Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Inuta

05.01.2018. 15:22

Vai tas ir tas pats Reformātu baznīcas aktīvists Rokpelnis?

Atbildēt

ja

05.01.2018. 15:03

»

CENZĒTS

Latvijas Republikas SATVERSME...


tevi izcenzē Pietiek, tu vēl vari aiziet uz LRTT

Atbildēt

Rokpelnis

05.01.2018. 13:28

stučīja noziedzīgās LPSR iekārtas labā, guva privilēgijas publicēties un slavu. Šodien Rokpelnis neatsakās no saviem darbiem, ar ko slavēja LPSR iekārtu, nostučī pats sevi publiskii un atkal ir slavens. Īsts mērglis!

Atbildēt

Rokpelnis

05.01.2018. 09:51

»

itkā represēts pamelas znots

Vērību Viņķeles dzīvesbiedra pensijas apmēram pievērsa pēc tam, kad ministre intervijā žurnālā „Playboy” pavēstīja, ka tie pensionāri, kuri smagi strādājuši padomju laikā, nevar cerēt uz adekvātu sava darba novērtējumu un lielām pensijām, jo strādājuši citas valsts – Padomju Savienības – labā un viņi...


ir atzinies, bet neko publiski nenožèlo. Tas apliecina Kangera viedokli, ka ćekisti likuśi Rokpelnim atzîties, bet neko nenožèlot. VDK noziedznieki kopà ar bij. komunistiem- Àboltiñu, Maizîti, Lembergu, Brigmani utt. joprojàm kopà ar Krievijas FSB pàrvalda śo valsti.

Atbildēt

itkā represēts pamelas znots

05.01.2018. 06:57

»

pamela

Jāsaka paldies Jānim Klauvētājam par "atklāsmi",jo es faktiski biju šokēta,ka TĀDI! kadriņi bija vajadzīgi VDK.Tad jau bez zinātniskiem pētījumiem var DROŠI raut vaļā tos "slepenos"maišeļus.Ko vēl mēs tur varētu ieraudzīt?Daugavpils Aivaru,kas zvana neatlaidīgi radio,kādu no žurnāla "Dadzis"utt.?Īstie...


Vērību Viņķeles dzīvesbiedra pensijas apmēram pievērsa pēc tam, kad ministre intervijā žurnālā „Playboy” pavēstīja, ka tie pensionāri, kuri smagi strādājuši padomju laikā, nevar cerēt uz adekvātu sava darba novērtējumu un lielām pensijām, jo strādājuši citas valsts – Padomju Savienības – labā un viņi tagad saņemot naudu, kuru paši nav nopelnījuši.

Jāteic, ka šajā „nenovērtēto pensionāru” skaitā vismaz daļēji ietilpst arī ministres vīrs, jo viņš vairāk nekā pusi sava darba mūža aizvadījis, strādādams PSRS labā. Tomēr viņam nez kāpēc pensija ir vairāk nekā piecas reizes lielāka nekā valstī vidējā pensija. Turklāt Juris Viņķelis pensijā devies ievērojami ātrāk par oficiālo pensionēšanās vecumu. Piecus gadus agrāk, nekā likumdošanā noteikts, Viņķelis varēja tādēļ, ka viņam piešķirts nacionālās pretošanās kustības dalībnieka statuss par politieslodzījuma laiku padomju režīma cietumā.

No LPSR VDK kuratora sagatavotās izziņas:

No 1981. līdz 1983. gadam Viņķelis atradās ieslodzījumā „par padomju varu apmelojošu materiālu izplatīšanu”.

Atbildēt

Idiots Mazpisāns

05.01.2018. 02:15

»

:D:D

man patīk šejienes komentēšanas absolūtā vārda brīvība


nedzer tabletes un uzskata, ka privātā portālā var lamāt tā turētāju.

Atbildēt

Mazpisānczs

05.01.2018. 02:13

»

CENZĒTS

"Ticu, ticu - melo tik tālāk..." :D:D...


no Dikļiem atkal nav tabletīti ieņēmis. Šis gan ir viens Pietiek portāla lāsts, ko arī vajadzēja pierādīt.. Ir sacīts Dikļos debess aiz jurtas klāra, untūns mikropisāns drātē nāras utt. .. Biež aiz viņa tukšās jurtas uz dzeltena ledus mētājas tukšas burkas, šis atkal ledu grauž un sūkā savu ģeniālo dziesmu cenzētais...

Atbildēt

pamela

04.01.2018. 22:13

Jāsaka paldies Jānim Klauvētājam par "atklāsmi",jo es faktiski biju šokēta,ka TĀDI! kadriņi bija vajadzīgi VDK.Tad jau bez zinātniskiem pētījumiem var DROŠI raut vaļā tos "slepenos"maišeļus.Ko vēl mēs tur varētu ieraudzīt?Daugavpils Aivaru,kas zvana neatlaidīgi radio,kādu no žurnāla "Dadzis"utt.?Īstie zubri no spices valstī noteikti ir Maskavas seifos zem septiņām atslēgām.Jānis laicīgi nobijās kamēr maisi vēl ciet.Kā viss mūsu valstī -- gatavais lauku cirks!Sudraba un Co ir izbraukuma lauku cirka prima,droši ka ļooti labi apmaksāta.To visa Latvija labi zina,redz natūrā,bet pat sertifikātu nelikvidē,bet norij to politprostitūciju kā neizbēgamu .VĀJPRĀTS!!

Atbildēt

švamme

04.01.2018. 20:30

Man nav ko baidīties par savu IP, jo ne uz mani kāds fokusēsies, ne tērēs tūkstošus, lai lokalizētu; ja dzīvotu eiropā, nebūtu tik droši, varbūt arī interesētos par šīs vietas tehnisko izpildījumu.
Bet man patīk šejienes komentēšanas absolūtā vārda brīvība un salīdzinoši inteliģenti dalībnieki, ja neskaita ik pa laikam iemaldošos dīvaiņus, kas tiek fiksi neitralizēti un izolēti, un rupekli no pied. priedītēm.
Vēl man patīk, ka PIETIEK pārskata komentārus un, ja vajag atbild vai kā citādi reaģē. Tādu īpašību pat slavenajos un lielajos medijos neatrast.

Atbildēt

EM grib iznīcināt denac. īrniekus

04.01.2018. 20:26

Izlasiet Ekonomikas ministrijas (EM) sagatavoto un uz MK nosūtīto likumprojektu "Dzīvojamo telpu īres likums" vai izlasiet par to publicētos rakstus šeit, Pietiek.com un sapratīsiet, ka ši likumrojekts atbilst minētajam 3.pantam par genocīdu: "3) nodoms pilnīgi vai daļēji iznīcināt grupu kā tādu. Lai atzītu, ka ir izdarīts genocīds, nepieciešams pierādīt visu trīs elementu esamību".

Mums gan ir tikai pēdējais elements.

Atbildēt

J\a, bija brīnumi

04.01.2018. 20:18

Es "CĪŅAI" nosūtīju rakstu ar kompartiju kritizējošiem jautājumiem. Brīnums, to publicēja, pie tam pirmajā lappusē un kreisajā pusē, kā galveno, kur tika ievietoti vienmēr tika Centrālkomitejas lēmumi, Ck locekļu raksti.

Vai tas nebija brīnums? Man bija šoks - kas tagad būs. Nekā nebija, nekādas negatīvas reakcijas.

Atbildēt

Priekšpēdējais uzbrukums

04.01.2018. 19:48

»

PIETIEK

Daugaviņa vai Dvina, bet viss ir ļoti vienkārši - kur, lūdzu, ir kāds, kurš varētu paziņot, ka viņš ir portālā ierakstījis kādu nejauku komentāru un pēc tam pie viņa šai sakarā ir atnākuši kaut kādi DPisti vai kas tamlīdzīgs


Pietiek serverim sekoja uzreiz, kad tajā nonsca informācija, ka L. Grantiņš aizturēts brutāli ... Viņi no DP gribēja zināt no kurienes tā infa.. Varbūt sakritības, bet uzbr. iemesls bijis cits.

Atbildēt

Ja kas

04.01.2018. 19:45

»

lol

es nebūtu tik drošs... gan jau ka šeit atradīsies tādi, pie kuriem ir viesojies gan DP gan arī citplanētieši


esmu jutis elpu pakausī, mani pētīja, kaut kādi dati no kaut kurienes.. neņemos apgalvot, ka no Pietiek servera, bet manu uzvārdu nopublicēja LRTT, turklāt apmelojot. Dažu tekstu sakritības komentāros liek tā domāt. To jau katrs pats jūt, intuitīvi.

Atbildēt

Bet kā tad beidzās ar Islandes servera

04.01.2018. 19:42

»

PIETIEK


katastrofu, servera turētājiem tā novertējot? Tur tad daudz datu par 2 dienām utt.

Atbildēt

Antons Mikoss

04.01.2018. 19:35

»

Andrievs

Antons Mikoss: "Laboratorijā, kurā es tai laikā strādāju, nodarbojās ar integrālo optiku, tai skaitā ar lāzeru izpēti. Mūsu uzdevums bija izskaidrot procesus atmosfērā saistībā ar lieljaudas lāzerstariem...


Čeka mani nenogulēja. Represēja, kratīja un aizliedza stažēšanos, kaut tā bija iekļauta Zinātņu Akadēmijas gada plānos.

Atbildēt

pastāv aizdomas

04.01.2018. 19:26

Vai tiešām satiksmes ministrijas ierēdņi vēlas Latvijā apturēt sistēmu, kas līdz šim veiksmīgi spējusi ja ne apturēt, tad būtiski ierobežot bīstamu slimību izplatīšanos?

Pastāv aizdomas, ka ierēdņu centības pamatā ir kādi citi slēpti mērķi. Lai iegūtu sertifikātu, pārvadātājam jāapmeklē 300 eiro vērti kursi. Latvijā ir 21 tūkstotis mednieku, kuri jebkurā brīdī var vest, piemēram nomedītu mežacūku. Tādējādi no kursantiem vien varētu iekasēt 6,3 miljonus eiro. Arī speciālie konteineri maksā dārgi. Tur vēl būtu „atrodami” vairāki miljoni…

Mednieki par saviem līdzekļiem dara visus iespējamo, lai slimības izplatību ierobežotu, taču viņi nav „cērpamas aitas”.

LATMA par esoši situāciju savu viedokli pauda 21. decembrī sēdē, kas notika Satiksmes ministrijā, prasot ieredņiem izskaidrot, kā praktiski turpmāk varētu tiks piemērotas ADR prasības, pārvadājot mežacūkas inficētajās teritorijās. Pašlaik tiek gaidīts sanāksmes protokols, lai spert tālākos soļus. Milzt konflikts, kura sākums meklējams pagājušā gada 19. jūlijā, kad Valsts ceļu policija apturēja kravu, kurā tika pārvadātas ar ĀCM inficētā novietnē nogalinātas mājas cūkas. Tika uzrakstīts administratīvais protokols par to, ka šī krava netiek pārvadāta atbilstoši ADR prasībām.

Atbildēt

PIETIEK

04.01.2018. 19:18

»

:D:D

"Stāsti manim, Daugaviņa


Daugaviņa vai Dvina, bet viss ir ļoti vienkārši - kur, lūdzu, ir kāds, kurš varētu paziņot, ka viņš ir portālā ierakstījis kādu nejauku komentāru un pēc tam pie viņa šai sakarā ir atnākuši kaut kādi DPisti vai kas tamlīdzīgs?

Atbildēt

!!

04.01.2018. 19:06

6.aprīlī Briselē, pateicoties Eiropas Medību un dabas aizsardzības asociāciju federācijai (FACE), sadarbībā ar Starptautisko medību un medījamo dzīvnieku aizsardzības komiteju (CIC) FACE biedriem tika rīkota tikšanās ar Eiropas Komisijas un Eiropas Pārtikas nekaitīguma iestādes (EFSA) pārstāvjiem. Jāuzver arī, ka šo pasākumu atbalstīja arī Latvijas Pārtikas un veterinārais dienests Mārtiņa Seržanta personā, kurš sniedza ļoti vērtīgu prezentāciju klātesošajiem. Tāpat par situāciju Igaunijā stāstīja Igaunijas Mednieku savienības pārstāvis Tonis Korts. Diemžēl nevarēja ierasties Lietuvas un Polijas mednieku organizāciju pārstāvji, kas noteikti varētu sniegt savu pienesumu šī jautājuma risināšanai. Sanāksme sākās ar EFSA un Eiropas Komisijas pārstāvju prezentācijām. Kā vēlāk norādīja beļģijas pārstāvis un bijušais FACE ģenerālsekretārs Dr. Īvs Lekoks, šo iestažu sniegtā informācij ir ļoti pretrunīga. Pirmkārt, tiek uzsvērts, ka Eiropas Savienībā pēdējo četrdesmit gadu laikā pastāvīgi pieaudzis mežacūku skaits. Tāpat tiek norādīts, ka lielais mežacūku blīvums veicina ĀCM izplatību, tomēr pretrunīgs ir ieteikums – nepalielināt medību slodzi. Kā tad samazināt blīvumu, ja slodzi palielināt nevar? Jautājot EFSA pārstāvim par to, ko tad darīt – samazināt vai nesamazināt mežacūku skaitu, saņēmu pretjautājumu – ko tad mēs Latvijā pēdējos trīs gadus esam darījuši? Vai tas ir līdzējis? Tas vien norāda uz to, ka EFSA, uz kuras rekomendācijām balstās Eiropas Komisijas ieteikumi, patiesībā nemaz nezina, kas īsti darbotos, lai ĀCM apturētu. Šķiet, ka uzmanība tiek pievērsta it kā redzamākajām lietām, piemēram, piebarošanai. Tikai tad, kad norādīju, ka mežacūku migrācija saskan ar laiku, kad dzīvnieki pārvietojas uz laukiem, savu vasaras dzīvotni, ka vasara ir tieši tas laiks, kad arī tiek konststēts visvairāk slimo un mirušo mežacūku, tad EFSA pārstāvis mēģināja uzmanību novērst uz to, ka pēc viņu datiem tieši piebarošana esot tas, kas izplata mēri. Jāsaka gan, ka vēl pirms kāda laika tika runāts par totālu piebarošanas aizliegumu, turpretim tagad runā par mežacūku pievilināšanas pieļaušanu, lai atvieglotu to nomedīšanu. Tomēr savā ziņā sanāksmi var uzskatīt par sekmīgu, jo Eiropas Komisija, EFSA, CIC un FACE visi vienojās kopīgā dziesmā, ka šāda veida sanāksmei vajadzēja notikt daudz ātrāk..

Atbildēt

Edge

04.01.2018. 18:43

»

Imants Lešinskis

Kalpības gadi, Latvijā izņemta no apgrozības, bibliotekās nav pieejama. Kādēļ nesaki tieši, Edge...


Digitalizācijas laikmetā no e-bibliotēkām var ņemt, ņemt un ņemt - tas ir kā ūdeni ar cauru sietu nēsāt - tik un tā visu neizņemt.
Imants Lešinskis. Kalpības gadi tencinusarunas.wordpress.com

Atbildēt

Imants Lešinskis

04.01.2018. 18:35

»

Edgars

Ko 1988.g. stāstīja Kārlis Štāmers, to 2018.g. atkārto Antons Mikoss. Kā tādās reizēs izsakās - nav nekā jauna zem šīm debesīm...


Kalpības gadi, Latvijā izņemta no apgrozības, bibliotekās nav pieejama. Kādēļ nesaki tieši, Edge!

Peteru pazīstu no 80. gadiem, tad viņš aizgāja LTV utt. Es neticēju ne LTV, ne Pilsoņu komitejām, ko visur sajutu komunistus un čekistus. Tādēļ netērēju laiku. Nezinu, kā Peteru savervēja. Bet, kad es atteicu sadarbību, mani pārtrauca publicēt. Peteram bija paradums jaujiem dzejniekiem, kas salasījušies uz konsultāciju, teikt par citiem viņam zināmiem --tas no cekas, bet nekad neteica - tas no čekas... Es tam nepievērsu uzmanību.

Atbildēt

Apastulis Pēteris

04.01.2018. 18:34

Uz šo brīdi lielākas ĻAUNUMA IMPĒRIJAS par jankiju NAV,nebija lielākas arī uz aktiera reigana laiku!

Atbildēt

PIETIEK

04.01.2018. 18:33

»

Precīzi teikts.

Arī domāju, ka šī vietne ir ne tikai sabiedrības viedokļa izpētes centrs, bet vēl vairāk. Manipulācijau ar komentētāju noskaņojumu centrs. Tipisks trollis uzradies Edge no pag. gada novembra...


Žēl Jūs sarūgtināt, taču neviens no Latvijas t.s. "specdienestiem" pie mūsu komentētāju IP adresēm netiek: Islandē, kur atrodas mūsu serveri, ar šo pusbandītu "tiesiskās" palīdzības pieprasījumiem, atvainošanu, virtuāli atslaukās.

Atbildēt

Edgars

04.01.2018. 18:25

Ko 1988.g. stāstīja Kārlis Štāmers, to 2018.g. atkārto Antons Mikoss. Kā tādās reizēs izsakās - nav nekā jauna zem šīm debesīm.
"Gala slēdzienā − kuŗā pusē stāv komūnists Jānis Peters? Viņa uztverē Latvija nav brīva, no krieviem neatkarīga valsts; viņš visu redz sociālisma krāsās.
Bet − tā nav latviešu griba ne okupētajā Latvijā, ne šeit trimdā.
Var pieminēt, ka par J. Peteru kādreiz Imants Lešinskis teica, ka tas esot čekas darbinieks, tāpat kā I. Ziedonis.
Jānis Peters negrib neko citu kā neatkarīgu guberņu Latviju lielās cilvēku slepkavotājas PSRS ietvaros.
Šajā ziņā, vismaz pagaidām, mums ar viņu nav pa ceļam." Kārlis Štāmers, Brīvā Latvija, 12.9.88.

Atbildēt

Precīzi teikts.

04.01.2018. 18:17

»

solī

jau no astoņdesmito gadu beigām bija skaidri saredzams impērijas gals, un jebkurš daudzmaz domājoš, saprata kādi un ar kādiem paņēmieniem tiek virzīti vadībā, tāpat tikpat labi zināja, ka pašu saorganizēšanās tiks rupji apspiesta. Tamdēļ, atmodas sākumā, bija liela cerība uz tautiešiem ārzemēs. Loģiski...


Arī domāju, ka šī vietne ir ne tikai sabiedrības viedokļa izpētes centrs, bet vēl vairāk. Manipulācijau ar komentētāju noskaņojumu centrs. Tipisks trollis uzradies Edge no pag. gada novembra.

No visiem portāliem tie aktīvākie sadzīti Pietiek portālā, kas grib izteikties. Sabiedrības noskaņojumu, identificējot komentētājus ar IP adresēm te viennozīmīgi pēta SAB, DP utt. Paši kā jau specdienesti neiejaucas, lai viņus nepamana.

Te sabiedrība pati ar pēta noskaņojumus. Neticu, ka notiks tā, kā vēlas Borovkovs - VDK noziedznieks, ka komentāros tikai nolaidīs tvaiku caur ventili tautai.. Briest kat kas nikns..

Atbildēt

solī

04.01.2018. 18:10

jau no astoņdesmito gadu beigām bija skaidri saredzams impērijas gals, un jebkurš daudzmaz domājoš, saprata kādi un ar kādiem paņēmieniem tiek virzīti vadībā, tāpat tikpat labi zināja, ka pašu saorganizēšanās tiks rupji apspiesta. Tamdēļ, atmodas sākumā, bija liela cerība uz tautiešiem ārzemēs. Loģiski bija saprotama un pieņemama viņu sadarbība ar mītnes zemes specdienestiem. Atšķirība starp krievu un citu valstu dienestiem mērķu sasniegšanā diezin vai būs liela. Bet politiski pretējā gan. Tā arī šobrīd vieni velk atpakaļ uz matušku bet ar citiem ir iespēja saglabāt brīvību ar visām izrietošām sekām. Naivi cerēt, ka kāds darbosies nesautīgi.
Daudzajos rakstos un komentāros nav saskatāms ejamais ceļš. Arī ši vietne, vairāk izskatās pēc noskaņojuma izpētes vidi, un lai vai šā vai tā citas līdzīgas nav.

Atbildēt

Muļķības VDK stilā

04.01.2018. 18:07

»

Andrievs

Antons Mikoss: "Laboratorijā, kurā es tai laikā strādāju, nodarbojās ar integrālo optiku, tai skaitā ar lāzeru izpēti. Mūsu uzdevums bija izskaidrot procesus atmosfērā saistībā ar lieljaudas lāzerstariem...


Es biju arī nenovērtējams speciālists, visi mani, arī vadība, uzskatīja par skaitļošanas tehnikas otrā numura guru, pirmais bija Impulss vadītājs skaitļošanas tehnikas remontnozarē. Man pat domu nebij, ka ir tāds VDK un varētu savervēt, jo es pat komjaunietis nebiju. Viņiem vajadzēja, kas strādā.

Bet par tiem lāzeriem un zvaigžņu kariem tiešām tā runāja tajā laikā.

Atbildēt

Andrievs

04.01.2018. 17:43

Antons Mikoss: "Laboratorijā, kurā es tai laikā strādāju, nodarbojās ar integrālo optiku, tai skaitā ar lāzeru izpēti. Mūsu uzdevums bija izskaidrot procesus atmosfērā saistībā ar lieljaudas lāzerstariem."

Un kā VDK pieļāva tur piedalīties tik, tagadējā izpratnē, nevainojamam kadram?! Kā nogulēja, ka nesavervēja?!
Vai tomēr negulēja viss?!

Atbildēt

Vērtīgi fakti,

04.01.2018. 17:36

kas pierāda Godmaņa diversijas vēlāk pēc Godmaņa aicinājuma parakstīt jaunu PSRS līgumu. Šie fakti plašākai sabiedrībai tiek slēpti.

Grūtības sagādātu genocīda pierādīšana, jo genocīdu realizē visa 4. maija Krivijas FSB hibrīdvalsts ar bij, VDK darbiniekiem vadībā kā Borovkovs, Lembergs, Āboltiņa utt.

Bet Rokpelnis ir īsts stukačs - čekists, pasteidzās pirmais sevi nostučīt tautai, atvieglojot savu sirdsapziņu, bet nevienā vārdā nav paudis nožēlu, ka stučījis. Ja nav pausta nožēla, tas vedina domāt, ka viņa šodienas kuratori no čekistu vidus viņu pierunājuši vai devuši pavēli atklāties. Lai nolaistu tvaiku tautai uz Rokpelni, mazinot naidu pret citiem..

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: