Menu
Pilnā versija
Foto

Vai graudaudzētāji nākamie?

Ex-agronoms · 25.05.2023. · Komentāri (22)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

RX

01.02.2024. 13:31

Nu, ko? Procesi lauksaimniecībā notiek kā prognozēts!
Protesti arī pie mums. Tikai, kā tas mums ierasts, pat zemnieki nevar paši savā starpā ne par ko vienoties, līdz ar to, maz ticams, ka kaut ko panāks.

Atbildēt

Piekrītu

26.05.2023. 22:37

»

lauķis

Ļoti precīzi teikts.Diemžēl šie latifundisti neražo pārtiku bet ražo toksiskus mēslus,kā saka,pārtikai līdzīgus izstrādājumus.Bet aitas to nesaprot,rij un slavē


Šveicē paris kantonos monitorēja glifosātu dzeramajā ūdenī. Pat pēc tam, kad vienojās nelietot to, vienalga ūdenī bija atrodamas atliekvielas. Jautājums- ja nav izdevīgi audzēt bez atbalsta graudus, kas iet eksportam, bet nauda no bankām aiziet uz SE, tad kāda vilka pēc mums kā sausais atlikums paliek piesārņota vide? Vai tāpēc, ka skrandu valsts bez mugurkaula un to, kā pēdējo sarakstos, var līdz galam izmantot? Savas valstis nenoslogojot ar kancerogēnu ķīmiju, bet mums visam dzīvajam bojājot gēnus?

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņš demences invalīds ŽH

26.05.2023. 22:34

»

jaajaa

...kā izdzīvo pasaulē to valstu graudaudzētäji, kuriem nekādu dotāciju nav ?...Latvija par daudz graudu audzē, Eiropai vispār dotēt vajag tikai pašpatēriņu


Kāda tev transekzuālā orentācija? Man patīk vīr.dz. no 8+ līdz 98+ gadi. Passīvaiz esu tagat.

Atbildēt

Qw

26.05.2023. 20:37

Izteikti tīra grāvmalas un aizaigušâs mežmalas -palielina platības un iegūst šķeldu. Trùkst zeme. Pilnībá iztīra mēslu krátuves. Izdzīvos,kas spēs pielâgoties un mainīties.

Atbildēt

Dažas atbildes

26.05.2023. 14:54

»

GS

Daži jautājumi par tēmu...


1. Nav valsts,ir korporācija kur visu nosaka saimnieki bet kolonijas pārvaldnieki ("valdība") tikai izpilda rīkojumus.
2.Latvijā ar dāvinātu naudu tiek uzturēti visi parazīti,ierēdņi,militāristi,partijnieki,deputāti.

Atbildēt

GS

26.05.2023. 12:50

Daži jautājumi par tēmu:

1. Kurš valstij traucē rīkot iepirkumus valsts rezervēm, kad cenas kritiski svarīgajiem materiāliem un izejvielām ir lejā? Līdzīgi kā ar degvielu. Piemēram - iepirkt minerālmēslus? Tās zemnieku asociācijas un citi vaimanātāji šito ir prasījuši, jeb tālāk par gudru diršanu un vaimanām nav tikuši? Zinu, ka nav.
2. kura vēl nozare Latvijā tiek uzturēta ar dāvinātu naudu? Atbilde - tikai lauksaimnieki. No tā tālāk jautājums - kāda figa pēc jāuztur lauksaimnieki un viņu bizness, ja pat ar dāvinātu naudu nav spējīgi vismaz bez mīnusiem strādāt? Ko teikt pārējiem, kam naudu nedāvina?

Atbildēt

patiesībā

26.05.2023. 11:59

visnotaļ interesants darbiņš un arī ļoti lietderīga analītika.

Paldies cien. Autoram! ;)

Atbildēt

c

26.05.2023. 08:52

subsīdijas subsīdiju galā un vēl nav labi.kopš kura laikā Latvijā lauksaimniecība ir tik neizdevīga????

Atbildēt

lauķis

26.05.2023. 04:46

»

Nu ja

"lielajiem" ne tikai vairāki džipeļi sētā, bet arī dzīve uz kredīteļiem spiež būt nodevīgiem, melīgiem un zaglīgiem, kā jau visa 4.maija kliķe


Ļoti precīzi teikts.Diemžēl šie latifundisti neražo pārtiku bet ražo toksiskus mēslus,kā saka,pārtikai līdzīgus izstrādājumus.Bet aitas to nesaprot,rij un slavē.

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņš demences invalīds ŽH klimaksa pļutka

25.05.2023. 23:08

»

Degunu nedrīkst iebāzt tikai zemē un minerālmēslis un banku kredītos

Izprotot šos standartus, pamazām rodas sapratne, ka nekas nav stabilāks par “laiku apstākļiem...


ar savu kārtējo klimaksa pļutkas murgu palagiem atkal pieķēzījis visas vietas.

Atbildēt

Nu ja

25.05.2023. 22:00

»

labvēlis

Graudaudzētājiem (lielajiem) ģimenē pa diviem,trim džipeļiem-pieraduši pie labas dzīves!Tikko jāpievelk jostiņa,tā sākas gaudas un vaimanas!Taču no otras puses-cukurbiešu audzētāju zaru nozāģēja ar vieglu roku


"lielajiem" ne tikai vairāki džipeļi sētā, bet arī dzīve uz kredīteļiem spiež būt nodevīgiem, melīgiem un zaglīgiem, kā jau visa 4.maija kliķe.

Atbildēt

labvēlis

25.05.2023. 19:12

Graudaudzētājiem (lielajiem) ģimenē pa diviem,trim džipeļiem-pieraduši pie labas dzīves!Tikko jāpievelk jostiņa,tā sākas gaudas un vaimanas!Taču no otras puses-cukurbiešu audzētāju zaru nozāģēja ar vieglu roku!

Atbildēt

jaajaa

25.05.2023. 17:45

...kā izdzīvo pasaulē to valstu graudaudzētäji, kuriem nekādu dotāciju nav ?...Latvija par daudz graudu audzē, Eiropai vispār dotēt vajag tikai pašpatēriņu...

Atbildēt

Taisnību saki.

25.05.2023. 15:10

»

Sarkanais mēris

Nav jau viss tik slikti, arī deputātu algas cēlās un sarkanie miljonāri palika vēl turīgāki


Piekam,tas notiek visā pasaulē pilnīgi vienādi.

Atbildēt

Sarkanais mēris

25.05.2023. 13:23

Nav jau viss tik slikti, arī deputātu algas cēlās un sarkanie miljonāri palika vēl turīgāki.

Atbildēt

Aha!

25.05.2023. 12:35

»

Roza Luksemburga

Man zel jus sarugtinat, graudaudzetaji , bet jusu liktenis jau ir Davosa izlemts, jo partikas trukumam ir jabut, citadi nevares visus iedzit digitalaja verdzibaa. Niderlandee valsts piedava atpirkt fermas , lai tas likvidetu, tur bija menesiem ilgi protesti pret so pretvalstisko politiku, bet nabaga...


Bads ir plānots pasākums.

Mistiskās korporācijas veic visas Zemeslodes dabas bagātību inventarizāciju, izpērk labāko un virza uz Ņujorkas biržu. Turpat, kur JV ekonomikas slepkava Kariņš virza Rīgas brīvostu un Ventspils ostu.

Atbildēt

Degunu nedrīkst iebāzt tikai zemē un minerālmēslis un banku kredītos

25.05.2023. 12:32

Izprotot šos standartus, pamazām rodas sapratne, ka nekas nav stabilāks par “laiku apstākļiem”.

Šoreiz panika sankciju un kara Ukrainā rezultāts.

Zālamana plāns, 3000 gadu vecs pasaules “tautu ganīšanai” - Izraēlas hasidu cionisti, kabalisti, talmuda jūdaisti, ieviesuši pasaules ebreju impērijā, kurā ietilps ES un Latvija trīs standartus ekonomikā. Tos nostiprina likumdošanā. Pirmsākums trim standartiem atrodams tikai ivritā.

Pirmajam ebreju impērijas standartam jāattiecas tieši uz savstarpējām attiecībām starp sveštautiešiem un svešticībniekiem.

Otrais standarts attiecas tikai uz ebreju attiecībām ar svešzemniekiem un sveštautiešiem.

Trešais standarts attiecas uz attiecībām starp ebrejiem.

Pirmais standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finansu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..


Otrs standarts, kurš ebreju impērijai stingri jārealizē pret valstīm - regulēt visos līmeņos valstu tautsaimniecību; izslēgt konkurenci starp atsevišķiem tautsaimniecības subjektiem; akcionāru kompāniju atbalstīšana; nepieļaut kompāniju vadībā cittautiešus citticībniekus; aizliegt ņemt kredītprocentus noteiktās darījumu operācijās; nepieļaujama situācija, kad ebrejs ekspluatē ebreju; jāorganizē sociāli fondi ebreju kopienu atbalstam; izslēgt maldību un krāpšanu ebreju savstarpējos darījumos; izmantot ebreju tiesu saimnieciskos strīdos; ebreju pārvaldes sistēmas - advokatūra, juridiskie pakalpojumi, mediji, kultūra, medicīna utt.


Trešais ebreju impērijas standarts ekonomikā noteic attiecības starp ārējo pasauli un ebreju pasauli. Pret svešzemnieku un svešticībnieku īpašumiem jāattiecas kā pret ebreju īpašumiem, jāizmanto visas sviras šo īpašumu pārņemšanā; svešzemniekiem jāuzspiež alkas pēc naudas; pieļaujama maldināšana un krāpšana, lai nodrošinātu neebreju ekspluatāciju; jānodrošina attiecīgās darba līgumu formas; jānodrošina visaugstākie aizdevumu procenti svešzemniekiem un svešticībniekiem; jāuzspiež pasaulei nauda, ko izlaiž apgrozībā ebreji; jānodrošina pārnacionālo kompāniju kontrole pār citām neebreju kompānijām; jānodrošina visa veida maldu ziņas ekonomikā, pat atsaucoties uz "zinātniskiem pierādījumiem", "sabiedriskām aptaujām"; valstu ekonomiku destabilizācija; krīžu radīšana; priekšstata par "brīvu tirgu" izplatīšana; ekonomisko sankciju un karu realizācija.

Atbildēt

Roza Luksemburga

25.05.2023. 12:22

Man zel jus sarugtinat, graudaudzetaji , bet jusu liktenis jau ir Davosa izlemts, jo partikas trukumam ir jabut, citadi nevares visus iedzit digitalaja verdzibaa. Niderlandee valsts piedava atpirkt fermas , lai tas likvidetu, tur bija menesiem ilgi protesti pret so pretvalstisko politiku, bet nabaga Latvija panaks, ka naksies vien pasiem fermas aizvert.

Atbildēt

Nabadziņi svensoni,

25.05.2023. 10:58

paši aizbēra meliorācijas grāvjus, sačakarēja visu izbūvēto inženiertehnisko sistēmu.

Bet, kad lietus vai sausums, uzreiz diedelē valsts naudu.

Atbildēt

Neizskatās ka

25.05.2023. 09:41

Graudkopjiem ietu slikti.Ja latviešu zemnieki neredz tālāk par kombaina tītavām,vārpas svaru,piena tonnām dzesētāja un nespēj redzēt tālāk kā trīs mēneši uz priekšu nu tad neko citu, kā verdzību arī neesiet pelnījuši!

Atbildēt

Secinājums

25.05.2023. 08:00

Bads tiek gatavots globālos mērogos.

Atbildēt

Haralds Kalns

25.05.2023. 06:59

No krabju Šmices, kurš nepazīst govi (vien paša bezdalus), nav ko gaidīt kaut kādu izpratni par lopkopību un laukkopību!!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: