Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ironija

20.10.2015. 19:48

FENIPs un cīnās par lietām? Tas ir, kas neredzēts:) Laikam Meistera atnākšana ir, kaut ko mainījusi. Cik runā pilsētā FENIPā V.Ulmja laikos praktiski nevienā lietā nevienam aizdomās turētajam nebija nodoma. Tur bija vienkārši - ja nav atzīšanās, tad nav nodoma. Vienīgais pierādījums, ka nodoms ir bijis - tikai atzīšanās. Visi citi FENIPā neskaitījās pierādījumi nekad un nekādos apstākļos. Ir atzīšanās ir kriminālvajāšana. Ja lieta bija FENIPā, tad viss, ko vajadzēja aizdomās turētajam, lai izvairītos no atbildības, tas ir vienkārši neatzīties. Ar to pietika, lai jebkura lieta iestrēgtu policijā un tiktu izbeigta. Cerams ar V.Ulmja aiziešanu un Armīna atnākšanu noziedznieki nevarēs gulēt mierīgi un iesmiet par visiem, zinot, ka, ja nav atzīšanās, tad FENIPs uzskata,ka nav pierādījumu. Ja FENIPs izmeklētu slepkavību lietas, tad pat situācijā, kad cilvēkam būtu iešauts galvā no tuvas distanceds, atsevišķi prokurori apgalvotu, ka nav pierādīts, ka slepkavība bija notikusi ar nodomu. Tā, ka novēlēsim veiksmi tiem, kas ir nolēmuši mainīt FENIPa prokuroru attieksmi (protams,ja tāda vēlme patiešām ir).

Atbildēt

Z

15.10.2015. 23:36

»

traki

No visa nav saprotams, kāpēc prokuroram vai izmeklētājam vajadzēja kaut ko viltot vai manipulēt. Nav intereses. Nav motīva. Toties interese un motīvs ir Kuklim un tas ir "nolekt no tēmas" un izvairīties no atbildības. Vai vēl labāku motivāciju var atrast...


Gudermaņa laikos daudzās ENAP pasūtījumu lietās pierādījumu viltošana un manipulācijas bija ierasta prakse, bet Ģenerālprokuratūra to visu piesedz. Interese visticamāk tur tieša, tā jau nu nebūtu ka Gatis nedalītos. Know How ir aizvērt lietu, nosūtīt pierādījumus iznīcināšanai, bet kad cilvēki sāk vērsties pēc likumīgi pienākošām kompensācijām (ko var prasīt tikai pusgada laikā), tad pieslēdzās Ģenerālprokuratūra un lietu atjauno, sakot ka pierādījumi nemaz nav vajadzīgi jo ir taču fiksēts viss uz papīra. Pēc tam lietas gaida noilgumu.

Atbildēt

traki

15.10.2015. 16:24

No visa nav saprotams, kāpēc prokuroram vai izmeklētājam vajadzēja kaut ko viltot vai manipulēt. Nav intereses. Nav motīva. Toties interese un motīvs ir Kuklim un tas ir "nolekt no tēmas" un izvairīties no atbildības. Vai vēl labāku motivāciju var atrast?
Gan jau bija no "shēmotājiem" vai "kontrabasistiem" , tāpēc tagad perās kā traks.

Atbildēt

Z

15.10.2015. 16:14

»

vilis

Tadd lēmums jāpārs;udz GENERĀLIM


Diez vai sanāks. Opincāne pārtvers, atrakstīsies un izliksies nesaprotam ka likumā pārsūdzība notiek augstākstāvošam prokuroram, kurš virsprokuroru gadījumā ir Kalnmeiers. Kaut arī vēršanās pie ģenerālā tāpat diez vai ko vairāk par atrakstīšanos dos.

Atbildēt

JURIS

15.10.2015. 16:09

»

Aldis

Viss ir korekti, savu nevainīgumu aizstāvēt un pierādījumu pārbaudi varēs veikt tiesā...


Kad tiksi apsūdzēts, tiesāts un vazāts gadiem, tad kā kompensāciju varēsi no valsts saņemt 740 eur

Atbildēt

vilis

15.10.2015. 16:06

Tadd lēmums jāpārs;udz GENERĀLIM

Atbildēt

jurs

15.10.2015. 14:45

Izskatās, ka kontrobandistam Kukulim draud naudas sods :)

Atbildēt

WL iespęjams LV pirkusi Italijas spiegosanas rikus Hacking Team pakalpojumus

15.10.2015. 14:13

Ieteiktu visiem iepaziities ar publiskotajiem Wikileaks materialiem, notiem izriet, ka Latvija slepeni sadarbojusies ar Italijas Hacking Team pakalpojumu ieveisana, lai izspiegotu sev interesejosas personas, respektivi mus visus jau no 2011.gada.

Doc # Date Subject From To
595905 2011-11-04 16:33:52 R: I: offer [email protected] [email protected]567478 2011-11-03 13:18:39 R: offer [email protected] [email protected]
Hello Sir,
i confirm you that we received the tender documentation, and we are already
working on it.
As soon as possible I will provide you with some potential dates for our
visit to your country, where we will demonstrate the capabilities of our
solution plus discussion of the proposal.
Regards,
Massimiliano Luppi
Key Account Manager

HT srl
Via Moscova, 13 I-20121 Milan, Italy
WWW.HACKINGTEAM.IT
Mobile +39 3666539760
Phone +39 02 29060603
Fax. +39 02 63118946

This message is a PRIVATE communication. This message contains privileged
and confidential information intended only for the use of the addressee(s).
If you are not the intended recipient, you are hereby notified that any
dissemination, disclosure, copying, distribution or use of the information
contained in this message is strictly prohibited. If you received this email
in error or without authorization, please notify the sender of the delivery
error by replying to this message, and then delete it from your system.
-----Messaggio originale-
https://wikileaks.org/hackingteam/emails/?q=lv&mfrom=&mto=&title=¬itle=&date=&nofrom=¬o=&count=50&sort=0#searchresult

Atbildēt

temida

15.10.2015. 09:07

»

SUPERTEMĪDA

Pārbaudīti un daudz ticamāki par tavu apgalvojumu par iztērētiem budžeta līdzekļiem. No algas nemetīšu. Gan jau tu no sava bezdarbnieka pabalsta piemetīsi


TIESLIETU MINISTRIJA jau 11 augustā apgalvo ka līdzekļu NAV: http://nra.lv/latvija/147620-tieslietu-ministrija-kompensaciju-izmaksu-tisi-nenovilcinam.htm
kas TU TĀDS ESI - kas saka pretējo?

Atbildēt

SUPERTEMĪDA

15.10.2015. 05:31

»

jecis

tava statistika ir gandriz tik pat ticama ka krimas velesanu rezultati


Pārbaudīti un daudz ticamāki par tavu apgalvojumu par iztērētiem budžeta līdzekļiem. No algas nemetīšu. Gan jau tu no sava bezdarbnieka pabalsta piemetīsi.

Atbildēt

jecis

14.10.2015. 23:00

»

SUPERTEMĪDA

Budžets ir veidots tà, ka tur paredzēti līdzekļi arī šādiem gadījumiem. Tā ir visās valstīs. Ja Latvijā tiesa attaisno apmēram 1% gadījumu, kas norāda uz kvalitatīvu t.sk. prokuratūras darbu, tad ASV attaisnoto ir ap 5%. IEBRAUCI


tava statistika ir gandriz tik pat ticama ka krimas velesanu rezultati.
budzeta lidzeklji kompensacijam jau sen ir iztereti - vai piemetisi no savas algas?

Atbildēt

14.10.2015. 22:24

Tīra ekspropriācija vai piespiedu atsavināšana (piespiedu kārtā liek atdot). Atsavinātājs ir atdevējs vai pārdevējs, dāvinātājs. Ieguvējs ir policija, prokuratūra, kas, visticamāk, jau degvielu izlietojusi savām vajadzībām, jo pierādījumi jau sākotnēji falsificēti. Valsts uzņēmējus novedīs tiktāl, ka tie bruņosies, lai sevi aizstāvētu. Šādus policistus pašus vajadzēja iedzīt stūrī un turēt zem automāta stobra, tad neminētu par cisternām, kā paši raksturo – „cisterna stūrī pa labi” , „cisterna stūrī pa kreisi”.

Atbildēt

SUPERTEMĪDA

14.10.2015. 22:15

»

temida

ja Kuklis būs vainīgs - tad sodīs Kukli


Budžets ir veidots tà, ka tur paredzēti līdzekļi arī šādiem gadījumiem. Tā ir visās valstīs. Ja Latvijā tiesa attaisno apmēram 1% gadījumu, kas norāda uz kvalitatīvu t.sk. prokuratūras darbu, tad ASV attaisnoto ir ap 5%. IEBRAUCI?

Atbildēt

temida

14.10.2015. 21:54

»

SUPERTEMĪDA

Nez kāpēc man kā likumpaklusīgam pilsonim jācieš no visādu Kukļu mahinācijām, nenomaksātiem nodokļiem utt. Tiesa izlems,. Nav ko kukļiem lieki pirst


ja Kuklis būs vainīgs - tad sodīs Kukli,
taču ja PROKURORS un POLICIJA būs vainīgi - tad tiks "SODĪTI" NODOKĻU MAKSĀTĀJI, tai skaitā TU - "likumpaklausīgais pilsoni" - vai beidzot iebrauc situācijā?

Atbildēt

SUPERTEMĪDA

14.10.2015. 21:41

»

temida

korekti būs tikai tad ja KOMPENSĀCIJU CIETUŠAJAM, kurš tiek apsūdzēts izmantojot viltotus pierādījumus MAKSĀS PROKURORS NO SAVAS KABATAS


Nez kāpēc man kā likumpaklusīgam pilsonim jācieš no visādu Kukļu mahinācijām, nenomaksātiem nodokļiem utt. Tiesa izlems,. Nav ko kukļiem lieki pirst!

Atbildēt

Vārds

14.10.2015. 21:22

Var jau domāt ka šādas "nepilnības" ir retums ! Tā ir norma, jo prokurori piesedz policiju, bet tiesa prokuratūru. Kamēr netiks pievērsta pastiprināta uzmanība tiesnešiem un viņu dzīves veidam, kuri pieļauj šo idiotismu, nekas nemainīsies. Neticu , ka EUR1200.00 ir tā lielā nauda dēļ kuras tiesneši turās pie saviem amatiem ;) Ar šādiem prokuroriem , mentiem un tiesnešiem par prestižu runāt ir lieki.

Atbildēt

temida

14.10.2015. 21:20

»

Aldis

Viss ir korekti, savu nevainīgumu aizstāvēt un pierādījumu pārbaudi varēs veikt tiesā...


korekti būs tikai tad ja KOMPENSĀCIJU CIETUŠAJAM, kurš tiek apsūdzēts izmantojot viltotus pierādījumus MAKSĀS PROKURORS NO SAVAS KABATAS!
diez kāpēc man kā nodokļu maksātājām jāmaksā kompensācijas par neadekvātām POLCISTU un PROKURORU darībām?

Atbildēt

ui

14.10.2015. 20:58

Vispār pati doma par to ,ka nafras produktus car tirgot izredzētie, un parasts mirstīgais nevar vadāt vairāk par 40 litriem pašā pamatā ir apsurda.

Atbildēt

Aldis

14.10.2015. 20:27

Viss ir korekti, savu nevainīgumu aizstāvēt un pierādījumu pārbaudi varēs veikt tiesā.
Ne katrs, kas māk bļaut un rakstīt var pretendēt uz taisnību un patiesību.
Es arī varu uzrakstīt iesniegumu - lūdzu izbeigt pret mani kriminālvajāšanu jo viss tas ko jūs tur sarakstījāt ir sviests, visi jūsu pierādījumi un sviests un ja jūs tā nedarīsiet es jūs ar sūdzībām nomētāšu.
Jā tā tās lietas darītu nevienu notiesāt nevarētu, jo visas lietas jau pusceļā būtu jāizbeidz apierinot rakstīt pratēju sūdzības.
Lūdzu uz Tiesu, jo tikai ar tiesas spriedumu cilvēks var tapt notiesāts vai attaisnots.

Atbildēt

hā hā hā

14.10.2015. 19:57

tas ir cirks

Atbildēt

haralds

14.10.2015. 19:08

nē! sūdzība par manipulācijām ar pierādījumiem un to viltošanu ir pretdarbība manipulācijām ar pierādījumiem un to viltošanai!
tas tā loģistiski. bet loģika, kā nākās novērot, nestāv nekādā sakarā ar juristu - šmuristu lietām!

Atbildēt

John Doe

14.10.2015. 18:44

Viens par otru labaki - viens zog, otrs pavirshi strada (ari zog, visa visuma).

Kuklis vareja pastastit, kur tad ta dizeldegviela, par ko vins nestridas, radusies?

Atbildēt

lejasmeijers

14.10.2015. 16:42

Aptrakuši!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: