Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Artis Žeigurs

20.08.2021. 21:41

»

Statistiķis - iesācējs

Tas, ka "aptuveni puse no slimnīcā nonākušajiem ir vakcinētie" pats par sevi NEKO neliecina par vakcīnas efektivitāti. Var būt gan tā, gan otrādi - viss atkarīgs no vakcinēto procenta...


Jums taisnība, ja visi būs spaidu kārtā vakcinējušies, tad visi gadījumi kas nonāks slimnīcā būs tikai vakcinētie, jo nevakcinētu cilvēku nebūs. Neatkarīgi no proporcijas fakts, ka vakcinēti cilvēki nonāk slimnīcā un mirst liecina, ka vakcinācija nepasargā no saslimšanas vai nāves no covid, tāpēc obligāta vakcinācija nav pieprasāma.

Atbildēt

Artis Žeigurs

20.08.2021. 21:29

»

autors melo

"Rakstā ir atklāts, ka nedaudz vairāk nekā 1% vakcinēto un 2,4% nevakcinēto nonāk slimnīcā...


Uzmanīgi pārlasiet orģinālo tekstu. There are however indications that vaccination is preventing serious illness. Around 24 have had to be hospitalised in this wave, just over 1%. In previous waves, that figure was 4-5%. However, 2.4% of unvaccinated people that contract COVID-19 now are hospitalised. Pirmais teikums norāda, ka turpmāk runa būs par vakcinētajiem. Jūsu pieņēmums, ka 1% ir nevis hospitalizētie vakcinētie, bet hospitalizētie saslimušie, ir kļūdains, tāpat kā turpmākie Jūsu spriedumi, kas no tā izriet.

Atbildēt

Statistiķis - iesācējs

18.08.2021. 11:29

Tas, ka "aptuveni puse no slimnīcā nonākušajiem ir vakcinētie" pats par sevi NEKO neliecina par vakcīnas efektivitāti. Var būt gan tā, gan otrādi - viss atkarīgs no vakcinēto procenta.
Ja valstī ir 50 gab. vakcinēti un pēc nedēļas slimnīcā ir 50 vakcinēti un 50 ne, tas liecina, ka vakcīna 100% izsauc saslimšanu.
Ja valstī ir 50 gab. nevakcinēti un pēc nedēļas slimnīcā ir 50 vakcinēti un 50 ne, tas liecina, ka nevakcinēšanās 100% izsauc saslimšanu.
Bez tam no statistikas jāizslēdz grupa, kur vakcinēto procents ievērojami atšķiras no pārējiem - pie mums bērni līdz kaut kādam vecumam.

Atbildēt

Aivars

18.08.2021. 07:31

»

viedokis

Pats murgo. Nevakcinējies skolotājs, mediķis slimību var saķert mājās, veikalā, trolejbusā. Pēc tam aplinficet, piemēram, bērnus u.c, kas nedrīkst potēties ir bezgala viegli


Nu, nu. Vesels cilvēks ja jūt slimības simptomus - izlolējas un ārstējas. Pašlaik GB, Izraēla rāda ka vakcinētie lielāko ko tiesu pārnēsā asimptomātiksi t.i. paši nezin ka ir slimi. Kā rezultātā vakcinētais aplipina citus pats nezinot. Kurš tad ir lielāks risks sabiedrībai?

Atbildēt

izdzīvojušais

17.08.2021. 22:55

Tādi ārsti mūs ir ārstējuši.Bū labāk vel pamācījušies.

Atbildēt

fakts

17.08.2021. 19:57

»

saki ? 🤔

fakts...


Kārtējais bla, bla, bla...!

"Vācijā: no pilnīgi potētajiem 57146 bijis pozitīvs tests"
Un cik nepotētajiem tajā pašā laikā?
Fakts- No gada sākuma pozitīvs tests bijis vairāk nekā 2 miljoniem Vācijas iedzīvotāju!!

Atbildēt

4. maija cionistu fašistiskā režīma

17.08.2021. 19:55

»

Visa valsts pārvalde mums uzspļauj!

Kolīdz Levits kļuva VP, uzspļāva likumam par mediķu algu celšanu...


esesieši ir policisti, prokurori un tiesneši, kuri ir fašistiskā režīma spēka balsts un kuriem ebreju nacists E. Levits un sumpurnis K. Kariņš ar MK noteikumiem nepieprasa obligātu vakcināciju, jo tā tiktu sagrauts fašistiskā režīma spēka struktūru atbalsts un šīs spēka struktūras vērstos pret pašiem kovidafēristiem E. Levitu un K. Kariņu, I. Mūrnieci un D. Pavļutu..

Atbildēt

rudenī atkal būs covidpote

17.08.2021. 19:47

jo nāk trešais vilnis un savakcinētiem būs atkal briesmas no jaunās mutācijas vīrusa ko nu darīs ļuts ...

Atbildēt

pasmaidi

17.08.2021. 17:39

»

autors melo

"Rakstā ir atklāts, ka nedaudz vairāk nekā 1% vakcinēto un 2,4% nevakcinēto nonāk slimnīcā...


Neskumsti,tūlīt būs trešā tūre.Pēc sestās tūres,ja izdzīvos,varēsi to kovidu ēst,nekā cita ēdama tev nebūs.

Atbildēt

saki ? 🤔

17.08.2021. 17:38

»

autors melo

"Rakstā ir atklāts, ka nedaudz vairāk nekā 1% vakcinēto un 2,4% nevakcinēto nonāk slimnīcā...


fakts
Informācija no P.Ērliha institūta Vācijā: no pilnīgi potētajiem 57146 bijis pozitīvs tests, no tiem 33269 bija saslimuši ar Covid, no tiem 6221 nonāca slimnīcā ar Covid, no tiem 2707 mirušo ar vai no Covid. Kāda reāli ir vakcīnu efektivitāte

C19 jaunie celmi tiek mākslīgi izplatīti, lai eskalētu atkārtotu vakcināciju.

Ko sasniedz ar vakcināciju? Izraēlas un jau citu zinātnieku atzinumi.

Vienkāršotais izskaidrojums, ko jāsaprot katram. Maskas jālieto, lai to lietotāji paši atzītu masku un vakcinācijas nepieciešamību.

Vakcinācija un dabiskā imunitāte.

Dabiskā imunitāte- cilvēka ķermenis, sastopoties ar vīrusa uzbrukumu, to atraida ar diva veida vielām, ko istrādā cilvēka organisms - viena viela ir aktuālā, otra ar atmiņu par uzbrucēju pirms tam vīrusu. Atmiņas vielā atodas antivielas, kuras izveidojas un noturas īslaicīgi pret katru vīrusa celmu, ar kuru saskāries cilvēka organisms. Aktuālās reaģē uzreiz pret jaunu vīrusu, to bloķējot unizveidojot antivielas.

Ja cilvēku vakcinē un vakcinēt var tikai ar noteikta celma un citādi pret vīrusu celmu, kā to dara Pfizer, antivielas izveido līdz 8 mēnešu ilgumam. Ko dara antivielas? Lielais un ilgstošais mākslīgi izsaukto antivielu daudzums, kas radīts mākslīgi ar vakcināciju, apmāna aktuālo dabisko aizsargreakciju un ļauj jaunam vīrusa celmam aktivizēties un nodarīt padziļinātu postu cilvēka organismam.

Jo vairāk reižu vakcinējas - sākot jau ar bērniem, vakcinējot trīsreiz utt. tiek iznīcināta dabiskā imunitāte ar neparedzamām sekām.

Pasaules Banka LV kopā ar centrālo LV valdību līdz 2025. gadam plāno Latvijas cilvēkkapitālu samazināt (likvidēt) uz pusi.
Līdzšim vīrus kovid 19 nekur nav izdalīts,elektroniskaja mikroskopa to neviens nav redzējis.
PCR (DNS) tests uzrāda pilnīgi visus koronovīrusus.Arī sezonalās gripas ir koronovīrusi.Šis tests uzrada arī mirušo koronovīrusu DNS.
Par šo vakcinēšanās jautājumu nevajag lasīt nekādos apšaubāmos avotos. Pietiek ar to, ko raksta oficiālie vakcīnu ražotāji un izplatītāji. Un tur var izlasīt sekojošo: 1)šie medicīniskie preparāti pēc savas uzbūves nemaz neatbilst klasiskajam vakcīnas jēdzienam, 2) Šie preparāti ir eksperimentāli, 3) šo preparātu lietošanas rezultātā ir konstatētas dažāda smaguma nevēlamas blakusparādības,4)šo preparātu ietekme uz organismu un šo preparātu pielietošanas sekas vēl tikai tiek pētītas, 5)oficiāli konstatēts, ka cilvēki, pie kuriem ir pielietoti šie preparāti, tāpat var būt gan vīrusa pārnēsātāji, gan slimot un pat mirt no šī vīrusa, 6) ne vakcīnu ražotāji, ne izplatītāji neuzņemas nekādu atbildību par šī preparāta pielietošanas sekām.
Pārdomājot šo informāciju, nākas secināt, ka tā sauktā vakcinācija īstenībā ir visai vieglprātīgs, masveidīgs medicīnisks eksperiments ar cilvēkiem, bet obligāta "vakcinēšanās" ir noziedzīgs mēģinājums cilvēkus varmācīgi piespiest piedalīties šādā nedrošā eksperimentā, riskējot ar savu veselību vai pat dzīvību.
Liekas, Latvijas valdība neko nezin par Eiropas Padomes Parlamentārās Asamblejas pieņemto speciālo rezolūciju 2361(27.01.2021), kurā aizliegts cilvēkus piespiest vakcinēties.
Tā nosaka-visi pilsoņi jāinformē, ka vakcīna nav obligāta un atteikšanās gadījumā neiestāsies sekas ne politiskajā plānā, ne arī sociālajā.
Valdībai jāgarantē, ka neviens netiek diskriminēts, ja atsakās vakcinēties jebkādu iemeslu dēļ.
Valdībai jāsniedz plaša informācija par vakcīnām un to blaknēm, kā arī par nosļēgtajiem līgumiem ar vakcīnražotājiem. Datiem jābūt pieejamiem.
Vai Latvijā vispār nav juristu?

Atbildēt

autors melo

17.08.2021. 17:31

"Gripu izskaust ar vakcināciju nav izdevies. Katru gadu gripa mutējot mainās, un katru gadu vakcīnu ražotāji cenšas pārdot atbilstošu jaunu vakcīnu, kas reizēm ir izrādījusies mazefektīva - pasargājusi no saslimšanas tikai 10 % vakcīnas saņēmēju."

KAD TAD AR GRIPU IR SASLIMUŠI 90% VAKCINĒTO?!!

Atbildēt

autors melo

17.08.2021. 17:29

"Rakstā ir atklāts, ka nedaudz vairāk nekā 1% vakcinēto un 2,4% nevakcinēto nonāk slimnīcā"
NAV
"Around 24 have had to be hospitalised in this wave, just over 1%. In previous waves, that figure was 4-5%. However, 2.4% of unvaccinated people that contract COVID-19 now are hospitalised."

1% ir nevis hospitalizētie vakcinētie, bet hospitalizētie saslimušie! Tas nozīmē, ka vakcinētajiem saslimstot iespēja nonākt slimnīcā ir kādas 4 reizes mazāka nekā nevakcinētajam, turklāt vakcinācijas rezultātā vispār slimnīcā nonāk 4-5 reizes mazāk saslimušo.

Atbildēt

17.08.2021. 17:25

»

viedokis

Pats murgo. Nevakcinējies skolotājs, mediķis slimību var saķert mājās, veikalā, trolejbusā. Pēc tam aplinficet, piemēram, bērnus u.c, kas nedrīkst potēties ir bezgala viegli


Pirmām kārtām vajag vakcinēt bērnus, jo neapzinīgie vecāki stiepj savas šķaudošās, klepojušās atvases uz bērnudārziem, skolām, ka tik prom no "rokām". Tad visu dienu skolotājas auklējas ar šādiem bērniem, saslimst pašas, aplipina citus veikalos, sabiedriskajā transportā, mājās savu ģimeni.
Nezini kas notiek, skolās! NEMULDI!

Atbildēt

ABC

17.08.2021. 17:21

"Raksts norāda, ka vakcinācija mazina smagu slimības gaitu nelielai saslimušo daļai. Rakstā ir atklāts, ka nedaudz vairāk nekā 1% vakcinēto un 2,4% nevakcinēto nonāk slimnīcā. Tātad vakcinācija ir novērsusi smagu slimības gaitu 1,4% saslimušo, kas ir neliela saslimušo daļa, tāpēc spiest cilvēkus vakcinēties nedrīkst."
Esmu vīlies autorā, kas nespēja redzēt vienkāršas lietas. Par Islandi 1% pret 2.4% ir jau 2.4 reizes vairāk par sliktu nevakcinētiemm. Vakcinēto skaits ir 4 reizes vairāk nekā nevakcinēto, tas nozīmē, ka reāli saslimstības rādītāji ir 1:9.6 par sliktu nevakcinētajiem. Ir acīmredzams ieguvums pat pret delta variantu.
Jēdzīga un saprātīga obligātā potēšana ir nepieciešama, C19 nav nekāda tur gripa. Skolās nav labas ventilācijas un ir daudz kontaktu. Vecākiem ir jāstrādā savā darbā, nevis jānodarbojas ar mājmācību!

Vienmēr jau visur var saskatīt ļaunumu un ir ērti nerīkoties, bet droši var apskatīties kāda situācija ASV, Taizemē utt. Tur tie skaitļi ir krietni dramatiskāki.

Atsauce:
https://www.icelandreview.com/ask-ir/whats-the-status-of-covid-19-vaccination-in-iceland/

Atbildēt

fakts

17.08.2021. 17:17

Kopš gada sākuma Islandē ar c-19 miruši 20 reizes mazāk cilvēku nekā iepriekšējā uzliesmojuma laikā pagājušā gada beigās!

Atbildēt

viedokis

17.08.2021. 16:59

»

Aivars

autoram 17.08.2021. 13:04


Pats murgo. Nevakcinējies skolotājs, mediķis slimību var saķert mājās, veikalā, trolejbusā. Pēc tam aplinficet, piemēram, bērnus u.c, kas nedrīkst potēties ir bezgala viegli.

Atbildēt

Visa valsts pārvalde mums uzspļauj!

17.08.2021. 16:00

»

ironija

tieši tā! Un paliek viena vienīga ierēdniecība, kas absolūti neko neražo un pensionāri, kurus nekādi neizdodas nopotēt


Kolīdz Levits kļuva VP, uzspļāva likumam par mediķu algu celšanu.

11/03/2020 PVO izsludināja pandēmiju un, uzreiz izspļaujot, kovidafērā E. Levits un vara - Levits, Mūrniece, Bordāns un visa 13. Saeima, paziņojot ANO, atteicās Latvijas teritorijā ievērot cilvēktiesības ar 13/03/2020.

Ar 13. Saeimas spīkeres Mūrnieces manipulācijām panāca, ka Saeima nobalsoja par to, ka nav vajadzīgs Saeimas balsojums kovidaferista K. Kariņa izdotiem MK noteikumiem, ar ko papildus K. Kariņš paziņoja, ka vēlas simtprocentīgi nošpricēt visus Latvijas iedzīvotājus, uzdodot ministrei Viņķelei ar savu rezolūciju izstrādāt “pūļa vakcinācijas plānu”. Ar MK noteikumiem uzsāka lokdaunu, komendantstundu ieviešanu un citus ierobežojumus.

Pēc tam E. Levits pretēji Nirnbergas kodeksam paziņoja, ka cilvēktiesības iegūs tikai vakcinētie, kas pakļausies obligātai vakcinācijai, citus drīkstēs atbrīvot no darba, tiem zaudējot cilvēktiesības izvēlēties nodarbošanos.

Šajā 4. maija fašistiskajā valstī ar valsts prezidentu, ebreju nacistu E. Levitu (kā ebrejs uzspļauj Nirnbergas kodeksam), nav paredzēta obligāta vakcinācija policijas izlasei, kas apsargā E. Levitu, K. Kariņu, I. Mūrnieci, J. Bordānu, un prokuroriem, kā arī tiesnešu korpusam.


Visiem pret režīma diktatūru un teroru protestētājiem ar policijas, prokuratūras, tiesas starpniecību paredzēti ievērojami naudas sodi.

Atbildēt

un nebrīnies

17.08.2021. 15:24

»

kobrīnies

cenzūra ir. kā vienmēr


Caur Yandeksu! Citur čeka strādā.

Atbildēt

kobrīnies

17.08.2021. 15:09

»

vno

Hei kas ir


cenzūra ir. kā vienmēr

Atbildēt

Lasītājs

17.08.2021. 14:40

Mums jau iepērk to lētāko gripas vakcīnu! Tas ir, to kas ražota no iepriekšējā gada parauga. Tāda gripa, gandrīz nekad neatkārtojas, nākamajā gadā.
Tā pat tiek darīts ar Covid vakcīnu. Ir jau vakcīna! Vakcinējies Tauta! Vienīgā atšķirība, ka šoreiz tiek ar varu spiests vakcinēties un ar stulbu reklāmu, ka būsi pasargāts no saslimšanas ar C19.

Atbildēt

ironija

17.08.2021. 14:32

»

badžoo

Valsts pārvalde aimirst vienu letiņu protestēšanas īpatnību - letiņš neprotestē ielās, viņš sakravā koferus un aizbrauc


tieši tā! Un paliek viena vienīga ierēdniecība, kas absolūti neko neražo un pensionāri, kurus nekādi neizdodas nopotēt...

Atbildēt

Visa kovidafēra ir ekonomikas lokdauns

17.08.2021. 14:11

»

autoram

Tā nav piespiedu vakcinacina. Tā ir likumiga darba tiesibu ierobežošana personàm, kas strada ar cilvekiem/bērniem, pacientiem/. Tàpat kà par pārdevèjiem, pavariem utt. nevar stradat cilveki ir ļoti lipigām infekcijàm. Šis ierobežojums noteikts sabiedribas drošības un veselibas intetesès. Ja nevakcionejies...


inkluzivā kapitālisma caur Vatikānu ieviešanai.

Visa valsts propaganda ir meli. C19 ir līdzīgs gripas vīrusam, bet C19 izmanto cilvēkkapitāla nošpricēšanai, jo liekie jāiznīcina, kad ekonomika nobloķēta. Krīze turpinās kopš 2008. gada. Krīzes risinājums ir no kapitālisma pāriet inkluzīvajā kapitālusmā ar divitālo naudu, kuru jau izstrādā Eiropas centrālā banka.

Atbildēt

...

17.08.2021. 13:39

»

Fakts

Autors nemelo: skatieties oficiālo statistiku! Ir mazi meli, ir lieli meli un ir statistika


Ir lieli meli,ir mazi meli,ir statistika.
Kas veido statistiku?

Atbildēt

lauķis

17.08.2021. 13:31

»

Aivars

autoram 17.08.2021. 13:04


Tur jau tā aplamība,veselajiem jācieš par to ka ir veseli.
Cilvēks nedzimst ar kaut kādu kodu vai ieobežojumiem.

Atbildēt

Aivars

17.08.2021. 13:21

autoram 17.08.2021. 13:04
Par kādiem slimniekiem Tu murgo!!! Nevakcinējies nav slims. Slims ir tas kas saslimst. Pie tam Vakcinējies cilvēks ir pārnēsātājs, pie kam pats to nezinot jo simptomu nav. Tad kurš te ir slimnieks? Vajag ar galvu draudzēties nevis TV skatīties.

Atbildēt

...

17.08.2021. 13:09

»

Manuprāt

būtu ideāli ja autors varētu piedalīties kādā publiskā diskusijā ar vakcinācijas propogandistiem


Švakcinācijas propagandisti neielaidīsies šādās diskusijās,tiem nav atbildes un atbildības.

Atbildēt

Manuprāt

17.08.2021. 13:06

būtu ideāli ja autors varētu piedalīties kādā publiskā diskusijā ar vakcinācijas propogandistiem !

Atbildēt

autoram

17.08.2021. 13:04

Tā nav piespiedu vakcinacina. Tā ir likumiga darba tiesibu ierobežošana personàm, kas strada ar cilvekiem/bērniem, pacientiem/. Tàpat kà par pārdevèjiem, pavariem utt. nevar stradat cilveki ir ļoti lipigām infekcijàm. Šis ierobežojums noteikts sabiedribas drošības un veselibas intetesès. Ja nevakcionejies, meklè citu darbu. Tapec beidz reiz muldèt!

Atbildēt

Paldies

17.08.2021. 12:49

Autoram!

Atbildēt

Kaža

17.08.2021. 12:17

Autors melo par vidējo dzīves ilgumu,kurš pie mums vīriešiem ir tikai ap 67 gadiem un sievietēm tikai ap 79 gadiem,kuri ir ļoti slikti rādītāji un prasās pēc komentāriem un liecina par vispārējo medicīnas līmeni,kurš atsevišķos gadījumos ir antimedicinisks un epedemija tiek izmantota naudas apgūšanai un iegūšanai,pie tam vēl ārkārtīgi ciniski atklāti profesionālo kolaborantu un afėristu vadībā.

Atbildēt

VNO

17.08.2021. 12:00

Kur mans koments?

Atbildēt

vno

17.08.2021. 12:00

Hei kas ir

Atbildēt

badžoo

17.08.2021. 11:26

Valsts pārvalde aimirst vienu letiņu protestēšanas īpatnību - letiņš neprotestē ielās, viņš sakravā koferus un aizbrauc!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: