Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

HT

05.11.2022. 20:44

»

Robis

Un kā tad viņi varēja nepieļaut


Nevienam no viņiem - Levitam, Kariņam, Viņķelei, Pavļutam nebija “nepārvaramas varas” - draudi viņu dzīvībai un veselībai, kas šo nepārvaramo apstākļu rezultātā liktu viņiem tā rīkoties.

Viņi šos apzinātos noziegumus veica labprātīgi ar savu gribu un pie pilnas apziņas, viņiem nebija nekādu šķēršļu atkāpties no amatiem, kuros veica noziegumus mantkārīgos nolūkos - saņemot ievērojamu, salīdzinot ar nabagās tautas daļas ienākumiem genocīda un terora apstākļos, atalgojumu.

Atbildēt

HT

05.11.2022. 20:36

»

Par tēmu

"...nemazinās rindas pēc valsts apmaksātiem ārstniecības pakalpojumiem...


Latvijas medicīnas sistēma agonē juridisko jautājumu un nabadzības novēršanas neatrisināšanas rezultātā. Likumdošana radīta cionisma ideoloģijā ar genocīda pazīmēm pret pūli.

Pretrunīgā un absurdā situācija radīta apzināti tautas veselības stāvokļa pasliktināšanai.

Parastais latvietis domā, ka ir valsts medicīnas pakalpojumi. Un sagaida tos tādus. Faktiski valsts medicīnas pakalpojumi ir viszemākajā iespējamā līmenī, kuru vai nu izprot, pieņem, nekaunīgi un bezbailīgi dod kukuļus, vai bezjēdzīgi sūdzas, nedabū neko un mirst, vai meklē maksas pakalpojumus.

Juridiski sistēma tā arī ir uzbūvēta. Dot kukuli var tikai tad, ja spēj izprast un juridiski pats pamatot, ka tas nav kukulis. Likumdošana šo apstākli ir noregulējusi pilnībā.

Medicīnas sistēmu ar obligāto apdrošināšanu nevar ieviest niecīgo pensiju un ekonomikas totāla pagrimuma dēļ. Bēgot no genocīda, Latviju jau pametuši 700 000 darbspējīgo, 62 000 hunta vajāja kovidafērā, atstājot bez darba un ienākumiem

Atbildēt

Par tēmu

05.11.2022. 20:23

"...nemazinās rindas pēc valsts apmaksātiem ārstniecības pakalpojumiem".
Nemazinas rindas uz valsts apmaksātiem pakalpojumiem, jo valsts NVD personā neslēdz līgumus ar ārstiem, kuri var nodrosināt šos pakalpojumus. NVD sledz pakalpojumus parsvara ar valsts un pašvaldibu uzņemumiem, kuru kapitaldaļas nonakušas politiķu rokās. Medicīna ir politiķu sile.

Atbildēt

ARGALVU DRAUDZETIES

05.11.2022. 20:18

NAUDAS MEGATERESANA UN IZVAZASHANA...KO VIEN LABAROTORIJU PELNAS IZSAKA

Atbildēt

¯\_(ツ)_/¯

05.11.2022. 20:07

Uzmaniigi klausaties! Papljuuts veel dos kaut kaadus padomus.

Atbildēt

Haralds Kalns

05.11.2022. 20:05

Var jau var, bet ku ta nu, ku ta nu!!! Lej , lej, nežēlo, apsolos, ka nedusmošos. To vajag prast- piecos gados trīs augstākās, bet rezultāts jau atbilstošs, pat sačamdāms!

Atbildēt

Žulis

05.11.2022. 19:43

Ja pēc visa sastrādātā šis personāžs vēl var uzrakstīt un publicēt šādu rakstu, viņš ir garīgi slims. Bezjēdzīgi ir apspriest šeit uzrakstīto vai par to diskutēt.

Atbildēt

arī tukširsējs

05.11.2022. 19:25

Klau, “bijušais”, pāris jautājumi:
Kā sanāk, ka kovids vairs nav tā mirstamkaite?
Ko darīt tiem simtiem kurus atlaida no darba?
Kā sanāk, ka vairs nevienu neinteresē ir tev kovids vai nav? Ka laboratoriskā kovidanalīze ir tikai slimnieku pašiniciatīva? Ka slimības lapa ir veselas piecas dienas un ne kapeiku vairāk? Bet ja nevēlies ņemt lapu, tad ar to “zarazu” vari staigāt apkārt?
Par potēm un potēšanu - taču ātri vai vēlu uzpeldēs kautkādi papīri un, ko tad?

Atbildēt

HT

05.11.2022. 19:16

»

paardomas

Pakārt nedrīkst apžēlot


Nezin kāpēc man ir pārliecība, ka Pavļuts dzīvi beigs žogmalē, neskatoties uz to, ka nēsā latvisku imidžu un tēlo prastu Antiņu.

Atbildēt

HT

05.11.2022. 19:13

Īstie Latvijas tautas un ekonomikas slepkavas ir Levits ar Kariņu, kas pieļāva ANO PVO un globālo korporāciju fašismu Latvijā ar Pavļuta vadības stilu. Visi trīs pakarami Doma laukumā. Neviens no noslepkavotajiem pēc PVO rekomendācijām ar plaušu piespiedu ventilāciju un “ārstēšanas algoritmiem”, tistarp ar ģimenes ārstu starpniecību, nav aizmirsts.

Atbildēt

paardomas

05.11.2022. 19:11

Pakārt nedrīkst apžēlot.
Kur tur jāliek tas komats?

Atbildēt

HT

05.11.2022. 19:08

Pavļuts ir Latvijas tautas un ekonomikas slepkava. Melnu prot pataisīt par baltu, aci nepamirkšķinot. Zeme ātrāl viņam atveries!

D. Pavļuts ir globālo finanšu un ekonomikas korporāciju politiskais līderis Latvijā

Izglītība:

* Hārvardas Kenedija skola

* Hārvardas Kenedija skola MPAPvalstiskā politika un vadība 2006. - 2007. Akadēmiskā koncentrācija - apmeklēja arī nodarbības par sarunām un strīdu risināšanu, sociālo psiholoģiju, finansēm, starptautisko tirdzniecību, attīstības ekonomiku, mikro- un makroekonomiku, enerģētiku, transporta plānošanu utt. Pilsēta, Universitāte Londonas

* Sitija, Londonas Universitāte Profesionālais diploms Kultūras menedžmentā 1999. - 2000. Apguvis menedžmenta kursus; Finanses un grāmatvedība; Mārketings un komunikācija; Mākslas tirgi; Cilvēkresursu vadība, pētniecības fokuss - Internets kā mākslas mārketinga instruments. Jazepa Vītola Latvijas Muzikas Akadēmija

* Jazepa Vītola Latvijas Muzikas Akadēmija MA music Klavieres 1995 - 1999


Londonas Sitijas administratīvais statuss nav tāds kā pārējiem 32 Londonas rajoniem (borough) — tā ir ceremoniālā grāfiste, kuru pārvalda Londonas Sitijas Korporācija. Šo īpašo statusu nodrošina gadsimtiem ilgušās privilēģijas, ko Londonas Sitijai garantēja karaļi un kas līdz pat šim laikam nav tikušas pārskatītas. Līdz ar to Sitija ir vismazākā Anglijas ceremoniālā grāfiste gan iedzīvotāju skaita, gan teritorijas ziņā.


Pilsētai ir ciešas saiknes ar Londonas Sitiju, un Londonas lordmērs pilda universitātes rektora pienākumus.[6][7] Universitātes galvenā pilsētiņa atrodas Londonas centrā, Londonas Islingtonas apgabalā, ar papildu pilsētiņām Islingtonā, pilsētā, Vestendā un Īstendā. Iestādes gada ienākumi no 2019. līdz 2020. gadam bija 245,0 miljoni mārciņu, no kuriem 11,1 miljons mārciņu bija no pētniecības dotācijām un līgumiem, un izdevumi bija 218,4 miljoni mārciņu.[1] Tā ir sakārtota piecās skolās, kurās ir aptuveni četrdesmit akadēmiskie departamenti un centri[8], tostarp Žurnālistikas departaments, Biznesa skola un Pilsētas tiesību skola, kurā ietilpst Inns of Court Juridiskā augstskola[9].

Londonas pilsētas korporācija:

“Apvienotā Karaliste ir pasaules globālākais finanšu centrs ar nepārspējamiem cilvēku, tirgus un digitālajiem sakariem. Londonas pilsētas korporācija vada The Global City, lai vienā platformā demonstrētu Apvienotās Karalistes finanšu un profesionālo pakalpojumu piedāvājumu.

Nodrošinot pārliecinošu pētījumu, statistikas un partneru stāstu pierādījumu bāzi, kampaņas mērķis ir piesaistīt talantus, uzņēmumus un investīcijas. Apvienotajā Karalistē bāzētie uzņēmumi COVID-19 pandēmijas laikā ir izrādījušies elastīgi un noturīgi. Londonas un Apvienotās Karalistes kā globāla finanšu centra galvenās stiprās puses joprojām ir spēcīgas. Apvienotās Karalistes finanšu un profesionālie pakalpojumi ir atpazīti ar atvērtību, globālajiem sakariem un sadarbības kultūru.

Kad pasaule iziet no pandēmijas, mēs esam gatavi sadarboties ar pasauli, lai rastu risinājumus, kas paātrina globālās ekonomikas atveseļošanos.”


Jautājums ir cits, kas finansēja D. Pavļuta izglītību ārzemēs un kādu globālo korporāciju labā patiesībā D. Pavļuts pieņēmis un pieņem lēmumus Latvijas valsts politiskajos amatos. Varbūt D. Pavļuta īstie uzkrājumi ir kādā ofšora bankā?

Atbildēt

krievu cūkas

05.11.2022. 19:07

Iekurbulējuši savu propagandas aparātu ne pa jokam.

Atbildēt

Cik cmuki

05.11.2022. 18:59

uzrakstīts !

Atbildēt

vice

05.11.2022. 18:39

Ja Latvijā būtu prokuratūra, Daniels jau sēdētu kopā ar VM vadošiem klerkiem!

Dīkdienis dīkdienim acī neKNABj.

Atbildēt

Tu, Pavļa-ute

05.11.2022. 18:38

Beidz taču di-st un norauj ūdeni! Cik izdzēstu dzīvību ir uz tavas sirdsapziņas! Slepkava tu esi!

Atbildēt

Pašnāvnieku skaits augstākais eiropā

05.11.2022. 18:26

Bet kur tajā visā ir vieta cilvēkam, kuru piemeklējusi kāda kaite ?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: