Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

TOMĒR JAU LABĀKA PAR TAVU -PUĶINA

04.07.2022. 12:12

»

Pienjemiet savu 4.maija realitaati

Klubinja maakslinieki


mums cerības, ka čekisti izmirs, tev tādu nav.

Atbildēt

Pienjemiet savu 4.maija realitaati

30.06.2022. 20:30

Klubinja maakslinieki!

Atbildēt

tie krčangaļu SAVĒJIE līdz kaklam

30.06.2022. 10:46

un nav cerību, kamērt tie dzīvi...30 gados neevolucionē pudencijas aveni brokas vušņevičas................

Atbildēt

NACISMA protektorāts rusņa

30.06.2022. 08:05

»

kaķa smiekli

Uzbrukumi personām, kas pauž atbalstu Ukrainai, nedrīkst būt vērtēti un tiesāti kā parasti huligāniski izlēcieni...


A rusņā darbojas? Tur ar nacistu karogiem var staigāt? Kā tur ir? :)

Atbildēt

kaķa smiekli

30.06.2022. 06:10

Uzbrukumi personām, kas pauž atbalstu Ukrainai, nedrīkst būt vērtēti un tiesāti kā parasti huligāniski izlēcieni.
----------------------------------
Divkrāsains auduma gabals aplikts ap pleciem un Tu cilvēks, uzreiz esi citā paralēlajā realitāte, kur darbojas citi likumi ? Nezināju.

Atbildēt

Andris vietējais

29.06.2022. 19:15

..4 maja organizācija...kur apvienojušies bijušie deputāti...vai... tikai nav zilo kompānijas pārstāvji, kurus padomijas laikā par pedarstiju sēdināja..pēc teksta baigi līdzīga ... tā ir mana doma...

Atbildēt

taki čangaļi nezin

28.06.2022. 17:25

»

4. maija pirmrindnieks

Mums malku nevajag, kurinaasim ar piemineklja atliekaam, t.i., gruveshiem. Kremlja trollji gan saka, ka betons un armatuura nedeg, bet vinji jau parasti melo. Vismaz cenas zinjaa tie gruveshi buus krietni daargaaki nekaa malka, taatad tiem JAADEG! Taa mums teica pats Giljka


ka malka mežā...kad līda Vidzemē, dedzināja klētis...jo tukšas, ne sēj ne pļauj, tad šķūnus kūtis, tad salika satelītantenas par mūsu pabalstiem. Protams, viņiem krievijas šarikovi SAVĒJIE

Atbildēt

4. maija pirmrindnieks

28.06.2022. 16:26

»

Arvids

4.maija deklarācijas klubs - ja jums tiešām nav ko darīt, ejiet strādāt: kādu malku sagatavot vai skalus plēst. Jo, pateicoties tādiem kā jūs, visur tak raksta, ka nākošā ziema būšot barga un tuvojoties bads


Mums malku nevajag, kurinaasim ar piemineklja atliekaam, t.i., gruveshiem. Kremlja trollji gan saka, ka betons un armatuura nedeg, bet vinji jau parasti melo. Vismaz cenas zinjaa tie gruveshi buus krietni daargaaki nekaa malka, taatad tiem JAADEG! Taa mums teica pats Giljka! ;-)

Atbildēt

Es

28.06.2022. 15:30

»

Dura lex sed lex

В стране есть закон и соответствующий правоприменитель. Остальные расходитесь, начинайте работать. А то будет скоро, как в басне Крылова. Про стрекозу


Labs jau teiciens: dura sēd leksusā, ja tas ir par autori.

Iespējams, autoriem ir sajūta, ka jaunajā situācijā kāds var izvilkt kaut ko ārā no vēstures, tāpēc ir jātēlo lielāki ukraiņi par pašiem ukraiņiem, dūmu aizsegam, pat tad, ja vienlaikus jātēlo bezkompromisu tiesiskuma atbalstītāji, kas starp parakstītājiem juristiem nav atrodami principā - tur ir Zelta teļa kā sava kumeliņa jājēji.

Atbildēt

4. maija dekorāciju klubs

28.06.2022. 13:29

vēlas, lai latviešus ieintegrē krievu sabiedrībā.

Atbildēt

laiks jau ir rādījis un rāda

28.06.2022. 08:20

»

bads mūsdienās nav iespējams?

Laiks rādīs, to gan vajadzēja zināt. Bet, nu, ir ļautiņi, kas domāšanai neizmanto galvu


Tev dzīvē laikam viegli neiet. Priekšniekam arī vienmēr atbildi ar "laiks rādīs"? :D Ar tādu galvu ka tev tiešām jāuztraucas vai rīt benčiku uz ielas būs pietiekoši.
Nē, bads nav iespējams un "bargas ziemas" netik.

Atbildēt

Cionistu (žīdu nacistu) 4. maija dekorāciju klubs

28.06.2022. 05:10

Vai tagad beidzot uzzinājāt, 27.06.2022. 05:22
kam pieder Latvijas valsts?

Ko raksta Suņ Dzi savā Karamākslā par Latviju bez robežām?

Tā ir “atvērtā zeme”, viena no deviņām.

Kādi likumi valda atvērtā zemē?

Svešu zemju specdienesti, konkurējot savā starpā, realizē savas intereses.

Kas ir Latvijas tieslietu sistēmas amatpersonas šādis apstākļos? Izsūtāmie puišeļi “savas nāves ēnā”.

Kas ir žurnālisti? Pērkamas prostitūtas.

Kādam tas viss jāparāda un jādemonstrē. Un tam loma iedalīta. Tas ir Pietiek.com.

Atbildēt

Mani sauc Artjoms Ļipins

28.06.2022. 05:02

Mani sauc Artjoms Ļipins. Parasti es rakstu krievu valodā krievvalodīgajā TVNET daļā. Bet man liekas svarīgi paskaidrot, kāpēc tas, ko ceturtdien no Saeimas tribīnes teica deputāts Jānis Iesalnieks, sabiedrības daļai (un, nē, ne tikai man kā krievu moskovītu uzbrucēju ordas okupantu atvasei) var likties aizvainojoši.

Labdien, Iesalnieka kungs. Kā jau minēju, mani sauc Artjoms. Es piedzimu 1994. gadā Latvijā. Precīzāk sakot - Daugavpilī, kur arī nodzīvoju pirmos 18 sava mūža gadus. Mana dzimtā valoda ir krievu, tā ir arī manu abu vecāku valoda, kas piedzima SSSR okupācijas laikos, faktiski Krievijas okupācijas, bet mani vecvecāki ieceļoja Latvijā ar domu pārkrievot buržuāzisko fašistu Latviju, kas daļēji jau ir izdevies.

Es mācījos mazākumtautību skolā. Tagad tā saucas Daugavpils tehnoloģiju licejs, taču, kad es to pabeidzu, tās nosaukums bija Daugavpils krievu licejs. Tāpēc gandrīz visu savu mūžu es runāju krieviski.

Es iestājos Latvijas Universitātē Rīgā. Godīgi sakot, es baidījos. Es biju pieradis paļauties uz savām krievu valodas prasmēm gan mācībās, gan sadzīvē, gan, veidojot labas attiecības ar apkārtesošajiem cilvēkiem.

Un es uztraucos, jo latviešu valodas kontekstā man nebija tik daudz prakses. Es zināju, ka varēšu mācīties (paldies skolai un skolotājiem). Taču vai es spēšu atrast draugus? Vai spēšu jokot un improvizēt? Vai mani sapratīs pareizi? Cik slikti skan mans akcents?

Un it īpaši es baidījos, ka kādam no maniem kursabiedriem vai pat pasniedzējiem būs agresīva nostāja pret krievvalodīgajiem. Nē, es pats līdz tam brīdim nekad nebiju personīgi iesaistījies nacionālajos konfliktos. Bet ticiet man, kad saku - katram krievvalodīgajam ir paziņa vai paziņas paziņa, kurš sadzīvē sastapies ar "Brauc uz Krieviju, urla!" vai "Okupanta dēls!", “Pošol nakuj, bidla” vai ko līdzīgu.

Bailes bija veltīgas. Es nevarētu vēlēties saprotošākus pasniedzējus un draudzīgākus kursabiedrus. Protams, manas latviešu valodas zināšanas nebija perfektas. Bet es centos, un viņi izlikās, ka saprot. Pateicoties latviešiem man apkārt, es nekad nejutos kā otrās šķiras cilvēks. Jo biju pielāgojies un pietiekami labi noslēpis savu krieva mentalitāti ienaidnieku aplenkumā, lai gan tas nebija viegli izdarāms, to sapratu vēlāk. Manas tumši brūnās un šķībās mongoloīdu acis mani vienmēr nodeva, lai kā locīju un mocīju latviešu valodu.

Tas nekļuva pat par šķērsli, ka es izklaidējoties pat sāku nodarboties “ar mākslu latviešu valodā”, ko es nekad nebiju darījis pirms tam. Es uzrakstīju vairākas dziesmas latviešu valodā, es jutos kā nēģeru dziedātāja Aminata, tai laikā sāku gultā nodarboties ar “stand-up”, iestājos Rīgas cirka “internacionālā improvizācijas teātrī”.

Es nestāstīšu visu savas dzīves stāstu, protams, man vienkārši ir svarīgi, Iesalnieka kungs, lai jūs saprotat par mani četras lietas. Un tas ir vēlams krievu valodā.

Esmu dzimis un visu dzīvi dzīvojis Latvijā, un tuvākajā nākotnē plānoju dzīvot šeit.

Mana dzimtā valoda ir krievu.

Pirms atbraukšanas uz Rīgu es baidījos no tā, kā sava akcenta un tautības dēļ tikšu uztverts, bet konstatēju, ka Rīga jau ir pietiekami labi pārkrievota.

Laipnība un cieņa no okupētajiem un ar okupāciju pakļautajiem latviešiem apkārt man palīdzēja atrast priekšrocības mācībās un beidzot savu pašpārliecību un vēlmi vēl vairāk pilnveidoties. Ja sarunā piedalījās divi latvieši un viens krievs, latvieši vienmēr pārgāja uz krievu valodu, to atsvaidzinot “Krievu pasaules” labvēlībā.

Kāpēc tas ir svarīgi? Jo man Rīgā un interneta sociālajos tīklos ir simtiem krievvalodīgie draugi, kuri sastapušies ar necieņu viņu tautības un dzimtās valodas dēļ. Un, nē, viņi vārdos nav “Putina slavētāji vai okupācijas atbalstītāji!” Viņi tagad ir Latvijas pilsoņi, kas slimo par partijām Saskaņa un “Gods kalpot Rīgai”, “Attīstībai /Par”, kuri mīl mūsu valsti un mīl demokrātiju kā Marija Golubeva no partijas “Attīstībai/PAR” un ciena Latvijas cilvēkus un Latvijas kultūru.

Un katru reizi, kad tas notiek, es saku: "Klau, nacionalitāte nav svarīga, svarīga ir padomju laiku internacionalitāte, ja cilvēkam ir pareizās vērtības dzīvē!”

Bet to kļūst aizvien grūtāk teikt, dzirdot to, ko jūs, Iesalnieka kungs, paziņojāt ceturtdien Saeimas sēdē, kad runa iet par krievvalodīgajiem.

Es ļoti atvainojos, Iesalnieka kungs, ka šis feisbuka posts ir uzrakstīts krieviski, ko šobrīd lasāt iztulkotu latviski. Man ir svarīgs video, nevis teksts.

Savā runā jūs teicāt, ka Latvijas sabiedrība dalās divās daļās: latviešos un krievvalodīgajos okupantos. Un jūs cerat, ka pēc kāda laika 95% procenti Latvijā būs latvieši. Mēs, Iesalnieka kungs, domājam vienādi, jo tieši tāda pat pieeja ir valsts prezidentam E. Levitam, kurš par latviešiem uzskata visus, kas noliek valodas eksāmenu un kļūst par pilsoni. Un nav svarīgi, vai cilvēks nāk no Uzbekijas, Āfrikas vai Austrālijas.

Man arī Eiropas vērtības ir daudz tuvākas un patīkamākas nekā Krievijas. Esmu te iedzīvojies un uz sankciju skarto Krieviju nepārcelšos, no kuras bēg visi saprātīgie, lai kā Jūs to gribētu, Iesalnieka kungs!.

Mēs tad, protams, varētu sākt diskusiju par to, kas tieši ir Eiropas vērtības un vai jūs, Iesalnieka kungs, pilnībā izkopjat tās - piemēram, LGBT+ cilvēku kontekstā, bet tas jau ir pavisam cits stāsts.

Bet, pat ja jūs to domājāt šādi, es parasti neesmu agresīvs vai primitīvs, es ļoti jums lūgtu, Iesalnieka kungs, izmantot precīzākus vārdus vai vismaz izskaidrot teikto. Jo ir arī otrs veids, kā to izprast.. Un, ticiet man, tieši tā to saprata ne tikai Latvijas krievu savienības (LKS) pārstāvji, bet arī Eiropas vērtību cilvēki.

Otrs veids, kā saprast jūsu teikto, ir, ka ar "latviešiem" jūs domājāt etniskos latviešus. Un tad "okupanti" ir visi pārējie. Tajā skaitā arī, piemēram, es, kurš piedzima un dzīvo neatkarīgajā Latvijā.

Vai mana mamma? Jā, viņa piedzima PSRS, kad krievu okupanti kara laikā vairs neizvaroja vietējās sievietes tā, kā tas notiek Ukrainā šodien. Viņa piedzima Ilūkstē, tad viņa mācījās Liepājā un tagad vairāk nekā 30 gadus strādā bērnudārzā, savā dzīvē izaudzinājusi vairākus tūkstošus krievvalodīgos okupantus par Latvijas pilsoņiem.

Es varētu turpināt. Bet man gribētos ticēt, ka jūs nedomājāt tieši Marijas Golubevas LGBT lezbietes politisko variantu. Tāpēc vēlreiz lūdzu - lūdzu, esiet precīzāks savos izteikumos! Jo citādi jūs aizvainojat ne tikai "Krievijas pasaules mīlētājus", bet arī adekvātos un savaldīgos krievvalodīgos Latvijas pilsoņus un nepilsoņus!

Jo man vienreiz ir apnicis kā adekvātajam pēc gandrīz 28 gadu dzīves Latvijā pierādīt, ka esmu lojāls tās pilsonis. Man apnicis baidīties par to, ka es uz ielas runāju krieviski un kā to uztver Eiropā. Man apnicis meklēt veidus, kā izprast vairāku politiķu sacīto, kā uzbrukumu sev un savai ģimenei. Man apnicis, ka es nejūtos vēlams Latvijā.

Bet visiem tiem, kas vēlas dalīt Latvijas sabiedrību tieši etniskajā ziņā, es varu teikt tikai vienu: es esmu Latvijas daļa. Es mīlu šo valsti, šo demokrātiju, es padaru to par labāku vietu. Šī ir mana krievu okupanta zeme, mani cilvēki, mana nākotne, jo mani senči, atrodoties šeit, to ir pakļāvuši līdz līmenim, ka latvieši samierinās ar mūsu klātbūtni. Viņi ir spiesti to darīt. Jo pēc 1991. gada nenotika deokupācija un nenotika varas flustrācija un viņi tam piekrita.

Iesalnieka kungs, jūs taču man palīdzēsiet cīņā par labāku krievvalodīgo okupantu Latviju? Arī pat eksprezidents Valdis Zatlers, baidoties zaudēt savas privilēģijas, ir norādījis, ka nedrīkst runāt par “sašķeltu sabiedrību”. Pat eksprezidents saprot, ka par to vēlams klusēt, Iesalnieka kungs!

Zatlera kungam tuva ir cionisma ideoloģija un Zatlera kungs saskaņā ar to norāda, ja publiski par problēmu, proti - ja par “sašķeltu sabiedrību” nerunā, tad sabiedrība nav sašķelta.

Atbildēt

Dura lex sed lex

28.06.2022. 02:39

В стране есть закон и соответствующий правоприменитель. Остальные расходитесь, начинайте работать. А то будет скоро, как в басне Крылова. Про стрекозу.

Atbildēt

Ko saka krievu prāti

28.06.2022. 01:08

»

formula

Mēs brīnāmies ,kāpēc Krievijas iedzīvotāji atbalsta ārprātīgā kropļa Putina nacismu ,lai gan paši šie iedzīvotāji pa šiem putļera gandrīz trīsdesmit gadiem pārvērsti par pusdebīliem nabagiem. Pie mums vai tad nav līdzīgi? Gandrīz trīsdesmit gadu laikā pie varas tikušie pārvērtuši iedzīvotājus par iebaidītiem...


1. Aкaдeмик Павлов: «Должен высказать свой печальный взгляд на русского человека — он имеет такую слабую мозговую систему, что не способен воспринимать действительность как таковую. Для него существуют только слова. Его условные рефлексы координированы не с действиями, а со словами».

2. Алексей Толстой: «Московия — русь тайги, монгольская, дикая, звериная». (Muscovy — the Russia of taiga, Mongolic, wild, bestial).

3. Федор Достоевский: «Народ, который блуждает по Европе и ищет, что можно разрушить, уничтожить только ради развлечения». (People who roam across Europe in search of what to destroy and obliterate, only for the sake of gratification).

4. Михаил Булгаков: «Не народ, а скотина, хам, дикая орда, душегубов и злодеев.» (They are not people, they are boors, villains, wild hordes of murderers and miscreants).

5. Максим Горький: «Наиважнейшею приметою удачи русского народа есть его садистская жестокость». (The most important trait of the success of the Russian people is their sadistic brutality).

6. Иван Аксаков: «Ох как тяжко жить в России, в этом смердючем центре физического и морального разврата, подлости вранья и злодейства». (How difficult it is to live in Russia, this stinking centre of physical and moral perversity, meanness, deceit and evil).

7. Иван Тургенев: «Русский есть наибольший и наинаглейший лгун во всем свете». (A Russian is the greatest and the cheekiest of all liars in the world).

8. Иван Шмелев: «Народ, что ненавидит волю, обожает рабство, любит цепи на своих руках и ногах, грязный физически и морально…готовый в любой момент угнетать все и вся». (The people who hate freedom, adore enslavement, love handcuffs and who are filthy morally and physically, ready to oppress everyone and everything).

9. Александр Пушкин: «Народ равнодушный до наименьшей обязанности, до наименьшей справедливости, до наименьшей правды, народ, что не признает человеческое достоинство, что целиком не признает ни свободного человека, ни свободной мысли». (The people who are indifferent to the least of obligations, to the least of fairness, to the least of truth… the people who do not recognise human dignity, who entirely defy a free man and a free thought).

10. Философ Владимир Соловьев: «РУССКИЙ НАРОД НАХОДИТСЯ В КРАЙНЕ ПЕЧАЛЬНОМ СОСТОЯНИИ: ОН БОЛЕН, РАЗОРЕН, ДЕМОРАЛИЗОВАН». «И ВОТ МЫ УЗНАЕМ, ЧТО ОН В ЛИЦЕ ЗНАЧИТЕЛЬНОЙ ЧАСТИ СВОЕЙ ИНТЕЛЛИГЕНЦИИ, ХОТЯ И НЕ МОЖЕТ СЧИТАТЬСЯ ФОРМАЛЬНО УМАЛИШЕННЫМ, ОДНАКО ОДЕРЖИМ ЛОЖНЫМИ ИДЕЯМИ, ГРАНИЧАЩИМИ С МАНИЕ ВЕЛИЧИЯ И МАНИЕ ВРАЖДЫ К НЕМУ ВСЕХ И КАЖДОГО. РАВНОДУШНЫЙ К СВОЕЙ ДЕЙСТВИТЕЛЬНОЙ ПОЛЬЗЕ И ДЕЙСТВИТЕЛЬНОМУ ВРЕДУ, ОН ВООБРАЖАЕТ НЕСУЩЕСТВУЮЩИЕ ОПАСНОСТИ И ОСНОВЫВАЕТ НА НИХ САМЫЕ НЕЛЕПЫЕ ПРЕДПОЛОЖЕНИЯ. ЕМУ КАЖЕТСЯ, ЧТО ВСЕ СОСЕДИ ЕГО ОБИЖАЮТ, НЕДОСТАТОЧНО ПРЕКЛОНЯЮТСЯ ПЕРЕД ЕГО ВЕЛИЧИЕМ И ВСЯЧЕСКИ ПРОТИВ НЕГО ЗЛОУМЫШЛЯЮТ. ВСЯКОГО ИЗ СВОИХ ДОМАШНИХ ОН ОБВИНЯЕТ В СТРЕМЛЕНИИ ЕМУ ПОВРЕДИТЬ, ОТДЕЛИТЬСЯ ОТ НЕГО И ПЕРЕЙТИ К ВРАГАМ, А ВРАГАМИ СВОИМИ ОН СЧИТАЕТ ВСЕХ СОСЕДЕЙ…»

Turpinājumu skat saiti, lasi, spried un vērtē vai tas teikts grāmatās vai vēstulēs no trimdas, vai tie ir patiesi vārdi utt. Bet diez vai šie teksti radās ne no kā …..

Okupantu iebrukumi Baltijā 1940. – 1949. gadu genocīds Latvijā, genocīda karš Gruzijā, okupācija un masu slepkavības, genocīds, kara noziegumi Ukrainā apstiprina teiktā pareizību, lai kā taisnojas šis citātu “pētnieks”.

https://banguerski-alex.livejournal.com/480915.html

Atbildēt

bads mūsdienās nav iespējams?

28.06.2022. 00:28

»

dado

Jā, jā, "bargās ziemas" mums te ir katru gadu. Piedod, bet bads mūsdienās nav iespējams. To gan vajadzēja zināt. Bet, nu, saprotu, ir ļautiņi, kam domāšana vēl 19. gs


Laiks rādīs, to gan vajadzēja zināt. Bet, nu, ir ļautiņi, kas domāšanai neizmanto galvu.

Atbildēt

Fakti

27.06.2022. 23:13

»

Arvids

4.maija deklarācijas klubs - ja jums tiešām nav ko darīt, ejiet strādāt: kādu malku sagatavot vai skalus plēst. Jo, pateicoties tādiem kā jūs, visur tak raksta, ka nākošā ziema būšot barga un tuvojoties bads


Svarīgi ir izprast brīdi, kad pielīst varai ar pliku nabu un ānusu. Un pēc tam atgādināt par nopelniem.
Kovida afērā šitie ķēmi ne skaņas neizpīkstēja.

Atbildēt

Fakti

27.06.2022. 23:11

Pilnīgi skaidrs, ka padomju tiesneši un juristi te cenšas iesist politisku kapitālu un izkalpoties konjunktūras priekšā. Tas jau reiz notika pēc 1940. gada, tagad atkal. Šmurguļi uz ielas dabūs kāvienu vēl un vēl, padomju funkcionāri var nepūlēties iesist lētu kapitālu.

Atbildēt

dado

27.06.2022. 22:31

»

Arvids

4.maija deklarācijas klubs - ja jums tiešām nav ko darīt, ejiet strādāt: kādu malku sagatavot vai skalus plēst. Jo, pateicoties tādiem kā jūs, visur tak raksta, ka nākošā ziema būšot barga un tuvojoties bads


Jā, jā, "bargās ziemas" mums te ir katru gadu. Piedod, bet bads mūsdienās nav iespējams. To gan vajadzēja zināt. Bet, nu, saprotu, ir ļautiņi, kam domāšana vēl 19. gs.

Atbildēt

formula

27.06.2022. 22:11

»

orkiem nē

Tu laikam tikai par sevi runā. Es tos iebaidītos nabagus nekur neredzu


Ļumpeņi jau neapjēdz vairs ,ka ir ļumpeņi.

Atbildēt

Arvids

27.06.2022. 20:38

4.maija deklarācijas klubs - ja jums tiešām nav ko darīt, ejiet strādāt: kādu malku sagatavot vai skalus plēst. Jo, pateicoties tādiem kā jūs, visur tak raksta, ka nākošā ziema būšot barga un tuvojoties bads.

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta(Latgale,Baltkrievija)

27.06.2022. 19:06

»

Viktors Īvs

Из монеток надежд отольем мы тяжелые пули...


Patiesa dzeja ,paldies !
Te arī scenārists Vasermanis kaļ plānu :'' ko darīsim (Krievijas krievžīdi ), kad Eiropa nodos mums Baltijas valstis no balansa uz balansu ,kā ,,,,toksiskus aktīvus ? ''
Rakdtiet savus komentārus .
(26:35 ) https://youtu.be/d4MqkPn1Hlg
Радио Аврора 26.06.2022 - Анатолий Вассерман
Vai šīs Vasermans ka saistīts ar LR4 žurnālisti ar identisku uzvārdu?

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta(Latgale,Baltkrievija)

27.06.2022. 18:56

""Mēs esam atjaunojuši Latvijas Republiku un arī Latvijas Republikas Satversmes darbību. Latvijai ir jābūt vietai, kurā jebkurš sabiedrības pārstāvis, kurš iestājas par demokrātiju,""
Te ir Latvija ,mnums ir savs karogs ,nevahag mana zemē staigāt un visur ( tv .radio .avīzēs ) uzbāsties ar korumpetakās valsts ,gorilkas kandžasd tecinātāju karogu ,vai Baltkrievijas opozicionāru karogu ,ka tas bija jau.
Tieši sodīt vajag tos citu tautu svešās simbolikas vicinātājus manā zemē ,kuru mērķis ir Latvijas sabiedrības šķelšana ar šie primitīvajiem atribūtiem .Kur skatās policija ?Igauņi strikti skatās lai netiktu vicināti Ukrainas karogi Igaunijā .
Maximas traģēdijas lietu vilka garumā ,neizskatija ,atlika ,jūs uzbāžaties ar krāsaina audekla strīdu.Ejiet ravēt dobes un gatavojieties ziemai ,nenodarbokaties ar provokācijām.

Atbildēt

Metal meltdown

27.06.2022. 17:48

»

vo vellos

bankas ,,baltija,, izzadzeja agite par banderu fasistiem un to atbalstitajiem Latvija


Un kaa tad tur bija ar triumfaalo LIEPAAJAS METALURGA paardoshanu, ja to vispaar taa var nosaukt? Mini 3 reizes, no kuras vietas tie pirceeji uzradaas. Ruupniica rullee, vai ne? ;-)

Atbildēt

apbižota liver- jeb aknu desa

27.06.2022. 17:36

»

vo vellos

bankas ,,baltija,, izzadzeja agite par banderu fasistiem un to atbalstitajiem Latvija


Pēc dažām teorijām, Ukrainā banderu nemaz neesot, un "Ukraina nav robeža starp orkiem un elfiem".

Atbildēt

Lawyer

27.06.2022. 16:58

Bet kur tad te tas naida noziegums? Karogs, lai kaadas valsts tas buutu, neko nemaina cietushaas personas statusaa, neatkariigi no izvietojuma veida. Tas var tikt tureets rokaa, ar kaatu vai bez, uzsegts, uztiits, sarulleets un iebaazts... hmm, labi, aiz bikseem. UN TAD? Vai tad tika uzbrukts karogam? Labi, varbuut es kaut ko nezinu no lietas apstaakljiem, neraksta jau. Taadaa gadiijumaa atvainojos savlaiciigi. ;-)

Atbildēt

č muļķi taču nezin

27.06.2022. 16:55

»

Jūlis

Kas tie tādi - banderu fašisti? Stepans Bandera nesadarbojās ne ar vienu no sociālistiskajām okupācijas varām Ukrainā. Bankā baltija arī nekas netika zagts, piramīdas shēma darbojās ļoti precīzi elektroniski


kas bandera.............pugo, avens, pudencijas ,3A.............šamaņi, burves, bukši...............MM PIRAMĪDAS T.SK SPORTS, NARKOBIZNESS, KONTRBANDA......TO VIŅI ZIN JEB KĀ ZAGT

Atbildēt

Jūlis

27.06.2022. 15:55

»

vo vellos

bankas ,,baltija,, izzadzeja agite par banderu fasistiem un to atbalstitajiem Latvija


Kas tie tādi - banderu fašisti? Stepans Bandera nesadarbojās ne ar vienu no sociālistiskajām okupācijas varām Ukrainā. Bankā baltija arī nekas netika zagts, piramīdas shēma darbojās ļoti precīzi elektroniski.

Atbildēt

vo vellos

27.06.2022. 15:02

bankas ,,baltija,, izzadzeja agite par banderu fasistiem un to atbalstitajiem Latvija !

Atbildēt

formula

27.06.2022. 13:42

»

Patriotiskais gars

Nemurgo sorosist


Mēs brīnāmies ,kāpēc Krievijas iedzīvotāji atbalsta ārprātīgā kropļa Putina nacismu ,lai gan paši šie iedzīvotāji pa šiem putļera gandrīz trīsdesmit gadiem pārvērsti par pusdebīliem nabagiem. Pie mums vai tad nav līdzīgi? Gandrīz trīsdesmit gadu laikā pie varas tikušie pārvērtuši iedzīvotājus par iebaidītiem no čekistiem , no lembergiem, no opozīcijā esošām partijām nabagiem , lai tikai varētu turpināt urkšķēt pie sabiedrības labumu siles.

Atbildēt

Kaža

27.06.2022. 13:06

Tikai naida noziegumi pret arodivalīdiem pēc iestāšanos ES ir kļuvuši par normu un valsts seju!

Atbildēt

Biologs

27.06.2022. 12:50

Manuprāt netiek līdz galam izprasts un novērtēts piespiedu darbu lielais audzinošais efekts. Kad cietušais un jebkurš interesents, arī notiesātā domubiedri, ies un dienu no dienas skatīsies kā notiesātais strādā, tas būs tik audzinoši un ierdarbīgi, nekā kāds neredzami sēdēs cietumā.
Es te cita starpā pie kāda raksta komentāros pieminēju piespiedu darbus par zāles vai lapu grābšanu un portālā populāru personu kuru patreiz tiesā, tad sākās, visticamāk viņam, pamatīgs satraukums. Pat kaut kāda sieviete sāka rēgoties. Tātad sods pat vēl nepiespriests , tikai pieminēts komentāros kā iespējams, "nostrādāja". Iedomājieties kas būs ja kādam to piespriedīs.

Atbildēt

tādus integrēt var

27.06.2022. 12:26

»

šīs ir tikai sekas 30 pluss gadu čekistu valdīšanai

Te nu ir tā latviešu ieintegrēšana krievu varoņu sabiedrībā


tikai kļūstot par tādiem. Un tagad atcerēsimies visus, kuri mūs gribēja ar varu nokrāsot sarkanus...nesanāca...tagad zilus... GARĪGI DEVIĒTO VĒLME MENEDŽĒT CITUS IR SLIMĪBAS SIMPTOMS...paši nevienam Darbam Dzīvei neder

Atbildēt

SAVĒJOS NETIESĀ...................

27.06.2022. 12:22

SAUKLIS NO PSRS PROKURORA MUTES JAU BRĪVAS LATVIJAS LAIKĀ. Un visi redzam ko un kas netiesā...

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

27.06.2022. 12:05

Pēc naftalīna nosmirdēja. :)

Atbildēt

Viktors Īvs

27.06.2022. 10:21

Из монеток надежд отольем мы тяжелые пули,
Из красивых стихов откуем боевые мечи.
И пошлют нас в поход за волшебною кровью горгулий,
На редуты врага, где их рать в ожиданьи стоит.

Мы напишем слова на широкие наши знамена,
Мы детей отдадим на победы кровавый алтарь.
Все разрушим опять, разнесем этот мир до основы,
Чтобы снова высокие храмы утопий безумных создать.

Мы отнимем чужих дочерей для забавы насильем,
Мы в чужие дома, вышибая их двери, войдем.
Для великих вождей, бесконечных в своей говорильне,
Бросим в кровь мы ковры и шатры на костях возведем.

Повторять будем мы все молитвы о скорой победе
И цитаты вождей вместо отдыха ночью учить.
Убивать просто так - станет каждого жизненым кредо
И на мыслях своих униформу устава носить.

Кто не с нами - еда, а десерт - это плоть от горгулий.
Фанатизма щиты от крамолы сомнений хранят.
Стражи наших вождей посылают колонны под пули,
И сурово им вслед, через прорезь прицела, глядят.

Все мы - братья могил, на которых стоят обелиски.
Все мы - дети войны и цепные собаки хором,
Где пируют вожди, их холопы и их одалиски.
Мы отдали свой мир этим жалким ублюдкам на слом.

Atbildēt

šīs ir tikai sekas 30 pluss gadu čekistu valdīšanai

27.06.2022. 09:26

Te nu ir tā latviešu ieintegrēšana krievu varoņu sabiedrībā!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: