Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kas ir Satversmes 96.pants

16.04.2019. 00:05

mājoklis Izlasi šo apskatu un sapratīsi, kas ir MĀJOKLIS un kas ir 116.pants
petijumi.mk.gov.lv/sites/.../Rekomend-majokla%20Funkciju%20nodrosinasana.doc
Mājoklis – plašākā nozīmē – visu veidu un tipu organizēta mākslīga dzīvojamā vide ar tās pamatfunkcijas nodrošinošu apkalpi un tehnisko infrastruktūru.

Atbildēt

Ausekļa prosp.

15.04.2019. 08:30

PALDIES...Sen nebijušas sajūtas; vismaz KAUTKO priekš vergiem Latvijā;juristeļi pērkot diplomus nav ielasījušies, ko planētas ZEME tiesībsistēmās nozīmē JĒDZIENS P R I N C I P I ....vēl takā ir tāds priekšmets Tiesību teorija, vēsture u.t.l. pasaules lietu kārtības.

Atbildēt

Q

15.04.2019. 08:03

Visus darījumus ar zemi ir privatizējusi nacionālo plānprātiņu apvienība NA, kas gatava atbrīvot zemi no nabadzīgajiem tautiešiem, nesaprotu tos muļķus, kas balso par šiem alkatīgajiem blēžiem!

Atbildēt

lauķis

15.04.2019. 06:09

»

TT

Kāpēc zemes pārpircējiem, kuri nav vēsturiskie zemes īpašnieki un mantinieki, bet to ieguvuši apejot pirmpirkuma tiesības, būtu jāmaksā? Šī valsts atbalsta krāpniekus


Tieši tā,šis valsts izstrādājums atbalsts krāpniekus,partijniekus un augļotājus.Tieši partijnieki ir vislielākie krāpnieki.

Atbildēt

TT

15.04.2019. 00:04

Kāpēc zemes pārpircējiem, kuri nav vēsturiskie zemes īpašnieki un mantinieki, bet to ieguvuši apejot pirmpirkuma tiesības, būtu jāmaksā? Šī valsts atbalsta krāpniekus?

Atbildēt

Biedrība Riets

14.04.2019. 21:32

»

Gudrs vēl gudrāks

110 000 ģimeņu - čemodan, vokzal, London, īrija


Ir alternatīva. Sazinoties ar nelieti latvieti A. Priedīti, noskaidrojām ES piedāvāto alternatīvu "čemodan, vokzal, ukraina, černobiļ". Paša A. Priedīša viedokli Panorāmai neizdevās noskaidrot.

Atbildēt

opā

14.04.2019. 19:03

Tas, kas te tiek piedāvāts ir turpināt piespiedu nomas attiecības vismaz 10 gadus jeb uz nenoteiktu laiku, kas var būt arī 100 gadi. 10 gados zemes īpašnieki vēl būs 60% no zemes vērtības iekasējuši un beigās tāpat pārdos dārgāk nekā 2021.g., jo būs inflācija, ja vien nenotiks kaut kādas megakrīze. Kam tas ir vajadzīgs? Zemes īpašniekiem ar dažiem zemes gabaliem? Tie vēl būtu gatavi, lai samaksā izpirkumu un liek mieru. Lielie zemes īpašnieki, kas mērķtiecīgi uzpirkuši zemi ar ēkām, kas pieder citiem, nē, tie nav ar mieru, jo viss biznesa plāns izbeidzas pāris gados. Jā, ir nauda, bet tagad atkal jādomā, kur ieguldīt un ar tādu garantētu atdevi cita biznesa nav:) Dzīvokļu īpašniekiem? Viņi jau 15-20 gados ir vienreiz zemes vērtību izmaksājuši nomas maksājumos, viņiem svarīgi ir izbeigt maksāt nomu un sākt maksāt izpirkumu, jo ātrāk, jo labāk. Bet lielie zemes īpašnieki taču nevar atklāti teikt, ka ir pret šo likumu un grib turpināt visus slaukt? Tas nebūs populārs viedoklis un procesu var tikai paātrināt, nevis nobremzēt, tad nāk talkā visādas ausmas un tml. pajoļi, kas tēlo dzīvokļu īpašnieku interešu aizstāvjus, bet patiesībā lej ūdeni uz pavisam citām dzirnavām.

Atbildēt

Biedrība Riets

14.04.2019. 16:56

Rakstām pēc izcila nelieša latvieša A. Priedīša, sabiedrības atkrituma no Daugavpis, norādēm. Dzīvokļu īpašniekiem ar likumprojektu ir paredzēts un piedāvāta tikai viena izvēle - viens ceļš. Un, to raksturojot, sauc "čemodan, vokzal, moskva".

Atbildēt

Kaža

14.04.2019. 16:51

Mani šās valsts ierēdņi ir padarījuši par kriminālnoziedznieku,kurš visus neatkarības gadus nelikumīgi dzīvo uz zemes,kura atdota uz ārzemēm aizbēgušajiem vēl pirms manas dzimšanas,tā padarot mani par šai valstij it kā nepiederošu beztiesisku ārvalstnieku,kurš gaida deportāciju uz sazinuzkurieni,tai pašā laikā mana patreizējā pilsoņa pase ir derīga tikai valsts teritorijā un nav derīga citur.Galēji stulba un latvieša pazemojošā situācija it kā pašal valstī.

Atbildēt

Tieši un precīzi

14.04.2019. 16:31

»

lol

Izcilais JURISTS topošais prezis stāvēja klāt pie ši ģeniālā murga tapšanas


Tieši un precīzi-priekš Maksātnespējas administrācijas "zemes baroniem" - tas ir murgs. Kā jūs drīkstāt aizskart, mūs, shēmotājus ar zemi un piemērot tik precīzu juridisku pamatojumu - Satversmes 116.pantu. Satversme ir domāta, mums, baroniem, jums jāstāv pie ratiem un jāgaida, kādu drupaču mēs jums atmetīsim. Cik gribēsim tik izsūksim no jums, vara ir mūsu rokās un galvās.

Atbildēt

lol

14.04.2019. 16:09

Izcilais JURISTS topošais prezis stāvēja klāt pie ši ģeniālā murga tapšanas

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: