Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

HA

12.11.2020. 05:58

»

Uldis

Kā Vienotības noziedzīgais jurists, kas nesodīti darbojās zem Kozlovska un Solncevas kriminālā jumta, arī šis derēja. Vismaz par biedinājumu citiem


Iela- Aizsaules.
Kapi - Brāļu.
Mašīna tika sadedzināta pie krematorijā.
Kas tas ir?
Tas ir vēstījums pretējai pusei.

Atbildēt

Uldis

11.11.2020. 11:09

Kā Vienotības noziedzīgais jurists, kas nesodīti darbojās zem Kozlovska un Solncevas kriminālā jumta, arī šis derēja. Vismaz par biedinājumu citiem.

Atbildēt

Valsts Policija

11.11.2020. 11:04

Paldies par vērtīgo rakstu! Acīmredzami - speciālista viedoklis. Kā pierāda praxe, killeri parasti mēdz kļūdīties, meklējot upura uzvārdu PMLP datu bāzē, neba izsekojot objekta dzīvezvietu, mašīnu, paradumus. Atkal saputrojās.Jaunā versija noteikti ir jāpāpārbauda!

Atbildēt

Хм

11.11.2020. 10:47

Мягко говоря, очень неубедительно. Судя по месту, следили некоторое время, ловили момент. Значит, было и фото, чтобы убедиться, что в авто сел нужный человек. Тогда уж точно нужно поверить в (ироничную) версию Рыцаря, что кто-то прям так неразборчиво написал фамилию, что исполнитель не понял. Да еще нужно было и по-русски писать или по-английски, чтобы запутаться в транслитерации. Совсем нереально. Похоже, просто решили привлечь внимание к этому герою статьи и выбрали вот такой интересный метод.

Atbildēt

...

11.11.2020. 10:31

»

Guntars

Nē, Jūs te varat dirst u irgoties, Bet tas , ka Bunkus ir Bunkus un mamma ir Dace Bunkusa un brālis viens ir Bunkus un brālis otrs ir Bunkus un tēvs ir Bunkus, manuprāt tas ir saprotams katram latvietim, kurš ir mācījies skolā. Bet jaukt to uzvārdu ar Bunka, teikšu tā, pieļāvu tādu varbūtību, žurnalistiskā...


Vispār jau mamma ir Dace Bunkus, nevis Bunkusa.

piebilde par uzvārdiem - kā zināms, tādi uzvārdi var gadīties arī daiļā dzimuma pārstāvēm. Ja tā gadās, tos loka tāpat kā vīriešu dzimtes uzvārdus, izņemot datīvu - vienskaitlī datīvs sieviešu dzimtē būs ar galotni -ui - Santai Didžui, daudzskaitlī datīvā - galotne -ūm - Santām Didžūm. Visur citur - dragā ar vīriešu dzimtes galotnēm, kas ļoti labi der:
kas? - Didžus,
kā? - Didžus,
kam? - Didžui,
ko? - Didžu,
kur? - Didžū,
V. - Didžu!

Atbildēt

kaktuss

11.11.2020. 09:54

Galvenais padalīties ar oficiālajiem jumtotājiem!Kaut dzīvē jau nekas nekad nav par vēlu.

Atbildēt

bfgfgggffgfg

11.11.2020. 08:04

mums vispār policija ir?

Atbildēt

Kā ir sanācis tā ir

11.11.2020. 07:53

Interesantas pasakas. Vaļīt abus labs joks bet pēc šo laiku shēmas būs īstais.

Atbildēt

Serjoga

10.11.2020. 22:12

Drošs paliek nedrošs-vajadzēja vaļīt abus!

Atbildēt

Pilsonis

10.11.2020. 19:15

Raksta nolūks laikam bja mēģināt publiski piešūt Lembergam nesenu slepkavību, jo divdesmit gadu politprāvas laikā no kādiem 150 lieciniekiem apmēram piektā daļa jau miruši dabīgā nāvē, un tikai vienam no tiem diagnoze ka viņš bijis lapsenes sakosts. Tā pati tika publiski izvazāta un izmuļļāta pa ši 20 gadiem bezmaz vai visos mēdijos. Diemžēl vecu zupu otrreiz neuzvārīsi, bet mutes brūķētājs Lembergs bez respekta pret jaunpolitiķiem viņuprāt ir jāsoda. Tā pēkšņi uzradās no baltiem diegiem šūta jauna sazvērestības teorija ar spekulāciju par to, ka kāds ir pasūtījis Meroni kasieri, lai lasītājs secinātu - tas ir teju 20 gadus jau tiesātais, šajā laikā zem patstāvīgas policijas uzraudzības dzīvojošais, KNAB novērošanas objekts un prokuroru tramdītais Lembergs. Ar darvas karoti arī Ģirģena dārzā, kurš to visu piesedz.

Atbildēt

Guntars

10.11.2020. 19:03

Nē, Jūs te varat dirst u irgoties, Bet tas , ka Bunkus ir Bunkus un mamma ir Dace Bunkusa un brālis viens ir Bunkus un brālis otrs ir Bunkus un tēvs ir Bunkus, manuprāt tas ir saprotams katram latvietim, kurš ir mācījies skolā. Bet jaukt to uzvārdu ar Bunka, teikšu tā, pieļāvu tādu varbūtību, žurnalistiskā nezināšana, drukas kļūda, un velns zin vēl kas. BET, ja norādī iedeva, bildei bija jābūt. Lai kā man žēl Mārtiņa ( neko labu nebija man iedevis un neko sliktu nebija izdarījis) BET, varbūt tas bija mājiens B U N K A M?

Atbildēt

ESMAIJA

10.11.2020. 18:43

»

Atkal pieķēzījis visas vietas

ar savu murgu palagu


Nu šis ir gan murgu palags...

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

10.11.2020. 18:17

»

Skumjais BruņinieksS

Slepkavības pasūtīšana bija apmēram šāda...


ar savu murgu palagu.

Atbildēt

"Jaunās Vienotības" ģenerālis

10.11.2020. 17:53

un Minskas Augstākās milicijas skolas teicamnieks teiktu, pareizo!

Atbildēt

Skumjais BruņinieksS

10.11.2020. 17:12

Slepkavības pasūtīšana bija apmēram šāda..
Ziedoņdārza lielā ozola dobumā nakts mellumā "zakazščiks" ielika papīra gabaliņu, kur kaligrāfiskiem burtiem ar kreiso roku spoguļrakstā bija uzrakstīts Mārtiņa Bunkusa vārds un atstāts piķis.
Un šeit bija tā liktenīgā kļūda, jo nebija norādīta ne adrese, ne atstāts foto. Slepkava, protams, neapjuka un rīkojās pēc vispārpieņemtas instrukcijas - pēc adrešu grāmatas atrada Mārtiņa Bunkusa(izrādās viltvārža) dzīvesvietu ..
Uzreiz redzams, ka slepkavības veicēji bija neprofesionāļi, jo drošības pēc(ja uzrakstīts tikai vārds) bija jānovāc visi valstī dzīvojošie Mārtiņi Bunkas, kā arī ar līdzīgiem uzvārdiem - Bunķi, Bunkuči un Bungas..
Paldies Dievam, ka uzvārds tāds parets trāpījās..varam iedomāties, kas notiktu, ja slepkavas būtu profesionāļi un pasūtīts tiktu kāds ar populārāko vārdu un uzvārdu valstī, piemēram - Jānis Ozols..bez foto, bez adreses, bez vizuālā apraksta..
Pusvalsti apšautu.

Atbildēt

slepkavības shēmas izstrādā reizēm arī lohi

10.11.2020. 16:36

»

motorhead 1916

Hmm...Kaa raksta autors iedomaajas pasuutiijuma slepkaviibas sheemu? Atbrauc baardains vecis no Muhosranskas, pasleepjas kapos un laiku pa laikam sauc - Bunka. Bunka? Taa tas nenotiek


Bija vietējais, kurš bārdainajam vecim no Muhosrankas uzrādīja Bunku.
Ja man toreiz kāds iedotu naudu un teiktu, ka rīt atbrauks krievs un viņam jāparāda Bunku, tad es parādītu tieši to Bunku, kuru nošāva, jo man ir pirmā dzirdēšana, ka eksistē cits cilvēks ar tieši tādu pašu vārdu un uzvārdu. Un es būtu toreiz tik pārliecināts, ka internetā nemeklētu vēl kādu citu Bunku, jo avīzēs, tv un ziņu portālos figurēja tikai viens Bunka un tas tika nošauts. Tik elementāri un tik stulbi.

Atbildēt

dons K

10.11.2020. 16:32

Kurš izpildīja, tam laika mazākā nozīme. Galvenais, kurš pasūtīja. Ja ņem vērā to, kurš visvairāk satraucās par Meroni, ar lielu ticamības pakāpu var pieļaut, ka tas ir Aivars .. Parks! Vēl jo vairāk, ka saistībā ar to ... Parka lietu ne viens vien jau "atmetis kedas".

Atbildēt

motorhead 1916

10.11.2020. 16:18

Hmm...Kaa raksta autors iedomaajas pasuutiijuma slepkaviibas sheemu? Atbrauc baardains vecis no Muhosranskas, pasleepjas kapos un laiku pa laikam sauc - Bunka. Bunka? Taa tas nenotiek. ;-)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: