Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

māris637

13.06.2017. 00:19

Redz kur tas suns aprakts !

Atbildēt

Vieča

11.06.2017. 20:53

Andrīt tu laikam pagātni esi aizmirsis ko neesi sakārtojis,ka atļaujies pat vēlēšanās kandidēt,tie vēl ir ziediņi par ko te raksta.

Atbildēt

info

08.06.2017. 23:42

»

DP

Tiksimies DP. paldies par atsaucību. NUjau PIRETIEK


Leonards Inkins
Pikets!
Piketa laikā iesniedzu ģenerālprokuroram iesniegumu uz astoņām lapaspusēm. Šeit īsumā par to, kas rakstīts manā iesniegumā.

Iesniegums
(saīsināts)

Par kriminālprocesa uzsākšanu

Drošības policija nelikumīgi, uzticēja savu darbu veikt sabiedriskajai organizācijai par ko valsts samaksāja naudu par darbu, kas jāveic izmeklētājam un prokuroram, jo tas ietilpst viņu darba pienākumos un šo darbu nedrīkst deleģēt citiem. Tādejādi tika nelikumīgi iztērēti valsts līdzekļi.
Pēc Drošības Policijas lēmuma tika veikta pierādījumu viltošana. Prokurore trijās tiesas instancēs uzstāja, lai šo nelikumīgo «ekspertīzi» tiesas vērtē. Tiesas šo viltus pierādījumu nevērtēja, jo «ekspertei» ir diploms par mantojuma tiesībām un šādas ekspertīzes neparedz Latvijas Republikas likumi.
Kasācijas tiesas lēmumā atzīts, ka apelācijas tiesa ir pareizi izvērtējusi «ekspertes» «atzinumu» un nav tam piešķīrusi «Eksperta atzinuma» statusu.
Izmeklētājs «eksperti» lietā pieaicinājis viltus pierādījumu sagatavošanai, kas bija par pamatu apzināti nepatiesi apsūdzēt mani par nozieguma izdarīšanu, kuru es nebiju izdarījis un prokurore apsūdzību uzturēja nelikumīgi, lai panāktu netaisnu notiesājošu spriedumu.
2013. gada 17. septembra lēmumā par manis atzīšanu par aizdomās turamo izmeklētājs to pamato ar «eksperta» atzinumu, ka manis publicētais teksta fragments no «Padomju Savienības žīdu katķisma» ir vērsts pret ebreju tautai piederīgajiem, līdz ar ko izraisa nacionālo naidu, nepaskaidrojot kuri eksperti ir vērtējuši un atzinuši, ka «Padomju Savienības žīdu katķisms» ir vērsts pret ebreju tautai piederīgajiem, līdz ar ko izraisa nacionālo naidu.
Ja tas tā būtu, tad viņam un prokurorei bija jāliek novērst teksta fragmenta, kas viņu un neminētu ekspertu prāt «..ir vērsts pret ebreju tautai piederīgajiem», līdz ar ko izraisa nacionālo naidu.
Ir nesaprotama arī Drošības policijas rīcība saistībā ar pret mani ierosināto krimināllietu. It kā saskatot krimināli sodāmu darbību, veicot ekspertīzes Drošības policija neko nedarīja, lai pārtrauktu vai novērstu manu publikāciju, par kuru esmu apsūdzēts.
Es pats izdzēsu šo interneta publikāciju un komentārus.
Neesmu saņēmis nevienu norādījumu, vai mudinājumu ne no Drošības policijas, ne prokuratūras dzēst publikāciju.
Kāpēc man un arī «draugiem.lv» netika ieteikts vai pieprasīts dzēst manis publicēto Izraēlas vēstnieces vēstuli, citātu no «Padomju Savienības žīdu katķisma» un komentārus, ja jau tie pēc Drošības policijas domām musina cilvēkus?
Secinu – reāla apdraudējuma un bīstamības acīmredzot tajos nav.

Neskatoties uz izmeklētāja, prokurores un ekspertes noziedzīgo rīcību, patiesība uzvarēja.
Tiesa, taisot attaisnojošu spriedumu manā lietā, faktiski atzina, ka «atzinums», uz kura balstās apsūdzība, ir nelikumīgs. Tiesa atzina, ka manā rīcībā nav nozieguma sastāva.
Kaut arī esmu pilnīgi un galīgi attaisnots, tomēr šī apzināti nepatiesā apsūdzība ir nodarījusi lielu ļaunumu kā man tā manai ģimenei.
Uzskatu, ka ir pieņemams lēmums par kriminālprocesa uzsākšanu atbilstoši Krimināllikuma 289. un 290. pantā paredzētām noziedzīgā nodarījuma pazīmēm, ko arī lūdzu.
Lūdzu noskaidrot kam par šo «ekspertīzi» ir maksāts un cik? Lūdzu valstij radītos zaudējumus par šīs «ekspertīzes» apmaksu piedzīt no vainīgajām personām.

Atbildēt

DP

08.06.2017. 12:38

»

info

Līga Muzikante dalījās ar Leonards Inkins ieraksts...


Tiksimies DP. paldies par atsaucību. NUjau PIRETIEK.

Atbildēt

Nu nu

08.06.2017. 11:02

Drīzāk jau vēlētāji Andri Argali svītroja, jo domāja, ka tas ir vecais kraķis no Tautas partijas.

Atbildēt

info

08.06.2017. 10:51

Līga Muzikante dalījās ar Leonards Inkins ieraksts.
6. jūnijs plkst. 12:39 ·
Mani mīļie feisbuka draugi! Tiekamies pie Ģenerālprokuratūras 7.jūnijā plkst, 11.00!

Nākošais Pikets būs pie Saeimas, jo visos gadījumos specdienestus ir komendējusi divkose Solvita Āboltiņa.
_____
Aivaru Gardu, Leonardu Inkinu, Daini Rutenbergu, Līgu Muzikanti... un vēl citus latviešus - it kā neatkarību atguvušās Latvijas prokuratūra mūs mēģināja notiesāt par latviešu tautas tiesību aizstāvēšanu. Absurdi, bet fakts! Par laimi, tiesneši bija godprātīgi - pēc vairākām prokuratūras pārsūdzībām mūs attaisnoja! Taču pagāja gadi, lai attaisnojošais spriedums stātos spēkā.
Cik ilgi Latvijas prokuratūra trenkās latviešu patriotus un bendēs nervus viņiem, viņu bērniem un tuviniekiem?
Neesi vienaldzīgs - atnāc un trešdien ar savu klātbūtni apliecini protestu pret LPSR mantojumu prokuratūrā!


1639 skatījumi
Leonards Inkins
4. jūnijs plkst. 9:52 ·
Pikets!

Biedrība «Latvietis» informē
2017. gada 7. jūnijā plkst. 11.00
Kalpaka bulvārī 6, Rīgā pikets –

Pret LPSR mantojumu prokuratūrā!
Nost ar čekas tradīcijām!

Atbildēt

Bet

08.06.2017. 10:40

»


varbut vinjam patiik

Atbildēt

DP

08.06.2017. 09:40

»


Laiks tevi nosūtīt uz attiecīgu vietu par personību zemiskiem apvainojumiem.

Atbildēt

Vanckars

08.06.2017. 08:22

»

nu gan

tev reāli atbilstoša palama iedota, vanckar


Protams, draugs

Atbildēt

fakts

08.06.2017. 06:22

Daži āksti izliekas neredzam atšķirību starp augstā amatā ieceltu nejēgu ar vairāku tūkstošu algu un studentu, kurš piestrādā par pārsimt eiro mēnesī!

Atbildēt

to Jerumam

07.06.2017. 21:56

»


Solvitai nav jālaiza,viņu jātiesā par Vienotības likvidāciju Hūtes partijas labā.Nez cik Lemmbis šai samaksāja un kur šī liksies uz nākošās Saeimas vēlēšanām faktiski bez partijas.Stutēs ZZS vai SC?

Atbildēt

nu gan

07.06.2017. 21:47

»

Vanckars

taisnība kož acîs, mēsl


tev reāli atbilstoša palama iedota, vanckar!

Atbildēt

NUNU

07.06.2017. 20:44

Ne jau tādēļ vien svītroja A>Ārgali. Lielākajai daļai viņa vārds un uzvārds asociējās ar bijušo Rīgas mēru. Tik gudri nu vēlētāji nav, izņemot dažus, kuri viņu svītroja , jo pazina personīgi. Pārējie svītroja, jo bija pārliecināti, ka no V kandidē bijušais Rīgas mērs.

Atbildēt

kluuda

07.06.2017. 19:06

sofera deli bija sleseram,vienotibai mazdeeli un aarlauliibas deeli...

Atbildēt

?

07.06.2017. 18:53

MS pateica?

Atbildēt

Vienotībai

07.06.2017. 18:17

BVērts ierosināt tiesu procesu par apvainojošu rakstu publicēšanu.

Atbildēt

DP

07.06.2017. 18:15

»

Vienotība - galvenie koruptīvisti Latvijā

Vienotība ir vispārzināma kā politiskā banda, bet ne jau visi mēsli nenoslīkst


Te pakaļ nāks DP, tas ir valsts apdraudējums apvaonot smagos noziegumos. Vienīgi tev nekas nebūs, ja tu esi kapeiku pelnītās un sēdi Sankpēterburga. Citādi nojautas, ka tevi appsūdzēs un viasmaz piedzīs kādus 10 000 eiriku par morālo kaitējumu.

Atbildēt

Vienotība - galvenie koruptīvisti Latvijā

07.06.2017. 16:32

Vienotība ir vispārzināma kā politiskā banda, bet ne jau visi mēsli nenoslīkst.

Atbildēt

paga paga

07.06.2017. 16:31

Kada jega vispar Latvijaa studet, nemitigi pilnveidoties, ja noladetaa saeima atzist tikai soferu delus!!!!!!!!! Tas ir kriminals!

Atbildēt

Solvita Mellupe

07.06.2017. 16:02

2018.gada scenārijs šofera dēlam:

12. Saeimā no «Vienotības» saraksta ievēlētais Jānis Junkurs nolēma atteikties no deputāta mandāta, tādējādi paverot ceļu uz Saeimu Kurzemē uzreiz aiz strīpas palikušajai «Vienotības» līderei Solvitai Āboltiņai.


Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: