Menu
Pilnā versija
Foto

Vara barikādēs

Jānis Erlats · 24.01.2019. · Komentāri (11)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris a

05.02.2019. 17:24

(flag:lv)(flag:lv)(flag:lv)Sociologi-18.01.2019.g. LTv-7 raidjumā""Nacionālie dārgumi""-TĒMA-""FINKS""..Raidījumu vadīja Z.Muktupāvels, klāt aktieris A.Ančevskis ,režisors Edm.Freibergs un jūdu izcelsmes/pēc ģenioloģijas klasifikācijas biorobots/ pārstāvis Boriss Ravdins, nosaukts tika par kulturologu / interesanti kādas kultūras.,/?-esot vairāku grāmatu par mūsu izcilo gaišreģi E,FINKU-autors .Konsultējoties izrādījās, ka vairākas grāmatas par E.Finku ir lasītas ,pat ar lielu interesi , jo tur pārliecinoši un objektīvi ir bijis izklāstīts par E.Finka izcilajām GAIŠREĢA un PAREĢA spējām. Bet sarunas gaitā par E.Finka tēmas teātra izrādi tika runāts kā izdevušos un interesantu un VĒSTURISKI REĀLU .
Bet tad sarunā iesaistījās grūti saprotamā latviešu valodas izloksnē Boriss R.- kurš ar milzīgu entuziasmu faktiski noraidīja pats savu rakstīto par E,Finku. Pat mēģināja noliegt pirms 1991.g. aktualizēto ABSOLŪTI PRECĪZO ATKLĀSMI PAR 1991, GADU /kad gadskaitļi abos galos būs vienādi/, tad Latvijas pamattauta latvieši ZINĀJA UN GAIDĪJA PAREDZĒTO LATVIJAS VALSTS BRĪVĪBU -VISPIRMS no judokomunistu VERDZĪBAS, kas faktiski sākās 1939.g., kad tad vēl SUVĒRĒNĀS LATVIJAS REPUBLIKAS VARA bez tautas REFERENDUMA ielaida LATVIJĀ Kurzemes teritorijā Austrumu Krievijas VARAS UZSPIESTO AGRESIJU-SARKANĀS ARMIJAS TANKU ARMĀDAS VEIDĀ. Pamatu tam m.es tagad ļoti labi zinām-kā NOZIEDZĪGO T.S. MOLOTOVA-RĪBENTROPA PAKTU AR TĀ-SLEPENAJIEM PROTOKOLIEM-PAR NOZIEDZĪGO EIROPAS RERITORIJU PĀRDALI -šajā gadījumā vardarbīgu Latvijas teritorijas un Latviešu tautas pakļaušanu JAUNAI GENOCĪDA FORMAI-KURAS SĀKUMS BIJA JAU 700 GADU GENOCĪDS NO ANGLOSAKŠU /KRUSTNEŠU/ INVĀZIJAS-AR VARU MUMS UZSPIEŽOT AUSTRUMU JŪDU VARDARBĪGO-PRETCILVĒCĪGO RELIĢIJU-JUDOKRISTIETĪBU saīsinot-KRISTIETĪBU.
Tad Boriss R. sāka fantazēt un burtiski murgot, ka katrai tautai vajagot celt savu PANTEONU-...?Lai tad pats Boriss R. ceļ savā APSOLĪTĀ ZEMĒ /PAT NE TĒVZEMĒ/ TUR PANTEONUS CIK VĒLAS un meklē TUR SEV JAUNUS MITOLOĢISKUS TĒLUS-varbūt atradīs vēl kādu sava ciltsbrāļa JEŠUA- JAUNU APUSTULI..un safantazēs jaunus FOLKLORAS TĒLUS JŪDU GADRĀ....
Mums, te LATVIJĀ, IR SAVA BALTU-ĀRIEŠU FOLKLORA UN SAVA MITOLOĢIJA, AR MŪSU DAINĀM KĀ AUGSTĀKAIS LATVJU TAUTAS IZZIŅU UN APLIECINĀJUMA AVOTS.
Boriss R . pat aizrunājās / aizmurgojās / tiktāl,ka mums te Latvijā NEESOT SVARĪGA MŪSU VĒSTURE,-BET galvenais esot MITOLOĢIJA,,,
SAVDABĪGI, KA NE AKTIERIS, NE REŽISORS, NE RAIDĪJUMA VADĪTĀJS-NEIEBILDA PRET ŠIEM Borisa R. MURGIEM.
Taļāk Boriss R,savas pamatdzimtenes Izraellas SAFANTAZĒTĀS MITOLOĢIJAS vietā sarunā TO... centās viltīgi un pretīgi""pārlikt"" uz Latviju.
Bet MĒS TAGAD ZINĀM PAR E.FINKA 2- OTRO PAREĢOJUMU-KAS IR 2020.GADS.-tātad DDD..un LATVIUAS SUVERENITĀTES ATJUINOŠANA..
INTERESANTI, ka visos Latvijas Preses izdevumos katru gadu TIEK ATGĀDINĀTS-IERAKSTĪTS E.FINKA TEIKTAIS PAREĢOJUMA TEKSTS,- KA PĒC 1939.G. IERADUŠIES OKUPANTI UN KOLONISTI ATSTĀS LATVIJAS VALSTI UN PĀRTRAUKS GENOCĪDU PRET LATVIEŠU TAUTU -līdz 2020.g. 30.decembrim. UN ATDOS LATVIEŠU TAUTAI VISU SAZAGTO UN KRIEVIJAS VARA PĀRSKAITĪS LĪDZ 2020.G 30. ..DECEMBRIM- ATJAUNOTAI LATVIJAS BANKAI APRĒĶINĀTOS 700 000 000 000 SEPTIŅUS SIMTUS MILJARDUS EIRO + plus vēl 0/0 procentus no 1991.g.-PAR OKUPĀCIJAS UN KOLONIZĀCIJAS REZULTĀTĀ VEIKTIEM PĀRINODARĪJUMIEM PRET LATVIJU UN LATVIEŠU TAUTU.PROTAMS, ATTIECĪGI PAR LATVIJAS VALSTS UN LATVIEŠU TAUTAS DEKOLONIZĀCIJU UN DEOKUPĀCIJU ATBILDĒS ARĪ VĀCIJAS, ASV. ANGLIJAS UN FRANCIJAS VALSTU VALDĪBAS.-KAS PIEĻĀVA ŠOS NOZIEGUMUS PRET LATVIJU UN LATVIEŠU TAUTU.
UN TIKAI TAD LATVIJA BŪS LIKUMĪGI ATJAUNOTA KĀ NACIONĀLA UN SUVERĒNA VALSTS-AR >KĀ 8O % PAMATTAUTAS LATVIEŠU APDZĪVOTĪBU.Protams ,arī SOCIĀLI EKONOMISKO SISTĒMA LATVIJĀ TIKS ATJAUMOTA UN MODERNIZĒTA ATBILSTOŠI LATVIJAS PAMATIEDZĪ'VOTĀJU VAJADZĪBĀM UN ILGSTOŠAI -TĀLĀKAI TŪKSTOŠU GADĪGAI PASTĀVĒŠANAI- NO PAŠLAIK ŠEIT LIKUMĪGI UZTUROŠAMIES 1.5- VIENS AR PUSI MILJONS PAMATIEDZĪVOTĀJIEM. DABĪGI, KA AR 2020.G .NOSLĒGUMU IR JĀBŪT ATJAUNOTĀM KONTROLĒTĀM / NE SLĒGTĀM/ LATVIJAS VALSTS ROBEŽĀM-LĪDZĪGI AR TĀDĀM MŪSU SABIEDROTĀM NACIONĀLĀM SUVERĒNĀM VALSTĪM.
MĒS, LATVIEŠU PAMATTAUTA ,TĀ PAT KĀ E.FINKA 1-pirmo PAREĢOJUMU ZINĀJĀM UN ATTIECĪGI RĪKOJĀMIES TO SAGAIDOT UN AIZSTĀVOTIES /BARIKĀDES/ -TĀ MĒS ARĪ TAGAD ZINĀM UN SAGATAVOJAMIES E.FINKA 2. OTRAM PAREĢOJUMAM. ATCERAMIES PAŠA E.FINKA TEIKTO-,KAD VIŅU ARĪ IZSŪTĪJA UZ JUDOKOMUNISTU IZVEIDOTAJĀ KRIEVIJAS IMPĒRIJAS VERGU NOMETNĒM-GULAGIEM-/VISAS TERITORIJAS IR IEKAROTAS AR VARU UN AZIĀTISKO VILTU/ -IZŅEMOT T.S. ""KIJEVSJAJA RUSJ"'.VIŅŠ TEICA,-KAS IR NOLEMTS-TAM IR JĀNOTIEK-TAS PATS TIEK ATTIECINĀTS UZ F-1/PIRMO/ UN F-2 /OTRO PAREĢOJUMU/...

LAI IR ! MŪSU PAROLE IR F-2-2020 (sun)

Atbildēt

Edge

25.01.2019. 12:43

»

Asiirietis

Pareizi viss pateikts, noceļu cepuri šī raksta autora priekšā. Vairāk tādu rakstu, kas liktu atvērt acis vēl snaudošajiem


"...tagad mūs izmanto globālais transnacionālais kapitālisms un vietējā korupcija."
Guntis Kalme: Barikādes un hibrīdkarš. Ko varam secināt no savas vēsturiskās pieredzes? (la.lv)
Vairāk šādu rakstu, lai lielāka migla un vairāk putras pilsonīšu galvās. Tā turēt!

Atbildēt

Edge

25.01.2019. 12:28

" Viņi rada augstāk organizētu sabiedrību, kurā nevis vara likvidē citādi domājošos, bet gan tos iznīcina pati sabiedrība."
Viņi - tā ir daļa no sabiedrības, kas nebūt vienmēr ir ideāla un/vai rīkojas 100% pareizi. Pavērosim notiekošo ASV, tad arī viena reālpolitiķa teiktais pirms 100 par "nācijas smadzenēm, kas par nācijas sūdiem kļuvušas", kļūs skaidrāk saprotams.
White House preparing draft for Trump to declare national emergency: CNN.

Atbildēt

Asiirietis

24.01.2019. 19:53

Pareizi viss pateikts, noceļu cepuri šī raksta autora priekšā. Vairāk tādu rakstu, kas liktu atvērt acis vēl snaudošajiem.

Atbildēt

Fēlis

24.01.2019. 19:18

Labs raksts. Saprotot, kādi mēsli uzpel, uz pēdējām vēlēšanām negāju. Gaidu brīdi, kad nobriedīs konjunktūra šitos padlas sabadīt ar dzelzs izstrādājumiem, vai ideālā uzraut pie apgaismes stabiem. Apbēdina tikai tas, ka tā rezultātā nāksies pieslieties Austrumu blokam, jo Rietumu izlaupītāji nepiedos atņemto iespēju mūs izlaupīt.

Atbildēt

Edge

24.01.2019. 16:02

"Kalpošanas pretstats ir brīvība, un turpmākie notikumi parādīja varas izvēli."
Notikumi pēc 1991.g. parādīja sociālo likumu darbības objektivitāti. Izlasiet, pārlasiet un pārdomājiet 1990.g. martā Francijas TV sociologa A.Zinovjeva teikto B.Jeļcinam: "...kaut 1000 partijas nodibināsiet, visas tās par politmafijām pārvērtīsies. Vienas privilēģijas birokrātiem atņemsiet, viņi citas sev nodrošinās, utt.utml.
Стенограмма телевизионных дебатов Ельцина и Зиновьева 9 марта 1990 года

Atbildēt

Lauķis

24.01.2019. 15:05

Kā gan ir izmanījusies valdošā ideoloģija! Agrāk, vismaz saukļu līmenī, cilvēks bija vērtība, par tā nogalināšanu mirsti pats, vai ilgstoši sēdi ieslodzījumā. Tagad - par to pašu dabū nosacītu sodu, vai vispār neko. Tik tālu nu jau esam, esam ar mūsu deputātu palīdzību. Līdz ar to - arī valsts viņu ieskatā kļūst par tādu štruntu vien, ja tikai ir kaut niecīga iespēja kādu laiciņu pasēdēt pie siles.

Atbildēt

LKSK

24.01.2019. 13:56

Un mērķi tika sasniegti! Valsts izstrādājums

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: