Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kopsavilkums

03.10.2022. 12:24

Pēc 14. Saeimas vēlēšanām Aldis Cirvis iegāja finiša taisnē. Diez ko "gudrs" nav kā pats izsakās.

Atbildēt

un

23.08.2022. 09:37

visi Gobzemi, Sleseri, Skeles, Lembergi u.c. tovarišči ir blatmaī, zagļi, savas kabatas pildītāji..

Atbildēt

Jā Gobzems ir sastāvējis netradicionālā savienībā

23.08.2022. 08:49

»

Pišjānis Rudzītis

GOBZEMAM piemīt viena nožēlojama īpašība - viņš uzskata, ka ir visgudrākais; visu un par visu zina vislabāk. Ja sarunu biedram ir no viņa atšķirīgs viedoklis, tad viņš ir "tups...


savulaik ar jaunupu apmeklējis geju kultūras pasākumus un paplētis vaigus, lai dabūtu amatu pēc studijām

Atbildēt

Pišjānis Rudzītis

23.08.2022. 08:41

GOBZEMAM piemīt viena nožēlojama īpašība - viņš uzskata, ka ir visgudrākais; visu un par visu zina vislabāk. Ja sarunu biedram ir no viņa atšķirīgs viedoklis, tad viņš ir "tups".
Vai Gobzems ir pētījis mikrobioloģiju, gēnu inženieriju vai vismaz slimojis ar COVID-19, lai spriestu par nepieciešamību vakcinēties pret šo slimību un vakcīnu efektivitāti?
Vai Gobzems ir bijis bomzis, lai virinātu sociālos tīklos muti par to, kur bomži drīkst būt un kur nedrīkst būt, un ko ar viņiem darīt?
Vai Gobzems ir sastāvējis "netradicionālā" savienībā/ģimenē, lai ar putām uz lūpām teiktu, ka tas "nav normāli"?

Atbilde uz visiem jautājumiem ir NĒ! (attiecībā uz pēdējo jautājumu ziņas gan nav pilnībā drošas)

Atbildēt

Gobzemam taisība!

22.08.2022. 12:07

Jaukt kādas tautas valodu vienā katlā ar politiku ir infantīlisms

Atbildēt

lohi

20.08.2022. 00:43

Vēlēšanu tiesības nav domātas muļķiem un mazohistiem. Jo tie nesaprot pamatlietu- ja elites un tautas intereses ir par 180 grādiem pretējas, tad elites nav. Tā ir okupācijas vara.Jo tikai okupācijas vara padara tautai dzīvi ar katru brīdi sliktāku. Ko darītu tautas vara brīdī, kad elektrība paliek 5x dārgāka? Tautas vara rāpotu uz Minsku, asiņainā mutē turot kabeli, ko pieslēgt Baltkrievijas AES. Ko dara īstens proamerikāņu nodevējs, pederasts Kariņš? Pērk no NordPool, aizmirstot par tautas būvētiem Hesiem! Koalīcija tiks uzdeldēta! Nost ar jenotiem un sorosa cūkām!

Atbildēt

biedri veletaji

19.08.2022. 15:17

visi ka viens piedalamies velesanas un balsojam par NAŠI: Gobzems, Slesers, Saskana u.c. tovariščiem.

Atbildēt

Mindauga dzimta .

19.08.2022. 15:08

»

дурак латыш

nav latvji truli , tikai lielākā daļa mazattīstīi. Vēl nesen , ap 200 gadu atpakaļ baroni dzimtcilvēkiem sāka uzvārdus dalīt un brīvlaišanu. Mazs skaits latviešu nebija dzimtļaudis ,brīvi ļaudis. Pārsvarā dabūja brīvlaisšanu un smieklīgus uzvardus-pamazināmā nozīmē,laikam baroni jau tad nojauta par ...


Abi minētie personāži un baroni ,nav vis baltu tautu apgaismotāji ,betmorālie kropļi ,paverdzinātāji .
Jau pirms viņa ''' ābices''.latvieši raksīja rūnu rakstā ,no vārda '' runāt ''.liecības par to '' Rīgas Lībieši un viņu īpašumzīmes '' , Alberts Caune .
Grāmatā apkopoti Valsts vēstures dokumentu dati ,par mūsu senču rūnu rakstību ,identiski kā skandināviem un slāviem ( древняя славянская реническая писменность ) .
Kultūras ministrijai vajadzētu strādat pie rūnu atreferēšanas ,bet uzmetot aci redzu ,ka šīs runas avots ir hieroglifu rakstība mo mūsu ģenētiskajām tautām , N-M231 HAPLOGROUP .
Ta ka noticis genocīds ,tautas atmiņas dzēšana ,un līdz ar kristietības uzspiešanu mūs padarīja par analfabētiem .
Nav brīnums ,ka paraksta vietā mūsu senči vilka trī +++ ,ģenētiskā rūnu atmiņa saglabājās ,acīmredzot viņi pretojās apgūrt ievazāto okupantu ābeci ,bet Ķīnas ,tālo austrumu valstu ( mūsu senču valoda ) ir īpasi strukturēta ,ļoti ,ļoti bagāta !
Kas attiecas uz uzvārdu došanu ,tad pamatiedzīvotājiem bija uzvārdi no cilšu nosaukumiem ,piemēram Ārgalis,Birkavs ( nav baronu uzvārdi ),netika doti ,bet ir seno iedzīvotāju ķeltu cits uzvārdi ,ķelti te dzīvoja kopā ar N 1c1 haplogruppu .
Kam uzvārdus varēja dot ,iespējams migrantiem ,turku viesstrādniekiek ,kurus Peteris 1 uzaicinaja strādat uz Latviju,kaut gan Oskara Kalpaka senčiem jau bijis uzvārds '' qalpaks '', no karaqalpaka klana.
Augšminētajā grāmatā arīdzan minēti jau lībiešu 1342-1349 g. uzvārdi ,un to okupantu uzvārdi ,kuri beidzas ar ''manis",kuri jau izīrē pamatiedzīvotāju zemi viņu bišu kokiem ,plus vēl ievāc medus nodevas .
Labi parazīti iekārtijušies.

Atbildēt

Mindauga dzimta .

19.08.2022. 14:37

Levits nav latvietis bet ebrejs ,Kariņš spriežot pēc uzvārda no Кхарино культура ,slāvs vai ebrejs ,tapat ka Kaimin ( š) un Šlese''rs '',spriežot pēc uzvārdiem .
Tāpēc latviešu sajuktajiem prātiem ,maz sakara ar ēbreju tupību ( prāta aprobežotību ) ,ko jau skaidri pateicis Jēzus Kristus ,ka viņu tēvs ir sātans !
Mēs nēesam trupi ,visu zemapziņā saprotam un pareizi uzvērtējam ,bet esam genocīda upuri .
Īstais dikrators ir Levits ,kurš sanaidojis latviešus ar kaimiņiem baltkrieviem ,krieviem ( slāviem ),bet liek mīlēt slāvus ukraiņus ,kurus savkārt ar Krievijas krieviem sanaidojis žīds Zelenskis .
Latvijai pret savu gribu jāvelk pēdējās apenes nost lai ziedotu ukrainas žīdiem,jo Levits apsolīja nepamest nelaimē savu sugas brāli Zelenski ,lai vai ko Latvijai tas maksātu .
Tāpēc žīdiem te nav vietas ,lasieties morālie kropļi ,meļi pataloģiskie,zagļi ,augļotāji ,reaāie okupanti ( kopš 12 gs.jūdu kristietības uzspiešanas) ,okupācijas ,laukā !

Atbildēt

cik no krieviski runājošiem ir ebreji

18.08.2022. 20:58

»

bet

biedrs Gobzems ir lielā mērā rusificēts.Viņs tāpat kā latviijci, lamā tautu, pie kuras pats atbrauca.Krievi no Krievijas, Gobzems no Spānijas


tai skaitā lielie cīnītāji par visu krievisko

Atbildēt

vēl tu neminēji

18.08.2022. 19:17

»

Gobzems taču glups, tups

Viņš, tāpat kā krievi šeit komentāros, apvaino latviešus, aprunā. Tātad tups ir šis Gobzems, ja tā viņam nav diagnoze...


'"padomju laiku"" un ""krievu tautības cilvēkus""Vēl joprojām tiek krieviem piekabināts tas cilvēks,lai kāds nedod dies nepadomātu,ka rakstītājs vai runātājs krievus nemīl.

Atbildēt

jā,mūsu vara te atstāja

18.08.2022. 19:09

»

he, he

Krievi?? Tie nav krievi-tie ir tie paši latviijci, ko jūsu vara pati te atstāja, un tur līdz šim


bet kad '"valsti vadīs"'Gobzems,tad tiks intensīvi aicināti pārējie krievi uz Latviju,jo Gobzemam viņi lōti patīk.Gobzems ir izteikts krievmīlis jeb,kā tagad saka rusofīls.Vai jums to vajag?

Atbildēt

bet

18.08.2022. 17:52

biedrs Gobzems ir lielā mērā rusificēts.Viņs tāpat kā latviijci, lamā tautu, pie kuras pats atbrauca.Krievi no Krievijas, Gobzems no Spānijas.

Atbildēt

he, he

18.08.2022. 17:20

»

Vai tad viņam nav taisnība?

cik dumjam jābūt, lai skatītos to melu midzeni


Krievi?? Tie nav krievi-tie ir tie paši latviijci, ko jūsu vara pati te atstāja, un tur līdz šim..

Atbildēt

Gobzems taču glups, tups

17.08.2022. 23:55

Viņš, tāpat kā krievi šeit komentāros, apvaino latviešus, aprunā. Tātad tups ir šis Gobzems, ja tā viņam nav diagnoze.
Lasi: " Daudziem tupajiem Nacionālās apvienības blokmāju zābakiem viņš būs okupants, krievs. Jo visi, kuri runā krieviski, tiem prievīšniekiem ir krievi. Viņi neprot atšķirt".
Gobzems neprot atšķirt krievu no cittautiešiem, tāpat kā krievi Krievijā, kuri izvairās no tautības "krievs", bet saka - mi russkogovorjašcije. Un latvieši, latviešu žurnālisti, visi kā viens, lieto šo vārdu, kad jāpiemin krievi. Tas aiz naivuma, lai krievi neapvainotos, jo "krievs" ,ķrievu valoda" ir lamuvārdi, okupantu vārdi, apzīmējums, bet kad iekļauj visus, kuri prot krievu valodu, tur jau parādās ukraiņi, poļi, latvieši, lietuvieši, plineri, zariņi utt., un tml. un vsem horošo, vsje smejutsja, vse dovoļni, tāpat kā nedrīkst runāt, ka 1940., 1945. gada okupācijā okupanti ir krievi, lasi: krievu Kremļa vara, bet tā vietā lieto vārdus : okupēja "padomju savienība" vai vienkāršāk, vēl slepenāk, pavisam aizmālējot acis un prātus - padomju okupācija vai okupants "padomju savienība", vienkārši "padomju" (PS) un visiem ir labi, visi smejas, okupācija bija, bet okupants anonīms, tā nav, ir anonīms - padomju - okupants, tas ir visas 16 republikas ir okupanti, OKUPĒJA PAŠI SEVI?!. Un šo murgu lieto visa pasaule, visi žurnālisti - "padomju okupācija, padomju terors utt. Un nav nevienas valsts, neviens amatpersonas, kuru sodīt Nirnbergas prāvā (tādēļ arī prāvas nav, jo anonīmu slaktiņu organizētāju nevar sodīt) un VISI IR GLUPI, STULBI, kā GOBZEMS?

Gobzem, nekarini makaronus citiem, ja tu esi stulbs un pasaki, ka lietot šo kriminālo vārdu, jo tas ir OKUPANTU IZGUDROTS VĀRDS, LAI MASKĒTOS, SLĒPTOS AIZ CITĀM TAUTĀM, LAI attaisnotu: okupāciju un krievu valodu kā okupācijas instrumentu, ieroci. Lasi Vikipēdiju: "Lielākais krievvalodīgo skaits ir Krievijā, kā arī Krievijas kaimiņzemēs — Baltkrievijā, Ukrainā, Kazahstānā, Moldovā, Latvijā, Igaunijā. Liela krievvalodīgo kopiena ir arī Izraēlā. Šo vārdu lieto Krievijā, lai apvienotu pārkrievotās tautas, slēptu okupācijas sekas, bet Latvijā - lai šķeltu Latviju, lai dalītu Latvijas valsti DIVĀS DAĻĀS - viņi, latvieši un VISI PĀRĒJIE pret latviešiem. Ha, ha, neviena krieva!

Atbildēt

omei

17.08.2022. 23:40

»

ome patik 69

gobzemam kautkads atpalikuša berna limenis


alternatīva orientācija?

Atbildēt

ome patik 69

17.08.2022. 20:43

»

Lūdzu mani neapvainot.

Kāpēc


gobzemam kautkads atpalikuša berna limenis

Atbildēt

Skolnieciņš

17.08.2022. 16:23

»

Juris

Es tikai brīnos: Kas tādus mēslus kā Gobzems, Slesers, skele..Zarins..utt..savēlē


Šos klaunus ievēl vel lielāki klauni, kuri grib zīmēties pie pudeles alus, citu stulbeņu priekšā, ka es lūk varu visam uz...st!

Atbildēt

Zābaks

17.08.2022. 14:09

Pfaizers savu lielāko sodu 2,3miljardi samaksāja par to, ka viņi izdomāja kaites no kurām palīdz viņu produkti un ilgstoši tos tirgoja. Bet lai būtu noiets viņi kukuļoja mediķus, tai skaitā lai tie izraksta lielākas dozas.
https://www.justice.gov/opa/pr/justice-department-announces-largest-health-care-fraud-settlement-its-history

Vēl protams viņiem ir garš sevišķi smagu noziegumu saraksts, piemēram, bērnu nogalināšana un sakropļošana ar eksperimentālām vakcīnām.

Kā viņi meloja, ka viņu vakcīnai ir 94% efektivitāte, vakcinētie neinficējas, neinficē citus, smagi neslimo, nemirst? Atceraties

Atceraties, kā cilvēku pūļi pašā sākumā brīvprātīgi rindās stāvēja, lai injicētu dozas?

Kā nosaukt cilvēkus, kuri brīvprātīgi stāvēja rindās lai injicētu sev sevišķi smagu noziedzinieku-recidīvistu un meļu, pie tam atbrīvotu no jebkādas atbildības, produktu?

Jūs zinājāt, ka ASV tā ir klasika, kad tie kas apstiprina viņu produktus, pēc tam par labāku algu pie viņiem atrod arī darbu?

Nupat pfaizer vadītājs twitterī paziņoja, ka 4 dozas neesot palīdzējušas viņam izvairīties no omikrona saķeršana. Somptomi esot viegli, bet lai izārstēties viņš vēl lieto viņu jaunās pretkovida tabletes paxlovid

Atbildēt

Gobzema kungs (ja tāds esat)!

17.08.2022. 08:25

Es esmu latviete. Lūdzu mani neapvainot.

Atbildēt

Gobzem, nezini kur ir VDD

16.08.2022. 22:24

»

дурак латыш

nav latvji truli , tikai lielākā daļa mazattīstīi. Vēl nesen , ap 200 gadu atpakaļ baroni dzimtcilvēkiem sāka uzvārdus dalīt un brīvlaišanu. Mazs skaits latviešu nebija dzimtļaudis ,brīvi ļaudis. Pārsvarā dabūja brīvlaisšanu un smieklīgus uzvardus-pamazināmā nozīmē,laikam baroni jau tad nojauta par ...


Pakonsultējies, Aldi ar VDD, varbūt tev piedāvās kādu valsts maizes vietu.

Man liekas, ka tu to jau sen esi pelnījis. Varbūt tu sevi uzskati par nepieskaitāmu un vari rakstīt un runāt ko vien gribi un kā to saproti?

Vai tad tu, Gobzem, nesaproti, ka tu esi apsmiekls. Beidz gānīties par sevi. Redzi, par krievi tevi mīl. Tas jau kaut ko nozīmē.

Atbildēt

Patriotiskais gars

16.08.2022. 20:47

»

trolli tu esi atpalicis

Neliec vairs šo tekstu!Lemberga vārda nekur nav.nemāni Lemberga fanus


zalo un ZEMNIEKU PARTIJA ar LEMBERGA KUNGA VĀRDU paņems OKTOBRĪ 50 un VIENU BALSI,.ivļi ir attapušies no soroswoodoo elsām,vienoto kopas ļauži jau savas ieceres piepildījuši,izaicinājumi paveikti,laiks ar tām silēm izbeigt!SAULES MŪŽU LATVJU ZEMEI!

Atbildēt

iebāz sev starp pakaļkājām

16.08.2022. 20:25

»

Beta

Par Prigožinu u.c


tavu zombiju propagandu

Atbildēt

trolli tu esi atpalicis

16.08.2022. 19:23

»

Tiesiskums

par ZEMNIEKU PARTIJU,kurā LEMBERGA KUNGA VĀRDS, vienoti kā zāģa zobi.VIENS LIKUMS VIENA TAISNĪBA VISIEM!SUVERĒNU un NEATKARĪGU LATVJU ZEMI


Neliec vairs šo tekstu!Lemberga vārda nekur nav.nemāni Lemberga fanus!

Atbildēt

дурак латыш

16.08.2022. 18:09

nav latvji truli , tikai lielākā daļa mazattīstīi. Vēl nesen , ap 200 gadu atpakaļ baroni dzimtcilvēkiem sāka uzvārdus dalīt un brīvlaišanu. Mazs skaits latviešu nebija dzimtļaudis ,brīvi ļaudis. Pārsvarā dabūja brīvlaisšanu un smieklīgus uzvardus-pamazināmā nozīmē,laikam baroni jau tad nojauta par programmēšanu.
……„Merķeļa laikmetā liberālie vācbaltiešu inteliģenti iztirzāja jautājumu, vai latvieši esot gatavi brīvībai, vai vispirms tie būtu izaudzināmi un tikai tad atbrīvojami no dzimtbūšanas. Šogad simboliskā kārtā aprit 200 gadi kopš Vecā Stendera nāves. Savā ziņā arī Vecais Stenders bija apgaismotājs, viņš sacerēja latviešiem “Augstas gudrības grāmatu” (1774, II izd. — 1796), “Bildu ābici”, deva gudras pamācības un tikumiskas ziņģes, sastādīja gramatikas un vārdnīcas, izglītoja latviešus, centās pacilāt viņu prātu, celt viņus augstāk gara dzīvē un morālā ziņā, taču pagaidām paturot tos muižnieku dzimtbūtniecības jūgā un sludinot paklausību kungiem. Nenoliegdams Stendera literāro darbu lomu latviešu izkopšanā, jaunais, radikālais Merķelis domāja, ka tie ir velti pūliņi. Cilvēkam vispirms jādod brīvība, pēc tam seko attīstība.
“Latviešu” 7.nodaļā Merķelis runā par latviešu rakstura iezīmēm, ar sarkasmu atvairot argumentus, kas tiek izvirzīti pret latviešu un igauņu zemnieku brīvlaišanu itin kā viņu kaitīgā rakstura dēļ. Latvietis neesot nobriedis brīvībai, bez kunga viņi nevarēšot izdzīvot, tātad — nepatstāvība. Kā brīvs cilvēks latvietis nejustos laimīgs. Brīvlaistie latviešu zemnieki atstātu savas dzimtās vietas, pamestu Vidzemi. Latvietis esot slinks. Latvietis esot izšķērdīgs. Latvieši bez izņēmuma esot dzērāji. Latvieši esot zaglīgi. Latvieši esot nesaticīgi un dusmās mežonīgi. Latvieši esot stūrgalvīgi. Latvieša stāvoklis ar brīvību kļūtu nedrošs un bēdīgs, viņam būtu jāiet ubagot vai laupīt.
Šie desmit argumenti ir minēti Merķeļa darbā, un Merķelis arī pats gluži nenoliedz šīs īpatnības un latviešu rakstura negācijas, taču viņš argumentēti rāda, ka šīs īpašības neesot iedzimtas, dabas dotas, bet apstākļu, vēstures radītas. Iegūstot brīvību, negatīvais zudīs vai pārveidosies. Vēsture ir rādījusi, ka Merķelim bija taisnība, ka alojās viņa niknie oponenti G.Brašs, G. fon Firkss. Taču negatīvās īpašības, kuras Merķelis (ne tikai viņa oponenti!) piedēvē latviešiem, vēl šodien ir nopietni jāpārdomā, jāizvērtē

Atbildēt

Juris

16.08.2022. 18:05

Es tikai brīnos: Kas tādus mēslus kā Gobzems, Slesers, skele..Zarins..utt..savēlē?

Atbildēt

Aleksandrs Poika

16.08.2022. 16:44

..katrā valdībā ir savi pakaļā lūrētāji...Krievija, ES valstis un Latvija nav izņēmums...pajoliņu ir uz visas planētas.kā par nelaimi vairākums to ir arī visās valdībās...ja runājam par šo Latvijas valdības kolektīvu...tad šādu augļu ir pilna ...Ja būtu visos valstu likumos ieviests krimināla atbildība par stulbuma izpausmi likumdošanas jomā un par ekonomisku genocīdu pret savu tautu...tad laikam būtu vispasaules komunisms...tā pagaidām Latvija ir "Sūnu ciema" prototips...

Atbildēt

killemall

16.08.2022. 16:20

NETICAMI, bet beidzot es esmu pilniigi vienispraatis ar Gobzemu. Runaajot par zildzetenajiem karogiem u. tml.... Orvelam " Dziivnieku Fermaa " bija taada kjeeve Mollija, kurai viss bija labi, ja tikai vinjai kaads iepin kreepees lentiites...

Atbildēt

Beta

16.08.2022. 15:58

Vladimirs Osečikns, tas, kuru intervē rullītī, ko ieliku, ir viens no tiem krieviem, kurus cienu un apbrīnoju. Viņš četrus gadus nosēdējis paškas cietumā, tagad dzīvo Francijā un ir saita www.gulagu.net un kanāla youtube Гулагу-нет Официальный канал dibinātājs.

Rullītī viņš stāsta arī par to, kādas metodes pielieto kgbšņiki, lai vervētu cilvēkus... paklausieties, ļoti pamācoši....
Tas runājot par piekto kolonnu citās valstīs...

Vēlreiz intervija

https://youtu.be/RfkWAhWns3w

Atbildēt

Beta

16.08.2022. 15:35

Par Prigožinu u.c.

https://youtu.be/RfkWAhWns3w

Atbildēt

zane

16.08.2022. 14:56

Gobzems galīgi aizrāvies. Visi latvieši tak nav LPSR VDK 1. pārvades smerdeļi.

Atbildēt

kaimiņiene krievenei aizrādīju la savāc suņa s.dus

16.08.2022. 14:39

viņa mani izlamāja, kā man inteliģentam cilvēkam neesot kauna viņu aiztikt, piekasīties. TIPISKI dožģ u.c pabiras, mums jau 90% 'burjatu', super. gaidi, ka govzems par izglītību, par savu drugu vuškeviču zagšanu...škele labu kretīnu atradis

Atbildēt

tie ir tie

16.08.2022. 14:35

kas no visiem prasa demokrātiju un iejūtību, kā krieveļu dožģ, bet paši otram tikai ļaunu

Atbildēt

bļaudams šnaukdams deputātos

16.08.2022. 14:33

izcila rīcības programma šizim

Atbildēt

resnai bertai

16.08.2022. 14:12

»

Beta

Es balstos uz REĀLO, nevis iedomām un propagandu...


Lai beidzot apjēgtu, ka tā dēvēto "kolektīvo rietumu" ražotā un tiražētā lumpenpropaganda ir prasti bezjēgas meli priekš totāli nozombētiem biomasas izstrādājumu atkritumiem, ir nepieciešamas veselas un adekvāti funkcionējošas smadzenes.

P.S. tev to neizdosies apjēgt, visticamāk, jo tev acīmredzami nav minēto obligāti nepieciešamo priekšnosacījumu.

Atbildēt

par slimiem smiet grēks...

16.08.2022. 14:08

»

Beta

Es balstos uz REĀLO, nevis iedomām un propagandu...


tāpēc pasmejies par sevi pati.

Atbildēt

Idiots ir

16.08.2022. 14:06

»

Pfe

Idiots


Pfe

Atbildēt

Ezis

16.08.2022. 13:51

»

Tieši tā!

Kaut kāda pliekana nožēlas sajūta pārņem, visu šo lasot


nevar gan, jo pats ir alternatīvais

Atbildēt

Vajag faktus ne plikus viedokļus

16.08.2022. 13:31

»

Beta

Es balstos uz REĀLO, nevis iedomām un propagandu...


Tas, kā jūs rakstāt, tikai apstiprina Gobzema teikto.

Atbildēt

Beta

16.08.2022. 13:21

»

Iedomas

Nevajag uzdot vēlamo par esošo. Visas LV neveiksmes cēlušās no tā, ka rīcība balstās uz iztēli, nevis faktiem un analīzi. Latvijā vairums jauc jābūtību ar esamību, tāpēc arī Gobzemam taisnība


Es balstos uz REĀLO, nevis iedomām un propagandu.

Šobrīd putlers krievijā būvē kārtējo GULAGu. Tiesu vara krievijā vairs neeksistē, līdz ar to līdz pilnīgam GULAGam vairs tikai pāris mazi solīši.

Starp citu, kalašņikovs arī nav krievu izgudrojums, bet no vāciešiem nozagta ideja.

No trakumsērgas skartās krievijas cilvēki bēg un valstis norobežojas. Un pareizi dara...krievijai nav nākotnes, tas skaidrs katram kaut cik reāli domājošam cilvēkam.
krievija ir kā Titāniks, kas, guvis bojājumus, vēl ilgi turējās uz ūdens, bet tad desmit minūšu laikā aizgāja pa burbuli... Tas ir lielo vienību likums, kurās ir vieta drošības rezervei. Ja nekas netiek darīts, lai bojājumu novērstu, rezerves beidzas. Tās beidzās Titānikam, tā drīz beigsies krievijai.
Ne velti putlera sūtņi ar izkārtām mēlēm jož pa pasauli un lūdzas miera pārrunas... tipa paši ar Ukrainu runāt negrib... nāksies... bet krievijas sabrukumu tas vairs nenovērsīs...

Kas attiecas uz Gobzemu.... par slimiem smiet grēks...

Atbildēt

Protams.

16.08.2022. 12:56

»

Nu

Tikai tups nezina, ka tekstā aiz "60" bija jāliek punkts. Tikai sīkums, bet, lai būtu ko padomāt


Jau sen duras acīs šī tautudēla "inteliģence" un "rakstītprasme".

Atbildēt

nejauksim

16.08.2022. 12:54

»

Tiesiskums

par ZEMNIEKU PARTIJU,kurā LEMBERGA KUNGA VĀRDS, vienoti kā zāģa zobi.VIENS LIKUMS VIENA TAISNĪBA VISIEM!SUVERĒNU un NEATKARĪGU LATVJU ZEMI


nejauksim zemniekus ar sarkanajiem kolhozu partijniekiem, zemniekiem nekādi kungi nav vajadzīgi, vismazāk jau bijušais kompartijas funkcionārs, ko piesaucat jūs; un kāpēc brigmanim bērni dzīvo anglijā, bet mazbērni nemāk latviešu valodu? ja jau tie kolhoznieki tik neatkarīgi... kaunities te ar saviem tukšajiem saukļiem

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: