Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

qwe

02.06.2020. 18:31

»

50/50

vai nu 3 potes(katra 35 eiro gabala) pret ercu encefolitu vai liels risks dabut so smago slimibu dzimtas Latvijas mezu un plavu ares,pec erces koduma briva daba


Tieši tāda ir mana attieksme. Riski ir jāizvērtē, un tie nevar būt visiem vienādi. Un ērču encefalīts arī ir tieši tas, pret ko pats potējos, kamēr šiverēju pa laukiem un mežiem, bet ne tagad, kad lielāko daļu pa pilsētu.

Atbildēt

Uldis

02.06.2020. 18:11

»

qwe

Ir medicīnas zinātne un ir medicīnas bizness...


Nezinu par Franciju, bet ASV vakcīnu ražotāji, atšķirībā no citu produktu ražotājiem, nevar tikt iesūdzēti tiesā par produktu izraisītajām sekām. Tiesvedību bija tik daudz, ka vairs nebija ekonomiski izdevīgi pētīt un radīt jaunas vakcīnas. Tāpēc tagad kompensācijas maksā paši nodokļu maksātāji.

Tas NAV kapitālisms.

Atbildēt

nelej udeni

02.06.2020. 18:10

»

Pilsonis

Piemēram, ASV bija cilvēki, kuri pēc vakcinācijas pret cūku gripu nepaspēja pat no iestādes dzīvi iziet ārā


normalas valstis ,kur vakcinacija pret gripu ir par velti,pirms vakcinacijas tev jaaizpilda speciala veidlapa,kur ir obligati jautajumi gan par tavu pasreizejo veselibas stavokli ,gan par parciesto slimibu hronologiju.bet pec potes sanemsanas tev vismaz 1/2 stunda ir japavada iestada ,kur sanemi vakcinaciju medicinas personala uzraudziba !

Atbildēt

50/50

02.06.2020. 18:02

»

qwe

Ir medicīnas zinātne un ir medicīnas bizness...


vai nu 3 potes(katra 35 eiro gabala) pret ercu encefolitu vai liels risks dabut so smago slimibu dzimtas Latvijas mezu un plavu ares,pec erces koduma briva daba.

Atbildēt

LPSR

02.06.2020. 17:58

so ,,vecaku ,, vecaki LPSR laika gan bija poteti gan pret difteriju ,gan pret poleomelitu,jeb bernu trieku.tagad nelaime ir ta ,ka,,brivaja latvija,,mulkiem un sektantiem ,tadiem ka jehovas liecinieki atlauj izplatit savu propogandu ar socialo tiklu palidzibu un pat pieskir politisko patverumu ,meginot ieriebt Krievijai.

Atbildēt

qwe

02.06.2020. 17:53

Ir medicīnas zinātne un ir medicīnas bizness.
Ar medicīnas zinātni Tu saskaries studējot medicīnu (caur "studiju biznesa" prizmu, bet tomēr...)
Ar medicīnas biznesu Tu saskaries, kad Tev "jāiet pie daktera"...

Tie ir 2 dažādi jēdzieni...

Nav pamata apšaubīt vakcināciju medicīniskajā nozīmē, IMHO.
Bet vakcinācijas bizness ir kā jebkurš cits bizness - selektīvi fakti pasniegti vēlamā rakursā ar mērķi panākt "produkta" iegādi,
bez jebkāda morāla filtra attiecībā uz metodēm, kā tas tiek panākts, jo tā māca šobrīd dominējošā reliģija - kapitālisms.
Kurš minstinās dēļ kaut kādām morāles dogmām ir finansiāli zaudētājs pret to, kurš neminstinās.

Nosauciet kaut jel vienu (tipa citu) biznesu, kura mērķa auditorija un peļņa ir miljonos, taču kurš ir godīgs pret katru klientu.
Es tādu nezinu, un man nav pamata uzskatīt, ka vakcinācijas bizness ir izņēmums.

Palasiet medicīnas (biznesa) vēsturi, tīri pa diagonāli...
Ir vnk. šokējoši lasīt to, kas ik pa laikam vēsturiski nav ticis tirgots kā "zāles",
neizprotot blakus efektus, ilglaicīgu iedarbību, vai pat lietas bez jebkāda zinātniska pamatojuma.

Un atkal - man nav nekāda pamata uzskatīt, ka šis laika moments medicīnas biznesā ar kaut ko būtiski atšķirtos no visiem iepriekšējiem.

Vakcinācijai kopumā šobrīd ir pārāk daudz "sarkano karodziņu", kas signalizē par vēlēšanos to pārdot masām
(pat neskatoties uz pašu proponentu ne tik rožaino statistiku par tās iedarbību),
salīdzinājumā pret vairāk diskriminatīvu (e.g. - pa riska grupām) risku/ieguvumu analīzi, kāda būtu zinātniskai pieejai.

Atbildēt

jaajaa

02.06.2020. 17:52

»

Hmm...

Šis izskatās, ka būs pēdējo dienu lielākais fake, kāds ir lasīts...


...fake ?...tad tas bērns ir dzīvs ?...

Atbildēt

Elmars

02.06.2020. 17:33

"Latvijas Televīzija Berlīnē satiek Kristīni Pitkeviču. Viņa ir anestezioloģe Berlīnes Sirds centrā..." Nu izcils speciālists par vakcīnām...

Atbildēt

Zeze

02.06.2020. 17:21

Ar juristiem iet smagi. Viņi parasti ir visgudri un naski savu viszinību aizstāvēt. Taču Dievs nav mazais bērns.

Atbildēt

jautaajums

02.06.2020. 16:56

»

NON

piedodiet,bet kāds "norakstāms" sakars var būt dzemdību traumām ar poliomielītu - vīrusa ierosinātu infekcijas slimību, kas skar mugurkaula smadzenes


Jums ir uztveres problēmas.PSRS laikā bieži vien ārstu neizdarības tika kvalificētas kā polimielīts.
Arī tagad testējot mango,maizes koku,motereļļu,testi uzrāda kovid 19,makaronvīrusu.

Atbildēt

Hmm...

02.06.2020. 16:50

Šis izskatās, ka būs pēdējo dienu lielākais fake, kāds ir lasīts.
It kā Vācijā dzīvojoša un strādājoša persona nekomunicē ar savu vācu publiku, bet nez kāpēc grib čakarēt latviešus. Pietiek vienreiz ārzemniekiem mūs mācīt!
Kaut kā pretenciozi, pat pārāk daudz informācijas ir šīs personas rīcībā par bērna vecākiem - par profesiju, kurš strādā, kurš nestrādā, par ko ar ko kaut kad ir tiesājies. Būtībā personas datu regula un ārstu Ētikas kodekss pārkāpta visos iespējamos veidos.
Latvieši, lūdzu neesiet aitas, neticiet visām šīm noteikti loti labi apmaksātajām muļķībām! Domājiet pašivar savām galvām un apziņu! Mūsu imunitāte ir daudz labākā stāvoklī kā R-Eiropā un ASV!

Atbildēt

02.06.2020. 16:24

»

jaajaa

...un tie, kas savus bērnus nevakcinē, uzraksta papīru, ka atsakās no valsts atbalsta gadījumos, ja viņš saslims ar slimību, pret kuru varēja vakcinēties...lai viss godīgi, vai ne


Bet kāpēc jūsu visi klusējat par mūsu mērķiem, kas jāpanāk valsts pārvaldes rezultātā?
Vieniem sabojāta veselība no vakcīnām un neviens neatbild. Citi atsakās no valsts atbalsta. Vai tie ir tie rezultāti kurus gribam?
Kas jums smadzeņu vietā čuras?

Atbildēt

Uldis

02.06.2020. 16:18

»

jaajaa

...un tie, kas savus bērnus nevakcinē, uzraksta papīru, ka atsakās no valsts atbalsta gadījumos, ja viņš saslims ar slimību, pret kuru varēja vakcinēties...lai viss godīgi, vai ne


Jā, tā būtu simetrija, kurai būtu jābūt. Tieši tā. Tas ir absurds, ka ārsti ne par ko neatbild, bet prasa uzticību.

Atbildēt

02.06.2020. 16:15

»

Pieņemt

likumu, ka nevakcinētie nedrīkst piedalīties sabiedriskās aktivitātēs, lai neapdraudēto pārējo drošību (t.sk. apmeklēt bērnudārzus, skolas utt


Bet vakcinētie taču pēc vakcinācijas ir pasargāti. Kas jūs sev durat vakcīnas, kas ne no kā nepasargā?
Cik jums gadiņi vai vienkarši dumjš esiet?

Atbildēt

Harijs Poters

02.06.2020. 15:51

Nav problēmas ar vakcināciju - tikai lai katrs, kas izraksta vakcīnu un to iedur paraksta kaut ko līdzīgu Covid apliecinājumam- tjipa - ja jūsu bērnam no šīs vakcīnas radīsies sarežģījumi, atļauju sev nogriezt vienu pirkstu. Ja kļūst par invalīdu - visu mūžu maksāšu invaliditātes pabalstu, līdzvērtīgam valsts pabalstam. Un ticiet, visi ļoti ātri pamodīsies, visādi SPKC darbonīši, vakcīnas tiks neatkarīgi analizētas pētītas un padarītas maksimāli drošas. Būs visa statistika. Un vecāki varēs izvēlēties - šito jā, bet šito labāk nē. Pamatoti. Cik tur vajag - tikai katra personīgā atbildība - un visas problēmas atrisinātas. Fantastika vai ne? :)

Atbildēt

NON

02.06.2020. 15:49

»

jautaajums

Cik bērnu miruši no diferijas kuri bija potēti?Lūdzu statistiku galdā...


piedodiet,bet kāds "norakstāms" sakars var būt dzemdību traumām ar poliomielītu - vīrusa ierosinātu infekcijas slimību, kas skar mugurkaula smadzenes

Atbildēt

Harijs Poters

02.06.2020. 15:47

Nav problēmas ar vakcināciju - tikai lai katrs, kas izraksta vakcīnu un to iedur paraksta kaut ko līdzīgu Covid apliecinājumam- tjipa - ja jūsu bērnam no šīs vakcīnas radīsies sarežģījumi, atļauju sev nogriezt vienu pirkstu. Ja k

Atbildēt

jaajaa

02.06.2020. 15:41

»

jautaajums

Vai tāda ir cilvēka brīvās gribas izpausme?Varbūt ierobežot tos kuri ir vakcinējušies,ar visu likuma bardzību


...būs baigi nevietā zem raksta par reālu nelaimi...bet...negribi uzprasīt vecākiem, ko viņi šodien domā par savu "brīvās gribas izpausmi" ?...:(

Atbildēt

P.

02.06.2020. 15:34

> Nav likuma, kas aizbāztu mutes

Un labi, ka tā.

Atbildēt

Uldis

02.06.2020. 15:33

»

jautaajums

Cik bērnu miruši no diferijas kuri bija potēti?Lūdzu statistiku galdā...


Uzdevu līdzīgu jautājumu (cik nevakcinētie ir saslimuši) mūsu ņiprajiem SPKC darboņiem. Man pateica, ka tādi dati ir, bet man nedos, jo varot "nepareizi interpretēt".

Tālāk prasīju vairākiem ģim. ārstiem, cik tad gadā mums ir gadījumi ar smagām sekām pēc vakcinācijas? Atbilde - sistēma ir, bet tur nopietni neviens neko nedara un kas ar to informāciju notiek tālāk neviens nezina. Piemēram, Amerikā tikai 10% gadījumu nonāk līdzīgā sistēmā. Ja pieņemam, ka smagas sekas ir līdzīgi kā citās valstīs, tad katrus 2-3 gadus būtu jābūt kādam šausmu stāstam. Kur tie ir? Paslaucīti zem tepiķīša?

Labi, noliksim diskusijas par to šķidro zinātni, kas tur ir pagaidām malā. Tālāk prasīju, vai kāds Latvijā pārbauda iepirkto vakcīnu satura atbilstību norādītajam. Saprotams, ka to neviens nedara. "Ticam, ko ražotājs saka." Katru reizi, kad ir no ražotāja neatkarīgi pētījumi atklājas, ka saturs atšķiras būtiski gan kvalitatīvi, gan kvantitatīvi no deklarētā.

Kaut kādi uzbraucieni par sektām šeit ir vienkārši nevietā. Ārsti, SPKC nespēj vai nevēlas atbildēt uz pamatotiem un saprātīgiem vecāku jautājumiem, tad par ko mēs šeit tālāk varam runāt?

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

02.06.2020. 15:16

»

Pieņemt

likumu, ka nevakcinētie nedrīkst piedalīties sabiedriskās aktivitātēs, lai neapdraudēto pārējo drošību (t.sk. apmeklēt bērnudārzus, skolas utt


Klau, ja pārējie būs vakcinējušies un tādējādi pasargāti - kā tad nevakcinētie var šos pasargātos apdraudēt, mm?

Nudien neesmu vakcīnu pretinieks, taču dikti jau nu nevajadzētu vakcīnu drošumu un efektivitāti pārspīlēt.

Atbildēt

No kuras sektas

02.06.2020. 15:06

nāk šī ļoti situēta un jauka ģimene???

Atbildēt

Zinošais

02.06.2020. 15:02

»

jautaajums

Cik bērnu miruši no diferijas kuri bija potēti?Lūdzu statistiku galdā...


Savulaik žurnālisti uzdeva jautājumu par Difterijas vakcīnas efektivitāti un speciālists bez minstināšanās atbildēja ka tā ir ap 50% ! ! !

Atbildēt

jautaajums

02.06.2020. 14:59

»

Pieņemt

likumu, ka nevakcinētie nedrīkst piedalīties sabiedriskās aktivitātēs, lai neapdraudēto pārējo drošību (t.sk. apmeklēt bērnudārzus, skolas utt


Vai tāda ir cilvēka brīvās gribas izpausme?Varbūt ierobežot tos kuri ir vakcinējušies,ar visu likuma bardzību.

Atbildēt

jaajaa

02.06.2020. 14:47

»

Andris

"Kolēģei šonakt dežūrā nomira pacients...


...kas tā par HPV vakcīnu ?...

Atbildēt

jautaajums

02.06.2020. 14:37

Cik bērnu miruši no diferijas kuri bija potēti?Lūdzu statistiku galdā!
Neesmu vakcīnu pretinieks,esmu pret tām vakcīnām kuras tiek ražotas ar PVO & Bila Geitsa un Merilindas fonda atbalstu.
Par polimielītu,lielākā daļa uz tā rēķina tiek norakstītas nepareizas dzemdības,dzemdību traumas,mediķu kļūdas.

Atbildēt

be care

02.06.2020. 14:19

»

Pilsonis

Ar nazi var griezt desu, bet var arī kādu nodurt...


Piekrītu, jo pagājušā gadsimta piecdesmitajos gados radītā vakcīna pret poliomielītu t.s. bērnu trieku izglāba lielu daļu tā laika mazuļu gan no sakropļošanas uz mūžu, gan arī no tūlītējas aiziešanas. Tikai tā nebija PSRS vakcīna, to iepirka šķiet, ka no Amerikas, bet tas nav svarīgi. Svarīgi tomēr ir, lai šodien cilvēki neiedzīvotos uz citu nelaimēm.......morāle visā pasaule ir strauji mainījusi savu vektoru un ne uz humāno pusi, šodien valda tikai nauda, nauda un bizness

Atbildēt

Pieņemt

02.06.2020. 14:12

likumu, ka nevakcinētie nedrīkst piedalīties sabiedriskās aktivitātēs, lai neapdraudēto pārējo drošību (t.sk. apmeklēt bērnudārzus, skolas utt.)

Atbildēt

Pilsonis

02.06.2020. 14:02

»

Pilsonis

Ar nazi var griezt desu, bet var arī kādu nodurt...


Piemēram, ASV bija cilvēki, kuri pēc vakcinācijas pret cūku gripu nepaspēja pat no iestādes dzīvi iziet ārā.

Atbildēt

Pilsonis

02.06.2020. 13:59

»

Žēl

Pilns internets pat no šķietami saprātīgiem cilvēkiem ar "atmaskojumiem" par vakcīnām. Tādām muļķībām tic ne tikai Latvijā. Par atteikumu vakcinēties vai vakcinēt bērnu būtu jāsoda un ar to šo pseidoziņu problēmu jāslēdz. Pasaule tādu tumsonību nevar atļauties...


Ar nazi var griezt desu, bet var arī kādu nodurt.
Ja cilvēki, kuri ražo vakcīnas, saka, ka ar vakcīnām viņi var samazināt cilvēku skaitu par 10-15%, tad vai nevajadzētu pret to visu attiekties piesardzīgi?
Domāju PSRS laiku vakcīnas ir drošas, jo tur bija atbildība.
Te bērnu ārsta argumenti par bērnu veselības bojāšanu ar smagajiem metāliem youtu.be/08-q6YLSRiM

Atbildēt

zane

02.06.2020. 13:37

Nepotēt pret difteriju ir noziegums

Savukārt zēniem HPV vakcīna ir agresīvo feministu bābu sasniegums, labi, ka ne Latvijā

Atbildēt

Jautājums

02.06.2020. 13:26

»

Andris

"Kolēģei šonakt dežūrā nomira pacients...


Andri, kad Tu beidzot klāsi galdā zinātniskus pierādījumus par sava sūdūdens efektivitāti?

Atbildēt

Žēl

02.06.2020. 13:21

Pilns internets pat no šķietami saprātīgiem cilvēkiem ar "atmaskojumiem" par vakcīnām. Tādām muļķībām tic ne tikai Latvijā. Par atteikumu vakcinēties vai vakcinēt bērnu būtu jāsoda un ar to šo pseidoziņu problēmu jāslēdz. Pasaule tādu tumsonību nevar atļauties!

Mazais puika noteikti vairs nav nebija vienīgais savu vecāku tumsonības upuris. Cilvēki baro savu ego, domādami, ka viņiem ir superspējas, ka atklājuši pasaules sazvērestības, bet iznākums ir tāds, kāds tas ir!

Atbildēt

Andris

02.06.2020. 13:18

"Kolēģei šonakt dežūrā nomira pacients..."

Patiess stāsts [Video]: puisis pēc vakcīnas kļūst paralizēts un vēlāk izdara pašnāvību

Koltons Berrets
Koltons Berrets bija aktīvs, enerģisks un jauns zēns. Viņam patika sportot, braukt ar velosipēdu un darīt visu azartisko, kas lika izdalīties vairāk adrenalīnam . Tas bija pirms, HPV vakcīna sabojāja viņa dzīvi.
Koltons bija plānojis doties uz skautu nometni. Lai to apmeklētu, viņam bija jāsaņem veselības pārbaude. Kad viņam bija 13 gadi, viņa vecāki viņu aizveda pie ārsta. Ārsts ieteica Koltonam saņemt HPV vakcīnu. Kad viņa māte jautāja, kāpēc, viņš teica: “Tas var novērst vēzi.” Koltona māte Katlīna pieņēma šo argumentu un nolēma viņu vakcinēt.

Parasti cilvēki saņem trīs HPV vakcīnas devas, kas sadalītas sešos vai vairāk mēnešos. Aptuveni divas nedēļas pēc trešās devas lietošanas, Koltonam sākās stipras sāpes kaklā. Viņa māte lika viņam paņemt ibuprofēnu un doties uz skolu. Nākamajā dienā viņš devās vizināties ar savu tēti. Viņš bija iegādājies “lielo zēnu motociklu”.

Vai kāds zināja, ka tā būs viņa pēdējā reize uz motocikla. Kad Koltons atgriezās mājās, viņš bija ārkārtīgi bāls un viņam joprojām sāpēja kakls.

Nākamajā rītā viņš bija kļuvis tik vājš, ka pat nespēja piecelties no gultas. Kad viņš lūdza mātei dzert, viņi atklāja, ka viņš vairs nevar pakustināt labo roku. Kad viņš mēģināja piecelties un satvert dzērienu, viņš nokrita atpakaļ gultā un nespēja pakustēties. Viņa māte uzreiz saprata,

ka Koltons ir paralizēts, bet baidījās viņam to pateikt, jo viņa negribēja viņu nobiedēt. Tas bija ļoti vēlu naktī, tāpēc viņi gaidīja līdz rītam, lai nogādātu viņu slimnīcā.

Tas bija 2014. gada 17. februāra rīts, kad Koltona tēvs viņu aizveda uz slimnīcu, palīdzot turēt viņa galvu, jo viņš nevarēja piecelties no gultas un joprojām nespēja izmantot labo roku. Viņi uzreiz viņu nogādāja pamatskolas bērnu slimnīcā Salt Lake, apmēram stundas attālumā, un sāka veikt pārbaudes.

MRI parādīja iekaisumu Koltona muguras smadzenēs no C1 skriemeļa līdz T12 skriemeļim. Sākotnējā diagnoze bija akūts gareniskais šķērseniskais mielīts.


MRI izmeklējuma bilde
Pēc tam, kad dzirdēja, ka viņš ir saņēmis HPV vakcīnu 1. februārī, slimnīca (atbildīgi) ziņoja par reakciju VAERS (vakcīnu nelabvēlīgu efektu atskaites sistēma).

Koltons slimnīcā palika 88 ilgas dienas. Šajās dienās viņa paralīze izplatījās, atstājot viņu gandrīz pilnībā paralizētu no kakla uz leju. Ārsti brīdināja, ka viņš nespēs elpot, un nolēma viņu intubēt. Tas viņam neļāva runāt ar vecākiem.


Kad Koltons beidzot atstāja slimnīcu, viņa dzīve bija pilnīgi izmainījusies. Galu galā, veicot stingru rehabilitāciju, viņš atguva kājas un ķermeņa spēku, bet labā roka palika pilnīgi paralizēta, un kreisā roka bija kustējās minimāli. Viņš palika savienots ar 7KG smagu elpošanas aparātu 24/7, kuru viņa māte raksturoja kā “lodi un ķēdi vergam”.

Viņš vairs nevarēja sportot. Viņam tika ļauts sēdēt malā un skatīties, kā citi spēlē sportu kuru viņš mīlēja. Viņš juta, ka viņa elpošanas aparāts ir “kaitinošs” citiem. Galu galā viņš atkal sāka apmeklēt skolu, bet, lai izdzīvotu dienas, viņam bija nepieciešama nopietna palīdzība. Viņš atcerējās jautros laikus, vadot savu apvidus automobili, slēpojot un braucot ar kemperi. Viņš teica, ka viņš novērtē savus labākos draugus, kas viņam bija blakus šajos grūtajos laikos. Viņš uzdāvināja cepuri, kurā bija uzraksts “Caught U Staring”, un uzskatīja, ka ir smieklīgi redzēt cilvēku reakciju, kad viņi zināja, ka viņi ir skatījušies. Viņa mazajam brālim Gavinam vajadzēja uzņemties visus darbus, kurus viņš vairs nespēja. Tas bija Koltona “jaunais normālais”.

Ārsts, kurš ievadīja vakcīnu Koltonam, vairs injekciju neizrakstīja zēniem. Koltons sacīja, ka ir labi, ka viņš to nedara zēniem, bet daudzas meitenes joprojām vēl var ievainot.

Es biju tik naiva pret to, ko teica ārsts. Viņš ir tas, kurš gāja skolā, viņš zina, kas ir labākais, tāpēc, protams, jūs darīsiet to, ko viņi iesaka.

Un tā es izdarīju. Viņš visu mūžu ir bijis ārsts. Kopš pusaudža vecuma viņš ir bijis mans ārsts. Es joprojām daudzās lietās uzticos viņam … tagad, kad runa ir par vakcīnām, es neuzticos nevienam, ”sacīja Katlīna. Kad prasīju, vai viņam nav dusmu par šo situāciju, Koltons atbildēja:

“Es diezgan reti uzliesmoju no dusmām … Es paturu to sevī. Man nepatīk sūdzēties. Es dusmojos, ka viņi joprojām vakcīnē cilvēkus, dusmīgs, ka cilvēkiem sāp. Tas ir joks. Jums ir jānodarbojas ar pētījumiem. Jūs vairs nevarat uzticēties ārstam.”

2018. gada 5. janvārī notika liela traģēdija. Koltons, vairs nevēlēdamies justies kā slogs saviem draugiem un ģimenei, atņēma pats savu dzīvību. Šis ir absolūti sirdi plosošs stāsts, un viens no biežajiem gadījumiem, kurus big-pharma slēpj, un leik mums domāt ko pavisam citu. Ja ārsti netiktu piespiesti neinformētai sabiedrībai virzīt bīstamus produktus, piemēram, Gardasil, daudzas dzīvības, ieskaitot Koltona Berreta, būtu izglābtas.
Kad plašsaziņas līdzekļi atspoguļo vecākus, kuri vilcinās, vai atsakās vakcinēt savus bērnus, viņi tos attēlo kā bezatbildīgus, kas ir pret zinātni un kuri pakļauj viņu bērnu veselību riskam. Viņi tos izsmej vai sazvērestības teorētiķus.

Viņi nekad tos neparāda tādus, kādi viņi ir: bijušie “vakseri”, kuri pilnībā atbalstīja vakcīnas, līdz viņu (vai tuvinieku) dzīvi mūžīgi mainīja negatīva reakcija.

Viņi nekad neattēlo viņus kā saprātīgus vecākus vai pilsoņus, kuri ir veikuši paši savus pētījumus un apzinās patiesību par vakcīnām. Mediji to nestāsta, jo viņiem netiek maksāts par patiesības izteikšanu, bet viņiem tiek maksāts par vakcīnu reklamēšanu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: