Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pilsonis

23.01.2019. 08:03

Šis ir nepārprotams publisks ziņojums par slepkavību, bet iztrūkst ziņu vai tiesībsargājošās iestādes veic savu darbu.

Atbildēt

Q

23.01.2019. 05:14

Ši masīvā Gobzema un KPLV nomētāšana ar mēsliem, man liek domāt, ka Gobzems nav valdošajai mafijai pietuvināts cilvēks, lietā tiek likta liela nauda un izdoma, tātad suņi zin ko ēduši, un ir pamatoti pārbijušies! Tā turpināt Gobzem, vairākums tevi atbalstīt, jo to siles lopu nav nemaz tik daudz!

Atbildēt

Ponts Blats

22.01.2019. 21:02

Savickis Kaiminam KNABu uzsutija, taa sanaak?

Atbildēt

Udo Ulbergs ir

22.01.2019. 17:45

»

lauķis

Diez vai idiots sapratīs ka viņš ir idiots , ies un balsos , lai nekas nemainītos.Brīvība taču ir totāla atbildība par visu , bet tas jau ir sarežģīti


idiots Indulis Durka no Jobaniem Dikļiem. Šodien aktīvi pietirš komentārus. Pilnmēness. Zāles pārstājis lietot.

Atbildēt

Udo Ulbergs

22.01.2019. 12:46

Tautas neapmierinātības strukturēšana nav vajadzīga. Tā neko jaunu nepaskaidros. Krievijas - kriminālā kapitālisma saknes, citadeles, ideāltipa, paraugmodeļa - atmaskojošs portrets atšķiras no Krievijas klona Latvijas Republikas atmaskojošā portreta. Ja Krievijā visa centrā ir nauda un plēšanās ap naudu (neoliberālo ebreju salašņu nodevīgo rīcību var neakcentēt), tad Latvijā visa centrā ir dancošana ap varas inteliģences neizsmeļamo idiotiju. Dancošana ap idiotijas plūdiem ir tik liela, ka nauda/zagšana paliek ēnā pat vietējo parvēniju-oligarhu nacionāli reakcionārajās izdarībās. Bet tā tam ir jābūt. Abās kriminālā kapitālisma oāzēs tautas ir dažādas, un tāpēc dažāda ir arī varas inteliģence. Muļķu tautai arī varas inteliģence ir muļķe - svešvārdā "idiote" un spējīga tikai šļakstīties ar idiotiju. Idioti nav spējīgi projecēt valsts, tautas nākotnes tēlu. Idiotu reakcija, uzvedība, domāšana, rīcības motivācija saskarsmē ar dzīves realitāti var būt vienīgi idiotisma pārņemta. Idioti nav spējīgi veikt tautas neapmierinātības strukturēšanu. Un tas varbūt ir labi, jo varas inteliģences izšļakstītais idiotisms atsaucas uz visas sabiedrības mentālo stāvokli; arī pārējā tauta kļūst idiotiski domājoša un runājoša, ja tās varas inteliģence producē vienīgi idiotismu un bez idiotisma nekas nav sastopams. Par konceptuālu ideju klātbūtni tādos apstākļos nav ko sapņot. Tautas domāšanā peld vienīgi idiotija. Ja veiktu tautas neapmierinātības strukturēšanu, tad atklātos totāls haoss un totāls iracionālisms. Bet tas ir redzams bez speciālas intelektuālās procedūras – tautas neapmierinātības strukturēšanas. Latvijas diskursīvajā telpā prevalē tikai idiotisms bez minimālas konstruktīvas ievirzes par tādām tēmām kā valsts, valdība, parlaments, partijas, valsts prezidents, deputāti, valsts drošība, ideoloģija, ekonomika, suverenitāte, pilsoņu pienākumi pret valsti, izglītība, medicīna utt. Latviešu cilvēciskā kapitāla galvenais saturs ir idiotija.

Atbildēt

Jā,

22.01.2019. 12:45

bet neviens negarantē, vai tas viss nav izfantazēts! Vai ne, Lapsas kungs? Lai arī ticami uzrakstīts. Tā var uzrakstīt jebko!

Atbildēt

Neder

22.01.2019. 11:08

Sūdīga pasaciņa!

Atbildēt

Xx

22.01.2019. 10:35

Interesanti, šis visu izskaidro.

Atbildēt

fzss

22.01.2019. 10:19

esse laimina vietā turpat nosistu ar kādu krēslu to slavicki-aizstāvoties !!!! un pierādi pēc tam !!!!

Atbildēt

zini ko

22.01.2019. 09:27

»

ludza un daugavpils

tagad saprotat britus


Lumpenis lumpeni saprot. Bet bagāts nesaprot nabagu, veselais nesaprot slimo un paēdušais nesaprot neēdušo.
Kurš gan grib, lai viņa dzimteni apdraud migrantu pūļi? Turklāt vēl teroristiski.

Atbildēt

ludza un daugavpils

22.01.2019. 08:58

tagad saprotat britus????????????????????????

Atbildēt

lauķis

22.01.2019. 07:57

Partijniekiem ir imunitāte pret atbildību un šo apstākli viņi nekautrējoties izmanto.
Ja kāds teiks ka padzīšana no siles ir atbildība tad viņam steidzami jāārstējas.
Jāārstējas arī tiem kuri labprātīgi atdod savas tiesības kriminālnoziedznieku bandām , partijām.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: