Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

13:34

24.03.2014. 13:34

»

Rihards

Ha! Tieši tāpat kā ar Rīgas kuģubūvētavu - cienītie kungi un viņu sievas vēstulēs paziņoja vēstulēs fuktukam, ka balsoja pēc savas pārliecības nevis saskaņoti un lieta darīta - fuktuka meitenes ieliek ķeksīti, ka pārbaude notikusi un viss ir kārtībā; Un tad nu sēžam un domājam, ko varētu darīt, lai ...


Ja RKB lieta būtu tik vienkārša, tad FKTK jau sen būtu atšuvusi mazākumakcionārus. Taču ir arī pāris liecinieki, kas apliecina saskaņotu rīcību balsojumos un ne tikai. Tā vienkārši tas viss nebeigsies.

Atbildēt

duraks

24.03.2014. 10:50

Pat man ir skaidrs , ka FKTK šajā pasākumā ir bijusi " doļā " . Bet pie mums prokuratūra un policija arī bieži ir " doļā " , tapēc noziegums nav saskatāms.

Atbildēt

toi > poi

24.03.2014. 00:58

»

poi

Nu kurš tev ieguldīs tirgū valstī, kura var tikt okupēta jebkurā brīdī


Kurš var muldēt kā piedzēries vaņka? Nu krievnacists!

Atbildēt

what the fcuk?

24.03.2014. 00:57

FKTK ir padomiska iestāde kas gaida "čistku".

Atbildēt

poi

24.03.2014. 00:32

»

Hermanis

Šorīt analizējot tirgus datus, ieliku komentāru vienā citā portālā, atliek vien iekopēt...


Nu kurš tev ieguldīs tirgū valstī, kura var tikt okupēta jebkurā brīdī?

Atbildēt

Placis

23.03.2014. 22:24

fktk vienkarshi raustas no zahrjina un segala, pret melniku sie mikstmiesi vispar ir impotenti

Atbildēt

Фигня

23.03.2014. 20:54

Да вообще завал

Латышей имеют сами латыши Репше прогарантировал кредит акционеры ЛМ его разворовали Домбровский его отдал и что????

Да ничего - никто ни за что не отвечает

Главное кричать что то против русских за латышей - все что не имеет отношение к реальным вещам - и все зашибись!!!! Все довольны

Ни одна политическая сила не сделала ничего - потому что проголосовали за совершенных нулей

Сами виноваты что позволяете себя дурачить

Atbildēt

Ojārs

23.03.2014. 19:37

»

Hermanis

Šorīt analizējot tirgus datus, ieliku komentāru vienā citā portālā, atliek vien iekopēt...


Ko var gribēt no iestādes, kurai par priekšnieku ielikts Latvenergo durvju sargs?! Kādi tirgi, kādi indeksi, kādas blances..., par ko Jūs runājat?

Atbildēt

klauns

23.03.2014. 19:12

»

Hermanis

Šorīt analizējot tirgus datus, ieliku komentāru vienā citā portālā, atliek vien iekopēt...


Tā ir FKTK nespēja. Medicīnā šai nespējai ir cits apzīmējums.

Atbildēt

Hermanis

[R] 23.03.2014. 17:39

Šorīt analizējot tirgus datus, ieliku komentāru vienā citā portālā, atliek vien iekopēt:
Analizēju, kā izskatās vietējais vērtspapīru tirgus uz citu tirgu fona, salīdzināju tehniski indeksus. Pamatdoma: kā Ukrainas notikumi atspoguļojās tirgos. Interesanti, ka pasaule un divi citi Baltijas tirgi (izņemot Kriviju un Ukrainu) reaģē atturīgi, Latvija - iespaidīgi. Sāku domāt un secināt. Mans pirmais spontānais secinājums: Latvijas tirgus lielais kritums nav saistīts ar Ukrainas notikumiem, tas ir tikai iemesls. Pamats kritumam, man šķiet, ir tirgus INVESTĪCIJU VIDE. Pēdējā laikā saistībā ar FKTK, citu valsts uzraugošo institūciju un privāto atbildīgo un iesaistīto uzņēmumu bezjēdzīgo rīcību (nerīcību) ir pamatīgi iedragāta ticība šim tirgum. Investors šādā vidē naudu neiegulda. Bet tas kurš ir ieguldījis, lūkojās, kā to bez īpašiem zudumiem izņemt. Ar bažām domāju, kas un kā? Nākotne (Latvijas vērtspapīru tirgū) tāda drūma šķiet. Skatot vēsturiskos datus izskatās, ka sliktāk jau nu būt nevar, bet skatot pašreiz notiekošo....... ???? Nav pašreizējais kritums saistīts ar Ukrainu. Apskatiet paši citu tirgu indeksus. Kaut vai piemērs no nesenas vēstures ar Rīgas Kuģu būvētavu 2012. gada konsolidētās bilances sagatavošanu. Kam ir jāuzstāj, lai šāda bilance tiktu sagatavota? Mazajiem akcionāriem caur tiesu, vai FKTK, kas vēstulē atzina, ka šāda bilance ir jagatavo? Juristi, kas tas ir, akcionāru iekšējais konflikts, jeb FKTK uzraudzībā esoša likuma (FITL) nepildīšana?

Atbildēt

Rihards

23.03.2014. 17:28

Ha! Tieši tāpat kā ar Rīgas kuģubūvētavu - cienītie kungi un viņu sievas vēstulēs paziņoja vēstulēs fuktukam, ka balsoja pēc savas pārliecības nevis saskaņoti un lieta darīta - fuktuka meitenes ieliek ķeksīti, ka pārbaude notikusi un viss ir kārtībā; Un tad nu sēžam un domājam, ko varētu darīt, lai attīstītu publisko akciju tirgu!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: