Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Es

14.01.2021. 06:40

Pagaidām nekas par darbu RD neliecina.

Atbildēt

Fēlis

12.01.2021. 08:35

"Tā kā ir gadījumi, kad apspriešanas Progresīvie cenšas ierosināt par tikai viņiem pašiem saprotamām lietām (piemēram, vai kāds zina, kas ir “mikromobilitāte”?)" Tādus nu mūjābeļus cep mūsu izglītības sistēma. Īstenība nelaimīgi cilvēki. Kad viņi visā krāšņumā parādīs visiem, ka prot tikai muldēt, bet ne darīt un galvenais sapratīs paši, ka tie 17- 18 mācībām patērētie gadi ir nolaisti podā, var būt par izglītību atbildīgās amatpersonas beidzot sapratīs ko ir sadarījuši un reiz beigs katrs pēc sava prāta raustīt sistēmu un cept nekam nederīgus sociologus, psihologus un visādus citādus logus.

Atbildēt

!!

11.01.2021. 15:30

Ietves tīriet pilsētā savlaicīgi un ne tikai centrā, Rīgas jaunie kungi! Nodokļus visi godīgi maksājam, bet brienam pa pilsētu kā pa mežu! Labrīt, ir sākusies ziema!

Atbildēt

Darbinieks

11.01.2021. 14:25

Vecāki jau ilgi cīnas ar Rīgas izglītības, kultūras un sporta pārvaldi un sporta skolu "Rīdzene" tās darbinieki jau gadiem iet uz KNAB sniedz liecības, bet daļa darbinieku turpina strādāt, pirkt mašīnas celt mājas un priecāties, lobēt savus projektus un baudīt dzīvi. Tauta runā agrāk sporta skola "Rīdzene" savā laikā A. Agleniekam 1000 eur katru mēnesi vien degvielā maksāja, toslu kannām rakstīja, laikam mājas apsildei vajag. Pa šiem gadiem nopircis dēlam jaunu Land Cruizer un jaunu Opel Vivaro uzcēlis jaunu māju, pats nopircis jaunu BMW 530 D slēpošana uz alpiem ar RD departamenta darbiniekiem ierasta lieta (pat atvaļinājumu nevajag izņemt) un viss godīgi nopelnīts sievu RD abiem strādajot. Pats A. A strādā 2 darbos vienlaicīgi, bet treneriem, kuri iestājas pa tasnīgumu aizliedz pat stundas aizvietot, izņemot savus pietuvinatos trenerus, dēlu ieskaitot pa šiem gadiem nomainījušies 7 - 8 perspektīvi jauni treneri, kuri nav bijuši ar mieru samierināties. A.A mīļākais teiciens "Man par to nekas nebūs". Staķi dari beidzot kautko.

Atbildēt

pietiek lasītājs

11.01.2021. 14:11

Labs ievads.Gaidu turpinājumus.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: