Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ginters

06.02.2018. 20:11

Indriksonam īstenībā vajadzēja sēdēt cietumā jau divdesmit septīto gadu, kā noziedzniekam pret savu tautu, kā tēvzemes nodevējam, kā politieslodzītajam.

Atbildēt

Futbola lietpratējs

31.01.2018. 13:34

Pskatoties LFF mājas lapu, tad var secināt, tas Sipailo ir viens cilvēks - koncerts, UEFA inspektors , Latvijas virslīgas inspetors, Latgales reģiona tiesnešu kurators, Latgales reģiona vadītājs, Daugavpils BFC treneris, 1. līgas komandas "slēptais" īpašnieks, tik atlika viņam ieņemt pāvesta vietu un dzīve izdevusies, godīgs futbola tiesnesis Latvijā tiesājot futbola spēles, neņemot kukuļus un nespēlējot TOTO, nevar uzcelt mājā, nopirkt 4 istabu dzīvokli Daugavpili,nopirkt jaunu Tayota džipu un to visu veiksmīgi pārrakstīt uz sievu, kura pēdējos 25 gadus nav nekur strādājusi un Jūs vēl brīnāties, tādu darboņu LFF ir pa pilnam un viņu darbības rez. ir redzams FIFA reitingā, kur atrodas šī zaglīgā zemīte (LV).

Atbildēt

Agris

31.01.2018. 12:35

Ļašenko ir aprindās zināms kontrabandists, viņa futbola federācijas prezidenta vēlēšanu kampaņu finansējot LNK, un par kuru naudu tagad tiek uzpirktas balsis. KNAB vajadzētu papētīt arī šos faktus, jo daži LNK biedri jau ir bijuši KNAB redzesloka

Atbildēt

Wawa

30.01.2018. 23:10

Kādam smagi trūkst izpratnes par biedrības darbību. Raksts tukša salmu kulšana, Jakubovskim no stresa jumts aizbraucis. Lašenko pa vidu ar savu kontrabandu tik visu diriģē. Vai biedri būs lohi - rādīs laiks.

Atbildēt

AG

30.01.2018. 18:07

Linards Grantiņš LRTT 30.01.2018. 10:52

Līga Muzikante - LRTT biedri Tevi atbalsta. Uzvara būs mūsu!

Plāngrantiņ, vai sen ar ķebli neesi sists? Līgai Muzikantei Tavs atbalsts 100 gadi nav vajadzīgs.

Atbildēt

Uldis

30.01.2018. 12:33

»

Guntis

Ir sācies stress pirms gaidāmajām futbola federācijas prezidenta vēlēšanām, Indriksons acīmredzot par katru cenu grib izbīdīt savu kandidātu Vadimu, kurš esot saistīts ar nopietnām kontrabandas lietām, lai varētu turpināt savas iesākto kursu


Ja nākamās vēlēšanās vairākumu nesavāks SC un JKP un ĀM un IeM vadības zaudēs savas siles, arī Kozlovskis tēmē uz federācijas prezidenta amatu. "Pārdaugavas" bandītam, Vovkam Ļeskovam un Krievijas FSB kadru virsniekam, Indriksonam, būtu cienīga maiņa. http://www.lsm.lv/raksts/sports/futbols/ministrs-kozlovskis-un-kapteinis-gorkss-konkures-par-futbola-federacijas-prezidenta-amatu.a233531/

Atbildēt

zemietis

30.01.2018. 11:59

»

TT

kāds sakars KNABam ar šo..? Tad var rakstīt vēstules prezidentam utt


Tur jau tā lieta, ka nekāda! LFF ir nevalstiska organizācija, pie tam valsts iejaukšanās tās iekšējās lietās tiek strikti apkarota no FIFA puses, gluži kā SOK aizstāv nacionālās OK. Izskatās pēc trokšņa radīšanas un nekā vairāk!

Atbildēt

TT

30.01.2018. 11:51

kāds sakars KNABam ar šo..? Tad var rakstīt vēstules prezidentam utt.

Atbildēt

Emīls

30.01.2018. 11:15

Tådas nelikumības ir łoti daudzās federācijās

Atbildēt

Linards Grantiņš LRTT

30.01.2018. 10:52

Līga Muzikante - LRTT biedri Tevi atbalsta. Uzvara būs mūsu!

Atbildēt

Guntis

30.01.2018. 10:17

Ir sācies stress pirms gaidāmajām futbola federācijas prezidenta vēlēšanām, Indriksons acīmredzot par katru cenu grib izbīdīt savu kandidātu Vadimu, kurš esot saistīts ar nopietnām kontrabandas lietām, lai varētu turpināt savas iesākto kursu.

Atbildēt

Sviests

29.01.2018. 21:37

Autor, nu kāds sakars Daugavpils iekšējo nesaskaņu, TOTO varoņu vēlme atkal izveidot komandu un bojāt sportu ar VDK?
VDK pieminesana tipa kruta pardodas? Vairāk klikšķu? Dikti analītiski...

Atbildēt

Futbola federācijas biedri

29.01.2018. 19:53

»

Vecis no laukiem

Sabeidrība viņus uzvilktu pie laternas x stundā


117 futbola federācijas biedri, to vēlētie pārstāvji ir likumīgi ievēlējuši valdi un prezidentu. Skat.lff.lv.

Atbildēt

Jaunietis no Austrālijas

29.01.2018. 18:58

»

UZMANĪBU!

Sabiedriskā konsultatīvā padome...


vaicāja par sabiedrības atbrīvošanos no vecā gadagājuma VDK kadriem. Sabiedrība turpina vēlēt par Indriksonu un Borovkovu. Tā ir mūsu atbilde.

Atbildēt

UZMANĪBU!

29.01.2018. 18:31

Sabiedriskā konsultatīvā padome
Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja Sabiedriskā konsultatīvā padome izveidota, lai nodrošinātu sabiedrības pārstāvju līdzdalību korupcijas novēršanas politikas veidošanā, īstenošanā un sabiedrības izglītošanā. Padomes uzdevums ir veicināt KNAB saikni ar sabiedrību, sniedzot rekomendācijas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam par aktuāliem jautājumiem.

2015.gada 4. martā KNAB Sabiedriskās konsultatīvās padomes sēdē, atklāti balsojot, ar vienkāršu balsu vairākumu no padomes locekļu vidus uz trim gadiem ievēlēja padomes priekšsēdētāju − Latvijas Juristu biedrības prezidentu Aivaru Borovkovu.

Daugavpils futbola biedrībai ir savi gali KNAB. Jēkabs Straume ir zem Aivara Borovkova tupeles.

Atbildēt

Juris Lapinskis

29.01.2018. 18:25


Retweeted Līga Muzikante (TwitterLMuzikante):

VDK Zinātniskās izpētes komisija aicina atsaukties tos, kuriem zināms, kur atrodas no tiesas arhīva "pazudusī" Ivara Godmaņa sadarbības ar VDK faktu konstatēšanas lieta.

Jānis Ozols Pavaicājiet G.Indriksonam! Viņš zin.
ManageJānis Ozols Likme par spriedumu Godmaņa VDK lietā Jūrmalas tiesā bija viesnīcas "Rīga" atdošana G.Indriksonam, par sertifikātiem ~500000 latu vērtībā, kura pēc dažiem mēnešiem tika tālāk pārdota M.Uļmanam par 7x lielāku cenu.

Zināšanai:

Līga Muzikante ir Aivara Gardas vadītās Latvijas Nacionālās frontes biedre, avīzes "DDD" galvenā redaktore.

Aivars Ozols ir ārsts, bijušais Rīgas pilsētas 1.slimnīcas galvenais ārsts un Rīgas domes deputāts.

Bet aiz tā visa stāv Latvijas Juristu biedrības prezidents Aivars Borovkovs, lai novērstu uzmanību rakstiem par viņa noziedzīgo darbību PSRS represīvajos orgānos.

Atbildēt

Pēteris

29.01.2018. 18:24

Āber, ko tad nu, mazie Grostonas rotaļu draudziņi?

Atbildēt

Juris Lapinskis

29.01.2018. 18:19

Guntim Indriksonam "jāpateicas" Latvijas Juristu biedrības prezidentam Aivaram Borovkovam, kurš acīs smaidīja, bet pats, rādot kabatā pigu, iedrošināja savējos "apdirst" Gunti Indriksonu.

Retweeted Līga Muzikante (@LMuzikante):

VDK Zinātniskās izpētes komisija aicina atsaukties tos, kuriem zināms, kur atrodas no tiesas arhīva "pazudusī" Ivara Godmaņa sadarbības ar VDK faktu konstatēšanas lieta.

Jānis Ozols Pavaicājiet G.Indriksonam! Viņš zin.


Jānis Ozols
Jānis Ozols Likme par spriedumu Godmaņa VDK lietā Jūrmalas tiesā bija viesnīcas "Rīga" atdošana G.Indriksonam, par sertifikātiem ~500000 latu vērtībā, kura pēc dažiem mēnešiem tika tālāk pārdota M.Uļmanam par 7x lielāku cenu.

Zināšanai: Līga Muzikante ir Aivara Gardas vadītās Latvijas Nacionālās frontes biedre, laikraksta "DDD" galvenā redaktore

Jānis Ozols ir ārsts, bijušais Rīgas 1.slimnīcas galvenais ārsts un Rīgas domes deputāts

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: