Menu
Pilnā versija
Foto

Visi ir vienvērtīgi, bet gultasvietas visiem nodrošināt nevarēsim

Irēna Kucina, Egila Levita padomnieku biroja vadītāja · 15.01.2021. · Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lasot komentārus

15.01.2021. 19:16

Fakts ir tāds, ka ir ļoti daudzi, kuri atbalsta cilvēku šķirošanu un vājāko legalizētu nogalināšanu. Fašisti? Komunisti? Nelieši? Slepkavas? Mazohisti? Alkoholiķi? Tie paši, kuri neieredz vecākus cilvēkus, neieredz sievietes, invalīdus, homoseksuāļus? Galvā un morālē (p) sistie? Ja tādi nonāk varā? Sāktos totāla legalizēta slepkavošana? Psihopātija nav īsti ārstëjama, bet šādi morāli kropļi noteikti būtu vismaz izolējami.
Kas šajā rakstā ir nepareizs vai neatbilst elementārai morālei? Nepatīk, ka autore ir glīta sieviete? Tas, ka viņa ir pie siles?
Man vienalga, ar ko viņa tur guļ vai cik saņem, bet par to, ka šīs pārdomas ir publiskojusi, paldies, jo šobrīd daļa viņķeļveida galvu ir pilnīgi pārliecināti, ka šķirošana pēc jebkādas pazīmes esot pareiza, jo visu nosakot gultas vietas. Gultas vietas neko nenosaka. Mums ir desmitiem ēku, kurās var izvietot slimos, krīzes situācijā var izmantot valsts rezerves (par kurām ir jādomā ministriem, kuriem ir jāstrādā, nevis jāsēž tv un jāmurgo). Aparatūra ir jāiepērk. Un, ja nepieciešams, kaut katram valsts iedzīvotājam ir jābūt savam skābekļa balonam.
Ārstam ir jāārstē, nevis jālemj, kuram dzīvot, kuram mirt. Ārsts var izlemt, vai 80 gados slimniekam ir lietderīgi un vajag veikt intubāciju, bet ārsts nedrīkst izraut vienam vecam tribiņu no rīkles un iegrūst rīklē kādam "kivičam".
Nevajag celt nekam nevajadzīgas koncertzāles un pildīt psihopātu kabatas, bet vajag ieguldīt līdzekļus aprīkojumā, kas būs pieejams visiem. Mums ir daudz naudas, mums nav gribas to ieguldīt cilvēkos.
Ārstu biedrība, ar savu prezidentu, kuri lēma par pacientu šķirošanu pēc viņķeles algoritma, nav ārsti, bet miesnieki. Pacientus var šķirot pēc slimības, - infekcija, kardioloğija, trauma.. Smagi slimie, vidēji un viegli. Ir loğiski saprotams, ka ārstam vispirms jāpievēršas tam, kuram ir dzīvību apdraudošs stāvoklis, nevis tam, kuram onanējot pudelē iesprūdis domāšanas aparāts. Bet tikai miesnieki var izlemt, kuram pacientam sniegt palīdzību un kuram nē.

Atbildēt

pilnigi vienalga

15.01.2021. 19:11

»

Tell me

Irēna, āda esot vai neesot


par naudu,mazsvarigie faktori pilniba atkrit.

Atbildēt

Tell me

15.01.2021. 18:42

Irēna, āda esot vai neesot?

Atbildēt

Sandra Briķe

15.01.2021. 18:10

Tā manā skatījumā ir dubultmorāle un pretīgi to lasīt, jo es labi zinu kā šī kundze attiecībās pret cilvēktiesībām, cilvēku gan tiesu sistēmā, gan tiem, ko tiesu sistēma mina ar kājām, viņu veselību, vērtību kā viņa saka utt.un caur to varu, kas viņai bija dota, Tieslietu ministrijā. Mani vienkārši izbrīna Levita izvēle ņemt šo kundzi par padomnieci, kura ir tālu no kristīgām vērtībām. Te es ieteiktu papētīt Bīriņu pils, kā teica R.Dzintars, ''kvalitatīvos'' seminārus un tos, kas tur regulāri pulcējās. Ja es arī kā cilvēks biju vērtība, kādēļ Tieslietu ministrija un Eiropas cilvēktiesību tiesnesis E.Levits, ļāva mani kā taisnīgu profesionāli šai sistēmai samīdīt ar kājām???

Atbildēt

lauķis

15.01.2021. 17:37

»

GEO

Atcerējos bērnību un pasaciņu par ragaviņām mežā


Varbūt ka tā nemaz nebija pasaciņa,varbūt tā ir vēsture,tikai maskētā veidā,jo arī tad bija cenzūra.Un tas nemaz nebija tik sen.30 miljoni galvaskausu Parīzes katakombās ir realitāte.Tie ir izvārīti,nopulēti un skaisti sakrāmēti.Mēs šo procesu pazīstam ka parīzes komūnu.

Atbildēt

aga

15.01.2021. 17:21

Ļoti vienkārša shēma , tikko izrādās , ka kāds ir vienlīdzīgāks par mani , tā daļa nodokļu nesarēķinās un aizmirstās !

Atbildēt

Piekrītu

15.01.2021. 17:07

»

ESMAIJA

Izlasīju un man radās pavisam cits ieskats par autori, tomēr gribēju nedaudz filozofisko tulkojumu papildināt ar realitāti un tas būtu - nenoliedzams faktS, ka vesela ārstu grupa - ētikas komisija gandrīz vienbalsīgi lēma par NE TIKAI ĀRSTĒŠANAS ATSACĪŠANU VECĀKIEM PAR 70 GADIEM, BET VĒL TĀLĀK - PAR...


Veselības sistēmu sagrauj visos veidos. Mērķtiecīgi.

Kad uzzināju visu statistiku par pandēmiju Itālijā, man šaubu vairs nav. Glābšanās paredzēta vien tiem, kas var samaksāt. C19 nav pandēmija.

https://youtu.be/9RCDxYf7HVM

Atbildēt

GEO

15.01.2021. 16:57

Atcerējos bērnību un pasaciņu par ragaviņām mežā..

Atbildēt

ESMAIJA

15.01.2021. 16:35

»

Vismaz viens vēl saglabājis cilvēcību

Šajā jautājumā pilnībā piekrītu autorei. Vismaz no viena prezidenta padomnieka ir kāda jēga. Prezidents varētu iejaukties un likt atcelt viņķeles norādījumus par pacientu šķirošanu "pēc krāsām". Pašai viņķelei vajag ierosināt krimināllietu...


Izlasīju un man radās pavisam cits ieskats par autori, tomēr gribēju nedaudz filozofisko tulkojumu papildināt ar realitāti un tas būtu - nenoliedzams faktS, ka vesela ārstu grupa - ētikas komisija gandrīz vienbalsīgi lēma par NE TIKAI ĀRSTĒŠANAS ATSACĪŠANU VECĀKIEM PAR 70 GADIEM, BET VĒL TĀLĀK - PAR PALĪDZĒŠANU VIEGLI AIZIET, TAS IR IEMIDZINĀŠANU. uN NEOFICIĀLI - TAS TIKA LEMTS PĒC kARIŅA UN vIŅĶELES NORĀDĪJUMIEM. ja būtu zināms , cik veco cilvēku ir hospitalzēti un cik miruši... bet nav. Slimnīcā ievietoto skaits netiek atklāts un tas liek domāt, ka cik ievieto, tik arī apbērē.
Un autore pareizi redz, ka ne jau ar veco cilvēku iemidzināšanu ir jāglābj sava neizdarība un stulbums, kas novedis pie rezervju trūkuma. Paldies par rakstu!

Atbildēt

L&K kliķe un Kucina

15.01.2021. 16:15

Līdz ar to VP un L&K kliķei nav likumiska pamata vajāt un terorizēt autovadītājus, bez pamata apturot. Jo VP ir interneta tīklā atrodami visi dati par automašīnas tehnisko stāvokli, īpašnieku, apdrošināšanu utf. Policistam ar to nav tiesiska pamata apturēt autovadītāju, ja tas nepārkāpj CSN.

Ja kliķe patvarīgi uzskata “Brīvības braucienus” par savu varu apdraudošiem, tad tā ir patvaļība un terors, represijas un diktatūra.

Stratēģijas sistēma paredz, ja sistēmā sistemātiski ienāk noteikts process, kas dagradē vadošo stratēģijas virzītājspēku, sistēma tiek ierauta procesā, kas ar laiku sagrauj tās vadošo stratēģiju. Tāpēc L&K kliķei ir paniskas bailes no biedrības “Sabiedriskie Satversmes sargi” aktivitātēm, jo kliķes stratēģija 2020. gada 13. martā atteikusies ANO no cilvēktiesību ievērošanas Latvijā un kliķe ir paniskās bailēs no biedrības “Sabiedriskie Satversmes sargi” aktivitātēm, kas atmasko kliķes patiesis nodomus.

Ja policists vai bruņoto spēku karavīrs, zemessargs iesaistītos bruņotos konfliktos komendantstundu laikā vai citādi ar tautu un kāds no viņiem ietu bojā, bojā gājušajiem radiniekiem kopš 2920. gada 13. marta nav tiesību uz morālo un materiālo kompensāciju, ko saņemtu no valsts, vēršoties ar prasību Eiropas Cilvēktiesību tiesā.

Par kādu cieņu un cilvēktiesībām uz dzīvību rakstā tiek spriedelēts?

Kliķes uzspiestais “pūļa vakcinācijas plāns” tieši vakcinēšanas procesā apdraud ikviena vakcinētā veselību un dzīvību ilgtermiņā, jo vakcīnu sastāvs ir vakcīnu ražotāju komercnoslēpums, vakcīnu ražotāji jau juridiski ir nodrošinājušies pret sekām, kādas var celties vakcinēto veselībai un dzīvībai. Līdzīgi ir nodrošinājusies ar L&K kliķe, slepeni 2020. gada 13. martā atsakoties ANO no cilvēktiesību ievērošanas Latvijā.

Atbildēt

hm

15.01.2021. 15:40

Pavasarī, kad C19 plosījās Itālijā, tur vecos cilvēkus neārstēja, nesniedza medicīnisku palīdzību un neveda uz slimnīcu. Atstāja mājās nomirt. No tā arī izriet autores rakstītais. Līdzīgi rīkojās vēl dažās Eiropas valstīs, kurās C19 slimnieku skaits bija pārāk liels pret valsts iespējām slimos vest uz slimnīcām un ārstēt.
Arī Latvijas situācijā, ja slimnīcās vietas nebūs? Kur? Pa taisno uz Meža kapiem, krematoriju. Bet šādu rakstu mērķis ir viens - sagatavot potenciālo auditoriju. Lai gatavojas un pārāk nebrīnās pēdējā brīdī. Citas loģikas taču te nav!

Atbildēt

nekādu fifo

15.01.2021. 15:30

»

skirotajs

Tātad škirosim pēc principa - first come, first served


Visi vienlīdzīgi,taču daži ir vienlīdzīgāki.Kā jau ir minēts iepriekš šeit pat.

Atbildēt

xxx

15.01.2021. 15:16

»

Jēcis

Visās valstis, ieskaitot Lietuvu, šādus lēmumus ir pieņēmušas. Jā, dažreiz būs stulbi, ja jāglābj visādi kiviči, govzemji pa priekšu, bet diemžēl cilvēku pasaule tādēļ vēl eksistē, ka, ja visiem nepietika viena nosistā mamumta, tad baroja vispirms cilvēkus reproduktīvā vecumā un bērnus, bet vecos- ja...


visticamak kundzei ir mamma vai vecmamma. Un, jā, tas ir baisi, ka valsts vara trallināja, kamēr varēja gatavoties tā, lai uzsākoties otrajam vilnim, viss jau būtu pieņemts un izdarīts. Tieši tāpēc atbildība, ja nonāksim tik tālu, būs jāuzņemas Viņķelei par neizdarību. Un ziepes būs tās, ka tā nebūs varbūt pat politiskā, bet tā būs ētiskā atbildība, smaga ētiskā.
Bet šis raksts bez startēģiska redzējuma, kas parādās kaut vai Tavā stastā par mamut.

Atbildēt

Gefüllte frikadelle

15.01.2021. 15:16

»

paardomas

NEzālīte jau nebija vienīgā,tur vēl bija hermanītis un daudzi citi gliemji


Lai paliek tie «citi gliemji», jo kaut ko tik pretīgi šķebinošu spēj uzrakstīt tikai biedre Zālīte!

Atbildēt

motorhead 1916

15.01.2021. 15:00

Es jau taa riktiigi nezinu, pastulbs esmu galu galaa. Nesaprotu, kursh te spozhaa zvaigzne, kursh vienveertiigs, kursh veel kaads. Bet Giljkam Levinam kaartiigu gultasvietu varu nodroshinaat kaut riit, ja vien tas nav kur izbraucis.

Atbildēt

Gefüllte frikadelle

15.01.2021. 14:18

Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos.

(Dzejniece Māra Zālīte)

Atbildēt

Jēcis

15.01.2021. 13:46

Visās valstis, ieskaitot Lietuvu, šādus lēmumus ir pieņēmušas. Jā, dažreiz būs stulbi, ja jāglābj visādi kiviči, govzemji pa priekšu, bet diemžēl cilvēku pasaule tādēļ vēl eksistē, ka, ja visiem nepietika viena nosistā mamumta, tad baroja vispirms cilvēkus reproduktīvā vecumā un bērnus, bet vecos- ja palika pāri. Vai tā vienvērtīgā gultasbiedrene krīzes gadījumā domā, ka vajadzētu glābt veco ..... nevis viņu pašu?

Atbildēt

Oki

15.01.2021. 13:41

Paldies par piezemējumu .

Atbildēt

re, kā

15.01.2021. 13:29

covidafēra laikam iet uz galu, rodas lielas problēmas, ja valdošā kliķe sāk piesaistīt arvien plašākus smadzeņu skalotāju spēkus

Atbildēt

Solī

15.01.2021. 13:17

Kāda apbrīnojama kovididiotiska liekulība.

Atbildēt

..

15.01.2021. 13:12

Katastrofu gadijumos vienmertiek šķiroti cilveki, lai neizšķērdētu resursus. Nav jēgas izterēt lidzekļus kādam kurš tāpat nomirs visticamak, ja par šiem lidzekļiem var izglabt dažus cilvekus ar lielu iespeju izdzivot.
Cilvēkiem, kas nesaprot medicīnu nevaig jaukties kur nevajag tēlojot baigo līdztiesības ieviesēju.

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņam

15.01.2021. 13:07

»

autorīt,ieņem

Vairāk šķelto zirņu un kefīra


izlaizi savu nakstspodu atkal, pietiek.skapja pasīvais gailīti. :D

Atbildēt

skirotajs

15.01.2021. 13:04

Tātad škirosim pēc principa - first come, first served?

Atbildēt

Vova the Vagabond

15.01.2021. 13:01

Levits: tiem, kas nomirs no vakcīnas, pašizolācijā nebūs jāiet!

Atbildēt

autorīt,ieņem

15.01.2021. 12:55

»


Vairāk šķelto zirņu un kefīra!

Atbildēt

kociņs

15.01.2021. 12:53

Palaista garām lieliska iespēja paklusēt.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

15.01.2021. 12:49

Kariņa valdība līdz šim ir rīkojusies nolaidīgi un pat noziedzīgi. Kad pie viņiem sākās covid, ķīnieši uzreiz būvēja un ierīkoja slimnīcas covid slimniekiem. Visi varēja apskatīt bildes ar simtiem ekskavatoru kā viņi divās dienās uzbūvēja slimnīcu covid slimniekiem. Kariņa valdība neko tādu nedarīja, bet izdomāja ietaupīt uz gultas vietām slimnīcās un uz medicīnisko personālu. Saslimušos uzreiz slimnīcās nelika, bet tikai smagi saslimušos, kam vajadzīga steidzama reanimācija, atstāja visus pārējos slimniekus ģimenes ārstu uzraudzībā, kuriem šie slimnieki bija jāārstē pa telefonu, jo uzņemt savās prakses vietās tos nedrīkstēja, tad būtu nākošajā dienā prakses vieta jātaisa ciet un visiem, kas tur strādā jādodas pašizolācijā. Vārdu sakot saslimuši palika savās ģimenēs un ārstējās kā nu kurš pats prata. Tika ar to inficēšanas riskam pakļauti ģimenes locekļi, kaimiņi un c., jo nekāda reāla pašizolācija, piemēram, daudzdzīvokļu mājā dzīvojošiem nav iespējama. Uz valsts robežu slēgšanu un iebraukušo kontroli valdība atkal izdomāja ietaupīt. Rezultātā covid brīvi tika ievests no ārzemēm. Visa tā rezultātā tādi līdzekļi kā sejas masku nēsāšana, distancēšanās, pasākumu slēgšana, preču tirdzniecības aizliegšana, komendantstunda kļuva bezjēdzīgi. Valdība nenodrošināja saslimušo izolāciju un ārstēšanu, bet tā vietā terorizēja iedzīvotājus ar bezjēdzīgiem pasākumiem kā sejas masku nēsāšana, aizliegums apmeklēt frizieri, konedantstunda un c. Staļina laikā šie valdības locekļi par savu bezdarbību un nekompetenci jau zāģētu mežu Sibīrijā.

Atbildēt

par šo murgojumu

15.01.2021. 12:45

Viss, kas nāk no Levita kantora puses ir murgojumi, šis palags, tai skaitā!

Atbildēt

Kaislis

15.01.2021. 12:38

Bilde gan smuka...Cik gan tuvs ir padomnieks savam šefam - prieks skatīties uz šo saliedētību.

Atbildēt

Rumanijas cietumos

15.01.2021. 12:01

Divi zeki gul viena gulta

Atbildēt

Vēlreiz uzsveru

15.01.2021. 11:48

Tik garus palagus lasa retais!

Atbildēt

Haralds Kalns

15.01.2021. 11:46

Biedre Kucina!Ja ir nepietiekama gultasvietu kapacitāte,vai tāpēc jāslēdz slimnīcas?Ja valstī akūti trūkst medmāsas,sanitāres un jēdzīgi ārsti-tad kam šis"ūdensgabals"?Kur māsām algas no1500eiro pēc nodokļiem?

Atbildēt

Vismaz viens vēl saglabājis cilvēcību

15.01.2021. 11:39

Šajā jautājumā pilnībā piekrītu autorei. Vismaz no viena prezidenta padomnieka ir kāda jēga. Prezidents varētu iejaukties un likt atcelt viņķeles norādījumus par pacientu šķirošanu "pēc krāsām". Pašai viņķelei vajag ierosināt krimināllietu.
Šim rakstam nevar pielikt plusu, jo lapsas miskaste un piesūkušies trolli acīmredzot atbalsta cilvēku dalīšanu derīgos, nederīgos, glābjamos un neglābjamos. Phea..

Atbildēt

KKK

15.01.2021. 11:22

Pat nelasīju, pietika ar autoru. Viss, kas nāk no šī covidfašistu režīma, ož pēc pilnīgas degradācijas.

Atbildēt

Secinājums

15.01.2021. 11:19

Visi ir vienvērtīgi,bet cūkas ir vērtīgākas.Orvels.Zvēru ferma.
Orvels,romāns 1984.Tur aprakstīts precīzi tas kas notiek pašlaik.

Atbildēt

formula

15.01.2021. 11:12

Tukšs , bezjēdzīgs , bezmērķīgs bla bla bla . Pavirša ir arī saskarsmē ar studentiem. Nav jau brīnums ,ka tādi pievelkas pie Pietuka Krustiņa.

Atbildēt

Cita puse

15.01.2021. 11:07

Manuprāt, šeit būtu vairāk jāskatās, vai cilvēkam ir kāds tuvinieks, kas ir viņa aizgādībā. Jo šāda nāve ietekmē traģiski cilvēku likteņus un tiesības daudz lielākā mērā kā pilnīgu savvaļnieku. Tā tik pat labi var būt vecmāmiņa, kura audzina bez vecāku gādības palikušos vai vecāki. Tālāk jau var skatīties uz cilvēkiem, kuri atstāj milzīgu pozitīvu ietekmi uz daudzu cilvēku likteņiem, piemēram, mācītāji.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: