Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš

02.02.2022. 13:14

Mūsu vietējie jūdi nekad nerunās par kara noziedznieka ebreja un cionista Simona Šustina biogrāfiju. Un arī par Vjatlaga nāves nometni Simona Šustina tautieši klusēs, it ne vārda neizdvesīs sakarā ar šiem traģiskajiem notikumiem. Ebreji, protams, ir cietuši Otrajā pasaules karā gan no komunistu, gan no nacistu režīmiem. Tomēr der zināt, ka čekas (toreiz NKVD) represīvās mašinērijas augšdaļā strādāja ebreju tautības biedri. Un viņu pēcnācēji - bērni un mazbērni - tagad apmeklē sinagogas un ik uz stūra kladzina par seno ebreju kultūru. Vēsture ir pretrunīga. Piemēram, čigāni jeb romu tauta cieta no šiem totalitārajiem režīmiem krietni vairāk par ebrejiem (vismaz PSRS teritorijā). Padomju Krievijai nepatika čigānu jeb romu tautas brīvdomīgais dzīvesveids, tāpēc viņus sagaidīja represijas un citas likstas pat pēc Otrā pasaules kara beigām. Savukārt, ebreji kļuva par svētajiem mocekļiem un monopolizēja visu žēlsirdības tirgu. Lūk, visa vēsture. Par latviešu tautas ciešanām es šoreiz nerunāšu, citādi daži lielebreju un lielkrievu šovinisti man antisemītismu un rusofobiju mēģinās piešūt. Ar cieņu pret daudzdievību, Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

Lapsene

20.01.2022. 18:22

Raksts skaidri parāda, kādus padomniekus un darbiniekus savācis spožais vargribis. Neveikls, smagnējs stils, štampu izmantošana, teikumu nepareizs sākums utt. Palīdziet prezidentam atrast normālu PR speciālistu! Help!

Atbildēt

Protobalts

20.01.2022. 16:28

»

kaķa smiekli

Tieši tā. Levits tādā steigā uz reiz pēc stāšanās amatā iesniedza partiju finansēšanas likumu, ka nebija laiks visu kārtīgi izvētīt un paredzēt iespējamos riskus un sankcijas, zinot, ka Latvijā partijas vairojas kā amēbas pumpurošanās ceļā...


Tiek veidota Tautas Saeima !
Mēs paši lemsim ,partijas vairs nebūs vajadzīgas ,to vietā darbu pildīs visaugstākās raudzes profesionāļi ,katrs savā nozarē ,būs milzīgs efekts tautsaimniecībā ,tautas garīgajā izaugsmē ,DEMOKRĀTIJA ,un galvenais ,EKONOMIJA!
Elektrības cenas kritīsies ,jo ikviens slegs līgumu ar Elektrum ,par viņa mantas - skaitītāja izvietojumu privātīpašumā ,ja jau tik milzīga peļņa šim ''valsts ''ūzņēmumam ,par biznesa iespējām jāmaksā .

Atbildēt

Protobalts

20.01.2022. 16:16

»

Džedajs

Orbitālā stacija Rīgas pils drīz tiks piezemēta ar visiem kosmonautiem, kas sen zaudējuši saķeri ar realitāti. Vajag taču tā sadzerties drosmi- atņemt iztiku 60k cilvēku reiz 2,5, jo viņiem ir ģimenes un tad voluntāri pacelt rēķinus. Krievu gāze pēkšņi ir palikusi dārgāka Inčukalnā? Vai daugavas kaskādes...


cenu celšana neizbēgama ,jo žīds sanaidojis Baltiju ar Krieviju ,Baltkrieviju ,tādejādi mums nespīd ne tranzīts,ne elektroenerģija par cilvēcīgu cenu no atomelektrostacijas Baltkrievijā ,no kaimiņīem un radiem ,bet OIK un sadales tīklu uzrēķini ,it kā elektrība tiktu ar kurjerauto pivesta ,nevis atplūst pa Psrs (arī Ulmaņlaiku) laikos ierīkotajiem vadiem.
Jums ŽĪdiem jārepatriējas uz savu senču zemi Izraēlu ,ar Zuzānu (mācītāju ģimenes pēctecis) priekšgalā ,jo redz kāds sātans izaudzis jūdukristietības paspārne ,ka iznīcina latviešus ar azartspeļu zālēm .kuras ievazājis no sugas brāļiem,Lasvegasas mormoņiem ,kuri attīstija šo sātanu biznesu ,svētajā indiāņu zemē .
Visur ,kur ieroidas žīds ,viņa scenārijs iz kropļot vidi ,maitāt cilvēku seno kultūru ,aizvietojot ar surogātu .
Lai nolādētas levita&bordāna dzimtu locekļi ,par ikvienu pazudinātu baltieti ,par tiem latviešiem ,kuri berz pajumtes salst Dublinas ielās .

Paldies Hitleram ,kurš jau vienreiz tīrija Eiropu no jums ,un atv era acis patiesībai .,kas par izdzimumu ir žīdu ciltis.
Baltijai ar kaimiņīem slāviem būs ļoti perspelktīvas attiecības ,mēs izmēzīsim savas zemes no jūdiem ,ceļat savas pakaļas ,krāmējat koferus ,kamēr nav par vēlu !
Jūs parazīti pārāk talu aizgājāt .,jau Krievijā iedibinājāt apgraizīšanu un sterilizāciju etnisko slāvu vidū ,veidojot sektas ,marazmātiķi,ko Hitlers ar jums izdarīja pilnīgi ekvivalenti atbilst soda mēram ,kuru pelnījāt jūs.

Atbildēt

Protobalts

20.01.2022. 15:58

Tava alga būs šķīstītavā ,kad ar Jēzu Kristu tiksies ,vai arī netiksies (es tikos 2011.gadā ,Latvijā ),Jēzus deva zīmi, ka beigas jums ir augļotājiem un mūžīga šķīstīšanās ellē ,kur Soross pašlaik agonijā raustās .mirusi tikai miesa ,bet garam (sirdsapziņai ) jādzīvo tālāk un jāatbild par darbiem virs zemes .
Kaut gan Jēzus Kristus ar Mariju Magdalēnu ir ar Levitu no vienas cilts ,bet starp tiem stipri garīgās izaugsmes attālumi ,Jēzus neieredz augļotājus ne acu galā ,bet vara tam dota īpaši liela Debesu valstībā ,kur nokļūst dvēseles.
Marijas Magdalēnas mitohondriālā haplogruppa ir K1a1b1a,dns tests veikt no matu šķipsnas parauga ,kurs kā svētais artefakts atrodas Parīzē.Saint-Maximin basilica.

http://www.ijsciences.com/pub/pdf/V52016121167.pdf
https://www.familytreedna.com/public/mtDNA_K?iframe mtmap

Arī Baltijas valstīs sastopama šī haplogruppa ,iespējams ienākusi kopā ar okupantiem krustnešiem ,jo Bronzas laikmeta senajos dns paraugos ,Latvijā šo haplogruppu neatrod.

Atbildēt

gunča

19.01.2022. 16:10

ļOTI LABI, KA LIEPĀJĀ BŪS CIETUMS :IZREDĒTAJIEM:. Kas teica, ka Latvijā slikta plānošana? Nav tiesa, valdošā kliķe, jūtot , ko sastrādājusi, savlaicīgi gatavo sev siltas vietas Liepājā.

Atbildēt

Džedajs

19.01.2022. 10:58

Orbitālā stacija Rīgas pils drīz tiks piezemēta ar visiem kosmonautiem, kas sen zaudējuši saķeri ar realitāti. Vajag taču tā sadzerties drosmi- atņemt iztiku 60k cilvēku reiz 2,5, jo viņiem ir ģimenes un tad voluntāri pacelt rēķinus. Krievu gāze pēkšņi ir palikusi dārgāka Inčukalnā? Vai daugavas kaskādes sākušas pastalnieku līderiem piestādīt rēķinus? Rēķinu celšana nav objektīvu apstākļu radīta, bet cow afēras turpinājums, lai nospiestu ceļos tautu. Vara nesaprot, ka ir pāri sarkanajām līnijām. Vai tiešām latviešu vidū vajadzīgs asiņains slaktiņš reizi 100 gados?

Atbildēt

Viedais Manels (neīstais)

19.01.2022. 04:43

»

Viedais Mamels

Neesmu nevienā politiskā partijā, jo nekur tādus viedos idiņus neņem pretī, un man par savu imidžu raizes nav, jo nekāda imidža man vispār nav. Cērpu stulbas aitas gan dzīvē, gan savos talantīgajos rakstos. Arī turpmāk rakstīšu ar literāro pseidonīmu, kas man tīk bet neatbilst pēc būtības, jo nēsu viedais...


🧑‍✈️

Neesu nevienā politiskā partijā (pārtijā), jo nekur tādus viedos neņem pretī, un man par savu imidžu raizes nav. Aizvien apcērpu “stulbas aitas” gan dzīvē, gan savos talantīgajos un būtuskajos komentāros - tie muļķi maksā ar savu uzmanību, kad pamana mani un manus tekstus.

Arī turpmāk viedi jo viedi rakstīšu ar literāro pseidonīmu - Vidais Mamels, kas man tīk un atbilst pēc būtības - savu pašcieņu novērtēju. Pēc troļļu stabules nelēkāšu par velti, tikai par maziņu samērīgu atlīdzību - nieka uzmanību man, liekajam sociopātam.

Vēlreiz tfu uz visiem kas man netic, bet ņirgājas par manu manu viedo talantu, tfu, tfu, tfu! Tagad pietiks!

Atbildēt

Kade

19.01.2022. 00:09

Tieslietu saule faktiski piedraud jebkurām "nestabilām" jaunpartijām- ja kas, naudiņa nespīd, , labāk pievienojieties drošām platformām.Sapnis- centralizācija. Vienlaikus aizmirstot būtību- kāda vispār pipara pēc partijām būtu jāsaņem nodokļu nauda? Vai tas ir radīja kādu neatkarību no biznesiem? Taču ne. Tikai ērtību biznesu čaukstošo pa taisno kabatā, ar tos birojus, papīrus, printerus, puķpodus samaksās ļoļiki vēlētāji. paši tak gribēja neatkarīgu politiku :D

Atbildēt

jautaajums

18.01.2022. 23:34

Kas jādara ar parazītiem?

Atbildēt

Augstu godàtais

18.01.2022. 21:31

Pimpja sükätàja kungs!Vai bütu pienàcis laiks samazinàt algu sim smirdigajam Minsteres seskam?

Atbildēt

Aicinu publiskot Viltvārža bankas konta numuru

18.01.2022. 20:37

Tauta ir gatava ziedot trūcīgajam "visas tautas prezidentam", lai paceltu viņa nošļukušo knābi pēc rēķinu pieauguma.

Atbildēt

Viedais Mamels

18.01.2022. 20:31

»

jaajaa

...nu bet pilnīga taisnība prezidentam...tos, kas ieguvuši mandātu, pamet savas partijas un frakcijas, nevajag finansēt !!!...es vispār uzskatu, ka šajos gadījumos Saeimas deputātam mandāts ir jāzaudē...ja jau ir mainījusies konkrētā homo sapiens īpatņa politiskā pārliecība, tad jānoliek mandāts un ...


Neesmu nevienā politiskā partijā, jo nekur tādus viedos idiņus neņem pretī, un man par savu imidžu raizes nav, jo nekāda imidža man vispār nav. Cērpu stulbas aitas gan dzīvē, gan savos talantīgajos rakstos. Arī turpmāk rakstīšu ar literāro pseidonīmu, kas man tīk bet neatbilst pēc būtības, jo nēsu viedais kaut arī tā visiem uzbāžos. Pēc troļļu stabules nelēkāšu par velti, tikai par maziņu samērīgu atlīdzību! Vēlreiz tfu uz visiem kas man netic bet ņirgājas par manu pamuļķa imidžu un manu viedo talantu, tāpat kā tfu uz mani, varmāku dienderi un dirslaizītāju!

Atbildēt

Augsta līmeņa nejēga

18.01.2022. 19:03

Prez. alga satrauc , jo tā ir zemē nomesta mūsu nauda !

Atbildēt

prezidents

18.01.2022. 18:32

»

Jelgavniece

Kā tad ir ar to publikāciju Bild.Ja tā nav taisnība tad lūdzu iesūdzēt tiesā par Latvijā tēla graušanu.Kāpēc klusums?Vai tad prezidentam nav nekas sakāms šajā jautājumā


Par slikto nerunāsim, aizmirsīsim labāk.Vislabāk slavēsim sevi vietā un nevietā, radīsim iespaidu citiem un sev ka mums vis ir vislabākajā kārtībā.

Atbildēt

kaķa smiekli

18.01.2022. 16:53

»

motorhead 1916

Aber kad shitos rakstus nav veerts lasiit. Levins vai Kraaninjsh, viens p---is. Aizdirsts, iedirsts, pusdirsts, piedirsts, paardirsts - taada taa seciiba un jeega, tas arii viss. Kaps vinjus izlabos


Tieši tā. Levits tādā steigā uz reiz pēc stāšanās amatā iesniedza partiju finansēšanas likumu, ka nebija laiks visu kārtīgi izvētīt un paredzēt iespējamos riskus un sankcijas, zinot, ka Latvijā partijas vairojas kā amēbas pumpurošanās ceļā.
Par to, ka viņam kā izcilam juristam )) vajadzēja saprast, ka likumam būtu jāstājas spēkā tikai uz nākamo sasaukumu, nav vērts runāt, jo ētika šim viesstrādniekam ir sveša. Paši lēma, paši saņem, skaisti.
Kurš atzīs kļūdas - Levits vai Saeima ?

Atbildēt

jaajaa

18.01.2022. 16:36

...nu bet pilnīga taisnība prezidentam...tos, kas ieguvuši mandātu, pamet savas partijas un frakcijas, nevajag finansēt !!!...es vispār uzskatu, ka šajos gadījumos Saeimas deputātam mandāts ir jāzaudē...ja jau ir mainījusies konkrētā homo sapiens īpatņa politiskā pārliecība, tad jānoliek mandāts un jāsāk darboties uz nākotni, uz nākošajām vēlēšanām...ja KPV muļķu bars būtu palikuši opozīcijā kopā ar Gobzemu, tad nākošo vēlēšanu absolūtais uzvarētājs šodien būtu skaidrs...:)

Atbildēt

motorhead 1916

18.01.2022. 16:22

Aber kad shitos rakstus nav veerts lasiit. Levins vai Kraaninjsh, viens p---is. Aizdirsts, iedirsts, pusdirsts, piedirsts, paardirsts - taada taa seciiba un jeega, tas arii viss. Kaps vinjus izlabos.

Atbildēt

Jelgavniece

18.01.2022. 15:40

Kā tad ir ar to publikāciju Bild.Ja tā nav taisnība tad lūdzu iesūdzēt tiesā par Latvijā tēla graušanu.Kāpēc klusums?Vai tad prezidentam nav nekas sakāms šajā jautājumā?

Atbildēt

Nosaukta viens Zagļu bars visā košumā

18.01.2022. 14:17

Valsts prezidents Egils Levits , tieslietJānis Bordāns, Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs Juri Jurašs, Saeimas Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisijas priekšsēdētāja Inese Lībiņu-Egnere un Saeimas Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas priekšsēdētājs Andreju Judins

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: