Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

to tupais

14.03.2020. 13:48

»

Viedais

Es arī labi atceros okupācijas gadus. Tālab izdarīju visu, lai Latvija atkal kļūtu brīva, taču ne tālab, lai mēs izkustu globālās Sodomas katlā vai pārvērstos par nacionālu izdzimteņu sektu


Varu rikai iedomāties, kā jūs, plecu pie pleca, kopā ar Ždanoku un Rubiku, cīnījāties, lai Latvija kļūtu par prokrievisko izdzimteņu sektu. Kolektīvais staļins - krievi, ir noslepkavojuši 1/4 latviešu un ja tu, kropli, centies tos attaisnot, esi līdzvainīgs, ar visām no tā izejošām sekām.

Atbildēt

Viedais

14.03.2020. 00:19

»

zinu zinu

Krievmīļi ir vēl zvēriskāki par pašiem krieviem. Labi atceros okupācijas gadus


Es arī labi atceros okupācijas gadus. Tālab izdarīju visu, lai Latvija atkal kļūtu brīva, taču ne tālab, lai mēs izkustu globālās Sodomas katlā vai pārvērstos par nacionālu izdzimteņu sektu.

Atbildēt

KĀPĒC KRIEVIJA NEŅEM BĒGĻUS

12.03.2020. 19:49

JEB VISI BĒG NO KRIEVIJAS??????????????? TĀPĒC APSPRIEST ES RĪCĪBU IR DEMAGOĢISKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Viedais

12.03.2020. 15:50

»

to tupais

Vai tas bija par tēmu, jeb vienkārši padirst savā ierastā tupā krievmīļa manierē? Ar Krieviju un arī ar krievu pasauli ir cauri un kas pie tās turēsies, iesaku laicīgi piemērot uz savas rīkles Huseina cilpu, vai uz sava anāla Kadafi lāpstas kātu


Ļautiņš, kura tupajā paurītī nav nekā, izņemot naida un asinskāru fantāziju, ir potenciāli bīstams sabiedrībai. Tiesa jaunie kungi var tādam uz kādu brīdi pat iedalīt zema ranga vagara lomu. Latvjiem jau ir pieredze būt rokaspuišiem, kas nežēlīgāki par kungiem.

Atbildēt

to Vika1949

12.03.2020. 10:46

»

Vika1949

Šos migrantu pūļus vajag novirzīt uz Krieviju


Nav jēga ko virzīt, jo kurš tad gribēs dzīvot Krievijā, ja pat šejienes krievi tādu perspektīvi sev uzskatītu par netaisnīgu sodu. Civilizētai pasaulei ir jāsniedz finansiālais un tehniskais atbalsts Erdoganam viņa centienos atbrīvot Sīrijas tautu no krieviem, Irānas lupatgalvām un Putina draudziņa, sadista ar žirafes kaklu. Karavīri nav jāsūta, jo Turcijas karavīri ir lieliski sagatavoti, bet, galvenais motivēti. Status quo Sīrijā ir drauds arī pašiem turkiem viņu sievām, bērniem un vecākiem, jo, atšķirībā no PBAnāla un RT sūdu ēdājiem, viņi zina, kādas zvērības Sīrijā ir pastrādājuši okupanti, kopā ar Asadu.

Atbildēt

to tupais

12.03.2020. 10:23

»

Viedais

👏👍 Žēl, ka Pietiek komentāriem nav īkšķis augšup iespējas. Ja par tēmu, tad Kasīklis man atgādina Padomijas skolas politinformatoru, kas izlasījis, ko raksta vietējās avīzēs nogrūž to klasītei varai vajadzīgā mērcītē... un aplaiza pirkstiņus


Vai tas bija par tēmu, jeb vienkārši padirst savā ierastā tupā krievmīļa manierē? Ar Krieviju un arī ar krievu pasauli ir cauri un kas pie tās turēsies, iesaku laicīgi piemērot uz savas rīkles Huseina cilpu, vai uz sava anāla Kadafi lāpstas kātu.

Atbildēt

Claudia Klein

12.03.2020. 10:15

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

Putins ir “biorobots” - persona, Putina dubultnieks, kas ielikts bijušā, mirušā Putina vietā

12.03.2020. 06:28

»

ha-ha

Pareizi! Putins malacis


Kas ielucis šo dubultnieku? ASV slependienesti, kuri kopš 1993. gada kontrolē Krievijas drošības iestādes, kuras sprodzināja daudzdzīvokļu mājas Krievijā, vainojot čečenus, lai Krievija karotu Čečenijā. Karš Čečenijā bija pret čečenu tautas neatkarības centieniem, jo globālajai finansu korporokrātijai vajadzēja ar Krievijas oligarhu starpniecību Čečenijas un Ingušijas naftas atradnes. Marionetes Putina varu pret Krievijas tautu nostiprina no tautas atsvešināta Kremļa vara, kuras uzdevums ir līdzīgs Ķīnas vadības uzdevumam - kontrolēt un iznīcināt savas tautas. Arī žīdu cūka E. Levits, kas neievēroja likumu par mediķu algu palielināšanu, dara to pašu ārvalstu un vietējo cionistu uzdevumā. Krievijas tautu Kremļa vara mērķtiecīgi vada pretim asiņainai revolucijai. Latvijas tauta vairs nepretojas sevis iznīcināšanai.

Atbildēt

Viedais

12.03.2020. 02:37

»

Niknais

Kasīkļa kungs, jebkurš ārsts pateiks, ja vakaros niez tūplis, jāizdzen spalîši, nevis ar to pašu roku, ar ko kasa niezošo vietu,jāķeras pie pildspalvas


👏👍 Žēl, ka Pietiek komentāriem nav īkšķis augšup iespējas. Ja par tēmu, tad Kasīklis man atgādina Padomijas skolas politinformatoru, kas izlasījis, ko raksta vietējās avīzēs nogrūž to klasītei varai vajadzīgā mērcītē... un aplaiza pirkstiņus.

Atbildēt

Niknais

12.03.2020. 00:47

Kasīkļa kungs, jebkurš ārsts pateiks, ja vakaros niez tūplis, jāizdzen spalîši, nevis ar to pašu roku, ar ko kasa niezošo vietu,jāķeras pie pildspalvas

Atbildēt

muļķības

11.03.2020. 16:25

»

Aivars

Pēc lāča pakalpojuma tas tas nu nekādi neizskatās, drīzāk pēc cenšanās ielīst Putinam vietā, kur beidzas mugurkauls


Aizsūtīt uz elli vairākus simtus krievu algotņu ar visu tekniku, sagraut mītus par krievu pretgaisa aizsardzības sistēmām, tā ir dirsā līšana?
Dirsā līdēji ir pederasts Makrons un štazi kuce Merkele.

Atbildēt

?

11.03.2020. 16:19

»

fakts

Tā ir degradācija


Kas tieši?

Atbildēt

?

11.03.2020. 15:34

Kas maksā, tas pasūta mūziku. Tieši tas pats ir hokejā, kur labākie spēlē Kanādā vai ASV klubos, jo tur vairāk maksā. Vai latvieši NBA, pat KHL. Vai tāpēc viņi nav latvieši?
Tā nav degradācija, ka izglītības sistēma rada pasaules klases zinātnieku vai sportistu.
Jāpiekrīt arī tam, ka šī prēmija ir ar politisku nokrāsu un tas ir subjektīvs lēmums.
Kā olimpiskajās spēlēs peldēšanas disciplīnas, kurās viens cilvēks pamanās iegūt 5 - 10 medaļas. To pašu rezultātu var sasniegt lodes grūšanā, šķēpa mešanā dažādojot šo rīku svarus.

Atbildēt

Aivars

11.03.2020. 15:09

Pēc lāča pakalpojuma tas tas nu nekādi neizskatās, drīzāk pēc cenšanās ielīst Putinam vietā, kur beidzas mugurkauls!

Atbildēt

to z

11.03.2020. 14:56

»

z

Es par Krieviju (mana ienaidnieka ienaidnieks ir mans draugs


Drīz saņemsi pastāvīgo abonentu uz visiem Aleksandrova orķestra un lisā krievu pederasta Kabzdona koncertiem, tikai nevaru iedomāties ellē koncertzāli, kur jums visiem pietiks vietas.

Atbildēt

to ?

11.03.2020. 14:50

»

?

Vai tad Solžeņicins, Gorbačovs jau miruši? Kā arī tie 4 krievi, fiziķi, kuri Nobeļa prēmiju saņēma 4. un 10. gadā? Domāju, ka dzīvi varētu būt arī tie, kuri šo prēmiju saņēma senāk...


Solžeņicins ir miris, bet Gorbačovs dzīvo Bavārijā, tikai viņiem nebija prēmijas par zinātni vai medicīnu. "Miera" prēmija, tas vispār nonsens, Nobels kapā otrādi apgrieztos. Tie, bijušie Krievijas iedzīvotāji, kuri saņēma Nobela prēmijas, nekad vairs Krievijā nedzīvos. Kad Mendels (Medvedjevs) kaut kur bija noķēris Andreju Geimu un Konstantīnu Novosjolovu no Mančestras Universitātes, kuri par grafēna atklāšanu bija saņēmuši Nobela prēmiju un piedāvāja viņiem atgriezties Krievijā, viņus aiz smiekliem gandrīz krampji sarāva.
Atkārtoju, Krievijā nav neviena, kurš par zinātni būtu saņēmis visaugstāko apbalvojumu un tas ir spilgtākais degradācijas rādītājs.

Atbildēt

z

11.03.2020. 14:40

Es par Krieviju (mana ienaidnieka ienaidnieks ir mans draugs).

Atbildēt

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

11.03.2020. 13:42

»

...

Rietumu izglītība vai rietumu debilizācija?Modernā zinātne pārvērsta par reliģiju,Nobela prēmijas tiek izsniegtas pilnīgiem idiotismiem


Nobela prēmija. :) :) :) Durilka kartonnaja muļķīšiem. Atgādināšu, ka tai laikā, kad karadarbība Irākā un Afganistanā ritēja pilnā sparā, Nobela miera prēmiju piešķīra kam? ASV prezidentam !!! Rietumu vērtību absurda teātris ... Un Nobela prēmija kā izrādes daļa. :)

Atbildēt

?

11.03.2020. 13:41

»

to fakts

Skaidroju tev, negatīvai selekcijai, civilizācijas pabirai. Pēdējais Krievijas Nobela prēmijas laureāts, Zores Alfjorovs ir miris, vairs neviena nav. Rietumos to ir desmitiem. Katrs Krievijas augstmanis sūta savas savas atvases izglītoties un ASV, Lielbritāniju, Franciju un citām rietumu valstīm, lai...


Vai tad Solžeņicins, Gorbačovs jau miruši? Kā arī tie 4 krievi, fiziķi, kuri Nobeļa prēmiju saņēma 4. un 10. gadā? Domāju, ka dzīvi varētu būt arī tie, kuri šo prēmiju saņēma senāk.
Bez tam Krievijā ir Kurčatova institūts, kas nodarbojas ar atomenerģētikas jautājumiem. Un šajā jomā krieviem varētu pat nebūt konkurentu.

Atbildēt

kā rāda fakti

11.03.2020. 13:22

»

diagnoze

Degradācija


To, kas notiek aiz Zilupes, var nosaukt par dehumanizāciju.

Atbildēt

to ...

11.03.2020. 13:10

»

...

Rietumu izglītība vai rietumu debilizācija?Modernā zinātne pārvērsta par reliģiju,Nobela prēmijas tiek izsniegtas pilnīgiem idiotismiem


Vai jūs bez lapķju pīšanas un balalaikas spēli, vispār vēl uz ko esiet spējīgi? Un nedirs par S-400, kas ir pārkrāsotie S-200, Izraēla un Turcija ir pierādījuši to aklumu, kurlumu un stulbumu. Bez Rietumiem krievi pat skaitāmkauliņus nebūtu izdomājuši. Visam pamatā, ko jūs, pabiras, lietojiet, ir zinātnes sasniegumi un liela daļa no visu labumu radītājiem bija Nobela prēmijas laureāti. Grafēna, kas padarīs Krievijai galu, ja vien Putins nepasteigsies pirmais, atklājēji, noteikti pelnīti saņēma Nobela prēmiju.

Atbildēt

to fakts

11.03.2020. 12:23

»

fakts

Tu sāc uzdot pareizus jautājumus.Arī es propagandu neklausos,tikai aplūkoju bildītes,un ,,civilizētā,, rietumu sabiedrība ir deģenerējusies daudz vairāk kā krievi


Skaidroju tev, negatīvai selekcijai, civilizācijas pabirai. Pēdējais Krievijas Nobela prēmijas laureāts, Zores Alfjorovs ir miris, vairs neviena nav. Rietumos to ir desmitiem. Katrs Krievijas augstmanis sūta savas savas atvases izglītoties un ASV, Lielbritāniju, Franciju un citām rietumu valstīm, lai viņi neizaugtu par tādiem nedacilvēkiem, kā tu, kuri spējīgi tikai bildītes paskatīt, vai Krievijas TV.

Atbildēt

...

11.03.2020. 11:22

»

to fakts

Krievu feņai par pamatu bija ņemta dienvidu slāvu baznīcas valoda, pievienojot, baltu, tjurku un som-ugru vārdus. Ivrits, slimais, ir semītu valoda. Absolūtais Ļaunums ir sātana sūtņa, Pētera I, izveidotā Krievija


Ivritā poca,mazs žīdelis,feņā pocan...
Nevajag kā papagailim atkārtot to ko stipras tabakas iespaidā sacerējuši nedamācījušies zinātnieki,domā pats.Arī ar bībeli neesi iepazinies,Absolūtais Ļaunums nāk no tās.

Atbildēt

Neganti meli

11.03.2020. 01:36

»

Pusdolārs

Tikai pisnes nekas vairāk. Kasīklis var murgot savaus subjektīvos skricelējumus. Ja nav pirmavots un stāvējis blakis ar sveci, tad bļāviens krievi nāk nestrādā, jo kasīklis, laikam nav pamanījis, ka šeit jau ir krievi!!! Veseli ~35000 KF pilsoņu


Ja KF pilsoņi būtu tikai 35 000 tad jedinaja soskaņa nebūtu skaitliski lielākā partija. Vienā Jelgavā vien ir vairāk par 35 tūkst. KF pilsoņu. kurus no PSRS ieveda RAFa Linu kombināta divu ķieģeļfabriku vairāku armijas daļu. mašīnbūves. cukurfabrikas jelgavas cietuma un daudz citu uzņēmumu piepildīšanai. arī izsūtito un noslepkavoto latviešu vietā.

Atbildēt

Kasīklim

10.03.2020. 23:50

ej atpakaļ uz palātu.
Turcija netaisa nekādus pakalpojumus nevienam. Tikai sev!!!
Kādreiz jārīkojas apstākļu spiestiem, bet atkal savās interesēs.

Atbildēt

visticamāk

10.03.2020. 23:03

»

Pomeranču Vainadziņš

Hmm


lapsa saprot tikai to, ko nozīmē "pietiekcomas pakalpojumu galds", bet ar lielām pūlēm.

Atbildēt

Kreisais

10.03.2020. 22:34

Kā krievu teicienā: kurš par ko, bet utainais par pirti, jeb Zanders par Krieviju.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

10.03.2020. 22:34

Hmm ...
Nez, autors saprot, ko nozīmē "Lāča pakalpojums"?

Atbildēt

Avant

10.03.2020. 22:31

Apsveicam visus un laipni lūdzam Avant Loan INC. Mēs piedāvājam aizdevumus no viena minimālā diapazona no USD 2 000 līdz maksimāli USD 50 miljoniem ar pieejamu procentu likmi 3% un aizdevumu ilgumu no 1 līdz 25 gadiem, lai atmaksātu aizdevumu. Avant grupas mērķis ir sniegt jums izcilus profesionālus finanšu pakalpojumus.
Ja jums ir nepieciešams aizdevums, lūdzu, sazinieties ar mums.
Ja jums ir nepieciešams personīgs vai biznesa aizdevums ar 3% procentu likmi, lūdzu, sazinieties ar mums (avants.loan(a)gmail.com). (av_ant(a)outlook.com) Whatsapp: +14092062954
Paldies

Atbildēt

to vaņuska

10.03.2020. 21:56

»

Uldis

Ar katru dienu tu paliec vēl dumāks un dumāks bydla


Zini taču ka bydło, esiet jūs, pabiras. Ar ielaisto galvas slimību tu cits nemaz nevari būt.

Atbildēt

pagaidi

10.03.2020. 21:18

»

fakts

Boing MH-17 virs Ukrainas vispār netika notriekts,tur tika savesti lūžņi un aizdedzināti,pa virsu svaigas pases un bagāža.Bildēs var salīdzināt dzinēju izmērus,boing 737 dzinēji ir daudzreiz lielāki...


Bet no kurienes tad līķi, par kuriem Girkins apgalvoja, ka tie neesot bijuši svaigi? Paskaidro, kas tad varēja savest lūžņus Lugandonijas bandītu kontrolētā teritorijā! Tev galīgs ķīselis galvā, nekādi nevari samontēt kopā visas krievu propagandonu versijas. Tici man, es arī nevarētu, tāpēc to huiņu neskatos, neklausos un nelasu, lai nedeģenerētos līdz krievam.

Atbildēt

to hm

10.03.2020. 21:10

»

hm

Kad krievi, atsaucoties Asada lūgumam ienāca Sīrijā, attiecības ar Turciju nebija nekādas labās, Turki pat pamanījās notriekt krievu lidaparātu...


Jums visi draugi, gan turki, gan ķīnieši, bet patiesībā visi jūs nicina un zārkā baltās čībiņās redzēja.
S-400 tas bija koruptīvs darījums, jo ne Izraēlas ne ASV lidmašīnas tas neredz un nedzird. Nupat turki iznīcināja S-300. Var jau būt arī, ka S-400 tika nopirkts, lai izpētītu.

Atbildēt

pietiekcomas

10.03.2020. 21:10

trakomāja

Atbildēt

to fakts

10.03.2020. 21:04

»

fakts

Feņa radās tieši no ivrita.Absolūtā Ļaunuma atribūts ir tikai jūdu radītajā kristietībā,vēdiskajā kultūrā tāda nav


Krievu feņai par pamatu bija ņemta dienvidu slāvu baznīcas valoda, pievienojot, baltu, tjurku un som-ugru vārdus. Ivrits, slimais, ir semītu valoda. Absolūtais Ļaunums ir sātana sūtņa, Pētera I, izveidotā Krievija.

Atbildēt

Viedais

10.03.2020. 20:25

»

paardomas

Vai tik Turcija nav svārsts spēlītē


Man pret visāda veida tjurkveidīgajiem vēl kopš armijas nav simpātiju, taču tas neliedz man man saglabāt objektīvu skatījumu uz starptautisko politiku vienlaikus saprotot, kas muslimiem aiz ādas.

Atbildēt

Viedais

10.03.2020. 20:20

Starp citu autors ar saviem Pravdas tipa garadarbiem patiešām veic labu darbu. Tiek radīts lauciņš, kur nolaist tvaiku vai piecūkot gaisu. Pietiek vispār plusā: aktivitāte sit augstu vilni. 👏😂

Atbildēt

Viedais

10.03.2020. 20:08

Kārtējais vietējo makulatūru lasoša bomža cienīgs savārstījums, redz ko es izlasīju. Šādus pekstiņus droši var klārēt pudeles brāļiem, kas prot saburtot vien uzrakstus uz žoga. Šie atzinīgi mās ar galvu. Āreče kāds mūsu midzenī ārpolitikas speciālists. Ja pēkšņi bomžatņikam pievienosies kāds tumšādaināks, visi nu jau zinās: Krievija vainīga. Tiesa, izņemot krievus, citi migranti mūsu ekonomiskajā brīnumā ilgi neaizķeras.
Mazliet par tēmu:
1. Tas, “ka Krievija visiem iespējamiem līdzekļiem cenšas ietekmēt starptautiskos notikumus” ir loģiski. Tā rīkojas visas valstis, kurās pie varas neatrodas ārvalstu ielikteņi
2. Jautājumu, “kurā pusē Turcija īsti ir” aktualizējās Turcijas NATO partneriem mēģinot gāzt un nogalināt satelītvalsts līderi.
3. Autors pozitīvi atsaucas par Austrijas kancleru Sebastianu Kurcu, taču nebrīnīšos, ja kādā no turpmākajiem raksteļiem šis pārtaps Krievijas aģentā.

Atbildēt

fakts

10.03.2020. 19:39

»

Ex-seržants

Demokrātiski ir pielietot augstas precizitātes ieročus iznīcinot atsevišķus teroritus vai to bāzes, kā to dara Izraēla, savukārt, absolūti nedemokrātiski ir bumbot slimnīcas, kā to piekopj Krievija Sīrījā, kas arī tika kvalificēts kā kara noziegums nesen pieņemtajā ANO rezolūcijā, vai notriekt pasažieru...


Boing MH-17 virs Ukrainas vispār netika notriekts,tur tika savesti lūžņi un aizdedzināti,pa virsu svaigas pases un bagāža.Bildēs var salīdzināt dzinēju izmērus,boing 737 dzinēji ir daudzreiz lielāki.
Tajā reisā lidoja pasaules vadošie pētnieki gerantoloģijas jomā,bet par to klusums.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: