Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris a

20.10.2018. 17:00

(sun)(sun)Mēs Latviešu pamattauta, ļoti labi ATCERAMIES ! gaišreģa un pareģa E.Finka 1. Pareģojumu-Latvija būs BRĪVA, kad gadaskaitļiem abi gali būs vienādi-tātad 1991. vai 2002., bet mums paveicās šīs judokomunistiskās mocības ""Formāli "" izbeidzās1991.g. Bet Judokristīgais genocīds gan vēl turpinājās līdz šim brīdim. Pat nesen Melnās maģijas mestri atsūtīja uz Latviju vienu Komisāru no Romas, ko Latvijā dēvēja pat par Pedofīlu Karali.Protams, ar novēlošanos, jo VISA JUDOKRISTĪGĀ SISTĒMA FAKTISKI IR SĀKUSI SAVU PILNĪGO SABRUKUMU un PAŠLIKVIDĒŠANOS ar 2012.G.
Bet nu IR pienācis brīdis, kad tiks piepildīts 2. Finka teiktais PAREĢOJUMS-""KRIEVI UN ŽĪDI ATSTĀS LATVIJAS TERITORIJU UN ATBRĪVOS LATVIEŠU TAUTU NO SAVAS VERDZĪBAS UN ATDOS LATVIEŠU TAUTAI VISU SALAUPĪTO !"" un 2-DIVU GADU LAIKĀ- sākot no 2018.g. vasaras LATVIJĀ NOTIKS DDD-DEOKUPĀCIJA. Un TIE, KAS LATVIJĀ IERADĀS KĀ OKUPANTI-KOLONISTI UN VIŅU PĒCNĀCĒJI NO 1939/40.G.-1993.G.AIZDOSIES UZ SAVĀM ETNISKAJĀM DZIMTENĒM, vai uz VALSTIM, KAS VIŅUS PIEŅEMS-TIKS -ATLAISTI !-KĀ NOLĀDĒTIE NELIELĀS SUVERĒNĀS LATVIEŠU TAUTAS PAVERDZINĀTĀJI UN KOLONIZATORI.(sun)

Atbildēt

Aizvējonim - Caurvējonim

13.10.2018. 12:50

pofig veņņiki, Dziesmu svētki vai Ziemassvētki!

Atbildēt

Grošjānis

12.10.2018. 14:43

»

Bezpartejiskā

:))) Cepums Krišam par lielisko skaidrojumu


Tu, Kariņ, esi muļķis, un tavs pārgudrais teksts to pilnībā apliecina.

Atbildēt

bendes meiņa

11.10.2018. 21:29

»

hei!

bet Stendziniekam taisnība!nu šis prezidents laikam tomēr ir vislielākais kauns Latvijai.Ne velti no ZZS kuram šajās vēlēšanās ierādīta gan vieta, gan norāde uz viņu ceļu(skuju taka


Nu iepriekšējais nebija par gramu labāks.
Tāpat runas lasīja no lapiņām. Vienīgā apgūtā svešvaloda - krievu. Pensija,kā krievu oligarham un pa muti solīja, kā zeks no PSRS laikiem.
Un abi šie prezidenti tika virzīti no komunista Lemberga partijas...?

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

11.10.2018. 21:14

»

vienkārši zems līmenis

psrs izglītība


Ja tev būtu palaimējies apgūt psrs izglītību, kaut vai vismaz pamatskolas līmenī, tu nebūtu spiests sevi tik kritiski vērtēt, publiski atzīstot, ka tev ir vienkārši zems līmenis.

Atbildēt

patiesībā

11.10.2018. 21:02

»

Ņurka

Lapsu vara arī mēģināja ielikt cietumā. Par tiesiskām vārda brīvības izpausmēm


vara savējos cietumā neliek. vara savējiem liek zombēt lētticīgus pamuļķus ar meliem un lumpenpropagandu, mēģinot nozombētajiem iestāstīt, ka pa lēto pērkamie varas apkalpotāji un savervētie varas aģenti cīnās par tiesiskām vārda brīvības izpausmēm.

Atbildēt

Krišjānis Kariņš, Jaunā vienotība

11.10.2018. 16:23

»

bet

Tu pat nesi uzpirkts, tu vienkārši esi debīls trollis. Kurš gan lai tādu stulbu āzi kā tu mēģinātu uzpirkt un priekš kam?! :D


Pilnībā Jums pievienojos. Tagad Kremļa troļļi taisa diversijas, lai absurdizētu mūsu gaišo cīņu pret Kremļa propagandu. Labi, ka vismaz Jūs to esat sapratis un šai Jūsu citētajai provokācijai neesat padevies.

Pat Jūsu valodas gramatikas un stils kvalitāte liecina par Jūsu pārākumu. Latvijā notiek cīņa pret visām informatīvajām diversijām, propagandu, jo mēs dzīvojam veiksmīgā valstī, kurai tikai ik pa laikam vajag to atgādināt vismaz par pāris miljoniem eiro ik gadu.

Atbildēt

Edge

11.10.2018. 13:17

»

jupis

Jā gan,varu sagrābušie kangari darīja un dara visu lai okupācija izskatītos pēc zaudētās paradīzes,bet varas sagrābšana viņiem pārvērstos par atgūto paradīzi,bet tautai par elli,no kuras jābēg atpakaļ neskatoties


«Latvijas politika nav nekas cits kā pārnacionālo interešu apkalpošana» I.Kalniņš (Diena, 11.07.2018.).
Kangari savu jau izdarīja 1990. gados - tāpēc pašlaik pēdējiem spēkiem cīnās par vietu pie siles, lai vēl kādu OIK afēru noorganizētu. Vajadzība pēc kangariem samazinās ar katru dienu, kas mūs tuvina ciparu ekonomikai. Process turpinās: "...vairāk nekā 90% Latvijas ekonomikas veido ārvalstu kapitāls. Proti - Latvija ir citu valstu ekonomiska kolonija." P.Guļāna pētījums (NRA, 08.01.2018.)

Atbildēt

jupis

11.10.2018. 11:57

»

:):):):):):)

Lai cik briesmīga bija okupācija, tomēr jāsaka, ka PSRS laika izglītība ir par kārtu labāka kā šodienas vidusskolas beidzējiem


Jā gan,varu sagrābušie kangari darīja un dara visu lai okupācija izskatītos pēc zaudētās paradīzes,bet varas sagrābšana viņiem pārvērstos par atgūto paradīzi,bet tautai par elli,no kuras jābēg atpakaļ neskatoties.

Atbildēt

:):):):):):)

11.10.2018. 11:07

»

vienkārši zems līmenis

psrs izglītība


Lai cik briesmīga bija okupācija, tomēr jāsaka, ka PSRS laika izglītība ir par kārtu labāka kā šodienas vidusskolas beidzējiem :)

Atbildēt

Ņurka

11.10.2018. 09:36

»

rio

Stendzinieka teikto nevar ņemt vēŗā,vai ir iztirgojis narkotikas,man liekas ka viņu sodija par narko biznesi


Lapsu vara arī mēģināja ielikt cietumā. Par tiesiskām vārda brīvības izpausmēm.

Atbildēt

rio

11.10.2018. 09:03

Stendzinieka teikto nevar ņemt vēŗā,vai ir iztirgojis narkotikas,man liekas ka viņu sodija par narko biznesi.

Atbildēt

Tas ir prezidents Latvijai vai kādai cita valstij?

11.10.2018. 08:53

Latvijas valsts prezidents pēc jaunās Saeimas ievēlēšanas savu pirmo uzrunu velta NEPILSONIEM, aicinot vispirms pieņemt likumu par pilsonības piešķiršanu nepilsoņu bērniem. Kārlis Ulmanis kapā apgrieztos, ja vien dzirdētu šo uzrunu. Vajag taču domāt par Latvijas latviešu tautu vispirms- mums šī ir vienīgā vieta uz pasaules, kuru saucam par savu Dzimteni!!! Savas ģimenes radu lietas, izmanotojot savu amatu, prezidents varēja kārtot vēlāk.

Atbildēt

jautaajums

11.10.2018. 08:51

Kāpēc netiek izteiktas pretenzijas pret tiem kas Vējoni cēla amatā?Saeima visi zina ka patreiz Vejonis ir garīgi slims , bet sadistiski moka viņu.

Atbildēt

hei!

11.10.2018. 08:11

bet Stendziniekam taisnība!nu šis prezidents laikam tomēr ir vislielākais kauns Latvijai.Ne velti no ZZS kuram šajās vēlēšanās ierādīta gan vieta, gan norāde uz viņu ceļu(skuju taka!).

Atbildēt

baba

10.10.2018. 22:33

»

Edge

Ar lepnumu par sasniegto! Demokrātiskā valstī var neiespringt, bet domenstrēt pofigismu bez bailēm - ar to stendzeniekiem nāksies rēķināties...


Ar nelielām piebildēm-kad Rietumi būs okupēti,un puse no iedzīvotāju skaita būs okupanti ar asniem.

Tā,lūk,troļļuk!

Atbildēt

...

10.10.2018. 21:04

Latviešiem patīk kolhozs, ko grib, to dabū. Pēc jaunās Saeimas sastāva spriežot, tāds būs arī turpmāk. Klauni, afēristi un izbrāķēti siloviki. Jau pēc purniem redzams, nevajag pat zināt.

Atbildēt

Edge

10.10.2018. 18:52

Ar lepnumu par sasniegto! Demokrātiskā valstī var neiespringt, bet domenstrēt pofigismu bez bailēm - ar to stendzeniekiem nāksies rēķināties.
Egils Levits. Latvijas neatkarības atjaunošanas deklarācijas koncepcijas autors, pirmais tieslietu ministrs pēc Satversmes darbības atjaunošanas, pirmais vēstnieks Vācijā pēc valsts atjaunošanas, pirmais Latvijas pārstāvis Eiropas Cilvēktiesību tiesā, pirmais Latvijas pārstāvis Eiropas Savienības tiesā. : "Latvijas politika, ekonomika un kultūra ir attīstījusies pareizā virzienā. Tā nav nejaušība, bet gan samērā konsekventi īstenotas politikas rezultāts. Ar nelielām iebildēm Latviju tagad jau varētu uzskatīt par Rietumvalsti." (LA, 20.05.2017.)

Atbildēt

vienkārši zems līmenis

10.10.2018. 18:00

psrs izglītība

Atbildēt

Kaija

10.10.2018. 16:24

Vai tas ir tas pats apdauzītais latvietis, kurš latvisko identitāti atrada zilo govju dibenā? Ja tas pats, tad zināms lopelis.

Atbildēt

Jaunā Vienotība

10.10.2018. 16:22

»

APPC un Drošības policija

Ēriks Stendzinieks ir uzpirkts Kremļa trollis un viņa paustais pilnībā sakrīt ar Krievijas ģeopolitisko doktrīnu parādīt Latviju kā neizdevušos valsti. Raksts ir provokatīvs, klasificējams kā centieni destabilizēt politisko situāciju valstī Latvijai nedraudzīgu valstu interesēs...


Par spīti Kremlim, mēs darbinam koģenerācijas stacijas ar Krievijas gāzi ar amerikāņu turbīnām, jo tās mums lika iepirkt ASV vēstniece Latvijā. Par spīti Kremlim, mēs tās subsidējam ar pašu izdotām OIK atļaujām, radot dārgākos elektroenerģijas tarifus reģionā.

Atbildēt

APPC un Drošības policija

10.10.2018. 16:16

Ēriks Stendzinieks ir uzpirkts Kremļa trollis un viņa paustais pilnībā sakrīt ar Krievijas ģeopolitisko doktrīnu parādīt Latviju kā neizdevušos valsti. Raksts ir provokatīvs, klasificējams kā centieni destabilizēt politisko situāciju valstī Latvijai nedraudzīgu valstu interesēs.

Piemērs, kāpēc Latvijai vēl jātērē simtiem tūkstošu eiro ncīņai ar Krievijas propagandu, lai vēlreiz atgādinātu saviem pilsoņiem, ka tā ir izdevusies valsts.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: