Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Valdis

19.07.2021. 15:43

Es nesen lasīju , manis cienījamas personības un sievietes, rakstu par LGBTI saukli , ka cīņa vēl nav galā! Cīņa ar cilvēkiem , kuri sludina tradicionālās vērtības. Šī jaunā ierēdne , kura pirmo un pēdējo strādā Rīgas domē , arī sauc cīņā un iekšlietu ministre veido darba grupu pret naida cīņu. Lūdzu- divi skaidri piemēri- LGBTI un Rīgas domes Satiksmes departaments!!!

Atbildēt

Otto

16.07.2021. 10:04

»

SVEICIENS DEBĪLAJIEM

Kretīni, vai tamdēļ jūs tikāt ar štrunta nedaudzajām balstiņām ievēlēti Saeimā, lai tagad,saņemot arī manis nomaksāto nodokļu naudu, nodarbotos ar pilnīgu idiotismu. Tik vien Latvijā ir problēmu, kā kaut kādiem ciskadrillēm sagādāt ērtības un atkal uz mana rēķina, jo diezgan liela daļa no šiem tā saucamajiem...


100% piekrītu. Tas nav normāli, paralizēt visu satiksmi, dēļ kkādiem jampampiņiem, kas ir iedomājušies, ka pārtaisīs Rīgu par kkādu Amsterdamu. Es ceru, ka nākošajās vēlēšanās tā homīšu partija nedabūs nevienu vietu - ne Saemā, ne domē.

Atbildēt

peogresīvie dauņi

15.07.2021. 20:48

Progresīvie ir izteikti dauņi un izdzimteņi, slogs iedzīvotājiem, kas šos mēslus uztur ar nodokļiem. Nekad nebalsojiet par nosaukumu, jo šiem neliešiem ar progresivitāti nav nekāda sakara.

Atbildēt

Atlaist Rīgas domi! Nekavējoties!

15.07.2021. 20:42

Vienīgais risinājums ir pieprasīt atlaist Rīgas domi, jo tik uzkrītoša kaitniecība un rīdzinieku naudas izlaupīšana, ko piekopj tagad attīstībai/par un Ķirsis nav redzēta nedz Amerika un Burova laikos, nedz pirms viņiem.
Atlaist Rīgas domi un tūlīt veikt auditu!

Atbildēt

Latvijas nodevēji un ienaidnieki A/PAR

15.07.2021. 20:38

Gribētos lamāt Attīstībai /PAR par paiderastiem, medicīniski izteiktiem idiotiem, neliešiem, dauņiem no dzimšanas - bet tādi viņi ir, ko tur lamāt. Tādus varētu ignorēt, ja viņu debīlās idejas tikai izskanētu no domes tribīnes. Bet nē- šis gadījums ir ļoti nopietns, ar lamāšanu neies cauri. Šos Latvijas ienaidniekus, Kremļa izpildorgānus, izdzimteņus bez kauna un goda, mazizglūtotos pusanalfabētus ar šizofrēnijas un lielummānijas blaknēm un garīgos kropļus ir jātiesā un jāpiespriež augstākais soda mērs. Kāpēc tik bargi? Par valsts nodevību un kaitniecību, par sabotāžu pret valsts ekonomiku - par to! Ikvienam , kas nodarbojas ar satiksmes organizēšanu ir zināms par tiešu korelāciju starp satiksmes ātrumu un ekonomikas izaugsmi. Ja ātrumu palēlina par tik procentiem, ekonomika cieš par tik. Tā saucamā satiksmes "mierināšana" jeb korķu veidošana, automašīnu ilgāku izplūdes gāzu emisijas palielināšana un nolietojums, cilvēkresursu, kas sēdēs korķos izniekošana bēdīgajā darbaroku trūkuma apstākļos- tā ir vistīrākā sabotāža pret valsti.Tā ir nelietība,. par ko būtu jāarestē visa Ķirša dzimta, māte, bērni utt. Ķirsi un to pedarastu staķi ir nekavējoties jāizmet no domes, kamēr viņi nav Rīgu tikmēr nomierinājuši, ka tur neviens nedzīvos un nekādu biznesu neviens netaisīs , bet valsts cietīs strauju IKP kritumu. Faktiski - Rīga ir puse no valsts ekonomikas, tad parēķiniet, cik valstij kaitīgi ir šie monsgtri un nodevēji attīstībai/par un absolūti maniakālais ķirsis. Ķirsi, tu esi tik stulbs, ka gribas tās brilles tev citā vietā iestādīt, jo tu traucē cilvēkiem un valstij normāli attīstīties; tava kompetence ir cietuma nāras. Šāds maniakāls idiots Rīgas domē vēl nav redzēts! Vajag tikai rakst un ieraudzīsim, cik kapeiciņas par stabiņiem šo abu idiotu kabatās ieplūst- pastarpināti, protams. Nekompetence un stulbums ir Ķirša vizītkarte.

Atbildēt

ko viņi

15.07.2021. 19:57

uzēdušies Čaka ielai, tur kāds no viņiemi dzīvo?

Atbildēt

volfs

14.07.2021. 20:47

Jā,vēl gribēju piebilst,ka laikam ne par velti tie krāsainās kustības pārstāvji padomijas laikā un arī citur pasaulē tika pieskaitīti psihiski slimo personu kategorijā.Tagad varam uzskatāmi redzēt šādu tipāžu darbošanos,kurā pierāda totalitāo sistēmu dakteru teoriju pareizību.

Atbildēt

volfs

14.07.2021. 20:40

Būtiski mazinājies ceļu satiksmes negadījumu skaits...njā,ar loģiku šiem "Regresīvajiem" draudzības nav.Pārtrauciet visu satiksmes kustību Čaka ielā un negadījumu vispār nebūs!Sasniegums!Triumfs!Apturiet Barona ielu,tur arī radīsies droša vide.Laikam tā,ja automašinas stāv,avāriju nav.Ģeniāli un vienkārši.Pirmsvēlēšanu solījumi izpildīti-Rīga bez CSN.Universāla recepte jebkuras problēmas risināšanai.Piemēram,peldoties Daugavā mēdz kāds noslīkt-nožogojiet upes krastus un aizliegt peldēties.Atkal partijas reitings augšā-slīkoņu Rīgā vairs nav.Droša vide mūsu pilsētas iedzīvotājiem.Jā,ne par velti ir teiciens,ka ģenialitātei ir robežas,bet stulbumam nav...

Atbildēt

Kas tā par tendenci

14.07.2021. 20:11

»

SPQR

Tā biedrība jā pārsauc par "Kā sapi*t pilsētu". Bez konsultācijām ar VP, neatliekamo dienestu (ārsti, ugunsdzēsēji) utt., sfēras pārstāvjiem, sabaksta mietus un siekalojas, ka svīstošiem velodrastiem ir lielāka pievienotā vērtība nekā līdzsvarotai satiksmei


Kāds pamatojums tam , ka pašieceltas biedrības , organizācijas u.c. līdzīga veida amatierpulciņi bez teorētiskas izpētes un to jomu profesionāļu konsultācijām , kuras ietekmēs voluntāri veiktās satiksmes izmaiņas , rīkojas ar VISU RĪGAS NODOKĻU MAKSĀTĀJU NAUDU , kas rēķināma miljonos ? Tad priekš kam ir visādi Domes departamenti ?

Atbildēt

Deokupāciju dekolonizāciju

14.07.2021. 17:40

»

ASV protektorāts Latvija

Agresīvie pedarasti jau mierā neliksies


Parastie pederasti mums netraucē, bet agresīvie jederasti ir tavējie, kremļovskije kam draudzība ar afgāņu teroristiem.

Atbildēt

Gulbis

14.07.2021. 15:06

Progresīvie šobrīd klūp pār velosipediem un stabiņiem, jo nesaprot, ka šīs lietas atsevišķi nevar iedarbināt, bet ir visā procesā jāiekļauj gan īres nami, gan regulējumi kā, piemēram, pievest mantas utt.

Atbildēt

Ivars

14.07.2021. 14:56

Kad palasu komentārus un tos nepiedienīgos izteikumus ka arī lamu vārdus, ir pilnīgi skaidrs ka šiem komentētājiem nav argumentu lai kaut ko kā normālam cilvēkam pierādīt, vai pārliecināt citādi domājošos. Pēc komentāriem spriežot viņi vēl ir pērtiķu attīstības stadijā, bet vēlas publiski uzstāties un paši sev liekas ka ir īpaši gudri.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

14.07.2021. 13:36

»

iestrēgšana

smags sindroms psihiatrijā. apini zinat


dāmītei bildē ne īstajā brīdī iestrēdzis vibrators?

Atbildēt

iestrēgšana

14.07.2021. 12:45

smags sindroms psihiatrijā. apini zinat?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

14.07.2021. 12:28

Agresīvie pedarasti jau mierā neliksies.

Atbildēt

pogaļa

14.07.2021. 12:22

Vispirms būtu jālikvidē personalizētās auto stāvvietas Rīgas centrā. Rīgas vadība un Saeima (protams tad kad atsāks darbu) un pavadošais personāls ieradīsies darbā ar divriteni (papildus būs iespēja daudzus tautas kalpus redzēt tuvumā un pateikt ko par viņiem domā) un vienlaikus izskaudīsies "pūčveida nesmukumi".

Atbildēt

vēlētājs

14.07.2021. 12:18

Kādi cietpauri!Nost!

Atbildēt

Piebilde

14.07.2021. 11:06

Cilvēki ir neapmierināti ar "Progresīvajiem"

Atbildēt

SPQR

14.07.2021. 11:00

Tā biedrība jā pārsauc par "Kā sapi*t pilsētu". Bez konsultācijām ar VP, neatliekamo dienestu (ārsti, ugunsdzēsēji) utt., sfēras pārstāvjiem, sabaksta mietus un siekalojas, ka svīstošiem velodrastiem ir lielāka pievienotā vērtība nekā līdzsvarotai satiksmei.

Atbildēt

pilsētniece

14.07.2021. 10:47

»

lauķis

Ar svecīti blakus nestāvēju,bet,degradācijas kāpums ir acīm redzams.No bildes redzams ka rublis nav pilns,un to apliecinās katrs zinošs psihiatrs


Vai šitā ir no tiem , kas rāpoja pa Brīvības ielu? Cik lētai gan ir jābūt, lai tā pelnītu. Kā tāda ielene.

Atbildēt

SVEICIENS DEBĪLAJIEM

14.07.2021. 10:45

Kretīni, vai tamdēļ jūs tikāt ar štrunta nedaudzajām balstiņām ievēlēti Saeimā, lai tagad,saņemot arī manis nomaksāto nodokļu naudu, nodarbotos ar pilnīgu idiotismu. Tik vien Latvijā ir problēmu, kā kaut kādiem ciskadrillēm sagādāt ērtības un atkal uz mana rēķina, jo diezgan liela daļa no šiem tā saucamajiem satiksmes dalībniekiem nestrādā un tātad arī nodokļus nemaksā. tai pat laikā Rīgas ielu segums,es pat nerunāju par iekšpagalmiem , ir vairāk kā kritiskā stāvoklī. Bet jums jau, lai kaut kā saglabātu savas labi apmaksātās vietas, kaut kas ir jāblēj,jo neko derīgu jūs izdarīt vienkārši neesat spējīgi. Nudien, jāsaka, nedataisītie.

Atbildēt

Centrā apstādināt ekonomiku

14.07.2021. 10:23

Vai mērķis ir Centrā apstādināt ekonomiku un vai vai satiksmes drošība attaisno ekonomikas apstādināšanu? Vai velosipēdu mobilitāte attaisno satiksmes korķus? Čaka ielā velokustība konkurē ar sabiedrisko transportu - kā tas sadzīvo ar Progresīvo retoriku?

Atbildēt

lauķis

14.07.2021. 10:03

»

rīdzinieks

Noziedzīgās okupācijas varas komjaunatnes algota aktīvista, kolaboranta meita ir taisīta dzērumā


Ar svecīti blakus nestāvēju,bet,degradācijas kāpums ir acīm redzams.No bildes redzams ka rublis nav pilns,un to apliecinās katrs zinošs psihiatrs.

Atbildēt

Okupantu & kolaborantu cīņas

14.07.2021. 09:54

»

rīdzinieks

Noziedzīgās okupācijas varas komjaunatnes algota aktīvista, kolaboranta meita ir taisīta dzērumā


Vienīgais komentārs par tēmu.

Atbildēt

Q

14.07.2021. 08:30

Progresīvie lai vairāk interesējas par partijas galveno lietu, tūpļa birstēšanu , vazelīna cenas pazemināšanu, tas atbilstu partijas ideoloģijai!

Atbildēt

lauķis

14.07.2021. 07:47

»

Kasiņš

Piekritīšu


Viss ir vienkārši,lietas jāsauc patiesos vārdos.Ne velti ir sakāmvārds;draugs draugam laiku kavē...

Atbildēt

lauķis

14.07.2021. 07:10

Cīņa būs gala kad psihiski slimie ārstēsies un nesēs savu ļaunuma sēklu cilvēku sabiedrībā.

Atbildēt

Uldis

14.07.2021. 07:03

Un daudzi vēl nesaprot, kāpēc apzīmējums "pederasts" tiek izmantots arī kā lamu vārds?

Atbildēt

Es

14.07.2021. 06:36

Дай дураку (parietim) хуй стеклянный, так он и хуй разобьет, и руки порежет.

Atbildēt

Idiotu uzmanība

14.07.2021. 06:21

piekalta suņa sūdam uz ielas. Progesa nav. LV bradā cilvēktiesības kājām. Drīz ES atvērs robežu ar Krieviju. Būs divvodība, trīsvalodība.. Ķīna būs līdz Urāliem un tad jau tepat.

Atbildēt

Tiem kuri nesaprot

14.07.2021. 06:14

Kā redzams, "Progresīvie" un "tā sauktā" biedrība "Pilsēta cilvēkiem" grib veidot Rīgu par "Pilsētu tikai jaunatnei". Pašiem dzīvojot galvenokārt Rīgas nomalēs, viņi, savu ērtību dēļ, cenšas regulēt dzīvi pilsētas centra iedzīvotājiem. Un pilnībā aizmirst. ka centrā dzīvo vairums cilvēku, kuriem jau pāri par 70, 80 un 90 gadiem. Nu nesēdīsies 75-gadīga "tante uz velsipēda, lai dotos uz veikalu, pie ārsta vai uz teātri, bet gan izsauks taksi vai palūgs kādam savam radiniekam aizvest ar auto. Šo aspektu aizmirst visās debatēs. Tikai - ceļu jaunajiem - vecos ar (kamaniņām) divriteņiem uz mežu!

Atbildēt

rīdzinieks

14.07.2021. 06:10

Noziedzīgās okupācijas varas komjaunatnes algota aktīvista, kolaboranta meita ir taisīta dzērumā ?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: