Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ierindas pilsonis

10.10.2013. 11:15

Izrādās, ka Latvijā privātuma nav un nebūs.

Atbildēt

haralds

10.10.2013. 02:23

»

Pēterītis

Tad jau drīz dzīvokļa atslēgas ar būs ar likumu aizliegtas


par ko aizliegtas, vienkārši Lielajam brālim un Lielā brāļa mazajiem brāļiem arī vajadzēs atslēgu!

Atbildēt

Riks Sondors

10.10.2013. 02:14

gan jau ar gadiem piešausies!

Atbildēt

aga

08.10.2013. 22:17

Latvija izpilda ASV politisko pasūtījumu un tiek kontrolēti visi iedzīvotāji, tāpēc pārbaude un rezultāta nebūs...

Atbildēt

aga

08.10.2013. 22:17

Latvija izpilda ASV politisko pasūtījumu un tiek kontrolēti visi iedzīvotāji, tāpēc pārbaude un rezultāta nebūs...

Atbildēt

Dagnija

07.10.2013. 16:13

Man Tiesībsargs ir simpātisks ar savām aktivitātēm (salīdzinot ar viņa priekšteci, protams). Taču pēdējā laikā Tiesībsarga aktivitātes ņem dīvainu virzienu. Visapstulbinošākā no aktivitātēm - cīnīties pret darba burtnīcu iegādi. Izskatās jau pavisam traki - vai tad vecākiem vairs nav nekādu pienākumu pret saviem bērniem? Vai tad tiešām vecāki jau nu ir tik mazspējīgi, ka nevar nopirkt savam bērnam darba burtnīcu cigarešu paciņas vērtībā? Vēl saprastu, ja Tiesībsargs uzstātos pret ģimenes lielajiem naudas tēriņiem alkoholam un cigaretēm, bet nē! Cīnās, lai vecākiem būtu vairāk naudas alkohola un cigarešu iegādei! Būtu priecīga, ja Tiesībsargs uzstātos pret smēķējošām grūtniecēm un jaunām mātēm, izvērstu tā teikt, aktīvu kampaņu. Bet - ne kuslākais pīkstiens neatskan. Dr. P.Apinis savā postenī tiek atstāts pilnīgi viens!

Atbildēt

Jānītis

07.10.2013. 10:59

Pēterītim taisnība - uz to jau iet. Visi valdošie un uzraugošie ir aizmirsuši, ka suverēnā vara Latvijā pieder tautai. Varas suverēnam normālā valstī ir tiesības jebkādā veidā aizsargāt sevi un savu īpašumu pat tad, ja tas kādam nodara kaitējumu, nerunājot nemaz par aprakstītajām situācijām. nav noslēpums, ka tā saucamo "operatīvo darbību" ietvaros iegūtā informācija tiek pārdota jebkuram "uzticamam" interesentam, kā arī izmantota attiecīgās personas ietekmēšanai jeb šantāžai. Ja ir aizliegta noklausīšanās iekārtu atklāšana, tad personai nav nekādu iespēju pierādīt, ka notikusi iejaukšanās tās privātajā dzīvē. Tas nav normāli.
Nav saprotama un nav attaisnojama 100 "tautas kalpu" bezdarbība šīs "kļūdas" izlabošanā un vainīgo amatpersonu (kuras sagatavoja un iesniedza attiecīgo likumprojektu) saukšanā pie atbildības.
Lūgums Valsts prezidentam - saskaņā ar Satversmes 47.pantu vērsties ar konkrētu likumdošanas iniciatīvu, lai novērstu Latvijas tautas tiesību nepamatotos ierobežojumus personas un tās īpašuma aizsargāšanai.

Atbildēt

Akdis

07.10.2013. 10:14

»

nepārliecina

Lai iet govis slaukt, ja apliecības uzrādīšana traucē pareizi redzēt! Nav ko aizņemt vietu un bolīt lielas acis, par to saņemot lielu algu...


Tiesībsargu iecēla latvija valdošās politmafijas klanu kloaka un tā arī tad viņam diktē ka stradat.... Tiesi tapat viss norisinājās Hitleriskaja Vacijā un sarkano fasistu-komunistu noziedzīgajā rezīmā PSRS... Ne veltgi LR PILSOŅI izvēlējās par savu "valsts prezidentu" tiesi ilggadejops uzticīgos sarkano fāsistu-komunistu noziedzīga režīma rokaspuišus Gunti Ūlmani un Andri Bērziņu...jo prezidents tacu reprezentē valsti, tās pilsoņus un rezīmu...

Atbildēt

Aldis

07.10.2013. 10:10

Viens no šo slēpto un mazo videokameru lietošanas aizlieguma pamats ir tas, lai CILVĒKI nevarētu iegūt Latvijā valdošās politmafijas klanu kloakas darboņu noziedzīgās rīcības neapstrīdāmus pieradījumus. Un tajā tiesi personīgi ieinteresēts pats Valdis Dom brovskis un vina parstavētā politmafijas klana "Vienotība" pārejie darboņi, protams , ar aktīvu politmafijas klanu VL-TB/LNNK, RP, ZZS atbalstu. Otrais šada noziedzīga likuma pieņemsānas pamats ir tas, ka LR pilsonu ieveista totalitārā genocīda 4.maioja rezīms ir tieši balstīts uz Himlera un Ļeņina -Staļina noziedzīgajām dotrīnēm un aktīvi tiek atbalstīs no pasaules žandarmu un civiliedzīvotaju slepkavu ASV ordu vadības. Noziedzīgi režīmi ir tikai noziedzīgu valstu noziedzīgu pilsonu pieņemtajos likumos... Man 2003 gadā trīs bruņoti bandīti no Valsts policijas nolaupīja uz ielas pneimatisko pistoli, rokudzelžus, steku, un, protams ka vairs neatdeva, bet viens smirdīgs moralais krplis no tās badndas Iekšejās Izmeklēšanas Biroja, pat rakstiski parmeta ka es neesot rāpojis pie tiem bandītiem un lūdzies lai atdod manu nolaupīto īpasumu.... Bet, tāda jau ir tās valdošās politmafija sklanu darboņu noziedzīgas rīcības aizstāvības banda "Valsts policija"... Tolaok to vadīja deģeneratolisimuss Valdis Voins, bet tagad to vada deģeneratolisimuss Ints Ķuzis-tas pats kurš jau 2003 gada piesedza policaju reketu...

Atbildēt

nepārliecina

07.10.2013. 09:40

»

:::

Paši ziniet, PIETIEK, cik tiesiskā un demokrātiskā valstī dzīvojam. Nešaubīgi, ka uz Tiesībsarga biroju izdara "spiedienu" un ne tikai šajā lietā. Esmu redzējis biroja cilvēku acis, kad pie viņiem tikko bija paviesojušies "pareizie" ieinteresētie ar apliecībām. Biroju var saprast. Neprasiet par daudz...


Lai iet govis slaukt, ja apliecības uzrādīšana traucē pareizi redzēt! Nav ko aizņemt vietu un bolīt lielas acis, par to saņemot lielu algu.
Ja tādi gadījumi tiešām ir, ko es pilnīgi apšaubu, jo tas ir bullshits, ka kāds ar apliecību uzdrīkstēsies nodiktēt, ko un kā tiesībsargam lemt, tad tikpat labi šo apliecību rādītāju vairs nebūtu ne savā darba vietā un pat ne valstī.
Tā ka vaina būs vien pašā tiesībsargā un viņa bābu komandā.

Atbildēt

N.Māstrihts

07.10.2013. 09:02

»


Totāla kontrole - totalitārisms turpinās, varai bailēs no tautas.

Atbildēt

eh

07.10.2013. 00:05

Teiksim to baiso spiegošanas instrumentu, pildspalvu ar iebūvētu videokameru, par kuru ja nemaldos vienu sērdieni pašlaik tur aiz restēm, Sipsholas lidostā Amsterdamā, rotaļlietu veikalā var nopirkt par 9€.gribēju bernzm davaninai nopirkt, bet nobijos ka mūsu demokrātijas sargi neieliek cietumā. Tāda redz mums tā demokrātija un neatkarīga valsts un tās apkārtnē pamatvērtību sargi.

Atbildēt

:::

06.10.2013. 19:55

Paši ziniet, PIETIEK, cik tiesiskā un demokrātiskā valstī dzīvojam. Nešaubīgi, ka uz Tiesībsarga biroju izdara "spiedienu" un ne tikai šajā lietā. Esmu redzējis biroja cilvēku acis, kad pie viņiem tikko bija paviesojušies "pareizie" ieinteresētie ar apliecībām. Biroju var saprast. Neprasiet par daudz, bet palīdziet cik varat.

Atbildēt

paija

06.10.2013. 15:29

Nu ,protams, kurš neatzīst pietiek. tradīciju bliezr visu ārā bez jebkādas pārbaudes, atzīstams par aizdomīgu un un ir ietekmēts. Kapēc tad pietiek nepublicē savu pārbaudi, salīszināt ar pasaules valstu praksi.Varbūt tomer nav tik vienkarši

Atbildēt

Ko tur...

06.10.2013. 15:04

Ārprāts, kādā "bedrē" šajā "demokrātijā" mēs esam spiesti dzīvot !?

Atbildēt

N.Māstrihts

06.10.2013. 12:53

Tiesībsargs neko nepanāks. Satversme nosaka tiesības uz privātumu, tomēr likumi, kas ir hierarhiski zemāki, kas pieļautu, patiesībā aizliedz šo ierīču privātu lietošanu, ir prerunīgi. Šo pretrunīgumu varturi un Saeima var nodrošināt bezgalīgi - ar likumu, likuma grozījumiem, ilstoši uzturot spēkā pretrunu starp tiem - šo pretrunu laikā tiek uzturēts spēkā pretrunu atrisināšanas process, kas nav par labu sabiedrībai, bet varturiem, kas, izvēršot genocīdu pret latviešu tautu, to izkaujot, neatcels šos likumu grozījumus par labu sabiedrībai bailēs, paniskās bailēs no tautas atriebes un iespējamās valsts iekārtas, sistēmas maiņas, kas neļautu izzagt valsti, apzagt ar Valsts kases parādsaistībām - esošām un jaunām - apzogot visu LV tautu.

Atbildēt

neinteresē

06.10.2013. 12:44

Konkrētais tiesībsargs ar visu savu bezjēgu kantori nodarbojas tikai ar konkrētu biznesa lobiju - zvaigzne abc vai radaraveida stulbumi, kas ļauj nodrošināt savējiem materiālos ieņēmumus un iegūt popularitāti, apelējot pie vājdomātāju tautas emocijām.
Ar tiesībām un par tiesībām šim kantorim nekāda sakara un nekādas jēgas.

Atbildēt

Pēterītis

06.10.2013. 12:13

Tad jau drīz dzīvokļa atslēgas ar būs ar likumu aizliegtas.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: