Menu
Pilnā versija
Foto

Totalitārisms un mūsdienas

Atis Priedītis · 27.07.2019. · Komentāri (21)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

totalitārisms

05.08.2019. 13:38

ir politiskas 'krimināl' lietas. Nu, krieviem ir suverēnā demokrātija, var būt priedīša demokrātija..............

Atbildēt

Asiirietis

02.08.2019. 07:25

Pēdējais laiks wikipēdijā izdarīt labojumus - ko čekisti un krievļu okupanti izfiltrē no vārda demokrātija.

Atbildēt

nuja

28.07.2019. 15:16

»

derdz

Jums abiem taisnība, jo visi mēs tādi esam


Jūs visi tādi esat, jums taisnība abiem ar Cyril

Atbildēt

Latvis

28.07.2019. 14:55

Ja jau lielākais vairums lielāko masu mēdiju Rietumos pieder Rodšildu ģimenei, tad tā sanāk, kā tāda Pasaules valdības informācija. To visu pārpublicē mūsu masu mēdiji un tāda mums tā informācija.

Atbildēt

derdz

28.07.2019. 14:21

»

Cyril дурак

пидрила позорный


Jums abiem taisnība, jo visi mēs tādi esam

Atbildēt

Cyril дурак

28.07.2019. 12:11

»

Cyril

дурак


пидрила позорный

Atbildēt

Ripa

28.07.2019. 08:04

»

ha-ha

Demokrātiskais totalitārisms atšķirībā no citiem totalitārisma veidiem raksturīgs tieši demokrātijai. Vai tad demokrātiskā iekārta netiek uzspiesta visai plašajai pasaulei...


Ar naudas sodu 1 milj. EUR apmērā sodīs par tirdzniecību ar cilvēkiem. Tas ir reāls bizness, ar ko nodarbojas tie "glābējkuģi gar Lībijas krastiem.

Atbildēt

Nu ja

28.07.2019. 02:26

Vai ta maz na zināms, ka "demokrātija" ir totalitārisma augstāka stadija, jauna stadija, kārtējā.
Tautai demokrātijas ir tik, cik kabatā naudas. Tā ka tai naudas nav, kā vienīgi gara vilkšanai, tā pataisīta par infantilu, nereaģējošu, neticīgu, gulošu, ka kaut ko var panākt.

Masu mediji. Kā pēc autora teiktā un vispār - masu mediju vairs nav, tāpat kā medicīniskās aprūpes vairs nav. Ir tikai medicīniskie pakalpojumi, manipulācijas (manipulācijas ar naudu!), lasi medicīniskais bizness tautas "slaukšanai".

Atbildēt

patiesībā

28.07.2019. 02:20

»

Edge

Vai tik vēstures atvēlētais laiks diskusijām nebūs beidzies - un tagad būs jāsāk maksāt par pieļautajām kļūdām


Ne par to ir runa, "konceptuāli" - attiecīgajā aspektā un CĒLOŅU / SEKU kopsakarībā "vēstures atvēlētajam laikam" nav nozīmes. T.sk. arī tāpēc, ka attiecīgie CĒLOŅI iniciē un reāli rada SEKAS jebkurā "vēstures atvēlētajā laikā", turpinot to darīt arī "tekošajā momentā", tāpat kā jebkādā "pārskatāmā" perspektīvā.

Cita starpā - dažkārt diskusija par CĒLOŅU / SEKU kopsakarībām var izrādīties pat ļoti lietderīga arī dēļ tam, lai iespējami pasargātu sevi / savējos no objektīvi neietekmējamiem CĒLOŅIEM un to faktiski neizbēgamām SEKĀM. Šis, visticamāk, varētu būt tieši šāds gadījums. Bet, kā jau proponēts - šī NAV tā "vieta" (atšķirībā no "laika", kas tieši šādai diskusijai vienmēr bijis, ir un būs atbilstošs).

Ir sacīts: "Kurš cīnās, tas, iespējams, var arī zaudēt, bet - kurš necīnās, tas JAU IR zaudējis!" ;)

Atbildēt

Edge

27.07.2019. 23:33

»

patiesībā

Neapšaubāmi lietderīgi un, nenoliedzami, arī gana interesanti būtu padiskutēt par šādu "postdemokrātiski totalitāru" (u.c. taml.) SEKU patiesajiem CĒLOŅIEM, tostarp par to PATIESAJIEM "veidotājiem" (galvenokārt, ja ne ekskluzīvi vienīgajiem...


Vai tik vēstures atvēlētais laiks diskusijām nebūs beidzies - un tagad būs jāsāk maksāt par pieļautajām kļūdām?
VIDEO: “Nekādu atlaižu.” No 15. septembra par atkritumu izvešanu būs jāmaksā dārgāk visiem Rīgā dzīvojošajiem. (la.lv)

Atbildēt

gribētu zināt

27.07.2019. 21:08

Kur gan mūsdienās ir kāda demokrātiska valsts? Amerikā, kad Tramps teicās padarīt Ameriku atkal varenu un ierobežot imigrāciju, kā pret viņu uzreiz vērsās masu mediji.

Atbildēt

patiesībā

27.07.2019. 19:31

»

Edge

20 gadi pagājuši kopš sociologa A.Zinovjeva teiktajam intervijā Francijas l/a Figaro žurnālistam:"Šodienas laikmets ir ne tikai postkomunistisks, bet arī postdemokrātisks! Pašlaik mēs esam liecinieki tam,kā tiek veidots demokrātiskais totalitārisms, jeb, ja vēlaties, totalitārais demokrātisms...


Neapšaubāmi lietderīgi un, nenoliedzami, arī gana interesanti būtu padiskutēt par šādu "postdemokrātiski totalitāru" (u.c. taml.) SEKU patiesajiem CĒLOŅIEM, tostarp par to PATIESAJIEM "veidotājiem" (galvenokārt, ja ne ekskluzīvi vienīgajiem).

Bet, kā ir vispārzināms, šī w-lapa NAV tam atbilstoša "vieta & laiks", pavisam noteikti.

Ir sacīts: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

Atbildēt

forcemajeure

27.07.2019. 19:07

naivais pamodies. pamanījis, ka mēdīkļiem viens saimnieks. tā jau gadus 7-8, kad mantrauši savāca sev Dienu. informatīvie mēdīkļi pieder t.s. oligarhiem. tad te vēl daži igauņu un skandināvu, kuriem pajāt, kas ir patiesība. galvenais ir klikšķu skaits. žurnālistika šeit ir sen mirusi

Atbildēt

Edge

27.07.2019. 18:54

20 gadi pagājuši kopš sociologa A.Zinovjeva teiktajam intervijā Francijas l/a Figaro žurnālistam:"Šodienas laikmets ir ne tikai postkomunistisks, bet arī postdemokrātisks! Pašlaik mēs esam liecinieki tam,kā tiek veidots demokrātiskais totalitārisms, jeb, ja vēlaties, totalitārais demokrātisms."
Sk. visu interviju - АЛЕКСАНДР ЗИНОВЬЕВ: БЕРЛИНСКОЕ ИНТЕРВЬЮ

Atbildēt

ha-ha

27.07.2019. 18:27

Demokrātiskais totalitārisms atšķirībā no citiem totalitārisma veidiem raksturīgs tieši demokrātijai. Vai tad demokrātiskā iekārta netiek uzspiesta visai plašajai pasaulei?
Vai nav tā, ka itāļi sāks sodīt tos, kuri centīsies izglābt bēgļus ar naudas sodu 1 miljons eiro apmērā?
Par kariem un viltu, kuru rezultātā tika izveidota demokrātija, labāk nemaz nerunāt.

Atbildēt

ha-ha

27.07.2019. 16:04

»

Arturs Priedītis

Noteikti ir jāņem vērā lokālā likumsakarība: noliegt, noklusēt, zākāt gudrību un godīgumu, talantu un meistarību. Par to ir tikai jāpriecājas, dārgais komponist, ja Jūsu radošo devumu Rīgā noklusē! Tas apliecina Jūsu darba māksliniecisko vērtību. Jums taču ir labi zināms, ka mūsu sētā visģeniālākais...


Atgūtās neatkarības gados tiek atgremota okupantu tautas mākslinieku ražojumi,kuru atgremošanas veicināšanai un autoru stimulēšanai aiziet milzu līdzekļi,vienlaikus notiekot arī okupācijas režīmā un tā balstu slavināšana.

Atbildēt

Vēl kādu rakstu

27.07.2019. 15:02

par totalitārismu!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: