Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pamela

07.12.2017. 23:29

»

Izlasi un sapratīsi

Citāti no e-pasta, kas nāk bez sarakstes, kas nokopēts, kur Lembergs dod rīkojumu, ka ZZS uz vēlēšānām jāizrauga tādi deputātu kandidāti, kuriem nav ideoloģisku ieneslu, kas liegtu veidot koalīciju ar Saskaņu...


Izlasi un sapratīsi,100% jums piekrītu par jūsu loģisko analīzi valstī notiekošajā!Un tas ir vēl maigi teikts,jo faktiski notiek vēl trakākas lietas mūsu politkretīnu un DP,SAB utt,kas ir pilni ar čekas / Maskavas/ maisu kadriem.Šodien kā redzat tieši URBIS/ sc /,Sudraba un Kalnozols sagribēja dabūt automātiski ?? pielaidi valsts noslēpumiem!!Varbūt Maizītis ir FSB / Krievijas /pakļautīb ā un verdzībā.Re ko daRA VĒJOŅA kantoris"Nagi un ragi"!Šim arī "zakon ņe pisam",dara ,tērē ko un kā grib.No kā jau sastāv Saeima,sākot ar Spolīti,Kaimiņu utt?Valdībā kapa klusums,izņemot Čakšas un Šadurska kantorus.Visi ķērc pēc jauniem okupantiem,TIEŠI TĀ SĀKĀS 1945.gads!Ušaks piesola ~3milj.krievu skolām NE VALSTS !!!val.,bet KRIEVU/Okupantu val.uzturēšanai.Valdības un Saeimas reakcija?????NEKĀDA!!Lai Rīgas Putins-2 dara kā čomakam ienāk prātā.Letiņi maksās par krievu val.!!KO VĒL pēc 27 gadiem??

Atbildēt

:((

03.12.2017. 15:54

Moja hata skraju, ja ņičego ņe znaju.

Atbildēt

Izlasi un sapratīsi

01.12.2017. 13:59

»

LV pilsonis

Nebija laikam pietiekoši lojāls kremļa stratēģijai, kaut bija apguvis vietējo suņu valodu un labi orientējās sarežģītās situācijās pret okupētās pamattautas aktivitātēm uz brīvību


Citāti no e-pasta, kas nāk bez sarakstes, kas nokopēts, kur Lembergs dod rīkojumu, ka ZZS uz vēlēšānām jāizrauga tādi deputātu kandidāti, kuriem nav ideoloģisku ieneslu, kas liegtu veidot koalīciju ar Saskaņu.

Un šajā citātā adresāts raksta: “Mans viedoklis: Šajā citātā ir ietverta precīza notiekošā esence. Proti, vairākus gadus valstī pastāv slepena vienošanās starp Lembergu un Krievijas valdošā režīma ietekmes aģentu organizāciju Latvijā – Saskaņu. Tas nozīmē, ka ZZS faktiski ir kļuvusi par Krievijas ietekmes aģentu sabiedroto. Ja tas nebūtu tā, tad ZZS veiktu neatliekamas darbības, lai visos iespējamos veidos norobežotos no A. Lemberga. Šis Lemberga – Urbanoviča pakts ir slepens, jo ZZS vēlētāji savā absolūtajā vairākumā nekad nepiekristu sadarbībai ar Saskaņu, kurai ir līgums ar Krievijas valdošo partiju “Jedinaja Rossija”. Latvijā pastāv viena pagrīdes valdība ar Lembergu un Urbanoviču vadībā un otra formālā – ar Kučinski, Vienotību un Nacionālo apvienību. Jau pašlaik Lembergs diktē savu gribu Kučinska valdībai par visiem svarīgākajiem valsts lēmumiem! Kura no šīm divām Lemberga valdībām ir ar lielāku ietekmi, Latvijas pilsoņi var tikai minēt. Ja pilsoņi neko nedarīs, tad drīz šī slepenā pagrīdes valdība var kļūt par oficiālo un tas tad nozīmēs, ka politisko varu arī oficiāli būs sagrābuši Krievijas ietekmes aģenti. Tas nozīmēs arī to, ka Latvija mainīs savu ģeopolitisko kursu un neslēpti kļūs par Krievijas ietekmē esošu vasaļvalsti. Skaidrs, ka Lemberga – Urbanoviča – Putina slepenā pakta dalībnieki izmantos visu savā rīcībā esošo atklāto un slēpto propagandas resursu, lai pārliecinātu par pretējo, bet katram cilvēkam, kurš pats ir spējīgs paskatīties patiesībai acīs ir skaidrs, kurš ir kurš.
Latvijas pilsoņi, organizējaties un pretojaties. Ir pēdējais laiks. Novērtējat to, ka Jums vēl ir iespēja nepakļauties un pretoties”.Vēstule no ārzemju latviešu biedrības.

Atbildēt

LV pilsonis

30.11.2017. 03:24

»

Mitav

Kapēc JELGAVAS riziku ušaks izjāja


Nebija laikam pietiekoši lojāls kremļa stratēģijai, kaut bija apguvis vietējo suņu valodu un labi orientējās sarežģītās situācijās pret okupētās pamattautas aktivitātēm uz brīvību.

Atbildēt

Mitav

29.11.2017. 18:14

Kapēc JELGAVAS riziku ušaks izjāja

Atbildēt

nu gnu

28.11.2017. 16:40

kapec autors neruna par pukinieku kuram atdoti koncesijaa pasv.uznemumi...

Atbildēt

naivais

28.11.2017. 00:53

»

pamela

Esmu šokā cik loģiski,pamatoti komentāri par šo rakstu un notiekošo valstī.Nekas te nenotiek ne valsts,ne tautas interesēs!Kamēr politprostitūtes iz PSRS organizācijām- PSKP un VDK tupēs politspicē un itkā "rūpēsies"par valsti un tautu NEKAS nemainīsies.ES faKTISKI / NE TIKAI ES!/nejūtu,ka dzīvoju NEATKARĪGĀ...


Ja ES nedos naudu sarkanajiem baroniem u.c.kolaborantu smērdeļiem,tad viņi ar SC elektorātu un saviem balsotājiem var bez problemām sākt riņķu danci ar austrumu labējo koalīciju un nekāds NATO nepalīdzēs,jo viņi nejaucās iekšējās lietās,bet haosu un putru savārīt piepalīdzēs.

Atbildēt

pamela

27.11.2017. 23:39

Esmu šokā cik loģiski,pamatoti komentāri par šo rakstu un notiekošo valstī.Nekas te nenotiek ne valsts,ne tautas interesēs!Kamēr politprostitūtes iz PSRS organizācijām- PSKP un VDK tupēs politspicē un itkā "rūpēsies"par valsti un tautu NEKAS nemainīsies.ES faKTISKI / NE TIKAI ES!/nejūtu,ka dzīvoju NEATKARĪGĀ LATVISKĀ/ bet kādā tad?/ valstī.Ar ko šodiena atšķiras no 1988.g. piemēram priekš "parastā"iedzīvotāja?Vai man ir iespēja izteikt SAVU viedokli un kritiku par to,kas ačgārni notiek Latvijā?Pat L.A. un arī jau Pietiek mani CENZĒ,Delfi u.c.Manis rakstīto nedrukā neviena avīze.Vai tā ir ES,NATO "neatkarīga "valsts?Esmu bijusi vēlēšanu komisijā,tur krāpjas.Pēc maniem protestiem,mani no tās izmeta!Piem.pansionātos par demences večukiem nobalso KĀ VAJAG!tiem kas ir pie šprices utt.
Mums vēl NAV valsts!Rīgas dome faktiski IR kā KRIMA Ukrainā!Kauns klausīties Saeimas sēdes,valdības "paveikto"!Mūžīgās reformas un naudas IZLAUPĪŠANU,Lemberga varas nopirkšanu un gānīšanos Krievijas TV ,kā JurkāNA,PAR lATVIJAS VALSTI.sab,dp UTT IR vdk BIJUŠO MIDZENIS,JO NEKAS NETIEK DARĪTS LV LABĀ.Salīdziniet Grinberga/Sīrijas/ un Daugavpils krieveļa nodarīto un salīdziniet sodus!utt.Miljoni vēl arvien tiek izzagti,bet medicīna pliku pēcpusi!Ko zagļi darīs bez ES fondiem? Šakāļu bars!

Atbildēt

Vēlētājs dodas un balso

27.11.2017. 23:12

»

Moonstertum

Komentāri, komentāri, komentāri ... Maskavas roka, diversijas visādas ... Bet ierindas latvietis (pilsonis, vēlētājs un tas, kuram šeit piederot vara) tikām klusītēm kā čurka pašapmierinās. Ne uz ko vairāk nav spējīgs


izvēloties mazāko ļaunumu šajā vēlēšanu sistēmā. Bet aizvien pierādās, ka nav mazāka vai lielāka ļaunuma - viss beidzas slikti.

Atbildēt

Vara nepieder latviešu tautai

27.11.2017. 23:10

»

Moonstertum

Komentāri, komentāri, komentāri ... Maskavas roka, diversijas visādas ... Bet ierindas latvietis (pilsonis, vēlētājs un tas, kuram šeit piederot vara) tikām klusītēm kā čurka pašapmierinās. Ne uz ko vairāk nav spējīgs


bet latviešiem no komunistu un čekistu vidus, kuri pret latviešu tautu un valsts iespēju diversijas veic saskaņā ar Maskavas norādēm un savu čekistu un komunistu pārlieciebu... Ja būtu notikusi vai būtu dota iespēja notikt lustrācijai - komunistu un čekistu nožēlai par noziegumiem LPSR laikā tiesā, prokuratūrā, VDK, varētu norādīt uz latviešu tautas nespēju uz savu valsti. 4. maija republika ir čekistu un komunistu veidota valsts savam labumam un iegūta kā pateicība no Maskavas.. izzagšanai, ES fondu izzagšanai...

Atbildēt

Moonstertum

27.11.2017. 22:15

Komentāri, komentāri, komentāri ... Maskavas roka, diversijas visādas ... Bet ierindas latvietis (pilsonis, vēlētājs un tas, kuram šeit piederot vara) tikām klusītēm kā čurka pašapmierinās. Ne uz ko vairāk nav spējīgs. :)

Atbildēt

vilis

27.11.2017. 21:32

Viss notiekošais ir nelegāls,un tā arī tiks klasificēts.Pali būs lieli.

Atbildēt

Ženēvas konvencija

27.11.2017. 20:01

Neveiktās deokupācijas tiešas sekas, komunisti un okupanti kā cimdiņš ar roku.
Bet pretējos ierakumus neredz labāku nākotni Latvijai ar globālajām korporācijām un banku sindikātu priekšgalā, kuriem nav ne par gramu labāki nolūki kā čekas slepkavām.

Atbildēt

Tiesneši, prokurori

27.11.2017. 19:46

»

vecais spekulants

Raksts ir labs ,jo autors pazist drebi. Bet jabut stingrakai nosajai pret LR izlaupitajiem no kremla ,ko atbalsta figuranti no Ventspils un domes kuras varu ir sagrabusi saskaniesi . Par Rigas ostu - ofsoru . Ta nekad nav piederejusi Latvijai


no VDK pārgāja uz LR tiesu, prokuratūru, ČAB un DP. Kuš tad sodīs savējos diversantus? Viņi visi ir diversanti. Latvijā kopš 1991. gada notiek Latvijas ekonomikas vides sagraušana ar ES fondiem kā prēmijām čekas diversantiem.

Atbildēt

vecais spekulants

27.11.2017. 18:28

Raksts ir labs ,jo autors pazist drebi. Bet jabut stingrakai nosajai pret LR izlaupitajiem no kremla ,ko atbalsta figuranti no Ventspils un domes kuras varu ir sagrabusi saskaniesi . Par Rigas ostu - ofsoru . Ta nekad nav piederejusi Latvijai .

Atbildēt

Patriotiskais gars

27.11.2017. 18:11

"SASKAŅAS CENTRS" 2018.gada vēlēšanās gūs 39,9 % LATVJU BALSIS un tāpēc tikai sadarbība ar Vadoņa Ulmaņa LOLOTIEM un darbu pārņēmējiem ZZS.Nekādu zaļo,zilo,brūno un sorosoīdu!

Atbildēt

Viss uzrakstīts logiski un skaidri

27.11.2017. 18:04

Tomēr, nezin kāpēc autors uz visu skatās konstruktīvi. Tādēļ neloģiski.

Līdz šim ZZS un citas partijas komunistu un čekistu vadībā ir realizējušas tikai un vienīgi diversijas pret Latvijas ekonomiku, čekiste Āboltiņa politisku diversiju ar Vienotības iznīcināšanu.

Vienīgi, kas nav diversijas, ir ES fondu izzagšana kā v p Bērziņš 250 000 € Kājiņām untml. Latvijā ir tikai viens veksmes stāsts, kas ir realizējies - komunistu, čekistu un Krievijas FSB diversijas pret Latvijas ekonomiku ar Parex, Krājbanku utt.

Lai šo veiksmes stāstu konstruktīvi turpinātu, ir iznīcināta Vienotība, radītas divas hibrīdpartijas ar DP gādību - PAR un Potapovas partija. Tādēļ viss liecina par to, ka, neskatoties uz Saskaņas poltisko mazspēju, Lembergs, ja nebūs cietumā, kas maz ticams, ka būs, turpinās izpildīt Maskavas rīkojumus un ievedīs Saskaņu valdībā. MP vietu jau VID teroristei Reizniecei jau sagatavota. Nonākot valdības koalīcijā Saskaņai un ZZS, tiks turpināts Latvijas veksmes stāsts ar jaunām diversijām.

2020. gadā beigsies ES fondi Latvijai, Saskaņai nonākot valdībā, ko plāno arī čekisti no DP un ČAB, Saskaņa triumfēs, bet nemierus neorganizēs. Saskaņa un ZZS turpinās Krievijas diversijas.

Tā kā viss konsekventi un pēctecīgi turpināsies, latvieši turpinās bēgt no šīs valsts. Krievijas plāns pārkrievot Latviju turpināsies.

Atbildēt

Inteliģentais

27.11.2017. 17:42

Nav tiesa gan.. Par trešo var runāt un visur to dara. Bet vienas nācijas valstīs inteliģencē pārsvarā ir tikai pamatnācijas pārstāvji... Uz to viņiem ir pirmtiesības...Tak što tak..

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: