Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Viss ir ierakstīts

29.05.2023. 09:25

Ir viens dokuments, kur nevajag ne kartiņas, ne parakstus, kur viss skaidri un nepārprotami ir ierakstīts un nolasāms un tā ir seja. Visus šos pad. partijas un nomenklatūras uc . vadošos un ne tik vadošos, bet priviliģētos funkcionārus un ziņotājus vieno vieni un tie paši vaibsti, kā klonam. Tur, lai ko mainītu, katram pašam ar sevi jātiek galā, jāatbild uz saviem sirdsapziņas jautājumiem.

Atbildēt

Jupiters

27.05.2023. 08:43

Markots izradās ir no "zelta jaunatnes"(ietekmīgs tēvs),vairums citi arī gribēja normāli dzīvot(apģērbties,klausīties mūziku u.t.t.) un tāpēc iekūlās čekas lamatās...

Atbildēt

Ha

26.05.2023. 19:38

»

Latiš

Līdz 1937.gadam krievu iznīcināšanu vadīja latiš Bērziņš,kuru nošāva paši čekisti 1937.gadā


Slikti vēsturi zini. Bērziņš vadīja trestu, kam pakļāvās gulaga nometnes. Tātad pats neko neiznīcināja. Bet pēc tavas loģikas, ja Bērziņu vadīja staļins, tad staļins arī krievus iznīcināja

Atbildēt

apbižota liver- jeb aknu desa

26.05.2023. 18:57

»

va vellos

Vai esat pazīstamais trollis Niku Zaglis, dritētais kociņ? Vai šis ir viens no jūsu ikdinas 50 bezjēgas komentiem, kas apdraud šī portāla normālu darbību? Esat pārāk ātri atņemts no mammas piena. Atpakaļ pie pirmavota, lūdzu, te pieaugušie sarunājas


Vai atkal jau kādam niku nozaga? Virtuālajā pasaulē tādi riski pastāv. Pēc dažām teorijām, tas esot viens no Zersetzung paveidiem. Arī Latvijas vadošajā portālā, trijiem četriniekiem it kā nozaga gan segvārdu, gan avatāru arīdzan, turklāt pie reģistrētajiem.
Cilvēki, esiet modri. Ziņojiet!

Atbildēt

Atis Priedītis

26.05.2023. 17:35

»

Adīna

Tā varbūt bija Jūsu zemapziņa, kas nāca palīgā grūtā brīdī. Kaut kad pagātnē uzkrātās zināšanas...


Zinātniskais izskaidrojums jau arī ir, ka tas viss atrodas cilvēka zemapziņā.

Atbildēt

Adīna

26.05.2023. 17:06

»

Atis Priedītis

Ko es pateicu pēdējā VDK pratināšanā...


Tā varbūt bija Jūsu zemapziņa, kas nāca palīgā grūtā brīdī. Kaut kad pagātnē uzkrātās zināšanas.
Es reiz mēģināju sazināties ar Kristu, meditācijas laikā uzdevu jautājumus, kas jau agrāk nedeva mieru. Un atbildes nāca momentā. Bija jau agrāk lasīta Jaunā derība un citas ziņas par Kristus dzīvi.
Tas bija tiešām grūtā brīdī, kad man nebija ar ko parunāt. Vēlāk, mierīgākā laikā tāda saziņa neizdevās.

Atbildēt

miers un bērziņš

26.05.2023. 15:51

»

Latiš

Līdz 1937.gadam krievu iznīcināšanu vadīja latiš Bērziņš,kuru nošāva paši čekisti 1937.gadā


Kāds vēl Bērziņš? Kāds 1937.gads? Ar galvu viss kārtībā? Tur,kur viss ar bārdu un labi zināms, nav ko šķēpus lauzt, tas nekādus markotus un tamlīdzīgus kolaborantus ne mazākajā mērā neattaisno!

Atbildēt

muļķīgi teikts ne par tematu

26.05.2023. 15:20

»

precīzi teikts

Šajā ziņā situācija ir nemainīga kop\s 1937.gada notikumiem Staļina Krievijā,kad tika iznīcināti režīmam uzticīgi kalpojošie latvieši kā tādi.Latvietis skaitījās nevis kā cilvēks,bet kā diagnoze.Ja latvietis,tad nošaut!Un viss


ne Levits, ne Markots nav nekadi latvieši, bet pārējo izskaidro ebreju anekdote. tiltam abās pusēs sēž pa ubagam. viens tur plakātu: ziedojiet nabaga ebrejam, kam izputējis bizness; otrs tur plakātu: ziedojiet nabagam, ko izputinājušī ebreji. visi ziedo tikai otraja. pēc darba abi satiekas. pirmais prasa otrajam: nu, Moše, cik lieli mūsu kopīgajam biznesam šodien ienākumi?

Atbildēt

idritvaikociņ

26.05.2023. 15:13

»

va vellos

Vai esat pazīstamais trollis Niku Zaglis, dritētais kociņ? Vai šis ir viens no jūsu ikdinas 50 bezjēgas komentiem, kas apdraud šī portāla normālu darbību? Esat pārāk ātri atņemts no mammas piena. Atpakaļ pie pirmavota, lūdzu, te pieaugušie sarunājas


Ja jūsu koments uzreiz neaiziet, tad paejiet vienu soli atpakaļ un paskatieties zem visas komentu rindas, ja tur jūsējais parādās, tad spiediet vēlreiz. Tā ja, bērniņ.

Atbildēt

precīzi teikts

26.05.2023. 15:13

»

Aģitprops

Krievu nacistiem (monarchistiem, boļševikiem, vienotiem Krievistiem, utt) nepatīk patriotiski, nacionali domājoši latvieši. Tāpēc tādi neatlaidīgi uzbrukumi Levitam, kādi nebija viņa priekštečiem


Šajā ziņā situācija ir nemainīga kop\s 1937.gada notikumiem Staļina Krievijā,kad tika iznīcināti režīmam uzticīgi kalpojošie latvieši kā tādi.Latvietis skaitījās nevis kā cilvēks,bet kā diagnoze.Ja latvietis,tad nošaut!Un viss.

Atbildēt

Atis Priedītis

26.05.2023. 14:42

Ko es pateicu pēdējā VDK pratināšanā

Jau esmu par to rakstījis, bet šķiet, ka ir pienācis laiks par to uzrakstīt vēlreiz. Rakstīšu tikai par pašu galveno.

Pratināšana notika 1991.gada rudenī. Mani pratināja 3 cilvēki, viens no tiem pašlaik jau ir miris. Pirms šīs pratināšanas es vairākus mēnešus tiku pakļauts ļoti nežēlīgām vajāšanām, kurās VDK izmantoja psiholoģiskā terora metodi Zersetzung. Par šo metodi pašlaik Googlē jau ir ļoti daudz publikāciju, tāpēc tie, kas to vēlas, paši visu var izlasīt. Šādu vajāšanu rezultāts parasti bija vajātā cilvēka pašnāvība, nokļūšana uz visu mūžu psihiatriskajā slimnīcā vai bojā eja "nelaimes gadījumā". Es biju sev iestāstījis, ka man viss ir jāiztur un man to arī izdevās izdarīt.

Pirms pratināšanas es jau biju novests līdz ļoti smagai psiholoģiskai krīzei un mani izglāba divi notikumi. Par tiem esmu rakstījis savās grāmatās. Pirmais notikums - es pēkšņi sāku ticēt Dievam. Otrs - notika mana tikšanās ar NLO pilotiem. Šie notikumi man pavēra man logu uz pavisam citu pasaules izpratni un deva fantastisku spēku.

Pratināšanas laikā manī atmodās vairāki reliģiskie arhetipi - Mozus, Jēzus, antīko Dievu un arī pats Dieva arhetips. Mans fenomens ir tas, ka man nekad neatslēdzas apziņa un visus notikumus joprojām atceros ļoti skaidri.

Pats nozīmīgākais bija tas ko es pateicu pratināšanas beigu daļā. Vispirms jau pateicu to, ka ja Latvijā pie varas paliks bijušie čekisti un komunisti, tad Latvija kā valsts ies bojā un latvieši kā tauta izmirs.

To it kā neteicu es pats, bet ar manu balsi runājošais Dieva arhetips. Vispirms šis arhetips paziņoja, ka ir latviešu tautas Dievs, kurš ir ieradies uz Zemes glābt latviešu tautu no bojāejas. Pēc tam tika pateikts, ka uz Zemes ir ieradies pats Dievs lai glābtu Zemes cilvēkus no iznīcības.

Tas notika 1991.gada rudenī un šobrīd izrādās, ka notikumi tiešām veidojas atbilstoši šiem arhetipu paziņojumiem. Tāpēc arī nolēmu tos vēlreiz publiskot cerībā, ka cilvēki beidzot nāks pie prāta.

Atbildēt

Adīna

26.05.2023. 14:39

»

Atis Priedītis

Cilvēki sāk saprast, ka čekistu un komunistu nasta Latvijai ir pārāk smaga. Ceru, ka tauta modīsies un neļaus iznīcināt ne Latviju kā valsti, ne latviešus kā tautu


Vispār jau komunistu partija sen ir aizliegta, un bijušie savas biedra kartes ir aizvākuši. Tagad noteicošais virziens, vismaz medijos ir pseidoliberālisms, tie tagad skaitās progresīvie. Ja neiesi ar viņiem kopā, tad nepublicēs tevi. Tomēr viņi kaut kā turpina cienīt arī vecos partijniekus, kas apmetuši kažokus otrādi...

Atbildēt

Atis Priedītis

26.05.2023. 14:21

Cilvēki sāk saprast, ka čekistu un komunistu nasta Latvijai ir pārāk smaga. Ceru, ka tauta modīsies un neļaus iznīcināt ne Latviju kā valsti, ne latviešus kā tautu.

Atbildēt

va vellos

26.05.2023. 14:01

»

Skumjais Bruņinieks

Uz va vellos ! Es principā lielā mērā pievienojos Jums...izpildīt PSRS laikos to, ko Markots un nesadarboties ar VDK bija neiespējami...


Atvainojos visiem un jums, bruņiniek, ka līdz galam neizpētīju tēmu.
Tovariščs Ivans(Aivars latišiem) Vlaģimirovičs Markots ir sarkanā grāfa Vlaģimira Markota dēls un mantinieks. Vecais Markots no 1957 Padlatvijas partijas nomenklatūra, no 1970 Centra rajona partseks, no 1984 komunālais ministrs. Pieleca - mazais Markots bija tāds komunistu vikonts de Braželons. Tāpēc pati Ļubov Ziļa metās viņa LU trobeles pestīt un veco čekistu viņš drīkstētu ...izvirtušā formā un dzīvotu tālāk. Pats stāsts ir pasaka - tādus NEvervēja.
Secinu - nodarījis Godmaņa komandā pēc 1990 Latvijai ļaunumu pāris atombumbu apmērā un joprojām kalpo Maskavai.

Atbildēt

Хм

26.05.2023. 13:49

»

VNO

Nu vispār jau, ja neesi atmiņu galīgi nodzēris, tie bija tie gadi, kad režīms strauji gāja uz galu, "perestroika' bija sasniegusi savu apogeju, līdz ar to bruka arī visa gasdiem izstrādātā totalitārā uzraudzības sistēma


Конечно, конечно! Элерте тоже так сказала! Кто ж сомневается. А автор просто уже в 1984 почуствовал

Atbildēt

Dzelzs Fēlikss

26.05.2023. 13:03

»

Skumjais Bruņinieks

Uz va vellos ! Es principā lielā mērā pievienojos Jums...izpildīt PSRS laikos to, ko Markots un nesadarboties ar VDK bija neiespējami...


Čekistu ir daudz vairāk nekā jūs vispār spējat apjēgt! Tad, kuri ir tie , kas sastāda pārējos %/? Cilvēki, esiet modri!

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

26.05.2023. 12:42

Uz va vellos ! Es principā lielā mērā pievienojos Jums...izpildīt PSRS laikos to, ko Markots un nesadarboties ar VDK bija neiespējami..
Protams, var būt fantastiski izņēmumi..un Markots sevi pie tādiem pieskaita..
Pārlasīju vēlreiz to viņa rakstu..viņam pirmo reizi piedāvaja sadarboties jau 1984. gadā..un čakarējis viņš čekistus esot līdz pat aš 1990. g.
Nu diezgan pailgi..īsajā distancē var vēl noticēt..bet tik ilgi un vēl, čakarējot čekistiem prātus, braukāt pa ārzemēm..
Ar grūtībām noticēt var..ja pieņem, ka seņči bija ļoti, ļoti augstas "šiškas"..un tā laikam bija.
Viņš pats raksta, ka saticies ar VDK vīru parkā, kas bijis vecs, labs tēva biedrs - tātad, nav izslēgts, ka faters pats bija čekists.
Un patiesībā viņš jau bija savervēts un izpildīja uzdevumus.."vakariņas pie Mavrika", kur čekisti Peters un Ķezbers bija, kā "krustēvi" ( var teikt), izsaka visu.
Tomēr..raksta virsrakstam es piekrītu..visi, kas ir atstāsti maisos, parakstīja.
Un otra Markota tēze - KP nomenklatūras darbiniekiem VDK sadarbošnās KARTĪTES likvidēja.
Lielākotiesi visi komunisti, kas taisīja karjeru pa partijas līniju..sāka ar prastu stučīšanu jau augstskolās..un tad pašlo - pajehalo..
Protams..ar retiem izņēmumiem, kad augstu stāvošs partijas vai VDK boss ieteica kādu un galvoja par to.
Gorbunovs, Lembergs, Brigmanis, Urbanovičs, Šmidre un pārējie jaunībā bija piekrituši sadarboties ar VDK..tas bija tā kā tramplīns karjerai.
Čekas maisos čekisti atstāja kādus 5-8% no tolaik aktīvajiem informatoriem..un labi, ja kādu 0,1% no visiem ziņotajiem, kas bijuši kopš okupācijas sākuma 1940. gadā.
Vai variet vispār tos skaitļus apjēgt???

Atbildēt

papildinu

26.05.2023. 12:40

»

pamatoju

Šī biedra tēvs bija augsti stāvošs LKP CK sekretārs, kurš atbildēja par LPSR rūpniecību. Toreiz obligāti nebija jābūt KGB: Pietika ar LKP atbalstu


Aivars Markovs 1.LTF Godmaņa valdībā darbojās kā padomnieks ekonomikā...lai ar neko par ekonomiku ne reizi nebija uzrakstījis...Tieši ar viņa atbalstu tika atvērti LPSR pirmie valūtas maiņas punkti, un pats pirmais bija Kargina punkts-pēc tam PAREX bankas prezidenta punkts. Lūk, kā LV radās tie miljonāri: No LPSR personīgajiem sakariem....

Atbildēt

Antons

26.05.2023. 12:37

»

Atis Priedītis

Visi šie cilvēki momentā tiks agresīvi aplieti ar dubļiem. Slavināti, cildināti un ar ordeņiem apbalvoti šobrīd tiek viņu vajātāji. Labākais, ko vajātie cilvēki var vēlēties - lai viņus liek mierā un ļauj turpināt dzīvot


Atis-lai tak šeit lej. Jums par to nav jabaidas. Ja ir pelnīts-lai saņem pec nopelniem..R.Pauls un J.Peters tak vel nav saņēmuši? lai tak saņem...Tas laikam būtu tikai taisnīgi.

Atbildēt

pamatoju

26.05.2023. 12:35

»

antons mikosss

Pamato


Šī biedra tēvs bija augsti stāvošs LKP CK sekretārs, kurš atbildēja par LPSR rūpniecību. Toreiz obligāti nebija jābūt KGB: Pietika ar LKP atbalstu.

Atbildēt

antons mikosss

26.05.2023. 12:29

»

:)

stukača grēksūdze. kārtējā


Pamato!

Atbildēt

va vellos

26.05.2023. 10:17

»

Sīkāk nevarat paskaidrot?

Komentārus nedzēš


Labi, pieņemsim, ka divi mani komenti iekrita caurumā.
Atkārtošu vēlreiz domu, ko man šeit bloķēja.
Padomju laikā varēja dzīvot klusu slepeno dzīvi. Čikatilo nomocīja 100 bērnu un palika nemanāms. Bet, bet,bet - nevarēja dzīvot slepenu publisko dzīvi un šeit cilvēka vieta PSRS hierarhijā bija kā uz delnas.
Vēlreiz - materiālos labumus, īpaši importa un darba vietas, kur tos deva, izsniedza tikai, tikai, tikai pārbaudītiem un uzticamiem kadriem. Vienīgais izņēmums - onkulis miljonārs ASV ar 50% dāvanas otkatu partijai. Tā uzdzīvoja gruzīns Cereteli, Latvijā analogus nezinu.
Runas saturs - man apgalvo, ka cilvēks vadījis studentu melno brigādi, dancojis pa ārzemēm un rakstījis nevis LU bet pašā Padjaunatnē. Un vienlaikus rupji sūtījis čekistus uz sliktu adresi. Neticu!

Atbildēt

va vellos

26.05.2023. 10:05

»

idritvaikociņ

Va vellos dzen velnu. Es reiz komentārā pieminēju šo izteicienu "va vellos", un šis to tagad pieņēmis kā niku


Vai esat pazīstamais trollis Niku Zaglis, dritētais kociņ? Vai šis ir viens no jūsu ikdinas 50 bezjēgas komentiem, kas apdraud šī portāla normālu darbību? Esat pārāk ātri atņemts no mammas piena. Atpakaļ pie pirmavota, lūdzu, te pieaugušie sarunājas.

Atbildēt

idritvaikociņ

26.05.2023. 09:13

»

Sīkāk nevarat paskaidrot?

Komentārus nedzēš


Va vellos dzen velnu. Es reiz komentārā pieminēju šo izteicienu "va vellos", un šis to tagad pieņēmis kā niku :)

Atbildēt

Atis Priedītis

26.05.2023. 05:24

»

Vno

Konkrētāk lūdzu. Vārdiņus, uzvārdiem, gadījumiem. Droši,droši. Kur tad, ja ne šeit


Visi šie cilvēki momentā tiks agresīvi aplieti ar dubļiem. Slavināti, cildināti un ar ordeņiem apbalvoti šobrīd tiek viņu vajātāji. Labākais, ko vajātie cilvēki var vēlēties - lai viņus liek mierā un ļauj turpināt dzīvot.

Atbildēt

Propoganda vienmēr ietver daļu patiesības

26.05.2023. 00:16

»

Aģitprops

Krievu nacistiem (monarchistiem, boļševikiem, vienotiem Krievistiem, utt) nepatīk patriotiski, nacionali domājoši latvieši. Tāpēc tādi neatlaidīgi uzbrukumi Levitam, kādi nebija viņa priekštečiem


Melu % pievienots pēdējā teikumā. Nicināti ir visi 4.maija sarkanās politmafijas ielikteņi-prezidenti, visiem ir saikne ar okupācijas varu. Un visi ir vienādi neleģitīmi, skatoties no Latvijas brīvvalsts likumiskā un tiesiskā viedokļa.

Atbildēt

Aģitprops

25.05.2023. 23:53

Krievu nacistiem (monarchistiem, boļševikiem, vienotiem Krievistiem, utt) nepatīk patriotiski, nacionali domājoši latvieši. Tāpēc tādi neatlaidīgi uzbrukumi Levitam, kādi nebija viņa priekštečiem.

Atbildēt

Nevajag blefot

25.05.2023. 23:01

VDK kartiņas sastādīja tikai par tiem, kas pašrocīgi un labprātīgi parakstījušies un sadarbojušies. Punkts

Aivars Markots 25.05.2023. - NEVAJAG BLEFOT.

100 PUNKTI, ka kartiņu sastādīja un ņēma uzskaitē kā aģentu pie jebkura nosacījuma - ar parakstu par sadarbošanos vai bez paraksta, ja tikai persona deva piekrišanu sadarbībai un pārbaudes laikā jau sniedza vairākus ziņojumus, proti, uzsāka "stučīt".
https://www.pietiek.com/raksti/vdk_kartinas_sastadija_tikai_par_tiem,_kas_pasrocigi_un_labpratigi_parakstijusies_un_sadarbojusies_punkts/

Atbildēt

Lpsr

25.05.2023. 22:42

»

atmata

Tādam Markotam tas ir punkts. Parējiem der iepazīties ar kartotēku (tikai da;ļa no kartiņām ir parakstīta), īpaši nepatēstiem ir iepēja parliecinaties, ka daļa kartiņu ir parakstījis tikai VDK darbinnieks, un īpaši spītīgie var iepazīties ar tiesu nolēmumiem, kur desmitos gadījumu kartiņā aprakstītā...


Krievu dirslaizis. Man jārespektē VDK/krievijas drošībnieku ielikteņi tiesneši...būtībā FDB vaņku. Kuri tiek šodien kontrolēti caur VDD. VDK PSRS var mainīt uz durvīm izkārtnes,cik vien grib. Tauta tik un tā zin,ka nav atgūta brīvība.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

25.05.2023. 22:17

»

Čekistiem Aivars Markots padevās

Ar ko padevās? Ar savu faktisko rīcību, ko apraksta...


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: “Tautai, kura nezina vai pat ignorē savu pagātni, NAV nākotnes.”

Un, arī: "Tauki un sū#i vienmēr un visur peld pa virsu – neatkarīgi no tā, kāds ir tilpums un kāda substance ir tajā skalojas." ;)

Savukārt, kā zināms: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Ineŗti tŗuli noskatoties, apkaunojoši gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

-----------

Pietiek.skapja plānprātiņa demences invalīda klimaksa pļutkas ŽH lustrācija: "Mani uzreiz mēģināja ar šantāžu savervēt VDK nodaļa no KGB, lai ziņotu par H86 vienu no trijnieka, ar ko biju tuvos draugos. Neatteicos un parakstījos, ka piekrītu. Mani brīdināja par sekām, bet tomēr piekritu būt par čekas stukaču. Kāpēc es to pieminu? Tāpēc, ka nekad nav izskanējusi tēma par par kartītēm, uz kurām viltoti paraksti. Mani šī čekas tēma interesē, jo neviens sevi tik labi nepazīst, kā pats. Skaitījos no “radošās inteliģences”, mani dažreiz publicēja. Kad pieteicos sadarbību ar VDK, pārstāju to darīt."
-----------

“Latviet’s es’u!!!…”
( “tekošajā momentā” – M.U.Ļ.Ķ.U Zemes SILES “valsts”
“euro’latvānijas” zombij’fans un “lojāls urrrāpat.REJ.ots” )

( aktuālais blamierējums -- iz “O.M.© aŗChīva” )

"”Latviet’s biju, latviet’s es’u,
Latviet’s mūžam palikšu…”
Šito ‘mantru’ “tautās nesu”,
Un līdz (gr)ēmām zelēšu…

Latviet’s pad(u)mjlaikos biju:
Kom(partjankas) locekļos,
Vodku strēbu, voblu ŗiju,
Kamēr – tiku (kuļt)orgos.
Prezidijos (p)ielaists tiku,
Kongresos un plēnumos,
Tribīnēs par politiku,
Inteļigentna izpaudos.
Speczakazus izpildīju,
“Klauvētāju” aģentos ~
“Kuratōriem” nostučiju,
VISU(s) savos “(d)anosos”.
Specpajoku (p)iepelnīju,
Cepot “presei” šedevrus,
Kuros šķidri ap(taisīju),
“Nepareizos” tautiešus.
Ulmaņlaikus nolādēju,
Pad(u)mjvaru slavējot,
“Goda bļembu” izkaulēju,
Pufaikai šo piespraužot…

Komuņagu “valsti” cēlu,
Čut ne nabu uzraudams ~
Tuč-tuč attapos par vēlu,
“Miroņgalvu” bučodams:
Trešā Atmoda man teju,
Nahrenizēs “karjeru” ~
Nācās fiksi “mainīt seju &
Mest uz riņķi kažoku”…
Tagad – atkal latviet’s es’u,
Kurš par “valsti” stāv un krīt!
(Kaut kā sojas erzac"desu",
Jāmango, jo – gribas rīt…)
Latviet’s es’u "firmās" (svešās),
Latviet’s “ŠANAS” biedrībās ~
Ka tik’ dir(nēt) glaunās vešās &
(IT KĀ) “būt pie teikšanas”!
Ka tik’ es pie puspriekšniekiem,
Skaitos (vismaz – formāli):
Kaut vai - “atbildīgs” par niekiem,
Kaut – ņirdz ļaudis (normāli)!…

Latviet’s, biedri, vienmēr būšu,
Lai vai kādas varas nāks ~
Šitāds “darbiņš” nav par grūšu,
(Jo – bez tā man totāls VĀKS!!!)
Štrunts par to, ka svešās mēlēs,
"Prodžektos" liek "prom(a)ucēt",
Kāpēc sīkas purva dēles,
Piezīžas, kur tik’ var spēt:
Po(fig), vai no austrumkraja,
“Ukazs” latv(ij)ietim nāk,
Vai no rietumširmja haja,
Zombēt “virsvērtības” sāk ~
Latviet’s “elastīgi” klanās,
(Sv)īzdams frakas stērbelēs,
Fiksi bučot …(roku) manās,
VISIEM, kas to paģērēs.
(Dabiski – par “grašiem sūriem”,
Latviet’s priecīgs andelēt,
Tēvzemi ar visiem “stūriem” ~
Rubļos / centos “konvertēt”…)

“Latviet’s biju, latviet’s es’u,
Latviet’s mūžam palikšu…”
Na(fig) spešal gruzīt stresu,
KĀDS es “galvu nolikšu”…"

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņš demences invalīds ŽH

25.05.2023. 22:07

»

Čangals Durka Pļutka

Sanāca pašķidri laikam atkalīgi


Mani aizliedza, kad pieteicos sadarbotues ar VDK. Un? Kas no tā? Esmu ar galvu slims un gribu kalpot orgāniem par ietekmes aģentu. Bet es nevienu nezākāju no tiem, kas toreiz aizliedza un tagad atļauj. Peters mani virzīja.. tālu biju ticis.. bet par daudz dziļi iegāju sevī un vairs netieku ārā.. paldies viņam, man ļāva noticēt sev.. Astoņdesmitajos. Ķempe ļāva septiņdesmitajos. Psihiatru konsīlijs ļāva stacionēties deviņdesmitajos, bet 6.palātas sanitārs ļauj tagad dažreiz dziļi ieiet sevī. Tikai es jau sen vairs nekad neko neatceros, nevienu vairs nepazīstu un galīgi neko nejēdzu – tā ir mana neizbēgamā karma, demences bloķētā invalīda plānprātiņa ŽH liktenis sliktenis.

Vienīgais uz ko vēl esu spējīks, kā huntas varas kolabrants un drošuma dienestu savervēts ietekmes agents ar segvardu "plānprātiņš ŽH ", noderīgais idiotc, stukačš un provakātors - piedirst ienaidnieku informatīvo telpu ar bezjēdzīgu spamu un nepārtraukti izvemt publiski savas privātās bezcerīgā lūzēra problēmas un tamlīdzīgās bezvērtīgās drazas.

Nav kas pievērš man uzmanību? Izpildos vakarā tumsā pie publiskās atejas kā debīlais idiots, kamēr man pauri kāds ielauž! Pilnīgi pohuj jūsu viedokļi, debīlie stulbeņi! Pļūtīzers plānprātiņš ŽH izgāžas, kā prot!

Atbildēt

Juris

25.05.2023. 21:44

Tikai muļķi vēl nesaprot, kas slēpjas aiz šīm rindiņām...

89.gada vasarā es biju piekritis savu lielāko autoritāšu - Petera, Vulfsona un Ķezbera padomam (viņi mani uzaicināja uz vakariņām pie Mavrika) piekrist pāriet strādāt uz LĻKJS CK, lai nepieļautu šīs tajā laikā milzīgās organizācijas nonākšanu Rubika rīcībā un lai saglabātu Tautas frontei lojālos populāros laikrakstus Padomju Jaunatne un Sovetskaja Molodjež.

Atbildēt

Juris

25.05.2023. 21:36

E. Repše un brāļi Titavi (kā izrādījās, pēc Mavrika Vulfsona ieteikuma)...

Atbildēt

Normālus nobīda malā

25.05.2023. 20:45

»

Klāvs Elsbergs un simtiem citu latviešu

Vai varētu paskaidrot, kādas darbības slēpjas aiz vārdiem "tos nobīda malā


Kā nobīda? Vilto vēlēšanu rezultātus. Nepublicē presē, neļauj izteikties radio, televīzijā. Uzbrūk un bloķē sociālajos tīklos, apsūdz tīklu administrācijai. Mēģina provocēt un iztēlot par psihiski nepieskaitamiem bez jebkāda medicīniska pamata. Nekur neņem darbā pēc specialitātes.Utt., uthpr., pēc 90.gada tas pats, kas pirms, pret patiesi nacionāliem cilvēkiem. Medz arī regulāri nogalināt - vēsturniekus, advokātus, uzņēmejus. Bai tiešām nesekojat līdzi šādiem notikumiem? Lieki piebilst, ka Markotu gan bīdīja uz priekšu, nevis malā, jo pēc komjaunatnes funkcionāra karjeras, par prezidenta pilī pastrādāja.

Atbildēt

Čangals Durka Pļutka

25.05.2023. 20:41

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Sanāca pašķidri laikam atkalīgi.

Atbildēt

Anti colorados

25.05.2023. 20:38

»

:)

stukača grēksūdze. kārtējā


Tā būtu atbildības tikai viena puse, otra neizbēgami saistās ar periodu pēc 1990g. Tāds "biedrs" turpināja izmantot savu stāvokli savtīgos nolūkos arī jaunajā Latvijā, jeb tika atstumts kā neuzticams.

Atbildēt

Kāds

25.05.2023. 20:33

Es šim tipam ticētu, bet mēreni...

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

25.05.2023. 20:25

»

ASV protektorāts Latvija

Visraksts ir 100% pareizs. Citus par absolūtiem muļķiem uzskata tie, kas stāsta, ka kaut gan kartiņa čekas maisos bija, viņi neesot ar čeku sadarbojušies un par kartiņu neko neesot pat zinājuši. Basolūti muļķi ir tie, kas tam tic vai kas grib tam ticēt. Tad, kad Vaira uzstājās pret čekas maisu atvēršanu...


;)

Ir sacīts: "Un - nav nekā jauna šajā Dieva pasaulē..."

( fragmentiņš iz "O.M.© KUPLEJĀM" , ‘ANNO’ ~ 2006. gads )

Kad maisiem šņorītes krīt ~
Sāks daudzi siekalas rīt:
Kam gods un karjera bruks?
Kurš ādu veselu spruks?...
Ja saraksts mēdekļos būs,
Rau - letiņš informēts kļūs,
Par to, kurš nāburgs ir slikts,
Jo - "ČEKAS MAISĀ" šis likts!

-------

oriģinālversijas -- "O.M.© blogā":
[ C E N Z Ē T S ]
u.c.

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: