Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Inga S.

20.08.2018. 22:31

Vot že čūkas šie žurnālisti! Nomelno viens otru! It kā mums nav organizācijas, kas izlemj, kuru nomelnot, un kuru paslavēt! Haoss! Maskavas roka! Latvija ir briesmās!

Atbildēt

leopards

10.08.2018. 15:36

Nobalsosim par KPVLV-visas probļēmas būs atrisinātas,tad pensionariem un skolotajiem algas kļūs lielākas,dzīve kļus jautrāka.

Atbildēt

tentiņš

08.08.2018. 16:09

ja kāds tevi nosauc par cūku, tas vēl nenozīmē, ka tev būtu jāsāk rukšķēt.Manuprāt lielāka vaina ir pašu ļaužu nespējā vai arī negribēšanā domāt ar savu galvu.Ko gan var iestāstīt kāds manipulators, ja pats redzi, dzirdi, analizē un spried

Atbildēt

n

08.08.2018. 15:35

http://www.staburags.lv/laikraksta-arhivs/daudzeva-pasta-nodala-bus-154235
\šīsd epopeja sakarā tika medijos pameloda daduzevas daktere. Žurbnālisti!

Atbildēt

patiesībā

07.08.2018. 23:13

»

b

Latvijā ir 3 normāli žurnālisti


šajā "valsts" parodijā nav neviena normāla žurnālista.
ir tikai feikņūzu pisnesmeņi un profāni atgremotāji.

Atbildēt

Latvijas žurnālistu asociācija

07.08.2018. 21:12

ir 4. maija cionistu- komunistu kliķes sabiedrotais un šie biedri pieversīsies tikai VARAS norādītām un angažētām tēmām. Lai aktivizētu tautu vēlēšanām noziedznieku- žurnālistu TV Panorāma atkal dodas pie tautas.

Atbildēt

b

07.08.2018. 20:18

Latvijā ir 3 normāli žurnālisti.
Pārējie ir algoti skribenti

Atbildēt

propagators

07.08.2018. 11:39

Jūtu līdz,bet neticu.Samazgu liešanas monopols jau sen ir zudis,tagad ir apšļakstīsanās ... arī starp rindiņām.

Atbildēt

Patiesība vai meli

07.08.2018. 11:25

Izrādās, ka VDK 80.to gadu upuru liecības šobrīd tiek atzītas par daiļliteratūru. Gribās pajautāt - Kā tad ir ar to objektīvo publicistiku. VDK bija - bet vajāto cilvēku nav? Cilvēks ar normālu domāšanu saprot, ka tas ir absurds. Bet tieši tā šobrīd uzskata visi masu mediji.

Atbildēt

Fēlis

07.08.2018. 07:43

Latvijas mediju vidē strādā profesionāli žurnālisti, kas pēta un analizē sabiedriski politiskos un ekonomiskos procesus.

Latvijas Žurnālistu asociācija atgādina, ka arī auditorijai ir kritiski jāvērtē mediju radītais saturs, analizējot, vai medijs ir vienpusīgs, tendenciozs, vai arī piedāvā plašu viedokļu daudzveidību. Pat nezinu, smieties vai raudāt.

Atbildēt

b. Nevilks

07.08.2018. 07:39

Un jūs domājāt, ka jums būs monopols apkapāšanā? :)

Atbildēt

pareizi jau ir

06.08.2018. 23:29

»

Žulis

Tā „mūsu pašu vaina” ir tāda jocīga lieta. Tiem, kas šodien ir uzurpējuši varu Latvijā tīri labi patīk, ka „mazie cilvēki” viens otram stāsta, ka „vaina ir mūsos pašos” un „pirms kaut ko kritizē, vainu vajag meklēt sevī”. Līdz ar to tie, kuri visus šos gadus ir grozījuši to varas stūri paliek balti ...


ko jūs rakstāt. Tikai - daudzi latvietīši pēc visiem atmaskojumiem var neaiziet uz vēlēšanām. Tikmēr krieviņi skries teciņiem balsot par savām partijām, daudz nedomājot, kā tur ar misteru 20 vai kādas algas Rīgas amatvīriem. Jo - viņi tomēr aizsargās pret deokupāciju, dekolonizāciju un kātur bija vēl...
Labi, varbūt lai būtu sociāldemokrāti. Ka tikai viņi atkal nepaceltu divvalodības jautājumu, jo latviešu jauniešiem ar krievu valodu pavisam švaki.

Atbildēt

reptilis

06.08.2018. 23:04

Jūtūbe aizvērusi Infowors - cenzūra ASV ...,jo jāklausās ir CNN un ""pareizie""viedokļi:))))...no ""īstiem"" žurnālistiem. Un L.Lapsu arī aizklapētu,ja varētu...

Atbildēt

no tautas

06.08.2018. 22:53

Gribētos novēlēt žurnālistiem nebūt tik lieliem fanātiķiem jeb "cirvīšiem" , bet mācīties uzklausīt un saprast arī atšķirīgu viedokli. Kaut gan tas varbūt ir par daudz prasīts, ja katra izdevuma politiku nosaka kādi oligarhi, vienalga, vietējie vai ārvalstu.

Atbildēt

Žulis

06.08.2018. 21:11

Tā „mūsu pašu vaina” ir tāda jocīga lieta. Tiem, kas šodien ir uzurpējuši varu Latvijā tīri labi patīk, ka „mazie cilvēki” viens otram stāsta, ka „vaina ir mūsos pašos” un „pirms kaut ko kritizē, vainu vajag meklēt sevī”. Līdz ar to tie, kuri visus šos gadus ir grozījuši to varas stūri paliek balti un pūkaini, bet vainīgie un par visu atbildīgie pēkšņi kļūst zemnieki, frizieri, kurpnieki, galdnieki, skolotāji, sētnieki, mehāniķi, santehniķi..... Nu tad meklējiet vien sevī to vainu! Kur tad viņa ir? Jūs teiksiet, ka vaina ir tā, ka šie „mazie cilvēki” valsts priekšgalā ir ievēlējuši šādus nelietīgus valstsvīrus? Zināmā mērā tam varētu piekrist, bet ir viens „bet”. Lai saprastu šo „bet”, man vispirms ir viens jautājums: Kā jums šķiet, kas ir īstais vainīgais, sodu pelnījušais noziedznieks – tas, kurš vilto naudu, vai tas, kurš nezinot, ka nauda ir viltota, ar to ir aizgājis uz veikalu iepirkties? Līdzīgi ir ar tām vēlēšanām. Vai tad kāds pa šiem gadiem vēlēšanās ir balsojis par deputātu kandidātiem, kas sola valsti izlaupīt un izputināt, izpārdot Latvijas dabas resursus, tautu apkraut ar nepanesam nodokļu slogu, iedzīt parādu verdzībā, ieviest šeit visādus OIKus, ar dažādiem birokrātiskiem šķēršļiem graut iespējas attīstīties šeit normālai tautsaimniecībai, izmitināt Latvijā migrantus no Āfrikas.....? Kaut kā nav dzirdēts, ka deputātu kandidāti pirms vēlēšanām ko tādu būtu solījuši. Tieši otrādi, viņi pirms vēlēšanām bagātīgi bārsta pār vēlētāju prātiem verbālos viltojumus, solot visu sakārtot, uzlabot, attīstīt, pilnveidot.... Un cilvēki šiem verbālajiem viltojumiem notic un nobalsojot pieņem tos savā lietošanā. Tad kurš tomēr ir īstais vainīgais?
Jāsaka, ka būtu gan laiks saprast kas ir kas un beigt viltojumus pieņemt par īstu monētu. Piekrītu! Tie, kas to ir sapratuši vairs nepiedalās šajā vēlēšanu farsā, bet pieprasa mainīt Vēlēšanu likumu. Tomēr liela daļa vēl joprojām tic ka ar šo „viltoto naudu” varēs tikt pie labklājības un ka visa tā „viltotās naudas kaudze”, ko mums kārtējo reizi piedāvā, varbūt nemaz nav viltota. Varbūt tur tomēr var atrast kādu „īstu monētiņu”, par ko nobalsot. Tā ir naiva vientiesība, ko cilvēkos pirms katrām vēlēšanām cenšas uzturēt valdošajai kliķei kalpojošie masu „mēdekļi”.
Tad kas tomēr ir īstie vainīgie? Vai tiešām tie likumpaklausīgie cilvēki, kuri apzinīgi un godīgi strādā savās profesijās, lai nopelnītu sev un ģimenei iztiku, vai tie, kuri viņus regulāri, ciniski un bezkaunīgi muļķo?

Atbildēt

Pēteris

06.08.2018. 19:03

Varēja jau pierakstīt, kura no divām žurnālistu asociācijām šitā ir - Lemberga vai Sorosa.
Man domāt, ka Sorosa.

Atbildēt

lauķis

06.08.2018. 18:47

»

Analīze

Tauta - Atmoda bija VDK organizēts process, lai nodrošinātu komunistu palikšanu pie varas


VDK bija tikai kuratori , organizētāji un ideologi bija stipri tālāk.

Atbildēt

Analīze

06.08.2018. 18:38

Tauta - Atmoda bija VDK organizēts process, lai nodrošinātu komunistu palikšanu pie varas
Mediji - atklāti sakot, man pat ir kauns rakstīt to versiju, kuru joprojām centīgi turpina izplatīt tik ļoti objektīvie masu mediji.

Atbildēt

Pft

06.08.2018. 18:16

Atgādina kautiņu sarkano lukturu ielā, kur "dāmas" plēšas par klientūru

Atbildēt

Irsss

06.08.2018. 16:00

Tuširsiens.

Atbildēt

A

06.08.2018. 15:59

Autors varētu nosaukt, kurš šajā pērkamu prostitūtu barā ir neatkarīgs žurnālists, tādu praktiski nav , visi izpilda saimnieku pasūtījumus!

Atbildēt

MŪŪ

06.08.2018. 15:51

Medijs - tas ir biznesa projekts. Viņam ir jāpelna, jāuztur sevi, jāmaksā algas, honorāri, arī žurnālistiem. Jānes peļņa īpašniekam. Peļņas labā visi līdzekļi labi. Tagad izrādās ka kādam žurnālistam ir sagādāts tas pats liktenis, ko viņš un amatabrāli sagādāja citiem. Vai tas ir pelnīti vai nē, to lai spriež katrs pats. Taču viens ir skaidrs, žurnālistiem tas nezin kāpēc nepatīk.

Atbildēt

Apmierinātais

06.08.2018. 15:31

Ak tad "Latvijas Žurnālistu asociācijas valde".......
Nesmīdiniet manu zirgu.......
Sāksim ar to, ka, Latvijā nav žurnālistu, ir tikai miskastnieki, samazgu vācēji, gatvotāji, un samazgu gāzēji, Latvijā žurnālistikas nav, tāpēc ka nevar būt, jo žurnālists ir brīvs un neatkarīgs, un meklē patiesību, Latvijas žurnālisti kā kārpainas cūkas par naudu gatavi viens otru un visus pārējos ierakt savos sūdos.
Politika Latvijā....... LAtvijā nav politikas un nevar būt politikas, tāpēc ka, Latvijā nav augstākās Politiskās skolas, Latvijā nav Ideoloģiskās Augstskolas, tikai tāpēc ka, LAtvijai nav ideoloģijas, Latvijai nedrīkst būt ideoloģijas, tāpēc ka tiklīdz Latvijā būs ideoloģija, "bijušajiem", komunistiem, KGBešņikiem, Čekistiem un Klaida Latviešiem kuri pārdevās šai deģenerātu varzai būs jāstājās zobena galā, zem cirvja asmens un jātbild par Latvijai nodarīto.
Latvija nespēj un nemāk būt brīva, tāpēc ka Tauta kura dzīvo Latvijā ir kā pēdējā prostitūte uz Vārnu ielas, kura sūkās visiem kuri tai piedāvs tikai 50 gramus degvīna, lai salāpītu kārtējās pohas.

Atbildēt

+

06.08.2018. 15:17

Aigars Kalvītis, Krišjānis Kariņš, Kaspars Gerhards, Ivars Godmanis, Anrijs Matīss, Artis Kampars, Valdis Dombrovskis, Jānis Dūklavs – galvenās personas, kuras “Latvijas attīstībai” valdes priekšsēdētāja Jura Pūces un “Kustības Par” valdes priekšsēdētāja Daniela Pavļuta šonedēļ īpaši sasauktajā preses konferencē figurēja kā galvenās iesaistītās obligātās iepirkuma komponentes (OIK) sāgas radīšanā un uzturēšanā. Cita starpā, abi bijušie ierēdņi centās mazgāt arī savas spalvas notikušajā, ņemot vērā daudzās publikācijas, kurās tieši abus partiju apvienības “Attīstībai/Par!” līderus min kā lielākos OIK atļauju izsniedzējus.

Ja vēlētāji grib atgūt naudu, tad ļoti jādomā ar galvu par ko balsot Saeimas vēlēšanās.

Atbildēt

coment

06.08.2018. 15:15

Lūk, tā gļēvi un nodevīgi savus netīros darījumus "noformē NA līderis Raivis Dzintars.
Viņa biedrības " Sargi valodu un Latviju !" kontā anonīms ziedotājs pārskaitījis nepilnus 300 000 eiro "neierobežotai lietošanai".
Tik nepatīkami un pat pretīgi, ka šis cilvēks atļaujas "piesegties" ar mūsu nacionālām vērtībām - valoda un mūsu dzimtā zeme ! Un to dara POKITISKĀS PARTIJAS NA līderis !
Tai pat laikā var ik pa brīdim lasīt, dzirdēt viņa tukšos patriotiskos saukļus...
TĀ TIEK PĀRDOTA POLITIĶA SIRDSAPZIŅA UN NODOTA TAUTA !
Pirms dažiem gadiem daudzi noticēja, ka šī partija godīgi realizēs savu ideoloģiju, sakārtos tiesas. Kuram pacelsies roka atkal nobalsot par šādu partiju ?
Bet iedomājieties kā šī nauda noderētu, piemēram, invalīdiem, veciem vientuļiem un slimiem pensionāriem !
KĀPĒC TĀDI ZIEDOTĀJI NEPĀRSKAITA NAUDU ŠĀDĀM BIEDRĪBĀM ?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: