Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Uldis

12.09.2018. 14:09

»

Vispirms izstrādājumam IR

kas slavina NA mafiju, kuras darbības noveda pie M. Bunkus slepkavības


Visatļautība un paļaušanās uz Vienotības un IeM kriminālo jumtu, noveda Bunkuss kapā. Jums, pārējiem noziedzniekam, par viņa likteni vajadzēja aizdomāties.

Atbildēt

Uldis

12.09.2018. 10:43

Visiem šiem ozoliņiem, sprancēm, spriņģēm, ločmelēm, reideriem, tomsoniem, liniņiem, streipiem būtu jānes atbildība par ķengājošas un melīgas informācijas tiražāšanu.

Atbildēt

Apmierinātais

12.09.2018. 06:37

»

Kaut kā A. P.

izdevies noraksturot pašam sevi. Un tas jau ir daudz


Kas notika ?
Vai A.P. spoguli tev parādīja kurā ieraudzīji pats sevi ?!!!

Atbildēt

Apmierinātais

12.09.2018. 06:34

Ja šodienas žurnālistika nebūtu angažēta no globālistiem, rusofobiem un pederastiem, es varbūt vēl varētu piekrist dažām tēzēm no raksta, bet tā kā šodien Latvijas "žurnālisti" sprauž batonus tautai ausīs, tad likumdošanai ir jābūt vēl stingrākai kura nosaka žurnālistu neatkarību, respektīvi kriminālsodu uz daudziem gadiem par to ka publicē apmaksātus liberastu mēslus.
Der atcerēties un saprast, liberasti komunisti.
Latvijā ir totalitārais liberastu režīms.
Brīvība ir ilūzija, nav svarīgi, Krievijā, Āfrikā, Eiropā vai Amerikā.
Kamēr nebūs likvidēts cilvēces vēzis "civilizētā", patiesībā imperiālistiski kapitālistiskā rietumu sabiedrības ideoloģija, tikmēr uz Zemeslodes nebūs nedz brīvības, nedz patiesības, valdīs tikai totāls kriminālisms, šodienas Latvija ir totalitāri kriminālistiska valsts un visi "žurnālistu" spriedelējumi ir labi ja pakaļas noslaucīšanas vērti un nemaksā pat tik daudz cik ir vērts tas papīrs uz kura tas tiek uzrakstīts jo aizstāv šo totalitāro kriminālistisko režīmu un apzināti darbojas šī režīma interesēs, nesodīti un bez sirdsapziņas pārmetumiem.

Atbildēt

Tā ir, kā rakstā aprakstīts

11.09.2018. 19:26

Daudzi žurnālisti veic titānisku (melno) darbu. Galarezultātā dažas patiesības frāzes, fakti, pierādījumi, atmaskojumi. Un lielākoties tas viss ir velti, jo neko neietekmē no tiem procesiem, kuros nokauj Latviju un latviešu tautu. Žēl skatīties, cik tas viss ir veltīgi. Būt godīgam šai valstī ir neizdevīgi.

Atbildēt

Pesimists

11.09.2018. 17:58

Plachit kiska v koridore
U nejo bolshoje gore
Zliji ljudi bednoi kiske
Nedajut ukrast sosisku

Atbildēt

forcemajeure

11.09.2018. 17:34

ja kāds zina kādu vispusīgi izglītotu, gudru un kompetentu žurnālistu, dodiet ziņu. pat augstākā izglītība šajās aprindās ir retums (brikšienes diplomus neskaitīsim, jo tā nav izglītība)

Atbildēt

Einis

11.09.2018. 14:34

Var piekrist iepriekšējam komentāram. Blakus dažiem kompetentiem sava amata - spalvas meistariem ir masa trulu sava darba devēja pieprasījumu atstrādātāju. Ar sapratni, gramatiku, toleranci u.t.t.sētas līmenī.

Atbildēt

A.P.

11.09.2018. 14:20

Galvenā nelaime nav pateikta! Un tā ir latviešu žurnālistu aprobežotība - cilvēciskā un profesionālā. Tas ir galvenais iemesls melošanai, apvainošanai u.tml. Tāpēc nekāds funkcionārs neko nevar dot. Kaut kas labs būs tikai tad, kad pati valsts būs relatīvi laba, bet nevis nacionāli reakcionāra un krimināli oligarhiska. Žurnālisti stutē šo mēslu bedri, un tas nevar nenotikt bez vispārējas mēslu smakas un bez mēslu smakas atsevišķu detaļu līmenī. Smirdošu tipu attiecības var būt tikai smirdīgas attiecības. Taču trulums ir tik liels, ka izpratne par galveno iemeslu nav iespējama. Iespējami ir tikai stulbi priekšlikumi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: