Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Svētais Vazelīns

12.01.2021. 09:18

KPV turpina pašizvaroties un izklaidēt nodoto tautu. Jūs, visiem sen jau esiet pierādījuši, ka nevienam jūsu vārdam ticēt nevar. Vienalga, ko jūs tur esiet valdē savēlējuši, jūs, visi KPV sīkbiedri pieļāvāt un klusiņām pacietāt, ka alkonauts Zakatistovs sagrāba varu un faktiski iznīcināja KPV visas sabiedrības acīs un nometa KPV politisko līķīti pie Vienotības pakaļkājām.

Nesaprotu, kāpēc abi nodzertie šņukuri – Zakatistovs, kas joprojām ieņem savu amatu FM, un Kaimiņš vada Saeimas komisiju, ja viņi vairs nav ievēlētās partijas biedri?

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

12.01.2021. 01:31

»

KPV

dzīvo vienos kongresos.Kā jauns kongrest,tā cita partijas valde.Kāda var būt atgriešanās pie solījumiem,ja ministri nav ievēlēti valdē.Varētu pasmaidīt,ja nebūtu tik skumji un nožējojami


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spēku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: “Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lum.peņu “titulnācijas” zombiji) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.i pie valsts / pašval.dauņu SILES trekni strebjošus “vienlīdzīgĀKos cūklopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

Un, arī: “Politikai un šajā “LUM.PENbiznesā” iesaistītajiem “politiķiem” (kā arī šo SILES “vienlīdzīgĀKo” cūklopu “īpašo vajadzību” apkalpotājiem u.c. taml. “pie SILES pietuvinātajiem” sīklopiņiem) nekas NAV un NEVAR BŪT “traumējošāks” un arī reāli bīstamāks par “godam” nopelnītu izsmieklu”. ;)

-----------

Mediju ziņa (2013. gads): “Plikadīdas, kuriem visa manta mugurā, bet bagātība vēderā, politikā lien ne jau cēlu mērķu vadīti. Kādi mērķi var būt, ja pēdējās tupeles nošķiebtas, zupa plāna iestrēbta, banka spiež un parādi miljonos? Bet tie, kuriem galvā nav vējš, ir ko strēbt un lieks kurpju pāris, politikā neies, jo tejāteris nav tā vērts, lai maltu svešus sū… Latvija iet bojā? Tauta izmirst? Ļoti labi. Sen bija laiks dot vietu dzīvīgākām tautām. Bet ķērcieni “KRIEVI NĀK!!!…”, "latv(ĀN)iju – latv(ĀN)iešiem!!!..." un taml. truli prasta “ģeopolitiskā hibrīd.kara” LUM.PEŅZOMBĒŠANA vairs nedarbojas – par vēlu.” ( cit.vied.aut.: komentētājs “nomr”, diskusjia pie zinātnieka un publicista Aŗtura Pŗiedīša esejas “Nozieguma brīvība” pa lēto pērkamajā interneta w-lapā “pietiek-com” )
—–
Mediju ziņa (2008. gads): “Šajā pašreizējā Latvijas valstī politika un tai pakārtotā valsts un pašvaldību pārvalde ir veids, kā ar ļoti apšaubāmām darbībām “nopelnīt” naudu tiem, kas citādāk to darīt neprot. Jau no paša sākuma salīdzinoši nedaudzajiem varas turētājiem bija izdevīgi visu šīs valsts sabiedrību dalīt tā, lai atstumtu no “barības galda” pēc iespējas vairāk aktīvu iedzīvotāju. Par to maz kurš runā, bet tas nu reiz ir fakts! Pie mums mazskaitlīga politekonomiskā “elite” – saeimas “tautas kalpi”, gan attiecīgajā laika posmā valdošie, gan tiem opozīcijā esošie politekonomisko interešu grupējumi, kuri sevi dēvē par “partijām”, no “valdošās koalīcijas” līderiem sastāvošā pretlikumīgā, valsts pamatlikumam Satversmei un citiem likumdošanas aktiem neatbilstošā “koalīcijas padome”, kā arī tās kontrolētās valdības “politiski atbildīgie” funkcionāri – visu vērtē un skaita nevis pēc smadzenēm, bet pēc “mutēm pie siles”. Šī “elite” uzskata, ka pie valsts un pašvaldību budžetu un citu resursu, kā arī pie valsts un pašvaldību pasūtījumu, subsīdiju u.c. politiski motivētu privilēģiju dalīšanas “savējiem”, pie SILES jāpielaiž pēc iespējas mazāk mutes.” … (apt.cit.aut.: uzņēmējs un mecenāts J. Gombergs)
—–

“Par šo gan runāt “neesot glīti”…”
( O.M.© “Hŗoniskais pjedestāls” – 9.07.2008., Nr.6. )

“Lai jādzīvo nav ‘di#su pliku’ ~
Šai “valstī” ‘taisīt’ “politiku”,
‘Lien’ mutanti, kam (skaidas) galvā,
Un lielkŗetīnu smaka spalvā.

Tie, kuri “valstī” ‘SILI bradā’,
Bez “politikas” ‘sprāgtu’ badā,
Jo – nejēdz VISPĀR neko darīt,
Kā vienīgi – ‘pa trekno paŗīt’:

Pēc “shēmām” dalot ‘budžet-piķi’,
Tur ‘atslauc taukus’ “politiķi”,
Ar paštaisītiem likumpantiem,
No SILES sugas “konkursantiem”.

Caur ‘tenderiem’ tiek budžets tērēts,
Lai katrs “zobratiņš” top ‘smērēts’:
Iekš SISTĒMAS un “aparāta”,
‘Rij’ lērums KŖETĪNU, bez sāta.

Šai “valstī” smadzenes NAV vērtas,
Pat tik, cik ‘subproduktos svērtas’:
Ir “kaitīgs process” domāšana ~
To aizstāj prasta ZOMBĒŠANA.

Ja M.U.Ļ.Ķ.U ZEMĒ dzīvot riebjas,
Dēļ tā, ka “valsts” ‘uz galu šķiebjas’,
Var ‘šņoŗēt pastalas un paunas’ ~
Rast SIB-īrijās mājas jaunas:

Drīz paliks “valstī” ‘SILES brāļi’,
Un smagāk NOZOMBĒTIE ‘pāļi’ ~
Jo ‘mazāk mutes būs pie galda’,
Jo – ērtāk tiem, kas MZ “valda”!…”

Par šo gan runāt “neesot glīti” ~
‘Viebj skābus feisus’ “sorosīti”,
Un SILES lopi rukšķ uz “bļauriem”,
Kam klusēt pieriebies kā ‘bauriem’…

-------

MUĻĶU, peŗmanenti nozombētu LUM.PEŅU, bezceŗīgi aprobežotu "lojāl.pat.REJotu", ģen.ētiski de.fektīvu "SILEI pietuvinātu lielāko kŗetīnu", "proāmu.rikāniski orientētu gejrope.dālisku deRmolibe.rsatu" rasistiski militār.histēriskās propagandas skarbi traumētu "lielgabalgaļas" kautķermeņu, klaji PRETLIKUMĪGAS "revolucionārās pārliecības" lop!ski tŗulu zombij.fanu, derdzīgi glumu "(p)(ie)līdēju", nicināmi gaudenu "kluso mīīzēju" u.c. taml. necilu "bio.gaļas izstrādājumu" zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

zars

11.01.2021. 23:18

"Ka Piechakaret Veletaju" politpulcina biedriem.
Pietaisito bikshu izmazgashana nepadara drankigo atgadijumu par nebijushu.

Atbildēt

Attīstībai/PAR! biedre

11.01.2021. 22:08

»

ha-ha

Bija viena komunistu partija,tagad desmitiem vienveidīgas labējās partijas un visas finansē valsts,bet visas mazskaitlīgas,kuras pašas nespēj izdzīvot bez bezpartijnieku aplaupīšanas.Trakāks stulbums kā pie krieviem


Tikai nevajag! Labējās partijas aizstāv banku un bagātnieku intereses.
Piemēram Attīstībai/Par! nav labēja parteja. Un "Progresīvie", ar ko A/Par! kandidēja kopā Rīgas vēlēšanās - ir superkreisa partija.
Latvijā ir daudz cilvēku, kuri latviskās partijas sauc par labējām, bet krieviskās par kreisām. Ideoloģijai nav sakara ar partijas biedru valodu!
Cita starpā, Hitlera nacisti bija sociālistu partija - tātad kreisa.

Atbildēt

ha-ha

11.01.2021. 21:01

Bija viena komunistu partija,tagad desmitiem vienveidīgas labējās partijas un visas finansē valsts,bet visas mazskaitlīgas,kuras pašas nespēj izdzīvot bez bezpartijnieku aplaupīšanas.Trakāks stulbums kā pie krieviem.

Atbildēt

kolēģe

11.01.2021. 20:17

kad šitos abus iesēdinās? Zog ar abām rokām un dzer arī!

Atbildēt

Pilnīgi poh

11.01.2021. 18:39

par tiem Meroni stipendiātiem!

Atbildēt

jaajaa

11.01.2021. 18:02

»

fakts

Vispār jau tas nav valsts finansējums,tas ir nodokļu makatāju finansējums kas nozagts tautai un iedots partijniekiem


...nu tieši to pašu es arī saku...skumji, bet pie mums notiek...:)

Atbildēt

KPV

11.01.2021. 16:59

dzīvo vienos kongresos.Kā jauns kongrest,tā cita partijas valde.Kāda var būt atgriešanās pie solījumiem,ja ministri nav ievēlēti valdē.Varētu pasmaidīt,ja nebūtu tik skumji un nožējojami.

Atbildēt

fakts

11.01.2021. 16:53

»

jaajaa

...tiešām labs cirks sanāca ar KPV...cik tur tās valsts finansējuma naudas šiem palika tērēšanai līdz nākamajām vēlēšanām


Vispār jau tas nav valsts finansējums,tas ir nodokļu makatāju finansējums kas nozagts tautai un iedots partijniekiem.

Atbildēt

jaajaa

11.01.2021. 16:25

...tiešām labs cirks sanāca ar KPV...cik tur tās valsts finansējuma naudas šiem palika tērēšanai līdz nākamajām vēlēšanām ?...:)

Atbildēt

kura iecelšanai

11.01.2021. 16:05

tad vajadzēja nodrošināt vajadzīgo balsu skaitu?Šmita vai aprobežotā Jansona?

Atbildēt

fakts

11.01.2021. 14:44

»

cionists

Tu pats esi pediņš


Paldies par pagodinājumu,diemžēl vai parlaimi nevienai partijai nederu;nav pareizā seksuālā orientācija,neesmu iemācījies zagt,melot un nodot,tā kā neštimmē.

Atbildēt

fakts

11.01.2021. 14:03

Šitie deģenerāti nodrošināja vajadzīgo balsu skaitu levita iecelšanai fīrera krēslā,tā kā viņiem indulgence garantēta,bišku pasmirdēs,vēlāk aitām tas viss būs jau aizmirsies.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: