Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Egils L

03.05.2018. 18:25

:D:D(grill) Sociologi- 3.apr. 2018.g. EURONEWS rāda Palestīnas valsts līdera M. Abasa runu, kas atgādina, ka t.s. ""Holokostu"" ,protams bija izveidojuši paši žīdebreji. Viens no pamatiem , lai viņiem nebūt jākaro 2. Pasaules Karā un kaut kā atbrīvoties no ""lāsta"" par cilvēku pazemošanu un paverdzināšanu caur viņu kontrolētās Naudas piespiedu ! aizdevumiem ar neatmaksājamiem % procentiem -bija viņu atrašanās- noslēpšanās- t.s. ""Koncentrācijas nometnēs"". Jo pēc viņu pašu veidotā 2. Pas.Kara- viņi, kā skaitliski, devās dibināt savu Izraelas valsti-ko viņi paši sauc par ""Apsolīto zemes placi"".Arī tiek atgādināts, ka 2. Pas.Karā Vācu-fašistu armijā karoja >15 000 žīdu karavīru-līdz pat ģenerāļa pakāpei .Paradokss, bet Aizdevēji palika dzīvi, bet Aizņēmējiem PARĀDS bija jāatmaksā -uz paaudzēm. Līdzīgi tiek atgādināts, ka 1963.g., kad ASV prezidents tikko Parakstīja Dokumentu un tikai sākusi ASV Vaksts Banka drukāt un izlaist vienu no ASV Valūtas nomināliem-Dž Kennegijs tika piebeigts -un vietnieks L.Džonsons tūlīt atsauca Dokumentu un nodrukātās naudas vienības esot tikušas iznīcinātas...Ai da gudrinieks M.Abass...:))

Atbildēt

Raksta autors

12.04.2018. 16:42

Pats galvenais ir nebaidīties no šī prettautiskā režīma, mafijas spēks ir bailēs, ne vairāk. Mēs latvieši esam karotāju tauta, uz ko apzīmē mūsu karogs, vairs nekādas rokas klēpītī saliktas!!! Demokrātisku metožu ir pietiekoši, ar tām mēs uzvarēsim!!!

Atbildēt

Raksta autors

12.04.2018. 16:16

Es saprotu, ka visa Drošības policija ir jau sacelta kājās, lai atrastu raksta autoru. Ierosiniet vēl kādu krimināllietu par viedokļa paušanu, kas ir netīkams valdošajam režīmam. Vai arī vienkārši tinaties uz Kremli, kur viņiem vēl no jums būs ko pamācīties, tur ar atplestām rokām tādus paņems. Ja jau pārbijāties no neveselā Grantiņa, viņu zvērīgi aizturot, tad no jums var sagaidīt visu ko. Tautas pacietības mērs nav bezizmēra, vienreiz dabūsiet pie karašiņas kopā ar godmaņiem, kučinskiem, kozlovskiem, āboltiņām un pārējiem sabiedrības padibenēm iziet pilnvērtīgu sociālās integrācijas programmu brīvības atņemšanas vietās, par ko būs lēmusi pilnīgi neatkarīga, brīva no korupcijas tiesa Latvijas tautas vārdā.

Atbildēt

Raksta autors

12.04.2018. 16:01

Es saprotu, ka APPC antipropagandas "eksperti" par valsts naudu jau analizē šo rakstu, lai kārtējo reizi pamazgātu smadzenes par propagandu Latvijā. Skaidrs, ja Dombrovska režīmu kritizē, uzreiz esi trollis. Pasveiciniet savus naudas devējus, ka šis prettautiskais režīms nepastāvēs mūžīgi un ne pat ilgi vairs. Korupcija, sociālo problēmu ignorēšana, tautas izdzīšana ir nogājusi jau tik tālu, ka pat latviski runājoši un domājoši spļaudās par šo valsti, nesaprotot, kas te vispār notiek. Šī ir mūsu, nevis ekonomisko polit-grupējumu valsts, šī ir mana un visu pārējo latviešu, kuri ienīst korupciju un varas nihilismu, un mēs par tādu valsti, kurā nav korupcijas, sociālās netaisnības, drošības iestādes, kas gatavas jebkurā brīdī pēc varas uzdevuma vērsties ar pretlikumīgām metodēm pret savu tautu, arī cīnīsimies un nekādi kučinski, dombrovski, vējoņi, kozlovski, rasnači un pārējie mēsli mūs neapturēs!!!

Atbildēt

Raksta autors

12.04.2018. 11:56

»

Janka to cilveks444

Kremļa trollim cilveks444 - vai tiešām tie nebija kalvītis, Godmanis un Co, kas noveda valsti līdz krīzei, ar visām tās sekām?! Dombrovskis jau tikai dabūja cīnīties ar krīzes sekām un atjaunot ekonomikas izaugsmi


No krīzes šo valsti izveda nevis Dombrovskis, bet Latvijas tauta, uz kuras pleciem uzvēla visu smagumu. Ja Vienotība reāli būtu ierobežojusi korupciju, valsts izzagšanu, veikusi īstas strukturālās reformas, tad varētu teikt, jā, nebija citu variantu. Nogriezt vienkārši algas, pabalstus, atņemt veselības aprūpei, samazināt jau tā neadekvātu sociālo nodrošinājumu...Nu, tā nav liela māka, īpaši nelabi tas ož, ja arī beidzoties krīzei, šādas izdarības turpinās.

Atbildēt

Raksta autors

12.04.2018. 11:38

Saistībā ar atrašanos ārpus veiksmes stāsta zemes nākošie raksti aizkavēsies. Tajos sīkāk tiks norādīts uz propagandas apmēriem Latvijā, krievu propagandas izplatītājiem latviskajā informatīvajā telpā, valdošo partiju acīmredzamiem koruptīviem darījumiem, citāds skatpunkts uz veiksmes stāsta autoru.

Paldies visiem, kuri atbalsta, un vēl lielāks tiem, kuri saukā mani par Kremļļa trolli,- jūsu dēļ ir vērts censties.

Atbildēt

Janka to cilveks444

12.04.2018. 10:10

Kremļa trollim cilveks444 - vai tiešām tie nebija kalvītis, Godmanis un Co, kas noveda valsti līdz krīzei, ar visām tās sekām?! Dombrovskis jau tikai dabūja cīnīties ar krīzes sekām un atjaunot ekonomikas izaugsmi.

Atbildēt

Gribu ēst, dzert un nedomāt

12.04.2018. 07:24

Piejūras pašvaldības mērs tajā laikā sūrojās, ka nesaprotot ar kuru no Pasaules bankas klerkiem var saskaņot savas valstiskās shēmas, auroja TV, ka aizņemoties no Pasaules bankas valsts sabruks, utt.

Atbildēt

cilveks444

12.04.2018. 05:16

Dombrovskis "veiksmes" stāsta ietvaros palielināja Latvijas parādu no 1 miljarda (Kalvīša laikā) līdz astronomiskai summai (nu jau tie ir aptuveni 10 miljardi eiro) un aizdzina emigrācijā vairākus simtus tūkstošus cilvēkus, jo vislielākās problēmas - emigrācija viļņa pīķis, sākās ar Dombrovska veiktajam eksperimentam ar Latvijas tautu.

Tas bija gan ekonomisks, gan ģeogrāfisks genocīds. Dombrovskis aizgūtnēm pildīja Pasaules Bankas, SVF un Briseles kungu uzdevumus. Budžeta konsolidācija tika veikta (turklāt daudz par vēlu, jo "Vienotībai" bija jāgūst panākumi vēlēšanās, kamdēļ Dombrovskis vilcinājās vismaz pusgadu), valsts sociālā politika mainīta, lētais darbaspēks (emigranti) nodots citu valstu rīcībā.

Pensijas sistēma pārrevidēta (pensionēšanās vecums paaugstināts, indeksācija vienkārši niecīga, kapitāla indekss samazināts), izdevumi medicīnas jomā maksimāli apgriezti (slimnīcās gultas vietas ir samazinātas, kompensējamo medikamentu loks ir sašaurināts). Tagad redzam sekas tam visam, jo veselības aprūpe ir uz kraha sliekšņa. Latvija ir pirmajā vietā ar HIV un AIDS Eiropā, jo krīzes laikā, Dombrovskis nogrieza finansējumu.

Izglītības sistēma ir reformēta (skolas tiek slēgtas, izglītības kvalitāte zemā līmenī), lauki iznīdēti (tukši pagasti un nabadzīgi cilvēki), vairumam algas niecīgas, trūkums un nabadzība milzīga, noslāņošanās drakoniska. Un arī EK pārstāvji norāda uz milzīgo nabadzības risku Latvijā un noslāņošanos.

Ir izdarīts viss, lai iznīcinātu nacionālo ekonomiku un Latvijas iedzīvotājus padarītu par viegli iespaidojamu mazaktīvu pūli, kas domā tikai par savas eksistences nodrošināšanu un tāpēc politiski ir ļoti viegli vadāms. Drosmīgākie un jaunākie gados ir emigrējuši, Latvijas sabiedrība strauji noveco, demogrāfijas līkne ir lejupejoša, plosās depopulācija.

Latvijas valsts ekonomikas un tautas kapracis Dombrovskis, kurš tagad saņem savu nodevīgā kangara algu Briselē, būtu jāliek vienā rindā ar citiem latviešu tautas nodevējiem, tādiem kā Kirhenšteins, viņš būtu pelnījis saņemt sodu par nodarīto postu. Jo posta apmērs ir vienkārši milzīgs. Dombrovskis glāba bankas, bet iedzīvotājus brutāli pameta zem ceļa ruļļa.

Pēc Dombrovska veiktā ekonomiskā genocīda pret Latvijas tautu, par viņa nežēlīgo eksperimentu, kuru neuzdrošinājās atkārtot neviena cita valsts, vajadzētu rakstīt vēstures grāmatas, liekot kā paraugu tam, kā viens nelga, nejēga, karjerists un amorāls pašlabuma meklētājs dažos gados iznīcina valsti un tautu. Latvijas valsti un Latvijas tautu. Derdzīgs indivīds ir Dombrovskis.

Atbildēt

Un ko tu pateici FELIS?

11.04.2018. 22:06

»

Fēlis

VIENOTĪBA - nepadodies, tauta, neticiet meliem.???? Jēziņ, kur gan rodas tādi lohi! ,,V" ir ļaunākais, kas ar Latviju noticis pēdējo desmitgažu laikā. Ja šķēlisti truli zaga un īpaši neslēpa, ka zog, tad sākot no Marsieša, viss tika vienkārši izcūkots- tā teikt zapte pa asfaltu izsmērēta, protams neaizmirstot...


Neko nepateici, tikai izteici "SAZVĒRESTĪBZAS TEORIJU", ko var pateikts jebkurš palīgskolas audzeknis, kuram nav izdevies tikt tļāka par 5.klasi - prot lasīt, prot rakstīt un prot apgalvot to, kas nav.

Atbildēt

11.04.2018. 07:43

»

Izlasi un beidz melot

Kā Latviju salaida grīstē Godmanis un Slakters un risināja Parex bankas krīzi, tad varu nometa Valdim Dombrovskim, kurš nerēķinājās ar prestižu, glāba valsti, ko apliecina arī Godmanis...


Visumā pareizi, tikai visu grīstē salaida Kalvītis un Šlesers ar savu gāzi grīdā, bez sajēgas, ka ir arī stūre un bremzes. Godmanim valsti nometa, tad kad saprata, ka tuvojas sūdi, bet tomēr vēl nesaprata cik lieli un atdot pilnībā varu negribējās.

Atbildēt

Fēlis

11.04.2018. 07:15

»

Izlasi un beidz melot

Kā Latviju salaida grīstē Godmanis un Slakters un risināja Parex bankas krīzi, tad varu nometa Valdim Dombrovskim, kurš nerēķinājās ar prestižu, glāba valsti, ko apliecina arī Godmanis...


VIENOTĪBA - nepadodies, tauta, neticiet meliem.???? Jēziņ, kur gan rodas tādi lohi! ,,V" ir ļaunākais, kas ar Latviju noticis pēdējo desmitgažu laikā. Ja šķēlisti truli zaga un īpaši neslēpa, ka zog, tad sākot no Marsieša, viss tika vienkārši izcūkots- tā teikt zapte pa asfaltu izsmērēta, protams neaizmirstot pasildīt rociņas un klārēt, ka viņi ir paši taisnākie un godīgākie, līdz ar to sagraujot tautā pēdējās ticības paliekas iespējai uzbūvēt normālu valsti. Un tieši par to pēdējo viņi ir pelnījuši nostāties pie sienas šāvēju vada priekšā.

Atbildēt

Zems, cinisks rakstelis

10.04.2018. 23:46

»

TO Stulbs raksts melu laboratorija

Valdis Dombrovskis rēķinājās ar to., lai glābtu valsti, lai glābntu pensijas, algas, lai izkultos no valsts sabrukuma. Protams, tautai tas bija s[āigi, bet TU, ES, VIŅŠ, VIŅA - izlīdām no valsts sabrukuma un ejam uz aug';su pateicoties vienīgi GUDRAJIEM Valda DOMBROVSKA lēmuniem...


"Krievvalodīgos"- okupēto tautu pārkrievoto daļu krievi ieskaita savā kontā kā okupācijas rezultātā iegūtais sasniegums un kad tiek runāts par DE - OKUPĀCIJAS vai okupācijas seku likvidēšanu, piesauc, ka tiek diskriminēti "krievvvalodīgie" ( kas taču neskar krievus, jo krievi ir krievi un nav nekādi krievveidīgie) - tiek aizsargāti okupācijas iekarojumi, aizskarti mūsu,krievu impērijas okupcijas laika sasniegumi, privilēģijas.

Nu jau sākas nomelnošanas kampaņa okjupācijas seku aizsardzības gaumē.

Atbildēt

Izlasi un beidz melot

10.04.2018. 23:23

»

Viena nomelnošana

Saeimas vairākums vienā naktī pieņēma 2009. gada budžeta grozījumus. Es no tribīnes izteicu pateicību tām valdības koalīcijas frakcijām un "Saskaņas centra" frakcijai par valstisku lēmumu...


Kā Latviju salaida grīstē Godmanis un Slakters un risināja Parex bankas krīzi, tad varu nometa Valdim Dombrovskim, kurš nerēķinājās ar prestižu, glāba valsti, ko apliecina arī Godmanis.

Un te kāds padumjš suņa rējeins, ko nodarīja Valdis Dombrovskis. Redzams, ka VIENOTĪBA ir vienīgā spēcīgā partija, ko jānogemdē, jāiznīcib na "HIBRĪDKARA"programmas ietvaros.

VIENOTĪBA - nepadodies, tauta, neticiet meliem.

Atbildēt

Viena nomelnošana

10.04.2018. 23:18

»

vecais nīgrais onkulis

Par tādu "vilkšanu no krīzes", Ķīņā ik gadus nošauj vairākus tūkstošus noziedznieku...


Saeimas vairākums vienā naktī pieņēma 2009. gada budžeta grozījumus. Es no tribīnes izteicu pateicību tām valdības koalīcijas frakcijām un "Saskaņas centra" frakcijai par valstisku lēmumu.

Tikai pēc tam mēs noslēdzām aizdevuma līgumu un sākām programmu ar SVF un Eiropas Komisiju, ko turpināja un pabeidza Dombrovskis. Tad jau viņam nācās uzrunāt un aicināt Saeimu balsot par šīs programmas izmaiņām un budžeta konsolidācijām. Lomas bija mainījušās.
Gala rezultātā šī manis uzsāktā un Dombrovska turpinātā un pabeigtā SVF un EK programma Latvijā tika sekmīgi izpildīta. Mēs sākām ceļu ārā no šīs laikam jau vissmagākās krīzes kopš neatkarības atjaunošanas. Visu izšķīra ātra rīcība, citādi mēs būtu nonākuši Islandes situācijā.
Lūk, šāda ir īsā krīzes vēstures redakcija. Protams, es nešaubos, ka tie, kas agrāk preses un interneta komentāros plaši izpaudās, ka "Godmanis visu rāvis uz leju" un tikai tie citi vilkuši augšā, turpinās to darīt. To, ka tā nav taisnība, es mēģināju īsumā parādīt šeit. Kaut arī – Dievs ar to. Taču jūs man prasījāt par nākamajām vēlēšanām – pirmais, ko tur dzirdēšu, ka esmu iegāzis "Parex" visu naudu, uztaisījis parādus un par šito nav ko balsot. Nu ko! Kad būs nākamā krīze, lai atrod citu, kurš būs gatavs iet tādā ellē. Baidos, ka neatradīs.


Godmanis atklāti par “Parex bankas” pārņemšanu | LA.lv
www.la.lv/godmanis-atklati-par-parex-bankas-parnemsanu-2/

2012. gada 7. nov. - Nav tiesa, ka toreiz nejautājām, kā Godmanis atceras grūtākos brīžus otrreizējās premjerēšanas laikā. Jautājām, un viņš atbildēja. Runāja smagi, bet ļoti atklāti. Viņš teica, ka vienreiz griboties izrunāt ar cilvēkiem, kas notika – “to dienu acīm”. Mēs pavaicājām eiroparlamentārietim, vai viņš vēl meklēs kādu ...

Godmanis un Šlesers atzīstas: Parex pārņemšana notika Kargina ...
www.tvnet.lv/.../390560-godmanis_un_slesers_atzistas_parex_parnemsana_notika_ka...
2011. gada 5. sept. - «Parex bankas» glābšanas oficiālā versija - iedzīvotāju uzticības zudums banku sektoram, noguldītāju panika un neparedzami banku zaudējumi. «Wikileaks» ASV vēstniecības ziņojumos paveras pavisam cita aina – Godmaņa valdība, piepalīdzot Šķēles rokaspuisim finanšu ministram Slakterim, izdarīja ...

Godmanis: pirms "Parex" pārņemšanas Kargins un Krasovickis ...
jauns.lv/.../230389-godmanis-pirms-parex-parnemsanas-kargins-un-krasovickis-izne...
2009. gada 23. jūl. - Neilgi pirms "Parex bankas" pārņemšanas lielākie akcionāri ņēmuši no bankas ārā naudu, paziņoja bijušais premjers Ivars Godmanis. No morālā viedokļa tas neizskatās labi.

Godmanis atklāti par "Parex bankas" pārņemšanu
07.11.2012 Egils Līcītis (66)

Pirmie nepatīkamie krīzes signāli pienāca 2008. gada pavasarī. Izbraucu uz Īriju palūkot, kā viņi apguvuši Eiropas naudu. Ļoti labi apguvuši, sasniedzot 120% no ES labklājības līmeņa.

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

10.04.2018. 17:09

»

Pirr

Jums ir tomēr ne tikai slikti ar lasītā izprašanu, bet arī ar grāmatvedības jēdzieniem. Tekstā nav minēts saldo, jo tekstā nav minēts saldo ietaupījums, uz ko Jūs nepamatoti norādat, rēķinot saldo ietaupījumu. Tekstā minēta tikai ietaupīšana izdevumu pozīcijā...


Par tādu "vilkšanu no krīzes", Ķīņā ik gadus nošauj vairākus tūkstošus noziedznieku.
-------------------
Nezinu kā ir ĶĪŅĀ, bet varu pateikt, ka ja aizraujas ar šaušanu, tad pastāv ļoti liela varbūtība, ka arī vd b tiek iekļauts nošaujamo sarakstos, un tad, pie sienas, jau ir par vēlu bļaut , lai dzīvoo visu bērnu draugs dižais vadonis "Tāds vai šitāds".

Atbildēt

Uldis

10.04.2018. 13:28

»

Tukšais mūžs

Dombrovska tukšais mūžs - tā ir laba reklāma


"Tukšais", tas bija maigi teikts. Savicka apteksnes, čekistu un bandītu kājslauķa, Dombrovska, kura saimniekošana valstij nesusi miljardu zaudējumus, mūžs ir ar lielu mīnuss zīmi. Ja būtu laika mašīna, saprātīgi būtu aizlidot pagātnē, noraut viņa tēva pautus un atdot klaiņojošam sunim.

Atbildēt

Tukšais mūžs

10.04.2018. 05:26

»

Paldies

Absolūti nepiekrītu autoram un uzskatu, ka tas ir pasūtījuma raksts...


Dombrovska tukšais mūžs - tā ir laba reklāma...

Atbildēt

Paldies

09.04.2018. 18:44

Absolūti nepiekrītu autoram un uzskatu, ka tas ir pasūtījuma raksts!
Dombrovskim paldies par gudrajiem lēmumiem, citādi Latvija būtu tādā bedrē, no kuras neviens neizvilktu un par mums smietos un arī skumji žēlotu pasaule. Bet mēs izkārpījāmies! Vilks bija gudrs finansu ministrs! Gudrākais no visiem! Un nevajag viņiem "piešūt" lietas, ar kurām viņam nav nekāda sakara!!!!

Atbildēt

vd b

09.04.2018. 18:08

Par tādu "vilkšanu no krīzes", Ķīņā ik gadus nošauj vairākus tūkstošus noziedznieku.

Tā te raksta viens komentētājs.
Ticu,ka nonāksim pie tā, ilgi vairs nav palicis gaidīt....

Atbildēt

Pirr

09.04.2018. 17:27

»

Fēlis

Neesu ekonomists, bet man Jušu argumenti šķiet no pirksta izzīsti. Vai Jūs rakstā kaut kur redzējāt vārdusaldo? P.S. Jūs neesat ne Dievs, ne Staļins, lai norādītu, kur man iet


Jums ir tomēr ne tikai slikti ar lasītā izprašanu, bet arī ar grāmatvedības jēdzieniem. Tekstā nav minēts saldo, jo tekstā nav minēts saldo ietaupījums, uz ko Jūs nepamatoti norādat, rēķinot saldo ietaupījumu. Tekstā minēta tikai ietaupīšana izdevumu pozīcijā.

Ejat kur gribat, jo tālāk, jo labāk.

Atbildēt

opā

09.04.2018. 16:34

Dombrovska valdības bija vienas no sliktākajām Latvijas vēsturē. Tāpēc ka tur sēdēja karjeristi un ideoti. Protams, visās valdībās tādi ir, bet Dombrovskis ir spilgtāks par visiem. Diemžēl viņi pie varas bija tik ilgi, ka paspēja arī ierēdņu amatos salikt visādus nelgas un joprojām ir jācīnās ar ierēdņiem, kuri domā, ka finanšu plānošanai pietiek ar excel tabulu. Bet no šī raksta jau vējo pārmērīga gaudošana. Krievija ir drauds un Krievijas propaganda par neizdevušos valsti ir tieši tāda, kā šis raksts. Ir neizdošanās, ir glupības sastrādātas, ir nauda nozagta, bet tas tiek pārspīlēts n-tajā pakāpē. Ja tu pasaki, ka kāds ir kļūdījies, tad pasaki, kā vajadzēja darīt, citādi tā ir tukša di.šana.

Atbildēt

Fēlis

09.04.2018. 15:09

»

Pirr

Jums ir ļoti slikti ar lasītā izpratni. Rakstā nav uzsvērts ieguvuma saldo, kas būtu -1 + 5, bet tikai kopējais ietaupījums izdevumu pozīcijā...


Neesu ekonomists, bet man Jušu argumenti šķiet no pirksta izzīsti. Vai Jūs rakstā kaut kur redzējāt vārdusaldo? P.S. Jūs neesat ne Dievs, ne Staļins, lai norādītu, kur man iet.

Atbildēt

Uldis

09.04.2018. 12:46

»

Nu nu

Interesanti, un tajā laikā bija pazuduši trekno gadu “varoņi”, kas iestūrēja Latviju krīzē un iegrūda miljardu Parexā...


Par tādu "vilkšanu no krīzes", Ķīņā ik gadus nošauj vairākus tūkstošus noziedznieku. Tas mēsls atgriezās no Briseles, lai savas alkatības un stulbuma sekas, prot, sataisīto vairāk kā miljonu lielo parādu, par ko normālos apstākļos būtu zaudējis visu, nonācis uz ielas un vēl palicis bankai parādā līdz sava tukšā mūža galam, uzkrautu uz sabiedrības pleciem.

Atbildēt

buba piemirsis

09.04.2018. 12:37

»

Buba

OIK kājas gan aug 2000.gada aprīļa beigās,kas Šķēle, pirms savas otrās valdības krišanas padzina ekonomikas mnistru Makarovu, kurš atteicās parakstīt bonusus 21 vēja parkam ( piedorošus caur shēmām pašam Šķēlēm), pats PĒDĒJĀ VALDĪŠANAS DIENĀ parakstīja šo sērgas sākumu...


Vislielāko OIK atļauju skaitu izsniedza kremļa pakalpiņi: Kampars, Pavļuts un Ašerādens, vislielākais OIK maksājums ir par Dombrovska un Vienotības uzbliezto TECII 2. kārtu.

Atbildēt

Uldis

09.04.2018. 12:33

»

agents

Autors ir melu un puspatiesibu toga ieterpies. Gazes kratuvi Kremlim uzdavinaja Skele . Uz gazes adatas uzsedinaja Kalvitis.Godmanis uzdavinaja Dambrovska valdibai izlaupito Parex kantori un tuksu budzetu. Sitie raksteli ir jauna 5.kolonas taktika ,kas ir izdomata Antonijas iela


Uz gāzes adatas uzsēdināja morālais kroplis, čekistu un bandītu kājslauķis, Dombrovskis, kopā ar Kamparu, pēc Savicka pasūtījuma uzceļot ar gāzi darbināmo TECII 2. kārtu. Ja ir pretenzijas pret augstiem OIK tarifiem, kopā ar Kalvīti, padari nekaitīgus arī tos abus mēslus!

Atbildēt

viesis

09.04.2018. 09:05

Mjā, te ļoti labi var redzēt, kāds ir īstais hibrīdkarš un kas skalo cilvēku smadzenes. Piemēram, viens no Dombrovska aizstāvjiem stāsta, ka, Latvijā ir "pāris procentu nodokļu palielināšana pie nemainīga valūtas kursa un deflācijas.".... Tas ir tas pats slavenā izteiciena "žitj stalo lučše, žitj stalo veļeje" ekvavilents. Smieklīgi ir runāt par deflāciju laikā, kad, piemēram, krejuma cena dažos gados ir augusi par 100%, olu par aptuveni 50%, maizes cena kāpusi ne tik strauji, bet vienalga stabili, komunālie maksājumi ir tikai auguši, degvielas cena, pakalpojumu cenas, un tam pretī kā deflācija- nekustamā īpašuma cenu kritums.......
Tādā veidā mums skalo smadzenes par "Dombrovska brīnumstāstu"......

Atbildēt

Jūsu vārds:

09.04.2018. 08:19

»

Runājot līdzībās, runa ir par to, ka tu slavē to, kas atmetis 100 eiro par nodegušu māju, bet gāni to, kas nemaksā par huligānu izsistu logu...


Labi, iepriekš neprecizāte no manas puses, krīze beidzās pirms gadiem sešiem - septiņiem, sākās pa īstam LV 2009. gada sākumā. Tas ir tikai normāli, ka minimālā alga pa deviņiem gadiem ir pieaugusi teju divkārt. Šobrīd tās pieaugums ir iesaldēts uz turpmākajiem trim gadiem, starp citu.

Kas ir tie huligāni, Jūsuprāt? Pensionāri? Huligāni bija TP, kas uztaisīja OIK. Kopš 2009. gada Dombrovska valdības ir dāsni dāļājušas atļaujas šai afērai, nevis mēģinājušas to izbeigt. Tas tikai apliecina, ka tautas apzagšana 2009. gadā turpinājās tikai ar citu rokām un arī tad, kad LV piedzīvoja smagāko krīzi Eiropā, vietējā zaļās enerģijas mafija varēja uzdzīvot. Tas bija godīgi pret visiem tiem, kam tika samazinātas algas, kas atlaisti no darba, ekonomisko apstākļu dēļ emigrējušajiem?

Atbildēt

09.04.2018. 07:26

»

Jūsu vārds:

Taču es nenoliedzu, ka tur ir ievērojami kritusies pirktspēja. Runa ir vēlreiz par to, ka tur valdība vismaz cenšās uzlabot sociāli neaizsargāto situāciju, kamēr te - nedara neko vai pat griež nost, un tā ir gan krīzē, gan "izcilajā gadā


Runājot līdzībās, runa ir par to, ka tu slavē to, kas atmetis 100 eiro par nodegušu māju, bet gāni to, kas nemaksā par huligānu izsistu logu.
Starp citu, minimālā alga Latvijā kopš krīzes sākuma ir pieaugusi no 160 latiem līdz 430 eiro. un pirms 10 gadiem krīze Latvijā nebija vis beigusies, bet vēl pat nebija sākusies.

Atbildēt

Jūsu vārds:

09.04.2018. 06:26

»

Atkal turpini muldēšanu! Ja ir kā tu saki un "Tur krīzes laikā minimālā alga pieaugusi 3x, minimālā pensija - 50%", tad pie 300% inflācijas tas nozīmē, ka minimālā alga ir palikusi nemainīga, bet pensijas pirktspēja samazinājusies vairāk nekā 2 reizes


Taču es nenoliedzu, ka tur ir ievērojami kritusies pirktspēja. Runa ir vēlreiz par to, ka tur valdība vismaz cenšās uzlabot sociāli neaizsargāto situāciju, kamēr te - nedara neko vai pat griež nost, un tā ir gan krīzē, gan "izcilajā gadā"!!

Atbildēt

09.04.2018. 06:14

»

Jūsu vārds:

Tur krīzes laikā minimālā alga pieaugusi 3x, minimālā pensija - 50%. Stāsts ir par to, ka valsts to dara būdama krīzē, kamēr te neko tādu nedara pat "izcilajā" gadā (uz 3 gadiem palielināt minimālo algu neskaitās). Arī pirms krīzes tur reizi ceturksnī palielināja pensijas. Es taču nestrīdos, ka dzīve...


Atkal turpini muldēšanu! Ja ir kā tu saki un "Tur krīzes laikā minimālā alga pieaugusi 3x, minimālā pensija - 50%", tad pie 300% inflācijas tas nozīmē, ka minimālā alga ir palikusi nemainīga, bet pensijas pirktspēja samazinājusies vairāk nekā 2 reizes!!

Atbildēt

Jūsu vārds:

09.04.2018. 05:12

»

Kārtējā muldēšana, salīdzināt algas palielināšanu par 50% pie trīskārtīga valūtas kursa krituma un milzu inflācijas ar pāris procentu nodokļu palielināšanu pie nemainīga valūtas kursa un deflācijas


Tur krīzes laikā minimālā alga pieaugusi 3x, minimālā pensija - 50%. Stāsts ir par to, ka valsts to dara būdama krīzē, kamēr te neko tādu nedara pat "izcilajā" gadā (uz 3 gadiem palielināt minimālo algu neskaitās). Arī pirms krīzes tur reizi ceturksnī palielināja pensijas. Es taču nestrīdos, ka dzīve kopumā Ukrainā ir sliktāka, bet tur vidējā alga pret minimālo pensiju ir ~20%, kamēr LV - 8%. Proporcionāli pensionāri ir mazāk aizsargāti Latvijā.

Atbildēt

Idioti

09.04.2018. 04:44

»

Jūsu vārds:

Muldēšana no jūsu puses, jo tur tiek mērķtiecīgi un plānveidīgi uzlabots sociālais nodrošinājums, kamēr te 10 gadus kā beigusies krīze un nemainās tik pat kā nekas. Turklāt dzīve krīzes laikā arī pensionāriem LV gāja uz leju, nevajag pūst pīli. Deflācija neatiecās uz precēm, ko patērē pensiorāri...


nepietirsiet ēteru. Kas mums par sūda Ukrainu! Ja tur kaut ko labāku uztaisa, tad tikai tāpēc, ka grib ievilkt ES. LV arī deva kredītus, uzsēdinot uz parādu adatas, lika noticēt, ka ES sākas paradīze un viss būs labs un lēts. Lauksaimniecības subsīdijas ir trešdaļa no Vācijas si sidijām utt. ES sagatavošanās iestāšanai ir siers lamatās. Ukreina ir laba ar labām lauksaimniecības zemēm, bet ukraiņi nav vajadzīgi kā nav vajadzīgi latvieši Latvijā.

Atbildēt

Jūsu vārds:

09.04.2018. 00:39

»

Kārtējā muldēšana, salīdzināt algas palielināšanu par 50% pie trīskārtīga valūtas kursa krituma un milzu inflācijas ar pāris procentu nodokļu palielināšanu pie nemainīga valūtas kursa un deflācijas


Muldēšana no jūsu puses, jo tur tiek mērķtiecīgi un plānveidīgi uzlabots sociālais nodrošinājums, kamēr te 10 gadus kā beigusies krīze un nemainās tik pat kā nekas. Turklāt dzīve krīzes laikā arī pensionāriem LV gāja uz leju, nevajag pūst pīli. Deflācija neatiecās uz precēm, ko patērē pensiorāri.

Atbildēt

08.04.2018. 23:41

»

Jūsu vārds:

Galīgi nē, protams, tur situācija ir smaga. Bet fakts ir, ka tur palielina sociālo nodrošinājumu un daudz ievērojamāk minimālo algu nekā šeit krīzes laikā...


Kārtējā muldēšana, salīdzināt algas palielināšanu par 50% pie trīskārtīga valūtas kursa krituma un milzu inflācijas ar pāris procentu nodokļu palielināšanu pie nemainīga valūtas kursa un deflācijas.

Atbildēt

Jūsu vārds:

08.04.2018. 21:21

»

Un tu gribi teikt, ka tavā piesauktajā Ukrainā, kur pēc taviem vārdiem valdība centusies kompensēt dzīves līmeņa krišanos, cilvēki tagad dzīvo labāk nekā pirms krīzes


Galīgi nē, protams, tur situācija ir smaga. Bet fakts ir, ka tur palielina sociālo nodrošinājumu un daudz ievērojamāk minimālo algu nekā šeit krīzes laikā.

Latvija jau sen ir ārpus krīzes un sociālā nodrošinājuma celšanā nav izdarīts tik pat kā nekas, uz to norāda EK, arī uz to, ka nabadzība pensionāru vidū turpina pieaugt un valdība nedara neko, lai to risinātu, kaut arī finansiāli to var atļauties.

Atbildēt

08.04.2018. 21:13

»

Jūsu vārds:

Vienotības un NA troļļu atrautība no reālās dzīves ir vairāk nekā acīmredzama...


Un tu gribi teikt, ka tavā piesauktajā Ukrainā, kur pēc taviem vārdiem valdība centusies kompensēt dzīves līmeņa krišanos, cilvēki tagad dzīvo labāk nekā pirms krīzes?

Atbildēt

Nu nu

08.04.2018. 19:51

Interesanti, un tajā laikā bija pazuduši trekno gadu “varoņi”, kas iestūrēja Latviju krīzē un iegrūda miljardu Parexā?!
Kad vilkt valsti ārā no krīzes, tad Dombrovskis, kā atkal parādās nauda, ko dalīt, tad atgriežas Lembergisti-Šķēlisti?!
Un vēl te visādi pērkami portāli lej savas samazgas...

Atbildēt

jupis

08.04.2018. 18:46

»

nu

Hibridkaru veic ministri ar ierednieciibu


Kāpēc Krievijas propogandas izplatīšana ir ekskomunistu vadītās valdības prioritāte?Tik nekaunīgi var darboties tikai ietekmes aģenti,kādi ir visi ekskomunisti,ekskomsorgi,kuri beidzoties iespējai izlaupīt ES fondus,būs gatavi pārdot valsti nākošajam sponsoram un nekāds NATO no tā nepasargas.Vienīgā iespēja pasargāt valsti no rījīgajiem,visiem zināmiem kangariem,ir viņu nepielaišana pie valsts pārvaldes ar vēlēšanu palīdzību.Beigsim apdāvināt ar varu čekas aģentus,ekskomunistus,ekskomsorgus un citus cītīgākos okupantu pakalpiņus,valsts un pašvaldību izlaupītajus,neomiljonārus.

Atbildēt

Jūsu vārds:

08.04.2018. 16:41

»

Tikai Latvijā ne pensionāriem, ne minimālās algas saņēmējiem nekāds dzīves līmenis krīzes laikā nekritās, bet drīzāk pat uzlabojās, jo kritās cenas un minimālā alga pieauga


Vienotības un NA troļļu atrautība no reālās dzīves ir vairāk nekā acīmredzama.

Četrus gadus tika iesaldēta pensiju indeksācija. Komunālo pakalpojumu cenas turpināja palielināties. Veselības aprūpe kļuva nepieejamāka, jo tai tika nogriezts finansējums. Tika ieviests PVN zālēm. Tika samazinātas pensijas - bez tiesas sprieduma neviens tās neatgrieztu atpakaļ. Jūsuprāt, to var nosaukt par dzīves līmeņa pieaugumu pensionāriem?

Minimālā alga tika palielināta, bet ne jau katru gadu. Tika ievērojami palielināti darbspēka nodokļi, ierindojot Latviju kā pašu dārgāko darbspēka nodokļu valsti zemajām algām Eiropā.

Lai Jums veicas blefošanā :)

Atbildēt

08.04.2018. 16:28

»

Jūsu vārds:

Es to protams zinu, bet runa ir par kopumu, kad dzīves līmenis krītas, valdība cenšas to vismaz kompensēt...


Tikai Latvijā ne pensionāriem, ne minimālās algas saņēmējiem nekāds dzīves līmenis krīzes laikā nekritās, bet drīzāk pat uzlabojās, jo kritās cenas un minimālā alga pieauga.

Atbildēt

Pirr

08.04.2018. 13:18

»

Fēlis

Latvijas speciālisti 2016.gadā paziņoja, ka viens miljons ieguldīts zālēs vienā gadā atslogos medicīnas aprūpes sistēmu par miljonu katru gadu, turpmākos piecus gadus, tātad ietaupījums kopā – 5 miljoni. Pašvaki ar matemātiku? 1 miljons ta jau ieguldīts, tātad hipotētiskais ietaupījums- 4 ļami...


Jums ir ļoti slikti ar lasītā izpratni. Rakstā nav uzsvērts ieguvuma saldo, kas būtu -1 + 5, bet tikai kopējais ietaupījums izdevumu pozīcijā!

Tā ir tāda troļļu taktika - atrast vienu divdomīgāku vietu un diskreditēt visu rakstu. Ejiet uz TVNET un DELFI, tur visi raksti ir ideāli un 100% pareizi!

Atbildēt

Jūsu vārds:

08.04.2018. 13:00

»

Ukrainā (..) Minimālā pensija pieaugusi par aptuveni 50


Es to protams zinu, bet runa ir par kopumu, kad dzīves līmenis krītas, valdība cenšas to vismaz kompensēt.

Starp citu, Ukrainas grivnas kursu pavēlēja samazināt Valda Dombrovska iemīļotais SVF un nevis Krievija, kuru šobrīd piesauc visās Ukrainas nelaimēs. To jau NA un Vienotības troļļiem nesaprast!

Atbildēt

Patiesība

08.04.2018. 12:17

»

zaza

Nu viens nošāvās ar diviem šāvieniem


Ar diviem šāvieniem kā A. Grūtups, kurš ieguva VDK noziegumu informāciju Latvijas VDK kartotēkā SAB telpās un Krievijas arhīvos, kuros atklāja, ka Imants Freibergs un VVF ir VDK aģenti kā Māra Zālīte un I. Ziedonis utt., Smagi slimais Grūtups šo informāciju grasījās nodot sabiedrībai tāpat kā prokurore Loze, Grūtupu atrada nošāvušos ar diviem šāvieniem, bet prokurore Loze, kas zināja totalitārisma noziegumu informāciju par bij. VDK virsnieku Aivaru Borovkovu un VDK virsnieku Ojāru Blumbergu, dienu pirms informācijas nodošanas pazuda un nav atrasta.

Daļa no A. Grūtupa informācijas nonākusi autoru, kuri sarakstīja Bailes ar Indriķa Latvieša pseidonīmu rokās. Bet Baiļu otra daļa Vara kavējas ar iznākšanu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: