Menu
Pilnā versija
Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Skumjais Bruņinieks · 05.04.2021. · Komentāri (50)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jedem das Seine

10.04.2021. 12:02

»

nāvīgi stipra zāle laikam

Ko pīpē


Ja tava māte tevi pālī ieņēma krievu armijas garnizonā, kur tā vazājās, tad jau, droši vien, pravoslavnutijie mongoloīdi - krievi, tev ir tuvāk.

Atbildēt

neredzu nekādu radniecību

09.04.2021. 13:09

»

Uldis

Divas domas. 1. No mātes Krievijas uz māti Ameriku :) 2. Valstis, valdības, politiskās iekārtas un pārvaldes formas, pat valodas un tautas nāk un iet. Nelieciet pārāk daudz cerības uz šim materiālajām lietām


Ja nu vienīgi baltie amerikāņi mums ģenētiski ir tuvāki, nekā mongoloīdi. Krievija bija lāģera uzraugs, ASV ir sabiedrotais.

Atbildēt

Uldis

09.04.2021. 12:38

»

Skumjais Bruņinieks

Es šajā sakarā esmu liels pesimists...


Divas domas. 1. No mātes Krievijas uz māti Ameriku :) 2. Valstis, valdības, politiskās iekārtas un pārvaldes formas, pat valodas un tautas nāk un iet. Nelieciet pārāk daudz cerības uz šim materiālajām lietām.

Atbildēt

Vijs

08.04.2021. 10:03

Padomju režīms izveidoja "savu tautu". Tā nespēj nodrošināt sabiedrisko autonomiju - galveno uzdevumu, kas atmodas laikā bija jāiedibina. Tā vietā ir vara-rūpals. Šitais ir zaudēts neatgriezeniski. Mums ir totālā kompartija pat pēc 30 gadiem. Nu, tās iekšienē ir tādi un citādi kašķi.

Atbildēt

Edgars A

07.04.2021. 11:05

Gorbunovs tad jau bija mondiaalists.

Atbildēt

Atis Priedītis

07.04.2021. 07:41

Manuprāt, viņi nav uzvarētāji. Jā pašlaik viņi ir bagāti, ir pie varas, ir slaveni un populāri. Bet jau pašlaik internetā ir ļoti daudz publikāciju par viņu patiesajiem "varoņdarbiem". Laika dzirnas ir nežēlīgas un "elki" krīt vienmēr. Šie cilvēki atstās ļoti smagu mantojumu saviem pēcnācējiem. Visu vēl varētu labot, ja viņi sāktu atbrīvoties no bailēm un paši par visu atklāti izstāstīt - "mani piespieda, man nebija citas izejas u.t.t. cilvēkiem būtu ļoti pieņemams un saprotams arguments.

Atbildēt

Mainies uz augšu, Lāčplēsi

07.04.2021. 03:08

Ne jau daži pareizie varēja izmainīt čekas veidotu mašinēriju. ASV filmās mafija tiek uzvarēta, kad daži raksturā spēcīgi mafijas pārstāvji pāriet policijas pusē. Un ne jau piedzimstot cilvēki sāk darboties mafijā vai čekā. Grēku nožēla ļauj cilvēkiem palikt labākiem, 30 gadi ir tikai pusceļš.

Atbildēt

Atis Priedītis

06.04.2021. 15:26

Slavenību noklusētā pagātne pēc tam kļūst žurnālistu un vēsturnieku "medus maizi". Šobrīd pastāv iespēja atklāti pateikt - "Jā, es biju to spiests darīt, jo man draudēja". Manuprāt, ļoti bieži tieši tā arī bija. Un visu atklāti izstāstīt. Otra iespēja ir briesmīga - šie cilvēki klusē jo cer uz drīzu Latvijas jaunu okupāciju no Krievijas puses.

Atbildēt

to Skumjais Bruņinieks

06.04.2021. 14:07

»

Skumjais Bruņinieks

Es šajā sakarā esmu liels pesimists...


ka pat bagātā ASV un miljardieris Tramps salīka zem Putina miljardu nastas.
----------------
No kura čekista daikta, nožēlojamais, to izzīdi? Trampa kunga tālredzīgā enerģētikas programma būtiski nosita naftas cenas, kas krieviem nozīmē drīzus bada dumpjus un Pilsoņu karu. Pēdējo trīs mēnešu laikā, pateicoties Baidenam, naftas cenas ir uzlēkušas par 70%. Trampa laikā krievu lidojošie zārki pārtrauca lidot pāri ASV kara kuģiem, Donbasā bija samērā mierīgi, pateicoties Trampa iedotiem Javelin, krievi atmeta domu par tanku armādas došanos uz Kijevu. Tramps bija Putina un krievu pasaules baisākais murgs.
Tiešām, par kādiem valsts noslēpumiem var runāt, ja krievu bandītu: Meļņika un Zaharjina, rokaspuisis Zatlers brauca uz Maskavu nobaudīt Putina sūdaino daiktu?
Ja ASV patiešām būtu Latvijas stratēģiskais partneris, Dombrovskis, Pabriks un Bordāns, Guantanamo cietumā jau būtu nosprāguši no anālu asiņošanas.

Atbildēt

slimniekam

06.04.2021. 13:31

»

Skumjais Bruņinieks

Es šajā sakarā esmu liels pesimists...


Nevar būt, ka Šleseru, kurš ar morālo invalīdu, bandītu un čekistu kājslauķi, Zatleru, kā divi balodīši pie viena galda sēdēja Krievijas padibeņu, Jaunā viļņa, ballē, Bordāna ministrēšanas laikā varētu notiesāt.

Atbildēt

protams krievijas

06.04.2021. 13:25

»

Kāpēc tā

Var būt kādas citas valsts aģenti


Pret rietumu aģentiem ir kaut minimālas intelekta prasības.

Atbildēt

letiņš

06.04.2021. 11:37

»

Atis Priedītis

Nākamā Atmoda būs ļoti rūgta...


nemuldi,nekādas atmodas nebūs.
Ej meklēt darbu un sāc tak vienreiz strādāt !

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

06.04.2021. 07:30

Es šajā sakarā esmu liels pesimists.
Likmes ir parāk augstas..patiesības atklāšana parādītu totālu mūsu valsts atkarību no VDK un Krievijas..izgaismotu mūsu Atmodas un Latvijas Neatkarības atjaunošanas absurdumu un traģiskumu.
Visu patiesību un to apstiprinošos dokumentus mēs varēsim iegūt tikai vienā gadījumā:
JA KRIEVIJĀ SABRUKS ESOŠĀ IEKĀRTA - VDK SISTĒMA.
Kad Krieviju piemeklēs 90 gadu līdzīgs "defolts" un tai nāksies ar izstieptu roku vērsties pie ASV, tad varētu runāt par visas informācijas iegūšanu.
Kaut kas līdzīgs jau bija 90 gados, kad Primakovs lidoja uz ASV ar slepeno PSRS laiku VDK informāciju ..apmaiņā pret palīdzību.
ASV ir vienīgā, kas var mums palīdzēt. Eiropu Putins ir nopircis pilnībā. Man ir lielas aizdomas, ka visā pēdējo laiku veiksmes stāstā - Lemberga ietupināšana, Šķēles un Šlesera nonākšana uz apsūdzēto sola, JKP turēšanās valdībā..lielu lomu ir nospēlējis mūsu galvenais stratēģiskais partneris ASV.
ASV ir jau sen piegriezusie mūsu korumpētība, oligarhu visvarenība un neaizskaramība.
Pietika amerikāniem uzsist pa pirkstiem mūsu netīrajai banku sistēmai - un še Tev, pirmie augļi nokrita uzreiz negaidīti.
Sajūta, ka bijis kārtējais uzsitiens pa pirkstiem..jo, cik var spriest, lieta pret Sķēli un Šleseru bija jau sen gatava.. bet uz galda nolikta tikai tagad.
Landsberģis pareizi pateica - Latvija ir visvājākais posms starp Baltijas valstīm. Visas Latvijas politiskās elites ciešās saites ar VDK ir tiešs apdraudējums ASV, tās sabiedrotajiem un NATO.
Par kādiem valsts noslēpumiem, ES un NATO noslēpumiem var runāt, ja viss mūsu čekistu un komunistu valstiņā ir stingrā VDK un Krievijas izlūkdienestu uzraudzībā.
Kurš nav saistīts brīnumainā kārtā ar čeku, to ļoti viegli var uzpirkt un nopirkt.
Lembergam, kā zinām, politiķu un partiju uzpirkšanai bija atvēlēts speciāls fons - 5 milj!
Varam tik iedomāties, cik miljardus ! tērē Putins, lai uzpirktu visu pasauli.
Nav grūti iedomaties, ka daļa no tiem miljardiem tika un tiek tērēta Latvijā. Ko tur daudz cerēt uz mūsu nabago, pērkamo, alkatīgo politiķu godaprātu, ja redzam, ka pat bagātā ASV un miljardieris Tramps salīka zem Putina miljardu nastas.
Var padomāt tagad, kad Lembergs ir ietupināts un Šķēle ar Šleseru gaida savu kārtu..ka nu beidzot viss būs prīmā, iestāsies labie, godīgie laiki.
Arī te esmu pesimists, jo ar to ir par maz ..ir jāiznīca, jādemontē sistēma, ko visus 30 gadus ir veidojuši čekisti kopā ar oligarhiem.
Un vēl arī ar to ir par maz...
VISBRIESMĪGĀKĀ LIETA IR SABOJATĀ, SAINDĒTĀ POLITISKĀ VIDE MŪSU VALSTĪ!
No tās vaļā mēs tik drīz netiksim. Jūs cerat uz jaunatni..bet ko tad mūsu jaunatne un pat vidējo gadu paaudze ir redzējusi šo gadu laikā..?
Atklātu cinismu, visatļautību un nesodāmību,Šķēles vekseli - to viņi novēroja.
Tādi "rebenoki", "bunki", "gobzemi","martinsoni" no gaisa nenokrita. Viņi izauga oligarhu veidotā vidē, kur valdīja viņu ciniskie likumi.
Viņi redzēja un redz, ka ar godīgumu un principialitāti mūsu valsti tālu netiksi..kļūsi par izsmieklu.
Viņi nāca pie secinājuma..ja gribi tikt augšgalā, pakļaujies sistēmai, pieglaudies oligarhiem, to partijām...un tad viss Tev būs štokos.
Šo mūsu saindēto politisko vidi būs grūtāk iztīrīt, neka Gudrona dīķi!

Atbildēt

pasuga

06.04.2021. 07:25

kura neprot pelņīt, radīt, ražot, bet tikai parazitēt, pat naktī domā, kā to izdarīt, kamēr darbā piekusušie guļ. Tāda tā fizioloģija.

Atbildēt

Atis Priedītis

06.04.2021. 06:16

Nākamā Atmoda būs ļoti rūgta

Tā šobrīd jau ir sākusies. Lielie masu mediji pagaidām klusē, bet rakstu komentāros cilvēki aizvien drošāk sāk publicēt patiesu informāciju par ļoti daudziem šobrīd populāriem un slaveniem cilvēkiem. Vienīgajā daudzmaz neatkarīgajā portālā pietiek_com pēdējo dienu laikā ir publicēta virkne rakstu, kuri pilnībā atsedz faktu, ka iepriekšējā Atmoda bija ļoti rupja Tautas apkrāpšana un tālaika Atmodas varoņi patiesībā bija ļoti cieši saistīti ar VDK un kompartiju. Tas arī ļāva Latvijā pie varas palikt bijušajiem čekistiem un komunistiem.

Informācija, kura būtu ar tikpat lielu sprādzienveidīgu spēku kā Molotova - Ribentropa fakta atklāta publiskošana, manuprāt, ir VDK "Novēroto personu ŗeģistra žurnāla" publicēšana. Par šāda žurnāla eksistenci masu medijos nav nevienas publikācijas, bet ir cilvēki kuri šo žurnālu ir redzējuši un kuri to ir lasījuši. Pieļauju, ka tajā publicētais ir tik bīstams patreiz pie varas esošajiem, tieši tā iemesla dēļ, ka pilnībā atspēkotu pasakas par nevainīgo "stučīšanu". Manuprāt, daudzi šai žurnālā ierakstītie cilvēki vajāšnu rezultātā izdarīja pašnāvību, uz mūžu nonāca psihiatriskajā slimnīcā vai gāja bojā "nelaimes gadījumā".

Atliek gaidīt jauna līdera parādīšanos (30 - 40 gadīga) un tautas patiesu Atmošanos, kura gan būs ļoti rūgta. Izgaisīs visas skaistās un melīgās ilūzijas par ļoti daudzu tautā populāru cilvēku skaisto un eņģeliski gaišo pagātni. Bet lai Latvija kļūtu patiesi brīva un sāktos ceļš uz augšupeju, citas iespējas vienkārši nav.

Atbildēt

nu

06.04.2021. 05:31

»

Atbildība

Atbildība ir jāuzņemas tiem, kuri slēpa un turpina slēpt informāciju. Šobrīd var droši apgalvot, ka tie ir lielie masu mediji. Diemžēl, neviens nav uzdrošinājies publicēt arī rakstu par VDK lietoto cilvēku vajāšanas metodi Zersetzung (vācu.v) vai Biodeģenerāciju kā to sauc krieviski. Tas arī ļauj turpināt...


Tad jau atbildība jāuzņemas arī raksta autoram, kurš pieminot Gunāru Astru (šodien, starp citu, ir viņa miršanas diena pirms 33 gadiem), raksta par pilnīgi ar liettu nesaistītiem cilvēkiem, bet ne ar vārdu nepiemin tos, kas viņu nostučīja un notiesāja. viens no tiesātājiem vēl nesen mierīgi dzīvoja Latvijā un neviena netraucēts dzīvo vēl šodien, ja nav nosprādzis.

Atbildēt

Pie kuriem pieder Doroņina Lasmane ?

05.04.2021. 21:50

»

to

par tautas laimīgo dzīvošanu teica Lidija Lasmane,kura nu galīgi nav kolaborante.Un,kā nācijas tēvs var būt kolaborants?Kā tad viņš no 17 gadu vecuma dzīvodams VFR,varēja kalpot komūnistiem


Uz sibīriju brauca ne tikai normāli saimnieki, bet īsteni budži cilvēku paverdzinātāji un arī trockisti, kas tie paši boļševiki vien bija, tikai ar ideju iekarot visu pasauli, ko staļiņs neatbalstīja.
Pēc staļina nāves, trockistu idejas atkal atjaunojās, par ko liecina daudzās reabilitācijas, bet ne visiem politieslodzītajiem.

Atbildēt

Kāpēc domāt, ka VDK bija pret neatkarību

05.04.2021. 20:58

Jā VDK kalpo Kompartijas un kompartijā virzīja republikas hozrasčot ideju, bet pēc tam konstitūcijā paredzēto atdalīšanos, tad VDK tas bija jāatbalsta. Loģiski

Atbildēt

Pierādījumi

05.04.2021. 20:52

»

Brunis

Kaut kā dikti nekonkrēti un murgaini, neviena pierādījuma vai atsauces un pierādījumiem. Vai tik nav domāts kā feļetons


Galvenie pierādījumi ir cietušo liecības. Ja nav iespējas tās publicēt, tad pierādījumu arī nav. Visi svēti un nevainīgi.

Atbildēt

Brunis

05.04.2021. 20:33

Kaut kā dikti nekonkrēti un murgaini, neviena pierādījuma vai atsauces un pierādījumiem. Vai tik nav domāts kā feļetons?

Atbildēt

Atis Priedītis

05.04.2021. 20:24

»

ммм

Iedomājos kā izskatītos, ja nacionālie partizāni nevis šautu komunistus, bet sēdētu cirsmās uz celmiem un rakstītu savas atmiņas


Vai tad šobrīd kaut kas tāds (komunistu šaušana) notiek. Ticiet man - patiesas cilvēku atmiņas viņu biedē un ļoti, ļoti. Kaut to cilvēku atmiņas kuriem dzīvi sačakarēja Lembergs strādājot Ventspils partijas komitejā. Bet visi klusē arī pašlaik.

Atbildēt

Skolnieciņš no Pokaiņu meža

05.04.2021. 19:53

Nemanot ir atnākušas Lieldienas. Lieldienas ir pamošanās un pārtapšanas laiks. Lieldienas ir seni gadskārtu svētki, tāpēc aizslaucīsim ziemas putekļus un sārņus, ļaujot vaļu pavasarim un pārmaiņām! Uzrušināsim dobes piemājas dārzā. Iedēstīsim sēkliņas zemē. Ik dienas vērosim, kā asni zeļ un zaļo. Vairosim savās sirdīs cerību un mīlestību. Atradīsim laiku sev un realizēsim savus sapņus. Sāksim ko jaunu, iedrošināsim cits citu un stiprināsim ziemas un pandēmijas nogurdināto pasauli ar pozitīvu un radošu enerģiju! Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem! Lai Latvju Dievi svētī katru no mums, kas viņiem tic! Priecīgas Lieldienas un skaistu pavasari!
Svētīgas Lieldienas mums visiem vēlot, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#kovid-19 #covid-19 #pandēmija #Lieldienas #PavasaraSaulstāvji #04.04.2021. #05.04.2021. #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #auglība #bagātība #pārticība #veiksme #Skolnieciņš #Senpokaiņi #PokaiņuMežs

Atbildēt

Skolnieciņš no svētavota

05.04.2021. 19:52

Ir aizvadīs 4. aprīlis. Ir aizvadīta pirmā Lieldienu diena. Šodien, 5. aprīlī, ir otrā Lieldienu diena. Lieldienas ir enerģētiski spēcīgi svētki, kad izdodas visi pagāniskie rituāli. Lieldienu laiks ir īstais laiks, lai burtos un veiktu dažādus maģiskus rituālus. Pavasara saulstāvju spēks ir bezgalīgs! Diemžēl latviski runājošajā internetā praktiski nav informācijas par senajiem pagāniskajiem rituāliem, par senajiem Dieviem un dažādām pagāniskajām ticībām (tradīcijām). Turpretī gan angļu valodā, gan krievu valodā var atrast daudz vērtīgas informācijas. Ezotērikas centra “PROVIDA” interneta vietnē var atrast daudzveidīgu informāciju par dažādām ezotēriskajām praksēm (sīkāka informācija šeit: provida.tv/posts/ ). Šeit var atrast iedvesmu dažādu sentēvu pagānisko rituālu veikšanai. Protams, daļa no ezotēriskas centra “PROVIDA” mājaslapā (provida.tv) pieejamo rituālu ir veidoti uz kristietības bāzes. Taču pārveidojot šos rituālus (aizvācot no tiem jebkādus kristietības simbolus un aizvietojot tos ar sentēvu Dieviem un senlatvju spēka zīmēm), tie noderēs jebkuram praktizējošam pagānam. No dažādiem maģiskiem rituāliem nevajag baidīties, jo tie ir daļa sentēvu pagāniskajām tradīcijām. Atšķirībā no kristietības dažādas pagāniskās ticības uz maģiju raugās pozitīvi un draudzīgi. Nevajag sevi ierobežot ar vecām kristietības dogmām, jo tagad ir 21. gadsimts, tagad ir pagānu laiks. Lai dzīvo pagāni! Lai dzīvo Latvju Dievi! Priecīgas Lieldienas!
Svētīgas Lieldienas mums visiem vēlot, Skolnieciņš no svētavota [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#PROVIDA #Lieldienas #PavasaraSaulstāvji #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #LatvjuZīmes #rituāli #ticība #lūgšanas #buršanās #pagāni #sentēvi #tradīcijas #iecietība #sirsnība #laipnība #Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš no svētbirzs

05.04.2021. 19:52

Наступила весна. Сегодня Пасха. Пасха — это древний, языческий праздник весеннего солнцестояния, который праздновали за долго до эпохи христианства. Издревле разные народы Европы праздновали Пасху как праздник весеннего равноденствия. Пасха — это праздник жизни и плодородия. Пасха — это праздник в честь германской Богинии Остары. Остара является Богиней весны и рассвета. Она очень добродушная Богиня. С незапамятных времен люди поклонялись Богине Остаре. Даже в современной Европе люди продолжают верить и молиться великой Богине весны и рассвета – Остаре. Сила Богини Остары велика. Она является дарительницей жизни. Старинная легенда гласит, что на Пасху Богиня Остара отправляет в каждый дом кролика, чтобы узнать, как там поживают домочадцы. За это она разрешает кроликам раз в год класть яйца для людей. Это очень добрая и милая легенда, которая рассказывает нам о благородной Богине Остаре. Так как в этом году в Латвии до сих пор продолжается пандемия коронавируса (covid-19), эту пасху будем праздновать осторожно, соблюдая все меры безопасности.
Да благословят нас Боги! Да благословит нас Богиня Остара! С Пасхой!
С уважением, жрец Богини Остары
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#ПраздникВесны #ВесеннееСолнцестояние #Пасха #04.04.2021. #05.04.2021. #язычество #БогиняОстара #Остара #БогиняВесны #БогиняРассвета #счастье #успех #удача #Skolnieciņš #svētbirzs

Atbildēt

Atbildība

05.04.2021. 19:28

»

40-

Un ko darīt tiem, kuri balsojuši par NA/TB-LNNK/Visu Latvijai!, Sudrabas partiju, Saimnieku, Zīgeristu, KPV un citām sīkpartijām


Atbildība ir jāuzņemas tiem, kuri slēpa un turpina slēpt informāciju. Šobrīd var droši apgalvot, ka tie ir lielie masu mediji. Diemžēl, neviens nav uzdrošinājies publicēt arī rakstu par VDK lietoto cilvēku vajāšanas metodi Zersetzung (vācu.v) vai Biodeģenerāciju kā to sauc krieviski. Tas arī ļauj turpināt izplatīt melus par nevainīgajām stučīšanām un upuru neesamību. Un visi stukači un čekisti turpina palikt svēti un nevainīgi.

Atbildēt

ņu, ņu...

05.04.2021. 18:59

»

111

Šim rakstam varētu piekrist tad, ja autors pierādītu, ka arī K.Kariņš, E.Levits. D.Pavļuts, J.Sārts u.c. ir Krievijas aģenti


Un kas tu tāds esi, ka kādam priekš tevis kaut kas ir jāpierāda? Un arī tava piekrišana vai nepiekrišana nevienam nav vajadzīga. Vari mierīgi sēdēt un bezdēt savā dīvaānā tālāk.

Atbildēt

korekcija

05.04.2021. 18:52

Kas ir mūsdienu kolaboranti? Tie ir tie, kuri bez ziepēm lien kaut kur NATO UN ASV agresoriem! Un pelna Jūdasss grašus!

Atbildēt

to pidrilla

05.04.2021. 18:48

»

Brežņevs

Tas tak ir naciķis. Naciķi visas nelaimes maskē ar krieviem, lai pasargāt savus mīļos saimniekus, kuru zābākus bučot ir tāds kaifs


Vēl lielāks posts par krieviem ir tikai tie, kas izlaiza krievu anālās vagīnas, tāds pederasts kā tu.

Atbildēt

PIETIEKam

05.04.2021. 18:20

Kāpēc nevar pielikt vismaz vienu mīnusu šim rakstam???

Atbildēt

Brežņevs

05.04.2021. 18:05

»

111

Šim rakstam varētu piekrist tad, ja autors pierādītu, ka arī K.Kariņš, E.Levits. D.Pavļuts, J.Sārts u.c. ir Krievijas aģenti


Tas tak ir naciķis. Naciķi visas nelaimes maskē ar krieviem, lai pasargāt savus mīļos saimniekus, kuru zābākus bučot ir tāds kaifs

Atbildēt

111

05.04.2021. 17:40

Šim rakstam varētu piekrist tad, ja autors pierādītu, ka arī K.Kariņš, E.Levits. D.Pavļuts, J.Sārts u.c. ir Krievijas aģenti.

Atbildēt

ha-ha

05.04.2021. 17:37

Nedrīkst aizmirst,ka čeka atradäs komunistu pārvaldïbä un bija komunistu vairogs un zobens.Aŕī Latvijas okupäcija bija komunistu roku darbs,arï barikäžu un 4.maija pekstiņi varas paturėšanai un pėc tam komiskā kompartijas aizliegšana,paturot täs biedrus visos iespėjamos varas posteņos lïdz šai dienai ,padarot neatkarïbu par apsmieklu, valsts noziedznieku barotni un noziegumu turpinäšanas iemeslu.

Atbildēt

to

05.04.2021. 17:35

par tautas laimīgo dzīvošanu teica Lidija Lasmane,kura nu galīgi nav kolaborante.Un,kā nācijas tēvs var būt kolaborants?Kā tad viņš no 17 gadu vecuma dzīvodams VFR,varēja kalpot komūnistiem?

Atbildēt

.

05.04.2021. 17:27

»

11111

Oktobrēna nozīmīti piesprauda īpaši neprasot. Variantu nebija. Sienot kaklautu vajadzēja bēgt projām ka''papēži vien zibēja


Stāšanās komjaunatnē un vēl vairāk kompartijā, tā jau bija apzināta rīcība un, protams, nosodāma. Tiem, kuriem šodien 40- un kuri balsojuši par LPP, ZRP, Vienotību, JKP, A/Par un Saskaņu jāsaskrāpē sejas līdz asinīm, jāber sev pelni uz galvas un jāielec Daugavā, jo to nodarītais ļaunums valstij ir ne mazāks par to, ko izdarīja komuņjagas.

Atbildēt

autoram

05.04.2021. 17:21

Latvieši Gorbunovu, viņa komparķijas un LC biedru Bordānu, Šleseru un Zatleru zārkā, baltās čībiņās redzēja.

Atbildēt

Blondīne

05.04.2021. 17:10

»

11111

Oktobrēna nozīmīti piesprauda īpaši neprasot. Variantu nebija. Sienot kaklautu vajadzēja bēgt projām ka''papēži vien zibēja


Tā jau būtu tikai un vienīgi paaudžu problēma. Pie kā gan vainīgi tie, kam 40 plus, tikai pie tā ka ne tajā gadā piedzimuši. Interesanti, ko pēc 40 gadiem runās par tagadējiem laikiem.

Atbildēt

Žulis

05.04.2021. 16:08

Šis ir raksts, kas satur vērtīgas pārdomas un atziņas. Šeit nav ko piebilst. Tā tas tiešām ir!

Atbildēt

Atis Priedītis

05.04.2021. 15:56

»

11111

Oktobrēna nozīmīti piesprauda īpaši neprasot. Variantu nebija. Sienot kaklautu vajadzēja bēgt projām ka''papēži vien zibēja


Vispirms būtu jāsāk ar tiem, kuru darbības rezultātā ir ļoti smagi cietuši citi cilvēki. Un tieši tāpēc beidzot jāpublicē VDK "Novēroto personu reģistra žurnāls". Tas ir autentisks dokuments un neapgāžama liecība par patieso VDK darbību Latvijā. Un protams, jāsāk publicēt VDK vajāto cilvēku atmiņas un jābeidz tās saukt par murgiem un fantāzijām. Pat pati vajāšanu metode Zersetzung vēl ne reizi nav minēta lielajos masu medijos. Ir tikai milzum daudz rakstu vācu un krievu valodā, kurus var atrast Googlē.

Atbildēt

11111

05.04.2021. 15:51

Oktobrēna nozīmīti piesprauda īpaši neprasot. Variantu nebija. Sienot kaklautu vajadzēja bēgt projām ka''papēži vien zibēja''.
Līdz ar to visi tie, kam šodien 40+ ir jānosoda kā koloboranti, bet tas jādara tiem, kuriem šodien ir 40-.

Atbildēt

Atis Priedītis

05.04.2021. 15:13

Izeja ir tikai viena. Sākt publicēt VDK vajāto cilvēku atmiņas. Un vispirms būtu jāpublicē pilnībā noslepenotais VDK "Novēroto personu reģistra žurnāls". Tas liktu cilvēkiem atvērt acis. Pieļauju, ka šajā žurnālā ir arī daudzi tādu cilvēku vārdi, kuri vajāšanu rezultātā izdarīja pašnāvību, uz mūžu nonāca psihiatriskajā slimnīcā vai gāja bojā "nelaimes gadījumā". Esmu izdevis divas grāmatas, kurās var lasīt patiesas atmiņas par VDK vajāšanām laika posmā no 1986.gada līdz 1991.gadam. Par manām vajāšanām zināja šādi ļoti populāri cilvēki - R.Pauls, Im.Kalniņš, I.Godmanis, Ā.Kleckins, V.Birkavs, R.Labanovskis. Visi mani mēģinājumi uzzināt kaut ko arī no viņiem ir bijuši neveiksmīgi.
Manas grāmatas saucas "Gan jau rīts mūs atradīs" un "Kristaps - slepenie protokoli". Abas grāmatas var brīvi lejupielādēt. Ar šiem slavenajiem cilvēkiem esmu ticies un sarunājies, izņemot I.Godmani ar kuru man ļoti smags konflikts bija neklātienē.

Atbildēt

Vai lai sakām - bērniņ, mūsu valsti atjaunoja VDK ziņotāji – kolaboranti?

05.04.2021. 14:54

Jāsaka - bērniņ, mūsu valsti pārkrāsoja un neļāva atjaunot VDK ziņotāji – kolaboranti!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: