Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Hermanis

05.09.2020. 18:15

Šeit ir nenomaksāts IIN. Ierēdnis ir guvis privātu labumu avio biļetes ko saņēmis privātajām, nevis valsts vajadzībām. Normālos apstākļos ierēdnis maksātu no savas naudas par privātu lidojumu, no naudas kas ir iegūta kā ieņēmums. Jebkurš ieņēmums tiek aplikts ar IIN. Vienkārši, ierēdņiem par šiem iegūtajiem lidojumiem jānomaksā IIN un nekādu problēmu.

Atbildēt

Traktors

05.09.2020. 12:15

»

Roka roku mazgā

Bijušie LVĢMC Lapiņš ar šefu Treimani labi pasaimniekoja, remontu uztaisīja, lai darbinieki labāk pārraugāmo, uz aiziešanu pat prēmijas no VARAM dabūja, kaut iepirkumos naudu izšķērdēja un bija ntās sūdzības. Toties tagadējais LVĢMC priekšsēdis Harmsens, kas krogus muzikants un angļu valodu vispār nezina...


Ir nācies kontaktēt ar jaunajiem LVĢMC resnvēderiem.. Lopiņš bija lecīgs kretīns, bet vismaz ne idiots. Tad šie abi.. vispār nesaprot kur viņi ir un ko dara. Citādi droši vien nav nav slikti cilvēki, bet nav savā vietā. Sūkāšana Pūcem un Jaunupam tikai sagandēs viņu dzīves;(

Atbildēt

AK-74

05.09.2020. 09:31

Un kur tad Satiksmes ministreijas polittūrists Uldis Reimanis? :)

Atbildēt

Ferdi,

05.09.2020. 06:29

»

Ferdis

Klau, bet valsts un pašvaldību auto tiek pildīti DUSos, kuros regulāri ir dažādas akcijas kurās par ielieto degvielu dod uzlīmes, par kurām, savukārt var iegādāties preces ar atlaidi (it ka...


Uzpildoties DUS uzlīmes tiek iedotas tikai veikalā norēķinoties, vet valsts iestādēm ir kartes, ar kurām uzpilda auto ārpusē, sakarā ar ko nav nekādu uzlīmju un atlaižu.

Atbildēt

Ferdis

04.09.2020. 23:54

Klau, bet valsts un pašvaldību auto tiek pildīti DUSos, kuros regulāri ir dažādas akcijas kurās par ielieto degvielu dod uzlīmes, par kurām, savukārt var iegādāties preces ar atlaidi (it ka)
Tās arī vajadzētu nodot grāmatvedībā?
Ja jā, tad kā notiks nodoto un neizmantoto uzlīmju norakstīšana beidzoties akcijai? Utt

Atbildēt

pacients

04.09.2020. 16:22

Kur tad RMuciņam jālido komndējumos?No slimnīcas uz ministriju un atpakaļ?

Atbildēt

Roka roku mazgā

04.09.2020. 16:16

»

N2

Muciņu drīz vilks aiz astes saistībā ar VARAM laikā vizētajiem līgumiem par LVĢMC IT sistēmu izstrādi uz papīra. Bijušā valdes locekļa J.Lapiņa draugi un bijušie biznesa kompanjoni UNISO saņēma no LVĢMC 3 mio divos gados...


Bijušie LVĢMC Lapiņš ar šefu Treimani labi pasaimniekoja, remontu uztaisīja, lai darbinieki labāk pārraugāmo, uz aiziešanu pat prēmijas no VARAM dabūja, kaut iepirkumos naudu izšķērdēja un bija ntās sūdzības. Toties tagadējais LVĢMC priekšsēdis Harmsens, kas krogus muzikants un angļu valodu vispār nezina, pat soctīklos lepojas, ka ķešā saņem, bet ar ārvalstniekiem tulkus piesaista. Tādi mums šefi pārvaldnieki.

Atbildēt

Haris

04.09.2020. 12:32

»

Pietiek

Tas tacu ir labums, kas guts! Varbut Pietiek palugs, lai vid sarekina iien par so labumu


Protams, tikai pēc tam nesūdzies, ka VID sarēķinās arī Tavu "labumu" no Rimi, Maxima, Depo, aptieku, restorānu utt. lojalitātes punktiem un piestādīs Tev IIN uzrēķinu.

Atbildēt

Haris

04.09.2020. 12:28

Aviokompāniju piešķirtie punkti, ja tos neizmanto, pēc pāris gadiem tiek anulēti. Ja valsts līmenī nav izstrādāta sistēma, kā šos punktus uzskaita un izmanto, kāpēc pārmest atsevišķām amatpersonām, ka tās šos punktus izmanto, nevis palaiž vējā?

Atbildēt

Kaža

04.09.2020. 12:02

»

Teds

Taisnība, bet ko iesākt ar taisnību, ja to apzinās pavisam nedaudzi. Okupantu varzai pat izdevīgi, jo neaiztriec no Latvijas, bet turpina aplaimot ar okupētās Latvijas prihvatizācijas privilēģijām un piešķir pilsonību tāpat kā LPSR


Tā nav tikai taisnība bet ciniski,atklāti Satversmes un likumu pārkāpumi,par ko būtu jāinteresējas tiesībsargiem.bet kuri pie mums ir okupācijas totalitārā režīmā turpinātāji un atbalstītāji.Šodien visu dienu ir dzirdami aicinājumi ieviest mūsu valstī valsts noziedznieka Ulmaņa ieviesto karastāvokli un līdzīgu prettautisku totalitāro režīmu,kurš esot atnesis latviešiem laimi un pārticību,nevis okupāciju un iznīcību,procesu,kuru izbeigt neizdodas līdz šodienai.

Atbildēt

gardēdis

04.09.2020. 10:17

»

TT

Jūsu pusē viss kārtībā...


Lieta tāda, ka tajā laikā strādāju lielā pašvaldības iestādē. Tas nebija privāts uzņēmums. Taču picas neviens nekad nekur neiegrāmatoja. Pat tāda doma vai priekšlikums neizskanēja.

Atbildēt

Uģis

04.09.2020. 09:57

Šeit obligāti jāpieliek klāt Valts Ābols, kuru sauc ābolveidīgs parazīts, jo jāpaanilizē viņa avio lidojumu maršruti un biežums un galvenais rezultāts valsts iestādes labā būs interesanti!!!??? Rullē tik uz valsts rēķina.

Atbildēt

Pumpa

04.09.2020. 09:44

»

Kāpēc tos nevar izmantot nākamajos komandējumos


Tāpēc, ka tad nebūs stimula šiem un šo ģimenēm lidot privāti

Atbildēt

Stulbenis

04.09.2020. 09:41

»

interesējos

Maximas uzlīmes arī jānodod grāmatvedībā


Vispār atšķir privātus pirkumus no iestādes jeb valsts pārvaldes pirkumiem?

Atbildēt

Kasiņš

04.09.2020. 08:58

»

gardēdis

Mums kopā ar biroja precēm pāris reizes atveda arī divas picas. Nekur viņas nereģistrējām bet sadalījām un apēdām. Priekšnieks un grāmatvedes arī ēda


Dumjais homoseksuāli, pirms rakstīt stulbu komentāru, varbūt vismaz mēģini saprast atšķirību starp nodokļu maksātāju apmaksātu valsts pārvaldi un privātu uzņēmumu...

Atbildēt

Teds

04.09.2020. 00:40

»

Kaža

Šitā banda okupācijā tika apgādāta specveikalos,bet tagad visa ES ir viņu specveikals.Liela daļa tautas joprojām saņemto okupācijas laiku minimālajai algai pielīdzināmos līdzēkļus ir spiesta tērēt papildus vēl maksās medicīnai,bet labklājības sistēma ciniski piesmēj pat darba invalīdus...


Taisnība, bet ko iesākt ar taisnību, ja to apzinās pavisam nedaudzi. Okupantu varzai pat izdevīgi, jo neaiztriec no Latvijas, bet turpina aplaimot ar okupētās Latvijas prihvatizācijas privilēģijām un piešķir pilsonību tāpat kā LPSR.

Atbildēt

N2

03.09.2020. 23:45

Muciņu drīz vilks aiz astes saistībā ar VARAM laikā vizētajiem līgumiem par LVĢMC IT sistēmu izstrādi uz papīra. Bijušā valdes locekļa J.Lapiņa draugi un bijušie biznesa kompanjoni UNISO saņēma no LVĢMC 3 mio divos gados.

Latvija ir tik unikāla, ka katrs velosipēds ir jāizgudro no jauna un programma jātaisa pašiem sava.

Atbildēt

Hehe

03.09.2020. 23:19

»

to Hehe

Varbūt jūsu, visu nicināmo lapķjaino batraku, pacietības mērs būs pilns un jūs tagad atgriezīsieties savā bidlostānā


Labāk tu vācies prom no šejienes uz savu īriju strādāt un netraucē mums, ierēdņiem, baudīt to, kas mums pienākas! Citādi rejat te, smirdoßie suņi, bet nekas jums nesanāks, zemcilvēki kā bijāt, tā būsiet.

Atbildēt

a tu

03.09.2020. 21:45

»

Atkal visas malas

pieķēzītas


neķēzies visās malās smerdeli!

Atbildēt

TT

03.09.2020. 21:35

»

gardēdis

Mums kopā ar biroja precēm pāris reizes atveda arī divas picas. Nekur viņas nereģistrējām bet sadalījām un apēdām. Priekšnieks un grāmatvedes arī ēda


Jūsu pusē viss kārtībā.
Bet vedējam būtu jāmaksā ienākuma nodoklis, ja pica nav tikusi ietverta rēķinā.
Ticamākais, ka piegādātājs smugulejas.

Bet ja nopietni tad airbaltic pins sistēma ir mazliet greiza. Jo rekinu izrakstot uz citu maksātāju pins punkti būtu jādod maksātājam. Kurs tad arī lemtu,ka to tērēt.

Atbildēt

Pietiek

03.09.2020. 20:26

Tas tacu ir labums, kas guts! Varbut Pietiek palugs, lai vid sarekina iien par so labumu?

Atbildēt

Kaža

03.09.2020. 19:28

Šitā banda okupācijā tika apgādāta specveikalos,bet tagad visa ES ir viņu specveikals.Liela daļa tautas joprojām saņemto okupācijas laiku minimālajai algai pielīdzināmos līdzēkļus ir spiesta tērēt papildus vēl maksās medicīnai,bet labklājības sistēma ciniski piesmēj pat darba invalīdus.

Atbildēt

TT

03.09.2020. 17:56

Piemīztais dīvāns teica, ka katram, kurš saka, ka LV ir neizdevusies valsts, jāsadod pa feisu. Slimais alkān, dīvān, es saku, ka LV ir neizdevusies valsts, īstenībā tā vispār nav valsts pēc definīcijas.

Atbildēt

interesējos

03.09.2020. 17:45

Maximas uzlīmes arī jānodod grāmatvedībā?

Atbildēt

muciņš

03.09.2020. 17:05

kā veca mēbele ""Ķotējās"",laiks meklēt citu,bet īstu darbu,kurā jāstrādā melnu muti.

Atbildēt

tas gan tiesa

03.09.2020. 16:26

»

Rinda

te pārspīlēts - šie netiek pat pirmajā desmitniekā


pudencijas, rimševiči, gazprom u.t.t.

Atbildēt

Baltais

03.09.2020. 16:14

»

Mellais

Jūs esat debīli??? Jūs, tie kuri te runā par zagšanu, alkatību, un ko vēl.. Ko tad viņiem ar tiem uzkrātajiem punktiem vajadzētu darīt? Ziedot bērnu namam lai bāreņi var kaut kur aizlidot? Vai ziedot suņu patversmei? Vai ko vēl? Aviokompānijas piešķir šos bonusa punktus, un būtu pilnīgi stulbi viņus...


Lieta tāda, ka lai dabūtu vairāk punktu priekš saviem privātajiem lidojumiem, viņi pārtērē valsts naudu jo lido biznesa klasē. Jo lielāki izdevumi valstij, jo lētāk pašam lidot atvaļinājumā.

Atbildēt

motorhead 1916

03.09.2020. 15:59

»

Mellais

Jūs esat debīli??? Jūs, tie kuri te runā par zagšanu, alkatību, un ko vēl.. Ko tad viņiem ar tiem uzkrātajiem punktiem vajadzētu darīt? Ziedot bērnu namam lai bāreņi var kaut kur aizlidot? Vai ziedot suņu patversmei? Vai ko vēl? Aviokompānijas piešķir šos bonusa punktus, un būtu pilnīgi stulbi viņus...


Nuja. Kaa teica mana tante Tekla - ja sit, tad beedz, ja dod, tad njem. Galu galaa nodoklju nauda shaadi netiek izshkjeerdeeta, vai ne? Taa jau liidz absurdam var nonaakt. TURKISH AIRLINES, piemeeram, garajos lidojumos izsniedz segas un zekjes... Tad varbuut arii taas nedriikst patureet sev? Jaanodod valstij?

Atbildēt

Rinda

03.09.2020. 15:51

te pārspīlēts - šie netiek pat pirmajā desmitniekā

Atbildēt

Uz ielām?!

03.09.2020. 15:41

Baltkrievija cilveki ir ielās

Atbildēt

to Hehe

03.09.2020. 15:19

»

Hehe

Ierijiet, smirdīgie bauri


Varbūt jūsu, visu nicināmo lapķjaino batraku, pacietības mērs būs pilns un jūs tagad atgriezīsieties savā bidlostānā?

Atbildēt

Хм

03.09.2020. 15:06

»

gardēdis

Mums kopā ar biroja precēm pāris reizes atveda arī divas picas. Nekur viņas nereģistrējām bet sadalījām un apēdām. Priekšnieks un grāmatvedes arī ēda


В вашем случае, если работаете в частной фирме, владелец мог их и себе забрать. Если в государственной, то правильно сделали, что съели вместе.
Если серьезно, то не нужно сравнивать теплое с мягким. В случае пунктов речь идет о сотнях евро. И эти пункты они получили как должностные лица, поэтому и потрачены должны быть на должностные поездки.

Atbildēt

Хм

03.09.2020. 15:04

»

Mellais

Jūs esat debīli??? Jūs, tie kuri te runā par zagšanu, alkatību, un ko vēl.. Ko tad viņiem ar tiem uzkrātajiem punktiem vajadzētu darīt? Ziedot bērnu namam lai bāreņi var kaut kur aizlidot? Vai ziedot suņu patversmei? Vai ko vēl? Aviokompānijas piešķir šos bonusa punktus, un būtu pilnīgi stulbi viņus...


Ну вообще-то они могли этими пунктами оплатить следующую СЛУЖЕБНУЮ командировку, а не свою личную. Только не надо заливать, что это невозможно, что пункты лично человеку идут и т.д.)

Atbildēt

Mellais

03.09.2020. 14:50

Jūs esat debīli??? Jūs, tie kuri te runā par zagšanu, alkatību, un ko vēl.. Ko tad viņiem ar tiem uzkrātajiem punktiem vajadzētu darīt? Ziedot bērnu namam lai bāreņi var kaut kur aizlidot? Vai ziedot suņu patversmei? Vai ko vēl? Aviokompānijas piešķir šos bonusa punktus, un būtu pilnīgi stulbi viņus neizmantot!

Atbildēt

gardēdis

03.09.2020. 14:50

Mums kopā ar biroja precēm pāris reizes atveda arī divas picas. Nekur viņas nereģistrējām bet sadalījām un apēdām. Priekšnieks un grāmatvedes arī ēda.
Vai mūs tagad baudīs KNAB? Kā bija pareizāk rīkoties ar picām?

Atbildēt

viedoklis

03.09.2020. 14:21

Šī valsts ir vienkārši nožēlojama,ar savu liekulību, zagšanu, shēmošanu un jo vairāk domājošu un gudri cilvēki atstāj šo valsti, jo nožēlojamāka tā paliek, paliek aitu bars, kuri cer ar vēlēšanu palīdzību šeit kaut ko vēl sakārtot

Atbildēt

airis

03.09.2020. 14:06

te runa ir par elementāru ētiku,pēc būtības šis viss jau ir izdiskutēts Eiropas komisijā, ir jau ieviesta prakse gan valsts pārvaldē, gan privātuzņēmumos, ka, šāda veida bonusi ( uzkrājumi) nav darbinieka īpašums.Skumji, ka pie mums nav ne tik vien kā labas pārvaldības pamatlietas, bet augstākajiem ierēdņiem nav elementāras izpratnes par to, ka "dārzniekam nepieder dārzs". Konkrētajā gadījumā minētajiem ierēdņiem ( un neminētajiem) ienāktos atmaksāt budžetā "pārparatuma pēc iztērēto". Otrs scenārijs - ticamākais, klusēt un nelikties ne ziņas, turpinot krāt bonusus, pinus, punktus.

Atbildēt

Sīkie šmurguļi

03.09.2020. 13:47

zog, ko vien var nozagt. Sīki un zemiski.

Atbildēt

kā tie ir pieriebušies

03.09.2020. 13:14

....................

Atbildēt

!

03.09.2020. 13:00

VID ģenerāldirektori Jaunzemi uzrauga Finanšu ministrs Reirs un ko? Abi labi! Bet, saņēmot no KNAB aizrādījumu, amatpersonas būtu kaut cik godīgas un tiem būtu svarīga reputācija, ētika, tad šīs personas publiski atvainotos.

Atbildēt

Ha

03.09.2020. 12:52

Nekādus reālus sodus alkatīgās amatpersonas nav saņēmušas, jo KNAB beigu beigās atzinis „minētos administratīvos pārkāpumus par maznozīmīgiem, izsakot valsts amatpersonām mutvārdu aizrādījumus”. Jaunzeme nodokļu maksātājem gatava ādu pār acīm nomaukt, bet pati ko dara un nekā?

Atbildēt

Zane

03.09.2020. 12:29

Šamējais ir unikāls gadījums. Visur kur darbojies "nopietnu cilvēku" atbalstīts ir atrodama brūna strīpa, kas parasti apmēros ir bijusi virs 100 000,00
Varbūt tagad par niekiem var prasīt ATBILDĪBU!

Atbildēt

Hehe

03.09.2020. 12:28

Ierijiet, smirdīgie bauri

Atbildēt

Strucītis

03.09.2020. 12:05

Muciņš ir visu valdību un visu partiju deleģētais valdes LOCEKLIS visur, kur vajag. Universālais komjaunietis!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: