Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Klaudija Kleina

23.12.2020. 15:06

Sezonas komplimenti !! Piesakies aizdevumam vietnē Spotlight Global Services ar procentu likmi 3%

* Vai jūs meklējat finansējumu sava biznesa dibināšanai?
* Vai jūs meklējat aizdevumus lielu projektu īstenošanai?
* Vai jums ir nepieciešams aizdevums mazāk nekā 24 stundu laikā?
* Vai jums ir nepieciešams ātrs aizdevums dažādiem mērķiem?
* Vai ekonomikas grūtības jūs ietekmē?
* vai banka vai cita finanšu iestāde jums ir atteikusi aizdevumu?

Ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, mana firma var jums palīdzēt. Mēs piedāvājam labākos aizdevumu pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam lielisku iespēju iegūt izdevīgu finansējumu ar personīgo aizdevumu līdz 5 miljoniem eiro un biznesa aizdevumu līdz 15 miljoniem eiro. Līguma noteikumi ir skaidri un organizēti abās pusēs. Ikmēneša maksājumus un atmaksas periodus var pielāgot jūsu finansiālajām iespējām. Ņemot vērā individuālo pieeju individuālajām vajadzībām, gandrīz visi pretendenti var saņemt aizdevumu.

Ieinteresētajām personām vai uzņēmumiem jāraksta mums pa:
E-pasts: spotlightglobalservices(at)gmail.com |
WhatsApp: +4915758108767

Jūs varat viegli pārbaudīt mūs mūsu vietnē, izmantojot: || https://spotlightglobalfin.wixsite.com/financial ||

Mēs esam kaislīgi, lai finanšu iekļaušana būtu svarīga. Mūsu aizdevumi un ieguldījumu produkti ir paredzēti, lai piedāvātu jums ērtības un vērtību.

Izmantojot Spotlight Global Financial Services, jūs varat atvadīties no visas savas finanšu krīzes un grūtības, jo mēs esam sertificēti, uzticami, uzticami, efektīvi, ātri un dinamiski.

Silti sveicieni
Klaudija Kleina

Atbildēt

Tu nelga

19.12.2020. 20:06

»

lauķis

Tieši tā,visa lielākā pasaules šmuce ir reliģiju ,,nopelns


Kur rodas pederastija, tas ir atsevišķs jautājums un nebāzies klāt pie bīskapijas, pie baznīcas, tā nav šoreiz tava daļa. Viņi nekādu pederastiju nav radījuši, viņiem dabas instinkts ir jārealizē pašiem, neatkarīgi.

Tu izmet savas muļķības bez jēgas un bez satura.

Atbildēt

Vārds

16.12.2020. 19:24

»

par to jau runa

zināt, kas ir tranzitorie murgi psihiatrijā??? augot slimā vidē, bērns nevar būt vesels


Kāda vaina? Kamēr biksēs neieskatās dažu pat nevar no vīrieša atšķirt. Pie tam ir arī tēvi, kas izskatās apvēlušies kā grūtnieces un ar ļenganām krūtīm.

Atbildēt

vai jūs rakstu izlasījāt?

16.12.2020. 14:23

»

RP

Mans viedoklis- dazjaadu orientaaciju cilveeki muusu sabiedriibaa ir bijushi un buus. Vienkaarshi, vinji taadi ir un...neesam vairs viduslaikos. Gruuti par to rakstiit, bet pazinu divus, gudrus, talantiigus, briinishkjiigus puishus (vinji bija no dazhaadaam skolaam, nebija savstarpeeji paziistami), ...


Papūlieties vismaz virsrakstu izlasīt!Bīskapu konference nevienu nemudina izdarīt pašnāvības. Gluži otrādi.Ja gribat izlīst ar savu demagoģiju,rakstiet par tēmu,nevis par savām atmiņām!

Atbildēt

jautaajums

16.12.2020. 12:32

»

nomierinies

Baznīcā ir iefiltrējušies pedofili un pideri, lai grautu baznīcu no iekšienes


Vai tiešām baznīca cīnās pret sadomītiem??????

Atbildēt

nomierinies

16.12.2020. 12:16

»

Niknais

Kuri tad vairoja pediņus, ja ne melnsvārči, no bērnības pārprogrammējot kora zēnus


Baznīcā ir iefiltrējušies pedofili un pideri, lai grautu baznīcu no iekšienes.
Paldies baznīcai, ka tā cīnās pret homoseksuālistu ideoloģijas izplatību!

Atbildēt

lauķis

16.12.2020. 10:20

»

Niknais

Kuri tad vairoja pediņus, ja ne melnsvārči, no bērnības pārprogrammējot kora zēnus


Tieši tā,visa lielākā pasaules šmuce ir reliģiju ,,nopelns,,.
Reliģiju ietekmē cilvēks savu atbildību deleģē mistiskam dievam,varbūt arī Jahve nav nemaz tik mistisks,visu negāciju sakopojums.

Atbildēt

Niknais

16.12.2020. 10:12

Kuri tad vairoja pediņus, ja ne melnsvārči, no bērnības pārprogrammējot kora zēnus??

Atbildēt

Tips

16.12.2020. 09:40

Atkal tie melnsvārči ir uzlīduši uz galds un ne tikai māca citiem dzīvot, bet jau sāk reāli ietekmēt.

Atbildēt

latvietis

16.12.2020. 09:26

»

www.govlawyer.lv

Ungārija tikko kā veica


Lūk mums piemērs ,ir arī citas Eiropas valstis ar līdzīgu pieeju!Ja mūsu pederastu valdība iebilst, tautas saglabāšanās interesēs tā ir jāpatriec!

Atbildēt

www.govlawyer.lv

16.12.2020. 01:53

Ungārija tikko kā veica
izmaiņas konstitūcijā par ģimeni
un aizliedza seks. minoritātēm bērnu adopciju.

Atbildēt

Anna

16.12.2020. 00:16

»

Lasītājs

Baznīca jau varētu noturēt aizlūgumu, kā par mirušajiem un vienlaicīgi, visiem šādas perversijas virzītājiem. Domāju, ka Dieviņš nebūtu ļoti dusmīgs


Diēta ir pagājušais gadsimts! Lai zaudētu svaru, jums vairs nav nepieciešams sevi izsmelt ar diētām! Es šeit lasīju par jaunu un veselīgu metodi - http://bit.ly/ketosliim es izmēģināju tik daudz lietu, visas diētas, fitnesu, labi, es varētu zaudēt 2 kg un ar šo rīku mēneša laikā zaudēju 15 kg, un es jūtos lieliski! Es iesaku visiem!

Atbildēt

Lasītājs

15.12.2020. 23:01

Baznīca jau varētu noturēt aizlūgumu, kā par mirušajiem un vienlaicīgi, visiem šādas perversijas virzītājiem. Domāju, ka Dieviņš nebūtu ļoti dusmīgs.

Atbildēt

vispār

15.12.2020. 21:36

pilnīgi vienalga, kā katrs izlēmis lietot savas zarnas, vai citus orgānus, vai kā dabā paredzēts, vai kā citādi. Bet, lai kādas sajūtas, hormonālās nobīdes, zarnu kairinājuma rezultātā rastos, tas pilnīgi noteikti nav un nebūs mātes instinkts. Tāpēc, lūdzu, neadoptējiet bērnus, tos bērnus, kurus radījuši citi vīrietis un sieviete, nelaupiet sava egoisma pēc, bērnam iespēju tikt kādreiz pie audžumātes. Ir taču zināms, ka pasaulē ir ļoti daudz bezbērnu parastu heteroseksuālu pāru. Savukārt, 2 cilvēkus, kopā dzīvojošus, arī laulātus, arī heteroseksuālus, sauc par pāri, nevis par ģimeni.

Atbildēt

Dezorientētaijs

15.12.2020. 20:26

Tikai nesaprotu, kādēļ TV ziņās ir diametrāli pretējs vēstījums no bīskapjiem.

Atbildēt

hm

15.12.2020. 19:29

Var jau saprast, ka 7.5 miljardi uz Zemes ir pārāk daudz. Karu nav un C19 arī neietekmē populāciju. Jāmazina cilvēku skaits.
Kas to uzsāka? ASV. Bet ES, kurā atrodamies, to atbalsta. Paradokss tajā, ka mums bez visām seksa īpatnībām, dzimstība tāpat rāda ceļu uz tautas izmiršanu.
Kaut gan ... agrāk, vēlāk, kāda starpība.
Atbildēt

Tas pats ,kas viiņš ir

15.12.2020. 19:22

»

labvēlis

Cerams,ka tiešām LZA


Tava cerība Tevi neviļ. Svētību Tev no sirds.

Atbildēt

par to jau runa

15.12.2020. 18:09

zināt, kas ir tranzitorie murgi psihiatrijā??? augot slimā vidē, bērns nevar būt vesels
Divas normālās sievietes, lūdzu, bet , ja viena tēļo vīrieti

Atbildēt

Vārds

15.12.2020. 18:01

»

jautaajums

Vai zinātnieki izdomājuši jaunu bērnu radīšanas un audzināšanas metodi?Vienīgais zināmais vīrietis kas dzemdēja bija Švarcnēgers,bet filmā.Arī divas lezbietes nevar RADĪT bērnu


Pag, pag vēl jau no svētā gara arī var tapt grūta.

Bērns, kas bija normāls svarā,
Neradās no svētā gara.
Nejauciet šai lietā dievu,
Neblamējiet mūs ar sievu!
/V. Artavs/

Atbildēt

RP

15.12.2020. 17:51

Mans viedoklis- dazjaadu orientaaciju cilveeki muusu sabiedriibaa ir bijushi un buus. Vienkaarshi, vinji taadi ir un...neesam vairs viduslaikos. Gruuti par to rakstiit, bet pazinu divus, gudrus, talantiigus, briinishkjiigus puishus (vinji bija no dazhaadaam skolaam, nebija savstarpeeji paziistami), kuri vidusskolas vecumaa izdariija pashnaaviibu. Luudzu, miiljljaa sabiedriiba, nenomeetaasiem ar akmenjiem tos, kurus mees nesaprotam! Par beernu audzinaashanu. Pirmkaart, taa netradicionaalitaate nav ieaudzinaama. Taa, vai nu ir, vai nav.Cik daudz, bez vecaakiem, palikushu beerninju justos laimiigi un apruupeeti jebkaadaa gjimenes modelii. Ja kas, es personigi arii ne visai eerti juutos( man ir 3 beerrni un 9 mazbeerni), iestaajoties par netradicionaaliem variantiem, bet man neiziet no atminjas to divu briiniskjiigo puishu pashnaaviibas.

Atbildēt

jautaajums

15.12.2020. 17:36

»

Aģents 007

Vārds vietā. Lai runā zinatnieki


Vai zinātnieki izdomājuši jaunu bērnu radīšanas un audzināšanas metodi?Vienīgais zināmais vīrietis kas dzemdēja bija Švarcnēgers,bet filmā.Arī divas lezbietes nevar RADĪT bērnu.

Atbildēt

paardomas

15.12.2020. 17:25

Lai kopdzīvojas kāš patīk,ģimene ir visa pamats.Diez vai kāds spēs šo apstrīdēt.Var būt nepilnas ģimenes,dažādu iemeslu pēc,sadomītiem ģimenes nevar būt.

Atbildēt

Dr.sc.ing. (LZA) Ilgonis Kļaviņš

15.12.2020. 17:05

Šādu iniciatīvu publiski caur Gundara Rēdera divsarunu jau ir izvirzījis viens Latvijas Zinātņu akadēmijas goda loceklis - Triju zvaigžņu ordeņa lielvirsnieks. Bet nu ir pienācis laiks arī pašai Latvijas Zinātņu akadēmijai izskatīt šo lietu, un formulēt savu viedokli. Mums ZA Filozofijas un tiesību institūtā bija arī Tiesību nodaļa. Tās juristi ir saistīti ar Latvijas neatkarības atjaunošanu parlamentārā ceļā. Palūgsim arī viņu viedokli.

Atbildēt

kas ir būtiskākais - izformēt Satversmes tiesu

15.12.2020. 15:23

Satversmes tiesa ir nostājusies pretvalstiskās pozīcijās un pasludinājusi, ka Saeima faktiski pakļaujas Satversmes tiesai, ka deputātiem jāklausa Satversmes tiesas lēmumiem un neviens nevar pārsūdzēt saujiņu pretvalstisku elementu, kuri dēvē sevi par Satversmes tiesas tiesnešiem, lēmumus. Būtiskākais un steidzami nepieciešamais ir izformēt un likvidēt Satversmes tiesu, jo pagaidām ir tikai viens pretvalstisks lēmums, bet tādi sekos vēl un vēl, līdz valstī būs izdarīts politisks apvērsums un valsts vadību faktiski sagrābs un realizēs daži tiesneši, kuriem tāda mandāta nav. Osipova skaidri draudēja intervijā, ka viņu lēmumi stāvēs pāri Saeimas lēmumiem, ka valstī galvenā institūcija ir Satversmes tiesa, nevis Saeima. Satversmes tiesa kā tāda ir nopoietns drauds Latvijas valsts pastāvēšanai un Satversmei. Tāpēc nav jāpiedalās noziedznieku izdoto lēmumu interpretācijā un izpildē, jo pats lēmējs un viņa lēmums ir prettiesisks. Satversmes tiesa ir neleģitīma no dibināšanas brīža vismaz divu iemeslu dēļ: tā izdod lēmumus kā likumus un tie ir prettiesiski un vērsti pret Latvijas valsts pastāvēšanu; 2) Satversmes tiesu izveidoja poltizagļi, kriminālnoziedznieku bandas un oligarhi 1996. gadā, un nav tiesisks pamats uzskatīt, ka Satversmes tiesa ir likumīgi izveidota valsts un tautas interesēs; Satversmē šādas institūcijas nav un nreferendums par Satversmes tiesas izveidi nav bijis.
Piedaloties diskusijā par vienu lēmumu,mēs tikai apstirināsim, ka Satversmes tiesai ir tiesisks pamats izdod Saeimai pāri stāvošu lēmumus. Mums ir nevis jāinterpretē tagad Satversmes lēmums, bet gan jālikvidē pati Satversmes tiesa un tieši par to ir jācīnas un tieši tas ir jādara. Mums ir jāaizstāv Latvija un Satversme ar kardināliem un teidzamiem soļiem, nevis jāspēlējas ar šiem noziedzniekiem viņu smilšu kastē.

Atbildēt

rolis

15.12.2020. 15:00

Vai ļausim pediņiem un laizītājām sačakarēt,Uškins arī tāds palicis.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: