tad vismaz nodokļu atlaidi.

Atbildēt

Vai nebūs gana?

07.05.2021. 23:13

Vai tas ir cinisks joks vai aprobežotība - kā var apgalvot, ka līgums, kuru īpašnieks nav slēdzis ar īrnieku un kas ir okupācijas laika mantojums, ir tiesisks no visiem aspektiem un brīvās pasaules prakse? Tirgus ekonomikā!! Kur vēl pasaulē, kas tāds ir iespējams, ka īpašniekam nav pat tiesības zināt, kas reāli dzīvo viņa īpašumā un īpašnieks nevar noteikt īres lielumu, ka īre ar komunālajiem nesniedzas līdz autostāvietas maksājumam? Ar to nepietiek, vēl ir ambīcijas šo beztermiņa īres līgumu ielikt Zemesgrāmatā, kas ir īpašumtiesības apliecinošs dokuments. Īre nevar būt arī īpašuma apgrūtinājums.

Atbildēt

Fēlis

07.05.2021. 19:30

Jeļena.Okupantu pēctece. Norūpējusies par to, ka vectētiņa latviešiem atspiestais dzīvoklis var būt tjutju. Par ko mēs te vēl cepamies! Okupantiem šeit nav nekādu tiesību. Pēc Ženēvas konvencijas okupētājvalstij nav tiesību okupētajā valstī izvietot savus kolonistus. Āmen. No Čehijas pēc kara izdzina miljonus vāciešu, kuri tur bija dzīvojuši gadsimtiem. Kas ir tik kardināli mainījies, ka mums jāsagremo to rašistu gaudošana, ja viņi pat nevīžo iemācīties mūsu valodu un pieprasa lai viņu valoda šeit būtu līdzvērtīga? Halo! Kas notiek?

Atbildēt

Pēc tiesiskuma atjaunošanas tāpat anulēs

07.05.2021. 18:09

Nevajag putrot cilvēktiesības ar okupantu tiesībām un Latvijas pilsoņus ar komunistes Aldermanes pilsoņiem.

Atbildēt

zose

07.05.2021. 17:33

Visi tie, kas pirka īres tiesības uz 99 gadiem, var pakārt uz nagliņas šos līgumus

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

07.05.2021. 17:20

Kas vispār tas par juridisku savārstījumu: "iegūtās īres tiesības"??? Īre: tas ir civiltiesisks darījums, kad viena persona līgumā atrunātajā kārtībā lieto citai personai piederošu mantu. Ar veco īres likumu īrnieks bija visprivilēģētāka kasta pasaulē: vari nemaksāt, vari nepildīt līguma nosacījumus, vari atteikties pārslēgt līgumu, utt., bet izlikt var tikai ar tiesas spriedumu! Tiesāšanās pie mums ilgst gadiem.
Nekur pasaulē šāda īres demokrātija nevalda. Vācijā, cik zinu, pastāv īres valdes, tur kaimiņi var piespiest īrnieku aizvākties, ja pārējiem viņš nepatīk, nav pat runa par līguma pildīšanu vai nepildīšanu. Ir mājas, kur īrnieki nedrīkst turēt dzīvniekus, ir mājas, kur nedrīkst būt ģimenes ar bērniem - pārītis var dzīvot, bet tikko apbērnojies - meklē jaunu vonungu. Stokholmā bija gadījums, kad dzīvokļu īpašnieku kopība piespieda vineam īpašniekam, krievu izcelsmes biznesmenim, pārdot savu iegādāto dzīvokli, jo viņa prombūtnes laikā draudziņi bija paskaļas svinības sarīkojuši :)
Par rakstā minētajiem uzlabojumiem, lamināta ielikšanu, vai logu nomaiņu, viss jau ir atrunāts Civillikumā, kas ir nepieciešamie ieguldījumi, derīgie ieguldījumi un greznuma ieguldījumi. Abi pēdējie var tikt kompensēti tikai tad, ja saskaņoti ar īpašnieku un ir vienošanās par kompensāciju.
Tāpēc jau tie denacionalizētie nami brūk kopā, ka īrnieki iedomājušies, ka turpināsies padomju leiputrija, varēs par simbolisku maksu dzīvot svešā dzīvoklī un vēl pravas kačāt!

Atbildēt

F

07.05.2021. 17:01

Kaut kad tai Padomju Savienībai ir jābeidzas. Nu tad ar to arī apsveicu.

Atbildēt

Čeka

07.05.2021. 16:36

Janka pareizi pateica

Atbildēt

Janka

07.05.2021. 16:30

Eiropā ir valstis škiet Itālija u.c. kur pie pārdošanas jaunajam īpašniekam nav saistoši iepriekš noslēgtie īres līgumi. Un denacionalizēto namu īrnieki savulaik ir slēguši īres līgumus ar visu ko, un tam bija jāpieliek punkts. Un šobrīd tas punkts ir gana saudzīgs.

Atbildēt

!

07.05.2021. 16:26

»

Derdz

Dzirdot ari citas problēmas, rodas pārdomas, kā vispār ši valsts vēl eksistē un cik ilgi, vispār kas vada, latvieši vai citi, ja latvieši


Laiž nost ekonomiku, nodarbojas ar rusofobiju no Maskavas vadītie latviešu nacionāļi.

Atbildēt

?

07.05.2021. 16:24

Kādi ir tiesībsarga uzskati par Tautas indēšanu ar ekspermentālām vakcīnām? Un kāpēc tiek ziņots par mirušiem no kovida, kur visiem nelaikiem ir virs 80-mit, bet par noindētiem ar vakcīnām,no 30-mit gadu vecuma, nav oficiālas informācijas?

Atbildēt

Derdz

07.05.2021. 16:23

Dzirdot ari citas problēmas, rodas pārdomas, kā vispār ši valsts vēl eksistē un cik ilgi, vispār kas vada, latvieši vai citi, ja latvieši ..

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: