Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

!?

26.07.2018. 21:24

»

opā

Kruts stāsts no sērija ... tas nekad nav noticis. Bet arī ļoti netalantīgs, jo viss, kas redzams, ugunsdzēseji saimniekam izglāba dzīvību (nelaida piedūmotās telpās). Cilvēks ir prioritāte, mājas, mantas, lai deg zilās liesmās, ka tik cilvēkiem nav riska. Tā ir pareiza attieksme. Ja saimnieks aizietu...


Nebiju domājis zem šī raksta komentēt, bet acīm redzams stulbums un nekompetence komentārā lien pa visām spraugām ārā.

Piedzīvojums pusaudža gados:
Naktī, izejot no mājas (Sirdsmājiņa bija ārā) sajutu dūmu smaku. Atvēru kūti. Tā bija no iekšpuses liesmās, bet ieiet iekšā vēl kaut kā varēja. Palīdzību nesaucu, jo sapratu, ka varu pazaudēt laiku. Izdzinu lopus no kūts. Paldies Dievam visi bija veseli un nebija apdeguši. Nākošais solis, kuru sapratu pat es, puika būdams, ar cirvi nocirtu kabeli uz kūti. Tad pievilku dārza šļūtenes un ieslēdzu dārza laistīšanai ierīkoto jaudīgo sūkni. Pa ceļam piedauzīju pie loga un uzmodināju māti. Nodzēsu kūts iekšpusi. Bet liesmas bija tikušas arī ar sienu pilnajā kūtsaugšā. Kaut kur deg, bet klāt netiek. Tumsa, dūmi, karstums. Cīnījos ar izmisumu. Atslābt nedrīkstēja, jo tad liesmas tiks pie skābekļa un jumtā. Plēsu sablīvētajā sienā caurumus ar rokām un bāzu šļūteni iekšā.
Siens viena daļa bija pagalam - kas sadedzis, kas slapjš, bet ēka un lopi bija saglābti.

Un tagad pasaki man, draudziņ, kāda vella pēc bija jāgaida kamēr kādi tālu esoši personāži atslēdz elektrību un jāļauj nodegt mājai? Ugunsdzēsēji vadus nekur nevar ieraudzīt (jeb ir par stulbu lai tos pazītu?) un tos nocirst, kā es to vēl bērns būdams izdarīju? Nu pasaki man!

Lai Dievs nedod tev kādreiz piedzīvot ugunsnelaimi un debīlus pažarniekus, kam instrukcijas svarīgākas par citu cilvēku drausmīgu nelaimi.

Atbildēt

opā

25.07.2018. 12:44

»

Jānis E

Diemžēl, pēc personiski piedzīvotā notikuma, attieksme pret ugunsdzēsējiem ir kļuvusi tāda pat kā pret birokrātiem, nevis drošsirdīgiem palīgiem. Pirms dažiem gadiem mājas īpašnieks sajuta deguma smaku, tāpēc izsauca ugunsdzēsējus. Viņi atbrauca pēc piecām minūtēm un konstatēja, ka, iespējams, ir aizdegušies...


Kruts stāsts no sērija ... tas nekad nav noticis. Bet arī ļoti netalantīgs, jo viss, kas redzams, ugunsdzēseji saimniekam izglāba dzīvību (nelaida piedūmotās telpās). Cilvēks ir prioritāte, mājas, mantas, lai deg zilās liesmās, ka tik cilvēkiem nav riska. Tā ir pareiza attieksme. Ja saimnieks aizietu viņsaulē atslēgas meklējot, tad būtu bijis tā vērts to māju glābt? Un dzēst vadus, kas pieslēgti strāvai, var tikai Darvina balvas laureāti.

Atbildēt

opā

25.07.2018. 12:38

Šito pastāstu VUGD jau uzreiz noliedza kā cilvēciņa slimas fantāzijas. Kad ieradās VUGD purvā, kūdra dega ar atklātu liesmu, nekādu degošu traktoru neredzēja (tas bija jau nodedzis), strādnieki paši teica, ka vispirms mēģinājuši paši dzēst, kad nav sanācis, zvanījuši ugunsdzēsējiem. Nezinu vai cilvēciņam samaksāja vai tas ir parastais mēģinājums kompensēt uzmanības trūkumu? Variet ticēt kaut kādam nepazīstamam cilvēciņam no facebook vai VUGD? Es izvēlos VUGD, jo atšķirībā no visādiem facebook rakstniekiem viņi katru dienu dzēš uguni un glābj cilvēkus, kamēr facebook rakstnieki tikai di.š par visām tēmām pēc kārtās bez jebkādām zināšanām vai sapratnes. Nav nekad piefiksēts ka VUGD speciāli stāvētu un skatītos, ka kaut kas deg, neko nedarot, jo tāpat beigās pašiem būs jādzēš, respektīvi, viņi ir tieši ieinteresēti nodzēst pēc iespējas ātrāk. Vienīgais iemesls ir ja pārāk liels risks kaut kur līst iekšā, bet tas ir objektīvs pamats, jo prioritāte ir cilvēka dzīvība.

Atbildēt

Bijušais zemessargs

24.07.2018. 11:04

Latvijas meži ir cūkas un tos vajadzētu tiesāt.

Atbildēt

fakts

23.07.2018. 10:25

»

muldis

Kastroļgalvīgo nacistu izstādēm NAV vietas manas Dzimtenes sirdī, saprati, ubļudok


Krievu kazarmās taisītiem kropļiem nav dzimtenes.

Atbildēt

sen

22.07.2018. 23:08

»

sen

apnicis jau esi, āzi


āzi, jau esi apnicis!

Atbildēt

Diemžēl,

22.07.2018. 23:05

»

sen

apnicis jau esi, āzi


šāda paškritiska, kā arī pašglaimojoša un taml. egocentriska komunikācija ar spoguli, tajā skaitā arī praktizējot šādu tipiski šizofrēnisko personības dalīšanās komponenšu halucinogēno diskusiju reflektēšanu publiskajā vidē, nekādus veselības uzlabojumus negarantē. It īpaši konkrēti šajā (jūsu) bezcerīgi kritiskajā gadījumā, kad ir neapšaubāmi diagnosticējama akūta cionistisko halucināciju plānprātība, simbiozē ar dominējošu noslieci uz tā dēvētās "žīdmasonu" un / vai "krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniju, kas vēl jo degradējošāk izpaužas savietojamībā ar tā dēvēto napoleonisma sindromu.

Atbildēt

Helikopters

22.07.2018. 21:36

Ja jums kas slikti deg, vajag steidzami uzpūst uguni un ātri izplatīt to tālāk un plašāk - izsauciet mani, rezultātu garantēju.

Atbildēt

xx

22.07.2018. 19:42

Ugunsdzēsēji nav mainijušies , un laukos ir tādi paši kā Rīgā . Vainīga ir vadība, krievu laikos tur lidotu pagones un krimas būtu ierosinātas par nolaidibu un mantas bojāšanu.

Atbildēt

Netraucējiet policiju, ugunsdzēsējus, ātro palīdzību

22.07.2018. 18:48

»

Jānis E

Diemžēl, pēc personiski piedzīvotā notikuma, attieksme pret ugunsdzēsējiem ir kļuvusi tāda pat kā pret birokrātiem, nevis drošsirdīgiem palīgiem. Pirms dažiem gadiem mājas īpašnieks sajuta deguma smaku, tāpēc izsauca ugunsdzēsējus. Viņi atbrauca pēc piecām minūtēm un konstatēja, ka, iespējams, ir aizdegušies...


pašvaldību un citas iestādes. Jums, nevis palīdzēs, bet radīs apildus problēmas. Lai tiešām saņemtu palīdzību, to meklējiet caur draugiem- korupcijas ceļā.

Atbildēt

nošaut

22.07.2018. 16:59

Nošaut vainīgos, kas birokratizē ārkārtas gadījumu novēršanas procesu līdz absurdam! Gan Kozlovskis, gan Gerhards jau vairākkārt ir parādījuši, ka ir Kremļa ietekmes aģenti un sabotē Latvijas valsts pārvaldi. Jāatceļ stulbais moratorijs nāves sodam un par noziegumiem pret valsti ir jāpiespriež reāls nāves sods.

Atbildēt

GEO

22.07.2018. 13:31

»

Daļēju Jums taisnība

VARA talantīgos un godīgos apēd, noēd utt. tai nav jāiespringst - SVF/PB naudu aizdos, židumasoni nosponsorēs, kā sponsorēja PSRS. Ikvienu, kas atšķiras no kolektība, iznīcina...


Precīzi būtu : "mimikrijas." tas nu tā.
Nevainosim gan visās šolaiku neveiksmēs žīdus,žīdu masonus un ko tik vēl nē.Paši vien te dzīvojam un mums Latvija ir vienīgā Dzimtene.
Kāpēc esam nokļuvuši pēc okupācijas šajā situācijā,arī zināms.Un kāda bija Latvija Ulmaņlaikos..
Lielākie kretīni kā marionetes-tas arī pamats..

Atbildēt

Jānis E

22.07.2018. 13:13

Diemžēl, pēc personiski piedzīvotā notikuma, attieksme pret ugunsdzēsējiem ir kļuvusi tāda pat kā pret birokrātiem, nevis drošsirdīgiem palīgiem. Pirms dažiem gadiem mājas īpašnieks sajuta deguma smaku, tāpēc izsauca ugunsdzēsējus. Viņi atbrauca pēc piecām minūtēm un konstatēja, ka, iespējams, ir aizdegušies elektrības vadi, kas atrodas zem apmetuma. Ātri atritināja cauruli, taču dzēst nesāka. Pirms māja nav atslēgta no elektrības, dzēšanas darbus nedrīkst uzsākt.
Mājas īpašnieks gribēja ieiet istabā un paņemt atslēgu no elektrības skapja, kurš atradās ārpusē, taču divi ugunsdzēsēju stāvi aizšķērsoja ceļu uz istabu. Piedūmojums esot pārāk liels, un tas apdraudot cilvēka dzīvību. Cilvēks ar uzrakstu uz muguras "ugunsgrēka vadītājs" pieņēma lēmumu zvanīt "Latvenergo" pārstāvim, lai tas atbrauc un atslēdz elektrību.
Turpmākajā pusstundā nekas nenotika, ja neskaita policijas atbraukšanu. Bija jāparaksta protokols, ka mājas īpašniekam nav iebildumu pret ugunsdzēsēju darbību. Īpašnieks uztraukumā nevarēja atcerēties savu identifikācijas numuru, taču bez tā nevarot parakstīt protokolu. Kad tas beidzot, ar apkārtējo cilvēku palīdzību, tika izdarīts, māja jau dega ar atklātu liesmu.
Sūdzību izskatīja, un konstatēja, ka visas iesaistītās personas rīkojušās atbilstoši instrukcijām. Mājas īpašnieks ieguva nenovērtējamu pieredzi, kā rīkoties ugunsnelaimes gadījumā, taču tā viņam vairāk nebūs vajadzīga. Esot apnicis cīnīties ar vietējo birokrātiju, tāpēc pārcēlies uz dzīvi ārzemēs.

Atbildēt

Diemžēl,

22.07.2018. 12:50

»

Jums diemžēl taisnība

sirgstat ar grafomāniju un šizofrēniju. Ārstējieties


komunikācija ar spoguli, tajā skaitā arī praktizējot šādu tipiski šizofrēnisko personības dalīšanās komponenšu halucinogēno diskusiju reflektēšanu publiskajā vidē, nekādus veselības uzlabojumus negarantē, it īpaši konkrēti jūsu bezcerīgi kritiskajā gadījumā. Tomēr, kā zināms, jebkāda psihoterapija, tostarp arī konkrēti jūsu izmantotā pašmotivācija spoguļterapijas procedūrās, var veicināt un stimulēt placebo efekta ietekmi galvenokārt uz pacienta pašsajūtu, tāpat arī uz slimības introvertajām un / vai ekstravertajām izpausmēm un attīstības perspektīvu. Teorētiski tas ir iespējams pat pie tik smagas un neatgriezeniski ielaistas diagnozes kā jūsu gadījumā konstatējamais garīgās veselības pilnīgs vispārējs sabrukums. Veseļojieties, vismaz centieties to darīt un nezaudēt cerības kaut vai tāpēc, ka šāda tik kritiska diagnoze vēl radikālāk pasliktināties vienkārši nevar! Lai arī tas, visticamāk, varētu izrādīties tikai pacientam subjektīvi šķietami.

Atbildēt

sociāli atstumtais

22.07.2018. 10:25

ne par velti visa ,,Administrācija LV ,, tiek ,, kārtota,, pēc principa : - kurš no viņiem ir lielāks kretīns ? ...

Atbildēt

Reāla diversija kā riepu dedzināšana Jūrmalā

22.07.2018. 09:12

»

c'est exact

sekojot notiekošajam, rodas divi secinājmi vai nu tas ir bizness un platībai ir vienkārši jāizdeg un štrunts par iedzīvotājiem vai arī valsti pamazām pārņem dauņi - klīniski idioti , kuri vienmēr un visu mācēs izskaidrot un atrunāties


plus noziedzīga bezdarbība brūkošā tautsaimniecībā. Valsts izzagta slīkst parādos, tai liek bruņoties. Haoss. VARA klusē.

Atbildēt

c'est exact

22.07.2018. 07:34

sekojot notiekošajam, rodas divi secinājmi vai nu tas ir bizness un platībai ir vienkārši jāizdeg un štrunts par iedzīvotājiem vai arī valsti pamazām pārņem dauņi - klīniski idioti , kuri vienmēr un visu mācēs izskaidrot un atrunāties.

Atbildēt

lauķis

22.07.2018. 07:06

»

Absurds.

Tikai pilnīgs aprobežots nelietis (e) var ko tādu deklarēt. LVM cilvēki, blakus VMD un VUGD tur strādā pa 16 stundām diennaktī, lai tik tādam jefiņam kaut kur Rīgā nesabojātu sestdienu ar knapi jūtamu aromātu


Stāsts nav par ugunsdzēsējiem , stāsts ir par tiem kas dod rokvadošos norādījumus , un te nu bez rupjiem vārdiem grūti izteikties.Tieši Rīgas jefiņi (Partijnieki) taisa sūdus.

Atbildēt

flame

22.07.2018. 05:57

Vēl nekas nav nodzēsts, bet jau sākusies ''vainīgo'' meklēšana. Kur nu bez ''vainīgā'' , bez tā nekur.

Atbildēt

Diemžēl,

22.07.2018. 02:07

»

Daļēju Jums taisnība

VARA talantīgos un godīgos apēd, noēd utt. tai nav jāiespringst - SVF/PB naudu aizdos, židumasoni nosponsorēs, kā sponsorēja PSRS. Ikvienu, kas atšķiras no kolektība, iznīcina...


akūta cionistisko halucināciju plānprātība, sevišķi ar dominējošu noslieci uz tā dēvētās "žīdmasonu" un / vai "krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniju, kas vēl jo degradējošāk izpaužas savietojamībā ar tā dēvēto napoleonisma sindromu, nav ārstējama, kā zināms. Jo īpaši pie tādām diagnozēm, kā tas ir konkrētajā gadījumā, kad pacientam šī smagā psihoneiroloģiskā slimība jeb pastāvīga hroniski agresīvā plānprātība, kuru visbiežāk izraisa un pastiprina iedzimta garīgā atpalicība, izpaužas strauji progresējošā deģeneratīvā formā un, kā novērojams pie konkrētā klienta, jau ir neglābjami pirmsletālā stadijā.

Atbildēt

Absurds.

22.07.2018. 00:05

»

kārtējo reizi

Atslēgas vārds šim noziegumam - AS "Latvijas valsts meži


Tikai pilnīgs aprobežots nelietis (e) var ko tādu deklarēt. LVM cilvēki, blakus VMD un VUGD tur strādā pa 16 stundām diennaktī, lai tik tādam jefiņam kaut kur Rīgā nesabojātu sestdienu ar knapi jūtamu aromātu.

Atbildēt

Daļēju Jums taisnība

21.07.2018. 23:51

»

GEO

Domāju,ka tie lēmēji un arī izpildītāji ir Aprobežoti savā domāšanā.Tas redzams arī Rīgas ielu remontdarbos,būvniecības likumu pieņemšanā,nodokļu politikā,apsargu patvaļā utt...


VARA talantīgos un godīgos apēd, noēd utt. tai nav jāiespringst - SVF/PB naudu aizdos, židumasoni nosponsorēs, kā sponsorēja PSRS. Ikvienu, kas atšķiras no kolektība, iznīcina.

Kad PSRS laikos B' nai B ' nogalināja Staļinu, jo izkāva žīdus vadošajos amatos, židus sāka likt ktrajos aiz vadošiem amatos - vietniekos, kas patiesībā noteica politiku. Pirmajos sāka likt krievus, vairojot citu nāciju naidu pret krieviem un noslēpjot žīdus- īstos lēmējus. Visi talantigie krievi bija izkauti, nebija, ko formāli likt vadošos amatos. Viņi nodzērās tajos.

Latvijā izskatās kaut kas līdzīgs. Ja paskatās uz ministriem un MP, VP - tās ir karikatūras un parodijas. Mīmikijas.

Atbildēt

Uldis

21.07.2018. 22:17

Pietiek tikai atcerēties, kā Kozlovska vadītā milicija pēc izsaukuma uz vietu pretī ministru kabinetam, kur krievu fašisti demolēja izstādi, "Maidana cilvēki" iemanījās braukt 20 minūtes. Ugunsdzēsēji arī ir pakļauti IeM.

Atbildēt

GEO

21.07.2018. 22:11

»

Jo sliktāk, jo labāk

Tāds bija teiciens LPSR laikos! Super! Nekas nav mainījies! VARAI viss pokuj! Sakiet latviski, kā ir! Pie dirsas viss! Pie kājas viss


Domāju,ka tie lēmēji un arī izpildītāji ir Aprobežoti savā domāšanā.Tas redzams arī Rīgas ielu remontdarbos,būvniecības likumu pieņemšanā,nodokļu politikā,apsargu patvaļā utt.
Ja nebūtu citu valstu piemēri,tad tiešām varētu iztēloties,ka tā tam jābūt un mūsu gaišākie prāti darījuši visu,lai novērstu nebūšanas..

Atbildēt

kārtējo reizi

21.07.2018. 21:52

Atslēgas vārds šim noziegumam - AS "Latvijas valsts meži" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Tereza Mendoza

21.07.2018. 21:10

Tautas aprobežotība nepazīst tematiskos ierobežojumus.

Atbildēt

Ko nu?

21.07.2018. 20:33

»

Latvijas valsts ierēdnis, amatpersona

Raksts ir muļķības. Viss tika izdarīts taču visaugstākajā līmenī. Par to ir godalga no priekšnieka. Vērsīsimies Drošības policijā, jo, iespējams, raksts ir radīts ar mērķi diskredidēt valsts iekšlietu struktūras Kremļa, valsts ienaidnieku interesēs. Iespējams, arī ugunsgrēks ir Kremļa rokas darbs, Putina...


Piedodiet, esmu vainīgs, ka redzu valsts bezdarbību! Es tiešām negribēju to visu atklāt! Lūdzu, lūdzu, nevērsieties DP! Debilais muļķi - šī sūdu valsts un tās politiķi veic vienu diversiju pret LV tautsaimniecību pēc citas! Mēs tevi atradīsim un smadzenes iztecināsim, tev pašam redzot. Te ir daudz trako komentētāju un debloīdi no DP komentē, lai komentētājus sarīdītu, jo Pietiek ir vienīgais brīvais portāls.

Atbildēt

Latvijas valsts ierēdnis, amatpersona

21.07.2018. 18:13

Raksts ir muļķības. Viss tika izdarīts taču visaugstākajā līmenī. Par to ir godalga no priekšnieka. Vērsīsimies Drošības policijā, jo, iespējams, raksts ir radīts ar mērķi diskredidēt valsts iekšlietu struktūras Kremļa, valsts ienaidnieku interesēs. Iespējams, arī ugunsgrēks ir Kremļa rokas darbs, Putina interesēs. Latvijas valsts strādā nevainojami!

Atbildēt

Jo sliktāk, jo labāk

21.07.2018. 17:46

»

GEO

Nu,ja secība īstenībā ir tāda,tad te nav argumentu...


Tāds bija teiciens LPSR laikos! Super! Nekas nav mainījies! VARAI viss pokuj! Sakiet latviski, kā ir! Pie dirsas viss! Pie kājas viss!

Atbildēt

Malacis Kučinskis no ZZS

21.07.2018. 17:44

un Vājonis no ZZS - viss pokuj!

Atbildēt

GEO

21.07.2018. 16:56

Nu,ja secība īstenībā ir tāda,tad te nav argumentu..
Tad jau padomju laikos bija vienkārši-jādzēš un viss!
Cita lieta,ka tad tehnika čakarējās vairāk.Bet te-par acīmredzamu nelaimes gadījumu ar milzīgām sekām jāgaida,kad liesmas pārmetīsies uz mežu..
Vai tiešām mēs cilvēki esam tik bezspēcīgi,lai kādam ar tiešākām metodēm pateiktu,kas jādara!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: