Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

!!!!!

23.12.2019. 10:54

Pirmkārt ir jāsavāc 150 000 parakstus par referendumu limitu atjaunošanu. Viss pārējais ir pakārtots. Bet tagadējā parakstu vākšana par saeimas atlaišanu ir uztaisīta tvaika nolaišanai, jo pie patreizējā limita tas ir bezjēdzīgi.

Atbildēt

Ģirts

16.12.2019. 19:02

Ir vērts! Un ar katru dienu vairāk!

Atbildēt

hihi

08.12.2019. 17:36

»

jurisx

to purnu riebīgo gan varēja aizvākt


Vēlētāji izlēma aizvākt,un viņa saeimā netika............bet izrādas ka bija kādam vajadzīga un iebaza pa sētas durvīm.
Tā ka jāskatās vien būs uz to viepli!)))))))

Atbildēt

Noriss

08.12.2019. 16:51

Protams ,ka ir vērts,bet nav vērts balsot par tiem ,kas šajā Saeima jau ir iekšā.Atcerieties ,ka no Latvijas bija spiesti aizbraukt 600 000 pilsoņu,un brauc prom vēl līdz šim.Latviju pamet arī uzņēmeji,un tas notiek tāpēc ,ka nodokļu politika, un sociālie jautājumi ir risināti padomju garā.Nodokļi nav sabalansēti ar pilsoņu fin.,iespējam,un sociālās garantijas balansē uz iznīcības robežas.Birokrātiskais aparāts tiek mākslīgi paplašināts,un līdzekļi šī aparāta uzturēšanai aizsedz cilvekcienīgu pastāvēšanu.
Nāc un ņem dalību:
www.tautaslabklajibai.lv

Atbildēt

jurisx

06.12.2019. 00:45

to purnu riebīgo gan varēja aizvākt...

Atbildēt

Kam nav skaidrs?

05.12.2019. 20:15

Vai kādam VĒL nav skaidrs, kas ir pret Saeimas atlaišanu - glundas, pakalpiņi, freibergspriņģes, bojārgunti,piekariņi, bordānglūņas, glamūrpavļuti, kaimiņpažarnieki, kartonjuri, ašierādeni, dombravdzintardzidrie, zakapistovi...

Atbildēt

treknis

04.12.2019. 16:46

Ne Saima/seima ir interešu konfliktā,bet purni,kas to regulē/vada ir interešu konfliktā-nevar vienoties,kā sadalīt budžetu mediķu lagas nav problēma!Problēma ir Viņķeles/Čakšas "aprdošināšanas"shēma,kad finanses tiek paŗdalītas visādiem Rēvaldiem,Bulševiciem vai kā viņus tur sauc.

Atbildēt

ha-ha

04.12.2019. 13:39

Ja vara ir tik stulba,kā neprot pat iekasēt administratīvos sodus un pārvaldīt teritoriju Centrāltirga apmērā,operatīvo darbību jāveic žurnālistiem utt.,tad tiešām kaut kas jāpārveido kardināli.

Atbildēt

Teds

03.12.2019. 19:35

»

lauķis

Pilnīgi piekrītu.Aitas atkal pavilksies uz vēlēšanām un nobalsos par esošo sistēmu


Neapšaubāmi jāpiekrīt un tas turpināsies kamēr būs tāds padomijas aitu bars, nevis Latvijas pilsoņi un biedri kolonisti ar saviem identifikācijas dokumentiem laimīgam mājupceļam.

Atbildēt

apzinīgs darbinieks

03.12.2019. 19:26

»

Emma Nowak

Vai vēlaties atrast meiteni bezmaksas seksa sanāksmēm? Laipni lūdzam - www.GetMeets.com


Izskaidro, lūdzu, kas ir bezmaksas seksa sanāksmes? Tas ir kas līdzīgs ceha ražošanas sapulcēm, kur mūs visus riktīgi priekšā paņem?

Atbildēt

Piepe

03.12.2019. 18:49


Manu viedokli plašāk aprakstījis Juris Putriņš

Raksts NRA

https://nra.lv/viedokli/juris-putrins/298500-par-saeimas-velesanu-likuma-atbilstibu-satversmei.htm

.

Atbildēt

Juris Bočs

03.12.2019. 16:05

»

Jurim Bočam, baušķeniekam

Labdien...


Būtu interesanti zināt šī konentāra autora vārdu.

Atbildēt

ejiet ka jūs

03.12.2019. 15:14

Labāk jaunkomunisti nekā vecie kažokapmetēji.
Es neiešu uz karnevālu, tur viss jau priekšā uzrakstīts.

Atbildēt

manupraat

03.12.2019. 10:47

Parakstii'sanaas par Saeimas atlai'sanu galvenokaart noziimee savas attieksmes pau'sanu pret patreizeejaas Saeimas darbiibu. Un tas, ko dos, vai ko nedos jaunas veelee'sanas ir gau'zaam otr's'kiriigs jautaajums. Katram, kur's uzskata, ka 'saada nekauniiga veeleetaaju intere'su ignoree'sana un valdiibas augstpraatiiga attieksme pret tautu ir nepie'laujama 'sie savi uzskati ir jaaparaada ar parakstii'sanos par Saeimas atlai'sanu. Citaadi … vai tie'saam mees tikai vaideet speejam, ja mums kaka uz galvas?!

Atbildēt

Zinošais

03.12.2019. 09:47

»

Andris

Ķeris man gan šķiet izstrādāja mazu cūcību vai nu savas popularitātes celšanai vai ari izdabādams "silei" iesniegdams CVK iesniegumu par parakstu vākšanu saeimas atlaišanai,jo parakstu vākšana jau bija sākusies. Pietiek varētu paskaidrot kā tagad būs, vai jābalso par pirms Ķera iesniegto variantu, par...


Ķeris uzkāpa uz tā paša vecā "grābekļa" mēģinot sķirot iniciatīvas pēc partejiskās vai citādas piederības ne pēc tas būtības!
Bet viņš jau nav vienīgais arī "Mana balss" ir pilna ar "cenzoriem" !
Nevajag gaidīt, ka kāds visu vajadzīgo informāciju "ielies ar karoti mutē", var ieiet CVK mājaslapā vai "iegūglēt" un pašam tikt skaidrībā vai iniciatīvas ir dažādas un vai jābalso par katru atsevišķi.
Bet ja nu esmu sācis rakstīt tad varu pateikt priekšā - iniciatīvas jau tika(s) apvienotas un balsot par katru atsevišķi nevajadzēs !
Un vēl "īdētājiem" ieteiktu aiziet uz kino un noskatīties "Dvēseļu puteni" vai arī izlasīt grāmatu, bet ja gribas ko jestrākus var noskatīties "Džim lai rūdi rallalā" - tā manuprāt varētu būt atbilde vajag vai nevajag parakstīties !

Atbildēt

Līdz 2020. g. aprīlim

03.12.2019. 09:37

»

lauķis

Sileslopi par savu sili kausies līdz pēdējai asins lāsei,un visi līdzekļi gana labi būs


13. Saeima maina pilnīgi visu nodokļu likumdošanu. Tā stāsies spēkā ar 2121. gadu.Sačakarēs jau esošo stabilitāti, spalvas ies pa gaisu! Daudzi ņems kājas pār pleciem un muks no Latvijas. Verdzība būs nepanesama. Tā tiešām būs “13.Saeima”, kas ieies Latvijas vèsturè! Bûs arî nopietna pretestība koloniālajai verdzībai. Nojaušu nelabas lietas. Daudzi no varas vairs nesmaidīs!

Atbildēt

Pilsonis

03.12.2019. 09:30

»

Nikolajs Buivids

Ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai


Pie tam to var izdarīt 30 sekunžu laikā, ja ir internetbanka - latvija.lv/pv

Atbildēt

Jurim Bočam, baušķeniekam

03.12.2019. 08:33

Labdien!

Mēs, pietiek. com darba kolektīvs, ļoti pateicamies, ka veltījāt mums Jūsu uzmanību un vēstuli, ko nedaudz pirms publikācijas parediģējām! Sūtiet vēl!

Saprotiet, mēs, pietiek.com, strādājam pēc amerikāņu (cionistu mediju) parauga, mums galvenais ir “piķis”! Vai nevarētu, lūdzu, nedaudz, pavisam nedaudz noziedot pietiek. com? Paldies!

Patiesi, nav nekādas jēgas balsot par 13. Saeimas atlaišanu, mēs zinām! Ja gribat uzlabot savu noskaņojumu un nonākt pie svaigākajām atziņām, nopērciet, lūdzu, grāmatu “Kolaborants”! Uzzināsit, kas ir kolaborants un, iespējams, atpazīsit daudzus Bauskas kolaborantus! Un varēsit mums par viņiem atrakstīt! Ja ar grāmatas “Kolaborants” starpniecību tomēr neizdodas noskaņojumu par 13. Saeimu uzlabot, papildus vēl vienam, ja godprātīgi izvēlēsities, grāmatas “Kolaborants” eksemplāram nopērciet arī žurnālu Playboy, ar kuriem 13. Saeimas darba starpbrīžos tiek iepriecināti visi Saeimas deputāti!

Atbildēt

NIKNAIS

03.12.2019. 08:29

Neviens no parakstu vākšanas pretiniekiem nevar konkrēti argumentēt ko tieši sliktu var nodarīt tautas dalība iniciatīvu vērtēšanā. īsāk sakot, tie, kas ir pret jebkādu iniciatīvu vērtējumiem, arī ir tie kas nodara nopietnu kaitējumu demokrātijai, un vienalga kā viņi argumentē savu nostāju , tas vienkārši ir konstatējams kā fakts

Atbildēt

Piepe

03.12.2019. 07:00

Var jau ņemties ar šo parakstu vākšanu, referendumu. Bet nemainītai varas sistēmai tas neko nekaitēs. Pat palīdzēs. Ja jau tiks līdz atlaišanai, tad esošie būs pilnīgi pārliecināti, ka vaina ne jau viņu nedarbos, bet nez kur citur, laikam pat austrumu kaimiņš kautko tur. Pie kam valsts attīstībai ļoti vajadzīgajām izmaiņām ir vēl vismaz pāris citas versijas, ko var tagad darīt, pie kam krietni iedarbīgākas. Nez, kādēļ par šo klusē visi aktīvie parakstu vākšanas aizstāvētāji....

Atbildēt

tu vienīgā esi pārliecināta par sevi

03.12.2019. 00:49

»

tava mūža vienīgā tēma

kā palikt pie siles mūžīgi mūžos


ka mūžīgi mūžos varēsi aizrīties ar siles putru?

Atbildēt

tava mūža vienīgā tēma

03.12.2019. 00:15

»

mūžīgā lumpeņtēma Nr.1.

atlajzt sajemu


kā palikt pie siles mūžīgi mūžos

Atbildēt

Andris

02.12.2019. 23:38

Ķeris man gan šķiet izstrādāja mazu cūcību vai nu savas popularitātes celšanai vai ari izdabādams "silei" iesniegdams CVK iesniegumu par parakstu vākšanu saeimas atlaišanai,jo parakstu vākšana jau bija sākusies. Pietiek varētu paskaidrot kā tagad būs, vai jābalso par pirms Ķera iesniegto variantu, par Ķera variantu, vai var balsot par abiem? Jo diezvai divus referendumus ar vienu un to pašu formulējumu ierosinās... Vai nesanāks beigās tā ,ka vieni balsos par vienu, otrie par otru un galu galā abiem ierosinajumiem pietrūks balsu...?!

Atbildēt

mūžīgā lumpeņtēma Nr.1.

02.12.2019. 22:56

»

Nikolajs Buivids

Ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai


atlajzt sajemu!!

Atbildēt

Nikolajs Buivids

02.12.2019. 22:34

Ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: