Menu
Pilnā versija
Foto

Visu notiekošo var nosaukt - cinisms neaprakstāms

Jānis Lapsa, advokāts · 18.06.2018. · Komentāri (25)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

c'est exact

22.06.2018. 16:44

»

kļimoviča aita

Vēl viens Lapsa


vairāk mums tādu "lapsiņu", pilnu Latvijas mežu!

Atbildēt

Laura

21.06.2018. 22:35

»

Advokāt, kur ir "sāls"?

Raksts ir tukšs, anonīms un bez satura. Par ko ir runa


Nē, šis advokāts ir prātīgs, pareizi visu uzrakstījis!!

Atbildēt

Paradokss

21.06.2018. 19:24

Juristu valsts, kas nepazīst tiesiskumu.

Atbildēt

kļimoviča aita

20.06.2018. 23:16

Vēl viens Lapsa!!!

Vai tikai tas nav Interešu Konflikts?!

Atbildēt

Ja kas

20.06.2018. 17:24

Vislielākās nelietības postkomunistiskajās valsts IMITĀCIJĀS veic tieši tā saucamie "advokāti". Viņi jebkuru juridisku (kriminālu, ekonomisku, politisku, utt.) situāciju sakonfigurē kā visizdevīgāk viņiem pašiem, resp. viņu pakalpojumu LIELAJIEM apmaksātājiem. Izpestīs vislielāko nelieti un iesēdinās visnevainīgāko cilvēku, pie tam pirmo izpestīs uz otrā iesēdināšanas rēķina! "Tirgus" un "bartera" ekonomika tieslietās... Par kautkādu ētiku šajā neliešu vidē nav vērts pat runāt. Faktiski visa Tieslietu un Iekšlietu sistēma apkalpo LIELO advokātu koordinētos pasūtījumus. Izmeklētāji, eksperti, prokurori, tiesneši ir TIKAI izpildītāji - advokātu mafijas apakšstruktūras. Sadarbības partneri ir gan deputāti, gan visu līmeņu valsts un pašvaldību ierēdņi, specdienesti, uzraugstruktūras, kā arī pat tiesībsargi un baznīcu pārstāvji... Šai mafiozajā sistēmā protams ieilpst krimināli-bandītiskās struktūras, kas izpilda visnetīrākos pasūtījumus. Par visādiem parādu piedzinējiem, maksātnespējas administratoriem, valsts pārvaldniekiem, notāriem, apsardzes struktūrām, robežsardzi, muitu, utt. nemaz nerunājot. Protams ka visa šī sistēma un situācija valstī joprojām ir totālā Krievijas specdienestu-čekistu kontrolē, un jautājumu par to kurš te ir čekists, un kurš TIKAI čekas aģents pat nav būtisks. Viņi paši "izmeklē" savas lietas... Sistēma 51(-3)+27 75 gadu laikā ir izfiltrēta un korumpēta par 100+%. Un jaunā neliešu paaudze ir sekmīgi izaudzēta, attiecīgi izglītota, apmācīta un trenēta... Reāli apskatot situāciju jāsecina ka pozitīvas izmaiņas šādās valstīs iespējamas tikai militāra apvērsuma ceļā un tikai pēc Krievijas ļaunuma impērijas sabrukuma.

Atbildēt

piebilde 6. p.

19.06.2018. 17:04

meliem gan esot īsas kājas, bet tie tās veikli cilājot un vēl, noraugoties objektīvajā realitātē nekaunība ir otrā laime

Atbildēt

Rovera

19.06.2018. 15:59

Izskatās, ka Gobzems ir krietni papurinājis pāris advokātu lapseņu pūžņus. Tā turpināt ,Aldi.

Atbildēt

...

19.06.2018. 13:20

Malacis, Lapsa. Tikai, ja pateicāt 'A", tad jāseko arī "B".
Gobzems jāsauc vārdā.

Atbildēt

patiesībā

19.06.2018. 12:07

»

Advokāt, kur ir "sāls"?

Raksts ir tukšs, anonīms un bez satura. Par ko ir runa


Nākas atzīt, ka tev ir ienācies visnotaļ objektīvs pašnovērtējums.

tu esi tik neizglītots, ka neesi spējis apgūt pat savu dzimto (?) valodu, vismaz kaut vai viduvēji pieticīgā pamatskolas līmenītī.

Un tu esi tik bezcerīgs muļķis, ka pat neapjēdz to, ko pats murmulē. Jo - raksta autors nevar būt "anonīms", jo ir publicēts viņa vārds, profesija un pat foto.

Savukārt ja tu, neizglītos muļķis būdams, neesi spējīgs elementāri konstatēt un pienācīgi apjēgt raksta saturu, tad tas nebūt nenozīmē, ka "raksts ir tukšs, anonīms un bez satura" - kā tas šķiet tikai neizglītotiem muļķiem, kuri pie tam vēl atļaujas ar savu muļķību publiski plātīties.

Līdz ar to, tieši "par to ir runa" un "visa sāls", anonīmais murmuli - ja "viens no mums ir muļķis", tad tas esi tu, acīmredzami un neapšaubāmi.

Atbildēt

a ko ta nu?

19.06.2018. 11:26

»

:-(

Advokatam vajadzeja nelieti -demagogu- Gobzemu nosaukt vărdă


Vai Advokātu padome to ilgi cietīs? Vajadzētu šo nelieti padzīt!

Atbildēt

Tiesu procesus novilcina

19.06.2018. 07:01

»

A. K.

6.punktā ieteiktais - nemelot, jo katram skapī esot kāds skelets... - iespējams, jāsaprot loģiskāk: nerunā netīkamu patiesību, lai "neizvelk" ko no tava skapja


kamēr pēc desmit gadiem visi visu aizmirsuši un sāk lasīt neprecīzos tuesas sēžu protokolus. Vai kādam neuuztur šajā inkvizīcijā nervi un uzņemas vainu tas, kas nav vainīgs, lai tie tiesas sēžu murgi beigtos. Vai visi nospriež, ka skrūve bija brāķis, ko nevar pierādit.

Atbildēt

Advokāt, kur ir "sāls"?

19.06.2018. 00:50

Raksts ir tukšs, anonīms un bez satura. Par ko ir runa.
Esmu tik neizglītots, ka no raksta neko nesapratu vai šis advokāts ir muļķis?

Viens teica- viens no mums ir muļķis, bet es tas neesmu!

Atbildēt

A. K.

18.06.2018. 22:43

6.punktā ieteiktais - nemelot, jo katram skapī esot kāds skelets... - iespējams, jāsaprot loģiskāk: nerunā netīkamu patiesību, lai "neizvelk" ko no tava skapja...

Atbildēt

hahaha!

18.06.2018. 20:23

Ar tiem " skeletiem " juristels lapsa laikam domājis savas kriminālās rebes SIA Fox - pox invest, ne???

Atbildēt

dubultcinisms

18.06.2018. 16:55

Notikumi ap "vairāk saules" un tās padomes locekli
un advokātu Jāni Ešenvaldi skaidri parāda, ka cinisms nāk no pašiem advokātiem. Kuri nekautrējas slēpt faktus, kas apliecinātu nelikumīgu rīcību piesedzoties ar advokāta imunitāti. Raksta autors pats vien ir klasisks ciniķis, ja uzskata, ka tos piminētos faktus likumpārkāpēji līmē uz afišu stabiem, nevis glabā kādā no paša advokāta J.Lapsas seifiem.

Atbildēt

Šis onkulītis ar saviem tekstiem

18.06.2018. 16:48

atgādina 4. maija cionistu- komunistu- iluminātu varas tiesu sistēmas pakalpiņu. Tads pakalpiņš aukstasinīgi un vienaldzīgi kā asinsūcējs pelna uz nelaimju pamata, kuras rada LV tiesu sistēmas likumu pārkāpumi pret izskatāmajās lietās cietušajām personām. Arī eventuāli vainīgajām.

Atbildēt

Edge

18.06.2018. 16:47

Liberālā demokrātija zemas kultūras zemēs tikai vairos cinisma izpausmes - būs kā sērga, kuru nevarēs apturēt. Atcerēsimies auseklīšu laikus, kad sākās atklāta cīņa par varu (vietu pie siles). Stāsta Egīls Baldzēns:
" Pirms 8.Saeimas vēlēhanām papētīju J.Bojāra panākumu atslēgu LR Augstākās Padomes vēlēšanās, kurās viņš startēja pret LTF kandidātu, šobrīd jau nelaiķi, luterāņu baznīcas galvu arhibīskapu Kārli Gailīti. Tieši pēdējā vakarā pirms vēlēšanu dienas J.Bojārs pirms programmas "Panorāma" uzstājas ar sensacionālu paziņojumu, kurā nomelno savu galveno konkurentu arhibiskapu un apgalvo, ka viņš esot iejaukts lietās ar "netīru naudu."
Šie murgi tā arī paliek murgi, bet Bojāra vajadzīgais rezultāts ir sasniegts- viņš ir LR AP deputāts. Ja neticiet man, tad pajautājiet arhibīskapam Jānim Vanagam. Politoloģijas studentiem tas ir klasisks materiāls tēmai "melnā kampaņa". Egīls Baldzēns: LSDSP kapracis – Juris Bojārs (delfi.lv)

Atbildēt

Sviests ir viss advokāta uzšņābtais,

18.06.2018. 16:42

»

Sviestam!

Ko tad tādu nepareizu ir advokāts uzrakstījis? Kas sviestam nepatīk?Ja sviestu ilgi tur siltā vietā,tas sāk nelabi ost


kas pilnīgi neatbilst dzīves realitātei. LV valda totāls beztiesiskums. Ikviens nurists kā šis godīgais jampampiņš saprot, ka tiesa neievēro pašu galveno - tiesības uz ātru un taisnīgu tiesu. Tiesas procesi LV līdzinās inkvizīcijai.

Ikvienam advokātam, ja nav totāls muļķis, uz izspriežamām lietām jāskatās no tiesneša redzespunkta. Šis onkulītis sadrukājis likumu pantus, it kā tos kāds ievērotu. Likumu panti ir paredzēti iebiedēšanai, draudiem, bet visi zin, ka pattiesneši tos interpretē pa savam.

Kam viņš tos murgus sarakstījis? Un pat savu bildi ielicis.Ja uz šādiem advokātiem turas tiesu sistēma, tad nebrīnos, kāpēc tiesa neņem vērā šādus advokātus nopietni. Nekādas jaurades, atklājuma nedveš no viņa sirds vaimanām. Pat ne protesta nekāda.

Atbildēt

Zinošais

18.06.2018. 16:24

»

:-(

Advokatam vajadzeja nelieti -demagogu- Gobzemu nosaukt vărdă


Iespējams ka autors pats arī kļuvis par sistēmas "kīlnieku". Pieminētos pantus taču nevarētu piemērot selektīvi, taču dzīve rāda, ka pie mums "viss ir iespējams", tāpāt kā selektīvs "taisnīgums un tiesiskums" - skat tepat Oskara Bundžas gadījumu !

Atbildēt

Sviestam!

18.06.2018. 16:21

Ko tad tādu nepareizu ir advokāts uzrakstījis? Kas sviestam nepatīk?Ja sviestu ilgi tur siltā vietā,tas sāk nelabi ost...

Atbildēt

:-(

18.06.2018. 16:00

Advokatam vajadzeja nelieti -demagogu- Gobzemu nosaukt vărdă.
Citadi pret Gobzemu ar zida cimdiem, kamer viņš visus aplej ar mēsliem

Atbildēt

Nikolajs Buivids

18.06.2018. 15:20

Manuprāt, viss ir skaidri norādīts, bet diemžēl šīs normas nepiemēro, īpaši attiecībā uz augsto amatpersonu. Iemesls tam ir tas, ka tauta nekontrolē izpildvaras pārstāvjus.

Atbildēt

Kāds sviests!

18.06.2018. 15:02

Godīga kalpa runa. Izskatās, ka cilvēks no Mēness ir nokritis, it kā nebūtu saskāries ar Latvijas tiesu sistēmu. Ja ir, tad akli tai uzticas. Tad nabadziņam sirds pilna.

Āpša kungs, likumi ir sarakstīti, bet tie nedarbojas! Visiem šai valstī ir tiesības uz ātru tiesu! Vai tā ir? Ir. Ir tiesu sistēmas terors pret iedzīvotājiem.

Raksts ir kaut kāds no dzīves atrauts murgs!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: