Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Dayly Prophet

29.09.2022. 18:32

Читая всю эту натужно-высокопарную хуйню, наблюдая, что делают партии 13-го Сейма, можно с уверенностью сказать только одно: кто повторяет ошибки Ульманиса, тот повторит его судьбу.

Atbildēt

Mindauga dzimta

14.09.2022. 10:11

»

Patriotiski vērojumi

Lursoft dati liecina, ka nodarbināto skaita visstraujākais kritums par teju 46 000 ir novērots tieši 2020. un 2021. gadā. Ja nodarbināto skaits turpinās sarukt, tad būtībā vienīgais, kā uzturēt valstij nepieciešamo infrastruktūru, būs tikai un vienīgi lielāki nodokļi, jo ir pamatotas šaubas, ka šim ...


un 2022 pēkšņivisiem Ukrainas iepludinatajiem bēgļiem darba vietas atradās pārpārem ,un pat ar nīstās alāvu ( ukraiņu dialekta) zināsanām vien.
Tas parāda tieši ,ka ar Levita gādību tiek veikts genocīds pret latviesu tautu ,tapat ka ebreja Netanjahu gādību leišu genocīds ,bet visa sionistu banda indē tautas ar pārtikā ( sali) pievienoto kalioferrocianīdu ,cianīds ir inde ( mušmires ) , kura bojā smadzenes un nervu sistēmu ,kādas tam sekas var lasīt medicīnas izdevumos ...neiropātijas ,paraparezes ,slikta atmiņa ....,tapec bērniem arviem vajākas sekmes ,nepiedalās olimpiādēs ,apmācību kritērriju pazemina ,jo fizioloģiski tiem jākrītas ,ēdot saindētos čīpšus ,pārtiku .
Un esot Levitam Latvijas valsts valdībā ,Izraēla tiek izlemts ,kā pamest maznodrošinātajiem pabalstus ,lai turpinās degradācijai ,nevis attīstība ,sevis pilnveidošana .
Jo attīstot tautsaimniecību ,cilvēks ir nodarbinats ,labi atalgots ,turpina evolūciju,lepns par savu Tēvzemi ,sirdī priecīgs .
Pagaidām mums ar ebreju humorsoviem uzpotē mākslīgo - idiotu prieku ,ne ar ko nepamatotu .
Levitu un viņa bandu -Latvijas okupantus ārā no valdības !

Atbildēt

Mindauga dzimta

14.09.2022. 10:00

»

>ASV protektorātam Latvija

es saprotu, ka Tev no politikas sajēga maza, tapēc speciāli Tev un Tev līdzīgiem paskaidroju...


tas nav viss ŗusskij mir '' ,nepūlies uzspiest greizus priekšstatus par to ,ko nozīmē russkij .
Korupcija sāka uzplaukt Krievijas impērija ar Aleksandra 3 rīkojumu ,par ebreju REPATRIĀCIJU UZ PALESTĪNU .
Ebreji sāka dot kukuļus dzelzsceļu prieksniekiem ,kuru pienākums bija tos iesedināt vagonā .
Bet repatriēties tie nevēlējas tā iemesla dēļ ,ka ņēma nost krievu ražotājiem ,tirgoņirm biznesu -maizi ,izspieda tos no tirgus ,gluzi kā pašlaik Levits rīkojas Latvijā ,palīdzot realizet saldumu savam cilts brālim Poroseenko -Valcmans īst uzv.,iznīcinot mūsu saldumu ražotājus .
Tas tikai viens piemērs.
Ceru ,ka L. izlasīs par sevi ,bet latviesi izvilks čūskas no ausīm un sāks klausīties, nebalsos par ebreju zagļu eliti.

Atbildēt

Mindauga dzimta.

14.09.2022. 09:53

LAI NEKAVĒJOTIES IZVĀKTU SAVU UN BORDĀNA AZARTSPEĻU BIZNESU NO LATVIJAS ,UZ SAVU SENČU DZIMTENI IZRAĒLU ,ŠĀDS BIZNES KROPĻO LATVIJAS SABIEDRĪBU ,KAUT ARĪ IESPEJAMS NES PEĻNU KĀDAI VALSTS INSTITŪCIJAI ,KURA VEIC ŠĀ BIZNESA APSARDZI .
NEBRĪNĪŠOS JA ŠĪS SAITS IR LEVITA VEIDOTS MJA JAU TIK REGULĀRI ŠE DRUKĀJAS ,AR APINI KOPĀ .
BET KAUT KUR JAU JĀIZSAKA SAVAS DOMAS ADRESĒTAS TAUTAI ,KURA TEVI NAV IZVĒLĒJUSIES LAI TO PĀRSTAVI .
ATGĀDINU - JŪS AR ZEĻENSKI ESAT EBREJI ,NE BALTSKLĀVI ,MĀCIETIES SAVU SENCU VALODU UN BEIDZIET NODARBOTIES AR PARAZITĒŠANU UZ CITU KAKLA ,TAS VED PIE JŪSU KA PERSONĪBU DEGRADĀCIJAS.

Atbildēt

Mindauga dzimta

14.09.2022. 08:16

Ierosinu latviesu tautas parakstu vaksanu ,par Levita ,Bordāna demisiju -neuzticības izteikšanu ,jums tauta netic ,un mums jums nav jātic ,mēs labi protam atšķirt meļus no godavīriem ( kaut ar laiku ) ,kur palidzis jūsu bīdītājs ,Zeļenska amata brālis ,aktieris Kaimins ( ēbreju uzvards Kiamins) ?
Cik viņam samaksāsts par to ka notēloja savu lomu ,tautas apmuļķošanā ?
Meliem īsas kājas ,meli nekad neuzvarēs taisnību ,patiesību .
Tāds melu apsēsts valstvīrs saindē visu vidi ,sākot jau ar partiku ,ko jūs ar Briseles Junkeru indējat ,tikai laika jautājums ,kad šīs indētās tautas ,zaudēs pēdejās saprāta- loģikas kripatiņas ,sarijušās pārtiku ar kālioferrocianīdu ( pretsalipes viela sālī ) ,kura bojā smadzenes , humoresku ,pseidomākslas piesegā ,un košerēdāji varēs pataisīt par vergiem ne jau 50-70 % , bet visus 100% ,jo pasi tak ļoti pieseko ko ed - tikai košerpārtiku .
Kā piemēram Baltkrievijas sinagogu pārstāvji saka : mums ebrejiem par karu Ukrainā nav jādomā ,mums jālasa Tora , jāēd košerpārtika ,ko musm audzē ,ražo Baltkrievija ,kuru sāks importēt uz Izraēlu ( !) ,kamēr pašus baltkrievus -manus radus ,indē ar Mozerē ražotu saindēto sāli ( no Mozeres nāk Tihanovskas vīrs Tihanovskis ,bet viņu hedofiss Telavivā ) .
Tāpec jau naido mūs ar baltkrieviem ,jo notiek globala tautu indēšana .
Vācu ārsti paziņoja ,ka šoks pie kovida ir no dzelzs deficīta ,tā ka kalioferocianīds savu darbu veic ar pilnu amplitūdu - velk dzelzi ārā no ķermeņa.
Levits ir jāatlaiz no darba SEPTEMBRĪ ,LAI ZIEMAS TUMSĀ MĒSTEVI NEREDZĒTU ,BRAUC UZ KIPRAS OFŠIORIEM ,VAI MALTU ,AR ŠOIGU SILDĪT KAULIŅUS .
Jūs abi esat Maltas ordeņa ( ebreja Jāņa Kristītāja ord.) kavalieri ,vai viņs viens ?
Kāda ordeņa kavalieris ir Levits ?

Atbildēt

Mindauga dzimta

14.09.2022. 07:59

»

Precizējums

tas nevienam un nekad neizdosies, jo nav tādas viendabīgas "tautas


Jums negribās ,tāpēc nav tādas vien''dabīgās '' tautas .
Es jums teikšu ,ka ir gan :N-M232HAPLOGROUP ( WIKIPEDIA)
Taču ebreju okupanti visu dara lai šķeltu ( tai skaitā ar soctīkliem ,to būs vēl vairāk ,vairāk ,lai visi būtu ļoti sadrumstaloti ) ,tā vieglāk naidot ( kā ar reliģiju ) un tikmēr izzagt valstis .
Ukraina Zeļenskis ir drausmīgi sašķēlis ģimenes ,vienus dzimtas locekļus licics nicinat visu krievisko ,otrus kļūt par patriotiem savā dzimtenē ,kādi tie ievainotie zaldāti notetovēti - prātam neaptverami ,pa kuru laiku tā sačakarēja smadzenes , ka lai aistāvētu savu Dzimteni -tēvzemi ,jānotetovējas no galvas līdz kājā ,jāiemācās hitleriski žesti ,jānīst sdavi brāļi ārieši Krievijā !
Tas viss jūdu - ēbreju darbs,viņu instrumenti - ''māksla ,NLP'',pēc viņu augļiem tos pazīsiet .
Azartspeļu biznesu "nācijas tēvs ''ivadējis manā zemē ,jo visi ebreji tieši uz Lasvegasu brauc reizi gadā uz salidojumu , apspriest savu 12-14 cilšu izcelsmi ,radurakstus .
Tāpec arī mēs esam dabīga tauta , mūs ir 260 miljoni ,mūs sauc iranoārieši ,indoārieši .
Slāvi ir mūsu brāļi,tūkstošiem gadu dzīvojām kaimiņos ,un vēl tā dzīvosim ,nekur neliksiemies ,bet no tiem kuri mūs naido ,( Levits ,Bordāns ) jātiek vaļā .
Neļausim darīt sev pāri tiem ,kurus mūsu sencis Kīrs I atbrīvoja no Vavilonijas verdzības ( Kīra akmens - cilindrs ).
Sk. Цилиндр Кира в Лосангелесе.
Levitam bija ideja mainīt mājsaimniecību vārdus uz cipariem -lai dzēstu tautas atmiņu , lai gaistu tādi etnonīmi kā mājas Smerdeļi , Smerdupīte ,- Kīra I dēla Smerda īpašumu areala nosaukumi .
Tāpat Kombuļi ,ir no otra Kīra dēla ( mazdela?) Kombis cilts vārda .
Pierīgas etnonīms Baloži ,saistīts ar Irānas Baluchestan , Ķužes cilts nāk no Irānas ( Persijas ,āriešu ) ,Khuzestan .
Ķirsons ar Kirsteinu lai veicīgak meklē savas cilts Latvijā dabīgo tautu ,kamēr visi vēl nav pakārušies kredītu ,azartspeļu dēļ ,jo cienījamais ebrejs Levits ( Hanaānas bezzemnieki ,Koenu priesteru palīgi ) ,veic latvieŠu tautas genocīdu .

Atbildēt

Mindauga dzimta

14.09.2022. 07:39

Mums baltiem sava pagānu ticība -gaismai ,Saulei ,ugunij !
Bez Saules mūžīgais sasalums un tumsa .
Bet gribas raudāt nevis smieties , jo smiekli ir idiotu pazīme ,kā piemēram Zeļenska ,kurš visus gadus niovērša ukraiņu uzmanību ar komēdijraidījumu Kvartal 85 (?) , kamēr viens slavu brālis galināja nost Doņeckā ,Luganska .
Tikai absolūts idiots var rīkot dzīres bēru laikā ,bet jums ebrejiem tas raksturīgi ,ievazāt tupus humoršosvus ,azartspeļu biznesu , ziepju operas ,Valšteina Holivudas "viņa izjāto Oskaroto zvaigžņu filmas). Tāda subkultūra tiek uzspieta tautās uz kurām parazitējat ,jo kā gan citādi jūs uzēstu tik treknas miesas ,kā Levita gadījum( neapstrīdams fakts) ,visu to Latvijas ,Krievijas , Ukrainas ticības sludinātāju tuklās ,kuslās massas .
Levit ,taisies ārā no Latvijas uz Kipru -savu ofšora zonu ,ar Lipmanu ,Gaili ,- Latvijas okupanti ,izzadzēji .
Lai te ukrainas diedelētāji nerādāss - tavi kompanjoni ,Arestovičš ,Tihanovska .
Kāds Arestoviča vizītes mērķis , diedelēt naudu ,(?) ,uz izmirstošās latviesu tautas rēķina ?

Atbildēt

>ASV protektorātam Latvija

13.09.2022. 13:32

es saprotu, ka Tev no politikas sajēga maza, tapēc speciāli Tev un Tev līdzīgiem paskaidroju:

Nav nekāda pamata salīdzināt Latvijas un Krievijas svaru starptautiskā politikās....Kas attiecas uz ekonomisko pusi, tad Krievijā tā tradicionāli ir bijusi zagļu, blēžu un afēristu lieta, un tāpat tagad ar ir LV: To sauc par ruskii mir.

Atbildēt

Precizējums

12.09.2022. 18:09

»

ASV protektorāts Latvija

Teiksim godīgi- nav izdevies Lewiz kļūt par visas tautas mīlētu prezidentu un nekad neizdosies


tas nevienam un nekad neizdosies, jo nav tādas viendabīgas "tautas"

Atbildēt

Fakts

12.09.2022. 18:08

»

harijs

nekādu paradoksu nav jo latviešu lētticīgā un mazohistiskā tauta pieļauj, ka visādi kariņi, pauļuti, bordāni, dzintari, urbanoviči, leviti un tml ir pie varas un kārto savas rebes bez jebkādas atbildības kleptokrātiskā pašapmierinātībā


Pilnīgi Jums piekrītu, jo visādi šķēles, lembergi, ušakovi, ždanokas, šleseri, stepaņenkas ir kvēli un altruistiski pēc sava visdziļākā aicinājuma un pārliecības darbojušies tikai un vienīgi mūsu - mazohistiskās tautas- interesēs :):):):)

Atbildēt

Хм

12.09.2022. 13:33

»

Jevropeiska pravda par pirmo Rietumu līderi

Latvijas prezidents Egils Levits pēc ierašanās Kijivā piektdien uzturas Ukrainas galvaspilsētā divu dienu vizītē, noskaidrojis Ukrainas medijs "Jevropeiska pravda", norādot, ka līdz ar to Levits kļuvis par pirmo Rietumu līderi, kurš kopš Krievijas pilna mēroga kara sākuma nakšņojis Ukrainas galvaspilsētā...


Подкололи Левита. У остальных много дел у себя на родине, поэтому им хватало нескольких часов, чтобы обсудить важное и уехать. И только у нашего дома все прекрасно, дома ему делать нечего, можно и 2 дня в гостях посидеть. Плюс еще и заняться любимым делом, где реально силен-словоблудием на форуме)
Небось тоже вогнал в ступор переводчиков, и на английском придумав какое-нибудь слово типа valstsgriba?

Atbildēt

vice

12.09.2022. 07:24

Pilnīgs liekulis un arī nejēga.

Ja būtu drosmīgs - atkāptos!

Atbildēt

Patriotiski vērojumi

12.09.2022. 05:22

»

ruksis

Nu tad te nu gan komentāros ir salasījušies krievu imperiālisma atbalstītāji! Ja jums, urlas, labāk patīk Pūķins nekā Levits, tad lasieties prom pie mazā Botoksa vīriņa un lieciet Latviju mierā


Lursoft dati liecina, ka nodarbināto skaita visstraujākais kritums par teju 46 000 ir novērots tieši 2020. un 2021. gadā. Ja nodarbināto skaits turpinās sarukt, tad būtībā vienīgais, kā uzturēt valstij nepieciešamo infrastruktūru, būs tikai un vienīgi lielāki nodokļi, jo ir pamatotas šaubas, ka šim mērķim naudu atvēlēs Eiropas Savienība. Iespējams arī otrs Latvijā samērā tradicionāls risinājums – samazināsim uzturamo ceļu kilometrus, gultasvietas slimnīcās un skolas. Visbeidzot ir iespēja pārvērtēt valsts pārvaldes apmērus, to nepieciešamību un jo īpaši lietderīgumu un efektivitāti. Visi šie soļi būtu mazāk aktuāli, ja darba vietu skaits būtu augošs.
Kāpēc Vācijā inflācija ir tikai 8,5%, Itālijā – 8,4%, Somijā – 8%, Maltā tikai 6,8%, bet ārpus Eiropas Savienības un eirozonas esošajā Šveicē tikai 3,3%? Galvenokārt inflācijas pamatos ir energoresursu importa valsts maiņa, bet vai tad energoresursus – degvielu, gāzi – importē tikai Baltija, bet neimportē, piemēram, Vācija? Kā tas ir iespējams, ka viens un tas pats eiro Vācijā gada laikā pirktspējā zaudējis tikai 8,5 centus, bet Latvijā 21,3? Abas ir eirozonas dalībnieces!

Atbildēt

ruksis

11.09.2022. 20:57

Nu tad te nu gan komentāros ir salasījušies krievu imperiālisma atbalstītāji! Ja jums, urlas, labāk patīk Pūķins nekā Levits, tad lasieties prom pie mazā Botoksa vīriņa un lieciet Latviju mierā!

Atbildēt

U

11.09.2022. 19:39

Бэрримор, что это там за ужасный вой на болотах?

— HIMARS ! , сэр ... 😂

Atbildēt

6 mēnešos

11.09.2022. 17:53

un PATEICOTIES UKRAINAI!!!!!!!!!!!!sakanzilie krčangaļi varbūt rausies

Atbildēt

Idiot!

11.09.2022. 11:37

»

ēzeli!

tev emocijas ir aiztirsušas saprātu


Jebkurš Saeimas vairākums ar savu balsojumu ir tiesīgs izmainīt Satversmi, tās preambulu un ieviest jaunus un grozīt vecos likumus.

Tad vēl ir Saeimas lētticīgo idiotu privilēģija - “labas gribas žests”, jau žīdiem uzdāvinot 40 milj. € no mūsu kabatām.

Hunta ir nostiprinājusies Jaunās pasaules valdības koncepcijā.

14. Saeimas priekšvēlēšanu debatēs ASV pilsonis Kariņš nepiedalīsies, jo tām nav jēgas.

Huntas vadonis, žīds Levits Rīgas pilī atkal izvēlēsies jauno ministru prezidentu atkārtoti un atkal prasīs solījumus koalīcijas partneriem atbalstīt viņa izvēlēto ministru prezidentu.

Huntas barvedis Levits ar jauno MP nospraudīs stratēģiju nākošiem 4’gadiem ar Huntas noslēpumiem, tā saucamiem valsts noslēpumiem naudas auzdevumu vajadzībām no Pasaules Bankas Huntas uzturēšanai pie varas.

Huntas barvedis var panākt lētticīgo idiotu Saeimas balsojumu jebkurā jautājumā, arī valodas, paužot labas gribas žestus hibrīda kara apstākļos.

Latvijā jau plīvo ukru karogi kā iekarotas Latvijas zemes karogi.

Atbildēt

Cirvi!

11.09.2022. 09:15

»

mjā ...

Otru valsts valodu - ukraiņu? Es biju domājis ,ka esi sakarīgāks, bet izrādās ,ka tas ciānas vīruss Tev arī ir šīberi pievēris


Fakts paliekfakts : “ Valodas likumu un Satversmi var piemērot pēc vajadzības vienmēr ar Saeimas vairākuma balsojumu.”

Pārējais ir fufelis.

Atbildēt

Tu cirvi!

11.09.2022. 09:13

»

mjā ...

Otru valsts valodu - ukraiņu? Es biju domājis ,ka esi sakarīgāks, bet izrādās ,ka tas ciānas vīruss Tev arī ir šīberi pievēris


HT Komentārs norāda vien uz to, ka žīds Levits pilda globālustu, cionistu, pasūtījumu. Sāk ar ukru karogu un atvērtām robežām bēgļiem uz Latviju. Divvalodība ir tas, kas jau ir reāli ar krievu orkiem Latvijā. Žīds Levits ar žīdu Zeļenski atver Latvijas robežas ukriem un okriem. Okri ar jauno vīzu režīmu aizvietoti ar ukriem. Žīdu politika - tautu sajaukšana.

Levita Hunta agresivitāte pret okru valodu Latvijā ir aizsegs cionistu šķelšanas un sanaidošanas politikai. Jebkurā x stundā pasaulē Levitu vai Kariņu ar uguni neatradīsit. Levits savu rebju dēļ ir Ukrainā.

Banku lendlīzes bizness - banku kara bizness starp ukriem un okriem ir arī ukru un orku oligarhu bizness.

Atbildēt

Juris

11.09.2022. 08:40

Milzīgi daudz negatīvisma un naida. Ceru ka te sarkastījuši troļļi ar pulka nikiem. Ja šādi domā potenciālie vēlētāji , tad varam sagaidīt valdībā oligarhu pakaļlaižas kuri jau vienreiz centās Valsti nozagt.Valsts nozadzēji strādā ar kremļa metodēm , kā gan citādi ...Cenšas nozombēt mazizglītotās masas , sākot ar antivakseru kustību, miesnieka izraisītā kara atbalstīšanu , kura izpaužas kā naids pret ukraiņu bēgļiem. Mana cerība , ka šo apstulbināto nebūs pietiekamā vairumā , lai šie idioti iekļūtu valdībā.

Atbildēt

mjā ...

11.09.2022. 06:31

»

HT

Žīdi Levits un Zeļenskis satikās. Abiem bija jautri undroši, aprunājot žīdu rebes “zem četrām acīm”. Oficiālajs vizītes mērķis bija nodot ziņu, “rosinot sarunas par ukru uzņemšanu ES...


Otru valsts valodu - ukraiņu? Es biju domājis ,ka esi sakarīgāks, bet izrādās ,ka tas ciānas vīruss Tev arī ir šīberi pievēris.

Atbildēt

HT

11.09.2022. 06:05

»

..

Levits līderis,laba anekdote


Žīdi Levits un Zeļenskis satikās. Abiem bija jautri undroši, aprunājot žīdu rebes “zem četrām acīm”. Oficiālajs vizītes mērķis bija nodot ziņu, “rosinot sarunas par ukru uzņemšanu ES”.

Ko tas nozīmē mums? Ka bezvīzu režīmā Latviju pārpludinsās ukraiņi un Levits var rosināt abi ar žīdeni Mūrnieci “ar labas gribas žestu” Latvijā ieviest otru valsts valodu - ikraiņu. Krievu valoda jau ir neoficiāla.


Valodas likumu un Satversmi var piemērot pēc vajadzības vienmēr ar Saeimas vairākuma balsojumu.

Atbildēt

Jevropeiska pravda par pirmo Rietumu līderi

11.09.2022. 04:48

Latvijas prezidents Egils Levits pēc ierašanās Kijivā piektdien uzturas Ukrainas galvaspilsētā divu dienu vizītē, noskaidrojis Ukrainas medijs "Jevropeiska pravda", norādot, ka līdz ar to Levits kļuvis par pirmo Rietumu līderi, kurš kopš Krievijas pilna mēroga kara sākuma nakšņojis Ukrainas galvaspilsētā.

Atbildēt

HT

11.09.2022. 04:35

»

Kaža

Arodslimnieki tiek diskriminēti jau no 2009.gadā un viss iet tikai uz slikto pusi.Nekādas mediciniskās apskates.Var gadiem ilgi no sāpēm sprāgt vai nost,bet sociālais dienests,ģimenes ārsti,speciālās arodslimību iestades,madicīnas kontroles iestādes guļ letarģiskā miegā vai tēlo varas advokātus un arodslimnieks...


Nevajadzēja savu dzīvi pakļaut kaitīgos veselībai darbos, strādājot SSSR un 4. Maija finanšu korporācijas politikas labā. Lētticība, tiesiski paļaujoties uz valsti, maksā dārgi.

Es izvairījos vispār savu dzīvi ziedot šo asinsūcēju labā, pat necerēju, ka vispār būs pensija. Nejauši tikai to saņēmu, jo sociālie rosināja noskaidrot darba stāžu. Tas izràdījās pats minimālākais, kāds vien var būt.

Atbildēt

Kaža

10.09.2022. 22:18

Arodslimnieki tiek diskriminēti jau no 2009.gadā un viss iet tikai uz slikto pusi.Nekādas mediciniskās apskates.Var gadiem ilgi no sāpēm sprāgt vai nost,bet sociālais dienests,ģimenes ārsti,speciālās arodslimību iestades,madicīnas kontroles iestādes guļ letarģiskā miegā vai tēlo varas advokātus un arodslimnieks praktiski kļūst par noziedznieku,kurš mēģina aplaupīt valsti.Nav pieejamas pie ilggadīgām,nepārtrauktām sāpēm kompesėtās pretsāpju zāles,nav pieejamas pie progresejošas,ilgstošas muguras deformējošas slimības nekādi transporta atvieglojumi un ir zudusi jēga meklēt palīdzību,jo palidzības sniedzēji tikai bola acis,plāta rokas un tēlo idiotus.Ja tāda ir tā stabilitāte un kārtība,kam ir vajadzīga tāda stabilitāte un kārtiba un tās uzturētaji???

Atbildēt

ммм

10.09.2022. 22:17

»

HT

Pamuļķis Repše rubļus vagonos aizstūma uz Krieviju. Varēja izmaksāt orkiem kompensācijās par dzīvokļiem


Ne uz kādu Maskavu tie vagoni ar LPSR bankas rubļiem netika sūtīti... Tikai muļķis nesaprot, par kādiem līdzekļiem čekas mēsli privatizēja okupācijas režīma mantojumu.

Atbildēt

Padibene

10.09.2022. 21:05

»

jautājums

Kur un kad Urdze sadarbojās ar KGB? Tad jau PBLA daudz vairāk sadarbojās ar KGB


Urdzes nāk no padibenēm un savu padibenes darbu veic cītīgi pret latviešiem. Tādiem nevar uzticēties un valsts ordeņus nedrīkst piešķirt. Dzērāji, galvas invalīdi, melīgas līdējas žurkas visās savās izdrībās gadu desmitu garumā. Nekā kopīga ar dievu vai godīgumu. Nožēlojama liekulība!

Atbildēt

viesis

10.09.2022. 17:57

P.S. Latvijas valsts šajā laikā ir kļuvusi sašķeltāka, nedrošāka un nestabilāka kā nekad iepriekš. Novest līdz tādam līmenim ir jāprot, tur ir vajadzīgs talants......

Atbildēt

viesis

10.09.2022. 17:55

Šīs Saeimas valdošā koalīcija un Prezidents ieies vēsturē ar visspilgtāko padomju domāšanas demonstrēšanu, sabiedrības vajadzību ignorēšanu un nicinājuma izrādīšanu iedzīvotājiem. Kaut ko tādu neatļāvās pat Kalvītis ar Šķēli.

Atbildēt

Tedis

10.09.2022. 14:56

»

Gustavs

Levitam pa daļai var piekrist, tikai tā daļa tāda neliela uz vispārējā neizdarības fona


Ir, ir-pa starpam ir Levitam pareizas domas...Tikai pamaz gan to pareizo...un ne par pašiem valstiski svarīgākiem jautājumiem, bet par sīkumiem..

Atbildēt

Gustavs

10.09.2022. 14:44

Levitam pa daļai var piekrist, tikai tā daļa tāda neliela uz vispārējā neizdarības fona............

Atbildēt

patiess

10.09.2022. 14:42

»

kā parasti

par 30 jūdasa centiem


un ja pārdeva tad pateicoties tādiem neta tukšdirsējiem, kas nekā cita, kā padirst netā nespēj..

Atbildēt

kā parasti

10.09.2022. 13:28

»

Es

Jautājums ir, par cik šie palīgskolnieki ir pārdevuši Latviju


par 30 jūdasa centiem.

Atbildēt

Es

10.09.2022. 13:09

Jautājums ir, par cik šie palīgskolnieki ir pārdevuši Latviju.

Atbildēt

dedivaivaivaivalji!!!

10.09.2022. 12:34

Оккупанты бежали из Изюма.
https://inforesist.org/okkupanty-bezhali-iz-izyuma/

Atbildēt

Drang nach Osten! ;)

10.09.2022. 11:23

https://youtu.be/5PZWROR_vD8

Atbildēt

Изюмская катастрофа: "герои спецоперации" бегом бегут, теряя лапти по дороге...

10.09.2022. 11:21

https://youtu.be/sVOO_HNJ2OM

Atbildēt

Asssaaa 👌

10.09.2022. 10:55

https://youtu.be/ZUmsXLu6Ga8

Atbildēt

sveicieni

10.09.2022. 10:32

»

Tikai nesmejieties

ATKĀTĀ VĒSTULE...


hroniskajam neta ''romānu'' rakstītājam:lasītāju neatzītam domu gigantam.

Atbildēt

bet

10.09.2022. 10:25

»

HT

Koloniālisms sākas ar to, ka tu pis kaimiņa sievu. Un tas nekad nebeigsies


protams ka tā būs: UN to visu vadīs NAŠI un tovarišķi Putin i Stalin, bet uzraugi bus NAŠI kirzovije sapogi..

Atbildēt

HT

10.09.2022. 10:22

»

bet

katra koloniālā imperija reiz sagrūst. Koloniālisma laiks ir pagājis


Koloniālisms sākas ar to, ka tu pis kaimiņa sievu. Un tas nekad nebeigsies.

Izveidosies globālie daudzpolārue harēmi. Nopotētie būs infantīli un bez dzimumpotences.

Atbildēt

vēl viens

10.09.2022. 09:39

»

Tikai nesmejieties

ATKĀTĀ VĒSTULE...


neta ''romānu'' rakstītājs....

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: