Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

emīls 1

16.02.2018. 20:07

Sociologi iesaka-ASV pie visām Sabiedriskajām iestādēm ir jābūt uzrakstiem -""AIZLIEGTS ŠAUT PIE VISĀM SABIEDRISKĀM IESTĀDĒM"", Protamas, pirmkārt pie skolām ! Ja jau šaut viņi prot, tad jau lasīt arī viņi prot. Tā ir domāta kā analoģija un piemērs pie pirmajām Melnbaltajām kino filmām, kur bija uzraksti "" Aizliegts šaut uz klavierspēlētāju !"" Tāda ziņa jau nu ir jānosūta uz ASV iestādēm....

Atbildēt

E-Veselība

18.01.2018. 17:20

Vienā stroikā nokrīt cilvēks no stalažām,saskrien kolēģi jautājot;
-vasels ?
-vasel,vasels tik nadzīvs.
Tā arī ar e-veselību...būt ir,bet lietojama nav.

Atbildēt

Pensionāre

15.01.2018. 16:25

Manuprāt, kamēr par kautko atbildīgās personas netiks sodītas ar ievērojamiem naudas sodiem par savu neizdarību vai brāķa darbiem - nu nekas nemainīsies! Bet te ir vārds tai pašai Saeimai (jāpieņem atbilstošs likums) un MK (Kučinskim), vai tie gudrinieki to gribēs/nebaidīsies no varenākiem vīriem un ES - nu, tas ir jautājums...

Atbildēt

VB

15.01.2018. 16:06

Viņai tak it kā jāiet dekrētā - nu lai iet!


Atbildēt

Karote

15.01.2018. 12:28

Visa jezga tikai treknā konkursa dēļ. No kura, loģiski, daudziem atlec labumiņi. Gluži kā treknajos gados, kad katrai ambulancei pirka ūberdārgās tehnikas. Neba nu par sabiedrības veselību domājot.

Atbildēt

Žulis

15.01.2018. 08:27

»

Zini ko, bleezi

Vai Latvijai juristi un konsultanti ir kaut vienu normalu ligumu, programmu sagatavojusi? NEKAD...


Papildinot domu par tiem "greizi sastādītajiem" līgumiem.
Veselības ministrijā, spriežot pēc "telefona grāmatas" Juridiskajā daļā strādā 6 juriskonsulti, plus vēl nodaļas vadītājs un viņa vietniece.

Atbildēt

Žulis

15.01.2018. 08:02

»

Zini ko, bleezi

Vai Latvijai juristi un konsultanti ir kaut vienu normalu ligumu, programmu sagatavojusi? NEKAD...


Tur jau tā lieta, ka tie līgumi tādi tiek sastādīti APZINĀTI. Neiestrādāt līgumā nodrošinājumu līguma neizpildes vai nekvalitatīvas izpildes gadījumam ir tik rupja kļūda, ka cilvēks ar juridisko izglītību to vienkārši nevar nepamanīt. Tas ir tik pat absurdi, kā profesionālam šoferim braukt ar auto "aizmirstot" piepumpēt visas četras riepas.
Šeit atslēgas vārdiņš ir "bezatbildība". Līguma sastādītāji un parakstītāji no valsts puses nenes pilnīgi nekādu atbildību par sava darba rezultātiem. Un tad ļoti viegli ir līguma sastādītājus ar vispārzināmiem paņēmieniem pārliecināt kaut ko "piemirst ierakstīt" tajā līgumā, bet līguma parakstītājus pievērt acis uz "dažām nepilnībām" līguma tekstā.

Atbildēt

Lauķis

15.01.2018. 01:33

Jau tikko Čakša tika pie ministra amata teicu, ka nebūs tur ministres, jo nebija darītāja iepriekšējās darba vietās. Bīdīs tikai savas intereses BKUS darbinieki to var apliecināt.un favorītus. Kas ir izrādījusies vistīrākā patiesība.

Atbildēt

Zini ko, bleezi

15.01.2018. 00:49

Vai Latvijai juristi un konsultanti ir kaut vienu normalu ligumu, programmu sagatavojusi? NEKAD.

Visi beidzas ar krahu! LIEP"AJAS METALURD+GS, PAREX. TELIA _ SONERA. AUI BALTIK, (kads var pilnigak uzskaitit). Viss vienaaa bleediibaas, taapat ar E_VESELiIBU - piesviez kaadu braaka programmu, saraksta liigumus bez nodrosinaajuma (arii VIDaa programmas) un pieprasa miljonus. Valsts ar patiku tos samaksa. Kas tas ir - kriminaala darbiiba no valsts amatpersonu puses, kuras no izkr'aptirem miljoniem sa;nem " otkatu" 20 %? Kur ir do'siibas dienesti, ka NEIZMEKL"E visas 'siis bleediibas?

Atbildēt

ieteikums

14.01.2018. 22:45

Ģimenes ārsteim vajag turpināt lietot eveselību tās ātruma režīmā un nevadzēs streikot un izvirzīt prasības,pārtrauks ja.....ātri vien panāks savu, vienalga ko grībēs, jo aptiekām kritīsies apgrozījums, veselības centriem nebūs darba, slimnīcas būs tukšas, masveidā par neierašanos darbā atlaisti darbinieki utt Haoss visā valstī!

Atbildēt

jurisx

14.01.2018. 22:39

Staļina laikos mātēm-noziedzniecēm bērnus atņēma , bet pašas aiz restēm. Vai šeit nav zināmas līdzības..?

Atbildēt

murgs

14.01.2018. 22:33

e vesel.


-e vesel.+

Atbildēt

lai to atzītu

14.01.2018. 22:26

vajag gudru cilvēku, sevi cienošu

Atbildēt

zarīns

14.01.2018. 21:54

Хорошо принять лекарства
от судьбы и государства!

Atbildēt

Žulis

14.01.2018. 21:47

Labs, sakarīgs raksts par doto tēmu!
Kaut nu tautai beidzot nāktu apskaidrība par vienu elementāru lietu. Jo vairāk bezkaunību un nelietību mēs klusējot paciešam, jo bezkaunīgāki un nelietīgāki kļūst noziedznieki.Līdz šim pa lielam "otkatu projektus" tomēr realizēja un apmierinājās tikai ar pārspīlēti lielas naudas summas izkrāpšanu. Tagad jau izkrāpj naudu un vairs pat šos "otkatu projektus" necenšas realizēt kā nākas. Kur vēl tālāk? Varbūt nākotnē vispār tie tur augšā vairs pat nekādus projektus negudros, vienkārši savā starpā vienosies un pievāks no valsts kases katrs "savu daļu"?! Bet mēs turpināsim klusējot noskatīties. Savukārt, masu saziņas līdzekļos "eksperti" mums zīmēs daudzkrāsainas diagrammas un stāstīs par IKP pieauguma procentiem.

Atbildēt

Vanna

14.01.2018. 21:15

Tāds pats tukša muldētājs ir jaunais RSU rektors Pētersons. Nu tik investēs miljonus policistu izglītībā, un mulāžās utt. Tur tā nauda aiziet, bezjēdzīgos otkatu projektos.

Atbildēt

¿nu

14.01.2018. 20:43

»

Un?

Divas nedēļas to vien runā,sāk apnikt. 1) jau vasarā vai pat ātrāk varēja sākt izmantot, mācīties un praktizēties. Ja 2.01. visi metās klāt, skaidrs, ka sistēma neņem pretī;2) ministrija solījās rīkot kursus lietotājiem. Bija vai nebija? Nozīmīgs apstāklis- apsekot vai patiešām tā ir, ka daļa ģimenes...


Laikam esi no "īpaši apdāvinātajiem". Vai arī viens no e-veselības izstrādātājiem. Otrajā variantā tev vajadzētu tagad jau būt aiz restēm. Normālā valstī, protams. Šajā 4.Maija mēslubedrē tas, diemžēl, nedraud.
Atkārtošu vēlreiz acīmredzamo un visiem zināmo - TĀ SISTĒMA IR PILNĪGS MĒSLS, BRĀĶIS!

Atbildēt

Un?

14.01.2018. 20:11

Divas nedēļas to vien runā,sāk apnikt. 1) jau vasarā vai pat ātrāk varēja sākt izmantot, mācīties un praktizēties. Ja 2.01. visi metās klāt, skaidrs, ka sistēma neņem pretī;2) ministrija solījās rīkot kursus lietotājiem. Bija vai nebija? Nozīmīgs apstāklis- apsekot vai patiešām tā ir, ka daļa ģimenes ārstu ar datoru ir uz Jūs? Ir redzēti šādi ārsti, līdz ar ko iemesls jāmeklē citur, tostarp- sāciet vienreiz domāt par to likumu pieņemšanu, kas iestrēdzis, un kas ļaus ģimenes ārstam pārdot savu praksi. Mums jau drīz ģimenes ārstu vidējais vecums pārsniegs 60 gadus, ja nav jau. Laidiet jaunos pie teikšanas, kam ar datoru strādāt nav problēmu; 3) e-veselību ar visām viņas programmām ieviesīs šā vai tā, nāksies apgūt, nu nav atpakaļceļa. Tagad lielai daļai ir mācīšanās periods un nepilnību novēršanas periods, kas beigsies. Divas nedēļas pēc programmas palaišanas ir par ātru, lai katru dienu ziņās lasītu, ka ministrs vainīgs vai premjers vainīgs. Reti kur jauna programma aiziet uz urrā pirmajā dienā, un laiks bija mācīties, neaizmirsīsim. Vecās ķotkas, kas nezina pat kā jāraksta lielie un mazie burti, lai iet pensijā.

Atbildēt

oisuārs

14.01.2018. 19:24

Šogad kvotas jau beigušās, kur tad ir tas lielais uzlabojums?

Atbildēt

oisuārs

14.01.2018. 19:16

Kučinski interesē tikai Eiropas naudas apgūšana kopā ar likumīgajiem zagļiem

Atbildēt

Troļļu gans

14.01.2018. 19:14

Veselības ministra p.i., MK līderim ir izcilas pacietības rezerves. Daži taču vēl atceras vienkāršu nepaplašinātu teikumu prastai tautai ilgstošu gaidīšanu. Diemžēl nesagaidīja, pumpa iztraucēja. Lai nu kāds bija pirmais cien.bij.ministrs, svešas peles pa galdu nedancoja. Tik daudz visādi apšaubāmas reputācijas un kompetences darboņi VM nemita, bij.cien.ministrs sev uz galvas kāpt neļāva. Tomēr bija kaut kādas līdera īpašības. Vai nu savas peles vai nekādas. Pat žēl cilvēku, kuri VM un padotības iestādēs cenšas kaut ko izdarīt. Nevar cilvēks no malas saprast veselības nozares problēmas. Normāli, tāpēc ir kaudze gudru galvu Jēkaba ielā, kuriem vēlētājs ir deleģējis galvas sāpes par veselību. Ja gadiem ilgi deleģē nespējniekus atbilstoši bildēm uz autobusu pakaļām un citiem tikpat pārliecinošiem faktiem, tad patreizējā e-veselība pat ir uzskatāma par veiksmes stāstu. Kamēr piejūras pilsētā nejutīs deguma smaku, tikmēr veselības ministra p.i. uzskatīs, ka e-veselība ir dižākais 2017. gada sasniegums.

Atbildēt

Beidzot

14.01.2018. 19:13

Demisiju!

Atbildēt

xcvbn

14.01.2018. 19:08

Sistēma nekad neatzīs savas kļūdas. Sistēmai vienmēr viss ir kārtībā. Jebkurš sistēmas ieceltais, arī premjers, vienmēr teiks un darīs to, ko uzdos sistēma, savu domu tur nebūs. Tātad loģika un fakti saka, ka šāda atzīšanās nebūs. Un līdz ar to, ja nav bijusi aplamība, tad arī nav ko un nav par ko sodīt.

Atbildēt

Android 4.2

14.01.2018. 18:55

Kontekstā ar e-veselības ķibelēm, gribētu pievērst pietiek . com lasītāju uzmanību arī e-paraksta problēmām.
Tie, kuri aktīvi lieto e-parakstu, zina, ka ar jauno gadu LVRTC uzsāka migrāciju uz jaunu e-paraksta platformu. Šobrīd fiziskām personām tiek piedāvāta 2 veidu iespēja autentificēties un parakstīties: eID un mobilā aplikācija (android un iphone). Pirms tam autentificēties un parakstīties varēja ar mobilo kodu, bankas kartēm, eID.
Problēma ir tajā apstāklī, ka LVRTC izstrādājusi mobilo aplikāciju, kura spēj darboties tikai jaunākajās iekārtās (piem., android 4.4. un ne vecākās). Vienlaikus LVRTC uz šo apstākli nekur nav norādījusi - ne līgumā, ne mājas lapā, ne pie aplikācijas.
Līdz ar to, es, piem., noslēdzu līgumu, fiziski parakstījos, bet e-parakstu nevaru saņemt, jo man - vai nu jāiegādājas jaunāka iekārta (ražotāja uzstādījumu dēļ savu iekārtu nevaru "apgreidot" uz jaunāku android versiju) (100+ eiro) vai jāiegādājas eID (14+ eiro), e-parakstītājs (10 eiro) un dators ar windows, mac vai linux (250+ eiro). Interesanti ir tas, ka banku izstrādātās aplikācijas (smartID) darbojas bez problēmām uz manām (4 un 5 gadus) vecajām iekārtām, bet LVRTC izstrādātā aplikācija - nē!
E-paraksts, protams, nav pirmās nepieciešamības prece. Liela daļa Latvijas iedzīvotāju noteikti pat nezina, kas tas tāds e-paraksts ir, un dzīvo!
Tomēr, katra kārtējā jezga ar e-veselību, e-parakstu, absolūti neizmantojamo e-latvija portālu liecina, ka valsts nauda tiek "apgūta", bet rezultāts ir kārtējais brāķis.
Vai e-paraksts sākotnēji nebija domāts ikvienam iedzīvotājam? Kā var parakstīties persona, kurai vispār nav sava datora un e-lasītāja? Ir pieejas punkti pašvaldībās, valsts iestādēs, bibliotēkās? Kurā brīdī tāds e-paraksts pārvēršas par "elektroniskās elites" rīku, kuram visiem iedzīvotājiem nemaz nav piekļuves?
P.s. man personīgi konkrētā situācija ir diezgan vienaldzīga, ko domāju par LVRTC un ZZS pārvaldīto ministriju darbu varu pateikt arī facebook . com bez e-paraksta, bet absolūti nekritiskās iedzīvotāju attieksmes dēļ, mēs pamazām nonākam kaut kādā orveliskā murgā, kur valsts pārvalde un plašsaziņas līdzekļi viens otru slavē aizrīdamies, siekalas šķiezdami, bet mēs pārējie tik klusējam, klusējam un padevīgi dodamies uz veikalu pirkt kārtējos "dekoderus"!

Atbildēt

Un ko tad tà

14.01.2018. 18:38

atzīšana vai neatzīšana mainītu. Diversijas pret Latvijas ekonomiku turpinās. VID taisa teroru, bet valdība un MK, ministrijas naudu neskaita. Ja tauta pret šiem izdzimteņiem nepasāks kaut kādu pretošanos, bus vēl ļaunāk.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: