Menu
Pilnā versija
Foto

Tieslietu ministrs pret vārda brīvību

Mārtiņš Stabiņģis · 22.05.2021. · Komentāri (50)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lapsa nozagusi vairāk nekā 100 kurpju.

25.05.2021. 09:42

Atrod lapsu ar iespaidīgu apavu kolekciju.

Vairākas nedēļas pilsētas iedzīvotāji centās saprast, kurš viņu apkaimē zog apavus. Beidzot kāds vīrietis pamanīja lapsu ar divām zilām kurpēm zobos un mistērija bija atrisināta, vēstī raidorganizācija BBC.

Pie lapsas tika atrastas aptuveni 100 kurpes, tomēr ne sporta apavi. Cilvēkiem jau bija radušās aizdomas par to, ka apavus zog dzīvnieks, jo bieži vien pazuda tikai viena kurpe.

Atbildēt

PIETIEK sirot

25.05.2021. 09:42

Rīgas pašvaldības policijas (RPP) darbiniekiem nesen nācies tikt galā ar kādu neparastu "pārkāpēju"- lapsu, kas bija sirojusi pa kāda autoservisa teritoriju, vēsta TV3 raidījums "Degpunktā".

Atbildēt

viss ir vienkārši

25.05.2021. 07:14

Tas atkal notika. Man dubultojās personība. Tāpēc ar niku "> vārds" vakarnakt 23:40 un 23:45 stāstīju otrajā un trešajaā personā it kā par citu personu, bet faktiski ... . Jā, uzminējāt. Tas ir par mani. Nu nevaru nestāstīt. Man tas sāp. Spiež. Urda. Grauž. Kamēr nēesmu izteicies, miera nav.

Būs vēl. Tāpēc esiet iecietīgi.

Atbildēt

> vārds

24.05.2021. 23:45

Zinātnieki atklājuši, ka tiem, kuri visu savu dzīvi zog, terorizē citus un melo, varētu būt mazākas smadzenes nekā citiem cilvēkiem. Magnētiskās rezonanses uzņēmumos novērots, ka pieaugušiem cilvēkiem, kuri kopš bērnības ir ar antisociālu uzvedību, ir samazināta smadzeņu masa un plānāka to garoza vietās, kas ir saistītas ar tāda veida uzvedību. Pagaidām gan nav skaidrs, vai tas ir iedzimtības dēļ, vai arī rodas narkotiku ietekmē, zema intelekta līmeņa vai garīgās veselības problēmu dēļ. "Personāži, kas pastāvīgi izrāda antisociālu uzvedību jau kopš mazotnes un turpina to darīt visu atlikušo dzīvi, iespējams, zināmā mērā ir invalīdi, jo viņu smadzeņu struktūrā varētu būt izmaiņas, kas sarežģī viņu sociālās spējas, un tas savukārt var novest pie antisociālas uzvedības", esot "skaidrojuši pētījuma autori, kuri arī atzīmēja, ka ir svarīgi nestresot un “nedemonizēt” šo cilvēku grupu, bet uztvert tos kā mentāli apgrūtinātus cilvēkus, kuriem nepieciešama speciālistu palīdzība."

Atbildēt

> vārds

24.05.2021. 23:40

»

viss ir vienkārši

Galīgi "aizkrita šīberis". Kā pludiņš ienirstu netīrajos ūdeņos un tad iznirstu. Un ko redzu - bijusi pilnīga personības dubultošanās divas reizes ar kaut kādu niku "> vārds". It kā runāju par sevi un savām problēmām, bet daru to otrajā vai trešajā personā. Kaut kāds murgs. Ceru ka izdosies nomierināties...


Kopies nu atpakaļ uz savu palātu pie pārējiem iedzimtiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnu gultu, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta.

Atbildēt

viss ir vienkārši

24.05.2021. 22:08

Galīgi "aizkrita šīberis". Kā pludiņš ienirstu netīrajos ūdeņos un tad iznirstu. Un ko redzu - bijusi pilnīga personības dubultošanās divas reizes ar kaut kādu niku "> vārds". It kā runāju par sevi un savām problēmām, bet daru to otrajā vai trešajā personā. Kaut kāds murgs. Ceru ka izdosies nomierināties.

Atbildēt

> vārds

24.05.2021. 21:16

»

viss ir vienkārši

Vēlos atvainoties. Vakar slikti jutos. Tāpēc te samurgojos. Tagad reāli kauns


tu pilnīgi veltīgi centies piesaistīt publikas uzmanību ar savām galvasslimnieka problēmām - tava metālā invalīda izpildīšanās normāliem cilvēkiem neinteresē.

Atbildēt

viss ir vienkārši

24.05.2021. 20:27

Beidzot to izdarīju. Saņēmu drosmi un izdarīju. Pateicu visu kas un kā ar mani ir. Tiesa gan, nebija drosmes pateikt to ar savu niku. Tāpēc 16:40 to paveicu ar niku ,,vārds,,. Vēl kautrējos. Ja nu nesapratīs, nosodīs. Ziniet kāda mums vēl ir tā sabiedrība.
Taču tas ka varu par to jau runāt, tas jau ir progress. Varbūt drīz varēšu to darīt ar savu vārdu. Paskatīsimies.

Atbildēt

vārds

24.05.2021. 16:40

»

viss ir vienkārši

Vēlos atvainoties. Vakar slikti jutos. Tāpēc te samurgojos. Tagad reāli kauns


Vēlos vēlreiz visiem atvainoties, ka esmu tāds mūlāps, kurš izmisīgi bet tradicionāli nesekmīgi cenšas savus mazvērtības kompleksus noslēpt aiz zagtas viltus identitātes. Pēdējā laikā parasti jau ikdienā slikti jūtos, bet vakar jutos tik ļoti slikti, ka atļāvos izpildīties galēji cūciski. Tāpēc te samurgojos pilnīgā bezjēgā un lopā, par ko reāli kauns. Un pat vēl šodien turpinu slimīgi murgaini izpildīties, pie tam pat vēl cūciskāk. Garīgā veselība vairs galīgi nav ciešama ne pašam ne citiem, pat ne tuvu vēlamajam. Maniakālās šizofrēnijas lēkmes ir kļuvušas hroniskas, faktiski nepārtrauktas. Tāpēc vēlreiz visiem atvainojos. Un nepieminiet ar ļaunu vārdu mani - nabaga nelaimīgo uz visu galvu smagi slimo un neārstējamo plānprātiņu.

Atbildēt

viss ir vienkārši

24.05.2021. 06:54

Vēlos atvainoties. Vakar slikti jutos. Tāpēc te samurgojos. Tagad reāli kauns.
Tāpēc vēlreiz visiem atvainojos.

Atbildēt

Koments

24.05.2021. 06:37

Atradis par ko runāt.Bordānā nav nekā konservatīva.Visa viņa partija ir JV kreatūra.Parasti marodieri un bandīti, kuru darbība pilnīgi iekļaujas kompradoru modelī- iznīcināt, sagremot un nozagt. Sk. ostas, tranzītu un finanses, ko likvidē paātrināti kopš 2018.gada.
Loģiski, ka visām šīm darbībām ir nepieciešami vārda brīvības ierobežojumi, kas tika panākti nesāpīgi- visi mediji par labu zuvedību tiek dotēti no valsts.4. vara ir saknē nopirkta un nekāda valsts attīstība šādi nav iespējama. Tāpēc šobrīd vērojāmā strukturālā agonija un valsts nāve ir likumsakarīga.

Atbildēt

vārds

23.05.2021. 20:20

»

vārds

Tu esi konkrēts dīvainītis. Izsakies te par visādām lietām, kuras laikam pārzini. Un visticamāk no paša pieredzes


Ja tev vajadzīga konkrēta palīdzība, konkrētais dīvainīti, nespļaudies atkal uz spoguli, bet ej un pieprasi. Nekaunies un pieprasi smadzeņpoda trepanāciju, sūdu izskalošanu ar sērskābi un sapelējušā skaidbetona nomaiņu. Rīt pat ej no paša rīta, kā parasti. Gan jau būs labi. Vai arī nebūs, bet tad tev būs baigi sūdīgi. Kā vienmēr.

Atbildēt

loģika klibo

23.05.2021. 20:00

autors jauc rusofobiju ar okupatufobiju.

Atbildēt

vārds

23.05.2021. 19:57

»

viss ir vienkārši

Vai vismaz šobrīd tu jūties labi, kā parasti pēc stipro zāļu dubultporcijas...


Tu esi konkrēts dīvainītis. Izsakies te par visādām lietām, kuras laikam pārzini. Un visticamāk no paša pieredzes.
Tev vajadzīga palīdzība, konkrēta palīdzība. Nekaunies. Ej, prasi, pieprasi. Tev tā pienākās. Tu esi cilvēks. Rīt pat ej un no paša rīta. Gan jau būs labi.

Atbildēt

viss ir vienkārši

23.05.2021. 18:18

»

vārds

Tu gan esi dīvainītis. Visi komentē saistībā ar rakstu un ap rakstu. Tu komentē ..... par komentētājiem


Vai vismaz šobrīd tu jūties labi, kā parasti pēc stipro zāļu dubultporcijas?

Visjautrākais ir tas, ka arī tu komentē ..... par komentētājiem. Jo neko vairāk tu neproti, kā tikai ''gudri cirst'' par citiem. Tāpēc, ka īstenībā tu neesi nekas un saukt tevi nekā, parasts vidējais statistiskais mīkstais ar tipisku puvekļa smacenīti. Pat dīvainītis tu neesi, tikai tukša vieta, caurums no kliņģera, kas iedomājies sevi par anonīmu komentētāju saistībā ar rakstu un ap rakstu. Ieņem vēl vienu stipro zālīšu papildporciju un taisies ka tiec midziņā, savā regulāri sačurātajā gultiņā. Tad tu jutīsies pavisam labi, kā parasti.

Atbildēt

Tante

23.05.2021. 16:39

»

Eduards Lunis

---Ak nabaga cilvēciņ! Man , ne Bordāns, ne saeimas Jurašs, ne Gen. prokuratūra nav atbildējusi uz oficiāliem iesniegumiem, kur ir konkrēti norādīti fakti, kāpēc vara Latvijā ir nelikumīga ,jo neatbilst Satversmei...


LV prezidents ir dekoratīva figūra bez politiskās atbildības.Vienīgi viņu nevaldāmā bezmaksas dzīves ērtību pieprasīšana uz nodokļu maksātāju rēķina, viņus atšķir vienu no otra. Pagaidām nepārspēta izrādījusies V.V. Freiberga ar savām kaprīzēm. Demokrātiskās valstīs to prezidenti dzīvo vienkāršu pilsoņu dzīvi, izmantojot sab.transportu un visu pārējo. Debīlie latvieši prezidentu uzskata par kaut ko augstāku. Kā tas pieņemts prezidentālās valstīs.

Atbildēt

Bloks

23.05.2021. 14:17

Un ko darīt cilvēkam, ko regulari bloķē FB un dzēš twitteris? Mani 30 gadus nepārstāv neviena partija,neviens oficiālais medijs un deputāts.Es tieku bloķēts regulāri.Neesmu atbalstījis nevienu valdības lēmumu 30 gadus. Es esmu svešinieks šeit un man nav balss.Un kā Jūs domājat, kas notiks strauju pārmaiņu gadījumā? Tādu kā es ir desmitiem tūkstošu.Un pie destabilizācijas viņu pirmais darbs būs atrast savus ideoloģiskos pāridarītājus.

Atbildēt

viss ir vienkārši

23.05.2021. 13:35

»

vārds

Man jau "patīk" šī čīkstēšana: mani nemīl; mani negrib; mani izdzēš; mani bloķē u.t.t


Visticamāk, tev patīk čīkstēt par to, ka citus izdzēš un bloķē tāpēc, ka tevi nebloķē un necenzē. Jo - nav jau par ko dzēst un bloķēt tevi un tamlīdzīgus mīkstos čīkstuļus. Tāpēc labāk pacenties kritiski paskaties uz sevi, nevis "gudri cirst" par citiem. Un padomāt (ja ir ar ko), kas tevī būtu maināms vai labojams. Vai arī vari turpināt čīkstēt, tāpat kā citi mīkstmieši.

Atbildēt

nodrošinājums

23.05.2021. 11:47

»

Fakts

Vai tiešām esam sasnieguši debīlisma augstāko pakāpi??? Man liekas, ka sociālie konti ir privāta padarīšana. Ko gribu, to akceptēju, ko negribu - bloķēju. Kurš man var aizliegt tā rīkoties? Vai tad man arī būtu jāpieņem ikviens, kas ar mani grib pārgulēt? Autors tiešām ir driģenes saēdies...


Ministrs pats nosaka,kurš drīkst baudīt ministra tvītus!Ierindas pilsoņiem jābūt lepniem par iespēju nobalsot un pateicīgiem par uzmešanu,kad ievēlētais deputāts aiziet ministrēt!

Atbildēt

mietpilsonis

23.05.2021. 11:42

»

.

Uz parastiem mirstīgiem tas neattiecas, bloķējiet ko gribat. Amatpersonām augstākas prasības


Vienkārši Jānis, un ministrs un Ministru prezidenta biedrs Jānis ir dažādi Twitter Jāņi.Bet,no otras puses,ja katrs raksta uz savas atejas sienām,tad tajā otrajā ne katrs tiek ielaists.

Atbildēt

tante no Aglonas

23.05.2021. 10:26

»

Patīkams haoss

Vieniidioti “bloķē” citus idiotus. Super! Visi saņem, ko pelnījuši. Veidemane vispār ir veca mauka, ka dzīvojas ap “politisko trauku


Ko jūs! Veidemane ir šķīsta katoliete. Viņa var katru pamācīt kā vajag vai nevajag dzīvot.

Atbildēt

vārds

23.05.2021. 10:04

Man jau "patīk" šī čīkstēšana: mani nemīl; mani negrib; mani izdzēš; mani bloķē u.t.t.

Varbūt vajag paskatīties uz sevi. Kritiski paskatīties un padomāt, kas mainām vai labojams.

Var turpināt čīkstēt.

Atbildēt

Diez vai

23.05.2021. 08:44

es nedrīkstu teikt,ko domāju?Protams bez rupjībām,aizskārumiem un draudiem.Nu jau pietiek,ministra kungs,jānolaižas mazliet zemāk cilvēku priekšā.

Atbildēt

Atis Priedītis

23.05.2021. 08:07

Stingri vērtējot bloķēti esam mēs visi. Latvijā ir apmēram tikai 2000 cilvēku, kuriem ir iespēja brīvi un regulāri publicēties lielajos masu medijos. Tātad apmēram 0,1% cilvēku veido mūsu informatīvās vides saturu. Patiesībā tā ir pilnīga katastrofa, kuru mēs pat apzināties negribam.

Atbildēt

nevajag jaukt

23.05.2021. 08:03

»

www.govlawyer.lv

1. Bija Trampa precedents par bloķēšanu


Autoru neviens tviteris nav bloķējis, viņš ir bloķēts tikai konkrētā kontā, kur vairs nevar skricelēt savas muļķības. Tāpat autors melo, ka tādejādi nevar saņemt informāciju. Informāciju lasīt var pat bez reģistrēšanās.

Atbildēt

Atis Priedītis

23.05.2021. 06:12

Un tomēr viņa griežas

Šo slaveno Džordano Bruno izteikto domu var attiecināt uz to, kas pašlaik notiek Latvija informatīvajā vidē. Tieši tāpat kā Džordano Bruno laikā ir novilktas ļoti stingras robežas - to drīkst un to nedrīkst. Pat tad, ja visā pasaulē tas jau ir atzīts - pie mums - "to nedrīkst". Un ir ļoti liels cilvēku skaits, kuri stāv sardzē lai par "to nedrīkst" cilvēki neuzzinātu.

Minēšu vairākus pierādījumus.

Nr.1 Kategoriski ir aizliegts rakstīt par cilvēku psiholoģiskā terora saikni ar VDK pielietoto cilvēku vajāšanas metodi Zersetzung. Vācu valodā par šo tematu ir gandrīz 2 miljoni publikāciju, krievu valodā gandrīz 1000, bet Latvijas lielajos masu medijos - NEVIENAS!

Nr.2 Okupācijas laikā aizliegtie radošie cilvēki. Par tiem arī ir aizliegts rakstīt. Ir tikai viena komponista Ivara Žinduļa intervija Youtubē, kurā pēc 50 gadu klusēšanas komponists par visu atklāti izstāsta.

Nr.3 Freida vārdu analīzes teorija. Vācu un krievu valodā publikāciju par šo tematu ir ļoti daudz. Latviešu valodā pagaidām neesmu atradis nevienu.

Acīmredzot, ir arī Nr.4 u.t.t. Kāpēc tas notiek, es izskaidrojumu atrast īsti nevaru. Šķiet, ka galvenais iemesls ir tas, ka "Džordano Bruno dedzinātāju" vidū ir pārāk daudz Latvijā bagātu un populāru cilvēku, kuri negrib atzīt, ka "Un tomēr viņa griežas"!

Atbildēt

Tālavas taurētājs

23.05.2021. 05:04

»

!

ietaure sev tupli


Tas, ka viens slepkavu režīms svin uzvaru pār otru slepkavu režīmu, vēl nenozīmē, ka latviešiem otrais pasaules karš ir beidzies. Beigsies kad notiesās sarkanos izvarotājus un pēdējais kolonistu vatņiks būs atstājis Latvijas teritoriju.
https://youtu.be/Q4zzjRngAfw

Atbildēt

www.govlawyer.lv

23.05.2021. 03:01

1. Bija Trampa precedents par bloķēšanu.

2. Sociālais tīkls ir tā īpašnieka
pakalpojums, bet nevis
lietotāja privātīpašums.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

22.05.2021. 22:12

»

sen jau

aptaurēts


Pirmās 5-6 min. pietiks, lai saprastu ruskij mir, melu un marodieru valstības uzbūvi.
https://youtu.be/S7r7t-iIs_U

Atbildēt

Tālavas taurētājs

22.05.2021. 21:03

Arī es bloķētu krievmīli tanku bučotāju, kurš uzskata ka ruskij mir impēristi, nav jāizsvilina ar uguni no cilvēku sabiedrības.

Atbildēt

ha-ha

22.05.2021. 18:25

Visa satversme ir visrupjākajā veidā pārkāpta ļaujot ar to spēleties bijušajiem valsts neatkarības likvidētajiem un okupācijas aktīvākajiem balstiem-komunistiem,komsorgiem,čekistiem,kas joprojam tiek darīts ciniski un atklāti.Pie tam šie kadri vienā balsi apgalvo,ka viņu politiskā darbība ir sākta tikai neatkarīgajā Latvijā,tā melojot un slēpjot darbības,kuras viņiem automātiski liedz vadīt neatkarīgo Latviju.

Atbildēt

Kekss

22.05.2021. 18:19

Ja to būtu rakstījis kāds cits, nevis stukačoks- kazačoks Stabiņģis, tad varētu pievērst uzmanību.

Atbildēt

!

22.05.2021. 17:51

asv agents bordans asv kolonija latvija izraisa ideologiskas jukas.

Atbildēt

Fakts

22.05.2021. 17:08

»

.

Vai autors plāno vērsties tiesā? Ārvalstīs jau bija prāvas, kad tiesa pateica ka augsta ranga politiķi un amatpersonas nedrīkst bloķēt šo tīklu lietotājus


Vai tiešām esam sasnieguši debīlisma augstāko pakāpi??? Man liekas, ka sociālie konti ir privāta padarīšana. Ko gribu, to akceptēju, ko negribu - bloķēju. Kurš man var aizliegt tā rīkoties? Vai tad man arī būtu jāpieņem ikviens, kas ar mani grib pārgulēt? Autors tiešām ir driģenes saēdies!

Atbildēt

Eduards Lunis

22.05.2021. 16:45

---Ak nabaga cilvēciņ! Man , ne Bordāns, ne saeimas Jurašs, ne Gen. prokuratūra nav atbildējusi uz oficiāliem iesniegumiem, kur ir konkrēti norādīti fakti, kāpēc vara Latvijā ir nelikumīga ,jo neatbilst Satversmei!?
Nu un tad!? Ja te būtu tiesiska ,likumīga valsts vai varētu būt par prezidentu vislielākais melis!?

Atbildēt

Patīkams haoss

22.05.2021. 16:44

Vieniidioti “bloķē” citus idiotus. Super! Visi saņem, ko pelnījuši. Veidemane vispār ir veca mauka, ka dzīvojas ap “politisko trauku”.

Atbildēt

.

22.05.2021. 16:34

Vai autors plāno vērsties tiesā? Ārvalstīs jau bija prāvas, kad tiesa pateica ka augsta ranga politiķi un amatpersonas nedrīkst bloķēt šo tīklu lietotājus

Atbildēt

Secinājums

22.05.2021. 16:04

»

Arī uz valstij piederoša žoga tu nevari rakstīt visu, kas ienāk prātā


Valstij nekas nevar piederēt,jo,valsts ir cilvēki,viss pieder tautai.

Atbildēt

22.05.2021. 16:00

»

Secinājums

Ja barojies no nodokļu maksātāju naudas tad būs vien jāpacieš


Arī uz valstij piederoša žoga tu nevari rakstīt visu, kas ienāk prātā!

Atbildēt

Secinājums

22.05.2021. 15:57

»

vispār

Vārda brīvība nenozīmē, ka tu vari rakstīt uz mana žoga visu, kas ienāk prātā


Ja barojies no nodokļu maksātāju naudas tad būs vien jāpacieš.

Atbildēt

vispār

22.05.2021. 15:39

Vārda brīvība nenozīmē, ka tu vari rakstīt uz mana žoga visu, kas ienāk prātā!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: