Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

juris

20.08.2017. 19:56

Žurkas bailēs pazaudēt pieeju silei grauž viena otrai pušu rīkles-kā man tas patīk.

Atbildēt

Temida

19.08.2017. 17:00

»

Tev ir gods šo lasīt

Liec mierā Zatleru! Labas lietas darījaZaglers savilka super muļķus, Paullutus ,Sprudus,Slavikus,Kukullus,kaitiigo miesassargu Kozlovski kurš ir atpalicis+alkoholikkis un ministriju vada pamuļķe Evika ar vīru!

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

16.08.2017. 10:12

»

temida

...


Liec mierā Zatleru! Labas lietas darīja.

Atbildēt

PIETIEK

16.08.2017. 06:17

»

Pietiek!

Kādēļ es nevaru vairs vērtēt rasktus, nu jau kādu nedēļu, vai to ietekmē dzīves vieta, kā delfos


Droši vien kāda tehniska kļūda. Atvainojiet, noskaidrosim.

Atbildēt

stalins

16.08.2017. 05:11

Lemberga kungam visai 'erti politika-visu ko piesedz no arzemeem un neparko Latvijaa nav jaatbild.Par nodevibu ir jaamaksa.

Atbildēt

A.P. deģenerē

15.08.2017. 22:53

A.P. ir iesatājies tajā paša organizācijā, kur par katru cenu cenšas iznīcināt visus, kas nesadarbojas ar naidīgiem spēkiem, ar Latvijas izzadzējiem, ar oligarhiju, ar Saskaņu, ar Latvijas lkaitniekiem. Tā laikam ir gara slimība, viņma, A.P. nodarīts pāri, izmests no "teātra" un nevar piedot, gatavs uz varoņdarbiem, bet citāda rakstura, kā Hitlers, kad vi;nu nepieņēma mācīties mākslās sektorā, jo atzina par nederīgu. Sākās sistēmiska atriebība, šizofrēniska slimība, kas izskatījās kā milzu gara spēkas un gudrība, ko pierādīja fakts, kokā viņš atriebās par to un tam gatavojās garus gadus.

Šie spēki turpina iznīcināt Latviju. Pareizi teica Vaira Vīķe, ka Vienotības nomelnošana ir kaitniecība Latvijai. Vai kāds to vēl nesaprot? Vienotība ir partija bez korupcijas skandāliem, bez oligarhijas pazīmēm - tādēļ tā ir vistrāpīgākais objekts, kuru jāiznīcina.

Vai kāds vēl to nesaprot?

Atbildēt

Te nu ir

15.08.2017. 22:17

»

temida

...


No e- pasta sarakstes par citātu, kas nokopēts, kur Lembergs dod rīkojumu, ka ZZS uz vēlēšānām jāizrauga tādi deputātu kandidāti, kuriem nav ideoloģisku ieneslu, kas liegtu veidot koalīciju ar Saskaņu. Un pa šo citātu adresāts raksta: “Mans viedoklis: Šajā citātā ir ietverta precīza notiekošā esence. Proti, vairākus gadus valstī pastāv slepena vienošanās starp Lembergu un Krievijas valdošā režīma ietekmes aģentu organizāciju Latvijā – Saskaņu. Tas nozīmē, ka ZZS faktiski ir kļuvusi par Krievijas ietekmes aģentu sabiedroto. Ja tas nebūtu tā, tad ZZS veiktu neatliekamas darbības, lai visos iespējamos veidos norobežotos no A. Lemberga. Šis Lemberga – Urbanoviča pakts ir slepens, jo ZZS vēlētāji savā absolūtajā vairākumā nekad nepiekristu sadarbībai ar Saskaņu, kurai ir līgums ar Krievijas valdošo partiju “Jedinaja Rossija”. Latvijā pastāv viena pagrīdes valdība ar Lembergu un Urbanoviču vadībā un otra formālā – ar Kučinski, Vienotību un Nacionālo apvienību. Jau pašlaik Lembergs diktē savu gribu Kučinska valdībai par visiem svarīgākajiem valsts lēmumiem! Kura no šīm divām Lemberga valdībām ir ar lielāku ietekmi, Latvijas pilsoņi var tikai minēt. Ja pilsoņi neko nedarīs, tad drīz šī slepenā pagrīdes valdība var kļūt par oficiālo un tas tad nozīmēs, ka politisko varu arī oficiāli būs sagrābuši Krievijas ietekmes aģenti. Tas nozīmēs arī to, ka Latvija mainīs savu ģeopolitisko kursu un neslēpti kļūs par Krievijas ietekmē esošu vasaļvalsti. Skaidrs, ka Lemberga – Urbanoviča – Putina slepenā pakta dalībnieki izmantos visu savā rīcībā esošo atklāto un slēpto propagandas resursu, lai pārliecinātu par pretējo, bet katram cilvēkam, kurš pats ir spējīgs paskatīties patiesībai acīs ir skaidrs, kurš ir kurš.
Latvijas pilsoņi, organizējaties un pretojaties. Ir pēdējais laiks. Novērtējat to, ka Jums vēl ir iespēja nepakļauties un pretoties”.- no ārzemju latviešu biedrības.

"Sponsori"strādā tāpat kā ASV, Francijā un kādēl nepielikt pūles , lai grautu visstiprāko partiju? Informācxiju neviens nav nopludinājis, tā ir nozagta, hakeri strādā hibrīkara apstākļos.

Kuru latvisku un stipru partiju, kura iestājas par tiesiskumu, nenomelno Latvijā? Okupācija turpinās.

Atbildēt

temida

15.08.2017. 22:08


lasot šo ierindas biedru suņu murgu nav brīnums kakārtējo reiz latviešu intriganti nesaprot ko izēd vai izbalso. Kamēr tādas Marias domās ka partiju var izveidot un uzturēt ar viņu dažiem tūkstošiem un murgos par ētikas komisijām , nevis domās kādēc Vienotības ministri ir kaitīgi LV ! Tikmēr dažas lokomotīvēs ieguldīs veselību un zināšanas un taisīs kārtējo Jauno laiku vai Vienotību ,Zaglera partiju utt. Un kamēr šie berna prātā esošie ētikas komisiju radītāji neapjēgs ka ir tukši cilvēki LV nekas nemainīsies !!! Visas šīs partijas ir finansējuši 3-5 cilvēki un vilkuši ,un kamēr Latvijas politikā katram pamuļķim liksies ka nauda aug kokos un viņam pienākas postens jo viņš ir x-men ,šī Valsts ir nolemta !!! nevar nabags,muļķis vai slimais palīdzēt citiem jo pats ar sevi nav ticks galā !!!!!!Āmen, muļku zeme nogrābsties

Atbildēt

Marija

15.08.2017. 21:43

»

Dobeļu Juris

Esmu gatavs


Visā partijās biedri sponsorē partiju un arī dāvinātāji, cerot uz pareizu politiku un te nav ko melst mēnēsības.

Atbildēt

Blondīne

15.08.2017. 20:39

Ak tad sponsori un naudas devēji nosaka situāciju vienotībā.
Lūdzu izmeklēšanas komisiju!

Atbildēt

J. Junkurs

15.08.2017. 20:35

Vienotības līderes ansamblis "Aizsaule".

Populārākie gabali - Zārkā vientuļi, Tārpi kutina pēdas, Mazdēls nodzēra pensiju, Nomainiet lampiņu!

Atbildēt

xx

15.08.2017. 20:06

»

Nīgrais

Uzdūros uz interesantu sarakstē minētās A.Samītes aktivitāti internetā - proti - lapā mammamuntetiem.lv...


Vizuāli tik tiešām ir interesanta Alīna , es pat teiktu - šarmanta .

Atbildēt

TT

15.08.2017. 20:03

cik šī diskusija ir stulbi garlaicīga, "par procesuālajām lietām" un formu, nevis par būtību - kādu programmu V vēlas realizēt utt.
vēmiens nāk

Atbildēt

jibiorio

15.08.2017. 19:50

Jenotu cīņas?

Atbildēt

?

15.08.2017. 19:48

»

Neiedziļinoties detaļās

Pretīgie kangari


Komentāru aizmirsi ierakstīt, tikai parakstījies.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

15.08.2017. 19:22

Pretīgie kangari

Atbildēt

Nīgrais

15.08.2017. 19:02

Uzdūros uz interesantu sarakstē minētās A.Samītes aktivitāti internetā - proti - lapā mammamuntetiem.lv:

"Aktivitāte

Autors: Alīna Samīte
Aktivitāte: Pievienoju komentāru: Pamela Andersone izģērbjas. Viņa nu gan ir tieva!"

Savukārt citā resursā šī vizuāli interesantā dāma deklarē, ka studējot LU Sociālo zinātņu fakultātes maģistrantūrā Politikas zinātņu nodaļā.

Tādi nu mums ir tie Vienotības biedri. Tfu!

Atbildēt

švamme

15.08.2017. 18:54

Vispār ļoti operatīvi nopludināta sarakste, sākusies 14. aug., turpinājums 15., un arī uzreiz nopludināta !!!!
Manā uztverē visu izsaka frāze "zīmola maiņa".
Tas ir raskturojums visai šai partiju sistēmai, kuru biedriem nav ne mazākās vēlēšanās kaut ko mainīt un visa darbība orientēta tikai uz savu un pietuvināto kabatu. Viņiem nav nemazākās nojausmas, kas ir demokrātija, bet ar ūdeni noskalojamā ķemertiņa esamība viņiem nozīmē civilizāciju.

Atbildēt

Pietiek!

15.08.2017. 18:46

Kādēļ es nevaru vairs vērtēt rasktus, nu jau kādu nedēļu, vai to ietekmē dzīves vieta, kā delfos?

Atbildēt

Dračī Ānnīīī!!!!

15.08.2017. 18:33

Dračīī latves poliānīī!!!!

geju dročīīīīī, nūūū!

Aumen!

Atbildēt

meh

15.08.2017. 16:29

garlaicīgi

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: