Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vanzovicnieki

03.11.2017. 19:32

Papētiet komentārus, te visu laiku kādi cenšas novirzīties no tēmas par raksta varoni...ko tik nepiemin, lai novērstu domas no bēdīgā advokātiņa!

Atbildēt

ES

03.11.2017. 16:41

rEPŠE, BŪDAMS PREMJERS REIZ ALGOJA vANSOVIČA BIROJU, LAI AIZSTĀVĒTU lATVIJAS INTERESES lIELBRITĀNIJAS TIESĀ. HONORĀRS BIJA TRĪS MILJONI, KO rEPŠE PIEPRASĪJA TIESAI PIEDZĪT NO APSŪDZĒTAJIEM. tIESA NORAIDĪJA, JO ŠĀDS HONORĀRS NEESOT ADVEKĀTS. nO TĀ LAIKA vANSOVIČA PIEGUĻAVA sTRAUTMANE KĻUVA PAR rEPŠES MŪŽĪGO PĀRSTĀVI UN AIZSTĀVI. nOPIRKTA MAUKA PAR TAUTAI NOZAGTIEM LĪDZEKĻIEM

Atbildēt

negod. "anonīmajai onāniķei"

02.11.2017. 12:52

»

God. "atkal jau un vēl joprojām"!

Kaut kā nervozē... vai esi godātā advokāta komandas biedrs, ka patiesība dzeļ acīs


Vai esi noplukušās lapsas skapja biedrene, kam patiesība cērt izbolītajos redzokļos... tu kaut kā slimīgi nervozē par to, kas un kā reāli notiek ar dzeltenās žurknālistikas atkritumiem un tamlīdzīgām negodīgām lapsām...

Atbildēt

komentetaji

02.11.2017. 11:56

Izskatās ka "mudaka" draudzene atkal dropē un komentē aizstāvībai, bet viss velti tauta informaciju jau saņēma!

Atbildēt

jautājums

02.11.2017. 10:41

»

?

Tādā gadījumā kādas bažas par kratīšanu? Mājās un birojā var atrast publiski pieejamus dokumentus


Kāpēc bažas par kratīšanu? Tāpēc, ka mājās un birojā var atrast konfidenciālus dokumentus.
Ne Krājbankas, ne AB dokumenti visdrīzāk nav publiski pieejami, jo satur komerciālu informāciju. Kā arī darījumus pavadošos dokumentus-saraksti, protokolus, utt.

Atbildēt

?

02.11.2017. 07:25

»

jautājums

Iznīcināt dokumentus nav tik vienkārši, jo viena papīra, nesmuka, bet reāla, vietā tad ir jānoliek cits-falsificēts. Vai ir jāatbild -kur palika nauda...


Tādā gadījumā kādas bažas par kratīšanu? Mājās un birojā var atrast publiski pieejamus dokumentus??

Atbildēt

jautājums

01.11.2017. 13:48

»

F

Ak šis šarmanti uzspēlētais Pietiek naivums... Advokākts pusotru nedēļu gaida kratīšanu un tā vietā lai nīcinātu dokumentus raksta rakstiņus. Fantastiska loģika


Iznīcināt dokumentus nav tik vienkārši, jo viena papīra, nesmuka, bet reāla, vietā tad ir jānoliek cits-falsificēts. Vai ir jāatbild -kur palika nauda?
Un par lielām summām/darījumiem uzmeistarot falsificētus dokumentus nebūt nav vienkārši...Turklāt ļoti riskants pasākums.
Respektīvi, advokāta ieguldīšanās publiskajos tekstos ir vērtējama kā mazākā riska un mazākās resuru ietilpības aizsardzības stratēģija.

Atbildēt

Hm

01.11.2017. 13:35

»

Eh

Un re Pietiek arī sadzirdēja:))) Nav tik skaidrs tieši kādus


Skaidrs, kādus - lieciet mani mierā!

Atbildēt

Eh

01.11.2017. 11:27

»

Hm

Advokāts laikus raida signālus pareizajiem ļaudīm


Un re Pietiek arī sadzirdēja:))) Nav tik skaidrs tieši kādus

Atbildēt

F

01.11.2017. 10:55

Ak šis šarmanti uzspēlētais Pietiek naivums... Advokākts pusotru nedēļu gaida kratīšanu un tā vietā lai nīcinātu dokumentus raksta rakstiņus. Fantastiska loģika:)))

Atbildēt

skatu vērotājs

01.11.2017. 10:00

Paskatoties uz šo foto,tā vien izskatās,ka šis vīrietis ir ļoti netīrs savā būtībā,savā dvēselē,ceļš uz elli vaļā.

Atbildēt

Sannijs

01.11.2017. 09:27

»

Edgars R

Smuks tas vonsovics, mmm


Ar ūsiņām. Feins.

Atbildēt

Edgars R

01.11.2017. 08:01

Smuks tas vonsovics, mmm

Atbildēt

!

31.10.2017. 22:16

Ainārs Šlesers norādīja, ka esot gatavs ar deputātu Judinu «kādā viesnīcā» apspriesties par Judina pārstāvētas partijas «Vienotība» finansējuma skandāliem, kas presē apzīmēti kā «tumbočkas lieta» un «Rēzeknes burtnīciņas». Šlesers aicināja tiesībsargājošās iestādes vēlreiz pievērsties šī jautājuma pētīšanai.
Bet KNAB priekšnieks Jēkabs Straume un KNAB Konsultatīvās padomes priekšsēdētājs Aivars Borovkovs (viņš arī Latvijas Juristu biedrības prezidents) tā vietā sāk taisīt mutes ciet trauksmes cēlājiem. Aivaram Borovkovam, kā jau Padomju represīvo orgānu specam, ir pieredze ar Linarda Grantiņa spīdzināšanu. Šo pieredzi nu apgūst arī Jēkabs Straume.

Atbildēt

objektīva konsekvence

31.10.2017. 20:56

Lai arī var visādi vērtēt PIETIEK.COM, šoreiz "cepure nost", ka pēc pirmā raksta par Vansoviča bailēm par paša padarīto, ko PIETIEK publicēja pirmajā piegājienā, seko konsekvents materiāls, kas palīdz saprast godātā advokāta (tas aiz ieraduma, jo cieņas pret šo advokātu nevar būt) baiļu pamatu.
Un ir jau arī par ko - pa šiem gadiem, kopš kopējā komandā ar Administratoru brīvi iztirgoja (lasīt - izsaimniekoja Krājenes mantu, izmantojot likuma pieļautās izsoļu u.c. pasākumu tiesības un visatļautību)... droši vien ir ne tikai labi nopelnīts, bet arī sastrādāts PAMPEROS.
Tāpat jau likums atļauj rīkoties bezsaimnieciski ar likvidējama uzņēmuma mantu, bet laikam ar to bijis par maz, ka vajadzēja pat likuma robežu pārkāpt... nu ar tādu advokāta pieredzi tā iekāpt "sū...." ir jāmāk.
Laiks jau visu noliks pa vietām, kad pavilks svītru un redzēs, kas tad īsti ir nodarījis lielāko ļaunumu un zaudējumus noguldītājiem - darbības pirms bankas apturēšanas, ko tagad izdevīgi šai visai likvidātoru komandai bazūnēt vai likvidātoru "komandos" darbība uz apturētās bankas drupām.
Protams vēl paliek aktuāls jautājums... kāpēc Krājene nebija stratēģiskas nozīmes banka, kur valstij jāiesaistās, bet PAREX un Rīgas komercbanka bija??? Bet tas jau ir juatājums citiem (kaut gan atbildi it kā jau zin katrs pieaudzis un domājošs cilvēks...)

Atbildēt

hihi

31.10.2017. 20:47

»

iespējams

pat vēl vēl trakāk. jo ar deguma smaku, iespējams, konkurēja nenomainītu pamperu smārds


Baibucīt, ko nu ņemies? Domā, vīriņam būs sū un tev vakara kokčikam vairs nesanāks?

Atbildēt

God. "atkal jau un vēl joprojām"!

31.10.2017. 20:46

»

atkal jau un vēl joprojām

dzelteno noplūdumu žurKAnāliste lapsa tiek pasūtīta aiz jurtas, kārtējo reizi. kur atkal lapsa ēdīs dzelteno sniegu, pilnu purnu un ekstāzē aizrīdamās


Kaut kā nervozē... vai esi godātā advokāta komandas biedrs, ka patiesība dzeļ acīs...

Atbildēt

iespējams

31.10.2017. 19:23

»

?

Interesanti, vai Pietiek savā laikā pievēršoties publicistikai, bija līdzīgas sajūtas kā Vansovičam


pat vēl vēl trakāk. jo ar deguma smaku, iespējams, konkurēja nenomainītu pamperu smārds.

Atbildēt

?

31.10.2017. 19:09

Interesanti, vai Pietiek savā laikā pievēršoties publicistikai, bija līdzīgas sajūtas kā Vansovičam?
P.S. Varbūt beidzot var nomainīt laiku. Jau 29.10. notika laika pāreja.

Atbildēt

Vansovićs malacis

31.10.2017. 18:05

Ja cilvèki tik ilgi un cîtîgi màcîjuśies, izprot shèmas, tad tàs jànoved lîdz galam tà, ka vells kumbru sev nolauztu, neko neuzejot, kur nu vèl neaptèstie LV krimiki, kas iet politiku îsà pavadà. Naudai bija jàbût nosûknètai tà, ka ar papîriem nav skaidrîbas, kas, kur un kad to iizdarîja, turklàt naudai visu laiku ir " jàbût cełà", lai tà nav uzejama, vèl labàk, ja to pàrskaita zemeslodes grieśanàs pretèjà virzienà. Vakarà viña ir vienà kontà, bet nav pienàcis rîts, tà jau ir cità. Bet kontà savà ekscentriski neieskaita, bet ieskaita bitkointà kontà anonîmi, caur vairàkiem darîjumiem tà nonàk mèrkî. Śkiet uzkàruśies tikai uz juridiski primitîvas shèmas. Vai tad bija grûti noviltot Bondara vai Andronova parakstus? ...

Atbildēt

PIETEIK uzraksti

31.10.2017. 17:46

kurš no Ogres namsaimnieka darboņiem tika uz brīvām kājām iemaksājot 30 štukas drošības naudu? No kurienes šim pilsonim tāda nauda? Vai viņš savu brīvību nopirka par nozagto naudu? Kā tā var būt - kāpēc viņam vispār vēl ir pieejami šādi līdzekļi?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: