Menu
Pilnā versija
Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Māris Krautmanis · 08.08.2022. · Komentāri (52)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Cerību nav daudz...

10.08.2022. 18:24

»

provokācija

nevar būt, ka balsos par A/P ! tas tad ir nonsenss


Tie nelgas, kuri balsos par patreizējo varu kā arī tie kuri netaisās balsot, šos komentārus nelasa! Tā kā netērējiet laiku, šajā dīķī bebru nav...Cerību, ka kaut kas varētu mainīties, ir ļoti minimālas.

Atbildēt

Roza Luksemburga

10.08.2022. 13:23

Balsot par pie varas esosas koalicijas partijam ir neprats, ja vien tiesam mazohistiski negribat piedzivot otro kovid atlaisanu raundu, skolas attalinati un totalu resursu trukumu. Ari pasreizeja opozicija piem. ka Saskana lidzdarbojas saja vajprata, jo pateicoties vinu atturesanas balsojumiem viss iziet cauri Saeimaa. Vieniem sava loma atveleta, jo nekas nav ertaks par iebarotu opoziciju. Balsot var tikai par tiem, kas kategoriski norobezojas no Davosas plana, t.i. Visa , kas attiecas uz klimata mulkiibaam, Atteiksanas no energoresursiem, tradicionalo vertibu sagrausanas, kovida potesanas un kopuma no visas sis PVO uzpustaas psihozes.

Atbildēt

>Es

10.08.2022. 11:56

»

Es

Diena šodien raksta, ka "Vēlētāji ir pilngadīgi cilvēki, kuriem pašiem ir jāapzinās savas rīcības sekas, tāpēc par zemu vēlēšanu aktivitāti vainot vienīgi politiskos spēkus, pārmetot, ka politiķi neprot uzrunāt sabiedrību, nebūtu taisnīgi...


Pareizi DIena rakstīja: Vēlētāji lamā to ko paši savēlēja..Lai vai cik aizietu uz vēlēšanām-tie tomēr aizgāja un tevis saukto kliķi ievēlēja. Vai tiem nav jājūtas atbildīgiem par savu politisko veikumu?

Atbildēt

Es

09.08.2022. 14:21

Diena šodien raksta, ka "Vēlētāji ir pilngadīgi cilvēki, kuriem pašiem ir jāapzinās savas rīcības sekas, tāpēc par zemu vēlēšanu aktivitāti vainot vienīgi politiskos spēkus, pārmetot, ka politiķi neprot uzrunāt sabiedrību, nebūtu taisnīgi."

Es to saprotu tā, ka kliķe, pat ja uz vēlēšanām aizies 35% balsstiesīgo pilsoņu, uzskatīs, ka viss ir kārtībā.

Atbildēt

Mācies rakstīt īsi, saturīgi.

09.08.2022. 13:26

»

paklau

fiška: Te nav vieta romāniem. Mācies rakstīt īsi, saturīgi


tev vajag - tu arī mācies. Citu cilvēku izvēle (t.sk. arī personīgi mana) nav tava darīšana.

P.S. Kā tu zini, ka "te nav vieta romāniem"? tev, gadījuma pēc, fišķa nav uzkārusies, atkal?

Atbildēt

Хм

09.08.2022. 10:36

Да, все логично, и так и есть-большинство устраивает нынешняя власть.
Власть это тоже прекрасно понимает.
Достаточно просто даже тут на пиетек сравнить количество комментариев по внутрилатвийским темам ( если это не по языку или памятникам тема) и по темам России и Украины.
Поэтому вопрос только в том, сколько партий пройдет и кто будет президентом министров. Я бы поставил прогноз в 80%, что это будет Кариньш. Интрига только в том, остальные партии покривляютс вначале сами своих кандидатов протолкнуть или сразу согласятся, что НЕ составит кабинет министров.

Atbildēt

paklau

09.08.2022. 09:16

»

Pats ar saproti-kapēc????

tev fiška par īsu, visticamāk, ja neesi spējīgs absorbēt garākus tekstus


fiška: Te nav vieta romāniem. Mācies rakstīt īsi, saturīgi.

Atbildēt

viss ir vienkārši

09.08.2022. 08:44

lai nekļūdītos, pietiek nebalsot par LGTB faktiskajiem atbalstītājiem un vakcinācijas bīditājiem.Otrais siets- zaļās enerģijas idioti.Un viss

Atbildēt

Naivais

08.08.2022. 21:52

Vai tad galvenais nav tas, kas paziņo vēlēšanu rezultātus? Nesaprotu, par ko cepiens?

Atbildēt

Kārtīgi padomājiet (ja vispār ir ar ko domāt)!

08.08.2022. 21:49

»

cilveks444

Septiņreiz nomērī, vienreiz nogriez...


Kāpēc jāpiedalās urnu FARSĀ, palīdzot SILES cūk.lopiem tikt pie renovētām "maizes kartēm"?

Atbildēt

Pats ar saproti-kapēc????

08.08.2022. 21:45

»

paklau

Nu-ko muldi te tik gari? Pats ar saproti-kapēc


tev fiška par īsu, visticamāk, ja neesi spējīgs absorbēt garākus tekstus?

Atbildēt

Jautājums

08.08.2022. 18:55

Krautmani, kā ar faktiem? "vairāk sarakstu iekļūs 13. Saeimā ...", tomēr liekas, ka vēlēsim 14.-o Saeimu

Atbildēt

Aleksandrs Poika

08.08.2022. 17:55

...zaļie, geji un lezbietes, par, un par cik, krogus meitas, likumiskie zagļi, visi stāsta par "buratīno lauku"...bet..valsts makā nā ni tikai parādi un fendrmaņu rindas gaida savu "zelta četrgadīgo laiku"...

Atbildēt

ak, SKDS

08.08.2022. 16:58

tie ta;cu vēlēšanu aģitatori, par A?P balsot negatavojas, ja nu streips

Atbildēt

provokācija

08.08.2022. 16:56

nevar būt, ka balsos par A/P ! tas tad ir nonsenss

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

08.08.2022. 16:31

Tie reitingi ir viena vienīga miglas pūšana acīs. Nepievērsiet visādiem SKDS uzmanību.

Atbildēt

cilveks444

08.08.2022. 16:14

Septiņreiz nomērī, vienreiz nogriez!

1) Kārtīgi padomājiet pirms balsojiet par tiem, kas sūna kliķei opozīcijā esošos politiskos spēkus, lai gan paši sakās esam opozicionāri, bet gandrīz nemaz neuzbrūk esošam režīmam. Kas izliekas nemanām, ka esošais režīms ir Latvijas iznīcinātājs Nr.1

2) Kārtīgi padomājiet pirms balsojiet par tiem, kas nespēj skaidri noformulēt domu, kas mētājas no viena grāvja otrā, kas vienu dienu saka vienu, otru dienu – otru, trešo dienu – trešo, bet ceturto dienu – atkal pirmo.

3) Kārtīgi padomājiet pirms balsojiet par tiem, kas tēlo viltus opozīciju esošam režīmam, kas tieši jeb netieši ir režīma labi ieredzēti, jeb bijuši ilgus gadus kopā ar režīma locekļiem vienās partijās, vienos politiskos spēkos.

4) Kārtīgi padomājiet pirms balsojiet par tiem, kas bijuši kliķes partijās senāk, kas ziedojuši kliķes partijām, kas tagad metuši kažoku uz otru pusi, jo tas, kā viņi rīkojušies senāk, var norādīt uz to, ka pēc vajadzības tie atkal pāries kliķes politiķu pusē, jeb pat stāsies kliķes partijās.

5) Kārtīgi padomājiet pirms balsojiet par tiem, kas vēl nesen solījās politikā neiet, tomēr nu ir gatavi startēt Saeimas vēlēšanās, jo viņi mētājas apgalvojumiem, viņi nav nopietni ņemami, iespējams viņi ir melojuši jau zinot, ka tomēr ies politikā.

6) Kārtīgi padomājiet pirms balsojiet par tiem, kas aicināja neiet uz Saeimas vēlēšanām, bet pēc tam paši ir gatavi startēt Saeimas vēlēšanās, kā deputāta kandidāti.

7) Kārtīgi padomājiet pirms balsojiet par tiem, kas pozicionē sevi kā opozīciju varai, kas uzrotījuši piedurknes sacījās esam par domu daudzveidību, par demokrātiju, par viedokļu plurālismu, par cieņu vienam pret otru, bet, mainoties politiskam klimatam, viegli atteicās no “nepareizi” domājošiem saviem vēl nesenajiem kolēģiem, ar kuriem solījās iet kopā līdz uzvarai.

8) Cienījat cilvēku izvēli nebalsot Saeimas vēlēšanās, bet ignorējiet tos, kas šo izvēli tiecas uztiept jums ar agresīvu uzmācību un nicīgu nosodījumu, ja iesiet balsot Saeimas vēlēšanās, jo viņi var būt kliķes algoti indivīdi, kam dots uzdevums panākt, lai pēc iespējas mazāk cilvēku ietu uz Saeimas vēlēšanām, kas garantētu kliķes partijām palikšanu pie varas.

9) Nekādā ziņā nebalsojiet par tiem politiskajiem spēkiem, kas 13.Saeimā atradās koalīcijā, jo tieši šie politiskie spēki (faktiski partiju kartelis) pilnībā sagrāva demokrātiju, iznīcināja cilvēktiesības, atklāti ņirgājās par tautu, pārkāpa Satversmi, nodarbojās ar Latvijas ekonomikas graušanu, skolu iznīcināšanu, izvirtības propagandas uzspiešanu, cilvēku sanaidošanu un sabiedrības šķelšanu.

10) Ļoti vērīgi vērtējiet tos politiskos spēkus, kas 13.Saeimas laikā it kā atradās opozīcijā, bet bija inerti, kad vajadzēja aktīvi darboties tautas labā, balsoja par milzu līdzekļu piešķiršanu dīvainām biedrībām, tikai noskatījās, kad varas partijas brutāli ņirgājoties mīdīja cilvēktiesības, tiesiskumu un demokrātiju.

11) Balsojiet vadoties pēc sirds balss, balsojiet kā liek sirdsapziņa, balsojiet par tiem, kas ar darbiem ir apliecinājuši, ka nenodos cilvēkus, ka darbosies tautas labā, ka rīkosies Latvijas interešu vārdā, ka nelieksies un nelocīsies, ka stāvēs taisni, ka darīs visu, lai Latvija dzīvotu mierā un labklājībā, kā pamatā var būt tikai saticīga un savstarpēji saprotoša sabiedrība.

Atbildēt

Election Enthusiast

08.08.2022. 16:12

Balsoshu par Krievu Savieniibu....Why not? Tie vismaz NAV atbildiigi par miljardu afeeraam, pie kam neatbalsta daargas, bezjedziigas izdariibas ar pieminekljiem. Tv kanaalu Ohota I RIbalka arii gribeetos atpakalj. Proklemliski uzskati? Un tad? Man personiigi Kremlis neko nav nodariijis, eeka kaa jau eeka... ;-)

Atbildēt

un kur tad ir

08.08.2022. 16:10

»

Tiesiskums

Tikai par kamradiem,kur LEMBERGA KUNGA VĀRDS.HAU


biedra Lemberga vārds?Atbildu.Nekur.

Atbildēt

Killemall

08.08.2022. 15:53

Paklau, Maari, neaiztiec kuudru, labi? Taa sen jau ir paardota. Veeja parki izdeviigi tikai to buuveetaajiem vai OIK sanjeemeejiem. Shaada elektriiba ir neadkvaati daarga. Saules panelji? Ja gribi, peerc, pakalj met, varbuut peec 20 gadiem atpirksies ( nav taa atdeve tik liela, njemot veeraa saules daudzumu ), bet tad tie atkal buus JAAMAINA! Jo buus nokalpojushi savu laiku. Viss vienkaarshi.

Atbildēt

Harka,virsaiša dēls

08.08.2022. 15:49

»

Tiesiskums

Tikai par kamradiem,kur LEMBERGA KUNGA VĀRDS.HAU


Minkas nāk un minkas iet…Smaids paliek

Atbildēt

?????

08.08.2022. 15:24

Citēju: “ Jo mazāka būs aktivitāte, jo vairāk sarakstu iekļūs 13. Saeimā tāpēc, ka 5% barjeras pārvarēšanai nepieciešamo balsu skaita latiņa samazināsies un cerības pavērsies mazpartijām, ja tās prasmīgi saaģitēs sev atbalstītājus savu potenciālo atbalstītāju informatīvajā “burbulī”.”


13. Saeimā jau ir iekļuvuši 100 idioti, kas nestrādā tautas labā.

Atbildēt

Anti colorados

08.08.2022. 14:52

»

lauķis

Nekad. Nav jākož nevienā (savā) pirkstā, okupācijas varas leģitimizācijas rituāls ir jāignorē, tas ir vienīgais saprātīgais lēmums


Lūk kur tipiska homo sovjeta viedoklis - "es tur tāpat neko nevaru mainīt, zags lielie un mēs arī zagsim cik jaudāsim".
Postkomunistisko valstu vergiem, ģenētiskā līmenī nav izstrādājies savas valsts un savas tautas refleks, bet citus par vergiem un aitām apsaukāt, tie gan ir naski.

Atbildēt

Jorkšīras kaķis

08.08.2022. 14:06

»

Tiesiskums

Tikai par kamradiem,kur LEMBERGA KUNGA VĀRDS.HAU


Labs klozetpapīrs,kur LEMBERGA KUNGA VĀRDS.HAU.

Atbildēt

bet Māri Krautmani:

08.08.2022. 13:29

Kā tas var būt, ka to visu ieraudzīji tikai tagad-pēc 30 gadiem, bet pirms tam slavināji Lembergu un varu???

Atbildēt

qwe

08.08.2022. 13:15

»

paklau

Nu-ko muldi te tik gari? Pats ar saproti-kapēc


Mikropisāns ir nogalinājis simtos tūkstošu datorpeļu! Pāragra nāve pārmērīgas rullīša grozīšanas rezultātā! Tas arī viņa galvenais pienesums. Ja rakstītu garākas rindiņās, kopējais to skaits varbūt būtu mazāks, mazāk ciestu datorpeļu populācija. Mikropisānu bloķē ekoloģisko apsvērumu - pāragri nobeigto datorpeļu dēļ, ne jau viņa politisko uzskatu dēļ, kā viņš pats mēģina pozicionēties.

Atbildēt

paklau

08.08.2022. 13:02

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Nu-ko muldi te tik gari? Pats ar saproti-kapēc????

Atbildēt

lauķis

08.08.2022. 12:48

»

qwe

Vēl viens aspekts, kas mani nebeidz uzjautrināt ir t.s. "partiju vēlēšanu programmas". :-D...


Bet vēlētājs taču ir parakstījies par labprātīgu visu savu tiesību atdošanu partijām.Viss likumīgi.Tieši tas pats ar potēšanu.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

08.08.2022. 12:47

»

ha-ha

Tas būs jautri,kad vēlētāji skries balsot par tiem,kuru politika ir sacēlusi cenas nebijušos augstumos,kuri ir ieviesuši cenzūru liedzot komentet.Cenas jau sen tiek celtas,taču nabadzības līmeņu latiņa joprojam stāv uzlikta trīs gadu vecu cenu līmeņos,tā fiziski apdraudot sociāli mazaizsargātos.Pat ...


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: “Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, apkaunojoši gļēvi “klusējot lupatiņā”, vai pat apzināti uz to “parakstoties” un +/- “aktīvi ņemot dalību” – nav būtiskas atšķirības.”

Un, arī: “Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpenamēbu “titulnācijas” zombiji) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES tŗekni ri.jošus “vienlīdzīgĀKos cūk.lopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

Savukārt, kā zināms: "Gudri ļaudis mācās galvenokāŗt no citu kļūdām, ne pārāk gudrie – galvenokāŗt no savējām, bet pilnīgi bezcerīgi muļķi nemācās VISPĀR."

Tāpēc, arī: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokāŗt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni ŗumpi nepiegāna." ;)

-------

Mediju ziņa (2010. gads): Šīs pašreizējās Latvijas valsts sabiedrības zināmā daļā savulaik populārajam “banānpolitiķim” Joahimam Zīgeristam latvieši bija lieliski izmēģinājumu trusīši – apbrīnojami vientiesīgu “vēlētāju” elektorāts, kas ir tik pat vienkārši, cik lēti apčakarējams. Kad Zīgeristam šāda izklaide kļuva garlaicīga, viņš no Latvijas aizdevās uz savu etnisko “fāterlandi”, bet – pa lēto apčakarējamais, ar neticami “īsu” atmiņu apskādētais, uz polittehnologu pasviestajiem “plikajiem āķiem” uzķerties un jau kuro reizi “vecajam grābeklim uzkāpt” joprojām gatavais šīs valsts “apzinīgo vēlētāju” elektorāts gan nekur nav pazudis…
-------

Vecā Grābekļa ‘hīts’.
( Iz “O.M.© aŗChīva” )

Ņirdz ATKAL Vecais Grābeklis:
“Tas, kurš man vienreiz uzkāpis ~
Kaut ‘smagi bietē norāvies’,
Kā muļķis vēlreiz meklēt skries!…”

Kad aizmirsts iepriekšējais puns ~
Kā plika kaula alkstošs suns,
Sāk grābekļkāpējs ošņāties,
Kur ATKAL ‘bietē atrauties’:
Ar ZOMBĒJUMU saskaņā ~
Skries “pat.REJ.ota apziņā”,
‘Ņemt “urnu talkā” dalību’,
Par “svaigu” pases zīmogu.
(Pa ceļam - badīgs “ēsmu” rīs,
Ko ‘SILES biedri’ pasviedīs,
Uz plikiem āķiem uzspraustu ~
Tas “nospēlē uz publiku”…)

Jo – ATKAL šim ir ‘ieborēts’:
“”valsts” ‘rullēs’, ja būs “novēlēts”,
Par “mazāko no ļaunumiem” ~
Tiks “pareizie” pie mandātiem!
(JEBKURA “izvēle” MUMS der,
Jo – tikai MUĻĶIS VELTI CER,
Ka “vēlēšanu” FARSS, jebkāds,
Var “izšķirt, kāds būs rezultāts”…)
TAD latv(ĀN)ija ATKAL “plauks”!!!…”
(Bet “vaukšķis” – “ilgtspējīgi” kauks,
Ka – ATKAL “uzkāpts grābeklim”,
Un puns – vēl lielāks, kā līdz šim…)

Lūr Vecais Grābeklis uz tiem,
Kam patīk (?!) palikt VIENTIEŠIEM,
(Dēļ aumež ĪSĀS atmiņas):
“Ko – ATKAL ‘blieziens’ kārojas?…”

“Jauns” Grābeklis? Bet – vecs šim ‘hīts’:
“Par maz (VĒL!?…) jūties ‘apdauzīts’?
Kāp VĒLREIZ virsū, ‘nerausties’ ~
Prieks MUĻĶIM pierē “piešauties”!…”

-------

‘ANNO’ ~ 07.2006. / (…) 08.2022. (neilgi pirms kārtējā “vēlēšanu” FARSA)

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

vice

08.08.2022. 12:29

Kraut mani! SKDS jau nu pilnīgi droši NAV nopietna reitingu veidotājfirma/uzņēmums/organizācija! Primitīvs propagandas kantoris, kuras veiktajām aptaujām ir tikai gadījuma rakstura sakars ar realitāti! Parasti mazākās kļūdas atšķirība 50-100%!

Atbildēt

qwe

08.08.2022. 12:23

Vēl viens aspekts, kas mani nebeidz uzjautrināt ir t.s. "partiju vēlēšanu programmas". :-D
Tiek pielikts milzīgs daudzums pūļu, lai "sabiedrisko" mēdiju telpā radītu "analītiskas diskusijas par partiju programmām" izlūziju.
Tipa - katrs cilvēks RACIONĀLI, skatoties uz partiju programmām varot izvēlēties sev atbilstošāko, tipa partijas darbojoties "saskaņā ar tās programmu", tipa tās "saņem vēlētēju mandātu" programmu realizācijai... Taču starpvēlēšanu laikā - parādoties kaut kam jaunam un iepriekš neprognozējamam (un bieži vien "neprognozējamam") - piemēram: ekonomiskā "krīze", banku "glābšana", C19, Ukrainas karš... valdīkļi nekavējoties sāk voluntāri realizēt kaut kādu "plānu", kura VISPĀR nebija NEVIENAS partijas programmā (jo pati problēma vēl nebija zināma), uz kuru tiem nav NEKĀDA mandāta, nav NEKĀDA vēlētāju akcepta... Tas viss - pat nepakonsultējoties ar savu vēlētāju. Hmmm... "savu"? Jap - nav jau nekādu saglabātu liecību, kuri cilvēciņi kuram "politiskam spēkam" uzticējās... Acīmredzot, tas nekad nav vajadzīgs. :-) Anyway, "līgumam", ko viena puse var patvaļīgi papildināt ir sasmērēta papīra vērtība, visa "analītiskā diskusija" un "racionālā izvēle" ir noskalota podā! Ehh, naivie, labticīgie cilvēciņi...

Atbildēt

lauķis

08.08.2022. 12:12

»

qwe

Manuprāt, lielākā daļa cilvēku lieliski apzinās, ka vēlēšanas ir liels, milzīgs uzmetiens, jo ĻOTI UZTRAUCAS PAR KO BALSOT. Kurā pikstā LABĀK kost...


Nekad. Nav jākož nevienā (savā) pirkstā, okupācijas varas leģitimizācijas rituāls ir jāignorē, tas ir vienīgais saprātīgais lēmums!
Pateicos par saprātīgu viedokli.

Atbildēt

Skatījums

08.08.2022. 11:41

https://youtu.be/fgI9O3W6HoI

Atbildēt

qwe

08.08.2022. 11:37

Manuprāt, lielākā daļa cilvēku lieliski apzinās, ka vēlēšanas ir liels, milzīgs uzmetiens, jo ĻOTI UZTRAUCAS PAR KO BALSOT. Kurā pikstā LABĀK kost !?!
Saprot ZEMAPZIŅĀ, ka viņiem nav nekādas kontroles, bet otrai pusei nav nekādas atbildības, tāpēc arī uztraucas, tāpēc arī ažiotāža.
Mēs neuztraucamsies, kad pieņemam dabā sētnieku (jo mums ir kontrole), mēs nepētam pilotu biogrāfijas pirms lidojuma, jo pilots gāzīsies kopā ar to, un statitiski tādu ir maz, kas to izvēlas (tipa automātiska atbildība). Bet nez kāpēc lielākā daļa neapzinās - šīs bailes par "liktenīgo", "neatgriezenisko" lēmumu ir tieši tāpēc, ka notikums ir LOHATRONS,
pat jūsu zemapziņa to jūt, ka "kaut kas tur nav tīrs"! Pie patreizējās kontroles un atbildības līmeņiem (resp. - neeksistēšanas), šī vara (NEATKARĪGI no "ievēlētajiem") nepārstāv (un nepārstāvēs) ne mani, ne jebkuru manu radinieku, paziņu, un 95% no šī portāla lasītājiem. Nekad. Nav jākož nevienā (savā) pirkstā, okupācijas varas leģitimizācijas rituāls ir jāignorē, tas ir vienīgais saprātīgais lēmums!

Atbildēt

Jautrība vēl priekšā ! :)

08.08.2022. 10:54

https://youtu.be/x3gxorpWeZI

Atbildēt

ha-ha

08.08.2022. 09:53

Tas būs jautri,kad vēlētāji skries balsot par tiem,kuru politika ir sacēlusi cenas nebijušos augstumos,kuri ir ieviesuši cenzūru liedzot komentet.Cenas jau sen tiek celtas,taču nabadzības līmeņu latiņa joprojam stāv uzlikta trīs gadu vecu cenu līmeņos,tā fiziski apdraudot sociāli mazaizsargātos.Pat monumenta okupantiem demontāža tiek uzticēta kādam privatkantorim,nevis armijai,kura tā varētu apliecināt savu patriotismu un drosmi,bet privatkantoris tagad ir spiests bēguļot bailēs no publicitates un monumenta fanu atriebibas.

Atbildēt

lauķis

08.08.2022. 09:34

»

Lasītājs

Jāiet un jābalso par mazajām partijās, kuru biedrīši nav bijuši saeimā. Cita varianta nav, jo vairāk, jo vairāk plēsīsies. Labuma vienalga būs maz, bet vismaz cirks par velti


Sistēmai ir pilnīgi vienalga kas tur tiks ievēlēts,sistēmai vajadzīgi paraksti ka labprātīgi atsakies no visām savām tiesībām.

Atbildēt

Lasītājs

08.08.2022. 09:31

Jāiet un jābalso par mazajām partijās, kuru biedrīši nav bijuši saeimā. Cita varianta nav, jo vairāk, jo vairāk plēsīsies. Labuma vienalga būs maz, bet vismaz cirks par velti.

Atbildēt

Saulvedis

08.08.2022. 08:49

»

Šķipele

Šī sistēma ir jānorok ,jeb viņa noraks mūs


Kā to izdarīt? Nejēdzību buķete !

Atbildēt

nav mūdusīs viņa jaunu dīnu zeme

08.08.2022. 08:44

»

KKK

Dekadence pilnā plaukumā. Pretēji Rainim, viss mainās tikai uz leju


savēl ņēmējus un skrien piketēt...patīk savējie diriģenti, klavieristi...nu ko mums darīt. Izgļītības sistēma broku rokās, viņiem 90 % nespējīgo

Atbildēt

????????????????????

08.08.2022. 08:41

A/P ?????????????? nu nevar būt

Atbildēt

lauķis

08.08.2022. 08:37

Cilvēki spītīgi nespēj saprast ka lai varētu nobalsot vispirms ar savu parakstu jāapliecina ka visas savas tiesības un rīcības spēju LABPRĀTĪGI atdodat partijniekiem.Tādā veidā tautas kalpi kļūst par noteicējiem un parazitē uz nodokļu maksātāju kakliem bet cilvēki kļūst par personām,lietām,vergiem kam vajadzīgs aizbildnis.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: