Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

krievim

28.08.2020. 19:55

»

Muļķim

Jā! Agonija tavās labējās, bagāto partijās ir iestājusies un viņu vietā nāks parastajam cilvēkam draudzīgā soc.demokrātiskā Saskaņa...


Uz visas planētas neatradīsies zaglīgāku un asinskārāku radījumu par jums. Kur atsauces? Tikai neliešu, kuri savu senču pastrādāto drausmīgo noziegumu dēļ, nemaz nedrīkstēja piedzimt, bandas slavināšana. Paskaties gan https://agoniya.eu/, lai nebūtu pārāk izbrīnīts, kad uzzināsi, ka tava soda izpildes laiks pienācis!
Drīz kritīs kremļa vara un arī neviens izdzimtenis no prastam deģenerātam draudzīgās "soc.demokrātiskās" Saskaņas, neizglābsies.

Atbildēt

Muļķim

28.08.2020. 19:14

»

to krievis

Lai tevi neuzskatītu par melīgu kuces bērnu, kas tu, netīrā krievu kazarmā pālī taisītais deģenerāt, arī esi, vienmēr dod atsauci, kā normāli cilvēki to dara, piemēram: https://agoniya.eu


Jā! Agonija tavās labējās, bagāto partijās ir iestājusies un viņu vietā nāks parastajam cilvēkam draudzīgā soc.demokrātiskā Saskaņa.
Visu laiku tautu nemuļķosiet ar labējo soc. demokrātiskajiem pirms vēlēšanu solījumiem, ko sponsors neļaus pildīt un pašiem labējiem partijniekiem arī nav izdevīgi nezagt.

Atbildēt

formula

28.08.2020. 18:34

Paga , paga ,vai tad to fruktu domē visus gadus nepiesedza un jumtoja tie bezkompromisainie salašņas no tā laika knābja ? Visādi kartonka juri,striķi un tamlīdzīgi konzervu blēži ?

Atbildēt

to krievis

28.08.2020. 18:22

»

Muļķim

Tas jau ir tas āķis, ka nav tādas informācijas, ka pat kāda banka, ko devusi


Lai tevi neuzskatītu par melīgu kuces bērnu, kas tu, netīrā krievu kazarmā pālī taisītais deģenerāt, arī esi, vienmēr dod atsauci, kā normāli cilvēki to dara, piemēram: https://agoniya.eu/

Atbildēt

Muļķim

28.08.2020. 18:10

»

to krievis

SC staļiniskās cūkas, WWII noziegumu mantinieki, NKVDešņiku pēcteči, vienmēr ir bijuši ziedojumu saņēmēju galvgalī. Mācies lasīt un meklēt informāciju, melīgais krievu smerdeli


Tas jau ir tas āķis, ka nav tādas informācijas, ka pat kāda banka, ko devusi.
Bet par pārējiem ir. Piemēram, NA partijas kase esot Vidā, par ko bija daudz rakstu presē.

Atbildēt

to krievis

28.08.2020. 18:03

»

Latvis

Nesalīdzini visus pēc paša noziedzīgās partijas. Saskaņa iztiek ar valsts piešķirto...


SC staļiniskās cūkas, WWII noziegumu mantinieki, NKVDešņiku pēcteči, vienmēr ir bijuši ziedojumu saņēmēju galvgalī. Mācies lasīt un meklēt informāciju, melīgais krievu smerdeli!

Atbildēt

Latvis

28.08.2020. 17:52

»

lasītājam

Kas finansē Saskaņas zagļus, staļinistus un kriev-žīdu pederastus? Taču ne jau tu, pakaļā drāztais sociālais parazīt


Nesalīdzini visus pēc paša noziedzīgās partijas. Saskaņa iztiek ar valsts piešķirto.
Nabadzīgo aizstāvētājiem, naudu neviens nedod, ja arī ko atmet, tad ļoti minimāli. Tas nav salīdzināms ar labējo partiju oligarhu naudu. Kur nu vēl visu valsts padomēs ņemto, kur labējie saņem mēnesī tik cik saskanieši Rīgas ostā gadā.

Atbildēt

lasītājam

28.08.2020. 16:59

»

Lasītājs

Protam, ka tu, kā oligarhu finansētais personāžs, esi ne pa jokam satraucies, jo būs jāmeklē darbs pie privātā un tādu ir daudz...


Kas finansē Saskaņas zagļus, staļinistus un kriev-žīdu pederastus? Taču ne jau tu, pakaļā drāztais sociālais parazīt!

Atbildēt

Lasītājs

28.08.2020. 12:39

»

lasītājam

Vai tiešām esi tik debils, ka kremļa oligarhu, zagļu, slepkavu un pedofīlu "Bļjaģinaja rossija" pārstāvošos staļiniskos izdzimteņus, WWII noziegumu mantiniekus, uzskati par kreisiem


Protam, ka tu, kā oligarhu finansētais personāžs, esi ne pa jokam satraucies, jo būs jāmeklē darbs pie privātā un tādu ir daudz.
Kad pastrādāsi pie privātā, tad nākamajās vēlēšanā arī balsosi par nabagu aizstāvi soc.demokrātisko Saskaņu.
Neklausīsies vairs tukšos labējo solījumus, ko tiem nav iespējams izpildīt, jo aiz visām labējām partijām ir oligarhs, kas maksā par viņu vēlēšanu kampaņu un uztur partiju ar tās ofisiem.

Atbildēt

paldies draugs

28.08.2020. 11:34

»

boikots jebkadam velesanam asv kolonija

boikots preambula velesanam


Jo mazāk garīgā darba invalīdu, alkašu, narkošu un krievu draudziņu aizies uz vēlēšanām, jo lielākas cerības uz puslīdz normālu RD.

Atbildēt

lauķis

28.08.2020. 06:28

Vēlētājs Guntis Vītoliņš savu balsi par sistēmu ir atdevis,saņēma biļetenu,rīcības nespējas lapu un iemeta to urnā.Tagad lai cieš un stāv klusu,viņa vietā lems politmafija.

Atbildēt

Jā, bet...

28.08.2020. 05:53

Šī ir tāda kā Ķenča lūgšana žēlīgajam, cienīgam mērnieka lielskungam. Iznākums būs līdzīgs. Nenovēršami

Atbildēt

Gandrīz pareizi

27.08.2020. 23:35

Visi solītāji Rīgai sola darīt to, ko dara vai jādara katru dienu, katru gadu, bet neķeras klāt pie rūpēm, kas skar masas,bet neķeras klāt pie "lielām lietām" - denacionalizācijas un zemes reformas perversijas. Tur sataisīts tik daudz sūdu no pašvaldību puses, ka to izstrebt vajag papūlēties labi vien, arī prātu un drosmi vajag.
Latvij'jo sevišķi galvaspilsētā Rigā - sūdus taisa kungi, bet visas sūdzibas novirza atrakstīties iestādēm, kurs nav kompetentas pieņem lēmumus ai atcelt augstākas instanceslēmumus. Riņķa dancis- tos sūdus sagatavo nomenklatūra, pasviež parakstīt augstākai varai un kad konstatēti sūdi, nogrūž nomenklatūrai taisnoties. Vadības līmenī rokas berzē nevainībā un strādā šausmu līmeņa birokrātija, kur neviens nevar saprast, ko un kāatrisināt, drīzāk negrib saprast.

Atbildēt

E. Levits

27.08.2020. 22:53

»

Alkoholiķis Oļegs Burovs

ieliktu Užaskovam un Amerikam, Eiroparlamenta krievu mentiem


“No sākuma atbildīgas vietas valstī uzticēsim tādām personām, kuru pagātne un raksturs par viņām galvo. Mūsu palīgspēkos ir žurnālisti, juristi, pārvaldes ierēdņi, valstsvīri un personas, kas mūsu speciālajās skolās būs baudījuši speciālu izglītību un kuriem tiks atklāti visi sabiedriskās dzīves noslēpumi”.

Atbildēt

lasītājam

27.08.2020. 22:22

»

Lasītājs

Tiem nabagiem, gan nevajadzēja cerēt, ka kāda no labējām partijā, risinās viņu intereses. Tā nekur un nekad nav bijis, Rīga nebūs izņēmums, kā tas ir citur arī Ventspilī. Pilsētas centru sakopt var, bet pārējais paliks, kā ir un tramvajā kratīsies pa pilnu cenu


Vai tiešām esi tik debils, ka kremļa oligarhu, zagļu, slepkavu un pedofīlu "Bļjaģinaja rossija" pārstāvošos staļiniskos izdzimteņus, WWII noziegumu mantiniekus, uzskati par kreisiem?

Atbildēt

Lasītājs

27.08.2020. 21:57

Tiem nabagiem, gan nevajadzēja cerēt, ka kāda no labējām partijā, risinās viņu intereses. Tā nekur un nekad nav bijis, Rīga nebūs izņēmums, kā tas ir citur arī Ventspilī. Pilsētas centru sakopt var, bet pārējais paliks, kā ir un tramvajā kratīsies pa pilnu cenu.

Atbildēt

vietējais

27.08.2020. 21:19

Neceriet ka kungi sakārtos RĪGAS transporta struktūru, viņi to neizmanto, jo negrib atrasties smirdīgās, sasvīdušās tautas tuvumā.Tramvais 5 km veic 20 minūtēs, tieši tā kā ormanis ar zirgu 100 gadus atpakaļ un to sauc par sabiedrisko transportu,šīs grabošās kastes.

Atbildēt

Alkoholiķis Oļegs Burovs

27.08.2020. 21:09

ieliktu Užaskovam un Amerikam, Eiroparlamenta krievu mentiem.

Atbildēt

a-ā

27.08.2020. 19:54

Būs baigais joks,kad Saskaņa šiem nosvīdušiem ekrementiem izgriezīs kņopes.

Atbildēt

Uldis

27.08.2020. 19:53

Kamēr Ušakovs neguļ Meža kapos blakus vecākiem, par agru runāt par grābekļiem. Par to, lai neiekāptu viņa atstātās sūdu čupās, gan.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: