Menu
Pilnā versija
Foto

Ukraiņu Dāvids uzvarēs krievu Goliātu

Odisejs Kostanda, Joahims Zīgerists · 05.05.2022. · Komentāri (135)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

IM

05.05.2022. 21:18

»

AM

Par to uzvaru. Ukrainai uzvara būtu savu teritoriju atgūšana , kāda tā bija līdz kara sākumam. Un tas ir pilnīgi reāli. Laika gaitā viņi atgūs arī pārējo, Krimu ieskaitot. Krievijai nekas dižs nespīd, bet gan jau kaut ko iebaros saviem TV skatītājiem 9. maijā. Bet krievu zaldātiņiem galvenais- nozagt...


Kaut kas par Krievijas stratēģiskajām interesēm ir dzirdēts? Kārā iestāsies pārtraukums un gan jau tad Krievija savas stratēģiskās intereses Ukrainā paziņos visai pasaulei, ja nevienosies sarunās tad vienpusējā kārtā.

Atbildēt

Jukums

05.05.2022. 20:54

»

IM

Zem zemes? Tas vārdos vai darbos. Ja tas vārdos tad Krievija jau desmitreiz ir zem zemes, ja darbos tad Krievija stāv turpat kur stāvējusi un tā it kā nekas nebūtu nemaz noticis. Tad kā? Vārdos vai darbos? Ja darbos tad kā? Ja vārdos tad var jau vēl kādas desmit reizes zem zemes to Krieviju, no tā jau...


Kā redzi, process, ko iesāka pati Krievija, ar nodevīgo iebrukumu Ukrainā, ar Krimas okupāciju u.c., jau notiek. Ukrainu atjaunot palīdzēs civilizētās valstis, Krievija nogrims un sadalīsies. Apkārtējās valstis, kuru zemes ir atņēmusi Krievija, tās atgūs, veidosies arī jaunas valstis, kad tautas, kuras ieslodzītas Krievijā, dibinās savas nacionālās valstis. Tas attiecas pat arī uz Jermaka laikos sagrābtajām zemēm. Krievija paliks līdz Urāliem un arī tikai daļēji. Un ilgus gadus maksās par nodarītajiem postījumiem. putins un viņa brigāde, tiks tiesāti, nav svarīgi klātienē vai aizmuguriski. Un draudi, ko civilizētajai pasaulei tik ilgi ir radījusi asinskārīgā Krievija, paliks kā ļauns murgs, kurš nekad vairs neatkārtosies.

Atbildēt

AM

05.05.2022. 20:50

»

IM

Ne tas mans milzis, un ne par to mans satraukums. Satraukums man ir par stulbumu meklējot uzvaru tur kur tās nav. Es pat nestādos priekšā kāda šajā situācijā varētu izskatīties tā uzvara? Tā teikt, no šīs vietas lūdzu sīki un detalizēti


Par to uzvaru. Ukrainai uzvara būtu savu teritoriju atgūšana , kāda tā bija līdz kara sākumam. Un tas ir pilnīgi reāli. Laika gaitā viņi atgūs arī pārējo, Krimu ieskaitot. Krievijai nekas dižs nespīd, bet gan jau kaut ko iebaros saviem TV skatītājiem 9. maijā. Bet krievu zaldātiņiem galvenais- nozagt klozetpodu un tad mirt.

Atbildēt

IM

05.05.2022. 20:32

»

Jukums

Mēs visi jau iepriekš zinājām, vai vismaz nojautām, Krievijas absolūti lopisko dabu. Nu tikai mēs to vēlreiz ieraudzījām darbībā. Baltijas valstīm tas nav nekāds pārsteigums, sliktāk ir ar vecajām ES dalībvalstīm, kurām ērtāk bija visu to Krievijas lopiskumu izlikties neredzam. Bet nu vairs neviens ...


Zem zemes? Tas vārdos vai darbos. Ja tas vārdos tad Krievija jau desmitreiz ir zem zemes, ja darbos tad Krievija stāv turpat kur stāvējusi un tā it kā nekas nebūtu nemaz noticis. Tad kā? Vārdos vai darbos? Ja darbos tad kā? Ja vārdos tad var jau vēl kādas desmit reizes zem zemes to Krieviju, no tā jau īpaši nekas nemainās.

Atbildēt

IM

05.05.2022. 20:24

»

AM

Satraucies vien, trollīt, par savu milzi uz māla kājām! Saņems pēc nopelniem


Ne tas mans milzis, un ne par to mans satraukums. Satraukums man ir par stulbumu meklējot uzvaru tur kur tās nav. Es pat nestādos priekšā kāda šajā situācijā varētu izskatīties tā uzvara? Tā teikt, no šīs vietas lūdzu sīki un detalizēti.

Atbildēt

Vis šokolādē

05.05.2022. 20:23

Nez vai Kadafi (Āfrikas hipijs) var saukt par asiņainu diktatoru, ja nu tikai diktatora pēdējā stunda, tā bija diezgan asiņaina.

Atbildēt

Jukums

05.05.2022. 20:08

Mēs visi jau iepriekš zinājām, vai vismaz nojautām, Krievijas absolūti lopisko dabu. Nu tikai mēs to vēlreiz ieraudzījām darbībā. Baltijas valstīm tas nav nekāds pārsteigums, sliktāk ir ar vecajām ES dalībvalstīm, kurām ērtāk bija visu to Krievijas lopiskumu izlikties neredzam. Bet nu vairs neviens nevar izlikties neko neredzam un nesaprotam.
Tiem krievu okupantu lopiem, kuriem kara noziegumu izdarīšana Ukrainā jau ir kļuvusi par ikdienu, nav nākotnes un nav vietas uz planētas Zeme! Nav tādu līdzekļu lai no šiem krievu okupantu lopiem izveidotu vismaz kaut ko cilvēkiem attāli līdzīgus. Viņiem tikai viens ceļš - zem zemes. Un, jo ātrāk, jo labāk pasaulei,

Atbildēt

Patiesība

05.05.2022. 19:55

»

Latvija - neizdevusies valsts

tādi vīri kā aizsardzības ministrs Artis Pabriks un ārlietu ministrs Edgars Rinkevičs


Man liekas, viņi sevi ir parādījuši no labākās puses. Latvija ar viņiem lepojas, bet 5. kolonnai tas , protams, ir kā dadzis acī. Un ja tevi interesē patiesi neizdevusies valsts, tad meklē to austrumu virzienā.

Atbildēt

Adata

05.05.2022. 19:36

Karote darvas var samaitāt medus mucu. Autoram tā arī ir gadījies.

Atbildēt

Hmm

05.05.2022. 19:12

Ukrainā notiek karadarbība. Kas ir karš? Karš ir bezgalīgs viltības ceļš.

Kā tas parādās Ukrainā? No sākuma Kremlis paziņoja par militāro operāciju. Tās uzdevums bija vardarbīgi nomainīt Ukrainas valsts vadību.

Kāpēc tas bija nepieciešams, slēpjoties aiz saukļiem par demilitarizāciu un denacifikāciju?

Intereses te ir daudziem - švābistiem, globālām žīdu korporācijām, cionistiem ar Vatikāna dubultmorāli Pasaules valdības vadībai nākotnē. Pirmais Pasaules valdības samits jau noticis zem Expo-22 izstādes aizsega.

Izraēlas cionistiem mērķis bija atgūt Krimu, par ko tie samaksāja zeltā Staļina SSSR. Un papildus iegūt sešus Ukrainas dienvidu apgabalus.

Kā zināms Kremļa saimniekam bija un ir cieša sadarbība ar Izraēlas žīdu nacistiem - cionistu Mossad.

Kad neizdevās plāns ar Kijevu, karš iestrēga. Cionisti tagad izlēmuši, ja nevar ielauzties ar ieročiem, tad to var izdarīt bez ieročiem, kas tiem vislabāk padodas, un deva uzdevumu Lavrovam apvainot Zeļenski un Izraēlu, visā vainojot padomju ebrejus.

Izraēlai izliekoties, ka publiski sarauj diplomātiskās attiecības ar Kremli, jātuvojas Zeļenskim, apdraudot viņa dzīvību un veselību, ja atteiksies no “miera līguma” parakstīšanas uz Izraēlai izdevīgiem noteikumiem par Krimu un sešiem dienvidu Ukrainas apgabaliem, kuros ir lielākā mošeja pasaulē. Hasidi nāk no turienes un ir emigrācijā.

Kā zināms Baidens un cionisti deva iespēju Zeļenskim aizbraukt no Ukrainas un slēpties ar visu valdību, no kā Zeļenskis atteicās.

Gan Lavrovs, gan Izraēlas vadība, runājot par žīdiem (“ebreji” ir bijušās SSSR izdomājums), izvairās pieminēt cionismu, kas ir galvenā Izraēlas un slepkavnieku brigādes Mossad politiskā ideoloģija.

Cionisms ir ielaušanās bez ieročiem, arī 13. Saeimā, kura parādos grimstošajā Latvijas ekonomikā pielēma “ar labas gribas žestu” žīdiem 40 mijonus euro, pasliktinot Latvijas tautas kopējo labklājību.

Žīds, Latvijas VP E. Levits, izliekas, ka viņam ar to nav nekāda sakara, jo “lai neaizvainotu Latvijas tautu” žīdi un žīdu nacistu cionistu slepkavnieku brigāde Mossad nedrīkst nepieņemt šo naudu.

Atbildēt

Antūns

05.05.2022. 19:11

Man liekas, ka autoru vārdi ir izmantoti provokācijai. Kaut kā neticu, ka Odisejs kaut ko tādu varētu uzrakstīt. Un par Joahimu zinu tikai to, ka līdzīgi kā Gobzems- solīja un deva banānus.

Atbildēt

Zaldis Vatlers- Vatņiks

05.05.2022. 19:06

Draugi! Dāmas un kungi! Ekselences! Krievvalodīgie krievi! Latvieši un latvietes! Žīdu nacisti - cionisti!

Atkal ir atnācis 4. Maijs! Bet Latvijas sabiedrība joprojām ir totāli sašķelta!

Latvijas krievvalodīgajiem krieviem visbeidzot ir jāsaprot, ka karš Ukrainā ir atrāvis korķus latviešu vēsturiskām rētām un tās asiņo. Ja saprastu, tas sašķelto sabiedrību nomierinātu.

Bet neceriet, nebūs tā, ka uzreiz radīsies “kara vampīri”, lai atgādinātu par sevi un sašķelto sabiedrību izmantotu savam labumam!

Es lepojoties redzu, cik spēcīga ir latviešu tauta, kurai pazudusi “zemnieku piesardzība”, bet tai vietā parādījusies “NATO līguma piektā panta pārliecība” - nesavtīgi un bez minstināšanās palīdzēt ukraiņu bēgļiem Latvijā, jo visiem tagad ir zināms, ka karš Ukrainā novājina Krieviju, lai tā neuzbruktu Latvijas sašķeltajai sabiedrībai.

Esmu dzirdējis, ka cilvēki tā no brīva prāta sametuši deviņus miljonus euro Ukrainai, šī nesavtība liecina par to, cik finansiāli bagāta un pārtikusi beidzot ir visa Latvijas tauta.

Manuprāt, Latvijas sabiedrība ir ļoti sarežģīta, bet es to zinu sen, un šī apziņa man vienmēr ir bijusi mana priekšrocība, kad man bija pielaide valsts noslēpumiem.

Bet krievvalodīgie krievi Latvijā vēl baidās atklāt savu viedokli, viņi jūtas ka zoodārza krātiņā, es teiktu, bet ir jāpalīdz šiem cilvēkiem pārvarēt nedrošību, aicinot uz iestādēm, lai rīkotu “apaļos galdus ar baltiem galdautiem, ar kafijas padzeršanu”, viktorīnas, vai arī publiski izsludinātu konkursu “par labāko labēji orientēto krievvalodīgā krieva viedokli”.

Viedoklis, saprotams, paužams mutvārdos vai rakstiski tīrā Latvijas valsts valodā.

Latvieši sašķeltajā sabiedrībā patlaban parāda pārliecību par sevi, bet Latvijas krievvalodīgie krievi to vēl īsti nevar izdarīt un “tur akmeņus azotē.”

Ir skaidri jāsaprot jau no pamatskolas vecuma, ka cilvēkiem var būt dažādi, pat daļai nepieņemami viedokļi, un tā ir demokrātija, ja tos pauž publiski. Ja nepauž, tad tā ir “huntas demokrātija” un mums tāda nav vajadzīga un ar tādu mums nav pa ceļam.

Bet vienlaikus ir jābūt ļoti cietai rīcībai pret tiem, kas atbalsta karu, velk burtu “Z” , kur pagadās, daži, cik dzirdēju, to tetovē sev pat uz pieres, vai citur kādā slēptākā vietā, kas pilnīgi nav pieņemami.

Tā ir stingā līnija, ko nekādi nedrīkst pārkāpt – uzbrukt Ukrainas bēgļiem Latvijā, lai arī viņi ir krievvalodīgie un konkurē ar īstajiem krievvalodīgajiem krieviem Latvijā uz Latvijas valsts izsniegto “sociālo maizes riecienu” un “eventuālo drošības sajūtu”.

Es vienmēr aktīvi iestājos pret sašķetu sabiedrību un naida runu, un naida darbībām!

Radikālu viedokļu dažādību var pieņemt, taču sašķeltība parādās tad, ja viedokļi sāk viens ar otru karot, radot ienaidnieka tēlu, uz ko tik ļoti cer tie, kas izliekas par latviešiem, vai krievvalodīgajiem krieviem, kas arī izprovocēja karu Ukrainā.

Mazāk ir jālieto vārdi “sabiedrības sašķeltība”, “sašķelta sabiedrība”, “cionisma ideoloģija”, “skaldi un valdi”, bet vairāk “diplomātija”, “politika ir kompromisu māksla” un tamlīdzīgi, jādomā pozitīvi par pozitīvo nākotnē, bet negatīvi par negatīvo pagātnē.

Latvijas krievvalodīgajiem krieviem ir skaidri jāpasaka, diemžēl vēl nav zināms, kurš to katram pateiks, te ir darbs, ka “karš Ukrainā ir atrāvis korķus latviešu vēsturiskām rētām un tās asiņo.”

Ja atrodam analoģiju ar 1940.gadu un 50 SSSR okupācijas gadiem, kad sabiedrība nebija tik sašķelta, kā tagad, tad tas viss katram latvietim ir iesēdies aknās un tur sēž, un ģimenēm ir atmiņas. Ar to tomēr būtu jārēķinās arī Latvijas krievvalodīgajiem krieviem.

https://www.la.lv/zatlers-latvijas-krieviem-jasaprot-ka-kars-ukraina-atravis-latviesu-vesturiskas-retas

Atbildēt

Balagan

05.05.2022. 18:30

Dāvidz nenoliedzami bij žīds.
Znač ukropi ir žīdi...
Ta jau tiem, kuri saka, ka nekādu ukraiņu patiesībā nau ir taisnība...
sikerim juden.
xexexexe

Atbildēt

bnf

05.05.2022. 18:18

Nu re, slavinam pidaru un sorosa fonda bijuso darbinieku, vacijas pilsoni! aleluja

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

05.05.2022. 18:09

tādi vīri kā aizsardzības ministrs Artis Pabriks un ārlietu ministrs Edgars Rinkevičs.

Vīri? Tas bija joks vai kā?

Atbildēt

Skolnieciņš (Сколниециньш)

05.05.2022. 17:47

»

Skuulbojam

Dievu bars uz kalna gala,Reformacijoni svin.Līga ambroziju dala,tautiets viņu lietot zin


Tavs zinātniskais ateisms ātri vien izčākstē. Krievija tam ir spilgts piemērs. Cionisti un lielebreju šovinisti beigās uzvar. Bet parastie krievi - рабы Божие - grimst savos sūdos, nabadzībā un izmisumā. Ebreju cilts Dievs Jahve (Dievs Jehova) citām tautām svētību nenes, viņš nes svētību tikai ebreju tautai, un tikai tiem ebrejiem, kas viņam izdabā. Pārējos ebrejus ebreju cilts Dievs Jahve (Dievs Jehova) vienkārši nogalē.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

IM

05.05.2022. 17:19

Skaidrs ka Ukraiņu Dāvids goliātu cīņas cīnīdams var tikai kreklu sev pakaļā ieraut. Kas tas vairs par Dāvidu aiz kura veseli divi citi slinki un viltīgi Goliāti slēpjas un piegādā no tuvuma un tāluma akmenīšus mešanai. Tās nav nekādas milžu cīņas, vienkārši tie divi Goliāti, kas ai Dāvida slēpjas, kacina to trešo, kam nav aiz kā paslēpties.
Kur te Dāvida uzvara varētu būt? Vai tad kad tas trešais, kam nav aiz kā slēpties, beidzot tiks sakacināts līdz nākošajam līmenim?
Sapŗātiņ, nāc mājās, nemeklē uzvaru tur kur tās nava!

Atbildēt

Jodisejhims

05.05.2022. 17:05

»

Labais

Sveiks Joahim


Nemaz ar ne!Tikai gribam lai mūs sagaida ar ziediem un pīrāgiem.Tas arī viss!

Atbildēt

Skolnieciņš (Сколниециньш)

05.05.2022. 16:52

Хвала Богам! У рашистов праздник отменили! 🤗🇱🇻🇺🇦☮️

Atbildēt

Skolnieciņš

05.05.2022. 16:49

»

Secinājums

Kā vienmēr uzvarēs starptautiskais rabināts


Vai Tu esi domājis kā uzvarēt starptautisko rabinātu? No sākuma izbeidz pielūgt ebreju cilts Dievu Jahvi (Dievu Jehovu). Izbeidz godāt senebreju mitoloģiju un ebreju monoteismu. Atsakies no ābramisko reliģiju praktizēšanas. Sāc pielūgt senos Dievus un senās Dievietes. Piemēram, Skandināvu Dievus. Odinisms un asatra nāks Tev talkā.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

joahims un odisejs nepastāsta, ka

05.05.2022. 16:42

$-i ripo attiecīgo biznesmeņu ķešās! Cilvēku asinis transfomējas tēvocim Semam $-os!

Atbildēt

Skolnieciņš (Сколниециньш)

05.05.2022. 16:41

Оккупанты ликуют! Они ликуют во славу культа Победы. Но культ Победы живет свои последние дни. И скоро настанет день, когда культ Победы будет уголовно наказуем.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. 卐 и ☭ закадычные друзья

Atbildēt

Labais

05.05.2022. 16:38

Sveiks Joahim!
Kur biji pazudis?!
Abi ar Odiseju tēmējat uz vēlēšanām?

Atbildēt

derdz

05.05.2022. 16:34

Raksta autor pajautā Dieva, kurš radīja cilvēku un kāpēc cilvēki, tautas, valstis savā starpā karo jau gadsimtiem ...bija uzvaras, bija zaudējumi, citas tautas vairs pārstāja eksistēt vai saplūda ar citu izveidojot citu, un daudzi citi procesi ir bijuši . .tad kāpēc domājat ka labāk zināt kāpēc tā notiek ...un kā vārdā ... ka paši tajā visā varat palikt par lellēm jeb jau esam .... jo tas ir galvenais

Atbildēt

he, he

05.05.2022. 16:04

Joahims ar Odiseju jau sen ir vēstures mēslainē un var viegli saprast, kāpēc, jo čaļiem ar galvu nav kārtībā:
...Plāns bija 96 stundās iekarot Ukrainu, paredzot, ka ukraiņu valdība bēgs, armija bez ierunām padosies...
No kurienes viņiem tādas zināšanas par Putina plāniem? Vai arī čaļiem rādās halicunācijas un vēlme parunāties?

Atbildēt

Eu

05.05.2022. 15:54

nu no kuras vēstures mēslaines šitie izlīda!?dublis numur divi!?Bananus ar dos!?Nu trakie cilvēki,trakās dejas.Nav te ko piebilst…

Atbildēt

Zizis

05.05.2022. 15:45

»

!

Putins uzsāka karu,kad Kijevas nac.-žīds Valodčka Zeļenskis draudēja Krievijai ar radioaktīvo atkritumu bumbām un grasījās ražot atombumbas, ar to palīdzību iekarot KF. Tālāk šo palagu nelasīju, murgs


Labrīt, nozombētais cilvēciņ, laiks mosties no krievijas nacistu propogandas murga, citādi tu sāc kļūt pavisam, pavisam smieklīgs.

Atbildēt

Secinājums

05.05.2022. 15:45

Kā vienmēr uzvarēs starptautiskais rabināts.

Atbildēt

!

05.05.2022. 15:32

Putins uzsāka karu,kad Kijevas nac.-žīds Valodčka Zeļenskis draudēja Krievijai ar radioaktīvo atkritumu bumbām un grasījās ražot atombumbas, ar to palīdzību iekarot KF. Tālāk šo palagu nelasīju, murgs!

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: