Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lana

09.07.2019. 19:25

Tiesas spēles un centieni izlikties, ka "taisnīga tiesa"Latvija eksistē. Patiesībā tā tās nav, jo tā pati Anita Kovaļevska spriež pēc pasūtījuma kā vēlas tie, kuri par viņas spriedumiem maksa.Nožēloju, bet tieši tādas ir Latvijas patiesības. Arī agrāk noteikumus diktēja Šķēle, bet tagad būs vēl vieglāk to darīt caur kariņam un levitam. :(((

Atbildēt

Varu tikai pievienoties viedoklim

08.07.2019. 15:41

»

Viedoklis

Tik vāju un darbnespējīgu Valsts prezidenta kanceleja vēl nekad Latvijas valsts vēsturē nav bijusi. Diemžēl, R.Vējonis izmaksāja visiem viņiem milzīgas prēmijas un pabalstu. Vai par to nevajadzētu arī atbildēt? Vai nav izšķērdēta nodokļu maksātāju nauda


Ja viņš nebūtu sadakterēts par budžeta līdzekļiem, tad būtu bijis zem zemes tā arī neiejuties prezidenta ādā. Jebkurš parasts cilvēks ar tādu diagnozi nebūtu nekāds dzivotajs

Atbildēt

Jā ja sex

08.07.2019. 09:44

»

Bobis

Labi, ka Kaziņa viņu vismaz samīļoja. Citādi būtu pavisam beigts


Rīgas piī! Baltā zālē uz galda. Laikam vispirms jāierauj un tad. Aiz durvīm gaida padomdevēji no sinagogas.

Atbildēt

а як же

08.07.2019. 01:26

»

Cyril

дурак


сам дурак!

Atbildēt

A.P.

07.07.2019. 20:59

»

lācis parastais


Atceraties, mēs čekisti- bij. komunisti, Kārli Streip, runājām par tautas lepošanās iespējām - liberālismu! Krievu tauta Latvijā tagad ir tik tālu nolaidusies, ka var lepoties tikai ar saviem Saskaņas deģenerātiem. Viņu ir visur, un ne tikai šajā portālā kā autori un komentētāji (faktiski nav tikai viens psihiski slims), viņu ir uz katra stūra, to lielo skaitu papildina VDD uzskaitē neesoši pajoliņi. Rīt pār krievu okupantiem sāks valdīt pretīgs žīdindivīds.

Lai esmu piedzēries šovakar, nespējot to visu "sagremot", jāteic, esmu veicinājis pats šo brīdi, būdams VDK ziņotājs un komunists, Kārļa Marksa atrauga. Arlabunakti, Kārli! Ikh...

Atbildēt

lācis parastais

07.07.2019. 20:42

...........

Atbildēt

Kauns

07.07.2019. 19:07

Vējonim,pareizi vien būs par exstrām,ko nedabūs pēc aiziešanas.

Atbildēt

A.P.

07.07.2019. 17:35

»

Oi oi

Kā tad tā, viss ir slikti, visi ir slikti un pat paši esam slikti. Tad jau tuvojas kroplās sistēmas gals


Vājoņa, žīdu lopa, vērtējumā ir jāņem vērā eksistenciāls moments: mēdz būt muļki bez pretenzijām (banānu muļķi) un muļķi ar pretenzijām (ilīvellas muļķi). Vējoni nomaina liels žīdu gudrinieks ar milzīgām pretenzijām. Levitžīds tēlo intelektuāli, juridisko guru, morālo "nācijas tēvu", viņš tēlo tautas aizstāvi, glābēju no ebreju alkātības, vēl tēlo "preambulas tēvu", "atmodas" virzītāju. Un tas ir ļoti gudri. Toras Jesaja levitu gudrība! Levitžīdu nevar salīdzināt ar banānu muļķi Vējoni. Jo Vājonis nav pat žīds, bet prasts lops,,kura padomnieki nāk no vietējās sinagogas. Cionistiskā žīdvaras inteliģence ir atradusi reti gudru žīdu, kas izliekas par totālumuļķi. Rīt (2019.g.8.VII) latviešu tauta sāk dzīvot jaunā zvaigznājā - levitžīda zvaigznājā. Par to ir jāpateicas žīdcionistiskajai varas elitei, kuru droši var simboliski salīdzināt ar Kronosu (apēd savus bērnus) un Uroborosu (čūska apēd savu asti). Arī agrāk dzēlīgi smieklīgi bija visās nelaimēs vainot latviešus, nevis "okupāciju", krievus, Krieviju, taču tagad to darīt ir pilnīgi veltīgi.

Atbildēt

Arturs Priedītis

07.07.2019. 15:38

Vējoņa vērtējumā ir jāņem vērā viens būtisks moments: mēdz būt muļki bez pretenzijām (banālie muļķi) un muļķi ar pretenzijām (ambiciozi rafinētie muļķi). Vējoni nomaina liels muļķis ar milzīgām pretenzijām. Levitžīds tēlo intelektuāli, juridisko guru, morālo "nācijas tēvu", viņš tēlo tautas aizstāvi, glābēju no ebreju alkātības, vēl tēlo "preambulas tēvu", "atmodas" virzītāju. Levitžīdu nevar salīdzināt ar banālo muļki Vējoni. Latviešu varas inteliģence ir atradusi reti pretīgu muļķi. Rīt (2019.g.8.VII) latviešu tauta sāk dzīvot jaunā zvaigznājā - levitžīda zvaigznājā. Par to ir jāpateicas latviešu tautas varas inteliģencei, kuru droši var simboliski salīdzināt ar Kronosu (apēd savus bērnus) un Uroborosu (čūska apēd savu asti). Latviešu varas inteliģence līdzīgi kā senie mitoloģiskie simboli pati sevi un visu tautu dzen postā, pazemo un apkauno sevi, izvēloties levitžīdu par Valsts prezidentu. Arī agrāk dzēlīgi smieklīgi bija visās nelaimēs vainot "okupāciju", krievus, Krieviju, taču tagad to darīt ir pilnīgi absurdi. Taču vislielākie latviešu izdzimteņi to noteikti turpinās darīt. Tāpat kā turpinās laizīt vienu vietu levitžīdam.

Atbildēt

Robis

07.07.2019. 14:22

Ko var prasīt no slima cilvēka? Vējonim ir pietiekoši smags veselības stāvoklis. Interesanti, uz kā rēķina notika viņa tik nopietnā novērošana no mediķu puses? Tas bija iekļauts Viņa kancelejas budžetā, vai VM nodrošina šādus pakalpojumus?

Atbildēt

Teds

07.07.2019. 13:56

»

Viedoklis

Tik vāju un darbnespējīgu Valsts prezidenta kanceleja vēl nekad Latvijas valsts vēsturē nav bijusi. Diemžēl, R.Vējonis izmaksāja visiem viņiem milzīgas prēmijas un pabalstu. Vai par to nevajadzētu arī atbildēt? Vai nav izšķērdēta nodokļu maksātāju nauda


Grūti spriest kas lielāks ļaunums, vai aktīvā kanādas masoniete freiberga ar dziļām saknēm LPSR čekā, kura noslēdza neskaitāmus starptautiskus līgumus. To sakarā nedrīkstam aizskart okupantu uzvaras fallu, tāpēc esam zaudējuši daļu Latvijas teritorijas un daudzas citas vērienīgas lietas, kuras nav tik viegli pierādāmas, bet redzama viestiešākā saikne ar šodienas nabadzību un atkarību no globālajām korporācijām.

Atbildēt

Valsts korporācijai ar sapuvušiem VP

07.07.2019. 13:32

»

jurisx

Parazīti ne par ko neatbild , viņi vienkārši parazitē


viss pofig!

Atbildēt

A.P.

07.07.2019. 12:50

Nepieciešams saprast un pavisam godīgi atzīt bez politkorektas "dzīvnieku kopošanās alus pagrabā" aiz Daugavpils Tarzāna parka karuseļiem, kaut kas tāds ir iespējams tikai cilvēciski trulā un politiski apātiskā žīdcionistu sociumā, kura barveži ir "aiz matiem pavilkti patentēti deģenerāti" un kura barvežu izvēle ir spējīga attīstīties ar mīnusa zīmi no vietējo krievu okupantu piesātinātās Daugavpils pilsētas ar nevērtīgu atlasi līdz levitžīdisku kroplību panākumiem. Kaut kas tāds nav iespējams pat tādā sūdīgā, es, lops, ļoti, ļoti atvainojos, kriminālā kapitālisma oāzē kā Krievija, kur barvežu kolekcija neveidojas no pustotāliem deģenerātiem kā tas ir sastopams kriminālā kapitālisma surogātā Izraēlā.

Atbildēt

Arturs Priedītis

07.07.2019. 12:24

Nepieciešams saprast un godīgi atzīt bez politkorektas laipošanas: kaut kas tāds ir iespējams tikai cilvēciski trulā un politiski apātiskā sociumā, kura barveži ir patentēti deģenerāti un kura barvežu izvēle ir spējīga degradēties no vietējās titulnācijas nevērtību atlases līdz levitžīdisku kroplību atlases. Kaut kas tāds nav iespējams pat tādā rūdītā kriminālā kapitālisma oāzē kā Krievija, kur barvežu kolekcija neveidojas no totāliem deģenerātiem kā tas ir sastopams kriminālā kapitālisma surogātā Latvijā.

Atbildēt

Jozis

07.07.2019. 11:16

Kāda gan mārrutka pēc gan šiem darbiniekiem būtu jāraksta vēl komandējuma atskaites, ja vājonis jau tāpat ir zinājis, ka tie brauc skaistā atpūtas ekskursijā, un, nekā valstij, lietderīga savā braucienā nedara.
Tukša papīru smērēšana, un, nedod Dievs, vēl Pietiek.com painteresēsies. Ziepes vien būs...

Atbildēt

Viedoklis

07.07.2019. 10:46

Tik vāju un darbnespējīgu Valsts prezidenta kanceleja vēl nekad Latvijas valsts vēsturē nav bijusi. Diemžēl, R.Vējonis izmaksāja visiem viņiem milzīgas prēmijas un pabalstu. Vai par to nevajadzētu arī atbildēt? Vai nav izšķērdēta nodokļu maksātāju nauda?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: