Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pat

19.05.2020. 16:42

»

R

Kad atņem gatavu ēku, tad tajā nav grūti ierīkot jebko. Bet paši ko necēla skolas? Maz, ļoti maz būs ko uzskaitīt


nevari iedomāties, cik daudz cēla starpkaru periodā,15 gadu nogrieznī, vari pārliecināties Latvijas valsts vēstures arhīvā.Piedevām, tad cilvēki taupīja valsts naudu, nemēģinot turēt tukšas un neapsaimniekotas ēkas,kā tas ir tagad, vienkārši lai sagrūtu,- tā būtu lielākā izšķērdība un nesaimnieciskums pirmajā pasaules karā izpostītajā zemē.Nebija vēl cilvēku prātus skārusi padomijas zagšanas slimība "ekonomikai jābūt ekonomiskai", kuras sekas redzamas joprojām - galvenais, ir šķērdēt valsts - nodokļu maksātāju naudu, nekas, ka pūst un grūst Rīgas vecā arhitektūra - vienīgais iemesls, kāpēc uz Rīgu atbrauc kāds tūrists.

Atbildēt

Lai nu tā būtu!

16.05.2020. 14:27

»

Pomeranču Vainadziņš

Tev visu laiku kaut kas "šķiet


Mēs visi kļūdāmies bieži un daudz!

Atbildēt

Aha!

16.05.2020. 11:12

»

Pomeranču Vainadziņš

Tev visu laiku kaut kas "šķiet


https://youtu.be/_hP2YNpGjXk

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

15.05.2020. 15:02

»

Man jau sāk šķist,

ka PV ir viena no DDD plintniecēm baltajās zeķubiksēs


Tev visu laiku kaut kas "šķiet".

Nav man nekāda sakara ne ar DDD, ne ar Miezīti, ne ar politiku vispār.
Man ir citi veidi, kā mēģinu mainīt gan vispirms savu, gan sabiedrības kolektīvo apziņu.

Valdmanim - visu cieņu!

Atbildēt

Man jau sāk šķist,

15.05.2020. 11:33

»

Pomeranču Vainadziņš

c: "Šķiet, ka esat no DDD. Lai nu tā butu...


ka PV ir viena no DDD plintniecēm baltajās zeķubiksēs.

Atbildēt

Beidziet strīdēties!

15.05.2020. 11:20

»

Pomeranču Vainadziņš

c: "Šķiet, ka esat no DDD. Lai nu tā butu...


Es ar to, ka J. M. ir no DDD, domāju, ka man vienalga, lai nu būtu DDD.

Tur jau viņa rakstus atrod. Pats viņš aicināja tajos ielūkoties!

“2002-2020 © Latvijas Nacionālā fronte - Laikraksts "DDD"

Pazinu vienu cilvēku no LNF, stāstīja, kā vēlēšanās sarakstā bijis pēdējais, bet rezultātā pirmais vai otrais, neatceros.

Man nekā, pilnīgi nekā nav pret LNF un DDD. Man vienalga, jo no G. Valdmaņa, patiesa nacionāļa, grāmatā Starp dzirnakmeniem izvirzītās problemātijas izvairieties. Ja es būtu bēdīgi slavenais Ļeņins, es teiktu, ka LRTT un DDD un LNF slimo ar “ kreisā bērnišķīguma slimību”.

Tomēr es neesmu sliktais Ļeņins, tāpēc LNF un DDD ir , manuprāt, klubiņš. Tāds kā dzejnieku klubiņš, kurā Jūs sacenšaties, kurš pateiks skaistākus un patriotiskāmus vārdus par Latviju. Vicināt karogu kā hokejā izrādē un bļaustaties - Latvija, Latvija!


Atbildēt

to Z

15.05.2020. 09:53

»

R

Kad atņem gatavu ēku, tad tajā nav grūti ierīkot jebko. Bet paši ko necēla skolas? Maz, ļoti maz būs ko uzskaitīt


Latvijā skolu bija pietiekoši un Latvija bija viena no izglītotākām Eiropas valstīm. Skolas un dzīvojamās ēkas tika saceltas jums, Latvijā ievazātiem nolādētiem staļiniskiem izdzimteņiem, sadistiem un pederastiem.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

15.05.2020. 06:39

»

Autoram

Šķiet, ka esat no DDD. Lai nu tā butu...


c: "Šķiet, ka esat no DDD. Lai nu tā butu!"

Interesanti! Tu visžēlīgi atļauj autoram kaut kur būt? Vai tā tomēr nav autora (un jebkura cilvēka!) paša darīšana, kur viņš ir vai kur viņš nav? Vai tādējādi ar šo ļaušanu citam cilvēkam neesi jau sev piedēvējis bezmaz Dieva lomu, kurš ar savu vienīgo pareizo patiesību noteiks, kā lietām būs būt? Un vai, gadījumā, ar savu Dieva (he! he! he!) egoismu un ar savām idejām neesi palicis viens kā pirksts?

Protams, sacīsi, ka tā nedomāji, ka tas tāds teiciens, utt. Taču zemapziņa nav mazais bērns. Zemapziņa ir tā, kas runā!

Tak attiecībā uz autoru vienreiz jau aplauzies. Nepietika?

Atbildēt

Autoram

15.05.2020. 05:34

Šķiet, ka esat no DDD. Lai nu tā butu!

Beletristika, novecojusi makalatūra, ko piedāvājat, kas daļēji līdzīga LRTT trakucim.

Kāpēc? Vienīgais šodien aktuālās latviešu nacionālisma problemātikas pamtlicējs ir G. Valdmanis, 6. Saeimas deputāts, ar savu grāmatu Starp dzirnakmeņiem. DDD avīze un tās autori neaizskar šīs tēmas, it kā korporācija, liberālisms, cionisms Latvijā, cionistu Gudro stratēģija un taktika, rokasgrāmata levitiem, kariņiem, mūrniecēm, jantarņikiem būtu tabu tēma.. Šodien G. Valdmanis, kuru komunisti solīja nogalināt, ja ieradīsies vēlreiz Latvijā, ir miris. Viņa darbs netiek turpināts latviešu nacionālisma un latviešu nacionālā kapitāla interesēs, kav var vienīgi būt nācijvalsts pamatā. Vaimanāt, ka nav notikusi DDD, ir bērnišķīgi.

Gan Jūs, gan DDD ļoti vāji uztur latviešu nacionālo pašapziņu - “DDD plintnieču baltās kaprona zeķēs” līmenī.

Atbildēt

Susan Benson

14.05.2020. 23:32

Sveiki, vai jums ir nepieciešams ātrs aizdevums?
Es esmu Sjūzena Bensone, esmu aizdevēja un arī finanšu konsultante.

Ņemot vērā ekonomisko stagnāciju, ko pasaule pārdzīvo jaunās korona vīrusa slimības (COVID-19) rezultātā, daudzi cilvēki saskaras ar nesavlaicīgām finanšu problēmām. Tā kā mūsu iestādē ir skaidras naudas pārpalikums, mēs vēlamies paātrināt naudas apriti, finansējot klientus Eiropā un ārpus tās, izmantojot aizdevumu.

Ja jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, lai sāktu uzņēmējdarbību, iegādājieties māju vai automašīnu, vai arī jums ir nepieciešams aizdevums citu personisku iemeslu dēļ? Es vēlos, lai jūs sazinātos ar manu firmu. Mēs sniedzam visa veida aizdevumu pakalpojumus gan ar nodrošinājumu, gan bez ķīlas. Ja jūs to lasāt un zināt, ka jums ir nepieciešams finansiāls atbalsts, varat vienkārši rakstīt mums pa e-pastu: sunshinefinancialgroupinc(a)gmail.com vai rakstīt man tieši vietnē WhatsApp pa tālruni: +447903159998 un saņemt atbildi uzreiz.

Mēs esam visaptverošs finanšu pakalpojumu uzņēmums, un mēs esam apņēmušies palīdzēt jums uzlabot jūsu ilgtermiņa un īstermiņa finanšu mērķus, jo jūsu finanšu stabilitāte ir mūsu galvenais mērķis.

Atbildēt

Kur A.Priedītis?

14.05.2020. 17:14

Kur?Es jau sāku iekrāt alu,lai atzīmētu šīs mūžīgās stučišanas izbeigšanos.Vai ir pamats cerībām?

Atbildēt

raksta autors

14.05.2020. 16:52

Paldies visiem, kuri šeit komentāros ir izteikuši savas domās par šo manu rakstu! Mazliet gribu atbildēt tam cilvēkam, kurš šeit ir man adresējis visai asu kritiku. Vispirms jau par to, ka es rakstā neesmu pateicis visu, ko vajadzētu pateikt. Redziet, katrs raksts var aplūkot tikai visai šauru jautājumu loku – tādu, kas atbilst raksta tēmai. Lai par kaut ko runātu plašāk, ir jāraksta grāmatas, ko arī es esmu darījis. Otrkārt, par to manu dalību “NA” un attieksmi pret šo veidojumu izlasīsiet (protams, ja ir tāda interese) citos manos rakstos, ko norādīšu zemāk. Treškārt, paldies par tām tēvišķīgajām pamācībām un ieteikumiem tālākai rakstīšanai, taču arī par šo pamācību un ieteikumu atbilstību varbūt jūs labāk varēsiet spriest, ja palasīsiet citus manus rakstus.
Tātad par rakstiem. Cik zinu, tad hronoloģiski daļa no maniem rakstiem ir saglabāta mājas lapā “azillando.eu” sadaļā “arhīvs” sākot no 2007. gada tur publicēts raksts ”Atcerēsimies veco, pirms darām ko jaunu” Tālāk 2008.g. arhīva sadaļā tādi raksti kā “Vai pie visa vainojama valdība? Jā!”, “Par naudu, kurs nav.”, “Vai mironi modināt, vai aprakt? “un citi.
Arī vēlāko gadu arhīva sadaļā ir daži mani raksti, kurus te neuzskaitīšu. Domāju, ka šos rakstus var izlasīt arī ierakstot to virsrakstus Googlē, jo tie ir tikuši pārpublicēti dažādās mājas lapās. Var jau teikt, ka ir jādara, nevis jārunā vai jāraksta. Taču, lai kāds kaut ko darītu, viņam vispirms ir jāgūst pārliecība par darāmo. Bet pārliecību var gūt daloties ar domām runās un rakstos.

Atbildēt

Kamēr J. Miezītis neatzīs,

14.05.2020. 14:55

ka Latvijā pie varas ir 4. maija bijušo komunistu, čekistu, cionistu valsts korporācija, kuru veido partokrātija kopā ar NA un kuru apsargā VDD, tikām viņa raksti par demokrātiju, diktatūru utt. ir tukšrakstīšana. Var gadīties, ka J. Miezītim bus vajadzīgs ilgāks laiks, lai pats nonāktu līdz šīm atziņām.

Varu ieteikt vien literatūru- 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatu Starp dzirnakmeņiem. Miezīša kungs varētu uzrakstīt rakstus - desmitiem rakstu par šajā grāmatā paceltām problēmām šodien, tostarp atsevišķu rakstu par cionistu rokasgrāmatu Saeimai Gudro stratēģija un taktika! Un kā šo stratēgiju izmanto šodienas Saeima, VP, MP! Lūdzu! Ļoti aktuālas tēmas! Latviešos būtu daudz atsaucības!

Miezīša kungs varētu atrast šo rokasgrāmatu! Un aprakstīt citātus no tās. Ar piemēriem, kā ebreju impērijas trīs standartus piemēro E. Levita kungs. Vai tas būtu maz? Vēl vajag tēmu? Pagaidām, Jums Miezīša kungs, būtu darbs dažiem gadiem saturiskiem rakstiem!

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

14.05.2020. 14:49

»

Es kritizēju konstruktīvi

un ar argumentem. Nav mans pienākums panākt, lai kāds mainītu savu viedokli...


c: Pieņemsim, ka neesmu rakstu kritizējis un pieņemsim, ka es to izlasu un atzīstu viss OK! Paldies autoram. Kas no tā mainītos? Nekas! Pilnīgi nekas."

Interesanti, kas mainās tagad - tu rakstu nokritizē, bet neuzraksti, kā tad vajag :)))

Autoru nepazīstu, taču šķiet, savos pieņēmumos tu runā pilnīgas aplamības. Man ir slinkums meklēt, bet kaut kad iepriekš viņš ir kritizējis arī NA.

Ne visam piekrītu, ko viņš raksta, taču viņa raksti rosina domāt. Tava kritika pagaidām nerosina neko.

Atbildēt

Mans latvieša nacionālisms

14.05.2020. 14:36

»

tik tiešām!

Bet tu taču esi reāli smieklīgs savos komentāros! Palasi pats, ko te raksti. Ar milzīgu pompu kritizē autoru, ka viņš nav savā nelielajā rakstā iedevis tev konkrētu recepti kā pretoties genocīdam pret latviešu tautu un nav arī pateicis ka esam strupceļā un ir jādomā pašam ar savu galvu. Tādi raksti ...


strādā reālāā dzīvē un esmu savā vietā, nevis teorētiskos rakstos. Diezgan esmu komentāros rakstījis. Un redzu, ka daudzi atver acis - lēni, bet pamazām ierauga korporārāciju, liberālismu, izprot strupceļu. Ko nevaru teikt par to, kas bija pirms gada. Es jau arī laikam līdzi attīstos. Nezinu, kādus izaicinājumus mums nesīs rītdiena! Mēs neviens neko nezinām. Es arī tikai mācos!

Lai mazākais veidotos “jaunlatviešu strāvas”, mums jārunā par idejām, nevis citam citu jāapkaro. Es taču minēju, ka es par autora nacionālo patriotismu nešaubos! Tas ir liels krediīts. Par velti pakritizēju. Vai tad autors nesaprata, ka ir korporācija un liberālisms? Lūdzu, attīsti idejas tālāk, nevis producē nākošo rakstu līdzīgu bijušajam! Uzraksti. Pakritizēšu vai uzslavēšu. Kopumā raksts sākumam ir labs!

Atbildēt

Es kritizēju konstruktīvi

14.05.2020. 14:23

»

Pomeranču Vainadziņš

Es savukārt tur starp rindiņām izlasu ko citu. Bet nu katram savs...


un ar argumentem. Nav mans pienākums panākt, lai kāds mainītu savu viedokli.

Vēsturiskā situācija neatbilst tam, lai es rakstītu, vai kritizētu citādi. Vēsturiskā situācija nemainītos, ja es rakstītu un uzrakstītu, kas jādara. Vēsturiskā situācija var iedtāties, bet var nebūt subjektu, kas spētu izprast, kas jādara, neskatoties uz to, ka es rakstītu, kas jādara.

Šoreiz diskusijā redzu, ka autors ir no NA un atkārto tikai vārdus, kādus min rakstā, bet neriskē ielaisties diskusijā par korporāciju, liberālismu utt. Uz ko tas norāda? Uz destruktīvismu. Vai, lai runātu, jsdabū atļauja no NA? Izskatās, ka autors ir NA trollis. Miezīša tempējs no Jantarņika buršu korporācijas, bet raksts ir ķeksītim - padomājiet, kuras partijas ko sola.

Pieņemsim, ka neesmu rakstu kritizējis un pieņemsim, ka es to izlasu un atzīstu viss OK! Paldies autoram. Kas no tā mainītos? Nekas! Pilnīgi nekas. Jo nav ideju autoram strupceļā. Un Jānis Miezitis nav niks?

Atbildēt

Weaver

14.05.2020. 12:42

Es nopelnu daudz naudas (no 100 € līdz 200 € / h) tiiešsaistē no sava klēpjdatora. Pirmajā mēnesī es saņēmu čeku par 28536 €, šis tiešsaistes darbs ir vienkāršs un saprotams, nav jādodas uz biroju, tas ir viņa darbs mājās tiešsaistē. Šobrīd šī darba iespēja ir paredzēta jums. Ja vēlaties, vienkārši izmēģiniet to pievienotajā vietnē .... Dodieties uz zemāk esošo vietni un sāciet darbu .... ........................>>>>>>>>>>>>>cutt.ly/ayvKBZM  

Atbildēt

to Z

14.05.2020. 08:49

»

Z

Beidzot viens sakarīgs komentārs! Turklāt, pēdējos 30 gados nav izdevies sasniegt tik lielu ar iekārtu apmierināto cilvēku skaitu, kā tas bija padomju laikos. Patīk kādam tas vai nē, bet tas ir fakts


Kā jau normālam krievu mēslam, kas 1000 verdzības gadu laikā ir pilnībā zaudējis spēju patstāvīgi domāt un lemt, ir vajadzīgs feodālis. Tas gan nežēlīgi per un tur pusbadā, toties atbrīvo no nepieciešamības pašam lemt savu likteni.
Kompis, uz kura tu, krievu garnizona maukas bērns, raksti komentārus, ir brīvu cilvēku radīts. Homo sovieticus - homo russicus ne uz ko tādu nav spējīgs. Labākais, ko tāds var izdarīt, Hugo Šmeisera radītam automātam nomainīt firmas zīmi.

Atbildēt

tik tiešām!

14.05.2020. 07:55

»

Kontekstā un starp rindiņām to var izlasīt

Un raksta nobeiguma rinkopā ar daudzpunktēm, autoram nemin argumentus, kas jādara, jo visi zin, ka partijas melo dodot prekšvēlējumu solījumus. Kāda jējato aprakstīt...


Bet tu taču esi reāli smieklīgs savos komentāros! Palasi pats, ko te raksti. Ar milzīgu pompu kritizē autoru, ka viņš nav savā nelielajā rakstā iedevis tev konkrētu recepti kā pretoties genocīdam pret latviešu tautu un nav arī pateicis ka esam strupceļā un ir jādomā pašam ar savu galvu. Tādi raksti esot arhaiski, kas tagad vairs neder, jo notiek cīņa par latviešu tautas izdzīvošanu. Bet, kad te viens tevi aicina uzrakstīt to pareizo rakstu, tad tu iežmiedz asti kājstarpē un atrunājies ka “Ja sākšu rakstīt, mani identificēs un man pievērsīs nevajadzīgu uzmanību! Šī valsts dara visu, lai latviešu nacionālismu izskaustu visos veidos.” Tātad tavs “latviešu nacionālisms “ cīnās par tautas izdzīvošanu tikai rakstot niknus, citus kritizējošus komentārus, bet citādi tup aizkrāsnē un dreb par savu ādu?

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

14.05.2020. 07:39

»

Kontekstā un starp rindiņām to var izlasīt

Un raksta nobeiguma rinkopā ar daudzpunktēm, autoram nemin argumentus, kas jādara, jo visi zin, ka partijas melo dodot prekšvēlējumu solījumus. Kāda jējato aprakstīt...


Es savukārt tur starp rindiņām izlasu ko citu. Bet nu katram savs.

Tu saki, ka visi zina, ka partijas melo? Ja visi to zinātu, neviens uz vēlēšanām neietu. Tā kā jēga to aprakstīt noteikti ir. Cita lieta, ka tie, kas to nezina, šo portālu nelasa. Viņi lasa "Delfus", "TVnetu" un priecājās, kādi ir lieli malači.

Kas attiecas uz tevis pieminēto strupceļa izskaidrošanu, tad šeit vienā aspektā tas ir perfekti aprakstīts. Diez vai to var izskaidrot labāk. Cita lieta - ģeopolitika ar savu aspektu. Vēl cita - savulaik palikšana savās vietās.

Bet, jā, tā vietā, lai kritizētu autoru, daudz produktīvāk būtu uzrakstīt pašam, parādot, kādi ir "dziļi" raksti. Parādot, kā tad vajag. Parādot, kā ir pareizi. Citādi tukš-iršana sanāk.

Atbildēt

Man vienalga, ko esi saskricējis!

14.05.2020. 06:52

»

Pomeranču Vainadziņš

c: "Pēc Jūsu izteiktām pazīmēm sabiedrībā, Jūs apšaubāt demokrātiju Latvijā un aicināt doties pie vēlēšanu uzrnām...


Raksti patiesi labāk par korporāciju, genocīdu, strupceļu! Stāsti, kas jādara, lai pretotos iznīcināšanai! Diezgan pasakas stāstīt! Un malt vienu un to pašu!

Atbildēt

Kontekstā un starp rindiņām to var izlasīt

14.05.2020. 06:49

»

Pomeranču Vainadziņš

c: "Pēc Jūsu izteiktām pazīmēm sabiedrībā, Jūs apšaubāt demokrātiju Latvijā un aicināt doties pie vēlēšanu uzrnām...


Un raksta nobeiguma rinkopā ar daudzpunktēm, autoram nemin argumentus, kas jādara, jo visi zin, ka partijas melo dodot prekšvēlējumu solījumus. Kāda jējato aprakstīt?

Man nan jāskaidro nekas. Jāskaidro autoram, kāpēc viņa raksts ir sekls un mērķtiecīgi korporācijas interesēs ar tukšrakstīšanu atbalstīt latviešus, viņu enerģiju novirzot komentāru rakstīšanai. Nevis pretoties genocīdam pret latviešu tautu. Nevis izskaidrojot reālo strupceļu.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

14.05.2020. 06:37

»

Jūs apspriežat demokrātiju dažādās raksta vietās

Pēc Jūsu izteiktām pazīmēm sabiedrībā, Jūs apšaubāt demokrātiju Latvijā un aicināt doties pie vēlēšanu uzrnām, atceroties šīs šaubas. Un cionistiski novedat lasītāju šaubās un neziņā, bet atbalstāt 4. maija iekārtas maldinošo aicinājumu iet balsot. Runājot par demokrātiju, staipāt gumiju...


c: "Pēc Jūsu izteiktām pazīmēm sabiedrībā, Jūs apšaubāt demokrātiju Latvijā un aicināt doties pie vēlēšanu uzrnām ..."

Hmm...
Varbūt norādi konkrēti - kur rakstā ir izteikts aicinājums doties pie vēlēšanu urnām?

Pretējā gadījumā rodas iespaids, ka būsi no tiem, kas "ierauga" (lasi - izdomā) to, kā nav, izdomāto atvasina un tad izdara ellē ratā velns viņu sazin', kādus secinājumus.

Atbildēt

Izlasīju trīs reizes

13.05.2020. 22:20

»

Labāk nu izlasi rakstu, pirms komentē Kaut gan, nē, nelasi, tu tāpat esi pārāk gudrs un zini, kas jāpamato un kas jāpasaka. Tāpēc sēdies un uzraksti savu rakstu, kur viss būs pateikts un lasītājs netiks maldināts


Cionistiskas beigas rakstam.

“Šādas vienkāršas patiesības es gribētu jūs lūgt atcerēties katru reizi, kad kāda mūsu varas partija vai tās politiķis mums atkal kārtējo reizi sola valstī visu uzlabot, sakārtot, pilnveidot, attīstīt, veicināt, atbalstīt, rūpēties, cīnīties...”

Nav pateikts, neejiet, nepiedalisties! Neticiet! Neceriet! Sāciet domāt ar savu galvu! Un rīkojieties!

Tagad vairs neder tādi ne silti, ne auksti raksti. Arhaiski. Notiek karš par latviešu tautas izdzīvošanu.


Nezinu nevienu iemeslu, kāpēc man būtu jāraksta. Ja sākšu rakstīt, mani identificēs un man pievērsīs nevajadzīgu uzmanību! Šī valsts dara visu, lai latviešu nacionālismu izskaustu visos veidos.

Es nešaubos par Jūsu nacionālo patriotismu.

Atbildēt

ha-ha

13.05.2020. 21:53

»

?

Kāpēc tu nestājies partijā vai komjaunatnē? Arī būtu ticis pie bagātības


Kāpēc tu nestājies komjaunātnē,kompartijā?Komjaunātnē aicināja tik spēcīgi,kā par nestāšanos draudēja pat nogalināt un bija pat kusli mēģinājumi.To atcerās vēl tagad,sevišķi pēc tam,kad jūsējie, brīvprātīgie kolaboranti,izlūdzās Maskavā neatkarību,lienot uz ceļiem,puņķojoties un solot vēl atstāt okupācijas karaspēku,civil un militārokupantus,mazgāt kompartijas un bandītu naudas un par visu varu noturēt savu,tautas nodevēju varu,kas jums arī ir izdevies apmaiņā pret tautas plānveidīgu iznīcināšanu,sevis bagātināšanu un nelokāmo cinisku spīdzināšanu pat ar veselības un labklājības sistēmu palīdzību un īpašumtiesību iznīcināšanu ar jūsu vadīto t.s.saucamo zemes komisiju aktīvu dalību.Ir aizdzīts svešumā pusmiljons,bet jūsējiem jau miera nebūs vēl ilgi.

Atbildēt

Globālā finansu korporokrātija

13.05.2020. 20:53

»

Z

Beidzot viens sakarīgs komentārs! Turklāt, pēdējos 30 gados nav izdevies sasniegt tik lielu ar iekārtu apmierināto cilvēku skaitu, kā tas bija padomju laikos. Patīk kādam tas vai nē, bet tas ir fakts


sagrāva PSRS. Ribentropa- Molotova paktu akceptēja ASV un neiejaucās Latvijas okupācijā, bet radio Amerikas balss regulāri par to atgādināja. Viens no radio Amerikas balss mērķiem bija ar nacionālo jautājumu sagraut PSRS, uzturot okupācijas apziņu klausītājā.

Kad cionisti ieradās Latvijā ar E. Levitu, viņu mērķis bija prihvatizācija, nevis suverēna Latvijas valsts kā latviešu nācijvalsts. DDD nebija viņu interesēs, bet materiālie labumi. Lai iznīcinātu nācijvalsts centienus, E. Levits pats personīgi iesaistījās Pilsoņu komitejās. Cionistu mērķi bija atstāt Latvijā okupantu migrantus no PSRS laikiem, kam dot banku kredītus un pakļaut ar parādiem. Jo vairāk kredītu, jo vairāk pašai valstij nāktos aizņemties. No poliitiskā viedokļa, lai iedzīvotāji nedomātu par sevis pakļaušanu, viņiem jānonāk liberālismā, kur esam, cilvēkam nav jāsajūt sava verdzība, jo īstā verdzībā cilvēkam jājūtast maksimāli brīvam - līdz sava dzmuma izvēlei. Uz sava dzimuma izvēli cilvēks ir jāmudina! Liberālismā okupantu pēctečiem E. Levits dod latvietību pēc eksāmena nokārtošanas latviešu valodā! Et latvieši ir jānoved šaubās, vai Latvijā ir demokrātija, un vai bija inkorporācija vai okupācija.

Atbildēt

Jūs apspriežat demokrātiju dažādās raksta vietās

13.05.2020. 20:30

»

Interesanti

Kurā vietā šajā rakstā jūs esiet saskatījis mēģinājumu iestāstīt, ka Latvija ir demokrātiska valsts? Tur gan ir teikts tieši pretējais


Pēc Jūsu izteiktām pazīmēm sabiedrībā, Jūs apšaubāt demokrātiju Latvijā un aicināt doties pie vēlēšanu uzrnām, atceroties šīs šaubas. Un cionistiski novedat lasītāju šaubās un neziņā, bet atbalstāt 4. maija iekārtas maldinošo aicinājumu iet balsot. Runājot par demokrātiju, staipāt gumiju.

Jūs nesakāt - neejiet un neatbalstiet šo režīmu, nekritizējiet to, lai tas nenostiprinās, Jūs nesējat šaubas pēc šī režīma vajadzības. Jūs nepamtojat, kāpēc velti ir iet un balsot - izmainīta likumdošana ar pielaidi 4. maija korporācijas CVK vadītājai, dodot pielaidi korporācijas valsts noslēpumiem, vienlaikus uzliek noteiktus pienākumus balsis skaitīt “pareizi”!

Un beidzot! Jūs tikai lasītāju atstājat šaubās, vai demokrātija LR ir īsta, nepasakot, ka nav demokrātijas. Nepasakot un nepamatojot, ka ir liberālisms, nepasakot un nepamatojot, ka 4. maija republika ir korporācija, kura nerēķinās ar tautas tiesībām, kas definētas Satversmē.

Lasītājs tiek maldināts un viņš sev atkārto - nu, ja! Bet runā, ka nekas labāks par demokrātiju nav izdomāts.

Atbildēt

Z

13.05.2020. 20:24

»

hm

Okupācija Latvijā ir politisks, iekšējas lietošanas termins. Neatkarības sākumā mūsu politiķi ļoti bieži devās Rietumu virzienā izlūgties šo maģisko OKUPĀCIJU. Atbildes vietā vienmēr bija 3-pirkstu kombinācija - i-n-k-o-r-p-o-r-ā-c-i-j-a. Latviski - iekļaušana PSRS sastāvā un viss. Laikam jau pamats...


Beidzot viens sakarīgs komentārs! Turklāt, pēdējos 30 gados nav izdevies sasniegt tik lielu ar iekārtu apmierināto cilvēku skaitu, kā tas bija padomju laikos. Patīk kādam tas vai nē, bet tas ir fakts.

Atbildēt

Interesanti

13.05.2020. 19:16

»

Pārstāj pīpēt kaproona zeķi!

Jāņa Miezīša raksts ir domāts patriotisko jūtu uzkurināšanai, tvaika nolaišanai komentāros. Jo mērķis ir ļaut paust viedokļus, lai nesāk pretoties fiziskajai iznīcināšanai...


Kurā vietā šajā rakstā jūs esiet saskatījis mēģinājumu iestāstīt, ka Latvija ir demokrātiska valsts? Tur gan ir teikts tieši pretējais.

Atbildēt

nu

13.05.2020. 19:14

»

hm

Varbūt zem tavas gultas tusējas mūsu tautietis Putins? Var jau būt...


ko tur baumot?Bībelē stāv rakstīts 144 000 paliks pāri pēc visām katastrofām - kukaiņu izmiršanas, saindētām upēm, un pārējā, kas nāks.

Atbildēt

Pārstāj pīpēt kaproona zeķi!

13.05.2020. 18:25

»

nenosmieties par viedokļiem

Tāds iespaids, ka visi, kas ir sapīpējušies vai arī no dzimšanas cieš no smadzeņu mazspējas, - ir apsēduši pietiec. com vietni ... Nu ko? , paldies pietiec. com arī par to (!), jo kur gan citur neizglītotība un negudrība varētu nolaist tvaiku


Jāņa Miezīša raksts ir domāts patriotisko jūtu uzkurināšanai, tvaika nolaišanai komentāros. Jo mērķis ir ļaut paust viedokļus, lai nesāk pretoties fiziskajai iznīcināšanai.

Miezīša teksts uzsvaidzina latvieša patriotismu, melīgi iestāstot, ka Latvija ir demokrātiska valsts, kaut tautai liegtas visas politiskās tiesības, kas aprobežotas ar likumiem, CVK vadītājai, piešķirot pielaidi korporācijas noslēpumiem un uzliek pienākumu attiecīgi skaitīt balsis.

Arī prasība savākt 155 000 pilsoņu parakstu, lai inicētu likumu vai tā grozījumus.

Kam tie likumi, ja pat cionists E. Levits tam uzspļauj, rādot piemēru, kā attiekties pret likumu?

Latvijā ir liberālisms- varas korporācija pilnīgi nerēķinās ar tautas vajadzībām un tiesībām, kuras formāli ierakstītas Satversmē.

Atbildēt

pederasts Putins

13.05.2020. 17:23

»

hm

Varbūt zem tavas gultas tusējas mūsu tautietis Putins? Var jau būt...


Kā jau tas jums, pederastiem, ir pieņemts ir gļēvs mēsls un nekur no bunkera laikā neiet. Tas pat dzer no mājām paņemto tēju un savas fekālijas ved atpakaļ uz mājām.
Tagad iedomājies, kas notiks, kad kāds latvietis atradīs savā pagultē to viskrieviskāko izdzimteni uz planētas? Nešaubos, ka tā ceļš uz elli, pēc tam, kad viņš visu būs izstāstījis, vilksies gada garumā, bet sātans no viņa pirmsnāsves kviecieniem nosirmos vienā brīdī.

Atbildēt

to hm

13.05.2020. 17:16

»

hm

Kā jau, rakstīju, bet idiņiem ar cāļa smadzenēm, kurās atrodamas iezīmes vienai rievai, atkārtoju - ASV un Rietumu valstis Latviju neuzskata par okupētu, bet vienīgi inkorporētu - iekļautu PSRS sastāvā...


Okupācija ir kādas valsts armijas atrašanās citā valstī, bet inkorporācija ir citas valsts sagrābšana un tas jau ir noziegums, pat ko miljards krievu var izcepināt uz lēnas uguns. Ko jūs, nolādētie pederasti, piedirsuši savu zemi, lieniet vēl citur piedirst, baiļu nav? Vienā jaukā dienā jums, planētas demogrāfiskam piesārņo nolasīs apsūdzības rakstu un jūs būsiet visvairāk vajātās radības civilizācijas vēsturē.

Atbildēt

nenosmieties par viedokļiem

13.05.2020. 17:09

»

Jums izskaidroju!

Jūs negribat saprast...


Tāds iespaids, ka visi, kas ir sapīpējušies vai arī no dzimšanas cieš no smadzeņu mazspējas, - ir apsēduši pietiec. com vietni ... Nu ko? , paldies pietiec. com arī par to (!), jo kur gan citur neizglītotība un negudrība varētu nolaist tvaiku ? :)

Atbildēt

Jums izskaidroju!

13.05.2020. 13:43

»

atbilde viedoklim "It kā visu autors ir uzrakstījis pareizi"

Cien. tautieti, lūdzu nerakstiet muļķības t.i. nepasniedziet kaut ko uzzinātu, kā saprastu. Lūdzu! Kāds sakars kapitālismam ar demokrātiju? Pamācieties! Demokrātijai ir iespējami tulkojumi, piem. Atēnu demokrātija un 13gs angļu "Magna Carta" šķiru demokrātija


Jūs negribat saprast!

Monarhija ir ģimenes valsts pārvaldes forma.

Demokrātija ir kapitālisma valsts pārvaldes forma.

Liberàlisms ir pārnacionālo struktūru finansu korporokrātijas pasaules pārvaldes forma.

Kurai no šīm pārvaldes formām pieder Latvija, ja 4. maija komunistu, čekistu, cionistu korporācija ar VDD un partokrātiju ir atkarīga no pārnacionālo struktūru globālās finansu korporokrātijas - privāto tiesību juridiskām personām - PB, SVF utt. naudas aizdevumiem ar slepeniem tautai aizdevumu nosacījumiem nav nemaz jāmin! Tas ir liberālisms.

Un nerakstiet tautai muļķības, ka Latvija ir demokrātiska valsts.

Atbildēt

hm

13.05.2020. 12:56

»

Jautājums nav apspriežams,

jo Latviju okupēja, nevis inkorporēja. Cionisti, sagraudami PSRS, pēc 1991. gada ieradās Latvijā un latviešu valodā pateica, kas darāms - jāsāk prihvatizēt. Izņemt Pilsoņu komitejas, nevienu neinteresēja un neviens nespēja risināt DDD jautājumu. Visizdevīgāk, lai nerisinātu un kāpēc lai risinātu? šī...


Varbūt zem tavas gultas tusējas mūsu tautietis Putins? Var jau būt!
Bet šo savu kvēlo aicinājumu adresē ASV Kongresam vai Eiropas Padomei. Iespējams, ka viņi tiešām tevi sāks uzskatīt par okupētu. Bet pastāv arī līdzīga varbūtība, ka nosūta uz slimnīcu Sarkandaugavā.
Vai nav dīvaina tava mazohistiskā tieksme - es gribu būt okupēts!
Sakarā ar vīrusu un to, ka uz zemes jau savairojušies 7.8 miljardi sugas brāļu un māsu, klīst baumas, ka par daudz! Pietiekot ar miljardu! Samazināt sākšot ar neapmierinātajiem ...

Atbildēt

Jautājums nav apspriežams,

13.05.2020. 12:44

»

hm

Kā jau, rakstīju, bet idiņiem ar cāļa smadzenēm, kurās atrodamas iezīmes vienai rievai, atkārtoju - ASV un Rietumu valstis Latviju neuzskata par okupētu, bet vienīgi inkorporētu - iekļautu PSRS sastāvā...


jo Latviju okupēja, nevis inkorporēja. Cionisti, sagraudami PSRS, pēc 1991. gada ieradās Latvijā un latviešu valodā pateica, kas darāms - jāsāk prihvatizēt. Izņemt Pilsoņu komitejas, nevienu neinteresēja un neviens nespēja risināt DDD jautājumu. Visizdevīgāk, lai nerisinātu un kāpēc lai risinātu? šī DDD neveikšana bija cionistiem- sarīdot okupantu migrantus ar nacionāļiem, realizējot savu žīdu cionistu materiālās intereses. No tā saucamās NA “politiķus” uzpirka ar amatiem un privilēģijām un tā līdz mūsu dienām, kamēr totāli noformējusies 4. maija komunistu, čekistu, cionistu korporācija - partokrātija, kuru sargā VDD.

Savulaik Latvijā ieradās E. Levits žīdu cionistu uzdevumā un iesaistījās Pilsoņu komitejās, lai tās sagrautu. Tagad E. Levits ir VP, žīdu cionistu 4. maija korporācijas barvedis Latvijā.

Atbildēt

Jā, bet

13.05.2020. 12:18

»

hm

Kā jau, rakstīju, bet idiņiem ar cāļa smadzenēm, kurās atrodamas iezīmes vienai rievai, atkārtoju - ASV un Rietumu valstis Latviju neuzskata par okupētu, bet vienīgi inkorporētu - iekļautu PSRS sastāvā...


Tātad, ja kāds tev ar mietu iegāzīs pa pieri, to tu neuzskatīsi par sodāmu kriminālnoziegumu, bet uzņemsi tikai kā tādu nevainīgu mieta inkorporēšanu savā pierē? Sitējs noteikti tev piekritīs un visiem apgalvos, ka tu labprātīgi izlūdzies šādu pakalpojumu priekš savām "cāļa smadzenēm".

Atbildēt

Edge

13.05.2020. 12:07

»

hm

Kā jau, rakstīju, bet idiņiem ar cāļa smadzenēm, kurās atrodamas iezīmes vienai rievai, atkārtoju - ASV un Rietumu valstis Latviju neuzskata par okupētu, bet vienīgi inkorporētu - iekļautu PSRS sastāvā...


Latvijas valdības vadītāji - no Godmaņa līdz Kariņam - nav bijuši ar "cāļa smadzenēm" - yāpēc nekādu deokupāciju un dekolonizāciju reāli nerīkoja. Vienkāršāk bija inkorporēties Eiropas Savienībā. Tikai "īpaši apdāvinātie" turpina īdēt, jo viņiem negribas risināt deindustralizācijas, depopulācijas, debilizācijas problēmas:
"Ko nozīmē tas, ka Latvijas valdība pēc neatkarības atgūšanas atteicās no deokupācijas un dekolonizācijas?"

Atbildēt

hm

13.05.2020. 11:26

»

to hm

Kā jau normālam krievu smerdelim, tev nav pat sapratne par terminiem. Okupācija ir vienas valsts karaspēka atrašanās uz laiku citas valsts teritorijā, kas ir bieža parādība. Inkorporācija, tā jau ir citas valsts pievākšana sev un par to gan Krievija, gan krievu pasaule tiks izbeigti, tā, ka pat pazīmes...


Kā jau, rakstīju, bet idiņiem ar cāļa smadzenēm, kurās atrodamas iezīmes vienai rievai, atkārtoju - ASV un Rietumu valstis Latviju neuzskata par okupētu, bet vienīgi inkorporētu - iekļautu PSRS sastāvā.
Pretnzijas, nevis man, bet ASV Kongresam.
Krievijas uzskats šai sakarā ir tāds, ka Latvija pati un labprātīgi iekļāvās PSRS tautu saimē.
Ka Latvija okupēta - tā domā tikai ar cāļa smadzenēm vai teātra mīļotāji.

Atbildēt

to pārdomas

13.05.2020. 11:06

»

paardomas

Tās okupantu ordas nemaz nav tik lielas,ASV un NATO karaspēks.Par bijušajiem PSRS iebraucējiem stāsts ir cits,viņi arī ir upuri.Tur var palīdzēt tikai izglītošana un izskaidrošana


Vai 500 000 pēdējās cilvēcības pazīmes zaudējušie ievazātie agresīvie smirdīgie migranti, vēl ir maz? Kāds sakars Bronšteinam, atbildiet, nolādētie izdzimteņi, paši par sevi!

Atbildēt

Starp citu

13.05.2020. 11:03

»

Un

Kā zemi,ko apdzīvoja baltu ciltis,kas veidoja latviešu tautu,dabūja vācu muižnieki,-vai ne atņemot vietējiem iedzīvotājiem un uzkundzējoties


Nacionalizējot muižas Latvijā 20.gados,kāda īpašuma daļa jau tika atstāta vācu muižniekiem.Tā atņemtā zeme tika iedalīta jaunsaimniekiem-tiem,kas bija cīnījušies pret vāciešiem strēlnieku rindās.Muižu ēkās tika ierīkotas skolas,ambulances,sanatorijas,tautas nami.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: